KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

nefele99

2017. április 17.

Pakolásokhoz szoktam keverni úgy elviselhető az illata. A hajhullásom csökkent , elégedett vagyok vele. De a szaga miatt csak 4 *.

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Szil0214

2017. március 26.

Borzalmas. Az illata elviselhetetlen, a használata macerás és időigényes, és annyira szárítja a hajamat és a fejbőrömet, hogy nem tudom kivárni a hajhullás elleni hatását. Már ha hat egyáltalán.

Szil0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

AngelHeart80s

2017. február 23.

Illata nem annyira bejövős. Türelmem nem nagyon van hozzá.

AngelHeart80s
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Illata nem annyira bejövős. Türelmem nem nagyon van hozzá.

Valika96

2017. február 5.

pár éve kezdtem el használni, mikor csomókban hullott a hajam. mint kiderült egy autoimmun betegség állt a háttérben, de ez a kis lötyi legalább annyit segített, hogy sok babahajam nőtt. :) sajnos a hajamat le kellett vágni rövidre, és most újra el kezdtem használni, hátha a hajnövekedést is gyorsítja! éaz illatát speciel szeretem, jó kis gyógynövényes, mintha a patikába lennék 😃😃

Valika96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

bujdosobetti

Korcsoport: < 18
2017. február 1.

Minden hajmosásnál használom, az illatához kissé nehéz volt hozzászokni, de ma, 3 hónap használat után már meg sem érzem. Rendkívül jól ápolja a hajat, a korpa nagy részét eltüntette, a hajam sokkal egészségesebb és gyorsabban is nő.

bujdosobetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 1.

lynxcat

2017. január 23.

Sajnos nem művelt csodát a hajammal. Már jó pár éve használtam, így az emléke is homályos, talán majd egyszer még visszatérek hozzá új reményekkel, amint befejezem más termékekkel való kísérletezést.

lynxcat
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

Bellabellissima

2017. január 7.

Régi bevalt kedvenc! Heti 2x-3x hasznalom, hajmosas elott jól bemaszirozom, es 40 percig van fent (hajolaj a haj teljes hosszan), nem hullik a hajam, szinte egyáltalán. És azok a sokat emlitett babahajak is latszanak, harom honap alatt 2,6cmt nott a hajam! Ez az atlagos növekedésnél tobb!

Bellabellissima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Bianca01

2017. január 5.

Már lassan egy hónapja használom hajmosás előtt hetente egyszer.
Ahhoz képest, hogy hajhullásra van, eléggé durván sok hajam kijön mosáskor, amikor ezt a szert öblítem le, emiatt abba is akartam hagyni, de aztán észre vettem, hogy napközben meg nem hullik annyira drasztikusan, mint azelőtt..
A szaga érdekes, szúrós, kb mintha csatorna vízben mosnék hajat, de ez az utolsó dolog lenne, ami zavarna,ha olyan jó, mint ahogy mások mondják...
A hajnövekedést tényleg segíti, nekem jóval hosszabb lett és hajpakolással nem szárít annyira erősen, az azért kell mellé jócskán..
Nem hagytam abba a használatát, bízom a csodában, hogy idővel történik valami, babahajakat énis felfedeztem itt-ott, de akinek túlzottan kevés haja van, nem ajánlom, mert nekem az elején nagyon sok kihullott tőle :(

Bianca01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Már lassan egy hónapja használom hajmosás előtt hetente egyszer.

Angyalkaja

Korcsoport: < 18
2016. december 27.

Kegyetlen büdös, 2x hajat mosok utána, fél órás pakolást felrakok, és úgyis, és szárít is, párszor használtam és abbahagytam, nem ér annyit.

Angyalkaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 27.

Buhito

2016. november 7.

A szaga borzalmas már-már elviselhetetlen, nincs az a sampon ami képes lenne eltüntetni. A használata is körülményes, hajmosás-hajszesz bedörzsölése-várakozás-újabb hajmosás majd még1, még1, de a szag nem tűnik el. Nagyon szárítja is a hajat. Jótékony hatásról néhány használat után még nem tudok beszámolni. Legszívesebben abbahagynám a kezelést és menne a kukába...

Buhito
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.