KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

Kategória: Virágos - Orientális

Illatjegyei: rózsaszín bors, érzéki lótusz, krémes nyírfa

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 ft +500 ft postaköltség , Eladó: Nunuru
Állapot: A képen látható mennyi fogyott belőle, Helyszín: Jászárokszállás, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: megegyezes szerint, csere , Eladó: ZsofiKrem
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel
Enci90

2017. január 17.

Nagyon jó friss nyári illat. Mivel ez nem parfüm, csak kölni, ezért egész nap nem tart ki az illata, de emiatt ez nem róható fel neki. (ruhán talán tovább érezhető mint bőrön).

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

bmarcsi01

2017. január 14.

Én karácsonyra kaptam barátnőmtől a dezodorral együtt és imádom

bmarcsi01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

Én karácsonyra kaptam barátnőmtől a dezodorral együtt és imádom

Noah27

2017. január 12.

Sose mertem megvenni,mert a leírás alapján nem az én világomnak gondoltam.Aztán munkatársnőmön megéreztem és imádtam!Meg is vettem és kiemelt helyet foglal el a polcomon. Viszonylag tartós,nem kell belőle sok, egész nap ugyanolyan kellemesnek érzem az illatot. Kis fiatalos :D ,de kifinomult illat <3

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Veronika8614

2017. január 10.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam :) Nagyon tetszik, finom, vidító illat, és különleges.
Jó érzés viselni, de inkább tisztaságillat, mint rafinált parfüm, előttem írták, hogy olyan, mint egy tusfürdő, ezzel egyetértek, nekem kicsit citrusos-fűszeres, és rajtam tartós. Mindennapi fújkálós parfümömnek tökéletes lesz.

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

piperepozitív

2017. január 4.

Sosem szoktam parfümöt venni (kis képzavarral) "látatlanban", ezzel mégis ez történt... :P
Mintha azt olvastam volna itt valakitől, hogy a régi Spice Girls sprére hasonlít (így nagyon felkeltette a figyelmem), és pont jó áron is volt a katalógusban, úgyhogy még nyáron meg is vettem, bár illatos oldal sem volt róla...
Hát, nekem nem hasonlít rá, de egyáltalán nem baj :), nagyon beleszerettem. Egyedi édeskés illata van, és úgy egzotikus, hogy nem trópusi gyümölcs illatú. Tényleg egy lenyugvó nyári nap narancssárga fényéhez tudnám hasonlítani hangulatban.
Az ősz beköszöntével leváltottam (más hangulatra vágytam ősszel-télen), de alig várom, hogy jövőre újra elővegyem, bár szerintem ezzel a nyarat nem fogom megvárni, csak az első melegebb tavaszi napsugarakat :)
A tartóssága jobb volt, mint vártam, főleg az árához képest.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

A tartóssága jobb volt, mint vártam, főleg az árához képest.

malnaszorpii

2017. január 4.

Nagyon szuper nyári illat! De sajnos más évszakban én nem tudom magamra fújni. Közepesen tartós és megfelelő "fújkálós" parfüm.

malnaszorpii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Anie

2016. december 27.

Van benne valami különleges. Nem tudnám meghatározni miért de mindig az érettségizős időszakom jut róla eszembe, ettől függetlenül egyik kedvenc nyári fujkálós parfümöm.

Anie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

mmartina97

2016. december 21.

Nagyon jó illata van.Nyáron imádom használni.:)
A tartóssága meglepett,mivel eléggé tartós.:)

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

Nagyon jó illata van.Nyáron imádom használni.:)
A tartóssága meglepett,mivel eléggé tartós.:)

csokilany

2016. december 18.

Nekem a Summer White illatok közül ez áll legközelebb a szívemhez. Tény, hogy nem egy eget rengető vagy ünnepi illatkompozíció, de arra tökéletes, hogy hideg, szürke hétköznapokon egy kicsit jobb kedvre derítsen a virágos, nyári illatával. Mivel olcsó is, még spórolni sem kell vele, de ahhoz képest elég tartós. Én nem érzek benne tolakodót, olyan mintha egy finom tusfürdőnek maradna meg hosszú távon a hatása a bőrömön. Szerintem gyorsan veszek még tartalékba, mielőtt eszükbe jutna kivonni a forgalomból... Bár nem ez "életem illata", de ár-érték arányban nem lehet rá panasz.

csokilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Szandi1607

2016. december 16.

Kedvenc! :) Ritkán találok ennyire jó ízlésnek megfelelő parfümöt.

Szandi1607
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

Kedvenc! :) Ritkán találok ennyire jó ízlésnek megfelelő parfümöt.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)