KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mariann, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Spray formájú szárazsampon, melynek segítségével pillanatok alatt felfrissítheted a hajad 2 hajmosás között. Minden hajtípusra ajánlott. Világosszőkétől középbarnáig minden hajszínre ajánlott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lina14

2018. január 21.

nagyon jo szarazsampon, nem viszket tole a fejborom, ugyan feher, de nem kell rajta sokat dolgozni hogy beletunjon a hajba, nem marad feher a fejemen. nem tudom milyenek lehetnek a szagos valtozatok, de nekem ez az illattalan teljesen megfelel

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Bb.Sophie

2018. január 6.

Az illatosított verziók nem jöttek be, toronymagasan az original lett a kedvencem. Ritkán használom, de nagyon elégedett vagyok vele, pillanatok alatt rendbehozza a hajam. :) A lusta reggelek megmentője.

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

candus

2017. december 29.

Legjobb, szinte újjászületik a hajam tőle! Abszolút újravevős termék!

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Legjobb, szinte újjászületik a hajam tőle! Abszolút újravevős termék!

Imperial202

2017. december 28.

Szörnyű termék. Szárítja az ember fejbőrét, ráadásul fehér lesz tőle a fejem, akármennyire is vigyázok. Arról nem is beszélve, hogy bután van benne...

Imperial202
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

lbetti

2017. december 23.

Az eddigi legjobb szarazsampon amit probaltam. 1-2 nappal ki tudja tolni a hajmosast. En a barna hajra valot szoktam hasznalni, nem lesz tole feher a hajam:)

lbetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

maulibolya

2017. december 23.

Az első flakonnal használom, de már most nagyon szertem! Eddig másik szárazsampont használtam amivel max 1 nappal tudtam kitolni a hajmosást, de ezzel 3 nappal később tudok hajat mosni, ami egy csoda nekem, mert sajnos már hajmosás utáni napon sem az igazi a hajam. :( Ezzel hajmosás utáni 1. 2. napon kiengedve szoktam hagyni, utána már copfban vagy konytyban 3 napig, mert úgy teljesen frissnek tűnik a hajam, és bár sötét barna hajam van, ha a fújás után törölközőzel törlöm át, egyáltalán nem marad fehér a hajam utána! Nagyon szeretem! :)

maulibolya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Asbenka

2017. december 21.

Szerintem ez a márka legjobb szárazsamponja. Kellőképpen felfrissíti a hajam, és szinte egész nap tart a hatása. Egyáltalán nem hagy fehér nyomot a hajamon és az illata is semleges.

Asbenka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

tonic

2017. november 30.

Szükségmegoldásként használtam, (sebészet után nem érhetett víz) elég jó volt a hatása,de nekem az ilyenektől viszket a fejem,amit nem szeretek. De mivel hatékony volt akkor,mikor szükségem volt rá,megadom az ötöt.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

elve

2017. november 22.

Nemrég próbáltam a barna hajra való verzióját, szeretem, kevésbé viszket a fejem tőle, mint a többi drogériás száraz samponoktól.

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Villango

2017. november 22.

Még nem igazán használtam szárazsampont, de mostanra elegem lett a hajas-rutinomból, ami abból állt tegnapig :) hogy megmostam a hajam, kiengedve tudtam hordani, másnap már csak összefogva, mert valahogy összeállt, lelapult a fejemre. Vékonyszálú hajam van, de az a fajta mi úgy marad ahogy beállítom, mintha le lenne lakkozva. :) Tök idegesítő.
Na ma az a nap jött volna hogy összefogom, mert kiengedve vállalhatatlan. Elég keveset fújtam a hajtövekre, azt jól elmasszíroztam és tádáááám. :) Tök jó. Van volumene, bár érzem hogy nem frissen mosott persze, de nincs szaga a samponnak, nincs fehér maradék a hajamban.
Sztem ez szerelem lesz.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Sztem ez szerelem lesz.

Alkoholok: Alcohol Denat.