KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: linda_lepres, az összetevőket feltöltötte: MsKors, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

A gránátalma energizálja, hidratálja és védi a bőrt, valamint javítja tónusát, míg a mangó táplálja, puhábbá teszi és revitalizálja a bőrt

Ár: 999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 ft + posta , Eladó: Bridddzs
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: személyesen vagy posta
Ár: 500 ft , Eladó: manyikandrea
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázom. ( A postaköltség a vevőt terheli.)
Egoistagumikacsa

2017. június 24.

Nyári kedvenc. Nagyon kellemes kissé édes gyümölcsös az illata, igaz nem tart sokáig. Ilyen hőségben kimondott felfrissít a lágy permet.

Egoistagumikacsa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

csenged

Korcsoport: < 18
2017. június 23.

Az emlékek miatt szeretem ezt a testpermetet. Az illata nekem kicsit erős, de ez az egyetlen, ami hosszabb ideig marad rajtam! :)

csenged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 23.

nagydora911

2017. június 16.

Viszonylag új szerzeményem, de tuti kedvenc lesz. Kellemes frissítő érzés, jó illat és viszonylag sokáig érezni.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Notti94

2017. június 9.

Nagyon szeretem az illatát, olyan nyárias, frissítő. Viszonylag sokáig érzem magamon.

Notti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Miharu

2017. június 5.

Kellemes nyári illata van, rajtam sokáig megmarad. Akciósan vettem tusfürdővel együtt.

Miharu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Rami98

2017. május 23.

Csodálatos az illata, de mint az összes Avonos testpermetet, csak ideig-óráig érzem magamon. Arra viszont tökéletes, hogy felfrissítsem magam. :)

Rami98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Enci11

2017. május 16.

Fantasztikus illata van, inkább nyáron szoktam használni. Nagyon kellemesen frissít, és nem érzem azt az erős alkoholszagot, amikor magamra fújom.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

lcsillu10

2017. május 15.

Nagyon finom az illata, viszont sajnos nagyon hamar elfogy, foleg mindennapi hasznalat mellett.

lcsillu10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 15.

csoszrenata28

2017. május 14.

Szerintem egy testpermet nem parfümként kell hogy funkcionáljon. Nálam legalábbis a nyári hónapokban kap nagyobb figyelmet a testpermet, mert ilyenkor nagyon jól esik egy kis frissítő illat. Szinte az összes fajta megvan, egyszerűen imádom! Nem tudok olyat mondani, ami még nem vált volna be, viszont a kedvencem az az orchidea és fekete áfonya illat.

csoszrenata28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

egeresi47

2017. május 11.

Nekem nagyon tetszik az illata, viszont egyáltalán nem tartós tényleg. Ám emiatt pont tökéletes egy meleg nyári napra.

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice