KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: linda_lepres, az összetevőket feltöltötte: MsKors, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

A gránátalma energizálja, hidratálja és védi a bőrt, valamint javítja tónusát, míg a mangó táplálja, puhábbá teszi és revitalizálja a bőrt

Ár: 599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 ft , Eladó: manyikandrea
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázom. ( A postaköltség a vevőt terheli.)
Ár: 300 , Eladó: mandyy
Állapot: 3x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel

Vviki19

2018. május 17.

Nagyon szeretem az illatát. Nem hagy maga után zsíros/olajos érzetet. Illata sokáig érezhető. Nyárra tökéletes illat lesz.

Vviki19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

hrrr

2018. április 29.

Nagyon szeretem az illatát, nyáron szoktam használni, így azóta ha az év bármely szakában magamra fújom a nyár jut róla eszembe. Nagyon kellemes, gyümölcsös illata van, és kellemesen hűsít ha az ember magára fújja, és ahhoz képest, hogy testpermet egész sokáig megmarad az illata.

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Egyáltalán nem szerettem használni ezt a terméket. Az illata nagyon erős és kellemetlen. Megfájdult tőle a fejem és a bőröm sem szerette, mert kipirosodott tőle.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

boglarkakoncz

2018. április 4.

A párom imádja:)
Majdnem az összes Avonos testpermetnek fantasztikus illata van, némelyik nekem elsőre elég alkoholos ha 2-nèl többet fúj belőle az ember, de intenzív,finom illatuk van,igaz ez hamar elillan, de ennyi pénzért okè.

boglarkakoncz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

A párom imádja:)

Mucika1999

2018. április 3.

Nagyon imádtam! Már többször is vettem belőle, és sosem tudom megunni. Nem a tartósságáról hírest, de ha két hónapig fújkálom magam ennyi pénzért, már az is felér egy csodával :D

Mucika1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

kovexti

2018. március 27.

Egészen jó az illata, bár én ezeket a permeteket sosem tudom magamra fújni (nagyon max nyáron), inkább a lakást illatosítom vele, arra tökéletesen megfelel.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Dottus

2018. március 26.

Nekem nem jött be.
Az eladó termékeim között postaköltségért vihető!

Dottus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Nekem nem jött be.
Az eladó termékeim között postaköltségért vihető!

Kobold

2018. március 22.

Nagyon jó, gyümölcsös illata van. Terhesség alatt parfümöt nem tudtam használni, az erős illatokat nem bírtam elviselni, ezért döntöttem mellette. Elég sokáig éreztem magamon, persze nem olyan tartós, mint egy parfüm.

Kobold
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

detti23

2018. március 10.

Átlagos testpermet. Jól esik fújkálni, és rövid ideig szimatolgatni. Én valamiért meguntam az illatát pár hét után, nem sokkal később mikor visszatértem hozzá, akkor meg sokkal töményebbnek éreztem és már nem használtam szívesen, pedig nem romolhatott meg annyi idő alatt...

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Eszteerke

2018. február 25.

Nagyon finom illata van, szeretem ezt a terméket :)

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Nagyon finom illata van, szeretem ezt a terméket :)

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice