KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carolina Herrera

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft

Carolina Herrera Good Girl EDP tájkabojt
Ár: 2000 , Eladó: indingo
Állapot: új, Helyszín: Sóskút, fizetés: utalás
Ár: 2000 Ft, plussz ajánlott posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom

Anheszenamon

2018. október 12.

Nincs meg ez a parfüm csak a teszterből fújtam magamra. Nekem nagyon tetszik az illata. Fújás után közvetlenül kissè tolakodó. Legalábbis a férjem így reagált rá. Aztán ahogy szelídül az illat, úgy válik egyre kellemesebbè ès kifinomultabbá. El tudom képzelni, hogy beruházok rá a közeljövőben. Az üvege tényleg nem mindennapi de engem ez nem zavar. Maga a parfüm elképesztően tartós. 5 órája fújtam a kèzfejemre, azóta szàmtalanszor kezet mostam és mèg mindig érezhető.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

cattitude

2018. október 10.

nekem ez az illat se nem szexi, se nem dög, egy édes, krémes illat jó tartóssággal. az üvege elmondhatatlanul ízléstelen, pedig nem szokott érdekelni az ilyesmi.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

timilla

2018. október 6.

UD: Időközben rájöttem, hogy a mintám a Legere flanker, csak sajnos ez a felirat a fiolácska hátulján szerepel. :(

Vicces dolgok az előítéletek, ezt ismét megtapasztalhattam. Magamtól soha még csak meg sem szaglásztam volna a Good girlt, ízléstelennek találom az üvegét, és a könyökömön jött már ki, akkora volt a hype körülötte. Szóval abszolút nem foglalkoztam vele, aztán pár hete egy douglasos vásárlás mellé ajándékba kaptam egy mintát. Egy ideig csak hányódott a parfümös fiókomban, aztán gondoltam, csak kipróbálom és felfújtam a csuklómra, és nagyon meglepődtem. A kis előítéletemben cukros tucatillatnak képzeltem, miközben egy füstös, krémes, meleg illat, picit egzotikus is. Nagyon bőrközelivé válik pár óra elteltével, miközben megtartja a hatósugarát. Különös módon ebben a hőségben sem érzem fojtogatónak, fejfájdítónak, pedig nem egy könnyed illat. Számomra a kakaós-kávés-vaníliás fűszeressége domborodik ki, csak egész picit érzek benne virágokat. Valaki úgy jellemezte, mintha kávéivás közben elsétálna egy jázminbokor előtt, és ez elég találó. :)

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Elkofen

2018. október 4.

Parfümüvegek terén talán maradi vagyok, de nekem kicsit sem tetszett ez a magassarkú design. Nem áll kézre és kimeríti nálam a giccs fogalmát. Persze sokaknak épp ez a cipő forma jön be. A rengeteg reklám ellenére sokáig ki sem próbáltam a cipőcskében rejtőző illatot.
Pedig egyáltalán nem rossz illat. (kezdetben). Édeskés virágillat elég sok gourmet hatással. Így beleillik a mai trendekbe, ami szerintem nem baj. A papírcsíkon még tetszett is!
Egy alkalommal nagy bátran magamra fújtam. Finomnak éreztem, de rövidesen elkezdett idegesíteni az illata. Pedig én valóban nagyon kedvelem az édes illatokat, de ez valahogy nem működik a bőrömön. Valamelyik összetevő nem tetszik benne a kibontakozáskor, s ez hamarosan már nagyon iregesített.
Lemostam mielőbb. Rajtam sajnos nem elegáns, nem is különleges. Csak a nyitánya kellemes, bár az is inkább középszerű. Utána már inkább zavaróan közönséges és kifejezetten kellemetlen. Legalábbis az én bőrömön. Az ára elég magas, de nekem nem éri meg.. Örömmel kihagyom.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Evelyn31

2018. október 2.

Teljesen az én világom...nem vagyok egy nagy parfüm jellemző szakértő...de ő az én illatom. Ha jellemezni kellene azt mondanám az illat olyan mint maga az üveg....nőies,szexi,magabiztos. Imádás,rajongás teljesen.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Csokirita89

2018. szeptember 27.

Nekem van eredetim és utánzatom is mindenkinek ajánlani tudom az utánzatát sokkal tartósabb! Az eredeti nekem sem jött be az üvege szép de ennyi.

Csokirita89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Cardea

2018. szeptember 25.

Szerettem volna szeretni, az üvege kifejezetten különleges, az illat is kifújáskor szexi, bújós, meleg, titokzatos. Azonban kb. egy óra elteltével átcsap egy nagyon büdös, tipikus "öreg nénis" szagba, ami ráadásul orrfacsaró, és levakarhatatlan. De tényleg, háromszor próbáltam a csuklómról szappannal lemosni, és még mindig érzem az illatot, egyszerűen mintha beletapadt volna a bőrömbe. Elhiszem, hogy máson működik, de az én bőrömön valami kegyetlen rossz.

Cardea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

CRD

2018. szeptember 21.

Nagy kedvencem-pedig csak sokára találkoztunk, mivel parfümben nem vagyok nagy CH rajongó...
Ez az illat ultra nőies. Komolyan. Füstös, sikkes, szexi és titokzatos. Nagyon passzolunk:)
Tartóssága kiváló! Az üvege külön élmény.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Tartóssága kiváló! Az üvege külön élmény.

Nicole97

2018. szeptember 20.

Számomra ez A Parfüm. Annyira szexi, nőies illat, nem tudom megunni, ráadásul hihetetlen tartós is, a hajamon még másnap is érzem. A gyönyörű üveg pedig megkoronázza az egészet.

Nicole97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Sosofel

2018. szeptember 20.

Tartós, nőies és nagyon szeretem magamon, de elég népszerű illat. Én spec. nem szeretem ha a közelemben valaki ugyanolyan parfümöt használ mint én, ezzel a parfümmel kivitelezhetetlen, túl divatos - de emiatt nem vonok le csillagot. :-)

Update: Újravettem. Azért is mert szeretem.. meg azért is mert az első üveget (80ml csak mondom,érezzétek át a fájdalmam please) összetörtem. Jól néz ki az üveg, de tanuljatok a hibámból és ne hordjátok a táskátokban. Nekem beleakadt a tűsarokba a kulcsom és kirántottam egyben az egészet, a parfüm a földre esett és millió darabra tört ő is meg az én szívem is. Rá 1 évre (most) újravettem és még mindig szeretem. Meg szokták kérdezni mi ez a finom illat.. :-)

Sosofel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol