KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mariann, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Spray formájú szárazsampon, melynek segítségével pillanatok alatt felfrissítheted a hajad 2 hajmosás között. Minden hajtípusra ajánlott. Világosszőkétől középbarnáig minden hajszínre ajánlott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Annuss

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 28.

A Cosmo és Elle magazinhoz volt a kis kiszerelésű. A két magazin plusz ez került 549 Ft-ba. Szerettem volna már kipróbáni és mondanom sem kell hogy hatalmasat csalódtam, persze kellemesen. Annyira puha és friss érzetet ad a hajöveknek ez által meg is növeli. Csak ámulok és bámulok használata után. Ajánlom minden könnyen zsírosodó hajú sorstársnak!

Annuss
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Doria09

2017. augusztus 9.

Pixibagből jutottam hozzá, kis kiszerelésű termékhez, azt hiszem 3-4 alkalomra volt elég. Nagyon tetszett, amit a hajammal csinált, még másnap is vállalható volt, ki lehetett tolni vele a hajmosást. Más szárazsamponnal, ha reggel befújtam, este muszáj volt már megmosnom, mert rossz érzés a hajamon. Ezzel ilyet nem tapasztaltam. Hajamon nem hagyott nyomot, illatával sincs gond, tapintásra is jó. Valószínűleg meg fogom venni a nagy kiszerelést is, ha elfogy a többi :)

Doria09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

schmldr

2017. augusztus 7.

Mindig megjegyzik használat után,hogy nagyon jó illatú a hajam. Nekem is tetszik, a hatással is elégedett avyok

schmldr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Gabriella1992

2017. július 28.

Ezelőtt a cherry-t használtam, amelynek elviselhetetlen szaga volt, legalábbis számomra. Ennek sokkal kellemesebb, enyhén citrusos illata van, a hatása mindkettőnek nagyszerű. Csak ajánlani tudom. Most a tropical vagy blush fog következni.

Gabriella1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Blueberry99

2017. július 5.

Második Batiste szárazsamponom, ezelőtt a Blush verziót használtam. Ami jobb ebben, hogy nincs olyan nagyon erős, intenzív, majdmegfulladok illata. Viszont szerintem nem olyan hatásos, nekem ezzel csak fél napot bírt ki a hajam. Sötétbarna hajamon egyáltalán nem hagy nyomot.

Blueberry99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Black Fairy

2017. június 27.

Középbarnáig...még jó, hogy majdnem fekete a hajam...Pixiben volt kis kiszerelés (50 ml).

Nem kedvelem...nyomot hagy a hajon, ruhán, pereg minden fele, fura szaga van, és a hajam nap végére szépen rálapul a fejemre...két-három naponta mosok hajat nyaralni vittem, hogy az öt nap alatt elég legyen egyszer megmosnom...hát...fél napot kibírt, szépen felszívta a hajtöveimről a zsírt, de délutánra katasztrófa volt már a hajam...igazából délelőtt se adott olyan szép tartást, friss érzetet, mint más márkák szárazsamponjai...

Szóval a lényeg, hogy nem katasztrófa ez a termék, de nem igazán értem, hogy hogy lehet ekkora rajongó tábora, mert rajtam nem működik...(Remélem a cseresznyés jobb lesz, de most elhasználom ezt még.)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

ancsi97

2017. június 12.

Jó termék. Talán az eddigi legjobb száraz sampon amit próbáltam. Nem 1 nappal tolja a hajmosást hanem legalább 2-vel.
Egy problémám van,a sötétebb hajam. Nem fekete,nem sötét barna,inkább világos mégis borzalmasan szenvedek vele. Próbálkoztam már a szinezett változatokkal sötétebb hajra,de azoknak valahogy más a hatása.
Remélem egyszer megtalálom álmaim száraz samponját :(

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Remélem egyszer megtalálom álmaim száraz samponját :(

zsofia960217

2017. május 25.

soha, egyetlen száraz sampon se vált be nekem, azt hittem velem van a gond. De ez a termék maga a tökély! 2 nappal ki tudom vele tolni a hajmosást, csodás illata van, és az ára is nagyszerű. Kötelező darab a táskámban, és tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom!

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

monarizsa

2017. április 25.

Először Angliában vettem még sok sok évvel ezelőtt egy üveggel, próbáltam menteni belőle, hogy még itthonra is maradjon, mivel akkor még nem lehetett kapni, és az itthoni kínálattal nem igazán voltam megelégedve, ez pedig szerelem volt első használatra. Az egyébként lapulásra hajlamos hajam szépen "égnek áll" tőle, a lehető legjobb értelemben :)Remekül végzi a dolgát, mindenképp megéri az árát.

monarizsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 22.

Számomra nagyon erős illata van, néha már kisse elviselhetetlen volt, de egyébként szuper termék. Bár, én kicsit sokallom az árát, de mindenképpen megéri megvenni.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride