KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carolina Herrera

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft

Szív: arab jázmin, tubarózsa

Alap: kakaó, tonkabab

Carolina Herrera Good Girl Szemfesték Applikátorral Dobozában
Ár: 2.500 Ft , Eladó: CRD
Állapot: Párszor próbált 80% benne , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes Andrássy,Allee,Deák,Mammut vagy postán maradó plusz 550 Ft
KERESEM Carolina Herrera Good Girl EDP
Ár: Megvetelre vagy csere , Eladó: Deep1982
Állapot: Uveges maradek , Helyszín: Piliscsaba, fizetés: Postan maradora

schonandi

2018. július 17.

Elképesztően imádom! Csodálatos elegáns kifinomult illat, egész nap érzem magamon és rengeteg bókot kapok érte :))) az irodának is ilyen illata lett már bárki belép hozzám megdícséri, de nagyon kellemes finom visszafogott formában.

schonandi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Vinike

2018. július 4.

Ud: Na jó...megkövetem magam. Valószínűleg romlott volt a M-ben a teszter. Nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy ennyire negatív élmény volt az első találkozásunk, ezért vettem egy üveges maradékot. És láss csodát...köszönőviszonyban sincs azzal a szörnyűséggel amit akkor éreztem. Már csak a tartósságával nem vagyok maradéktalanul elégedett, de még tesztelgetem. :D Lehet hogy kevés lesz...:DDD

Nézegetem-nézegetem jó ideje, de le sem mertem venni a parfüméria polcáról ezt a szörnyű giccses, hatalmas izét. De akkora a felhajtás körülötte, hogy ma összeszedtem a bátorságon és fújtam egyet...rögtön csuklóra, hadd szóljon! :DD Jajj...próbáltam én azonnal letörölni papírzsepivel, de esélytelen volt. Erőszakos, agresszív, émelyítő rettenet. Hála az égnek egyetlen pillanata sem tetszett, mert egyébként arcpirítóan drága is. :D

Vinike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

maminti

2018. július 1.

Tesztelésre kaptam ezt az illatot. Nem formálok hamar véleményt, úgyhogy kb. két hónap után jöjjön hát....az üvege nagyon nem praktikus, állandóan attól féltem, hogy összetöröm...a kinézete..hm, kinek a pap...nekem közönséges. Az illat, ami benne van, pont olyan, mint a korszellem..és még jó pár mostanság fellelhető kreáció. Nehézkes, és édes -igen édes. Rajtam nem finoman alakult, hanem pont az eleje volt a jobb (gondolnám itt még dolgozik a kávé és a mandula), aztán a kezdetből vesztve, semmi csavar, csak olyan már-már fullasztóan töményen édes.Nem érzem a tubarózsát (bár lehet felelős a kissé gejl érzetért-tud egészen rágós hatású is lenni), a jázmin sem tolakodik elő, a kakaótól kissé sötétebb tónusú az illat, de az összhatás nem extra, hanem inkább kissé művi, és bizony nem túl egyedi. Sokan szeretik, érzem gyakran...a tartósságára kivételesen nincs panasz, jópár órát ott marad a helyén.. Beleáll a mai divatos illattrendbe..Nem az én vonalam.

maminti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Scara

2018. június 23.

Annyi a negatív vélemény, hogy már érdekelt mi is ez tulajdonképpen.
Giccses? Az hát!
És a sok niche parfüm után öt év kötél jár azért, hogy ezt írom: kell! :)
Rajtam nagyon működik.
Upd.: Idővel ráuntam, így nem tartogatom tovább. Gazdát keres.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Annyi a negatív vélemény, hogy már érdekelt mi is ez tulajdonképpen.
Giccses? Az hát!
És a sok niche parfüm után öt év kötél jár azért, hogy ezt írom: kell! :)
Rajtam nagyon működik.
Upd.: Idővel ráuntam, így nem tartogatom tovább. Gazdát keres.

nyuszo

2018. június 22.

Annyira ízléstelen az üvege, hogy eddig nagy ívben elkerültem.... "olcsó", hivalkodó illatot társítottam hozzá fejben! Aztán véletlenül (nincsenek véletlenek!) olvastam az összetevőiről, és egyből érdekelni kezdett a dolog…. mandula, praliné, kakaó, tonkabab, vanília, orris gyökér, kasmírfa.... atyaég, mennyi finomság van ebben a parfűmben! Megtörtént a kattanás a fejemben, és egyből a Dior Addict ugrott be (még a színe is olyan!), ami viszont a téli signature illatom :)) Annyira felcsigázott, hogy ma ki kellett próbálnom! És mint mondtam, véletlenek nincsenek, ez a hirtelen beállt júniusi "ősz" igencsak kedvezett a mi első találkozásunknak... finoman, melengetően jöttek elő az édes gourmand illatok a bőrömön már 20 perc elteltével, az egyetlen virágos illat, ami kitartóan és jól felismerhetően kiérződött közülük, az a tubarózsa.... valamiért mégsem volt zavaró, sőt jó érzéseket keltett bennem, és olyan ismerősnek hatott az illat.... és akkor beugrott, a menyasszonyi csokromnak volt ilyen illata (egyszerű tubarózsa, semmi más!)… ennyi elég is volt, hogy megszeressem ezt az illatot, olyan sok szép emléket hív elő bennem... idővel a tubarózsa finom púderes íriszbe fordul, és teljesen bőrközelivé válik az egész. Mesterien megkomponált illat, annyi minden zajlik benne.... szerintem igényli a hűvösebb időt, így az a rengeteg gourmand-jegy jobban tud érvényesülni, és a léleknek is jobban esik ilyenkor....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 22.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 16.

Nem lehet nem észrevenni ezt a különleges megjelenést, az már biztos, de ettől függetlenül, nálam ez a cipellő nem jön be, mivel nem praktikus.
És ami az üvegben van: nem is olyan rossz! Klasszikus illatcsalád, a klasszikus elegancia híveinek és nem a szakadt farmert kedvelőknek.
Nem túl tartós, de ezzel nem mondtam újat.
Nekem csak kis mintám van belőle, amit nem lesz nehéz elhasználni, de vásárlást nem tervezek belőle, annyira nem nyűgözött le.
Felfelé kerekített a négy csillag, a sok piros miatt lehetne három is.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 16.

Nem túl tartós, de ezzel nem mondtam újat.
Felfelé kerekített a négy csillag, a sok piros miatt lehetne három is.

Lolychan

2018. június 10.

Isteni illata van ennek a Carolina Herrera parfümnek. <3 Igazi nőies, karakteres illatvilág és tartós! Az üvege csak hab a tortán. :D Ha elfogy a Pixiből a minta, tuti újraveszem. :) Az ára picit húzós, de nagy márkánál ez várható, ezért nem vonok le csillagot.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

dorabianka

2018. június 4.

Régen imádtam, mára már talán túl sok embernek van ilyen, hogy egyedinek érezzem magam, ha használom, inkább alkalmakra. Mindenkepp egy viselhető, elegáns illat, és a tartósságáról is csak pozitívan tudok nyilatkozni.

dorabianka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

Fruzsika941210

2018. június 2.

Guccirol váltottam :) megérte annyira jó az illata nagyon tartós :) mindenki dicséri :) és ez az üveg annyira csajos :) nem lehet megunni !

Fruzsika941210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

ramici

2018. május 25.

Kedvenc alkalmi parfümöm, nem hétköznapokra való, első illatozásra szerelmes lettem, és végül csak megvettem most már lassan másfél éve megvan de még kb. megvan az egyharmada. Gyönyörű illata van, a Legere változata viszont sajnos a nyomába sem ér.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol