KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mariann, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Spray formájú szárazsampon, melynek segítségével pillanatok alatt felfrissítheted a hajad 2 hajmosás között. Minden hajtípusra ajánlott. Világosszőkétől középbarnáig minden hajszínre ajánlott.

1300 Ft - Batiste Szárazsamponok
Ár: 1300 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, főbb csomópontok közelében, fizetés: Banki előre utalást követően kibélelve ajánlott levélként (postán maradó), vagy személyes átvételkor készpénzben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bubucim

2018. május 20.

Szerintem senkinek sem kell bemutatni a Batiste szárazsamponokat. Tökéletesen végzi a dolgát, nem ragad, nem csomósodik tőle a hajam. Az illata semmi extra, mindössze ezért nem vettem újra.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Amea

2018. május 12.

Nagyon ritkán használom, de +1 napot nyerek vele, amikor nincs lehetőségem/időm egy alapos hajmosásra. A sötét hajamon nem hagy fehér nyomot, nem viszketek tőle és remekül megemeli a hajtövet. Ha illatmentes lenne, 5 csillagot adnék.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Vivi0507

2018. április 14.

Kicsit csalódott vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban ugyanis nekem egy használat után elfogyott holott nem használtam sokat csak ide- oda fújtam . Pedig amúgy nagyon jó ... de emiatt keresek jobbat

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Alizka

2018. április 8.

Örülök, hogy megvettem, mert többet nyújt, mint vártam. Majdnem teljesen frissen mosott haj érzetét kelti, dúsabb és tisztának tűnik. Tetszik az illata is. Nem vettem észre, hogy viszketne tőle a fejbőröm. Ha hozzáérek a hajamhoz, érzem, hogy poros, de nem látszik rajta, hogy fehér lenne. Délutánra/estére a dússágból veszít ugyan, de még mindig vállalható a hajam. Remélem segít kitolni majd a hajmosást, de persze ez rajtam is múlik. Megérdemli az öt csillagot.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

KbeautyHungary

2018. március 21.

Úúúúúristen, hát ettől gyönyörű lett a hajam, nem csak kevésbé csoffadt, hanem mintha frissen mostam, aztán beszárítottam volna. Vékonyszálú a hajam és nincs is sok, nekem kisebb csodát művelt vele, többnek is tűnik, és van tartása. Nagyon elégedett vagyok. Újravevős.

KbeautyHungary
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

f.eniko

2018. március 19.

Mindegyik fajtáját egytől egyig imádom. Sajnos nekem csak a hajmosás utáni első nap szép a hajam, de nem szeretném minden második nap mosni, ezért ilyenkor ez a kis csoda tökéletesen felfrissíti a hajam. Rengetegszer újra vásároltam màr, és amíg gyártják csak Batiste szárazsampont fogok használni. Mindig van itthon legalább kettő. Csodaszer❤️🤩

f.eniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Kingucii

2018. március 19.

2018.február 26.
A késős, koránkelős reggelek megmentője vagy csak ha az ember lányának nincs ideje hajat mosni.
Nagyon szeretem, bár egy fehér kis réteget hagy maga után, de ki lehet belőle porolni.
Első flakonnal használom még, eddig bejön, majd később updatelek. 5*

2018.március 19.
Szárítja a hajam. Rossz megfogni ezután a hajam. :( Nagyon sajnálom, pedig akartam szeretni.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

2018.február 26.
Első flakonnal használom még, eddig bejön, majd később updatelek. 5*

2018.március 19.

szukhentrunk

2018. március 7.

Ha szárazshampon csakis a Batiste!!! Amíg nem próbája az ember nem is hiszi el, hogy mire képes. Hosszú szőke hajam van, a normál és a kifejezetteten szőke hajra tervezett shampont is próbáltam. Mikor mit tudtam megvenni. Otthon már mindenki ezt használja ha kell, sőt még a barátom is. Nagyon jó termék minden pénzt megér. Csak a Batiste!!!

szukhentrunk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

lbetti

2018. március 2.

Sajnos az en hajamon feher foltot hagy es nem tolja ki 1 napnal tovabb a hajmosast. Nem kellemes erzes a fejboromnek.

lbetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Mexy

2018. február 18.

A késős, elcseszett reggelek megmentője :) Felfrissíti, könnyűvé teszi és megemeli a hajat, és ha nem is lesz frissen mosott, nagyon közel van hozzá :) Évekkel ezelőtt ez volt az első szárazsampon amit kipróbaltam, és teljesen elamultam az eredményen :) Ezen felbuzdulva, kipróbáltam más márkákat is, hát nem..ezt egyik sem tudja... :) .Hosszú évek óta használom, és teljesen elégedett vagyok vele :) pár hete kifogytam, és megvettem a sokat ígerő, (és 3x ennyibe kerülő ) T&G dry-t..hát, a közelébe sem ér...és megígértem magamnak hogy többet nem csábulok el, ennél nincs jobb :D Sötétbarna hajamra használom az originalt, és az egy-ket perces fehérség után teljesen láthatatlan lesz, nem viszket, nem irrital, csak friss, és puha lesz a hajam :) nálam örök darab :)

Mexy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride