Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

Zsofia19941227

2018. december 3.

Jo kis termék. Az illata kicsit kellemetlem, de miután lemosom puha és fényes lett a hajam. A hajam pedig nem hullik. Ajánlom mindenkinek!

Zsofia19941227
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Shopie

2018. szeptember 19.

Egyszer ezt vettem a Lady helyett. A szaga ugyanúgy gyógynövényes, tehát aki ezt nem bírja, ne vegye... Nem volt vele bajom, jól szuperált!

Shopie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

adri0419

2018. szeptember 13.

Nem tetszik sem az illata sem a hatása. Konkrétan semmi változást nem tapasztaltam több heti használat után sem, a hajam ugyanúgy hullik.

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

biusz

2018. szeptember 13.

Mikor még kicsiként uszodába kezdtek hordani minket a suliból nagyon hullani kezdett a hajam és a nagymamám nyomta a kezembe az üveget, hogy ez majd segít. És tényleg segített valamennyit. Azóta is mindig van belőle itthon. Három éve hagytam fel az úszással, a hajam nagyon kis semmi volt, kevés is vékony szálú is, de ezzel egész szépen rendbehoztam, bár se samponját se balzsamját nem használom, a szappanos hajmosásra esküszöm. Az illata tényleg nem a legjobb, és nekem hosszú távon nem bírja a fejbőröm, elkezd foszlani, de kúraszerűen nagyon sokat segít.

biusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

cippala0316

2018. július 21.

Neha gondol egyet a hajam es csomokban hullani kezd, olyankor belekezdek egy "banfi kuraba" samponnal, balzsammal, hajszesszel. A hajszeszt tojassal es ricinussal kenem fel a fejemre. En imadom a gyogynovenyes illatat is, annal jobban mar csak azt hogy kb 1 het alatt eltunik a hajhullas, utana szepen jonnek babahajak is :) regebben azt hittem, hogy hasznalhatom allandoan, de valoban szarit a hajszesz, ha tulzasba viszem, ezert marad a kura. :)

cippala0316
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Mona29

2018. május 8.

Egy ideig az előírásnak megfelelően használtam, de aztán amikor besűrűsödtek a napjaim, a reggeli gyors hajmosásnál kimaradt. Az utóbbi időben havonta 1-2 alkalommal használtam. Szerintem így is jól működik. A hajam hullását csökkentette. Az illata szerintem ennek sokkal erősebben megmarad a hajban, mint a samponé, szóval, akinek nem jön be ez a gyógynövényes vonal, nem ajánlom. Biztos, hogy újraveszem!

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

gizellagreen

2018. február 22.

Nekem csökkentette a hajhullást és dúsult a hajam is töle!

gizellagreen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Nekem csökkentette a hajhullást és dúsult a hajam is töle!

RarityRose

2018. január 10.

Nagyon sok babahajam nőtt tőle, hatásos, viszont az illata nem a legjobb, de nem is ez számit

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Blizz4rd

2017. október 26.

Önmagában nem tudok róla véleményt mondani, mert csak a samponnal együtt használtam. Az illata erős, de nekem nem volt bele problémám. Az ígért hatását viszont nálam nem – vagy legalábbis számomra nem látványosan – hozta.

Blizz4rd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Vendy254

2017. augusztus 26.

Nekem nem hullik a hajam, de nagyon szeretem mikor használom sokkal egészségesebb tőle a hajam és gyorsabban nő :) időnként mindig újraveszem és elhasználok egy flakont. Hetente egyszer kétszer szoktam használni, átöntöttem egy fújós flakonba így egyszerűbb használni nem folyik le a fejemen :D
Hát az illata nem a legkellemesebb de elviselhető :)

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Hát az illata nem a legkellemesebb de elviselhető :)

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.