KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   140 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

A bolyhmentes, formatartó, prémium minőségű, mikroszál tartalmú vattakorongok rendkívül alaposan távolítják el a sminket.

Összetétel: 60% pamut, 20% mikroszál poliészterből, 20% poliészter

pixiee

2018. június 13.

Én nagyon szeretem ezt a vattakorongot, számomra puha tapintású és nem bolyhosodik sem sminklemosásnál sem körömlakk lemosásánál :). Árban is nagyon jó. Próbáltam már több fajtát de egyik sem volt ennyire puha és "stabil" mint ez.

pixiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

nandy.25

2018. június 13.

A legjobb vattakorong számomra,csak ezt használom már. Kuriózum, hogy a széle stabilan össze van "varrva", nem bolyhosodik ami egyéb termékeknél visszatérő problémám volt. Az ára is pénztárcakímélő. Arcra,és körömlakk lemosáshoz is tökéletes.

nandy.25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

kovacsnikoletta92

2018. június 8.

Világbajnok :) árban nagyon baráti, a minősége pedig tökéletes, erős de mégis gyengéd a bőrhöz, szemhez vagy akár a körömlakk lemosásához is.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Basnoka

2018. május 14.

Kedvező ára és minősége miatt rendszeresen újravásárolom.

Basnoka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Kedvező ára és minősége miatt rendszeresen újravásárolom.

Ramada86

2018. április 25.

Eddig nem találtam jobb vattakorongot

Ramada86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Eddig nem találtam jobb vattakorongot

Boriskajuliska

2018. április 20.

Septébe kellett vásárolnom, és ezért esett erre a választásom. Második, harmadik használat után tűnt fel mennyire durva tapintású, szinte karcolta az egyébként nem túl érzékeny bőrömet. Az egész a kukába landolt:(

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 20.

banhanna

2018. április 11.

Mindig ezt veszem újra. Olcsó, és nagyon jó minőségű, és persze sok van benne! Nem esik szét, nem bolyhosodik, az arclemosó termékeket nem szívja magába, mint más vattakorongok vagy pamacsok. A csomagolása praktikus.

banhanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

pattelin

2018. április 9.

Jó minőség, olcsó áron! Nem bolyhosodik, nem esik szét. És sok van benne, tehát sokáig elég! Szeretem! ;)

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

dorottya96

2018. április 8.

Az ára vicc, a minősége pedig kiváló. Nem foszlik, nem esik szét és a csomagolásában marad. Tökéletes.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

bnezsu

2018. április 8.

Az eddig használt legjobb vattakorong, ráadásul szerintem a legolcsóbb is, amit eddig valaha vettem.

bnezsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.