KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: linda_lepres, az összetevőket feltöltötte: MsKors, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A gránátalma energizálja, hidratálja és védi a bőrt, valamint javítja tónusát, míg a mangó táplálja, puhábbá teszi és revitalizálja a bőrt

Ár: 500 ft , Eladó: manyikandrea
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázom. ( A postaköltség a vevőt terheli.)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Barbika

2017. december 7.

Nagyon finom illatúak az avonos testpermetek, de sose voltam tisztában vele, hogy mégis mi értelmük van.. Ahova jártam régen szoláriumba, ott volt pár darab testpermet kipakolva, amolyan szolizás végén a szoliszag ellen kiváló volt. De kb 2 percig se tart az illata, csak egy újabb felesleges valami, amit elfújkálhat az ember a semmibe (pénzért..). Tesóm légfrissítőnek használja a wc-jében :) Amúgy nem rosszak, csak nem sok értelmük.

Barbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Zerneboch

2017. november 30.

Nagyon kellemes gyümölcsös illata miatt használom.

Zerneboch
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

Nagyon kellemes gyümölcsös illata miatt használom.

mandyy

2017. november 27.

Nekem sajnos nem jött be, túl mű illata van számomra.

mandyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

Nekem sajnos nem jött be, túl mű illata van számomra.

AppleMaple

2017. november 2.

Ez és a Cseresznyevirágos társa annyira az én illataim. Többszörösen újravevősek. Legtöbbször a ruháimra fújom és egy kicsit a bőrömre, de van olyan is, hogy csak úgy a szobámat fújkálom vele.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Dea

2017. október 9.

Kellemes illata van, tartóssága átlagos testpermet, de nem hiszem,hogy újravenném.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

akrisztike

2017. október 7.

Egyik legjobb. Egyszerűen imádom az illatát és azt, ahogyan a nagy hőségben lehűt pár pillanatra.

akrisztike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Ali

2017. szeptember 16.

Hmm, nagyon kellemes illata van, nyáron a hőségben pedig még frissít is. Szeretem 💕

Ali
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

timci20

2017. augusztus 30.

Nekem nagyon tetszik, tényleg egy fújás és teljesen felfrissít a fullasztó meleg időben. Sokáig érezni az illatot is. Az én ízlésemnek telitalálat. Újra fogom venni.

timci20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

bubilany

2017. augusztus 28.

Nyári, frisítő illat. Kellemes

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nyári, frisítő illat. Kellemes

rammy717

2017. augusztus 10.

Számomra csalódás volt. Az orchideásat nagyon szeretem (5*), gondoltam beszerzek még egyet. Nekem ez nagyon "légfrissítő-illat", valószínűleg annak is fogom elhasználni. Szeretem az édes gyümölcsös illatokat, de ez nagyon fura, inkább savanykás illatú, nekem nem kellemes.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice