KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Kategória: Virágos - Orientális

Illatjegyei: rózsaszín bors, érzéki lótusz, krémes nyírfa

Ár: 1399 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 ft +500 ft postaköltség , Eladó: Nunuru
Állapot: A képen látható mennyi fogyott belőle, Helyszín: Jászárokszállás, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: megegyezes szerint, csere , Eladó: ZsofiKrem
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel

Szimbike

2018. január 10.

Ahol lakom, éreztem már velem egykorúakon. Szeretik. Én is szeretem, egyik kedvenc nyáron használatos kölnim. Egyedi illatú, semmivel nem össze téveszthető. Ár-érték arányban kimagasló. Mondhatni nagy Ő.

Szimbike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Mariann1807

2018. január 8.

Kolléganőmön éreztem , aztán miután kiderült a parfüm neve rögtön rendeltem is. Nem bántam meg. Tartós, nyárias illat, de nem csak nyáron használom, ilyenkor télen is olyan jó érzéssel tölt el, mikor kifújom. Imádom, Az ára is nagyon kedvező, talán nem is tudnék még egy ilyet mondani, ami ilyen árkategóriában ennyire jó.

Mariann1807
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Ali

2018. január 6.

Hmm ennek tényleg naplemente illata van :)
Nyári estéken, nyár végi, őszi napsütésben tökéletes lesz <3

Ali
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Hmm ennek tényleg naplemente illata van :)
Nyári estéken, nyár végi, őszi napsütésben tökéletes lesz <3

An90

2018. január 1.

A katalógusban tetszett meg az illata, így meg is rendeltem. Nem csalódtam, ugyanazt az illatot kaptam élőben is. Édeskés, viszont a bors vagy a nyírfa miatt van benne egy kis fűszeres csavar, ami nekem nagyon tetszik. :) Már a 2. üveggel használom. Árához képest közepesen tartós, körülményektől függően nagyjából napi 2 alkalommal fújom. Ár-érték arányban nagyon jó szerintem.

An90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Mandi19

2017. december 30.

Nagyon jó kis parfüm, finom édes illat.
Az árát mindenképpen megéri. Tartósságra sincs baj vele sok drága parfümömnél tartósabb az illata meg nagyon szuper, így az egyik legjobb avonos parfüm szerintem.

Mandi19
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Nagyon jó kis parfüm, finom édes illat.

Csipetke

2017. december 20.

Először a kolléganőmön éreztem ezt az illatot. Az első gondolatom, hogy wooow ilyen nekem is kell. Meg is rendeltem és nagyon vártam, hogy kipróbálhassam magamon is. Nagyon megszerettem. Csak nyáron használom, mert szerintem igazán nyári friss, üde illata van. És nekem mindig azt juttatja az eszembe mikor magamra fújom, hogy a vízparton andalgok éppen :) idén nyáron is elfújkáltam belőle egyet. Nem nagyon tartós szerintem de engem ennél a parfümnél egyáltalán nem zavar. Nekem pont elég az intenzitása és a tartóssága.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

bettiii

2017. december 18.

Nagyon szeretem! Hihetetlenül kellemes gyümölcsös illata van, feldobja a szürke hétköznapokat.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

barbczi

2017. december 8.

Imádom ezt a parfümöt. A második üveggel használom, habár mostanában kevesebbszer, mint régebben, de valószínűleg ez amiatt van, mert spórolok vele, ameddig újra nem veszem. Ez az illat nekem nem nyári, hanem inkább nyár végi, őszi. Amikor már nincs nagy meleg, de még vannak szép napos idők, kellemes napok. Akkor szeretem nagyon használni. :) Tartóssága közepes nálam, nem érzem egész nap magamon, fél napig azért érződik. :)

barbczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

LipLush

Korcsoport: < 18
2017. október 4.

Anyának van meg, és tényleg nagyon jó illata van. Én is szoktam használni, igazi nyárias parfüm :)

LipLush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 4.

00Martina00

2017. szeptember 28.

Imádom!❤❤❤❤
Tartossága nem túl erős de ennyi pénzért ne is várjuk h órák hosszat illatozik...

00Martina00
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Imádom!❤❤❤❤

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)