KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   €110 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   €110 és €140
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: szicíliai narancs, calabriai bergamott

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, tonkabab, madagaszkári vanília

Ár: 39500 , Eladó: erika0325
Állapot: egy fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 4200/ 10 ml friss fújás posta plusz , Eladó: zuzmano
Állapot: Friss fújás, Helyszín: Mohács , fizetés: Előre utalás után postanmaradó ajánlott levél.

deluna

2018. november 17.

Két alkalommal teszteltem és nem is tudom ... nem volt az a váó érzés... nyomokban coco m...rajtam inkább elédesedik.. vaníliás, pici viragos... tetszik...tetszik.. de nincs az az érzés, hogy egy chanel van rajtam. :/

deluna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

lichtnori

2018. szeptember 24.

A gyerekeim agyoncsapták az orromat és szétzilálták az ízlésvilágomat az illatok terén. (Köszi srácaim! Jöttök még az én utcámba!) :-) Ugyanis mióta megszülettek nem vonzódom a terhességeim előtt kedvelt és szeretett könnyű virágos, gyümölcsös, vizes illatjegyekhez. Nem és nem! :-( Tetszenek, de nem érzem már magaménak őket. Helyette kívánom a (jujj!) édesebb, nehezebb illatokat.
Az Intensbe beleszerettem. :-) Pedig régen az ilyen típusú illatok olyan távol álltak tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől!
Ő lett a (már bocsánat!), de "mindenki kapja be, ha nem tetszik!" illatom. :-) Ha rossz kedvem, vagy rossz napom van felfújom, és...... Vásárolok. A nagyobbikom hisztizik, hogy be szeretne ülni a bevásárlókocsiba a kicsi helyére. A kicsi meg kepeszkedik, mert ki akar jönni. Őrültek háza prezentálva áruházba lépéstől számított fél percen belül. Emberek néznek. Én meg mosolygok, hogy "ilyenek a kis gyerekek, ha nem tetszik, be lehet kapni!" :-) Ezt a parfit viseltem. Eljárok futni. Szeretek futni, mert kikapcsol. Nem vagyok vékony, futó alkat. Jesszus! Egy molett nő használja a futópályát, izzad és vörös a feje! Rendőrsééég! :-DD Néznek. Mosolygok tovább és futok. És ezt a parfit viselem. Néha tele a cipőm az itthon léttel, a főzés-mosás-takarítás-gyereknevelés szentségével, és csak úgy felfújom magamra (Igen! Otthonra! Csak magamnak!) és "kapja be a világ!" :-))
Ez a parfi számomra egy szép, mély és összetett illat. Úgy gondolom, hogy eléggé megosztó: vagy nagyon szereti valaki viselni, vagy messzire elkerüli. Én szeretem.

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

viki1285

2018. szeptember 22.

Egy 100ml-s boldog tulajdonosa vagyok! :) Nekem a Mademoiselle is hosszú évek óta az alapillatom,egy kicsit talán citrusosabb,könnyedebb,nyárra tökéletes.Viszont amikor az idő hűvösebbre fordul,az Intense-t használom.
Ő egy markánsabb,fűszeresebb, de hasonlít a Mademoiselle-hez.Én személy szerint egyáltalán nem érzem édesnek.Amikor először viseltem,bementem üzletekbe próbálni,volt ahol a tulajdonos azt mondta,minek a ruha ha egy ilyen fenséges illat van rajtam,ettől biztosan megőrülnek a pasik.Volt olyan üzlet,ahol a próbafülkéből kiléptem,ott ült mind a három eladóhölgy a kanapén és kiváncsian érdeklődtek milyen illatot viselek,mondtam,hogy a legújabb Chanel-t!

viki1285
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Timi27

2018. július 22.

egy minta révén volt szerencsém hozzá, mely alapján nagyon hasonlít a CM-re, csak erőteljesebben jön ki minden illat összetevő.. fűszeresebb, dominánsabb, de nekem így is nagyon tetszik ! minden évszakban el tudom képzelni.. részemről 5 csillag !

Timi27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Burya

2018. július 18.

Tejóég... Már megint. A Mademoiselle - még ha nem is érzem magaménak - abszolút megértem, miért ilyen népszerű. Nőies, lágy, nem szörpösen gyümölcsös és nem is orrbavágóan virágos, senkit nem bánt, szép - a tökéletesen elegáns illat. Ez viszont... ez egy rossz vicc. Érezni benne az anyaillatot, de nagyon, NAGYON megcsúfolva. Abban megvan az összhang, mindenből épp annyi van benne, hogy szépen összesimuljon, ez viszont csak egy újabb édes-vaníliás-cukros rettenet, egy a csilliárdból, minden összhangot nélkülözve, túltengő és már-már kakofonikus akkordokkal. Mintha nem lenne épp elég, hogy már így is cukormassza csöpög az égből... vanília égbolt. Istenem... valaki vessen véget ennek, mert istenuccse cukorbeteg leszek. Most megyek a falba verni a fejem... kéremkapcsoljaki.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

lukiteri

2018. július 5.

Most érkezett meg egy kis,5ml-s minta,hála érte HuAnita-nak!!!Tetszik-tetszik,de hálistennek nem üt fel a rosszfájás,hogy enyém legyen,valószínűleg ebben a borsos ár is segítségemre van!Igazán kellemes,szerintem,nem is korfüggő.Ebben a hűvös július eleji időben,pont ideális!Kánikulában nem tudom elképzelni.
Update:
Lehet,hogy mégis kéne :)

lukiteri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Update:
Lehet,hogy mégis kéne :)

tiamoitalia

2018. június 24.

Uhh, hát ez PARFÜM! Ha nem lenne ilyen dràga ( 30 ml 30valahànyezer Ft ) még meg is venném. Sőt, kedvenc illatom lenne. De így.. Az ára végett levonok egy pontot, de amúgy csodás szerintem.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

pomme

2018. június 19.

Nagyon vártam, de nekem csalódás. Az eleje tényleg nagyon hasonlít a CM-re, de utána előjönnek az erőszakosabb, fűszeres jegyek (ilyenkor nagyon utálom, mert nyanyásodik). Egy óra múlva elhussan a nyanya-vonal és egy halál unalom púderes-íriszes valami lesz a bőrömön. Újabb egy óra és beédesedik, de nagyon durván. Rajtam ilyenkor már kb a Salt Caramel meg a Chocolovers között van valahol, de nagyon halvány, nem tartós egyáltalán. Az első fél perc (CM) meg az utolsó cukrosgiccs is oké, én mindkettőre vevő vagyok, de igazából már van CM-em is, meg egy polcnyi karamellás-csokis, ragadósan édes parfümöm is. Persze nyilván megvettem, mert egynek jó, meg mert bíztam benne, hogy később összeszokunk, mert vannak jó pillanatai :P Aki kér fújóst, szóljon. Ildiko9, neked meg köszönöm a helyzetjelentést! :)

Update: akik ki sem próbálják, mert tutira ugyanolyan, mint a sima CM: Férjem a CM-t szereti (úgy fél óra után), ezzel viszont a világból ki tudom üldözni, gyakorlatilag egész nap, folyamatosan, frissen fújva és púderes-édesre száradva is :P Hát, ennyire hasonlít...

Up2: a nyanya vonal az okosok szerint nem más, mint "a prominent dose of green, minty patchouli". Nemtom ti hogy vagytok vele, de én nagyon kevés pacsulis parfümöt szeretek, de az egyik a CM. És ha már pacsuli, akkor ne legyen már mentás. Ha mentát akarok, mentásat fújok magamra. Így nekem ez nagyon nyanyás, gyógyszeres, földes, pasis :( meg igen, mentás. Papíron egyébként még mentásabb. Ezt a középső részt még mindig nem bírom sajnos, pedig az elejét nagyon szeretem. Ha maradna végig ilyen, valószínűleg már az üveg negyedét elfújkáltam volna, mert az tényleg egy olyan CM Intense, amit elképzeltem. Mondjuk egy ennyire téli parfümöt nem tudom, miért adtak ki tavasszal (itt már majdnem nyáron, 25 fok van...). Majd december végén visszatérek rá. Egyelőre a leszáradás ilyen melegben inkább hajaz egy régi drága férfiparfümre (60-70+osoknak), mint az édes vackaimra :((( Nagyon megbántam, hogy megvettem :( Viszont aki szereti a Noir-t vagy az Allure Sensuelle-t (láttam, hogy mások ehhez hasonlítják), azok tutira imádni fogják (mert én azokat sem szeretem).

Update3: nakérem... nyáron "papírcsíkra" fújva (otthagy a pici 1 személyes iroda-szobában, 20 perccel később visszajön - aranyhal módjára elfelejt) tejóisten , már megint nagypapa-szagot fújt magára az alsó szomszéd 15 éves gyerek, miért kell ezt??? Aztán leesett, hogy most éppen a CM Intense-t próbálom újratesztelni, de nem hagyja magát ezek szerint. :P Az egyetlen pozitívuma, hogy így nyáron, sok-sok fokban elkezdett hasonlítani a Galliano EDP-re, amit szeretek nagyon, de viselni nem tudom,mert nem vagyok 75+os dáma. Nekem nagyon íriszes (nincs benne), rózsás, elegáns, nem annyira kanszagú, mint hidegebb időben, de azért nem hordanám így sem, pedig szeretem a fiúslányos illatokat, ha szépen vannak megkomponálva. Azt hiszem, lemondok róla egy időre, talán 5 év múlva majd szóbaállunk egymással. Viszont dögmelegben nem lesz cukrosgiccs a leszáradás, ami jó hír.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Chrissy

2018. május 16.

Mióta csak megismertem a Mademoiselle-t rajongok érte. Egyszerűen ez az az illat, amire azt mondom, hogy a második bőröm, az enyém, a drágaságom. Mindig úgy érzem, hogy nekem tervezték, ezért kifejezetten megsértődöm, ha más is viseli, illetve a múltkor nagyon furcsa volt, mikor egy fiatal (tini) lánnyal az illatokról beszélgetve azt hallom, "anyukámnak is ez a kedvence"...ezen úgy megdöbbentem, de tényleg, pedig hát igen, én magam is anya vagyok, és igen, nekem is lehetne akkora lányom, mint a beszélgetőpartnerem, persze, csak én már 30 felett szültem és valahogyan elrohant az idő...A Mademoiselle nekem egy nagyon nőies illat, de nem olyan érett nőies, hanem modernül és fiatalosan nőies, úgyhogy furcsa ez az anyukám kedvenc illata dolog, de valójában szembe kell néznem azzal, hogy az idő múlik, s bár ez az illat töretlenül a kedvencem, modernek már talán nem célszerű nevezni. Időtlennek annál inkább.
Akárhogyan is, ha csak egyetlenegy illatot választhatnék magamnak, akkor az a Mademoiselle lenne, az EDP, mert nekem kell a töménysége, szeretnék belefulladni, szeretném, ha minden pórusomból ez az illat áradna.

Féltem megszagolni az Intense-t. Rossz kritikákat kapott. Féltem tőle, hogy gagyi lesz, rossz lesz és csalódnom kell. Féltem szembenézni azzal, hogy lehet, hogy meggyalázták a Mademoiselle-t. Persze a Chanel azért nem olyan cég. De akkor is. Mi van, ha tényleg rossz lett az az új változat?

Egy minden mindegy nyáriasan meleg napon a légkondis parfümériában hűsölve nem bírtam tovább és magamra fújtam. Egyből bőrre, a csuklómra. Azonnal imádat. Ugyanaz, mint a Mademoiselle, csak sokkal intenzívebb, így tehát elmondható, hogy pontosan az, ami rá van írva, egy Chanel Coco Mademoiselle Intense. Nem csalódtam, egy kicsit sem, eskü alatt vallom, ez nagyon jó lett! Nincs benne semmi zavaró, semmi sok, persze ezt mondom én, akinek a Mademoiselle-ből too much is never enough, szóval isteni, mennyei, legjobb! Innentől egész nap illatoztam, nagyon tartós és nagyon jó volt ebben az illatfelhőben létezni. Félelmetes! Egyetlen fújás és ennyire hat, ennyire tart.
Kezdhetem dobálni a malacperselybe az aprót. Nekem ez kell!

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Kezdhetem dobálni a malacperselybe az aprót. Nekem ez kell!

széva

2018. május 10.

Allure Sensuelle az én kedvencem. Kipróbáltam mert a CM edt is használom és szeretem. Azt gondolom mi is megfőzzük a kaját amit anyáink és van mikor már jobban is sikerül,de idő kell amíg profik leszünk. Adjunk időt a fiúnak.....az apa munkái profi illatok. Vannak jó parfümjei Oliver Polge úrnak is,de az öreg még behozhatatlan... ő aztán sok mindenben maradandót alkotott. Maradok a bevált Chaneljaimnál remélem nem rontják el....

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.