KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carolina Herrera

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2016

Fej: kávé, mandula

Szív: arab jázmin, tubarózsa

Alap: kakaó, tonkabab

Ár: 15.000+posta , Eladó: hdaranyi
Állapot: A képen látható mennyiség szinte tele van!, Helyszín: --, fizetés: Postázom

leila0803

2018. január 11.

Update: Egyet kell értenem azokkal, akik kiérzik belőle a férfias illatot. Valóban van benne egy ilyen vonal, és hihetetlenül erős is. Még kb 5 ml va a fújósomban, ezt el fogom fújni, de örülök, hogy nem ruháztam be egy ilyen magassarkúra...

Kellemes, édes, finom illat. Szerintem nagyon eltalálták, tartós és lehengerlő. A hatosugara jelentos, tartos es csak annyire edes, hogy ne valjon zavarova.
Szamomra minden illatjegy erezheto, a feherviragok, a tonka es a kakao. Nem kislanyoknak valo, de jo es rossz nagylanyok egyarant hordhatjak.

Az erezheto, hogy az Olympea-val unokatesok, de szerintem a Good Girl jobban is sikerult talan, hiszen nem erolteti a sos vonalat.

Maga a cipos design szerintem kiraly, nekem nagyon tetszik, hiszen figyelemfelkelto, szep kivetelezesu es abszolut uj. Hiaba, a mai vilagban mar kell a juice melle a szokatlansag es extravagancia, hogy valamit eladjanak.

Ha kicsit kifinomultabb lenne, akkor mehetne az 5 csillag, de hat nem az. Mondjuk ehhez a design-hoz nem is menne egy Hypnotic poison-os kifinomultsag.
Abszolut megy tolem a 4 csillag.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Abszolut megy tolem a 4 csillag.

TUN1988

2018. január 4.

Elsőre nagyon tetszett az illata,mikor egy illatszer boltban a csuklómra fújták,de mégsem vettem meg....most viszont a müllerben mégegyszer megpróbálkoztam vele,és meg is vettem....barátomnak is nagyon tetszett.....viszont magamon előszőr inkább férfias illatnak éreztem....(Lehet a pasiknak is ezért tetszik)....A CH parfümöknek amúgyis van egy különleges illatuk amiket a női és férfi parfümökben egyaránt érezni...Most már nem bántam meg hogy megvettem,nagyon jó az illata,édes,kellemes....És a tartóssága is 5***.....

TUN1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Timitoth13

2017. december 28.

Karácsonyra kaptam. Nagyon szeretem. Nem mondanám egy hétköznapi illatnak. Nőies , édeskés,de nem tolakodó, tartós, és az üvege is gyönyörű.

Timitoth13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

SzL

2017. december 28.

Pár hónapja már vágytam rá és karácsonyra meg is kaptam. Azóta is szerelem. Ez az első igazi felnőtt női parfümöm úgymond. :D
Szettben kaptam így van hozzá egy 7 ml kiszerelésű miniparfüm, ami utazáshoz tökéletes és egy testápoló tej is aminek szintén ugyan olyan illata van.
Nekem leginkább finom virágos illatot idéz. Finom édeskés, nőies, nem túl tolakodó. Tartóssága nekem tökéletes, másnap is érezni.

SzL

bunny94

2017. december 27.

Karácsonyra kapott új kis csoda. Abszolút kedvenc az első perctől fogva :)

bunny94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Karácsonyra kapott új kis csoda. Abszolút kedvenc az első perctől fogva :)

sfreku

2017. december 27.

Maga a nőiesség, a dög, a titokzatosság, egy arab hercegnő, nekem kimondottan Jázmin illata! Imádtam a mesét és a hercegnő karakterét, nekem ez egy mesebeli dögös csábító hercegkisasszonyos bódító szerelmi bájital .. !

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

rosa.love

2017. december 26.

Karacsonyra kaptam 30ml uveggel. Ez a kisebb uveg nagyon kezre esik es nem olyan bumszli mint a nagyobb kiszerelesek.
Az illat tiszta La Prairie Midnight Rain, kicsit vidamabb, edesebb verzioban! Ez azert erdekes, mert az illatjegyeik kozott szinte semmi egyezes sincs..de a midnight raint sokaig hasznaltam,jol ismerem, es komolyan mondom, hogy szinte ugyanaz az illat...
Rogton megszerettem, regota nem tetszett ennyire illat.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

Rogton megszerettem, regota nem tetszett ennyire illat.

marcsi977

2017. december 26.

Már nagyon régóta szemeztem vele a boltban. Bevallom elsőre az üvege fogott meg, nagyon találó és nőies :D Meg is kaptam karácsonyra és egyszerűen imádom! Tartóssága nekem 10/10, még másnap is éreztem magamon. Biztos, hogy beszerzek egy újat, ha elfogy :)

marcsi977
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

csutiancsi

2017. december 25.

Nagyon jó az illata! Nőies, sexy az üvege is! Karácsonyra kaptam, mert jó “kis”lány voltam! :-)

csutiancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

zsofiab

2017. december 24.

Nagyon szexi, bulis illat nekem, illik hozza az uvege:)

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Nagyon szexi, bulis illat nekem, illik hozza az uvege:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol