KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

PSophiee

2017. július 21.

Először a Blush-t használtam, de annak nekem túl erős volt az illata, na ennek sokkal jobb, szinte nincs is, de a hatás ugyanaz! A frufrum legjobb barátja lesz ez a szárazsampon. :)

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

fannivea

Korcsoport: < 18
2017. július 13.

Szeretem is nemis:/
Kitolja a hajmosast de cserebe a fejboron fura por tapado reteget kepez amivel nem is lenne gond, de ha beleturok a hajamba a kezemre ez a reteg atkerul illetve sokszor nem csak a hajtovekre, hanem a hajszalakra is.
Nem hasznaltam gyakran csak havi 2-3x de nagyon kiszaritotta a fejborom.
Az illata tetszett es tette is amit kell. Kinezetre a hajam szinte frissen mosott, na de tapintasra...

fannivea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 13.

Szeretem is nemis:/
Nem hasznaltam gyakran csak havi 2-3x de nagyon kiszaritotta a fejborom.

szakacsencsi

2017. július 5.

Nagyon szeretem! Nagyon sokáig kerestem a "tökéletes" szárazsampont, és számomra ő lett a befutó. Az illata kellemes, szépen felfrissíti a hajam így akár 2 napot is tolhatom a hajmosást, ami főleg nyáron nekem nagyon jól jön. Az ára kicsit borsos, leginkább azokhoz képest amiket előtte használtam, de úgy vagyok vele hogy megéri megvásárolnom :)

szakacsencsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

Ez az első kiszerelésem belőle. Eddig azért nem vettem meg, mert sehol sem találtam, végül a Rossmannban bukkantam rá. Jónak mondanám a hatását, 1 nappal ki tudom tolni a hajmosást, nekem ez is elég. Az illata nekem nem tetszik, túl sokáig érezni ezt a tömény, túl édes cseresznye illatot.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

Redlips

2017. június 25.

Sajnos ezt vettem a szokásos Blush helyett és ez nem annyira jó. Persze így is sokkal jobb nekem, mint egy Balea vagy Swiss-o-par, de azt hittem ez is Blush minőségű lesz. Sajnos, ettől kicsit ragadósabb marad a hajam és nem olyan könnyű eltávolítani a fehér réteget sem a hajból, mielőtt útra indulnék. Az illata édes, de nem nagyon érezni a cseresznyét benne.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

ancsi97

2017. június 12.

Én szinte semmit nem érzek az illatából..legalább is cseresznyét azt nem :(
A hatása jó :)

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Én szinte semmit nem érzek az illatából..legalább is cseresznyét azt nem :(
A hatása jó :)

legallybrunette

2017. június 8.

Mindig féltem a száraz sampontól, gyerekkoromban csak valami undi hintőporszerűt lehetett kapni. A Batiste-ról tudtam, hogy jó, megláttam miniben, gondoltam egy próbát megér. Mondjuk rajtam max. egy munkanapnyit segít, de meg vagyok vele elégedve. Illata finom, kicsit fehéres ugyan, ha nem elég ügyesen fújom, de szerencsére eltűnik, ha átfésülöm.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

Dourou

2017. május 25.

Ritkán láttam a boltban,de igazából ugyanazt nyújta,mint a többi batiste:) 2-3napot eltolhatok vele, ennyit megér:)

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

zsofia960217

2017. május 25.

ÁÁÁÁHHH imádom <3 soha, egyetlen száraz sampon se vált be nekem, azt hittem velem van a gond. De ez a termék maga a tökély! 2 nappal ki tudom vele tolni a hajmosást, csodás illata van, és az ára is nagyszerű. Kötelező darab a táskámban, és tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

gyulzsuzsi

2017. május 1.

Amilyen csinos a flakon, nekem annyira csalódás az illata. Cseresznyét egy szemernyit sem érzek benne, inkább bántó mű-rózsát.
A hatása okés, bár néha elgondolkodom, hogy egy hajmosás sem tartana több ideig, mint ezzel befújni, eloszlatni, kifésülni, megint kifésülni, ja, és kifésülni.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride