KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Új, feljavított receptúra

Frissítő hatású. Egy szempillantás alatt, bárhol, bármikor. Frissítsd fel a frizurádat! Parti után, vagy akár máskor is, másodpercek alatt, egy gombnyomással, a praktikus száraz sampon spray segítségével. Még víz sem kell hozzá. Hajad ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz. Hatékony a zsíros hajtövek ellen. Könnyű kifésülni.

Lilluska

2016. június 3.

Nekem ez jobban tetszik, mint a kék flakonos... de csodát ettől sem lehet várni. Még keresem a tökéletest.

Lilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Pöti

2016. május 5.

Ezt és a kék tesóját is használtam. Ennek a zöldnek rövidebb volt a pályafutása, mert konkrétan fuldokoltam tőle. A hatásával se voltam kibékülve, nagyon fehér, kicsit ragad is, szóval nemszeretem kategória..

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

kissveraa

2016. február 22.

Barna hajra nem ajánlom. Nagyon erősen összefesti a hajat fehérrel, ha meg kevesebbet fúj az ember nem használ. Vizes törölközővel kell utána levakarásznom a fehér foltokat. Szőkéknek lehet elmegy, de ez így totál kínszenvedés. Azért adok plusz egy csillagot, mert a dolgát teszi, de én biza rávéstem volna hogy csak fehér/szőka hajra! A többi szárazsampon amit próbáltam nem produkálta ezt a műhó hatást.

kissveraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

starflo

2016. február 22.

Nagyon szerettem, ha nem volt időm (kedvem) hajat mosni, egy nappal kitolta a műveletet :) Fekete a hajam, mégsem maradt benne, lefújtam, 5 perc, törlés, fésülés és teljesen vállalható volt a hajkoronám, abszolút nem látszott, hogy zsíros. Én csak ritkán, gyorssegélynek használtam, kb. 10 alkalomra elég volt.
A Trend It Up család száraz samponjait biztos venni fogom, mert nekem bevált, és remek áruk van.

starflo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

lillubillu

2015. december 30.

szerintem jó termék bár én csak akkor vetem be ha nincs más választásom . nem túl tartós ezért tőlem csak 4 csillagot kap

lillubillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 30.

Hópihe2011

2015. december 28.

Ritkán használom,de gyorssegélyként szerintem nagyon jó!Bár nincs tapasztalatom e téren,hisz ez az első száraz samponom.

Hópihe2011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

betty23

2015. december 14.

Jó kis termék, teszi a dolgát ahogy kell. 1-2 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást, ha úgy alakul. Nekem nem marad meg a fehér szín, pedig barna hajam van. Egyszerűen egy törülközővel bedörzsölöm, mint sokan mások. Az illata viszont nem tetszik.

update: Egy picit szomorú vagyok.Egy hónapja vettem, hetente használtam kb. 1-2 alkalommal, de már nem jön belőle semmi, csak nagyon kevés hajtógáz, pedig félig még tele van és fel is ráztam mindig. Lehet csak én bénáztam el valamit, vagy hibásan kaptam, esetleg a gáz fogyott ki. Ezért nem vonok le pontot, hiszen a flakon tartalma jó, de legközelebb inkább benevezek egy más márkára. :/

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

Eroff

2015. december 7.

Ez tényleg totális pénzkidobás volt. Első használatkor erős fehér foltok lettek a hajamon, amit törölközővel is alig tudtam kidörzsölni belőle. Másodjára pedig valószínűleg túl óvatos voltam, mert nem látszott semmi hatás. Ettől elment a kedvem úgyhogy hátrébb raktam a szekrényben kicsit időzni. 1 hónap elteltével újból kedvet kaptam hozzá, de hamar el is ment, mert a flakonból nem jött semmi.... Egy pisszenés sem. Teljesen elszállt belőle a tartalom....

Eroff
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Fenolia

2015. november 1.

Igazándiból semmi extra, vészhelyzetben használom csak, ha nincs időm hajat mosni, nagyjából vállalhatóvá teszi a hajam. Nem viszket a fejbőröm tőle, de érzem a hajamon , hogy rajta van és alig várom , hogy hajat mossak, lehet ez inkább pszichés, mert minden szárazsamponál ezt érzem. Az illata nem tartós és ez pozitívum, mert nem túl kellemes.

Fenolia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

t.eszter004

2015. október 27.

Így van ez velem mikor találok valami jó cuccot egy megvétele és elhasználása után kivonják,már nem az első eset.... Minden esetre nagyon jó kis száras sampon volt, ezzel a termékkel kezdtem és most, hogy már összehasonlítási alapom is van továbbra is így gondolom. Igaz hogy fehérített néha de ha a használati utasítás szerint használtam - alkalmazás után a haj törölközővel való áttörlése - akkor nem volt probléma. A három napos hajat kétnaposra "varázsolta". Fejem nem viszketett tőle. Az ára is jó volt egyszerűen nem tudok rosszat mondani róla.

t.eszter004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride