KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bvlgari

Ár:   14 990-27 150 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Ár:   14 990-27 150 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Bvlgari Aqua kollekció első nőknek szóló, vizes-virágos illata 2015. februárjában érkezik. Üvegét Boticelli Vénusz születése című festménye ihlette.

Fej: bergamot, só, gyömbér

Szív: magnólia, birs

Alap: fás jegyek, ámbra, méhviasz

Ár: 4500 , Eladó: Bernadett86
Állapot: 25ml, 3 fujas hianyzik., Helyszín: GYŐR, fizetés: Személyes átvétel Győrben
Bvlgari Aqva Divina for Woman 40 ml
Ár: 5500 Ft + posta , Eladó: innafiz
Állapot: Kb. 30 ml, Helyszín: Paks, fizetés: Posta előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

6vilag

2018. október 20.

upd: Nyár! A hőségben ő az egyik társam. Nem győzök betelni vele. Egyszerűen tökéletes, csoda szép, csodás.
Ilyen letisztult szépséggel csak igen ritkán találkozni. Semmi túlzó cukrosság, virágdömping. Egyszerű, mint a napon és szélben szárított friss, tiszta ruha. Bár olvastam a fő összetevőit, én mégsem érzek ki egyet sem külön, még a sót sem. Finom friss, fanyarságot érzek (amit vélhetően a birs adhat), citrus nélkül. Egységes, komplex illat. Tiszta, friss szellő.
Igazából még azt sem tudom bekategorizálni, hogy mely évszakhoz lehetne kötni. Élőszőr mi hidegben találkoztunk és isteni volt, majd melegedett az idő és most is nagyon-nagyon tetszik. Ettől jobbat nyárra el sem tudok képzelni. De 4 évszakos parfümnek is kiváló, hidegben nappalra, melegben mind két napszakban.
Egy brutálisan nagy kiszerelés van a birtokomban, nem is spórolok vele.
Imádom, igazi nagy szerelem lett. Nagyon tartós. Előző napi fújás még másnap is érezhető. Bár az tényleg már tényleg csak bőr-közeli élmény, kisebb hatósugárral. Szerény és nem harsány illatnak titulálom én, azonban a kolléganőm rajtam, meg valami nagyon dögös, esti bulizós illatot érez ki. Micsoda ellentmondás (!), pedig ugyanarról az illatról van szó.
Szerintem nemes, tiszta elegancia. Nincs benne semmi túlzás, vagy az az érzés, hogy "sok" benne valami. Pont elég, pont jó. Alberto Morallis. Zseniális.
Bármennyi csillagot megérne.
Most már minden évszakban volt lehetőségem használni és még mindig nagyon tetszik, azonban mások által említett férfias illatot én is kezdem felfedezni néhanapján nyomokban és bizonyos hőmérsékletnél. Ez a fanyarságból adódhat? Vagy csak sok véleményt olvastam, és belemagyarázom már én is? Nem tudom, de sebaj, ettől még mindig szeretem és használom is.
Lassan a 3. nyarat húzzuk le együtt. Persze nem minden nap ezt tolom, Ő inkább a nyári "legyen mindig péntek", azaz az ünnepi illatom.
A hatósugaráról annyit, hogy reggel fújtam 2-öt, és lehúztam 10 órát a munkahelyemen, majd utaztam még egy jót haza. Este a férjem, mikor ajtót nyitott, azt mondta, hogy nagyon finom illatom van. De, hát ez a reggeli fújás még, mondtam, amit én már nem is érzek. Akkor bizony, ez egy minőségi parfüm, mondja ő. Hát, az. Tudom én!

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

Egy brutálisan nagy kiszerelés van a birtokomban, nem is spórolok vele.
Bármennyi csillagot megérne.

martuska83

2018. augusztus 22.

Ajándékba kaptam a páromtól, neki tetszett, azt mondta fél órát válogatott, de ez győzte meg a legjobban. Luxus illat, ami fürdés után is érezhető marad. Nekem elsőre nagyon tömény, aztán átcsapott egy bődületes öregasszony illatba, majd ahogy múlik a töménység, úgy tisztul a parfüm is. A végére egy nagyon kellemes, semmihez nem hasonlítható illattá kerekedik, amit viszont már imádok. Az elejét utálom csak, de a vége mindent visz. És ha egy férfi azt mondja, hogy ez az illat vadító rajtad akkor azt el lehet hinni (mert persze ő vette :D ) Szeszélyes illatnak nevezném, ami a nők életszakaszait mutatja, megvan benne a játékosság, a szenvedély, az óbudai arisztokrata úri dáma, de az éjszaka szenvedélyes vadasszonya is. Nekem ezek jutnak eszembe minden szagláskor. Barátkozunk, egyedül az a nénis illat ami miatt csak 4 csillagot kap tőlem, ha az nem lenne, ez lenne a kedvencem.

martuska83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Zsül

2018. július 18.

Akkor tetszett meg, amikor megjelent, de akkor még túl drágának találtam, így csak ezen a nyáron lett az enyém. Tény és való, hogy nagyon különleges, száraz és friss illat egyben, luxusérzést is árasztva magából. Viszont nem túl tartós, napközben újra kell fújni, plusz nem annyira szép a leszáradása rajtam, ez a méhviaszos dolog nem annyira kompatibilis a bőrömmel, de ezért nem húznám le, csak a tartóssága miatt veszít egy pontot. A tartósság csak bőrre vonatkozik, ruhán még mosás után is érezhető.

Zsül
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

zsuzska78

2018. július 13.

Egy fél év hezitálás után, csak megvettem. Igen ez egy megosztó illat, fekete vagy fehér. Középút nincs. Én imádom, férj szerint mamis illat:-( Az előttem kedvelőkkel egyetértek végre egy nem cukorka illat. Tisztaság, fehérbe öltözve tetőtől talpig, nem a dög csábító ma, inkább szende alulról pillarebegtető..

zsuzska78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

nyarigabi

2018. július 12.

Az én bőrömön ez egy rémes, sós és savanyú illat, persze levakarhatatlan. Émelyítő, sok.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Lin

2018. július 10.

Kifújás után nagyon tetszik, kifejezetten érzem a sós gyömbér illatát! Aztán minnél többet szaglásztam a csuklómat, átvált tömény férfi illatba. Ez is nagyon tetszetős, no de nem magamon...... csakis hosszabb, bőrőn való tesztelés után szabad megvenni. Első illatolásra én is majdnem megvettem, de hát mindenkin másképpen viselkednek a parfümök......
Mint női illat nagyon nem, de férfin 5 csillag. Mivel ez mégis női parfüm alatt fut, ezét csak 3 csillag!

Lin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

kiralany26

2018. július 6.

Már egy ideje keresek egy olyan illatot ami nem tolakodóan lollipop és cukorka édes, kókuszos, tropikál stb divatos de mégis hatásos és időtálló. ez az. jól írták lentebb ez nem a 20+ korosztály illata. rajtam nem édes ( Pedig anno a kenzo illatokat használtam ha vmi az édeskés ) nem émelyítő, inkább púderes illat amin megtalálható a fás jellemző- szúrósnak aposztrofált illata. elég sokáig megmarad a bőrön. nagy melegben sem olvas szét és válik a pacsulissá, nálam edzés után is fellehető volt és kellemes.

35+ fele érdemes vele próbálkozni .)

kiralany26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

35+ fele érdemes vele próbálkozni .)

Naftalin

2018. június 15.

Huh, ma próbáltam és bár ma júniushoz képest hűvös idő volt, én ezt iszonyúan émelyítőnek éreztem. Rajtam nagyon édes és púderes valamiféle szúrós jeggyel kifújástól leszáradásig, eszembe jutott, hogy ezt az illatot én már éreztem többször is, akkor is, amikor egy nyári heringpartyban a buszon valaki mellettem ezt viselte és azt hittem, hogy megfulladok, annyira édes volt. Lehet, hogy télen másképp viselkedne, de én ezt nyárra biztosan nem fújnám, annyira agresszíven tolakodónak érzem. Délelőtt fújtam, most este 8 és több kézmosás után is itt integet a csuklómon (sajnos). Csak emiatt kap tőlem 2 csillagot, maga az illat számomra 1.

Naftalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

abicicaaa

2018. június 9.

Tipikus oregasszony illat.
Bocsi

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Tipikus oregasszony illat.
Bocsi

eveartstar

2018. május 17.

Az egyik kedvenc illatom nyáron!
Nem a megszokottan édes vonalat követi, pont ezért imádom a különleges karakteres leszáradását is!
Egy birses mély, gyömbéres-fűszeres méhviasz egyveleg kavarog rajtam, szinte már már balzsamosan...úgy ahogy a napcsókolta bőrön táncol a friss tengeri fuvallat.
Szokatlan, maszkulinos beütésű a kezdeti friss cédrus-gyömbér kombináció miatt. Nem is értem miért sorolták a fragin a virágos akvás kategóriába, amikor ez egy friss fűszeres illat, a kis magnólia virág meg épphogy egy derengésnyit tündöklik fel benne.
A tartósságról annyit, hogy jócskán fújok belőle magamra /Bvlgari ugye a szentem?!/ vagy kétszer, és akkor talán estig kitart.

...valahol a Csendes-óceánon egy lakatlan szigeten: ..."csak keverj össze pár elemi összetevőt, sót, gyömbért, méhviaszt... - ez a tengeri amazon illata."

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 17.

Az egyik kedvenc illatom nyáron!

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.