KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CND

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit0310, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kiszerelés:   7,3 ml
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Leoldható UV körömlakk zselé

A kínálatban 93 alapszín található melyek tovább "keverhetőek" a színek egymásra lakkozásával.

Gél lakk tapasztalatok - pro és kontra

CND Shellac pearl fedőlakk
Ár: 3000 , Eladó: Cordyline
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Személyes átvétel, posta
CND Shellac Brick Knit
Ár: 2900 , Eladó: citromalma
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Szentendre, fizetés: Posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

manobeka

2018. február 15.

Én nagy géllak fun vagyok szinte az összes márkával dolgoztam, amit csak ki lehetett próbálni sok év alatt és őszinte vélemény írok most. Elég szánalmasnak tartom egy 6000 ezer ft-os géllak esetén az alábbi problémákat, Ethernal Midnight árnyalat.: Ha keveset kenek, csíkoz, átlátszik 3 réteg kell belőle, ha kicsit többet akkor is csíkoz, nehéz felvinni, de nem csak ezzel az árnyalattal van gondom.Miért is kell 3 réteg?? Épp elég idő megvárni a 2 réteget is, nemhogy 3-at. Az hogy meddig bírja, szerintem nem is igazán ennek a shellacnak a tulajdonsága, hanem hogy hogy van alá alapozva,milyen a vendég körme, problémás-e stb.. egy jó alapozással, zselés megerősítéssel egy olcsó lakknak is bírnia kell. A leoldást emelik ki többen is, meg hogy nem károsítja a körömlemezt és oldható, de ezt eddig minden más géllaknál is tapasztaltam, hiszen ha rendesen van leoldva, akkor nekem eddig sem volt semmi baj a körmömmel. Túl drága és túl van sztárolva ahhoz képest hogy mennyire jó. És igen, USA-ból rendelt IBD gél lakk 3000 ft- postaköltséggel együtt is van ennyire jó , mind minőségben, mind tartósságban. Ár -érték arányban drága és ha ilyen áru egy termék, meg ekkora a hírverés érte, akkor ne azzal átkozódjak az asztalnál ülve, hogy basszus megpróbálom egyenletesen felkenni nagy nehezen...

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 15.

honeybya

2018. január 8.

Én már nagyon régóta szemezem a shellac-kal, és engem is ez a dolog érdekelne, amit Wacskamati is írt, hogy sima led lámpa elég hozzá? Tudna esetleg nekem valaki tanácsot adni abban, hogy egy kezdő otthoni szetthez mi szükséges?

honeybya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Wacskamati

2018. január 4.

Régebben használtam, nekem körmös rakta fel, csodás volt, három hetet kibírt mindig. Wildfire vagy decadence árnyalatot kértem, szuper jók voltak. Azóta vettem egy ötujjas crystanails led lámpát. Esetleg van valakinek tapasztalata, hogy megköti-e a cnd-t?

Wacskamati
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 4.

Tatinta

2017. november 13.

2-3 hétig simán bírja, nagyon szeretem. Fontos szempont volt, hogy oldható legyen. Nem roncsolja a körmöm.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

eszterker

2017. november 1.

Tavaly nyáron pedikűrhöz kértem tartós lakkot, abban a szalonban pont ezt használták. Annyira megtetszett az elképesztő tartóssága és a színei, hogy emiatt kezdtem el manikűrre is járni, és az alapján kerestem szalont, hogy használják ezt a márkát. Nagyon szeretem, mert vékonyan felkenve is szép, nincs mű zselés hatása, és otthon is simán le tudom oldani magamnak.

eszterker

balazskrisztii

2017. október 29.

Én is külföldről rendeltem, ennyiért megérte. Elég gyorsan nő a körmöm, már egy hét után újat szoktam csinálni, de amikor erre nem volt lehetőségem, 2 hétig is gond nélkül a helyén maradt.

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Madi

2017. szeptember 8.

Ma van fent két hete, semmi baja. (Kodi alap+fedőlakkal)
Field Fox árnyalatban van, nagyon érdekes szürkéslila színe van, de nem természetellenes. A fedése két rétegben teljesen jó, csak lámpa elé tartva látszik minimális csíkozódás. De a kedvencem még mindig az OPI.

Update: Azóta 2 hétig fent volt a Romantique árnyalat is, nagyon nagyon világos rózsaszín, de szép, viszont oltári nehéz egyenletesen felkenni, csíkos marad, még ha nem is feltűnően.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Ma van fent két hete, semmi baja. (Kodi alap+fedőlakkal)

Juhannae

2017. augusztus 22.

Tartósságát tekintve tökéletes. Simán bírt három hetet, csak a lenövésem nem volt már szép. Ami főként tetszik benne, hogy saját magamnak is letudom mosni és a körmöm sem roncsolódott egyáltalán. Viszont nagyon nem volt szimpi, hogy kétszer volt fent világosabb szín a körmeimen, mind a kettő ráncosodott... bár ez lehet nem a shellac hibája, hanem a körmös csajszi volt béna :/

Juhannae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

thajni

2017. július 24.

Egyszer volt ilyen shellac a kezemen és valóban nagyon jó. Általában a sima gél lakkok a körmöm gyengesége miatt lepattannak, de ez bírta kb 3 hétig mert utána nagyon lenőtt. Leszedni viszont nem volt könnyű :/ ettől függetlenül 5*-os.

thajni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

pqampuska55

2017. július 6.

Nem csak 2, hanem akár 3-4 hetet is gond nélkül kibír. Egyedül a sós víz viselte meg a nyaralás alatt, de attól sem jött le, sőt egy héttel utána még ugyanúgy rajt volt a körmömön. Nem cserélném másra.

pqampuska55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: CI 60730, Red 30 / CI 73360

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Színezék. Lila színű.