KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Ár: 2500 , Eladó: RekaKrem
Állapot: ÚJ, tele 15 ml., Helyszín: --, fizetés: átutalás, posta
Ár: 6000 Ft plusz szállítás , Eladó: Lierre
Állapot: 100 ml-ből a kép szerint, kb. 90 ml, Helyszín: Budapest II. , fizetés: posta / foxpost. Pár napos átfutási idővel tudom küldeni.

Lilu003

2018. november 18.

Édes, friss illat, nyáron tökéletes. Nagyon szerettem, de ma már nem biztos, hogy újra beszerezném.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Julcsi89

2018. szeptember 17.

Menyasszonyi parfümöm volt, imádtam és most imádom nagyszerű illat letisztult és egyben karakteres is :)

Julcsi89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Kyttana88

2018. augusztus 14.

Ő az én egyik nyári illatom. Rajtam tartós, szeretem. Mint egy korty friss víz a magy melegben, úgy hat ez az illaz az emberre! Imádom!

Kyttana88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Claudia08

2018. június 17.

Korábban sosem tetszett az illata, de egy meleg nyári napon magamra fújtam az egyik drogériában és egész nap rajtam maradt. Annyira kellemes és hűsítő volt, üde és könnyű. Azóta beszereztem és ez lett a nyári illatom a Mademoiselle helyett, amit a hőségben nem tudtam elviselni magamon.

Claudia08
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

GyTunde

2018. május 28.

Nem szeretem magamon ezt az illatot, számomra túl férfias.

GyTunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Nem szeretem magamon ezt az illatot, számomra túl férfias.

Pocok96

2018. február 26.

Kaptam belőle egy kicsi illetve egy nagy üveggel is...de nem igazán szeretem. Mindig próbálkozom vele, de valahogy nem illünk egymáshoz.

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

panelli

2017. augusztus 23.

Nézegettük egymàst jó darabig,nemrég viszont kaptam egyet ajàndékba. Hogy eddig nem hasznàltam...nagy hiba, pedig nyàron ez az illat olyan, mint egy korty jéghideg víz...friss,aquàs illat, igazi alapdarab lesz a polcon. Sportos eleganciàhoz éppúgy passzol, mint az irodai szettemhez.

panelli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

dalmaflora

2017. augusztus 9.

Sógornőmnek van, annyira finom és tiszta illat rajta, mindig megmosolyogtat, ha megérzem. Ennek örömére én is beszereztem, rajtam viszont nem működik úgy, sajnos, valahogy szappanossá válik.
Feltettem az eladók közé, ha valakit esetleg érdekel.

dalmaflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Feltettem az eladók közé, ha valakit esetleg érdekel.

_-Mia-_

2017. május 11.

Megjelenesekor en meg 10 eves se voltam, emlek nem füz hozza. Megprobaltak eladni nekem, mondvan klasszikus... hat, rajtam az Adidas 2000es evekben divatos egyen gyümölcsillatai es a Wc-legfrissitö közt billeg valahol, eszembe nem jutna megvenni. Ket csillagot a tartossagara kap.

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Lierre

2017. május 10.

Ez az illat... Mintha időgépbe ültem volna...
Nagyon régen, középiskolában 100 ml-t elfogyasztottam egy (mint kiderült) elég jó másolatából. Évekig ez volt az etalon nekem, ha aquás parfümről volt szó. Kifújáskor málnaszörp illata csap meg, s ott ülök 1999-ben az IX./B osztályban a legjobb barátnőimmel, a levegőben már a nyári szünet illata borzolja lelkünket, a boldog izgalom, hogy a kiszemelt srác a hétvégén odajött hozzám beszélgetni, s mennyire frappánsan flörtöltünk, melyet újra és újra, szóról szóra el kell mesélnem, ha még valaki csatlakozik a társaságunkhoz. Hangosan viháncolunk, majd bejön a tanár, és az egész csevegés a levelezőfüzetekben folytatódik, mely körbejár az osztályban, tanárunk elnéző pillantásaitól kísérve... Az előttem ülő srác walkmant hallgat fél füllel, tenyerébe támasztva fejét igyekszik elrejteni az árulkodó zsinórt... Óra végén még fújok egyet magamra ebből az isteni illatból, mielőtt elpakolok mindent a táskámba, s indulás haza, meleg van, napsütés, az élet szép, csupa lehetőség, minden sejtemben ezt érzem...

Aztán vissza a jelenbe - kell egy üveggel belőle, ha csak itthonra is, de ezt éreznem kell időnként!

Lierre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

Ez az illat... Mintha időgépbe ültem volna...

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!