KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Kategória: Virágos - Orientális

Illatjegyei: rózsaszín bors, érzéki lótusz, krémes nyírfa

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 ft +500 ft postaköltség , Eladó: Nunuru
Állapot: A képen látható mennyi fogyott belőle, Helyszín: Jászárokszállás, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: megegyezes szerint, csere , Eladó: ZsofiKrem
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel
Piscinke

2017. május 18.

A fr. nevű oldalon néztem az illatjegyeit, az alapján nagyon kíváncsi lettem rá, jónak tűnt. Pedig amúgy flankerek iránt nemigen szoktam érdeklődni. De ez...hmmm...lótusz, és kicsi fűszer, meg fás? Majdnem vettem vakon. Hála Istennek nem tettem. Ma lett egy kis mintám, és hát nagyon nem...iszonyat harsány, a borsosság erőteljesen dominál benne, uralja az egészet, max. egy kicsi aquás-fás jelleg, ami még sejthető benne. Lemoshatatlan, nincs benne semmi finomság, semmi rafináltság.

Piscinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Enci11

2017. május 16.

Részben az itteni vélemények miatt vettem meg. Nekem kicsit túl erős az illata, minden nap nem tudnám viselni, viszont mellette szól, hogy tartós illat. Újravenni nem fogom.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Bubus06

2017. május 15.

Nagyon èrdekes, keserűs-èdeses fás, először maszkulin-többszöri használattal igazán nőies. :) Sokan dicsèrtèk meg rajtam. Szeretem. DE nem èrtem, hogy miről beszèlnek a többiek, mert rajtam nagyon tartós. :D Ès ha kèt fújásnál többet fújok magamra, fulladozok a keserűsègtől.
Sokat fogom a nyáron használni. :)

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Sokat fogom a nyáron használni. :)

Bubucim

2017. május 14.

Az itteni jó vélemények alapján rendeltem meg. Most meg sajnos le kell pontoznom. Nekem nagyon nem tetszik az illata. A tartóssága kb. 1 óra. Negyedét használtam el, a többi ott csücsül a polcomon. Nem volt drága, azt hiszem, 1500 Ft körül vettem, de pénzkidobás volt.

Bubucim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

zsuzsu92

2017. május 8.

Nem szeretem az avonos illatokat, de ez szuperjó! :)

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Nem szeretem az avonos illatokat, de ez szuperjó! :)

Ncsk

2017. április 26.

Meleg, edeskes, de nagyon kulonleges illat. Jo viselni, illata viszont nagyon gyorsan elmegy, nap kozben ujra kell fujni, de egy noi taskaban elfer. Ha valakit ez nem zavar, egy probat ennyiert meger.
Ui.: Biztosan ujra fogom venni. Nem volt nap,hogy ne kerdezte volna vki meg, hogy mi ez a jo illat. Ezek szerint megis tartos, csak magamon nem erzem .

Ncsk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Lifeforce

2017. április 22.

Csodálatos, nagyon nőies, kellemes illat.
Nem tudom, hogy melyik összetevőtől ilyen jó, de teljesen más, mint az avon illatok úgy általában és ez nagyon a javára válik. :-)
Jelenleg 1400 Ft az 50 ml.
Aki nem szereti az avon unalmas illatait, szerintem ezzel az is elégedett lesz, mert ez nagyon jó!

Lifeforce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Csodálatos, nagyon nőies, kellemes illat.
Jelenleg 1400 Ft az 50 ml.

tátombák

2017. április 9.

Annyira kis csinos ez az egész, jó érzés kézbe venni az üveget.
Egyik barátnőm egy időben nagyon bátran locsolta magára, úgyhogy már el sem kezdtem használni, amikor kaptam egy üveggel. Kellemes illat, másokon nagyon tetszik, továbbpasszoltam húgomnak. Ő imádja, és illik hozzá, tényleg látom magam előtt a nyári naplementéket ha megszagolom. Gyakran érzem rajta még suliból hazaérve is. Többször újrarendeltük, ár-értéke teljesen rendben van, nem véletlenül ez az egyik legnépszerűbb Avon illat.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Annyira kis csinos ez az egész, jó érzés kézbe venni az üveget.

molnaradrikaa

2017. április 8.

❤️ Imádom

molnaradrikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

❤️ Imádom

Szucsnori

Korcsoport: < 18
2017. április 8.

Édeskés, tipikusan tavaszi illata van, ami kicsit hamar elillan ezért párszor újra kell fújni napközben. Én meg vagyok vele elégedve és szerintem újra fogom vásárolni.

Szucsnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)