KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: linda_lepres, az összetevőket feltöltötte: MsKors, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 699 Ft

A gránátalma energizálja, hidratálja és védi a bőrt, valamint javítja tónusát, míg a mangó táplálja, puhábbá teszi és revitalizálja a bőrt

Ár: 699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 ft + posta , Eladó: Bridddzs
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: személyesen vagy posta
Ár: 500 ft , Eladó: manyikandrea
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázom. ( A postaköltség a vevőt terheli.)

Dea

2017. október 9.

Kellemes illata van, tartóssága átlagos testpermet, de nem hiszem,hogy újravenném.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

akrisztike

2017. október 7.

Egyik legjobb. Egyszerűen imádom az illatát és azt, ahogyan a nagy hőségben lehűt pár pillanatra.

akrisztike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Ali

2017. szeptember 16.

Hmm, nagyon kellemes illata van, nyáron a hőségben pedig még frissít is. Szeretem 💕

Ali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

timci20

2017. augusztus 30.

Nekem nagyon tetszik, tényleg egy fújás és teljesen felfrissít a fullasztó meleg időben. Sokáig érezni az illatot is. Az én ízlésemnek telitalálat. Újra fogom venni.

timci20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

bubilany

2017. augusztus 28.

Nyári, frisítő illat. Kellemes

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nyári, frisítő illat. Kellemes

rammy717

2017. augusztus 10.

Számomra csalódás volt. Az orchideásat nagyon szeretem (5*), gondoltam beszerzek még egyet. Nekem ez nagyon "légfrissítő-illat", valószínűleg annak is fogom elhasználni. Szeretem az édes gyümölcsös illatokat, de ez nagyon fura, inkább savanykás illatú, nekem nem kellemes.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

flower2

2017. augusztus 5.

Egyszerűen imádom .Friss gyümölcsös illata van és szerintem eléggé tartós is. Nyárra tökéletes bár szerintem én később is használni fogom. :)

flower2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

tenagi

2017. július 28.

Nyárra vettem ezt a testpermetet, ilyenkor nem használok parfümöt. Nagyon finom illata van, bár nem tart sokáig. Egy nap minimum 3-4x be kell fújnom vele magam, hogy érezzem.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

GD13

2017. július 9.

Jó kis testpermet, egy hónapja vettem nyárra teljesen jó, és az illatától éhes leszek

GD13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 1.

Nyárra alapdarab. Kb. 1 hete érkezett meg. Picit soknak érzem a gránátalma illatát,de még így is nagy szerelem. Sokáig érzem még magamon a fújás után.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice