KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Crystal

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2013. augusztus 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A terméket férfiak és nők egyaránt használhatják.

Olyan ásványi sókból áll, ami helyben egy réteget képez a bőrön, olyan környezetet hozva létre, melyben a baktérium nem tud elszaporodni. Kizárja a kellemetlen szagokat, okozó baktériumokat, ezzel gátolva meg a testszag kialakulását.

Nem tartalmaz alumínium-kloridot. Nem tesztelték állatokon. A készítmény teljesen környezetbarát. A rákellenes liga és a rákkutató központok ajánlásával bír a termék.

Orsolya13

2016. szeptember 26.

Update: Sajnos olyan 4-5 hónap után elkezdett begyulladni a szőrtüszőm, nem tudom, hogy tőle-e de csak ezt használtam és eddig ezelőtt nem volt nekem ilyen. Később ha helyre jött a bőröm lehet előszedem még, de így kicsit fenntartással vagyok vele.

Teljes mértékben szagsemlegesítő. Nagyon sok alumínium mentes dezodort kipróbáltam, de ez egész nap kitart. Én is alumínium mentes fújós dezodort használok hozzá, de anélkül is teljesen helyt áll.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

pankaland

2016. augusztus 20.

Évekkel ezelőtt, amikor még alig volt alternatíva valódi, bio alapanyagokat tartalmazó deokból, kipróbáltam ezt a készítményt és óriási csalódás volt. Egyáltalán nem vált be. Tudtam, hogy az izzadást nem gátolja ezt nem is vártam tőle. De nem semlegesítette a szagokat sem, sőt kifejezetten büdösnek éreztem magam néhány óra elteltével. Büdösebbnek mint valaha, volt már olyan, hogy elfelejtettem izzadásgátlót magamra rakni, de még akkor sem éreztem ilyen szagot, mint amit előidézett. Használatát is macerásnak találtam. Akkor még az ára is majdnem kétszer ennyi volt, mint amennyiért ma hozzá lehet jutni, legalábbis én nagyon drágán vettem, ma már rengeteg konkurens termék van, amik érnek is valamit. Nagyon sajnáltam anno, hogy egy fabatkát sem ér és elajándékoztam. Akinek odaadtam, szintén nagy reményeket fűzött hozzá és hasonlóan rossz tapasztalata volt.

pankaland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 20.

gyaci

2016. március 24.

Eredeti postom: "Sajnos egy kalap szamócát se ér, pedig úgy használtam, ahogyan az előírják. Valószínűleg velem van a hiba, mert az alumíniumos deók közül is csak néhány jó, de ez 15 percet sem bírt ki, pedig se meleg nem volt, se idegállapot :). A furcsa az, hogy nem is voltam izzadt, csak büdös. Fordítva el tudnám fogadni. Megy ez is a kukába a többi mellé."

Megforgatom a köpönyegem! Kiderült, nem a deóval van a gond, hanem azokkal a pólókkal, amiknek a hónalja már át van itatva a baktériumokkal és a 30-40 fokos mosás csak segít nekik az életben maradásban! Kevésbé fertőzött pólókat hordva abszolút jól működik a kristály, kissé macerás "felhelyezni", de megéri. :)

gyaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

roni07

2014. július 10.

Nagyon jó deo! Kb. 6 hónapja használom és tökéletesen teljesít, hideg-meleg időben egyaránt.
Természetesen az izzadás marad, de semmi kellemetlen szag, egész nap tart. Alu mentes fújós deóval szoktam kombinálni, így nagyon bevált. Biztos sokáig elég lesz, nagyon minimális fogyott eddig belőle. Mindenképpen max. csillag!

roni07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

NDetti

2013. május 12.

Rengeteg terméket próbáltam már, és egyik sem győzött meg igazán. Ami leginkább bevált nekem, az Weleda termék volt eddig, de az sem tartott ki egész nap. Ezt a dezodort kb. egy hete használom és nagyon szeretem. Csak jót tudok róla mondani, valóban nincs kellemetlen testszag! :) Izzadni, persze izzad az ember, (de azt kell is) viszont nem büdösen! Eddig nálam ő az aranyérmes :) 5*!

NDetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

keettee

2013. március 30.

T Ö K É L E T E S ! a mini változatot vettem meg, nincsen kellemetlen szag, nincsenek foltok a ruhán, kell ennél több? :)

keettee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.

unicole

2013. január 20.

Nekem a mini 40g-os van meg már elég régóta, tehát mindenképp megéri az árát. Ráadásul nagyon jó, főleg, mert nincs benne mérgező anyag! És igen, izzadni kell mellette, hisz az ember úgy (is) méregteleníti a szervezetét, viszont a szagokat okozó baktériumokat semlegesíti! Sok ismerősömnek ajánlottam, akik szintén csak jót mondtak róla! Jár neki az 5 csillag!

unicole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Alice83

2012. december 7.

Szerintem ez éri meg legjobban a crystaltól..nekem jelenleg nincs, de a barátnőm a sót feloldja vízben, hozzáad illóolajat(levendula jázmin) és kész a fújós deo..megéri..
Azért azt szeretném még hozzátenni h a himalájai szókövekkel is jó dezodoráló hatást lehet elérni ily módon..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

Rachel

2012. október 31.

Az izzadást valóban nem gátolja,csak a kellemetlen szagokat semlegesíti.Én meg vagyok vele elégedve,jobb mint egy fújós dezodor,ami még alumínium-kloridot is tartalmaz..Nem is beszélve arról,hogy több,mint 1 éve megvan,és rengeteg van még belőle.

Rachel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

MVivv

2012. október 10.

nem rossz, nem rossz,de az izzadást nem gátolj...csak a szagokat semlegesíti. ezért

MVivv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.