KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mariann, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Spray formájú szárazsampon, melynek segítségével pillanatok alatt felfrissítheted a hajad 2 hajmosás között. Minden hajtípusra ajánlott. Világosszőkétől középbarnáig minden hajszínre ajánlott.

Ár: 600 , Eladó: csimr
Állapot: 1-2szer használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Személyes vagy foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Barabella

2017. november 6.

NEkem ennek wc illatosító szaga van és nagyon fehér marad a hajtövem, a fresh változatot sokkal jobban szerettem

Barabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

RBea

2017. október 17.

A megmentőm.Minden nap kell hajat mosnom, olyan gyorsan zsírosodik.A LaRochePossay sampon egy napot kitol, ez a legjobb a számos kísérletem közül, mert a többitől már az egy napban is viszketett a fejbőröm, és nem tudtam hajmosás után kifésülni vizesen.Szóval LRP szuper.Mellé, ha nincs időm, energiám hajatmosni, Batiste.Hintőporral probalkoztam reg, de ez jobb, mert lehet célozni a hajtovekre a spray-vel, es szepen el lehet dolgozni, ha nem tul sokat fujunk, egesz minimalis a ruhara valo leperges, talan a mennyiseget kell jol eltalalni es akkor még ennyi sem lesz.Osszessegeben kellemes csalodas, jo lett a hajam, vallalhato, es tartast is ad neki.Illata discret es kellemes.Ajandekba kaptam magazinhoz.Es bar sotetbarna a hajam,ezt ujra veszem, mert a barnára szinezett samponrol nem jokat olvastam (eros illat es barna fejbor).

RBea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

csill87

2017. október 12.

Jó termék, és nincs szívem lepontozni, de nekem valamiért a barna hajra való jobban bevált, azt jobban szeretem.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

dorogiagi

2017. szeptember 27.

Szerintem nagyon szuper termék, 1-2 napot simán lehet nyerni vele 2 hajmosás között. Nem hagy nyomot, pedig sötét színű hajam van. Az illatát is szeretem. Biztosan újra fogom venni.

dorogiagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Annuss

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 28.

A Cosmo és Elle magazinhoz volt a kis kiszerelésű. A két magazin plusz ez került 549 Ft-ba. Szerettem volna már kipróbáni és mondanom sem kell hogy hatalmasat csalódtam, persze kellemesen. Annyira puha és friss érzetet ad a hajöveknek ez által meg is növeli. Csak ámulok és bámulok használata után. Ajánlom minden könnyen zsírosodó hajú sorstársnak!

Annuss
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Doria09

2017. augusztus 9.

Pixibagből jutottam hozzá, kis kiszerelésű termékhez, azt hiszem 3-4 alkalomra volt elég. Nagyon tetszett, amit a hajammal csinált, még másnap is vállalható volt, ki lehetett tolni vele a hajmosást. Más szárazsamponnal, ha reggel befújtam, este muszáj volt már megmosnom, mert rossz érzés a hajamon. Ezzel ilyet nem tapasztaltam. Hajamon nem hagyott nyomot, illatával sincs gond, tapintásra is jó. Valószínűleg meg fogom venni a nagy kiszerelést is, ha elfogy a többi :)

Doria09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

schmldr

2017. augusztus 7.

Mindig megjegyzik használat után,hogy nagyon jó illatú a hajam. Nekem is tetszik, a hatással is elégedett avyok

schmldr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Gabriella1992

2017. július 28.

Ezelőtt a cherry-t használtam, amelynek elviselhetetlen szaga volt, legalábbis számomra. Ennek sokkal kellemesebb, enyhén citrusos illata van, a hatása mindkettőnek nagyszerű. Csak ajánlani tudom. Most a tropical vagy blush fog következni.

Gabriella1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Blueberry99

2017. július 5.

Második Batiste szárazsamponom, ezelőtt a Blush verziót használtam. Ami jobb ebben, hogy nincs olyan nagyon erős, intenzív, majdmegfulladok illata. Viszont szerintem nem olyan hatásos, nekem ezzel csak fél napot bírt ki a hajam. Sötétbarna hajamon egyáltalán nem hagy nyomot.

Blueberry99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Black Fairy

2017. június 27.

Középbarnáig...még jó, hogy majdnem fekete a hajam...Pixiben volt kis kiszerelés (50 ml).

Nem kedvelem...nyomot hagy a hajon, ruhán, pereg minden fele, fura szaga van, és a hajam nap végére szépen rálapul a fejemre...két-három naponta mosok hajat nyaralni vittem, hogy az öt nap alatt elég legyen egyszer megmosnom...hát...fél napot kibírt, szépen felszívta a hajtöveimről a zsírt, de délutánra katasztrófa volt már a hajam...igazából délelőtt se adott olyan szép tartást, friss érzetet, mint más márkák szárazsamponjai...

Szóval a lényeg, hogy nem katasztrófa ez a termék, de nem igazán értem, hogy hogy lehet ekkora rajongó tábora, mert rajtam nem működik...(Remélem a cseresznyés jobb lesz, de most elhasználom ezt még.)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride