KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bvlgari

Ár:   14 990-27 150 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Ár:   14 990-27 150 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 65 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Bvlgari Aqua kollekció első nőknek szóló, vizes-virágos illata 2015. februárjában érkezik. Üvegét Boticelli Vénusz születése című festménye ihlette.

Fej: bergamot, só, gyömbér

Szív: magnólia, birs

Alap: fás jegyek, ámbra, méhviasz

Ár: 8990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: 65 ml - 1 fújás, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
Ár: 4900 , Eladó: isetev
Állapot: 25 ml-bőla képen látható mennyiség, Helyszín: Érd, fizetés: Banki előre utalás után postán maradó levél vagy foxpost

zsuzska78

2018. július 13.

Egy fél év hezitálás után, csak megvettem. Igen ez egy megosztó illat, fekete vagy fehér. Középút nincs. Én imádom, férj szerint mamis illat:-( Az előttem kedvelőkkel egyetértek végre egy nem cukorka illat. Tisztaság, fehérbe öltözve tetőtől talpig, nem a dög csábító ma, inkább szende alulról pillarebegtető..

zsuzska78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

nyarigabi

2018. július 12.

Az én bőrömön ez egy rémes, sós és savanyú illat, persze levakarhatatlan. Émelyítő, sok.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Lin

2018. július 10.

Kifújás után nagyon tetszik, kifejezetten érzem a sós gyömbér illatát! Aztán minnél többet szaglásztam a csuklómat, átvált tömény férfi illatba. Ez is nagyon tetszetős, no de nem magamon...... csakis hosszabb, bőrőn való tesztelés után szabad megvenni. Első illatolásra én is majdnem megvettem, de hát mindenkin másképpen viselkednek a parfümök......
Mint női illat nagyon nem, de férfin 5 csillag. Mivel ez mégis női parfüm alatt fut, ezét csak 3 csillag!

Lin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

kiralany26

2018. július 6.

Már egy ideje keresek egy olyan illatot ami nem tolakodóan lollipop és cukorka édes, kókuszos, tropikál stb divatos de mégis hatásos és időtálló. ez az. jól írták lentebb ez nem a 20+ korosztály illata. rajtam nem édes ( Pedig anno a kenzo illatokat használtam ha vmi az édeskés ) nem émelyítő, inkább púderes illat amin megtalálható a fás jellemző- szúrósnak aposztrofált illata. elég sokáig megmarad a bőrön. nagy melegben sem olvas szét és válik a pacsulissá, nálam edzés után is fellehető volt és kellemes.

35+ fele érdemes vele próbálkozni .)

kiralany26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

35+ fele érdemes vele próbálkozni .)

Naftalin

2018. június 15.

Huh, ma próbáltam és bár ma júniushoz képest hűvös idő volt, én ezt iszonyúan émelyítőnek éreztem. Rajtam nagyon édes és púderes valamiféle szúrós jeggyel kifújástól leszáradásig, eszembe jutott, hogy ezt az illatot én már éreztem többször is, akkor is, amikor egy nyári heringpartyban a buszon valaki mellettem ezt viselte és azt hittem, hogy megfulladok, annyira édes volt. Lehet, hogy télen másképp viselkedne, de én ezt nyárra biztosan nem fújnám, annyira agresszíven tolakodónak érzem. Délelőtt fújtam, most este 8 és több kézmosás után is itt integet a csuklómon (sajnos). Csak emiatt kap tőlem 2 csillagot, maga az illat számomra 1.

Naftalin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

abicicaaa

2018. június 9.

Tipikus oregasszony illat.
Bocsi

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Tipikus oregasszony illat.
Bocsi

eveartstar

2018. május 17.

Az egyik kedvenc illatom nyáron!
Nem a megszokottan édes vonalat követi, pont ezért imádom a különleges karakteres leszáradását is!
Egy birses mély, gyömbéres-fűszeres méhviasz egyveleg kavarog rajtam, szinte már már balzsamosan...úgy ahogy a napcsókolta bőrön táncol a friss tengeri fuvallat.
Szokatlan, maszkulinos beütésű a kezdeti friss cédrus-gyömbér kombináció miatt. Nem is értem miért sorolták a fragin a virágos akvás kategóriába, amikor ez egy friss fűszeres illat, a kis magnólia virág meg épphogy egy derengésnyit tündöklik fel benne.
A tartósságról annyit, hogy jócskán fújok belőle magamra /Bvlgari ugye a szentem?!/ vagy kétszer, és akkor talán estig kitart.

...valahol a Csendes-óceánon egy lakatlan szigeten: ..."csak keverj össze pár elemi összetevőt, sót, gyömbért, méhviaszt... - ez a tengeri amazon illata."

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 17.

Az egyik kedvenc illatom nyáron!

Puszedly

2018. május 15.

Vettem mintát belőle, nyári parfümöt keresek! Magamra fújtam, nem tudom... kifújáskor nagyon jó illata van, aztán átmegy öregasszonyos illattá, sztem a magnólia miatt, a levegőben viszont finom kellemes citrusos illata van! Mondjuk most megvagyok fázva, lehet ez a baj 😄 még tesztelem, ha nem jó marad az omnia coral!

Up; ez borzalom az én orromnak!

Puszedly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Up; ez borzalom az én orromnak!

6vilag

2018. május 6.

upd: Nyár! A hőségben ő a társam. Nem győzök betelni vele. Egyszerűen tökéletes, csoda szép, csodás.
Ilyen letisztult szépséggel csak igen ritkán találkozni. Semmi túlzó cukrosság, virágdömping. Egyszerű, mint a napon és szélben szárított friss, tiszta ruha. Bár olvastam a fő összetevőit, én mégsem érzek ki egyet sem külön, még a sót sem. Finom friss, fanyarságot érzek (amit vélhetően a birs adhat), citrus nélkül, . Egységes, komplex illat. Tiszta, friss szellő.
Igazából még azt sem tudom bekategorizálni, hogy mely évszakhoz lehetne kötni. Előszőr mi hidegben találkoztunk és isteni volt, majd melegedett az idő és most is nagyon-nagyon tetszik. Ettől jobbat nyárra el sem tudok képzelni. De akár 4 évszakos is lehet még belőle, meglátjuk.
Megvettem egy brutálisan nagy kiszerelést, hogy ne kelljen vele spórolni.
Imádom, igazi nagy szerelem lett. Nagyon tartós. Előző napi fújás még másnap is érezhető. Bár az tényleg már tényleg csak bőr-közeli élmény, kisebb hatósugárral. Szerény és nem harsány illatnak titulálom én, azonban a kolláganőm rajtam, meg valami nagyon dögös, esti bulizós illatot érez ki. Micsoda ellentmondás (!), pedig ugyanarról az illatról van szó.
Szerintem nemes, tiszta elegancia. Nincs benne semmi túlzás, vagy az az érzés, hogy "sok" benne valami. Pont elég, pont jó. Alberto Morallis. Zseniális.
Bármennyi csillagot megérne.
Most már minden évszakban volt lehetőségem használni és még mindíg nagyon tetszik, azoban mások iáltal említett férfias illatot én is kezdem felfedezni nyomokban. Ez a fanyarságból adódhat? Sebaj, ettől még mindíg szeretem és használom is. Lassan a végére érek.Újabb darab...lesz-e, nem tudom.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 6.

Megvettem egy brutálisan nagy kiszerelést, hogy ne kelljen vele spórolni.
Bármennyi csillagot megérne.

kvin

2018. április 26.

Érdekes...
citrusok, gyömbér, só sehol (pedig szeretném), hiányzik belőle a nyári feeling, sajnos rajtam egyáltalán nem friss, aquás, inkább csak enyhén fűszeres, édeskés virágillat, szerencsére a magnólia nem zavar, sőt kifejezetten illik a stílusához, kellemes fehér virágos parfüm. Csak kár, hogy nem több.
Azt kell, hogy mondjam, alapvetően Burya-val értek egyet azzal a különbséggel, hogy én nem érzem torokkaparóan mézes édesnek, vagy fullasztónak. Ez nagy eséllyel annak tudható be, hogy ő hűvösebb időben próbálta, én 30 fokban. Ezért az ő hárma helyett 4 csillag.
Lehetne öt is, ha az én bőrömön is olyan szépen működne, ahogy szánták.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Érdekes...
Lehetne öt is, ha az én bőrömön is olyan szépen működne, ahogy szánták.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.