KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

Batiste Cherry Dry - 200 ml
Ár: 850 Ft , Eladó: Closet
Állapot: néhányszor próbáltam, nem sok hiányzik, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ammyfool

2017. november 7.

Nagyon finom az illata, és ha rendesen kifésülöm a használata után, akkor nekem sokkal tartósabb. 1-2 napot segít.
A társai közül nekem ő a kedvencem :)

ammyfool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

A társai közül nekem ő a kedvencem :)

gpok

2017. október 31.

Az egyik újsághoz volt minta. Az illata aranyos, bár kicsit mű. A sötét hajtövemen nagyon gáz, hogy fehér lesz és ha nem fésülöm ki alaposan pár kínos pillanatot okozhatok magamnak. Elhasználom a mintát, de venni nem fogok.

gpok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Amadea

2017. október 31.

Korábban csak a Balea szőke hajra való szárazsamponját használtam, ahhoz képest ez sokkal többet tud, eltünteti a zsíros csillogást, akkor is, ha a hajam már nagyon sikítozik a hajmosásért (a heti 2-3 intenzív edzés egyetlen negatívuma), teljesen vállalható kinézetet varázsol. Kár, hogy nem létezik Batiste arcpermet, ha olyan hatása lenne az arcra, mint a hajra, bődületesen meggazdagodnának.:D

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

titikutyus

2017. október 30.

Örököltem ezt a sampont, magamtól nem vettem volna meg. Korábbi szárazsampon próbálkozásaim után csak még szutykosabb lett a hajam. Ez a sampon annyiban tud többet elődeinél, hogy amikor már kenyérre lehetne kenni a hajamon található zsírmennyiséget, ad egy utolsó esélyt, hogy még aznap vállalható hajjal kimehessek az utcára. Nem mondom, hogy frissen mosott loknikat varázsol, de már az is tökéletes bizonyos napokon, hogy nem kell zacskót húzni az ember fejére.

Szóval összességében kellemes csalódás volt ez a termék.

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Szóval összességében kellemes csalódás volt ez a termék.

katica22

2017. október 15.

Nagyon jó cseresznyés szárazsampon. Ez kicsit dúsít is. Mindig van belőle itthon :)

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

csill87

2017. október 12.

Batiste. Jól működik, szerintem kellemes illata van, ugyanúgy dúsít mint a többi, de nekem valamiért a barna hajra való a kedvencem :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

lzsofi

2017. október 3.

Nekem az illata kicsit mű, de amit csinál a hajammal azt imádom. Amikor nagyon nincs kedvem hajat mosni akkor 1 nappal ki tudom ezzel tolni. Nagyon sötét barna hajam van de szerintem nem nehéz eltávolítani a fehérséget. Illetve még azt szeretem benne , hogy használat után még este sem kapok idegrohamot attól, hogy viszket a fejbőröm, mint más szárazsamponnál.

lzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

nagydora911

2017. szeptember 30.

Ez az egyik legjobb szárazsampon, amit eddig találtam. Általában hetente egyszer használom és egy napra kitolom vele a hajmosást. A fehérség, amit fújás után hagy a hajon, nekem könnyen eltűnik. Az illatát pedig nagyon szeretem.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Krisz93

2017. szeptember 20.

Nagyszerű termék! De, mint minden szárazsamponnal, ezzel is csak óvatosan :) Hetente 1× használva, amikor a szükség úgy hozza, teljesen belefér, de többszöri használatot nem javasolnék. Akinek amúgy is száraz a haja, az főként óvatosan járjon el!
Szárazsamponok közül viszont a legjobb, amivel találkoztam, bátran ajánlom mindenkinek :)

Krisz93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

farkasnora

2017. szeptember 20.

Az első használatkor elájultam tőle. Finom illat, szuper tartás, zsírnak nyoma sincs a hajon. De kb. az 5. alkalommal semmi hatása nem volt, mintha csak levegőt fújogatnék a hajamra, pedig még bőven volt benne. Jól el kell dolgozni a hajon, mert könnyen feltűnő fehér nyomot hagy.

farkasnora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride