KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beyoncé

Ár:   8099 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: Juliet, Módosítva: 2013. január 8.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

A parfüm egy nagyon üde, nyári illatként debütál, citrus, begramot és az énekesnő kedvenc virágának, a Bluebird orchideának az egyvelege. Különlegessége, hogy ezt a titokzatos virágaromát még egyetlen parfüm elkészítéséhez sem használták eddig. A illat ezen kívül magában hordozza a körte virágának és a Blue Curacao nevű likőrnek az édes aromáját. Az ellenállhatatlan szexi illatjegyek között talán a legerőteljesebb a meleg madagaszkári vanília, a pézsma és az érzéki fás illat. Az energikus összetétel Beyoncé szerint azt az izgalmat és extázist ábrázolja, amit általában a színpadon érez egy-egy fellépés alkalmával.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Agicaa
Állapot: kb. 10 ml van benne, Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy postával küldöm, és személyes átvétel is lehetséges.
Beyoncé Pulse 15 ml több mint félig
Ár: 1000 , Eladó: llucia
Állapot: 15 ml üveg több mint félig, Helyszín: Budapest Astoria, fizetés: Személyes átvétel vagy ajánlott posta

karakumsivatag

2018. április 22.

Ez is kimondottan IMPULZUS vásárlás volt. Tavaly télen vettem meg, amikor kint esett a hó, elegem volt a hidegből, a szürkeségből, vágytam a melegre, a napsütésre. És ez az élék szín teljesen rabul ejtett. Semmit nem tudtam az illatról, el nem tudtam képzelni a curacao likőr illatát, mert már jó pár éve volt annak, hogy koktélt kortyolgattam egy bárban..De tényleg kókuszos likőr illata van. A nyár, a nyaralás, a jókedv illata. Nekem cseppet sem citrusos, de nem is hiányzik belőle.
Rögtön a legnagyobb kiszerelést vettem meg, ami egyáltalán nem táskabarát, de a különlegesen formatervezett üvegét még kisebb kiszerelésben is elég macerás lehet cipelni. Aki szereti ezt az illatot, annak viszont muszáj napközben frissíteni, mert nagyon hamar elillan. Ez az egyetlen bajom vele, mert egyébként az illatélmény számomra tökéletes. Egy tengerparti nyaraláshoz biztosan ezt vinném magammal.

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 22.

drica

2018. március 18.

Ajándékba kaptam. Elsőre nagyon édesnek tűnt, de magamra fújva teljesen megváltozott az illata. A férjem teljesen oda van érte. Nekem is nagyon tetszik. Biztos újra meg fogom venni.

drica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

kvin

2018. január 7.

Számomra émelyítően édes likőr szaga van, ez mindent elnyom, ahányszor beleszippantok, mindig forog egyet a gyomrom, úgyhogy nem... ez nem. Pedig bírom az erős illatokat, de ez nem erős, fűszeres, ez tolakodóan, likőrösen édes, olyan, mint a sarki közérti kőműves-reggeli, a kisüveges likőröcske, mondjuk dió. Rajtam nagyon nem, de éreztem már máson, ott kifejezetten tetszett.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

pomme

2017. december 27.

Nagyon mű és nagyon olcsó koktél szaga van :( Szokták mondani gourmand meg hasonló "ehető" illatú parfümökre, hogy ez nem parfüm, ez kaja. Én általában szeretem az ilyet magamon, de ez még nekem is sok.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Adrienn24

2017. december 7.

Szeretem Beyonce parfümjeit. Édessége miatt sokaknak taszító lehet, de szerintem van benne valami, ami vonzza a férfiakat. :)

Adrienn24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

SSSAAA

2017. július 30.

Fura illata volt számomra, egyáltalán nem esett jól viselni.

SSSAAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Fura illata volt számomra, egyáltalán nem esett jól viselni.

Erina

2017. február 24.

A NYC Pulse illatát nagyon nagyon szeretem :) Gondoltam mivel azt már nem gyártják (de azért van még két üveggel belőle), kipróbálom, hátha. Hát nekem nagyon nem :( Harmat gyenge illat, hamar elillan, és olyan bőr közelivé válik, hogy alig érezni. Nagyon nem :(

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Lgina

2017. február 14.

Beyoncé parfümjei közül ő egyértelműen a legintenzívebb, legtartósabb. Borzasztóan fűszeres, karakteres, sokak számára biztosan émelyítő.
Viszont azt ajánlom, ha valaki venne, fújás után 10-15 perc múlva szagolja meg először. Kifújás után ugyanis orrbamászóan erős, meg kell várni, amíg megszelídül.
Up.: Hova tettem a vélemény írásakor az eszem?? Vagy ennyit változtam volna?? Az illat is, a lötty is ragacsos és... Bleeeee. Már elnézést.

Lgina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

kova

2016. augusztus 29.

Update: hat, lehet, hogy gaz vagyok, de en erre iszonyatosan raindultam. Nekem nagyon bejon, annyira finom illatot hoz ki belole a borom, ami meg tartos is raadasul. Annyira jo, vegre talaltam egy illatot, ami rajtam jobb, mint a baratnoimen:D

Beyonce illatai nem túl konzisztensek:) A heat után nem gondoltam, hogy ez tetszeni fog, és mégis. Üvege is jópofa, az illat pedig naptejre emlékeztet.

kova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

fdorottya

2016. július 6.

Egynek elment. Annyira nem volt jó, hogy újra vegyem. Rajtam nem volt tartós az illat.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.