KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carolina Herrera

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

avealena

2018. április 19.

A Krémmánia oldalán lévő nyereményjáték által kaptam meg egy minta darabot, az üvegcse és a csomagolás nagyon tetszett, először viszont borzalmasan erősnek éreztem. Nehéz leírni hogy milyen illat is ez, se nem nyári se nem téli számomra, szeretem az erős illatokat de ez először túl soknak hatott. Aztán pár használat után úgy vettem észre hogy kezdem megkedvelni, kevés is elég belőle és sokáig kitart, akár még este is érzem magamon mikor haza érek. Csak dicséretet kaptam eddig, hogy mennyire jó illatom van, fiúktól-lányoktól egyaránt! Azért nem kap 5 csillagot, mert az ára nagyon borsos, biztos hogy soha nem venném meg önszántamból, esetleg gucci-t vagy chanelt ennyi pénzért.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

ddorcsii

2018. április 18.

Megjelenése óta használom és IMÁDOM! Rajtam eszméletlenül különleges, mindenki kérdezgeti mi ez az illat de én már nem mondom meg :)))) Illat irigy lettem....

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

karaibrahimgil

2018. április 14.

Pár hónapja beleszerettem egy mintába, így alig vártam, hogy megvegyem teljes kiszerelésben. Eddig az ára tátorított el, de a Marionnaud-ban 25% kedvezménnyel szereztem be a Glamour-napok jóvoltából. Nem bántam meg. Különleges, édes, tartó illat, nagyszerű üvegben és bársonyos-aranyló dobozban. Dizájn, illat, tartósság egyaránt 5*. A Legere változaton is gondolkodtam, de az túlságosan is hasonlít az Oriflame Sublime Nature Tonka Beanjére, ami a Good Girlhöz képest kb. harmadáron beszerezhető törzsvásárlói kóddal. (Az is remek, érdemes kipróbálni az édes illatok kedvelőinek.)

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Massacre

2018. április 13.

Egy üveggel elfújtam, elég karakteres és tartós illat, meg voltam vele elégedve de már annyira nem jön be mint korábban. Azért egynek jó volt.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

barbusci

2018. április 13.

Nagyon vágytam rá, mert drogériában többször nézegettem, tetszett az illat, megvettem, de már sajnos valamiért elmúlt a szerelem, túl sok minden napra, néha-néha használom még, de inkább mindig másikra esik a választás.

barbusci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Zsancica

2018. április 9.

Rendkívül különleges illat!

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Rendkívül különleges illat!

Rikki

2018. április 8.

Pár héttel ezelőtt kaptam tesztelésre, így többféle eseményre, hőmérsékletben kipróbáltam. Hááát... ez egy "örvénylő illatrobbanás", annak minden pozitív és negatív tulajdonságával. Szeretem az édes illatokat, de ettől már a fejfájás kerülgetett, amíg az első 2-3 óra el nem telt, még hideg időben is. Utána viszont beállt nálam egy kellemes, kedvesen melegítő illattá, persze még így is elég intenzív volt. És éppen ezért én biztosan nem használnám már 20+ -os hőmérsékletnél. Viszont biztos, hogy rögtön a társaság középpontjába kerül az ember lánya, hiába használta mértékkel... Rendkívül sokáig tart az illat, szinte lemoshatatlan. :)

Rikki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Vinike

2018. április 7.

Nézegetem-nézegetem jó ideje, de le sem mertem venni a parfüméria polcáról ezt a szörnyű giccses, hatalmas izét. De akkora a felhajtás körülötte, hogy ma összeszedtem a bátorságon és fújtam egyet...rögtön csuklóra, hadd szóljon! :DD Jajj...próbáltam én azonnal letörölni papírzsepivel, de esélytelen volt. Erőszakos, agresszív, émelyítő rettenet. Hála az égnek egyetlen pillanata sem tetszett, mert egyébként arcpirítóan drága is. :D

Vinike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

KovacsEszti

2018. április 7.

Huuu, hat neha fullaszto tud lenni.

Amikor megvettem, nagyon csabitonak tartottam az eroteljes illatat, de aztan szep lassan (napi hasznalat mellett) sok lett belole.
Fontos, hogy nem egy irodaba valo parfum, ez esti viselet inkabb. Iszonyu tartos, szoval akinek bejon, siman megeri.

Good luck, good girl

KovacsEszti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Huuu, hat neha fullaszto tud lenni.

Good luck, good girl

pattelin

2018. április 7.

Alapvetően nem szeretem az édes illatokat, valahogy nem az én világom! Abszolut citrusos beállítottságú vagyok! De mivel ez nem a parfüm hibája, így az ajándékba kapott minta alapján magát az illatot véleményzem! Először felfújva egészen kellemes, még nem is túl édes(!), szinte minden illatot jól kiérezni! De picit később valóban változik az illata negatív irányba, valahogy egyszerűsödik, édesedik. Főleg a mandulát és a tonkababot(?) érzem. Így már nem tetszik annyira..

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol