KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

zitam

(!)
2017. július 31.

Az itt olvasott pozitív kommenteken felbátorodva vettem meg :) barátommal egyutt használtuk eddig kétszer úgyhogy hatását még nem nagyon láttuk. Az illata nem zavaró en haj mosás utan mar nem is érzem. Az adagolását mivel itt ugy olvastam sprays flakonban oldottam meg igy egyszerűen használható :) tobb használt utan updatettel jövök majd :)

zitam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Euts

2017. június 27.

Hónapokig használtam, heti 1-2 alkalommal, de nem tapasztaltam különbséget. Szárította a hajamat a Bánfi csalános samponnal használva (pedig szorgosan balzsamoztam). A hajhullásom később magától megszűnt, nem tudom mi lehetett az oka, lehet belső volt emiatt nem segített. A fodrászom ajánlotta, azt mondta, hogy a férjének 1 év használat alatt 2 centis kopaszodást visszajavított a halántékánál, szóval biztos függ a kopaszodás okától is a hatékonysága.

Most a hajnövesztő hatását szeretném majd kipróbálni, hajmosás előtt fogom használni az előző hozzászólók tippje alapján, jövök majd updatelni.

Euts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Nashuaaa

2017. május 14.

Régebben a hajhullás megállítására vettem, és valamennyit segített is, de szárította a hajamat. Szerettem az illatát. Viszont szerintem újra fogom próbálni,mert nem drága, gyógynövényes és reményeim szerint hatásos is lesz.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

JanaJana

2017. május 7.

Nekem tetszik az illata, jellemzoen naturkozmetikumokat hasznalok, igy nem szokatlan szamomra a termeszetes gyogynoveny illat. Hatasat tekintve fantasztikus, 3 honap utan tele voltam babahajakkal es egyre csak no a hajam, mindenkinek csak ajanlani tudom!

JanaJana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

nefele99

2017. április 17.

Pakolásokhoz szoktam keverni úgy elviselhető az illata. A hajhullásom csökkent , elégedett vagyok vele. De a szaga miatt csak 4 *.

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Szil0214

2017. március 26.

Borzalmas. Az illata elviselhetetlen, a használata macerás és időigényes, és annyira szárítja a hajamat és a fejbőrömet, hogy nem tudom kivárni a hajhullás elleni hatását. Már ha hat egyáltalán.

Szil0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

AngelHeart80s

2017. február 23.

Illata nem annyira bejövős. Türelmem nem nagyon van hozzá.

AngelHeart80s
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Illata nem annyira bejövős. Türelmem nem nagyon van hozzá.

Valika96

2017. február 5.

pár éve kezdtem el használni, mikor csomókban hullott a hajam. mint kiderült egy autoimmun betegség állt a háttérben, de ez a kis lötyi legalább annyit segített, hogy sok babahajam nőtt. :) sajnos a hajamat le kellett vágni rövidre, és most újra el kezdtem használni, hátha a hajnövekedést is gyorsítja! éaz illatát speciel szeretem, jó kis gyógynövényes, mintha a patikába lennék 😃😃

Valika96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

bujdosobetti

Korcsoport: < 18
2017. február 1.

Minden hajmosásnál használom, az illatához kissé nehéz volt hozzászokni, de ma, 3 hónap használat után már meg sem érzem. Rendkívül jól ápolja a hajat, a korpa nagy részét eltüntette, a hajam sokkal egészségesebb és gyorsabban is nő.

bujdosobetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 1.

lynxcat

2017. január 23.

Sajnos nem művelt csodát a hajammal. Már jó pár éve használtam, így az emléke is homályos, talán majd egyszer még visszatérek hozzá új reményekkel, amint befejezem más termékekkel való kísérletezést.

lynxcat
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.