KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   140 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

A bolyhmentes, formatartó, prémium minőségű, mikroszál tartalmú vattakorongok rendkívül alaposan távolítják el a sminket.

Összetétel: 60% pamut, 20% mikroszál poliészterből, 20% poliészter

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

rekucccc

2018. december 18.

A leghatékonyabb vattakorong, amit valaha hasznlátam:D Nekem abszolút nem málik, nem dörzsöl, nem szívja magába a sminklemosót, olcsó és sok is van benne, csak ezt szoktam venni.

rekucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Ginniiee

2018. december 16.

SZemfesték lemosáskor nagyon dörzsöl, kipirosodik a szemem. Nem veszem újra.

Ginniiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

SZemfesték lemosáskor nagyon dörzsöl, kipirosodik a szemem. Nem veszem újra.

eri4

2018. november 19.

A legjobb vattakorong, ennél jobbat nem találtam eddig, de már nem is keresem... éppen megfelelő vastagságú és puhaságú... tökéletes!

eri4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

tyukanyo

2018. november 1.

Emlékszem pár hónapja vettem és nagyon szerettem. Nem morzsolódott és dörzsölt, nem szívta fel az összes nedvességet ezért nem kellett locsolni rá a micellásvizet.
Pár hete újravettem és nagyot csalódtam. Dörzsöl, málik, állandóan belemennek a szemembe a szálak. Borzasztó.
Nem alarok zságbamacskázni, nem veszem újra többet, mert van másik vattakorong ami mindig jó

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

macskusz

2018. október 31.

Tökéletesen bevált, nem esik szét, olcsó. Ritkán járok Lidl-be, de ezért érdemes. Más márka vattakorongját már nem is használom, csak ezt.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Csipetke

2018. október 21.

Vásárlás közben jutott eszembe, hogy elfogyott a vattám. Gondoltam most jó lesz ez is hirtelen. Nekem elég puha nem bolyhosodik, teszi a dolgát. Egyben marad használat közben is. Kellően vastag is.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

katalinmester13

2018. október 12.

A bolyhmentes, formatartó, mikroszál tartalmú vattakorongok rendkívül alaposan távolítják el a sminket. :) Olcsó, könnyen beszerezhető ( tej, kenyér, túró, felvágott, zabkása, citromlé, ... vattakorong). Viszont nem túl puha. Teljesen elégedett voltam vele tegnapig. Ugyanis kíváncsiságból más márka korongját is kipróbáltam. Ami bolyhmentes, formatartó, mikroszálat nem tartalmazó vattakorong, ráadásul még nagyon puha is. Az ára is kedvező. Ettől függetlenül még biztos sokszor veszem újra, mert kenyérre és tejre mindig szükség van. Akkor már jöjjön a vattakorong is!

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

ami2015

2018. szeptember 19.

Egyszer próbáltam, lehet én is rossz szériát fogtam ki, de ez nagyon rossz, durva, dörzsöl... nekem nagyon nem tetszett.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Bugár

2018. szeptember 19.

Valóban nem bolyhosodik, nem mállik szét. Viszont arclemosásra számomra nem alkalmas, túl durva. Nem tartja magában a szemfestéklemosót, folyik minden irányba. Nem tetszik. Leginkább körömlakk lemosáshoz javasolnám.

Bugár
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Sztellaaaaa

2018. szeptember 16.

Ismét azt kell hogy mondjam; ár-érték arányban a vattakorongok között ő viszi a pálmát. Megfelelő vastagságú.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.