KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: linda_lepres, az összetevőket feltöltötte: MsKors, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

A gránátalma energizálja, hidratálja és védi a bőrt, valamint javítja tónusát, míg a mangó táplálja, puhábbá teszi és revitalizálja a bőrt

Ár: 599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 300 , Eladó: mandyy
Állapot: 3x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel
Ár: Postaköltségért vihető (kb 500 Ft) , Eladó: Dottus
Állapot: Pár fújás erejéig próbált, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: fizetés előreutalással, személyes átvétel vagy postán maradó csomag

lena2611

2018. augusztus 8.

Az illata nagyon jó és frissítő is. A frissen borotvált bőröm (lábamon) viszont egy picit csípi, de eddig ezt csak én éreztem eddig. Ennek ellenére is rendszeresen veszem :)

lena2611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

kissdzs

2018. augusztus 8.

Az illata valami mennyei. Bőrre fújva hűsítő érzés így nyáron a nagy melegben jól esik nagyon. Az illata is frissítő, nem túl édes és testpermethez képest egész sokáig is bírja. Újravevős :)

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

dynah13

2018. augusztus 4.

Eleg jo illata van, nem zavarta a boromet, de sajnos nem tart tul sokaig.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Eleg jo illata van, nem zavarta a boromet, de sajnos nem tart tul sokaig.

masni1208

2018. július 30.

Eloszor feltem megrendelni mivel nem szeretem a granatalma illatát... Kellemes csalodas ert amirol azthittem nemfogom szeretni az osszes testpermet kozul o lett a kedvencem !! Nagyon jol frissit es az illata mennyei.. Viszont hamar elillan :(

masni1208
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 30.

sophiie

2018. június 25.

Nagyon szeretem, kellemes illatú. Annak ellenére, hogy sokat fújok magamra és sokszor, nagyon sokáig bírja . :)

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

pappveronika30

2018. május 25.

Kellemes illata van,nyáron ideális. Táska barát is,de viszonylag hamar elillan.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Kellemes illata van,nyáron ideális. Táska barát is,de viszonylag hamar elillan.

Vviki19

2018. május 17.

Nagyon szeretem az illatát. Nem hagy maga után zsíros/olajos érzetet. Illata sokáig érezhető. Nyárra tökéletes illat lesz.

Vviki19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

hrrr

2018. április 29.

Nagyon szeretem az illatát, nyáron szoktam használni, így azóta ha az év bármely szakában magamra fújom a nyár jut róla eszembe. Nagyon kellemes, gyümölcsös illata van, és kellemesen hűsít ha az ember magára fújja, és ahhoz képest, hogy testpermet egész sokáig megmarad az illata.

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Egyáltalán nem szerettem használni ezt a terméket. Az illata nagyon erős és kellemetlen. Megfájdult tőle a fejem és a bőröm sem szerette, mert kipirosodott tőle.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

boglarkakoncz

2018. április 4.

A párom imádja:)
Majdnem az összes Avonos testpermetnek fantasztikus illata van, némelyik nekem elsőre elég alkoholos ha 2-nèl többet fúj belőle az ember, de intenzív,finom illatuk van,igaz ez hamar elillan, de ennyi pénzért okè.

boglarkakoncz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

A párom imádja:)

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice