KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   €110 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   €110 és €140
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: szicíliai narancs, calabriai bergamott

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, tonkabab, madagaszkári vanília

Chanel Coco Mademoiselle Intense 100ml új
Ár: 42000 , Eladó: CRD
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Budapest VI. Kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapesten-ezt nem szeretném postázni
Ár: 2800 ft vagy 4900 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 5 vagy 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Chrissy

2018. május 16.

Mióta csak megismertem a Mademoiselle-t rajongok érte. Egyszerűen ez az az illat, amire azt mondom, hogy a második bőröm, az enyém, a drágaságom. Mindig úgy érzem, hogy nekem tervezték, ezért kifejezetten megsértődöm, ha más is viseli, illetve a múltkor nagyon furcsa volt, mikor egy fiatal (tini) lánnyal az illatokról beszélgetve azt hallom, "anyukámnak is ez a kedvence"...ezen úgy megdöbbentem, de tényleg, pedig hát igen, én magam is anya vagyok, és igen, nekem is lehetne akkora lányom, mint a beszélgetőpartnerem, persze, csak én már 30 felett szültem és valahogyan elrohant az idő...A Mademoiselle nekem egy nagyon nőies illat, de nem olyan érett nőies, hanem modernül és fiatalosan nőies, úgyhogy furcsa ez az anyukám kedvenc illata dolog, de valójában szembe kell néznem azzal, hogy az idő múlik, s bár ez az illat töretlenül a kedvencem, modernek már talán nem célszerű nevezni. Időtlennek annál inkább.
Akárhogyan is, ha csak egyetlenegy illatot választhatnék magamnak, akkor az a Mademoiselle lenne, az EDP, mert nekem kell a töménysége, szeretnék belefulladni, szeretném, ha minden pórusomból ez az illat áradna.

Féltem megszagolni az Intense-t. Rossz kritikákat kapott. Féltem tőle, hogy gagyi lesz, rossz lesz és csalódnom kell. Féltem szembenézni azzal, hogy lehet, hogy meggyalázták a Mademoiselle-t. Persze a Chanel azért nem olyan cég. De akkor is. Mi van, ha tényleg rossz lett az az új változat?

Egy minden mindegy nyáriasan meleg napon a légkondis parfümériában hűsölve nem bírtam tovább és magamra fújtam. Egyből bőrre, a csuklómra. Azonnal imádat. Ugyanaz, mint a Mademoiselle, csak sokkal intenzívebb, így tehát elmondható, hogy pontosan az, ami rá van írva, egy Chanel Coco Mademoiselle Intense. Nem csalódtam, egy kicsit sem, eskü alatt vallom, ez nagyon jó lett! Nincs benne semmi zavaró, semmi sok, persze ezt mondom én, akinek a Mademoiselle-ből too much is never enough, szóval isteni, mennyei, legjobb! Innentől egész nap illatoztam, nagyon tartós és nagyon jó volt ebben az illatfelhőben létezni. Félelmetes! Egyetlen fújás és ennyire hat, ennyire tart.
Kezdhetem dobálni a malacperselybe az aprót. Nekem ez kell!

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Kezdhetem dobálni a malacperselybe az aprót. Nekem ez kell!

széva

2018. május 10.

Allure Sensuelle az én kedvencem. Kipróbáltam mert a CM edt is használom és szeretem. Azt gondolom mi is megfőzzük a kaját amit anyáink és van mikor már jobban is sikerül,de idő kell amíg profik leszünk. Adjunk időt a fiúnak.....az apa munkái profi illatok. Vannak jó parfümjei Oliver Polge úrnak is,de az öreg még behozhatatlan... ő aztán sok mindenben maradandót alkotott. Maradok a bevált Chaneljaimnál remélem nem rontják el....

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

senskin

2018. május 10.

Ha egy valódi nőnek illatot kell választania, Őt választja. Az igazi férfit már csukott szemmel is kiválasztja, aki érzi minden porcikájának a finomságát. Olyan elbűvölő és elragadó mindaz amit ez a csoda üvegcse rejt. Nap mint nap fenntartja a szerelmet, a törődést és az álmokat valóra váltja. Olyan szép kompozíció lett, hogy nem tudok másra gondolni, csak Őrá. Rá és a szívembe, lelkembe és testembe zárom Őt. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Svetlana

2018. május 6.

Ugyanaz, mint a sima Coco M. csak férfiasabb még annál is és persze intenzívebb. Nem is értem minek kellett flankert csinálni az eredeti illatból? Jah, persze üzlet...

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

dorci993

2018. április 28.

Ma teszteltem, két szép nagy fújást megeresztve a kézfejemre. Az eleje ijesztő, romlott cefre, de hát ez a sima CM-mel is így van, nem rettentem el. Utána gyakorlatilag a CM következett, némileg lekerekítve, kevésbé harsogóan, és jóval puhábban. Coco Noirt én egyáltalán nem éreztem benne, de nem is hiányzott, így is fincsi volt. Mondjuk a leszáradás extra férfias borotvahab-illatúnak tetszett rajtam, de talán csak ez a hőmérséklet nem való már neki (néha a sima CM is produkál hasonlót melegben). Summa summarum tetszik, persze, csak a létjogosultságát nem biztos, hogy el tudom ismerni. Ettől függetlenül tesztelgetem még, talán majd ősszel, hátha rájövök mitől újdonság :)

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Luna1024

2018. április 14.

Jujj... O.o
Nem szeretnék megbántani senkit - tényleg! -, szóval hangsúlyoznám, hogy személyes vélemény következik: szerintem szörnyű. :(
Tegyük hozzá, hogy én amúgy sem vagyok egy nagy Chanel-rajongó, nagyon kevés illatuk fog meg, a Chance-sorozat egyes tagjaiban találtam csak meg magamat (Chance Eau Vive... <3). A Coco Mademoiselle-t azonban újabban kifejezetten kedvelem, az EDT szerintem különösen jól sikerült, és bár nem éreztem úgy, hogy kéne még egy tag a sorozatba (mert nekem az EDP és az EDT is egy kerek egész, tartósságban és illatban is, nem hiányzik belőlük semmi), azért mégis hajt a kíváncsiság, így felcsillant a szemem, amikor megláttam, hogy érkezik az Intense verzió.
Amit kaptam, az sajnos a "katyvasz" szó tökéletes illatbéli megtestesülése. Mindenből van benne egy kicsi, mint egy jó lecsóban... Csak sajnos mindenből túl sok: túl púderes, túl gyümölcsös, túl tömény, mindenből túl, túl, túl... Kifújáskor nagyon hajaz valamire, amit már ismerek, kicsit talán virágos-aldehides, mint a No. 5, csak finomabb kivitelben, aztán a középfázisban megjelenik az eredeti EDP illata, de sokkal-sokkal töményebb, púderesebb, és - legnagyobb döbbenetemre - kifejezetten édes formában. A leszáradás nem tetszik, pedig sajnos ez tart rajtam a leghosszabban. Érdekes tapasztalat volt: pillantgattam körbe-körbe a buszon, vajon ki fújta magát telibe Angel-lel, de amikor az utcán terjengő illat egészen a lakásom ajtajáig követett, mint egy kondenzcsík, rá kellett jöjjek, hogy ez az illat belőlem árad, a CM Intense ontja magából ezt az Angel-höz rettenetesen hasonló illatot... És bár az Angel-t nagyon is kedvelem, ennek az illatnak nem állt jól a hasonlóság, egyszerűen nem tetszett a végeredmény, és nem tudom értelmezni azt sem, mit keres itt, sajnálom. Szóval nem örültem a felismerésnek, na. Kicsit van benne az Allure Sensuelle-ből is egyébként. Mondom: mint egy jó lecsó...

Azon picit meglepődtem, hogy sok előttem véleményező KM-társon nem tartós, nagyon bőrfüggő lehet. Rajtam brutálisan ragaszkodó, konkrétan levakarhatatlan kategória, az egyik legtartósabb parfüm, amivel találkoztam (kb. ilyen Angel-/Allure Sensuelle-szint, szóval itt is van hasonlóság...). A bolti teszterből egy spriccentés ment a csuklómra, és ez az egy fújás MÁSNAP DÉLIG élénken érezhető volt, pedig reggel és este is zuhanyoztam, tehát pontosan két vízzel való találkozást élt túl... Úgy tűnik, Chanel-ben rajtam csak az tartós, amit nem szeretek (kivéve a Chance Eau Vive-t). :(

Összességében számomra ez az illat nem az, amit vártam, csalódás, és szerintem totál nem illik bele sem a Coco Mademoiselle-vonalba, sem úgy általánosságban a többi Chanel közé. Nem is értem, miért volt rá szükség, úgy igazából. A sima EDP-t ezerszer jobbnak találom, az EDT meg aztán főleg szuper - mindkettőben benne van az a könnyed frissesség, az a klasszikus és időtlen elegancia, ami miatt oly sok lány/nő kedvence. Ebben nem érzek ennyi stílust. Sajnálom, tényleg. :(

A tartóssága megér +1 pontot, de nálam lényegében minden más szempontból elvérzett, és akkor még nem is ejtettem szót az áráról, ami konkrétan a "horror" kategória... Mondjuk a Chanel mindig az, de Ő - újdonság lévén - végképp.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Jujj... O.o

Colette221

2018. április 13.

Vártam már, hogy kipróbáljam, de valahogy nem ragadott meg annyira, mint a sima Mademoiselle. Még mindig érzem benne azt a kellemetlen összetevőt, ami annyira nem jön be. 1 órával később valamivel kellemesebb, de tuti, hogy nem szerzem be. Egyszer talán változik róla a véleményem.. :)

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

katalara

2018. április 12.

Ajándékba kaptam, imádom az illatát, de sajnos rajtam nem valami tartós ezért -1 csillag.:(

katalara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

katehaaz

2018. április 12.

Nekem nagyon tetszik az új COCO mademoiselle intense. Szerintem is hasonló,mint az elődje,de púderesebb és krémesebb,lágyabb.

katehaaz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

szsz

2018. április 11.

Nagy kedvencem a Mademoiselle EDP a púderes utóhatás miatt. Ez pedig pont erre erősít rá, tehát nálam működik az "Intense" érzés. Nekem bejött, mióta megszereztem, szinte csak ezt használom, pedig szeretem váltogatni napról napra a parfümöket a hangulatom, vagy az aznap viselt ruha szerint. Az erőssége nekem megfelel, még délután is érzem a reggeli fújást. (Mondjuk nem szoktam spórolni vele... :-) Olyan ismerősök is elismeréssel nyilatkoztak róla, akik amúgy nem szeretik a chanel illataimat/illatokat, tehát nem tapasztaltam, hogy megosztanám vele a környezetem, körülöttem ezt mindenki szereti. (szerencsémre, vagy az ő szerencséjükre...hihi)

Még valami: Annak, aki nem ért hozzá (férjem) csak egy ugyan olyan illat, mint a Mademoiselle. Otthon már beharangoztam, hogy micsoda új parfüm jelent meg, amit meg kell szereznem, majd boldogan magamra fújva az új szerzeményt, csak annyi választ kaptam: de hát ilyened már van.

szsz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.