KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

Ár: 800 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: 1-2x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel valamelyik metróvonalon

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

krisztina0012

2018. május 20.

Nagy kedvencem, jó tartást ad a hajnak, dúsít, nekem 2 nappal kitolta a hajmosást.

Update: Többszöri használat után azt vettem észre, hogy kiütéses lett tőle a fejbőröm.

krisztina0012
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

borondibibi

2018. május 18.

Ha szárazsampon, akkor egyértelműen erre a márkára szavazok. Az illata kellemes, és habár, amikor a hajamra fújom fehér foltok jelentkeznek, amint a hajamba masszírozom, ez teljesen felszívódik és csodás végeredményt biztosít. Leginkább a volumen hatása fogott meg, amit a hajamnak kölcsönöz, és a zsírosodás jeleit is teljesen eltünteti. A hajmosást 1-2 nappal tökéletesen eltudom vele tolni, így maximális bizalommal fordulok hozzá bármikor.

borondibibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

cattitude

2018. május 11.

a Blush mellé vettem akciósan, nekem az illata egyáltalán nem tetszik, de a hatása számomra ugyanolyan jó, mint a Blushé.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Ria94

2018. április 22.

Miután elhasználtam a Blush-t, úgy döntöttem, kipróbálom ezt is, nem lehet olyan nagy a különbség. És de.
Pro: nagyon aranyos a csomagolás. :) Az illat gyümölcsös, bár túl sok köze szerintem nincs a cseresznyéhez. Elég belőle kevés is, hogy javítson.
Kontra: Az illata, bár nem rossz, már kicsit sok. A hatása messze elmarad a Blush mellett, mert míg azzal két nappal még kitoltam a hajmosást, ezzel már a használat napjának végére olyan zsíros lesz a hajam, hogy csak pislogok.
Mivel a tartósság számomra fontosabb, mint a cuki csomagolás, kénytelen vagyok lepontozni. Sajnos nem vált be, elhasználom, ha már megvettem, de ezentúl biztosan nem váltogatok Batiste és Batiste közt se olyan bátran.

Ria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

tinyblackpaw

2018. április 20.

Meg kell hagyni, nem tudtam szemet hunyni a csomagolás felett. Annyira kis bájosak az ajak formájú cseresznyék :D Amint megláttam a boltok polcain rögtön nyúltam is a telefonomhoz csekkolni az itteni véleményeket mivel még sosem használtam szárazsampont és fenntartásokkal kezeltem korábban őket. Nagyon hamar zsírosodik a fejbőröm (köszönhetően a nagy mennyiségekben felvitt balzsamoknak és hajpakolásoknak is) és eléggé frusztráló amikor már hajmosás utáni nap kezd kissé összetapadni a fejtőnél a csutak a fejemen, hajat viszont napi rendszerességgel nem akarok mosni szóval marad a szárazsamponos megoldás. Az illata nagyon kellemes, cseresznyés de hamar el is illan a fejemről. Kicsit sok fújás kell a megfelelő hatás érdekében és egy leheletnyire az is látszik, hogy marad egy kis fehér porréteg a fejtőnél de az amúgy is hamvas, világos barna hajamon ez nem látványos. Egy majdnem frissen mosott hatású, nem lelapuló frizurát sikerült elérnem vele és 2 napra ki tudom tolni a hajmosást ha épp úgy adja a helyzet. A fulldoklást leszámítva ami ezzel a procedúrával jár egy igazi csodaszer és életmentő darab, mindig újra vevős :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

AnnaAnyaralu

2018. április 20.

Tegnap vettem meg eletem elso Batiste termeket. Sokat olvastam utana, nezegettem a velemenyeket. Nem vagyok a szarazsamponok hive,de valamitol annyira zsirosodik a hajam, hogy minden nap mosnom kene lassan. Igy hatarozott mozdulattal tettem a kosaramba tegnap. Elvarasaimnak nem felel meg sajnos, ahhoz kepest, hogy milyen draga tobbet vartam volna tole. Az llata fullaszto mar-mar orrfacsaro, az meg csak rontja a helyzetet,hogy sokaig meg ismarad az illat a hajon. Pozitivuma, hogy nem hagy foltot a hajamon (bar nekem szoke hajam van), valamint,hogy nem kell 5-10 perceket varnom a hatasara. Szinte instant mododn hat. Ezert kap tolem 3 csillgot, de biztos, hogy nem fogom ujra venni.

AnnaAnyaralu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

jvivi

2018. április 16.

Minden igényemnek megfelel a száraz samponok terén, Ki tudom vele tolni a hajmosást akár 2-3 nappal és a lelapult hajamon is segít. Egyetlen gondom vele, hogy a sötét hajamon valamennyire meglátszik és szürkés hatása lesz a hajtöveimnek.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Lana93

2018. április 10.

A Batiste gyártja a legjobb szárazsamponokat a világon. Szoktam másik márkától is kipróbálni szárazsamponokat, de mindig az lesz a vége, hogy újra a Batiste-nál kötök ki. A kedvencem a cseresznyés, imádom az illatát, nem hagy fehér foltot a hajamon, olyan lesz tőle a hajam, mintha éppen előtte mostam volna meg és napokkal tovább ki tudom tolni a hajmosást. Egyszerűen imádom.

Lana93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Noemi24

Korcsoport: < 18
2018. április 7.

Szükségem volt egy jó szárazsamponra, erről pedig sok jót hallotam, úgyhogy megvettem. Volt már olcsóbb szárazsamponom, de inkább megveszem 1400-1500 Ft-ért ezt, mert jól teszi a dolgát. Friss érzést kölcsönöz a hajnak és ha beletúrok a hajamba, egyáltalán nem érzem, hogy kicsit is zsíros lenne, ha ezt a terméket használom. Az illatának szerintem nem sok köze lehet a cseresznyéhez, de ettől függetlenül jó illata van. :'D Még nem használtam olyan sokszor, de úgy érzem, egy újravevős termék lesz. :)

Noemi24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 7.

Volturispet

2018. március 28.

Finom illat és durván hosszan tart még nagyon zsírosodó hajon is!

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Finom illat és durván hosszan tart még nagyon zsírosodó hajon is!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride