KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaudia, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Cseresznyés illatú szárazsampon, amely tökéletes megoldás a hajmosások között. Gyorsan revitalizálja a hajat és eltávolítja a felesleges olajat. Használatától a haj felfrissül, emellett megemeli a hajtöveket és tartást kölcsönöz a hajnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Krisz93

2017. szeptember 20.

Nagyszerű termék! De, mint minden szárazsamponnal, ezzel is csak óvatosan :) Hetente 1× használva, amikor a szükség úgy hozza, teljesen belefér, de többszöri használatot nem javasolnék. Akinek amúgy is száraz a haja, az főként óvatosan járjon el!
Szárazsamponok közül viszont a legjobb, amivel találkoztam, bátran ajánlom mindenkinek :)

Krisz93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

farkasnora

2017. szeptember 20.

Az első használatkor elájultam tőle. Finom illat, szuper tartás, zsírnak nyoma sincs a hajon. De kb. az 5. alkalommal semmi hatása nem volt, mintha csak levegőt fújogatnék a hajamra, pedig még bőven volt benne. Jól el kell dolgozni a hajon, mert könnyen feltűnő fehér nyomot hagy.

farkasnora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Piciandi

2017. szeptember 11.

Ez volt az elsö szárazsamponom. Egy mintát vettem meg a Dm-ben, teljes bizalmatlansággal. Mikor ráfújtam a hajtövemre elöször halálra rémültem, majd páromnak megmutatva jót nevettünk fehér hajamon. A disznóször fésüvel estem neki pár perc hatásszünet után ami szépen leszedi a fejbörröl és a hajról is a fehér por maradványt. Plusz egy napig teljesen elfogadhatóan néz ki töle a hajam. Mivel lusta és feledékeny is vagyok ez hatalmas segítség nekem. Bátran ajánlom mindenkinek. Az illata picit erös de fincsi.

Piciandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Hopi

2017. augusztus 30.

Nyáron valamelyik cosmo-hoz adtak ajándékba belőle egy 50 milis kis kiszerelést.
Alapvetően nem voltam tőle elájulva. Durván fehérek lesznek tőle a hajtoveim (pedig szőke vagyok) és ezt a fehérséget nehéz eltüntetni. Az illata nem nyűgöz le, de ez már a részletkérdés kategória.
Alapvetően az Isana száraz samponját használom, azzal teljesen meg vagyok elégedve és szerintem az ugyan igy/jobban teljesít, csak cserébe sokkal többe kerül.
Örülök, hogy kaptam egy ilyen mintát, mert így legalább tudom, hogy felesleges pénzkidobás, olcsóbban is hozza lehet jutni jobb termékhez.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

pentekkitti

2017. augusztus 21.

Imádom!
Hajmosast 3 nappal (többet nem mertem próbálni, de szerintem 4et simán bír) ki lehet tolni vele. Isteni illata van. Rafujas után kicsit várni kell, hogy visszavarázsolja a frissen mosott haj látszatát. Rendszerint 5 - 6 ora mulva kicsit jobban gubancolódik a hajam, de szerintem ezzel ninxs baj.

pentekkitti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Imádom!

rozsaadrienn

2017. augusztus 1.

Nagy kedvenc, imádom az illatát, felfrissíti a hajamat, kitolja simán egy nappal a hajmosást. Csak ezt a szárazsampont használom, nem cserélném le.

rozsaadrienn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Gabriella1992

2017. július 28.

Ez volt az első szárazsamponom, tényleg azonnal hat, teszi a dolgát, harmadik napon általában már zsíros szokott lenni a hajam és mikor nincs kedvem reggel hajat mosni, ezt használtam. 90%-ban elégedett voltam vele, csak az illata volt számomra zavaró, sehogy sem sikerült megszokni. Utána az originalt vettem, tegnap fogyott el és most a tropicalt vagy a blush-t tervezem megvenni.

Gabriella1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

PSophiee

2017. július 21.

Először a Blush-t használtam, de annak nekem túl erős volt az illata, na ennek sokkal jobb, szinte nincs is, de a hatás ugyanaz! A frufrum legjobb barátja lesz ez a szárazsampon. :)

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

fannivea

Korcsoport: < 18
2017. július 13.

Szeretem is nemis:/
Kitolja a hajmosast de cserebe a fejboron fura por tapado reteget kepez amivel nem is lenne gond, de ha beleturok a hajamba a kezemre ez a reteg atkerul illetve sokszor nem csak a hajtovekre, hanem a hajszalakra is.
Nem hasznaltam gyakran csak havi 2-3x de nagyon kiszaritotta a fejborom.
Az illata tetszett es tette is amit kell. Kinezetre a hajam szinte frissen mosott, na de tapintasra...

fannivea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 13.

Szeretem is nemis:/
Nem hasznaltam gyakran csak havi 2-3x de nagyon kiszaritotta a fejborom.

szakacsencsi

2017. július 5.

Nagyon szeretem! Nagyon sokáig kerestem a "tökéletes" szárazsampont, és számomra ő lett a befutó. Az illata kellemes, szépen felfrissíti a hajam így akár 2 napot is tolhatom a hajmosást, ami főleg nyáron nekem nagyon jól jön. Az ára kicsit borsos, leginkább azokhoz képest amiket előtte használtam, de úgy vagyok vele hogy megéri megvásárolnom :)

szakacsencsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride