KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Kategória: Virágos - Orientális

Illatjegyei: rózsaszín bors, érzéki lótusz, krémes nyírfa

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 ft +500 ft postaköltség , Eladó: Nunuru
Állapot: A képen látható mennyi fogyott belőle, Helyszín: Jászárokszállás, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: megegyezes szerint, csere , Eladó: ZsofiKrem
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

eszcsy96

2018. május 18.

Nem szoktam Avon parfümöket használni, mert elég egyformának érzem a legtöbbet és tartósságuk is gyenge. Ez az illat viszont más, olyan mosolygós, gyümis, nyári. Az ára és a tartóssága is szuper, nagyon meg vagyok elégedve! :)

eszcsy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

BEE6

2018. május 15.

Illata kellemes, nyárias, tartós (pedig a legtöbb Avonos nem az) Régebben (kb. 3-4 éve) használtam nyáron és párszor kipirosodott tőle a nyakam, kenegettem és el is tűntek. Most újra kipróbáltam. Nem kellett volna. Az egész nyakam tiszta vörös pöttyös lett. Allergiás lettem rá. Az aloe gél, vizes ruha segített rajta. Soha többet! Illata miatt 2 csillag, amúgy 1.

BEE6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Fairy0124

2018. május 11.

Kedvencem! Nagyon tartós és nagyon finom illat.

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Kedvencem! Nagyon tartós és nagyon finom illat.

Nymeria94

2018. április 19.

Ez a parfüm egy csoda! Megsaccolni sem tudom, hogy hány üveggel használtam már el belőle, de azt bizton állíthatom, hogy minden évben, amint beköszönt a jó idő, a reggeli parfümválasztás során az esetek nagy többségében érte nyúlok.
Nem hivalkodó vagy tolakodó, hanem egyszerűen egy bájos kis illat, amely képes egy kis vidámságot csempészni a mindennapokba. Újra és újra rácsodálkozom arra, hogy míg ezt az 1500 Ft-os drágaságot szinte minden héten megdicséri rajtam valaki (sokszor teljesen ismeretlen emberek az utcán), addig a Calvin Klein (Forbidden Euphoria) vagy a Paco Rabanne (Olympea) parfümjeim csak immel-ámmal váltanak ki ilyen hatást a nagyérdeműből. Szóval úgy látszik, hogy rajtam valahogy, valamiért ez az illat jobban működik az említett nem éppen kétfilléres kollégáinál. :D A tartósságát illetően sem emelhetek panaszt, hiszen a reggeli parfümhasználat eredménye még mindig egészen jól érezhető rajtam.
Összességében én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel és biztos vagyok benne, hogy ameddig fellelhető lesz az Avon kínálatában, addig hűséges vásárlójuk leszek. Ellenben ha kivonják a forgalomból... erre még csak gondolni sem merek és remélem, hogy a cég sem. :-)

Nymeria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Kinleyni

2018. április 12.

Kellemes illat. Engem leginkább a gyerekkori nyaralásaimra emlékeztet, mikor egész napos strandolás után illatos szappannal kifürödtünk a homokból.. komolyan, és ez az asszociáció még engem is meglepett.
Tartósnak nem tartós, de hozza amit ennyiért az ember lánya elvárhat, ezért megy az 5 csillag. Tipikusan nyári illat. Igazi táskába dobálós, szaladgálós.
Update: Tévedtem. Tartós. Kellemesen megnyugtató napfényes virágillata van még fújás után 5 órával is. Igazán megszerettem.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Csobanka

2018. április 4.

Kellemes, barackos illat de sajnos egy 20 eFt-os parfümmel nem vetekedhet. Illata tartós viszonylag de van mellette egy olyan mellékillat, ami teljesen mű és szerintem direkt rakják bele az olcsó parfümökbe, hogy a végén az emberek megvegyék a 15-20-szor drágábbakat.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Szandika12

2018. március 28.

Nekem is volt ilyen, egy 4-t adnék rá, kellemes illata volt, minden alkalommal helyt állt, nem volt annyira tartós, ès inkább drágább parfümök mellett teszem le a voksot már :).

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

csenged

2018. március 17.

Nemrég kaptam és hihetetlenül tetszik az illata. Igazi tavaszias, pont erre van szükségem ebben a szép időben!! :)

csenged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

cicaaholdrol

2018. március 8.

Olvastam a véleményeket pár napja és már meg is érkezett. Megmondom őszintén, sokan emlegették itt a sárgadinnye illatot, ezért is bátorkodtam neki. Az üvege és a csomagolása olyan, mint a százforintos boltokban kapható noname kölniké. Az illata pedig nekem nagyon hasonlít a Salvador Dali - Dalia-ra Sárgadinnyét nem véltem felfedezni. Amúgy kellemes kis illatocska, de nem ért pozitív sokk hatás, mivel már ismerek nagyon-nagyon hasonlót.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Encilla

2018. március 4.

Kedves, vidám illat, szerintem nyárra teljesen megfelelő. Én inkább gyümölcsösnek érzem (talán sárgadinnye?), mint virágos-orientálisnak. Ajándékba kaptam, szerintem elhasználom.

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)