KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Kategória: Virágos - Orientális

Illatjegyei: rózsaszín bors, érzéki lótusz, krémes nyírfa

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 ft +500 ft postaköltség , Eladó: Nunuru
Állapot: A képen látható mennyi fogyott belőle, Helyszín: Jászárokszállás, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: megegyezes szerint, csere , Eladó: ZsofiKrem
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel

fdorottya

2017. július 24.

Nagyon jó illata van, de rajtam sajnos nem tartós. Igazi könnyű, nyári illat.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Nagyon jó illata van, de rajtam sajnos nem tartós. Igazi könnyű, nyári illat.

weiszi

2017. július 19.

Megmondom őszintén,hogy a maga kategóriàjàban verhetetlen.Finom és az én bőrömön igazàn tartós.Jó érzés viselni,és ha pénztàrcànk nem engedi a dràgàbb parfümök megvételét, ebben nem csalódunk.Inkàbb az édes illatok kedvelői vannak előnyben de nem cukorkàs inkàbb egy kedves illatt.Egy próbàt megér,de én màr többször újra vettem.

weiszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 19.

vikremmaia

2017. július 3.

Imádom az illatát,tartós,igaz nyári illat.Ennyi pénzért bőven megéri az árát.

vikremmaia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Imádom az illatát,tartós,igaz nyári illat.Ennyi pénzért bőven megéri az árát.

sarahL

2017. július 2.

Tényleg nagyon kellemes illata van :) Rajtam annyira nem tartós, bár nyáron nem is szeretem, ha erős parfümmel vagyok befújva... Ezért ilyenkor tökéletes!

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Monika195

2017. június 26.

Imádom *-* mindennapi parfümöm,tartós és nyári

Monika195
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Imádom *-* mindennapi parfümöm,tartós és nyári

Ascyra

2017. június 19.

Meg vagyok lőve ezzel az illattal. Olcsó tömegillat, sokszor szembejön velem az utcán. A párom utálja. Ma reggel magamra fújtam, mivel délutánra úgyis elmegy az illata. DE. És itt az a de, ami végülis mindig beteljesíti a parfümökkel szembeni elvárásaimat: imádom a letisztult illatát! Azok számára, akik nem szeretik, büdösnek érzik, tucatnak, átlagosnak, dinnyének stb. szagolják meg négy óra elteltével: egy nagyon meleg, cukrozott virág illata van, áthajlóban egy mézesteába. Így, komolyan. Ki gondolná, hogy ennyi pénzért csavaros lesz a végeredmény? Ráadásul a négy órával keveset mondtam, estig érezhető a 2-3 fújás. Mézes-édes gyümölcstea... Én szeretem :) Mindig lesz egy ilyenem a drágábbak mellett. Nyári hétköznapra ideális választás, akár munkba, akár egy rohanásra a városban.

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

MissQuen

2017. június 15.

Nekem ez nem lett a kedvencem. Egyszerűen nem jött be. Nem illik hozzám ez az illat. Tudom, hogy sokaknak tetszik. Engem a sárgadinnyére emlékeztet az illata.

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

nikuci

2017. június 12.

A jó vélemények alapján rendeltem meg, nem tudtam milyen lehet az illata. Mikor megérkezett nagyon izgultam vajon tetszeni fog-e, és azt kell mondjam imádom! Sőt annyira megtetszett h még egyre beruháztam. Igazi nyári illat, ha rajtam van tuti megdicsérik. Elég tartós is, én ugy vettem észre mikor én már rég nem érzem magamon, a mellettem lèvöket akkor is megcsap ez a kellemes illat. Olyan, kedvem támad tőle boldognak lenni érzést ad! :D

nikuci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Notti94

2017. június 9.

Az édes illatokat szeretem, de ez valamiért kivétel :D nyáron nagyon szeretem az illatát. Avon parfümökhöz képest tartós.

Notti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

alongo0716

2017. május 31.

A parfümökről alkotott véleményünk igencsak szubjektív tud lenni.Sőt,van hogy ugyanaz az illat mindenkin masképp érződik.Ez tény.
Én csak jókat tudok írni erről a kb 1400 ft-os csodáról( mert számomra az).
Tartós.Egéssznap érzem.Az a TIPIKUS nyári illat.Csatlakozom az előttem szólokhoz.Sokkal jobb, mint a többi avonos parfűm.Kevés kell belőle.
Egyszoval tudnám jellemezni: vidám ☺

alongo0716
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Én csak jókat tudok írni erről a kb 1400 ft-os csodáról( mert számomra az).
Egyszoval tudnám jellemezni: vidám ☺

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)