Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   140 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

A bolyhmentes, formatartó, prémium minőségű, mikroszál tartalmú vattakorongok rendkívül alaposan távolítják el a sminket.

Összetétel: 60% pamut, 20% mikroszál poliészterből, 20% poliészter

ami2015

2018. szeptember 19.

Egyszer próbáltam, lehet én is rossz szériát fogtam ki, de ez nagyon rossz, durva, dörzsöl... nekem nagyon nem tetszett.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Bugár

2018. szeptember 19.

Valóban nem bolyhosodik, nem mállik szét. Viszont arclemosásra számomra nem alkalmas, túl durva. Nem tartja magában a szemfestéklemosót, folyik minden irányba. Nem tetszik. Leginkább körömlakk lemosáshoz javasolnám.

Bugár
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Sztellaaaaa

2018. szeptember 16.

Ismét azt kell hogy mondjam; ár-érték arányban a vattakorongok között ő viszi a pálmát. Megfelelő vastagságú.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Kremcica

2018. augusztus 23.

Update:
Most sikerült megint kifogni egy jobb szériát, ezek szerinti elég hullámzó a gyártás minősége. Lutri :(

Update:
Tényleg romlott a minősége, az előbb alig bírtam egy szimpla csillámos körömlakkot lemosni. A jófajta lemosómmal álltam neki de alig bírtam, mert ez a vacak folyton szöszölődött. Ugyanez van a micellás vizes arctisztításnál. Nem karcol de ez így nem oké. Asszem áttétek egy másik fajtára.

Sminklemosáshoz használom én is. Ár/érték arányban a jobb mint Tescos vagy Rossmannos társai. Vékony, így nem tudom ketté venni mint mondjuk a Rossmannost és hamar szöszölődik is ha kicsit több micellás víz kerül rá, de puha és nem dörzsöl. Szerintem a Tescos a legjobb, de ha épp nem jutok hozzá ezt is újraveszem majd mert célnak megfelel és minősége sem rossz.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Anheszenamon

2018. augusztus 22.

Sokszor újra vettem már, nagyon szeretem. Nem bolyhozódik, nem mállik szét használat közben. Sok van egy csomagban, jóval több mint a DM Ebelin márka esetében és az ára is jobb. Számomra nem kemény, nem durva, tökéletesen bevált sminklemosásra és körömlakk lemosásra is.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Albertina

2018. augusztus 22.

Igaz nem a legpuhább, leggyengédebb, de eddig az egyetlen vattakorong (próbáltam jó sok márkát), ami nem nyel el hatalmas mennyiségű terméket. Valószínű a műszálnak köszönhetően. Ezzel nagyon sokáig kitart a micellás víz, tonik, stb.

Upd. :
Valószínű változtattak kicsit rajta, mert amit a múlt héten vettem, még durvább, mint volt. Ettől függetlenül még mindig szeretem, mert azzal, hogy kicsit durvább lett, még jobban bírja a strapát, még kevésbé esik szét.

Albertina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Upd. :

Qetuo13579

2018. augusztus 12.

Szuper!elégedett vagyok vele! Már többször is újra vettem! Nem szöszölődik, számomra nem durva, olcsó, és rengeteg van egy csomagban😍

Qetuo13579
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

lulley93

2018. augusztus 7.

Utalom. Dorzsol, nem puha. Ami ennel is rosszabb, az az a fajta, ami szetfoszlik hasznalat kozben, ez szerencsere nem. Plusz olcso. Csak ezek miatt kap 1 helyett 2 csillagot.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Mangaa

2018. augusztus 6.

Még mindig az egyik legjobb vattakorong: tömör, nem szöszöl, nagyon könnyű vele dolgozni.

Mangaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

abicicaaa

2018. július 7.

Nagyon muszalas, nagyon erdes, irritalja a boromet. Egyet ertek az elottem szoloval, a dmes fenyevekkel jobb!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.