KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Kategória: Virágos - Orientális

Illatjegyei: rózsaszín bors, érzéki lótusz, krémes nyírfa

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 ft +500 ft postaköltség , Eladó: Nunuru
Állapot: A képen látható mennyi fogyott belőle, Helyszín: Jászárokszállás, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: megegyezes szerint, csere , Eladó: ZsofiKrem
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

eszci

2017. szeptember 21.

Igazi nyári dinnyés illat :)

eszci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Igazi nyári dinnyés illat :)

margit17

2017. szeptember 20.

Szerelem volt első szimatolásra, alig vártam, hogy megérkezzen a rendelés. Már a második üveget fogyasztom belőle, még mindig nagyon szeretem, nagyon kellemes, friss és nyárias illata van. Szoktam váltogatni a parfümöket/kölniket, mikor milyen kedvem van, illetve mit viselek, így néha ezt is pihentetem és újra elővéve mindig meglep, hogy milyen jó illata van. Szerintem árban is megéri, tartós is, így csak ajánlani tudom.

margit17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

weiszi

2017. szeptember 15.

Megmondom őszintén,hogy a maga kategóriàjàban verhetetlen.Finom és az én bőrömön igazàn tartós.Jó érzés viselni,és ha pénztàrcànk nem engedi a dràgàbb parfümök megvételét, ebben nem csalódunk.Inkàbb az édes illatok kedvelői vannak előnyben de nem cukorkàs inkàbb egy kedves illat.Egy próbàt megér,de én màr többször újra vettem.

weiszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Majida

2017. szeptember 13.

Én nagyon elégedett vagyok vele mindig megrendelem újra és újra kellemes nyári illata van eléggé tartós is csak ajánlani tudom

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

ENI88

2017. szeptember 4.

Egyik kollégámon éreztem először, akkor nagyon megtetszett, így azonnal rendeltem is, mert ő állította, hogy amit d.u. érzek illatot azt még hajnalban fújta magára. Az illatát nagyon szeretem, de sajnos rajtam valahogy nem olyan tartós, max. 2 óra és nem érződik. :(

ENI88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

bubilany

2017. augusztus 24.

Kellemes az illata de hamar elillan. Nyári frissítőnek jó.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Kellemes az illata de hamar elillan. Nyári frissítőnek jó.

sarahL

2017. augusztus 18.

Tényleg nagyon kellemes illata van :) Rajtam annyira nem tartós, bár nyáron nem is szeretem, ha erős parfümmel vagyok befújva... Ezért ilyenkor tökéletes!

upd. sajnos nem tartott sokáig a fellángolás, pár hét után rá kellett jönnöm, hogy rajtam semmi különlegeset nem mutat, és kb fél óra után már nem is érzem... azért elfújkálom, de nem lesz újravevős :)

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

mancus2

2017. augusztus 16.

Ma próbáltam ki a saját bőrömön, eddig csak a barátnőmön éreztem, úgy nagyon tetszett. Rajtam sem okozott csalódást :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Langelica

2017. augusztus 13.

Télen használtam, még volt az üvegben, ezért újra elővettem. Ebben a nagy nyári melegben nem működik rajtam. Fullasztó, túl sok. Hidegben viszont egy kellemes, meleg takaró. Nagyon tartós kölni mivolta ellenére.

Langelica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

mlaura897

2017. augusztus 10.

Az illata valami isteni, én inkább egy friss, gyümölcsös illatnak mondanám.
Ha reggel magamra fújom, akkor nekem körülbelül délig tart az illata.

mlaura897
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Az illata valami isteni, én inkább egy friss, gyümölcsös illatnak mondanám.
Ha reggel magamra fújom, akkor nekem körülbelül délig tart az illata.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)