Chanel

Ár:   €110 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   €110 és €140
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: szicíliai narancs, calabriai bergamott

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, tonkabab, madagaszkári vanília

Ár: 39500 , Eladó: erika0325
Állapot: egy fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Chanel Coco Mademoiselle Intense, 100 ml, Eau de parfume
Ár: 31000 , Eladó: mariann111
Állapot: 6 fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás, vagy személyes átvétel
Pajzs

2019. február 5.

Eddigi parfümös pályafutásom alatt az egyetlen illat, amitől hányingerem lett. Olyan erősen betöltötte a hálószobát, hogy rögtön szellőztetnem kellett, de ó! csak egy leheletnyit javított a tömény helyzeten. És utána hosszú-hosszú ideig lehetett még érezni az emlékét, erről egy fejfájás is gondoskodott. Disszonáns, lusta kompozíció ez rajtam, mintha a nyár legforróbb közepén vastag-viszketős gyapjúpulóverbe bújva sűrű forrócsokoládét iszogatnék, és hiába köhögök, a torkomra tapad a túl édes ital. A bőrömön ez a pacsuli nehéz bundája; semmi pezsgő ragyogás, semmi megfoghatatlan, magától értetődő elegancia
Az egy csillag a köztünk lévő szédelgős émelygést jelöli, bár legszívesebben csillag nélkül hagynám, hiszen érdemben nem igazán tudom értékelni.

Pajzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.

Yeticica

2019. január 29.

Sajna nekem O nem tetszik. Az edp Mademoisellet nagyon szeretem (kar, hogy elcsepeltek es jobbra-balra hamisitottak, igazan jobb sorsra erdemes alkotas), de o sehogysem fekszik ra a boromre. Az egy dolog, hogy csucsul a boromon mintha lenne egy lepes tavolsag koztem es kozte.
De hogy miert kellett az edp-t egy lapat földdel megküldeni? Komolyan nem ertem.
Eloszor meg halovanyn mentolt is ereztem, aztan poros-foldes pacsulitultengest. Abbol a fajta foldbol, ami fiatal koromban a muskatlik alatt budosodott, es apro feher undi bogarak ugraltak benne a nagyim elhanyagolt viragossarkaban.
En ha megfeszulok se erzem a tonkat oedig igazan kedves a szivemnek.
Orulok, hogy csak fufut vettem.
Maradok az edp-nel (nagy ritkan) es varom nagyon az edt-t!

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

En ha megfeszulok se erzem a tonkat oedig igazan kedves a szivemnek.
Orulok, hogy csak fufut vettem.
Maradok az edp-nel (nagy ritkan) es varom nagyon az edt-t!

karaibrahimgil

2019. január 27.

Ó, lichtnori, mélységesen egyetértek! Szülés előtt én is másfajta parfümöket használtam (talán ha három van, ami évek távlatából tetszik még), a Chaneleket pedig ki nem állhattam, mert nyanyásnak találtam. De most már, hogy külsőleg-belsőleg nőiesebbé váltam, szeretem befújni magam a Mademoiselle-ek valamelyikével. Az Intense számomra inkább az edp-hez hasonlít, de amikor vágyom rá, bármelyik kisasszony jöhet. Sőt még a hozzá illő hajpermettel is nyakon öntöm, ha már a férjem szereti az illatát.
Drága parfüm (elvégre Chanel), mégis a legjobban itthon szeretem viselni, már csak azért is, a belvárosban, ahol dolgozom, elég sokan viselik, a turisták közül is. Na meg a kolléganőm is egyből felismeri, csíkhúzós parfüm lévén.
Igazi téli szerelem, a kedvenceim egyike.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Igazi téli szerelem, a kedvenceim egyike.

Tiziana

2019. január 20.

Szépen lekerekített, az indítása édesebb, puhább mint a Mademoiselle-é.
Vaníliás-tonkás, nekem sokkal jobban tetszik,mint az elődjénél kicsit túlzásba vitt citrusosság.
Érzem a gyümölcsös jegyeket, de nem azt a "beleharapok az almába,reccsen-roppan a friss savanyúság"
inkább szárított, vagy kandírozott sárgabarack,mazsola jut eszembe.Napon érlelt dzsemes édesség.
A tonka veszi át az elhalványuló gyümölcsök helyét, szépen folytatja az édes balzsamos vonalat.
Szép ez a parfüm, nincs vele semmi baj, de ahogy telik az idő, egyre erősebben visszatér az a vibe,
ami az eredetit annyira jellemzi.Kicsit mást vártam, mélyebbet, jóval gourmandabb ízt,de 30 perc után
úgy éreztem mintha az eredeti Mad.-et fújtam volna magamra.Sajnos nem illünk össze, más a rezgésszámunk.
DE! a Chanel üvegeit imádom! Nálam itt kezdődik a parfümös üveg, és igazat szólva,itt is fejeződik be.

Tiziana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Szépen lekerekített, az indítása édesebb, puhább mint a Mademoiselle-é.

bobherceg80

2019. január 12.

Rajtam sokkal finomabb mint a sima EDP.Kevésbé citrusos-rózsás,helyette gyorsan beédesedik.Jó kis karaktere van,és nem fejfájdító,mint az elődje.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

egyedszilvi

2018. december 4.

Sokkal mélyebb,mint az elődje.
Őt tényleg imádnám,de sajnos ez sem működik velem.Ahhoz meg piszok drága,hogy 3-4x fújjam egy nap.
Sajnálom,pedig tényleg számomra telitalálat ez a verzioja😕

egyedszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 4.

Sokkal mélyebb,mint az elődje.
Sajnálom,pedig tényleg számomra telitalálat ez a verzioja😕

Dormir

2018. november 30.

Sokáig váratott magára ez a vélemény, pedig az elsők között teszteltem. Akkor nem jött be, nem hozott újat. Nekem az Coco Mademoiselle edp az nagy kedvenc.
Norvégiában egy múzeumban egy hölgy viszont olyan eszméletlen finom csíkot húzott maga után. Rajta erősen éreztem, míg magamon alig.
De ahogy beállt a hideg idő, jobban tartotta magát.
Most már imádom. Valahogy olyan finom mandarinos, fahéjas (a vanília helyett) lesz rajtam, már majdnem ínyenc, de mégis megmarad ünnepinek. Nemes és bohém is egyszerre. Bársony, szőrme és selyem jut eszembe, picit nosztalgikus, egy modern cárkisasszony. Csábító és megfoghatatlan.

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 30.

De ahogy beállt a hideg idő, jobban tartotta magát.

albertinablogg

2018. november 26.

Korábban a Chanel Mademoiselle EDP-t használtam, évekkel ezelőtt egyik Karácsonyra megkaptam a családtól (volt idő, mikor csak parfümöt kaptam évről évre, de mindig mást). Tetszett a sima Mademoiselle, de annyira nem voltam oda érte, főleg, hogy egy ideig nem használtam, majd mikor ismét magamra fújtam, romlott volt, pedig a telefonasztalkán tartottam, közvetlen, tűző napfénytől távol. Évek teltek el, a N°5-ba szó szerint szerelmes vagyok, de ez a Mademoiselle még most is a romlott illatot hordozza nekem, mint akkor. Ez az Intense sokkal jobban tetszik nekem, mint a sima EDP-je, az üvegen a címke is nem olyan átlátszó, szinte észrevehetetlen, mint az elődjén. Ráadásul a kupak is nem az a matt, savmart vagy opálos, hanem csillog-villog, mint Salamon töke. Az illat is sokkal tartósabb, a kabátom ujjára is jutott belőle, mikor a teszterből fújtam, és most még 4 nap elteltével is érezni. Tipikus őszi-téli illat, sajnos nem jó nyárra. Ezért a 4 csillag.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

deluna

2018. november 17.

Két alkalommal teszteltem és nem is tudom ... nem volt az a váó érzés... nyomokban coco m...rajtam inkább elédesedik.. vaníliás, pici viragos... tetszik...tetszik.. de nincs az az érzés, hogy egy chanel van rajtam. :/

deluna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

lichtnori

2018. szeptember 24.

A gyerekeim agyoncsapták az orromat és szétzilálták az ízlésvilágomat az illatok terén. (Köszi srácaim! Jöttök még az én utcámba!) :-) Ugyanis mióta megszülettek nem vonzódom a terhességeim előtt kedvelt és szeretett könnyű virágos, gyümölcsös, vizes illatjegyekhez. Nem és nem! :-( Tetszenek, de nem érzem már magaménak őket. Helyette kívánom a (jujj!) édesebb, nehezebb illatokat.
Az Intensbe beleszerettem. :-) Pedig régen az ilyen típusú illatok olyan távol álltak tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől!
Ő lett a (már bocsánat!), de "mindenki kapja be, ha nem tetszik!" illatom. :-) Ha rossz kedvem, vagy rossz napom van felfújom, és...... Vásárolok. A nagyobbikom hisztizik, hogy be szeretne ülni a bevásárlókocsiba a kicsi helyére. A kicsi meg kepeszkedik, mert ki akar jönni. Őrültek háza prezentálva áruházba lépéstől számított fél percen belül. Emberek néznek. Én meg mosolygok, hogy "ilyenek a kis gyerekek, ha nem tetszik, be lehet kapni!" :-) Ezt a parfit viseltem. Eljárok futni. Szeretek futni, mert kikapcsol. Nem vagyok vékony, futó alkat. Jesszus! Egy molett nő használja a futópályát, izzad és vörös a feje! Rendőrsééég! :-DD Néznek. Mosolygok tovább és futok. És ezt a parfit viselem. Néha tele a cipőm az itthon léttel, a főzés-mosás-takarítás-gyereknevelés szentségével, és csak úgy felfújom magamra (Igen! Otthonra! Csak magamnak!) és "kapja be a világ!" :-))
Ez a parfi számomra egy szép, mély és összetett illat. Úgy gondolom, hogy eléggé megosztó: vagy nagyon szereti valaki viselni, vagy messzire elkerüli. Én szeretem.

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.