KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2799 Ft

Kategória: Virágos - Orientális

Illatjegyei: rózsaszín bors, érzéki lótusz, krémes nyírfa

Ár: 2799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 ft +500 ft postaköltség , Eladó: Nunuru
Állapot: A képen látható mennyi fogyott belőle, Helyszín: Jászárokszállás, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: megegyezes szerint, csere , Eladó: ZsofiKrem
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel
Krémmánia Kedvencek a -től
Lifeforce

2017. április 22.

Csodálatos, nagyon nőies, kellemes illat.
Nem tudom, hogy melyik összetevőtől ilyen jó, de teljesen más, mint az avon illatok úgy általában és ez nagyon a javára válik. :-)
Jelenleg 1400 Ft az 50 ml.
Aki nem szereti az avon unalmas illatait, szerintem ezzel az is elégedett lesz, mert ez nagyon jó!

Lifeforce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Csodálatos, nagyon nőies, kellemes illat.
Jelenleg 1400 Ft az 50 ml.

tátombák

2017. április 9.

Annyira kis csinos ez az egész, jó érzés kézbe venni az üveget.
Egyik barátnőm egy időben nagyon bátran locsolta magára, úgyhogy már el sem kezdtem használni, amikor kaptam egy üveggel. Kellemes illat, másokon nagyon tetszik, továbbpasszoltam húgomnak. Ő imádja, és illik hozzá, tényleg látom magam előtt a nyári naplementéket ha megszagolom. Gyakran érzem rajta még suliból hazaérve is. Többször újrarendeltük, ár-értéke teljesen rendben van, nem véletlenül ez az egyik legnépszerűbb Avon illat.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Annyira kis csinos ez az egész, jó érzés kézbe venni az üveget.

molnaradrikaa

2017. április 8.

❤️ Imádom

molnaradrikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

❤️ Imádom

Szucsnori

Korcsoport: < 18
2017. április 8.

Édeskés, tipikusan tavaszi illata van, ami kicsit hamar elillan ezért párszor újra kell fújni napközben. Én meg vagyok vele elégedve és szerintem újra fogom vásárolni.

Szucsnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 8.

dorottya96

2017. április 5.

Ez tipikusan az az illat ami felvidít. Nyáron kellemes, őszi borongós napokra meg pláne. Többen írtátok, hogy nem tartós-nekem mégis az. Még másnap fürdés után is érzem magamon. A ruháim is egyértelműen beisszák. Szeretem- akciósan bármikor jó vétel!

Update: tinilány illat. Nyáron a strandra okés, de egyébként fullasztó..

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Update: tinilány illat. Nyáron a strandra okés, de egyébként fullasztó..

shining

2017. április 3.

Tipikusan nyari illat
Imadtam egy egesznyaron at csak ezt fujkaltam.magamra. a hatranya , hogy hamar elillan sajnos ez az edeskes illata. Akciosan vettem szoval nagyon megerte foleg , hogy imadom az illatat. Biztos ujraveszem .

shining
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Tipikusan nyari illat

Ncsk

2017. március 29.

Meleg, edeskes, de nagyon kulonleges illat. Jo viselni, illata viszont nagyon gyorsan elmegy, nap kozben ujra kell fujni, de egy noi taskaban elfer. Ha valakit ez nem zavar, egy probat ennyiert meger.

Ncsk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

Damayanti

2017. március 1.

Magamon nem. Viszont egyik kedves barátnőmön határozottan igen :) Nekem kicsit narancsvirágra emlékeztet, amit én annyira nem kedvelek, de említett barátnőmnek pl. nagyon jól állnak az ilyen jellegű illatok. Naplementés hangulata van az illatnak szerintem, előttem egy narancs-vörösben játszó égboltot juttat eszembe az afrikai szavannák felett valamiért, pedig maga az illat alapvetően talán inkább mediterrán jellegű, de bele van csempészve a trópusi vonal is és nálam ez lesz az eredmény :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

mikkamakka75

2017. március 1.

Ajàndékba kaptam egy kedves krémmàniàs hölgytöl, akinek nem nagyon nyerte el a tetszését. Innen is nagyon köszönöm :)

Ismét nem tudok olyan elragadtatàssal nyilatkozni erröl a kis nyàri illatròl, mint itt a legtöbben.. de nagyon lehùzni sem fogom.
Rajtam olyan szinten tömör és mü narancsos illata van, hogy beillene akàr lègfrissitönek is, de mivel nincs is nyàr meg lehet, hogy a böröm is tehet ròla, igy most nem feltètlenül ez alapjàn fogok pontozni.

Lehet, hogy a hiba az én gépezetemben van, de nem tudok egy parfümnél (ahogy bàrmi màsnàl sem) annak pl. az àràtòl elvonatkoztatni. Így meg is kèrdezném, csak ùgy mellékesen és költöien, vàlaszt nem vàrva.. akik itt a tartòssàga miatt pontozzàk le, holott imàdjàk az illatàt.. mégis mi a fenét akarnak?! Ez egy EDT, katalògusbòl, 50ml - 5 kilò krumpli àràèrt!!! Most öszintén? ..pont olyan az illat, amit ilyen kondiciòkkal egy katalòguslöttytöl vàrhatunk. Söt, ha azt vesszük, hogy egyik màsik avonos parfüm ötszörös àrban van viszont semmivel sem jobb az illata, plàne a tartòssàga.. akkor azokhoz képest ez nem minusz csillagot érdemel, hanem plusz kettöt.

Pontosan igy is fogom pontozni. Izlésem szerint 2 csillag (de mèg ismerkedünk), plusz 1, mert elèg tartòs a börömön (ami nàlam nagy szò!), ès mèg 1, mert ugyan nem jò, de legalàbb olcsò. Ha valakinek bejön az illata, nagyon jòl jàr vele.
Én meg azèrt, mert ingyen volt 😀

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Én meg azèrt, mert ingyen volt 😀

ALettah

2017. február 16.

Megkockáztatom, hogy a jelenleg kapható Avon parfümök dobogós helyezettje, ár-érték arányban pedig abszolút nyertes. Nőies, különleges, izgalmas illat, és meglepően tartós is. Én leginkább a lótusz selymességét és a rózsabors pikánsságát és huncutságát érzem benne, ami egy nyerő kombináció. Hogy miért tartja valaki ezt uniszex illatnak, fel nem foghatom, szerintem abszolút nőies :)
Sajnos mivel egy low-cost parfümről van szó, első fújásnál egy kellemetlen, szúrós alkoholfelhő kíséri, de szerencsére hamar eloszlik. Szívesen szagolnék valami hasonlót egy minőségibb változatban is.
Mivel annyi embernek mondtam, hogy tetszik ez az illat, tavaly karácsonyra többen is ezzel ajándékoztak meg, azt hiszem, mire elfogy a három üveg, bőven meg fogom unni.
UPDATE: Igen, meguntam :( Ritkán nyúlok utána, kb. kéthavonta, de meg kell hagyni, a karakteressége verhetetlen, és talán épp ezért megunható - a minap a buszon éreztem valakin, azonnal felismertem, kedvem lett megint fújni egyet belőle. Most már jobban tetszik a sálon, kabáton maradó utóillata, mint maga az illat. Neki köszönhetően a rózsabors és a lótusz két kedvenc összetevőm lett, tudatosan keresek már olyan illatokat, amelyek ezeket a jegyeket dolgozzák fel másképp.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)