KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bearsorry

2018. január 21.

Az első szárazsamponom. Kellett 2 alkalom, hogy kitapasztaljam a helyes használatát. Nagyon szeretem, életmentő. Már 2 munkatársamnak is be kellett szereznem, annyira megtetszett nekik az illata, és még nem is hallottak erről a megoldásról. Elégedett vagyok.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

gyongyikeolasz

2018. január 3.

A Batiste száraz samponok közül ez a kedvencem. Imádom az illatát és azt hogy szépen dúsítja a hajamat.

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

petrahkiss

2018. január 1.

Egyik kedvenc szárazsamponom, teszi a dolgát és mellé még dúsít is. :)

petrahkiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Egyik kedvenc szárazsamponom, teszi a dolgát és mellé még dúsít is. :)

IAlinka

2017. december 9.

Ez volt az első száraz samponom és be kell valjam nem nagyon van kedvem kísérletezni ha ez ilyen szuper. A csomagolása valami isteni (mint minden Batiste terméknek), az illata nem zavaró és a kritikus napokon is csodát tesz a hajammal. Még ezen kívűl egy rózsaszín csomagolású van meg nekem (nem tudom a nevét sorry :D). Imádom.

IAlinka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 9.

csill87

2017. december 5.

Batiste. Jól működik, szerintem kellemes illata van, ugyanúgy dúsít mint a többi, de nekem valamiért a barna hajra való a kedvencem :)

Ud.: hosszú távon nagyon idegesít az illata, túl erős, jobban érzem magamon ezt, mint a parfümömet.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

ancsika678

2017. november 21.

Örök kedvenc :) Mióta ezt használom, nem is kerestem másikat. A titka szerintem annyi, hogy be kell tartani a használati utasítást. A sötétbarna hajamon semmi sem látszik, miután jól felrázom, távolról fújom és bemasszírozom. Nemcsak, hogy tisztít, hanem szuper volumennövelő is! Azelőtt ilyet még nem is láttam. Nekem ez meglepetés volt. Az illata sem rossz. Egyszer a blush-t vettem meg, az annyira nem jött be, azóta nem is próbálkozom más illattal.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

ammyfool

2017. november 7.

Nagyon finom az illata, és ha rendesen kifésülöm a használata után, akkor nekem sokkal tartósabb. 1-2 napot segít.
A társai közül nekem ő a kedvencem :)

ammyfool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

A társai közül nekem ő a kedvencem :)

gpok

2017. október 31.

Az egyik újsághoz volt minta. Az illata aranyos, bár kicsit mű. A sötét hajtövemen nagyon gáz, hogy fehér lesz és ha nem fésülöm ki alaposan pár kínos pillanatot okozhatok magamnak. Elhasználom a mintát, de venni nem fogok.

gpok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Amadea

2017. október 31.

Korábban csak a Balea szőke hajra való szárazsamponját használtam, ahhoz képest ez sokkal többet tud, eltünteti a zsíros csillogást, akkor is, ha a hajam már nagyon sikítozik a hajmosásért (a heti 2-3 intenzív edzés egyetlen negatívuma), teljesen vállalható kinézetet varázsol. Kár, hogy nem létezik Batiste arcpermet, ha olyan hatása lenne az arcra, mint a hajra, bődületesen meggazdagodnának.:D

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

titikutyus

2017. október 30.

Örököltem ezt a sampont, magamtól nem vettem volna meg. Korábbi szárazsampon próbálkozásaim után csak még szutykosabb lett a hajam. Ez a sampon annyiban tud többet elődeinél, hogy amikor már kenyérre lehetne kenni a hajamon található zsírmennyiséget, ad egy utolsó esélyt, hogy még aznap vállalható hajjal kimehessek az utcára. Nem mondom, hogy frissen mosott loknikat varázsol, de már az is tökéletes bizonyos napokon, hogy nem kell zacskót húzni az ember fejére.

Szóval összességében kellemes csalódás volt ez a termék.

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Szóval összességében kellemes csalódás volt ez a termék.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride