KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Blizz4rd

2017. október 26.

Önmagában nem tudok róla véleményt mondani, mert csak a samponnal együtt használtam. Az illata erős, de nekem nem volt bele problémám. Az ígért hatását viszont nálam nem – vagy legalábbis számomra nem látványosan – hozta.

Blizz4rd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Vendy254

2017. augusztus 26.

Nekem nem hullik a hajam, de nagyon szeretem mikor használom sokkal egészségesebb tőle a hajam és gyorsabban nő :) időnként mindig újraveszem és elhasználok egy flakont. Hetente egyszer kétszer szoktam használni, átöntöttem egy fújós flakonba így egyszerűbb használni nem folyik le a fejemen :D
Hát az illata nem a legkellemesebb de elviselhető :)

Vendy254
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Hát az illata nem a legkellemesebb de elviselhető :)

libido

2017. augusztus 25.

Sziasztok!
Én sok utána olvasás illetve az itt olvasott kommentek alapján vettem meg. Szőke, vékony szálú hajam van és hullik is kicsit.
Tegnap volt a napja hogy végre megvettem és kipróbáltam a hajszeszt. Megmondom őszintén 900 forintért nem vártam csodát de mondom egy próbát megér. El sem akarom hinni de sokkal puhább és kezelhetőbb lett a hajam. Nem annyira kócolódik mit előtte és mintha kicsit többnek is látszana. Első használat után ez számomra meglepetés volt. Továbbra is használni fogom és megveszem a samponját illetve a balzsamát is. Remélem minél többet használom annál jobb lesz. De nekem eddig nagyon tetszik :)

libido
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Sziasztok!

zitam

(!)
2017. július 31.

Az itt olvasott pozitív kommenteken felbátorodva vettem meg :) barátommal egyutt használtuk eddig kétszer úgyhogy hatását még nem nagyon láttuk. Az illata nem zavaró en haj mosás utan mar nem is érzem. Az adagolását mivel itt ugy olvastam sprays flakonban oldottam meg igy egyszerűen használható :) tobb használt utan updatettel jövök majd :)

zitam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Euts

2017. június 27.

Hónapokig használtam, heti 1-2 alkalommal, de nem tapasztaltam különbséget. Szárította a hajamat a Bánfi csalános samponnal használva (pedig szorgosan balzsamoztam). A hajhullásom később magától megszűnt, nem tudom mi lehetett az oka, lehet belső volt emiatt nem segített. A fodrászom ajánlotta, azt mondta, hogy a férjének 1 év használat alatt 2 centis kopaszodást visszajavított a halántékánál, szóval biztos függ a kopaszodás okától is a hatékonysága.

Most a hajnövesztő hatását szeretném majd kipróbálni, hajmosás előtt fogom használni az előző hozzászólók tippje alapján, jövök majd updatelni.

Euts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Nashuaaa

2017. május 14.

Régebben a hajhullás megállítására vettem, és valamennyit segített is, de szárította a hajamat. Szerettem az illatát. Viszont szerintem újra fogom próbálni,mert nem drága, gyógynövényes és reményeim szerint hatásos is lesz.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

JanaJana

2017. május 7.

Nekem tetszik az illata, jellemzoen naturkozmetikumokat hasznalok, igy nem szokatlan szamomra a termeszetes gyogynoveny illat. Hatasat tekintve fantasztikus, 3 honap utan tele voltam babahajakkal es egyre csak no a hajam, mindenkinek csak ajanlani tudom!

JanaJana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

nefele99

2017. április 17.

Pakolásokhoz szoktam keverni úgy elviselhető az illata. A hajhullásom csökkent , elégedett vagyok vele. De a szaga miatt csak 4 *.

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Szil0214

2017. március 26.

Borzalmas. Az illata elviselhetetlen, a használata macerás és időigényes, és annyira szárítja a hajamat és a fejbőrömet, hogy nem tudom kivárni a hajhullás elleni hatását. Már ha hat egyáltalán.

Szil0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

AngelHeart80s

2017. február 23.

Illata nem annyira bejövős. Türelmem nem nagyon van hozzá.

AngelHeart80s
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Illata nem annyira bejövős. Türelmem nem nagyon van hozzá.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.