KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kategória: Virágos - Orientális

Illatjegyei: rózsaszín bors, érzéki lótusz, krémes nyírfa

Ár: 700 ft +500 ft postaköltség , Eladó: Nunuru
Állapot: A képen látható mennyi fogyott belőle, Helyszín: Jászárokszállás, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: megegyezes szerint, csere , Eladó: ZsofiKrem
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel
ALettah

2017. február 16.

Megkockáztatom, hogy a jelenleg kapható Avon parfümök dobogós helyezettje, ár-érték arányban pedig abszolút nyertes. Nőies, különleges, izgalmas illat, és meglepően tartós is. Én leginkább a lótusz selymességét és a rózsabors pikánsságát és huncutságát érzem benne, ami egy nyerő kombináció. Hogy miért tartja valaki ezt uniszex illatnak, fel nem foghatom, szerintem abszolút nőies :)
Sajnos mivel egy low-cost parfümről van szó, első fújásnál egy kellemetlen, szúrós alkoholfelhő kíséri, de szerencsére hamar eloszlik. Szívesen szagolnék valami hasonlót egy minőségibb változatban is.
Mivel annyi embernek mondtam, hogy tetszik ez az illat, tavaly karácsonyra többen is ezzel ajándékoztak meg, azt hiszem, mire elfogy a három üveg, bőven meg fogom unni.
UPDATE: Igen, meguntam :( Ritkán nyúlok utána, kb. kéthavonta, de meg kell hagyni, a karakteressége verhetetlen, és talán épp ezért megunható - a minap a buszon éreztem valakin, azonnal felismertem, kedvem lett megint fújni egyet belőle. Most már jobban tetszik a sálon, kabáton maradó utóillata, mint maga az illat. Neki köszönhetően a rózsabors és a lótusz két kedvenc összetevőm lett, tudatosan keresek már olyan illatokat, amelyek ezeket a jegyeket dolgozzák fel másképp.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

nori23

2017. február 8.

Egyszerűen imádom már több éve használtam de még mindig ő a kedvencem :D

nori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Egyszerűen imádom már több éve használtam de még mindig ő a kedvencem :D

magenta0100

2017. február 8.

Anyukám használja ezt, rajta nagyon szeretem :)

magenta0100
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Anyukám használja ezt, rajta nagyon szeretem :)

ahuramazda

2017. január 26.

Igaz még csak három napja használom, de nagyon tetszik :) Viszonylag tartós is, kellemes, nem tolakodó illat :) A kolléganőm szerint tavasz illata van

ahuramazda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Jucus85

2017. január 26.

Tényleg jó,ezért az árért meg aztán!!!

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Tényleg jó,ezért az árért meg aztán!!!

Enci90

2017. január 17.

Nagyon jó friss nyári illat. Mivel ez nem parfüm, csak kölni, ezért egész nap nem tart ki az illata, de emiatt ez nem róható fel neki. (ruhán talán tovább érezhető mint bőrön).

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

bmarcsi01

2017. január 14.

Én karácsonyra kaptam barátnőmtől a dezodorral együtt és imádom

bmarcsi01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

Én karácsonyra kaptam barátnőmtől a dezodorral együtt és imádom

Noah27

2017. január 12.

Sose mertem megvenni,mert a leírás alapján nem az én világomnak gondoltam.Aztán munkatársnőmön megéreztem és imádtam!Meg is vettem és kiemelt helyet foglal el a polcomon. Viszonylag tartós,nem kell belőle sok, egész nap ugyanolyan kellemesnek érzem az illatot. Kis fiatalos :D ,de kifinomult illat <3

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Veronika8614

2017. január 10.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam :) Nagyon tetszik, finom, vidító illat, és különleges.
Jó érzés viselni, de inkább tisztaságillat, mint rafinált parfüm, előttem írták, hogy olyan, mint egy tusfürdő, ezzel egyetértek, nekem kicsit citrusos-fűszeres, és rajtam tartós. Mindennapi fújkálós parfümömnek tökéletes lesz.

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

piperepozitív

2017. január 4.

Sosem szoktam parfümöt venni (kis képzavarral) "látatlanban", ezzel mégis ez történt... :P
Mintha azt olvastam volna itt valakitől, hogy a régi Spice Girls sprére hasonlít (így nagyon felkeltette a figyelmem), és pont jó áron is volt a katalógusban, úgyhogy még nyáron meg is vettem, bár illatos oldal sem volt róla...
Hát, nekem nem hasonlít rá, de egyáltalán nem baj :), nagyon beleszerettem. Egyedi édeskés illata van, és úgy egzotikus, hogy nem trópusi gyümölcs illatú. Tényleg egy lenyugvó nyári nap narancssárga fényéhez tudnám hasonlítani hangulatban.
Az ősz beköszöntével leváltottam (más hangulatra vágytam ősszel-télen), de alig várom, hogy jövőre újra elővegyem, bár szerintem ezzel a nyarat nem fogom megvárni, csak az első melegebb tavaszi napsugarakat :)
A tartóssága jobb volt, mint vártam, főleg az árához képest.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

A tartóssága jobb volt, mint vártam, főleg az árához képest.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)