KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorina951, Módosítva: 2018. június 16.

Kategória:   Testápolás

Élvezd a ragyogó csillogást a Balea Golden Shine testpermettel! A csábító illat életre kelti az érzékeket. Kellemes hűsítő hatású.

Kiméletességét bőrgyógyászati tesztek bizonyítják.

Ár: 700 , Eladó: belaura
Állapot: egy kevés hiányzik belőle (képen látható), Helyszín: Veszprém, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tnori

2018. július 2.

Nekem nagyon bejott ez a termék, először kicsit soknak véltem a csillámot, de kifujva nagyon szép szolid a végeredmény. Lábamon és dekoltzson használom, elég fehér bőrű vagyok, és szerettem volna valamivel feldobni a szinem,aplotabbnak tűnni. Tökéletesen működik. Én kézzel mindig eloszlatom. Kicsit szárítja a bőröm, de ez esti testapolozassal orvosolható.

tnori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Colette221

2018. június 17.

Nagyon szeretem. Egyáltalán nem ragad, gyönyörűek a csillámok benne. Nem túl sok, és nem is kevés, pont tökéletes. A szórófeje nem "spricceli" ki olyan szépen a terméket, mint mondjuk a Fix+, mindig kézzel kell elkennem. Az illata nagyon erős. A dekoltázsomra szoktam fújni, napfényben gyönyörűen csillog a bőröm, többen megdicsérték. :)

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

bogarka23

2018. június 15.

A termék most is megtalálható a DM-ekben. Idén is vettem egy flakonnal, mert nagyon szeretem az illatát, a csillogást amit ad. Egyszerűen remek! 600 forintért ajándék!

bogarka23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Lizu

2018. június 4.

hetek óta vadászom a dm-ekben és tegnap végre találtam... nagyon jó, nem ragacsos és szépen csillog, nyáron nálam alapdarab lesz!

Lizu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

koborzoja

2018. május 31.

Úgy kell vadászni rá, lerabolják mindenhol. Most épp sikerült rajtakapnom egy eladót, amikor a polcra pakolta ki őket.
Nagyon örülök, hogy már most sikerült beszerezni, és egy teli flakonnal vágok neki a nyárnak. Gyönyörűen mutat a barna bőrön, az illata pedig egyszerűen fennséges.

koborzoja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

lovecreams

2018. május 10.

Most is kapható, csak megújult csomagolásban. Gondoltam, jó lesz nyárra, elkél egy kis csillogás:) Első szimatra rettenet tömény alkohol, de ne bátortalanítson el ez senkit, egy perc múlva nagyon kellemes illat marad csak. Kifújás után, - lehet hülyén hangzik -, de én ecsettel oszlatom el a csillámokat, amik egyébként csodáásak!:))

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 22.

Nagyon jó még van benne egy kevés az még tartalékolom

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Nagyon jó még van benne egy kevés az még tartalékolom

Falat

2017. augusztus 2.

Nagyon szeretem! Annyira tetszik, hogy csillámok is vannak benne és a kellemes, édes, barackos illat hozzá valami csodálatos!

Falat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Sztiiiiii

Korcsoport: < 18
2017. július 15.

Nagyon szeretem, hogy csillámos és barackos illatú... Bár a feje tényleg egy helyre fújja a csillámokat, de nem okozz ez akkora problémát, mert utána simán szét tudom kenni. Megéri az árát!

Sztiiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 15.

Bubus06

2017. július 5.

Szeretem..:) Egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem. Szerintem meg őszi barackos illata van :D De nem fullasztó, csak ha közvetlen bőrközelben illatoljuk, akkor érezni. :) Foltba köpi a csillámot, de nem bánom hogy elkell oszlatni. Olyan kis tündéresnek érzi magát az ember.:D

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal