KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bare Escentuals

Ár:   £26   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2013. október 15.

Ár:   £26
Lelőhely:   online külföldről
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ásványi porállagú alapozó a gyönyörű arcbőr eléréséhez.

Ár: 3000.- , Eladó: moonlitnight
Állapot: használt, felénél valamivel több van benne., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta + pktsg.
Ár: 6000 Ft , Eladó: enibody
Állapot: kb. 3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
bara89

2017. március 7.

Ha nagyon jó állapotban van a bőröm, akkor pár órán keresztül gyönyörűen nézek ki ettől a terméktől. Ha éppen vízhiányosabb időszakomat élem, akkor tragédia. Kiemel mindent, amit nem akarok. És nap végére szörnyen átfényesedik, pedig nálam ez nem szokott előfordulni. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. 3 csillag, mert ha minden feltétel stimmel, akkor korlátozott ideig ugyan, de jól mutat.

bara89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

mrita87

2017. március 3.

A tipikus gyűlölök és szeretek helyzet ez! Annyira szépen eldolgozható ez az alapozó és igazán szép, természetes hatást lehet elérni vele. Nekem nagyon bejön, hogy vannak benne csillogó részecskék, amiktől egészséges bőrképet ad az egész, már ha átvergődöm magam a legalább 10 perces felvitelen. Nagy macera, én nem kelek emiatt korábban, már csak azért sem, mert nap közepére kb. lefolyik az arcomról, pedig nem hardcore zsíros a bőröm. Marad esti használatra, mikor biztosan tudom, hogy csak néhány óráig lesz rajtam.

mrita87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Eve90

2016. április 6.

Számos alapozót kipróbáltam már a hiperérzékeny, aknés bőrömön és egyikkel sem tudtam ennyire természetes hatást és megfelelő fedést elérni. Én Sigma F80 ecsettel viszem fel, ami gyors applikációt és jól fedés biztosít. Nekem nem tart tovább az alapozás vele, mint folyékony alapozóval. A tökéletes eredményhez fontos, hogy a felvitel előtt a bőr megfelelően hidratált legyen. Fixáló púderrel egész nap tart rajtam és természetes fényt kölcsönöz a bőrömnek.

Eve90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

makeupmaniac

2016. február 18.

A fedésével és az applikációval sem voltam elégedett.Nekem felesleges pepecselés a 3 mili púder hat órán át tartó eldolgozása ami elvileg a megfelelő mód a felvitelére.Nekem így semmilyen fedést nem nyújtott, úgyhogy több réteget kellett felraknom ami pedig katasztrofálisan nézett ki , összeragadt a púder az arcom különböző részein és úgy csillogtam mint egy disco gömb.Lehet hogy az én hülyeségem hogy egyáltalán megrendeltem mivel meglehetősen száraz a bőröm, de olyan sok pozitív visszajelzést olvastam száraz bőrű lányoktól hogy nem hittem hogy ez probléma lesz.Korrektorként tényleg működik (szem alá semmiképp sem, kisebb pattanásokra) ha egy vastag szemhéjpúder ecsettel viszem fel.

makeupmaniac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 18.

Orsi86

2015. október 9.

Mstindigo ajánlására próbáltam ki az Uriage fényvődőhöz, sokat hezitáltam rajta, de nagyon örülök, hogy megvettem :) Nem tudom, jó-e a technikám, nekem nagy fedés nem látszik, de tompítja a fényvédő fényét, kényelmes viselni. A nap végére kicsit átfényesedik de ez engem nem zavar, sosem akartam teljesen matt bőrt, inkább a természetesség a célom. A színe egyáltalán nem látszik a bőrömön, a legvilágosabb rózsás áranyalatot vettem meg (fair) és nem is használom nagy mennyiségben. Nagy meglepetés volt, hogy ahhoz képest, hogy nem fed nagyon sokat, korrektorként is remekül működik, kisebb ecsettel, koncentráltan, szóval arra sem kell költenem :) Az ára borsos, az tény, de kaptam hozzá egy rúzst ajándékba, (amilyen pont kellett volna színben, tehát jól is jött, a színt én választhattam ki) és elég soknak tűnik. Nagyon problémás bőrre vagy nagyon szárazra azért nem ajánlom. Még egy pluszpont, hogy a szemhéjamon is át szoktam futni vele és azóta sokkal jobban tapad a szemfesték, pedig akartam szemhéjalapozót is venni, de lehet, hogy már azt sem fogok, pár napja tesztelem és délután is alig csíkosodik be. (bár ez lehet amiatt is, hogy most kezdtem el ecsettel dolgozni applikátor helyett). Megérdemli az öt csillagot :)

Orsi86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

mstindigo

2015. június 15.

Imádom ezt a púdert! :-) Gyönyörű bőrfénye van, szerintem egy márkának sincs még egy ilyen természetes bőrfényű ásványi alapozója. (Szóval ha valaki matt bőrt akar, nem ajánlom.) A zsírt viszont szépen felszívja, eltünteti, szóval tényleg csak a gyönyörű bőrfény marad utána, és annyira természetes, hogy avatatlan szemeknek egyáltalán nem tűnik fel, hogy van valami smink az arcodon. Nyáron nagyon kellemes viselni, és nagyon jól építhető. Viszont a színek nagyon sötétek -nekem-. A fairly light, ami a legvilágosabb neutrál tónus, nekem az önbarnítózott színemhez lett tökéletes. Van eggyel világosabb árnyalata, bár az rózsás, én meg neutrál vagyok, de még így is gondolkozom, hogy megveszem, mert egyébként imádnivaló. Végre nem érzem, hogy van smink az arcomon. Alapvetően azért szebb bőrre ajánlanám, és nem túl problémásra, bár az apró hibákat (pl. pattifolt) szépen eltünteti.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

beeeszti

2015. április 23.

9 darabos 'Get Started Kit'-ben rendeltem beautybay-ről, ma van két hete, hogy használom. Olyan alapozót kerestem, aminek viszonylag jó a fedése, de természetesen mutat, és ilyen téren abszolút várakozásaimon felül teljesített! A készletben amúgy csupa kis kiszerelésű termék van: egy primer, 2 különböző árnyalatú alapozó, egy mineral veil púder, egy bronzosító/árnyékoló szín, 2 nagyobb fejű ecset, egy korrektorecset és egy dvd, ami bemutatja, hogyan kell a termékeket használni. Azt mindenképpen leszögezném, hogy szerintem érdemes megnézni használat előtt vagy a dvd-t, vagy youtube-on is nagyon jó videók vannak, mert valóban egy kicsit körülményes/speciális a használat, oda kell figyelni pár dologra, hogy a várt hatást kapjuk (nekem legalább is kellett egy pár próbálkozás). Jó érzés viselni,gyakorlatilag olyan, mintha rajtam sem lenne, fel lehet vinni egészen vékony rétegben is, ami gyakorlatilag láthatatlanul javítja a bőrtónust, de a korrektorecsettel töményebben is felvihető bőrhibákra, szem alá, így gyakorlatilag korrektorként is teljesít. Itt kell megjegyeznem, hogy szerintem az ecsetek is szuperek! A bőröm jól reagál rá, amióta használom, talán mintha kevesebb kis pattanás jönne elő, bár ez még lehet véletlen hormonális egybeesés is :D A tartóssága szerintem átlagos, nap végére kopik a fedése valamennyit, de láthatatlanul 'tűnik el', nem lesz csúnya, zsíros hatása, vagy gyűlik össze valahol, mint ahogy azt más alapozóknál már tapasztaltam.
Egyetlen problémám vele, hogy a felvitel egy kicsit macerás és időigényes, még gyakorlást követően is, és egy kicsit mindig poros leszek. Szóval ez nem az a "bedobom az alapozót a táskámba és majd reggel 2 perc alatt felrakok egy kicsit"-dolog...illetve, hogy bár a tégelyek szóró-része külön is zárható, folyamatosan az az érzésem, hogy kárba veszik egy csomó por, ami az elforgatható tető alatt reked (ezt így most valószínűleg elég nehéz elképzelni:P), viszont ezt szerintem por állagú terméknél ennél jobban nem lehet megoldani. Mindettől függetlenül a hatás miatt 5 csillag!

beeeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

terezia.kovacs

2014. május 2.

Alapvetően szeretem ezt a púdert (vagy por állagú alapozót), természetes a hatása, nem maszk-szerű, nem nehezíti el az arcbőröm.
A jobb hatás érdekében megvettem a hozzávaló kabuki ecsetet is, de anélkül használom, mert a keményebb sörte miatt megesik, hogy egy területre koncentrálódik a felvitt mennyiség, illetve jó sok le is potyog ide-oda.
Mattítja a bőröm, de csak átmenetileg. Cserébe kellemes, közepes tartósságú, természetes viselet.

terezia.kovacs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

_ca_

2014. február 6.

A közepesnél kicsit erősebb fedése van, a színe nagyon jól igazodik a bőröméhez, semmiféle problémát, irritációt nem okoz, a hatása tényleg nagyon természetes (a B.E. saját primerével együtt alkalmazva) - alapjában véve tehát meg vagyok elégedve ezzel az alapozóval. A tartósságával kapcsolatban sincs nagyobb problémám, bár a nyári meleg idő azért próbára teszi.

_ca_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 6.

Floranna01

2013. december 30.

Nekem gyönyörűen fed, igaz csak az alapozó felé szoktam feltenni vékony rétegben, hogy "egyben tartsa" az alapot. Egy bontatlan, vadiúj "medium" szinem is van eladó 6500 Ft - ért, ha érdekel itt írj: cinoka01@hotmail.com.

Floranna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 30.

Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Zinc Oxide, Titanium Dioxide
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77492

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.