KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Kategória: Virágos - Orientális

Illatjegyei: rózsaszín bors, érzéki lótusz, krémes nyírfa

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 ft +500 ft postaköltség , Eladó: Nunuru
Állapot: A képen látható mennyi fogyott belőle, Helyszín: Jászárokszállás, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: megegyezes szerint, csere , Eladó: ZsofiKrem
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel
Krémmánia Kedvencek a -től
Damayanti

2017. március 1.

Magamon nem. Viszont egyik kedves barátnőmön határozottan igen :) Nekem kicsit narancsvirágra emlékeztet, amit én annyira nem kedvelek, de említett barátnőmnek pl. nagyon jól állnak az ilyen jellegű illatok. Naplementés hangulata van az illatnak szerintem, előttem egy narancs-vörösben játszó égboltot juttat eszembe az afrikai szavannák felett valamiért, pedig maga az illat alapvetően talán inkább mediterrán jellegű, de bele van csempészve a trópusi vonal is és nálam ez lesz az eredmény :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

mikkamakka75

2017. március 1.

Ajàndékba kaptam egy kedves krémmàniàs hölgytöl, akinek nem nagyon nyerte el a tetszését. Innen is nagyon köszönöm :)

Ismét nem tudok olyan elragadtatàssal nyilatkozni erröl a kis nyàri illatròl, mint itt a legtöbben.. de nagyon lehùzni sem fogom.
Rajtam olyan szinten tömör és mü narancsos illata van, hogy beillene akàr lègfrissitönek is, de mivel nincs is nyàr meg lehet, hogy a böröm is tehet ròla, igy most nem feltètlenül ez alapjàn fogok pontozni.

Lehet, hogy a hiba az én gépezetemben van, de nem tudok egy parfümnél (ahogy bàrmi màsnàl sem) annak pl. az àràtòl elvonatkoztatni. Így meg is kèrdezném, csak ùgy mellékesen és költöien, vàlaszt nem vàrva.. akik itt a tartòssàga miatt pontozzàk le, holott imàdjàk az illatàt.. mégis mi a fenét akarnak?! Ez egy EDT, katalògusbòl, 50ml - 5 kilò krumpli àràèrt!!! Most öszintén? ..pont olyan az illat, amit ilyen kondiciòkkal egy katalòguslöttytöl vàrhatunk. Söt, ha azt vesszük, hogy egyik màsik avonos parfüm ötszörös àrban van viszont semmivel sem jobb az illata, plàne a tartòssàga.. akkor azokhoz képest ez nem minusz csillagot érdemel, hanem plusz kettöt.

Pontosan igy is fogom pontozni. Izlésem szerint 2 csillag (de mèg ismerkedünk), plusz 1, mert elèg tartòs a börömön (ami nàlam nagy szò!), ès mèg 1, mert ugyan nem jò, de legalàbb olcsò. Ha valakinek bejön az illata, nagyon jòl jàr vele.
Én meg azèrt, mert ingyen volt 😀

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Én meg azèrt, mert ingyen volt 😀

ALettah

2017. február 16.

Megkockáztatom, hogy a jelenleg kapható Avon parfümök dobogós helyezettje, ár-érték arányban pedig abszolút nyertes. Nőies, különleges, izgalmas illat, és meglepően tartós is. Én leginkább a lótusz selymességét és a rózsabors pikánsságát és huncutságát érzem benne, ami egy nyerő kombináció. Hogy miért tartja valaki ezt uniszex illatnak, fel nem foghatom, szerintem abszolút nőies :)
Sajnos mivel egy low-cost parfümről van szó, első fújásnál egy kellemetlen, szúrós alkoholfelhő kíséri, de szerencsére hamar eloszlik. Szívesen szagolnék valami hasonlót egy minőségibb változatban is.
Mivel annyi embernek mondtam, hogy tetszik ez az illat, tavaly karácsonyra többen is ezzel ajándékoztak meg, azt hiszem, mire elfogy a három üveg, bőven meg fogom unni.
UPDATE: Igen, meguntam :( Ritkán nyúlok utána, kb. kéthavonta, de meg kell hagyni, a karakteressége verhetetlen, és talán épp ezért megunható - a minap a buszon éreztem valakin, azonnal felismertem, kedvem lett megint fújni egyet belőle. Most már jobban tetszik a sálon, kabáton maradó utóillata, mint maga az illat. Neki köszönhetően a rózsabors és a lótusz két kedvenc összetevőm lett, tudatosan keresek már olyan illatokat, amelyek ezeket a jegyeket dolgozzák fel másképp.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

nori23

2017. február 8.

Egyszerűen imádom már több éve használtam de még mindig ő a kedvencem :D

nori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Egyszerűen imádom már több éve használtam de még mindig ő a kedvencem :D

magenta0100

2017. február 8.

Anyukám használja ezt, rajta nagyon szeretem :)

magenta0100
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Anyukám használja ezt, rajta nagyon szeretem :)

ahuramazda

2017. január 26.

Igaz még csak három napja használom, de nagyon tetszik :) Viszonylag tartós is, kellemes, nem tolakodó illat :) A kolléganőm szerint tavasz illata van

ahuramazda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Jucus85

2017. január 26.

Tényleg jó,ezért az árért meg aztán!!!

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Tényleg jó,ezért az árért meg aztán!!!

Enci90

2017. január 17.

Nagyon jó friss nyári illat. Mivel ez nem parfüm, csak kölni, ezért egész nap nem tart ki az illata, de emiatt ez nem róható fel neki. (ruhán talán tovább érezhető mint bőrön).

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

bmarcsi01

2017. január 14.

Én karácsonyra kaptam barátnőmtől a dezodorral együtt és imádom

bmarcsi01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

Én karácsonyra kaptam barátnőmtől a dezodorral együtt és imádom

Noah27

2017. január 12.

Sose mertem megvenni,mert a leírás alapján nem az én világomnak gondoltam.Aztán munkatársnőmön megéreztem és imádtam!Meg is vettem és kiemelt helyet foglal el a polcomon. Viszonylag tartós,nem kell belőle sok, egész nap ugyanolyan kellemesnek érzem az illatot. Kis fiatalos :D ,de kifinomult illat <3

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)