KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beyoncé

Ár:   8099 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermatketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: Juliet, Módosítva: 2013. január 8.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermatketek, online

A parfüm egy nagyon üde, nyári illatként debütál, citrus, begramot és az énekesnő kedvenc virágának, a Bluebird orchideának az egyvelege. Különlegessége, hogy ezt a titokzatos virágaromát még egyetlen parfüm elkészítéséhez sem használták eddig. A illat ezen kívül magában hordozza a körte virágának és a Blue Curacao nevű likőrnek az édes aromáját. Az ellenállhatatlan szexi illatjegyek között talán a legerőteljesebb a meleg madagaszkári vanília, a pézsma és az érzéki fás illat. Az energikus összetétel Beyoncé szerint azt az izgalmat és extázist ábrázolja, amit általában a színpadon érez egy-egy fellépés alkalmával.

Ár: 2500 Ft , Eladó: csillagocska84
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 2000 , Eladó: varga.stella
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, foxpost vagy MPL automatával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Adrienn24

2017. december 7.

Szeretem Beyonce parfümjeit. Édessége miatt sokaknak taszító lehet, de szerintem van benne valami, ami vonzza a férfiakat. :)

Adrienn24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

SSSAAA

2017. július 30.

Fura illata volt számomra, egyáltalán nem esett jól viselni.

SSSAAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Fura illata volt számomra, egyáltalán nem esett jól viselni.

Erina

2017. február 24.

A NYC Pulse illatát nagyon nagyon szeretem :) Gondoltam mivel azt már nem gyártják (de azért van még két üveggel belőle), kipróbálom, hátha. Hát nekem nagyon nem :( Harmat gyenge illat, hamar elillan, és olyan bőr közelivé válik, hogy alig érezni. Nagyon nem :(

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Lgina

2017. február 14.

Beyoncé parfümjei közül ő egyértelműen a legintenzívebb, legtartósabb. Borzasztóan fűszeres, karakteres, sokak számára biztosan émelyítő.
Viszont azt ajánlom, ha valaki venne, fújás után 10-15 perc múlva szagolja meg először. Kifújás után ugyanis orrbamászóan erős, meg kell várni, amíg megszelídül.
Up.: Hova tettem a vélemény írásakor az eszem?? Vagy ennyit változtam volna?? Az illat is, a lötty is ragacsos és... Bleeeee. Már elnézést.

Lgina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

kova

2016. augusztus 29.

Update: hat, lehet, hogy gaz vagyok, de en erre iszonyatosan raindultam. Nekem nagyon bejon, annyira finom illatot hoz ki belole a borom, ami meg tartos is raadasul. Annyira jo, vegre talaltam egy illatot, ami rajtam jobb, mint a baratnoimen:D

Beyonce illatai nem túl konzisztensek:) A heat után nem gondoltam, hogy ez tetszeni fog, és mégis. Üvege is jópofa, az illat pedig naptejre emlékeztet.

kova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

fdorottya

2016. július 6.

Egynek elment. Annyira nem volt jó, hogy újra vegyem. Rajtam nem volt tartós az illat.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Helfra

2016. június 28.

Gondoltam, teszek egy próbát. Az itt olvasott vélemények szerint erős illat, első szaglásra nekem is annak tűnt, de egy fújás semmit nem ért. Vagy elzárkóztak a szaglóreceptoraim az illat tesztelése elől, többet kellett fújnom (=locsolnom). Amúgy meg tudná nekem mondani valaki, hogy miért RAGAD a parfüm a bőrön? Ja, a tömény cukortól... vagy a Blue Curacao-tól? :) Rajtam fanyar, masszív gyógyszerszagú lett. Avas-feeling. Most, hogy azonosítanám, hogy milyen gyógyszerre-szirupra emlékeztet az illat és már majdnem eszembe jutott a neve, hirtelen bedugult az orrom (killed szaglóreceptorok), és nem érzem az illatokat. Próbáltam más parfümöt illatolni, azt sem érzem. Ilyen "izgalomból" és "extázisból" köszönöm, nem kérek.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

stellacadente

2016. május 18.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Az első használatkor kerültem kapcsolatba egy számomra fontos emberrel, így minden egyes fújásnál érvénybe lépett a kontextus hatás elve is:) Sajnos volt olyan élményem vele, hogy jól befújtam magam napközben, szinte fürödtem ebben a számomra kedves illatban, aztán a következő belépő fintorogva szimatolt és megkérdezte, ki fújta be magát ilyen erős férfi kölnivel... Hát, elkerekedtek a szemeim. Tény, hogy nem egy gyengéd és lágy nőcis illat, hanem egy szenvedélyes és karakán darab, de azért utána már óvatosabban bántam vele.

stellacadente
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

DianaS

2016. március 4.

Már elfogyott sajnos :( Anyirra imádtam, nagyon friss és megnyerő az illata, igazi különlegesség. Kedvenc marad!

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

Masnuci

2016. február 24.

Tetszik! Már két üveggel elfogyasztottam belőle, szerintem igazán dívás, nőies parfüm. Lágy, melengető vaníliás, picikét fűszeres, édes, nekem olyan egzotikus, keleties illat. A tartóssága is megfelelő, összességében egy remek kis kompozíció.

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.