KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CND

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit0310, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2018. november 13.

Kiszerelés:   7,3 ml
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Színes gél lakk, a CND SHELLAC 14+ napig tartós rendszer része.

• Könnyű felvinni, mint a körömlakkot.
  • Tartós, mint a zselé.
  • 5 perc alatt leoldható a CND SHELLAC XPRESS5 fedőlakkal használva.
  • Nem szükséges reszelni vagy csiszolni, így nem sérül a természetes köröm
  • A CND SHELLAC rendszer második lépcsője - vékonyan és egyenletesen kell felvinni, majd CND LED lámpában köttetni.
  • Hosszan tartó, fényes körmök több, mint 14+ napon át!

A kínálatban 93 alapszín található melyek tovább "keverhetőek" a színek egymásra lakkozásával.

Gél lakk tapasztalatok - pro és kontra

CND Shellac Brick Knit
Ár: 2900 , Eladó: citromalma
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Szentendre, fizetés: Posta, személyes átvétel
CND Shellac Married to Mauve
Ár: 2900 , Eladó: citromalma

Sarah09

2018. november 14.

A legjobb tartós gél lakk amivel valaha találkoztam! Könnyen oldható, nem sérül tőle a körmöm és nagyon tartós! Ajánlom minden körmösnek!

Sarah09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

lzsoficim

2018. november 1.

Totál vegyesek az érzéseim, nekem nem hozza a hűűűű érzést, amit vártam, de valóban ez a zselés lakk tetszik eddig a legjobban azok közül, amit próbáltam.Szóval nemigen tudok napirendre térni felette.
Pro:
-összetevők jók, kevés ilyen zselés lakk van a piacon
-leoldása szuper, én eddig egy lakkot sem tudtam ilyen szépen és maradéktalanul leoldani,mint ezt
-nekem tovább marad a körmömön, mint más zselés lakk, eddig ez a befutó
Contra:
-színskála elég unalmas, középszerű és nem modern színek
-nem hogy egy rétegben, néha még két rétegben sem fed rendesen egy-egy szín( van színem, ami hez 4 rétek kell, pedig nem sheer-ként árulják)
-nem tetszik az ecsete, a Creative Play ecsetét sokkal jobban szeretem

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Pro:
-összetevők jók, kevés ilyen zselés lakk van a piacon
-nekem tovább marad a körmömön, mint más zselés lakk, eddig ez a befutó
Contra:
-színskála elég unalmas, középszerű és nem modern színek
-nem tetszik az ecsete, a Creative Play ecsetét sokkal jobban szeretem

inazs

2018. október 30.

Nagyon vonzanak mostanában a Shellac lakkok, mert a világon nem találtak fel még olyan körömlakkot ami legalább 3 napot kibírt volna mindenféle lepattogás nélkül még úgyis, hogy a mosogatót is csak vastag gumikesztyűvel közelítem meg. Szóval mivel a hócipőm tele van az állandó lakkozgatással, kéne valami ami legalább 1-2 hetet kibír a kacsóimon és eltávolítás során nem szedem le az amúgy is gyengusz körömlemezkéimet. Ezért gondoltam a Shellacra. Viszont az alábbi problémákkal, észrevételekkel szembesültem:
- én mint kis mezei vásárló mindenféle szakképesítés nélkül nem tudok csak úgy vásárolgatni (2 weboldalon is próbálkoztam), ahhoz bizony papír kell.
- elég drága a cucc, szívom a fogam is rendesen (már ha betudnám egyáltalán beszerezni valahonnan.)
-a Vinyluxot próbáltam, nem igazán jött be, mivel ez is sajnos hiába az 1 hetes ígéret max. 3 napot bír ki a kacsóimon, valamint vannak színek amikkel vért izzadok, hogy ne csíkozzon. Szóval nem az igazi.

Ajánlották a Creative Play gél lakkjait, mellyel kapcsolatban meglátásaim:
- jóval olcsóbb
- 2-szer akkora mennyiség van egy üvegben, mint a Shellacnál
-mint amatőr kisérletező én is megvehetem
-nem kell hozzá flancos saját márkás UV lámpa, szinte bármilyen megteszi.
-sajnos most nude őrületben vagyok (azok közül is a majdhogynem átlátszó sheer színek jönnek be, vagy a full fedésű nudeok) és a Creative Playnek inkább nagyon erős élénk színei vannak, ilyen árnyalatai nem igazán vannak.

Mivel egyiket sem próbáltam tartósság, minőség, beszerezhetőség, illetve bármilyen meglátás, vélemény segítség érdekelne a fentebb leírt kissé hosszadalmas anekdotámmal kapcsolatban (bocsi). Köszi.

Utóirat: Tudja valaki esetleg 7,5 ml lakk mégis meddig elég, hány kifestésre egy rétegben, mert elég kevésnek tűnik. Valamint még egy dolog felvetődött bennem. Elméletileg nagyjából a Shellac és a CP gél lakk elkészítése ugyanazon a technikán alapul. Akkor a Shellachoz minek kell szakképesítés a CP-hez meg nem?

inazs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

Ajánlották a Creative Play gél lakkjait, mellyel kapcsolatban meglátásaim:
- jóval olcsóbb
- 2-szer akkora mennyiség van egy üvegben, mint a Shellacnál
-mint amatőr kisérletező én is megvehetem
-nem kell hozzá flancos saját márkás UV lámpa, szinte bármilyen megteszi.

nothing0153

2018. október 22.

+1 pont azért, mert szinte maradéktalanul leoldható a körmökről,
+1 pont a felvitel utáni azonnali eredmény,
-1 pont az unalmas színválaszték,
-1 pont a borsos ár,
-1 pont, mert nagyon hamar lekopik a köröm végéről és az egész le tud válni egy rétegben a köröm legfelső rétegével együtt, ami nagyon zavaró tud lenni, ezért maximum 2 hétig bírja.

nothing0153
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

+1 pont azért, mert szinte maradéktalanul leoldható a körmökről,
+1 pont a felvitel utáni azonnali eredmény,
-1 pont az unalmas színválaszték,
-1 pont a borsos ár,

manobeka

2018. augusztus 28.

Én nagy géllak fun vagyok szinte az összes márkával dolgoztam, amit csak ki lehetett próbálni sok év alatt és őszinte vélemény írok most. Elég szánalmasnak tartom egy 6000 ezer ft-os géllak esetén az alábbi problémákat, Ethernal Midnight árnyalat.: Ha keveset kenek, csíkoz, átlátszik 3 réteg kell belőle, ha kicsit többet akkor is csíkoz, nehéz felvinni, de nem csak ezzel az árnyalattal van gondom.Miért is kell 3 réteg?? Épp elég idő megvárni a 2 réteget is, nemhogy 3-at. Az hogy meddig bírja, szerintem nem is igazán ennek a shellacnak a tulajdonsága, hanem hogy hogy van alá alapozva,milyen a vendég körme, problémás-e stb.. egy jó alapozással, zselés megerősítéssel egy olcsó lakknak is bírnia kell. A leoldást emelik ki többen is, meg hogy nem károsítja a körömlemezt és oldható, de ezt eddig minden más géllaknál is tapasztaltam, hiszen ha rendesen van leoldva, akkor nekem eddig sem volt semmi baj a körmömmel. Túl drága és túl van sztárolva ahhoz képest hogy mennyire jó. És igen, USA-ból rendelt IBD gél lakk 3000 ft- postaköltséggel együtt is van ennyire jó , mind minőségben, mind tartósságban. Ár -érték arányban drága és ha ilyen áru egy termék, meg ekkora a hírverés érte, akkor ne azzal átkozódjak az asztalnál ülve, hogy basszus megpróbálom egyenletesen felkenni nagy nehezen...A színválaszték mindig késik a szezonhoz képest..a NUDE kollekció most jön ki, amikor tavaly már mindenki unásig kente magát a nude színekkel, akkora trend volt.Nincsenek különleges árnyalatok, olyanok, mint a crystal Nails egy-egy kollekciójában, pl: Hypernova, finomcsillámos, színjátszós lakkok, vagy nagyon ritkán( lásd Ethernal Midnight, amivel vért lehet izzadni) Nagyon jó lenne látni már ilyet is ettől a márkától, ha ilyen drága. A színek nagy része átlagos, ilyet minden márka forgalmaz már. Az olcsóbb kivitele a Creativ Play hivatott ezt az űrt betölteni, reméljük, abban nagyobb lesz a szezonális trend majd és a merészség.Ésaz új Luxe?? Egy vicc az ára, de tényleg. Maradok a 2MBeauty gél lakkjainál.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

orchidea8627

2018. augusztus 26.

Nagy körömlakk mániás voltam, de pár hónapja teljesen rászoktam a géllakkra mert meguntam hogy mindig beszakad vagy letörik a körmöm.
Én jobban szeretem a klasszikus színeket, nekem nagyon tetszik a színskála, 5-6 színt vettem már meg összesen, néha veszek egyet egyet melléjük és váltogatva vannak a körmeimen a színek. Igaz, szerintem alap színekből sem ártana még több, simán el tudnék még képzelni pár színt a kollekciójukba. :)
Nekem két hetet nagyon szépen kibírnak, de ahogy letelik a 14. nap elkezd pattogni. De nekem két hét után már úgyis nagyon zavaró a lenövés illetve meg is unom a színt, szóval ez így teljesen rendben is van. Szépen leoldódik, a körmöm erősebb mint a használata előtt, olyan mint egy páncél ami megvédi a napi használat közben.
Kedvencem a Wildfire és Satin Pajamas. :)

UPDATE: Azóta is töretlen a szerelem, annyi különbséggel hogy már sokkal több szín van a birtokomban. :D Mondjuk ez várható volt... :) A Duraforce fedővel használom, ez kifejezetten vékony, törékeny körmökre van, imádom mert rugalmas és nem pattog le a körmömről. (Próbaképp volt hogy kértem más márkával is gél-lakkozást és bizony nekem az egy hét múlva elkezdett több körmömön is pattogni.) Szóval nálam a Shellac abszolút favorit, maradok nála. :)

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Kedvencem a Wildfire és Satin Pajamas. :)

citromalma

2018. július 16.

Sokáig nem mertem kipróbálni a gél lakkokat, mert a körmöm kétségbeejtően törött. Erre a problémára a japán manikűr nyújtott tökéletes megoldást, de mégis vágytam a tartósabb lakkozásra, hogy ne kelljen napi-heti rendszerességgel foglalkozni vele.
Azóta évek teltek el, és használom a CND shellakkokat. Volt ugyan egy elvetélt próbálkozás talán CN-nel, de megjegyezni sem érdemes a márkát :)

Az első pár alkalommal szalonban tették fel, és addig maradt tökéletes, amíg a lenövés miatt le nem mostam, pedig nem kíméltem a körmeim.
Amikor egy-egy hétig pihentettem a körmöm meglepő módon akkor sem törött be, nem vettem észre, hogy gyengült volna, tehát a saját tapasztalat alapján valóban körömbarát :)

A kedvenc színeimet megvettem eredetiben, majd úgy gondoltam, teszek egy próbát a Wish-en 2$-ért árult, egyébként sok jó értékelést kapott példányokkal.
A különbség annyi volt az eredeti és e között, hogy a kínainak jobb az ecsete :D
Tömörebb, szélesebb, több anyagot vesz fel, gyorsabban, egyenletesebben tudok vele dolgozni.
Tartósságra, fedésre semmilyen különbséget nem láttam, szóval ha valaki szereti, de sokallja az itthoni árát, érdemes egy próbát tenni velük.

citromalma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

lhi

2018. június 18.

Szépek a színek, és tényleg rugalmas a körmön és tartós, igazából csak az a bajom, hogy két hét után le kell szednem, mert túlságosan lenő, pedig maga a lakk még friss és üde :). Annyira tartós, hogy amikor a télen egy kis balesetből kifolyólag letört egy darab a lakkból, nem "feslett" tovább. Decadence meg Fedora árnyalatot használok elsősorban, külföldről rendeltem, jobban szeretem magamnak csinálni és nem értem, a manikűrösök miért ragaszkodnak a bolyhosításhoz - az egy dolog, hogy ettől jobban tapad, de feleslegesen roncsolja a körmöt... A Field fox is szép.
Sajnos elég drága termék.

lhi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

Sajnos elég drága termék.

Wacskamati

2018. január 4.

Régebben használtam, nekem körmös rakta fel, csodás volt, három hetet kibírt mindig. Wildfire vagy decadence árnyalatot kértem, szuper jók voltak. Azóta vettem egy ötujjas crystanails led lámpát. Esetleg van valakinek tapasztalata, hogy megköti-e a cnd-t?

Wacskamati
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 4.

Tatinta

2017. november 13.

2-3 hétig simán bírja, nagyon szeretem. Fontos szempont volt, hogy oldható legyen. Nem roncsolja a körmöm.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: CI 60730, Red 30 / CI 73360

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Színezék. Lila színű.