KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorina951, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Testápolás

Élvezze a ragyogó csillogást a Balea Golden Shine testpermettel. A csábitó illat életre kelti az érzékeket.Kellemes hűsitő hatású.

Kiméletességét bőrgyógyászati tesztek bizonyitják.

Ár: 650 Ft , Eladó: cintialaura
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: MPL csomagautomata, vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Falat

2017. augusztus 2.

Nagyon szeretem! Annyira tetszik, hogy csillámok is vannak benne és a kellemes, édes, barackos illat hozzá valami csodálatos!

Falat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Sztiiiiii

Korcsoport: < 18
2017. július 15.

Nagyon szeretem, hogy csillámos és barackos illatú... Bár a feje tényleg egy helyre fújja a csillámokat, de nem okozz ez akkora problémát, mert utána simán szét tudom kenni. Megéri az árát!

Sztiiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 15.

Bubus06

2017. július 5.

Szeretem..:) Egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem. Szerintem meg őszi barackos illata van :D De nem fullasztó, csak ha közvetlen bőrközelben illatoljuk, akkor érezni. :) Foltba köpi a csillámot, de nem bánom hogy elkell oszlatni. Olyan kis tündéresnek érzi magát az ember.:D

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

NoirPlum

2017. július 4.

Finom illata van, nem erős, talán sárgabarackra emlékeztet. Én a csillámok miatt vettem meg, nagyon szépen néz ki a bőrőn, általában fújok párat a lábamra-karomra majd elkenem, hogy egyenletes legyen, egész nap fennmaradnak a csillámok.

NoirPlum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

EmiliaNagy

2017. július 3.

Egyszerűen imádom! Szinte mindennap használom így nyáron, az illata nagyon tetszik és a csillogás is szuper! A feje valóban kissé egy helyre szórja, de ezt egy másik flakonnal vagy eloszlatva meglehet oldani:)

EmiliaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

oliviag

2017. június 29.

A fújókája valóban egy helyre spriccel, viszont ez a termék nevetségesen olcsó egy bodyshopos társához képest, nem használom minden nap, konkrétan csak bulik előbb vagy strand előtt és nekem aztán nem gond elkenegetni a terméket a bőrömön, a testápolót is elkenjük :D nekem tetszik a csillogása, fürdés után mindig lejön, semmi problémám nincs vele, illata is nagyon tetszik, engem nem szárít, de nem is fújkálom magam vele minden nap eszem nélkül :D

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Bog

2017. június 23.

Nem igazán értem a hype-ot!
Ez egy egyszerű testpermet. A fújókája valóban katasztrófa, tele van alkohollal, ami szárítja a bőrt! Én kis naív azt gondoltam, hogy majd hidratálni fog. Egy frászt!
Mivel egy helyre spricceli ki a terméket, így kézzel kell elkenni a bőrön. Ezáltal az összes csillám a tenyeremre ragad. Hatalmas arany pelyhek vannak benne, nem is csillámok, amik nem teszik csillogóvá a bőrt, hanem kb négyzetméterenként egy db kerül a bőrre, amit aztán lehetetlen eltávolítani! Olyan érzésem van, mintha egy másik terméket használnék, mint a többi véleményező!
Az illata valóban kellemes, de csak ennyit tud. Használhatatlan!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Nem igazán értem a hype-ot!
Az illata valóban kellemes, de csak ennyit tud. Használhatatlan!

nandy.25

2017. június 11.

Mennyeien jó "nyári" illatú, volt a DM-nek 5-6-7 éve egy limitált napteje, na ez dettó ugyanaz az illat :) Sajnálatos amit Mindenki leírt előttem, hogy egyetlen egy sugárba szórja ki a csillámot, így hát én elkentem mint egy testápolót. Nálam tartósságban nem az igazi :( :( Lebarnult(abb) bőrön nagyon sexy tud lenni :P

nandy.25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

marcsi1233

2017. június 1.

Megvédeném a terméket, mert tényleg elég egyenletlenül fújja ki magából a csillámos folyadékot, de nagyon jó áron nagy mennyiséget kapunk, testpermetként, mint illat is szuper édes barackos (?), párom is dicsérte!!! :)

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

vivcsusz

2017. június 1.

Nagyon finom az illata, épp megfelelő csillogást kölcsönöz....ne, hogyha nem lenne elszúrva az adagolója. 1 sávban sugározza a terméket, amit -hiába csak 1000 Ft,- nem engedhetne meg magának.
Jó hír, hogy simán le lehet csavarni és újat betenni a helyére.

vivcsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Jó hír, hogy simán le lehet csavarni és újat betenni a helyére.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal