KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   €110 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   €110 és €140
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: szicíliai narancs, calabriai bergamott

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, tonkabab, madagaszkári vanília

Ár: 30.000 , Eladó: csokiseszter
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Szemelyesen, esetleg posta, elore utalassal.
Ár: 2800 ft vagy 4900 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 5 vagy 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.

Timi27

2018. július 22.

egy minta révén volt szerencsém hozzá, mely alapján nagyon hasonlít a CM-re, csak erőteljesebben jön ki minden illat összetevő.. fűszeresebb, dominánsabb, de nekem így is nagyon tetszik ! minden évszakban el tudom képzelni.. részemről 5 csillag !

Timi27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Burya

2018. július 18.

Tejóég... Már megint. A Mademoiselle - még ha nem is érzem magaménak - abszolút megértem, miért ilyen népszerű. Nőies, lágy, nem szörpösen gyümölcsös és nem is orrbavágóan virágos, senkit nem bánt, szép - a tökéletesen elegáns illat. Ez viszont... ez egy rossz vicc. Érezni benne az anyaillatot, de nagyon, NAGYON megcsúfolva. Abban megvan az összhang, mindenből épp annyi van benne, hogy szépen összesimuljon, ez viszont csak egy újabb édes-vaníliás-cukros rettenet, egy a csilliárdból, minden összhangot nélkülözve, túltengő és már-már kakofonikus akkordokkal. Mintha nem lenne épp elég, hogy már így is cukormassza csöpög az égből... vanília égbolt. Istenem... valaki vessen véget ennek, mert istenuccse cukorbeteg leszek. Most megyek a falba verni a fejem... kéremkapcsoljaki.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

lukiteri

2018. július 5.

Most érkezett meg egy kis,5ml-s minta,hála érte HuAnita-nak!!!Tetszik-tetszik,de hálistennek nem üt fel a rosszfájás,hogy enyém legyen,valószínűleg ebben a borsos ár is segítségemre van!Igazán kellemes,szerintem,nem is korfüggő.Ebben a hűvös július eleji időben,pont ideális!Kánikulában nem tudom elképzelni.
Update:
Lehet,hogy mégis kéne :)

lukiteri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Update:
Lehet,hogy mégis kéne :)

tiamoitalia

2018. június 24.

Uhh, hát ez PARFÜM! Ha nem lenne ilyen dràga ( 30 ml 30valahànyezer Ft ) még meg is venném. Sőt, kedvenc illatom lenne. De így.. Az ára végett levonok egy pontot, de amúgy csodás szerintem.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

pomme

2018. június 19.

Nagyon vártam, de nekem csalódás. Az eleje tényleg nagyon hasonlít a CM-re, de utána előjönnek az erőszakosabb, fűszeres jegyek (ilyenkor nagyon utálom, mert nyanyásodik). Egy óra múlva elhussan a nyanya-vonal és egy halál unalom púderes-íriszes valami lesz a bőrömön. Újabb egy óra és beédesedik, de nagyon durván. Rajtam ilyenkor már kb a Salt Caramel meg a Chocolovers között van valahol, de nagyon halvány, nem tartós egyáltalán. Az első fél perc (CM) meg az utolsó cukrosgiccs is oké, én mindkettőre vevő vagyok, de igazából már van CM-em is, meg egy polcnyi karamellás-csokis, ragadósan édes parfümöm is. Persze nyilván megvettem, mert egynek jó, meg mert bíztam benne, hogy később összeszokunk, mert vannak jó pillanatai :P Aki kér fújóst, szóljon. Ildiko9, neked meg köszönöm a helyzetjelentést! :)

Update: akik ki sem próbálják, mert tutira ugyanolyan, mint a sima CM: Férjem a CM-t szereti (úgy fél óra után), ezzel viszont a világból ki tudom üldözni, gyakorlatilag egész nap, folyamatosan, frissen fújva és púderes-édesre száradva is :P Hát, ennyire hasonlít...

Up2: a nyanya vonal az okosok szerint nem más, mint "a prominent dose of green, minty patchouli". Nemtom ti hogy vagytok vele, de én nagyon kevés pacsulis parfümöt szeretek, de az egyik a CM. És ha már pacsuli, akkor ne legyen már mentás. Ha mentát akarok, mentásat fújok magamra. Így nekem ez nagyon nyanyás, gyógyszeres, földes, pasis :( meg igen, mentás. Papíron egyébként még mentásabb. Ezt a középső részt még mindig nem bírom sajnos, pedig az elejét nagyon szeretem. Ha maradna végig ilyen, valószínűleg már az üveg negyedét elfújkáltam volna, mert az tényleg egy olyan CM Intense, amit elképzeltem. Mondjuk egy ennyire téli parfümöt nem tudom, miért adtak ki tavasszal (itt már majdnem nyáron, 25 fok van...). Majd december végén visszatérek rá. Egyelőre a leszáradás ilyen melegben inkább hajaz egy régi drága férfiparfümre (60-70+osoknak), mint az édes vackaimra :((( Nagyon megbántam, hogy megvettem :( Viszont aki szereti a Noir-t vagy az Allure Sensuelle-t (láttam, hogy mások ehhez hasonlítják), azok tutira imádni fogják (mert én azokat sem szeretem).

Update3: nakérem... nyáron "papírcsíkra" fújva (otthagy a pici 1 személyes iroda-szobában, 20 perccel később visszajön - aranyhal módjára elfelejt) tejóisten , már megint nagypapa-szagot fújt magára az alsó szomszéd 15 éves gyerek, miért kell ezt??? Aztán leesett, hogy most éppen a CM Intense-t próbálom újratesztelni, de nem hagyja magát ezek szerint. :P Az egyetlen pozitívuma, hogy így nyáron, sok-sok fokban elkezdett hasonlítani a Galliano EDP-re, amit szeretek nagyon, de viselni nem tudom,mert nem vagyok 75+os dáma. Nekem nagyon íriszes (nincs benne), rózsás, elegáns, nem annyira kanszagú, mint hidegebb időben, de azért nem hordanám így sem, pedig szeretem a fiúslányos illatokat, ha szépen vannak megkomponálva. Azt hiszem, lemondok róla egy időre, talán 5 év múlva majd szóbaállunk egymással. Viszont dögmelegben nem lesz cukrosgiccs a leszáradás, ami jó hír.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Chrissy

2018. május 16.

Mióta csak megismertem a Mademoiselle-t rajongok érte. Egyszerűen ez az az illat, amire azt mondom, hogy a második bőröm, az enyém, a drágaságom. Mindig úgy érzem, hogy nekem tervezték, ezért kifejezetten megsértődöm, ha más is viseli, illetve a múltkor nagyon furcsa volt, mikor egy fiatal (tini) lánnyal az illatokról beszélgetve azt hallom, "anyukámnak is ez a kedvence"...ezen úgy megdöbbentem, de tényleg, pedig hát igen, én magam is anya vagyok, és igen, nekem is lehetne akkora lányom, mint a beszélgetőpartnerem, persze, csak én már 30 felett szültem és valahogyan elrohant az idő...A Mademoiselle nekem egy nagyon nőies illat, de nem olyan érett nőies, hanem modernül és fiatalosan nőies, úgyhogy furcsa ez az anyukám kedvenc illata dolog, de valójában szembe kell néznem azzal, hogy az idő múlik, s bár ez az illat töretlenül a kedvencem, modernek már talán nem célszerű nevezni. Időtlennek annál inkább.
Akárhogyan is, ha csak egyetlenegy illatot választhatnék magamnak, akkor az a Mademoiselle lenne, az EDP, mert nekem kell a töménysége, szeretnék belefulladni, szeretném, ha minden pórusomból ez az illat áradna.

Féltem megszagolni az Intense-t. Rossz kritikákat kapott. Féltem tőle, hogy gagyi lesz, rossz lesz és csalódnom kell. Féltem szembenézni azzal, hogy lehet, hogy meggyalázták a Mademoiselle-t. Persze a Chanel azért nem olyan cég. De akkor is. Mi van, ha tényleg rossz lett az az új változat?

Egy minden mindegy nyáriasan meleg napon a légkondis parfümériában hűsölve nem bírtam tovább és magamra fújtam. Egyből bőrre, a csuklómra. Azonnal imádat. Ugyanaz, mint a Mademoiselle, csak sokkal intenzívebb, így tehát elmondható, hogy pontosan az, ami rá van írva, egy Chanel Coco Mademoiselle Intense. Nem csalódtam, egy kicsit sem, eskü alatt vallom, ez nagyon jó lett! Nincs benne semmi zavaró, semmi sok, persze ezt mondom én, akinek a Mademoiselle-ből too much is never enough, szóval isteni, mennyei, legjobb! Innentől egész nap illatoztam, nagyon tartós és nagyon jó volt ebben az illatfelhőben létezni. Félelmetes! Egyetlen fújás és ennyire hat, ennyire tart.
Kezdhetem dobálni a malacperselybe az aprót. Nekem ez kell!

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Kezdhetem dobálni a malacperselybe az aprót. Nekem ez kell!

széva

2018. május 10.

Allure Sensuelle az én kedvencem. Kipróbáltam mert a CM edt is használom és szeretem. Azt gondolom mi is megfőzzük a kaját amit anyáink és van mikor már jobban is sikerül,de idő kell amíg profik leszünk. Adjunk időt a fiúnak.....az apa munkái profi illatok. Vannak jó parfümjei Oliver Polge úrnak is,de az öreg még behozhatatlan... ő aztán sok mindenben maradandót alkotott. Maradok a bevált Chaneljaimnál remélem nem rontják el....

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

senskin

2018. május 10.

Ha egy valódi nőnek illatot kell választania, Őt választja. Az igazi férfit már csukott szemmel is kiválasztja, aki érzi minden porcikájának a finomságát. Olyan elbűvölő és elragadó mindaz amit ez a csoda üvegcse rejt. Nap mint nap fenntartja a szerelmet, a törődést és az álmokat valóra váltja. Olyan szép kompozíció lett, hogy nem tudok másra gondolni, csak Őrá. Rá és a szívembe, lelkembe és testembe zárom Őt. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Svetlana

2018. május 6.

Ugyanaz, mint a sima Coco M. csak férfiasabb még annál is és persze intenzívebb. Nem is értem minek kellett flankert csinálni az eredeti illatból? Jah, persze üzlet...

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

dorci993

2018. április 28.

Ma teszteltem, két szép nagy fújást megeresztve a kézfejemre. Az eleje ijesztő, romlott cefre, de hát ez a sima CM-mel is így van, nem rettentem el. Utána gyakorlatilag a CM következett, némileg lekerekítve, kevésbé harsogóan, és jóval puhábban. Coco Noirt én egyáltalán nem éreztem benne, de nem is hiányzott, így is fincsi volt. Mondjuk a leszáradás extra férfias borotvahab-illatúnak tetszett rajtam, de talán csak ez a hőmérséklet nem való már neki (néha a sima CM is produkál hasonlót melegben). Summa summarum tetszik, persze, csak a létjogosultságát nem biztos, hogy el tudom ismerni. Ettől függetlenül tesztelgetem még, talán majd ősszel, hátha rájövök mitől újdonság :)

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.