KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: linda_lepres, az összetevőket feltöltötte: MsKors, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

A gránátalma energizálja, hidratálja és védi a bőrt, valamint javítja tónusát, míg a mangó táplálja, puhábbá teszi és revitalizálja a bőrt

Ár: 999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 ft + posta , Eladó: Bridddzs
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: személyesen vagy posta
Ár: 500 ft , Eladó: manyikandrea
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázom. ( A postaköltség a vevőt terheli.)

rammy717

2017. augusztus 10.

Számomra csalódás volt. Az orchideásat nagyon szeretem (5*), gondoltam beszerzek még egyet. Nekem ez nagyon "légfrissítő-illat", valószínűleg annak is fogom elhasználni. Szeretem az édes gyümölcsös illatokat, de ez nagyon fura, inkább savanykás illatú, nekem nem kellemes.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

flower2

2017. augusztus 5.

Egyszerűen imádom .Friss gyümölcsös illata van és szerintem eléggé tartós is. Nyárra tökéletes bár szerintem én később is használni fogom. :)

flower2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

tenagi

2017. július 28.

Nyárra vettem ezt a testpermetet, ilyenkor nem használok parfümöt. Nagyon finom illata van, bár nem tart sokáig. Egy nap minimum 3-4x be kell fújnom vele magam, hogy érezzem.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

GD13

2017. július 9.

Jó kis testpermet, egy hónapja vettem nyárra teljesen jó, és az illatától éhes leszek

GD13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 1.

Nyárra alapdarab. Kb. 1 hete érkezett meg. Picit soknak érzem a gránátalma illatát,de még így is nagy szerelem. Sokáig érzem még magamon a fújás után.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 1.

Egoistagumikacsa

2017. június 24.

Nyári kedvenc. Nagyon kellemes kissé édes gyümölcsös az illata, igaz nem tart sokáig. Ilyen hőségben kimondott felfrissít a lágy permet.

Egoistagumikacsa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

csenged

Korcsoport: < 18
2017. június 23.

Az emlékek miatt szeretem ezt a testpermetet. Az illata nekem kicsit erős, de ez az egyetlen, ami hosszabb ideig marad rajtam! :)

csenged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 23.

nagydora911

2017. június 16.

Viszonylag új szerzeményem, de tuti kedvenc lesz. Kellemes frissítő érzés, jó illat és viszonylag sokáig érezni.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Notti94

2017. június 9.

Nagyon szeretem az illatát, olyan nyárias, frissítő. Viszonylag sokáig érzem magamon.

Notti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Miharu

2017. június 5.

Kellemes nyári illata van, rajtam sokáig megmarad. Akciósan vettem tusfürdővel együtt.

Miharu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice