KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. március 20.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es kiadású, virágos-gyümölcsös női parfüm Olivier Cresptől.

Fejillat: citrom, Granny Smith alma

Szívillat: körömvirág, jázmin

Alapillat: borostyánfa, pézsma

Ár: 69€, 21000 ft,ennyiért vettem, minimálisan tudok engedni , Eladó: hexen
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Göd, Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint
5ml/2700Ft(postával!)Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
Ár: 2700 Ft - az ár a postaköltséget tartalmazza! , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva, parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás után ajánlott levélben postán maradó küldeményként

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anitala

2017. november 4.

Régóta szerettem volna egy Dolce a Gabbana Light Blue parfümöt, de végül mindig más parfüm mellett döntöttem. Idén viszont ajándékba kaptam egy eau intense-t. Nagyon tartós az illata, sokan megdicsérik, ha ez van rajtam. Illata számomra leginkább a nyárhoz illik.

anitala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Szaszmancs

2017. október 8.

Az eredeti még mindig az egyik kedvenc illatom és bár ez is tetszik, elég lesz belőle az az 5 ml, amit vettem. Valóban intenzívebb és kicsit talán maszkulinabb illat, kifújáskor mindenképpen. Aztán komfortosabbá válik, de nagyon hosszan tartóan és határozottan jelen van, nekem nem kell újra fújnom, én is érzem és a környezetemben is megdicsérték már, pedig 2-3 fújásnál nem használok többet. Sokszor fürdés után is érezni vélem. Szerintem nagyon rendben van, de az eredetit nem győzi le nálam, ezért a 4-es.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

egyedszilvi

2017. augusztus 10.

Az eredeti sokkal jobb.Sajnos hiaba finom(szagizasra tutibb,es különlegesebb)ha a tartóssága nulla.Sajnos szó szerint,fél ora s eltünik..gyenge valami marad utana.5 ml fufut elfujtam tegnap s ma.Hát azert ez eleg durva.S a baratnömön is dettó,kitöl kaptam a fufut.Sajnålom,pedig sz3pen összerakott illatocska.

egyedszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

leila0803

2017. július 12.

Kimondottan elegans, finom, nagy hatosugaru illat. Tartos, finom, konnyed. Az az igazsag, hogy talan az egyik legjobb nyari illat a piacon.

Update: Viseltem par oran keresztul, es haaat, igazabol elegge hars marad rajtam,van benne egy eles illatjegy, ami alkoholos benyomast ad. Ezert osszessegeben 3 csillag.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

DFI

2017. július 12.

Az eredeti szerintem sokkal jobb, különlegesebb. Kifújáskor hasonlít az anyaillatra, de pár perc múlva beédesedik, meg valami édesebb gyümölcsillatot is érzek, persze még így is fel lehet ismerni. Tartóssága sem jobb, úgyhogy ez csak egy hármas így.

DFI
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

csakmoni

2017. június 30.

Sokkal jobban tetszik, mint az eredeti. Azt többször is próbáltam, hogy rájöjjek, miért szeretik olyan sokan, de valamelyik jegy nagyon zavart, alig vártam, hogy elmúljon rólam. Ez a változat finom és nőies a bőrömön.. Én talán inkább tavasszal használnám, ilyen melegben a hűvösebb illatokat szeretem. Sajnos csak kb. 3-4 órán át éreztem magamon, ezért csak négy pont.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 30.

senskin

2017. június 23.

Parfümériában ajánlották, ki is próbáltam. Számomra nem egy felejthetetlen illat, nem igazán fogott meg, már nem is emlékszem mit is kellene magamra fújnom. Nyár, nyár, pasi, könnyed koktélok egy kis D&G Ligh blue intense. Érzékiség a forróságban, hűsítő citromos feelinggel.
A jázmint én nem nagyon érzem. Összességében nem rossz, de nem rajongok túlságosan érte. Nem nyúlok érte és tudom mellőzni. Na ezért nem az én illatom.:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

HDR

2017. június 20.

Klasszisokkal jobb, mint a sima. Erezni benne az eredeti edt-t de ez sokkal szofisztikaltabb, elegansabb, komolyabb, nőiesebb. Nagyon szivesen hasznalnam. Ez egy szep, nem atlagos gyumolcsos illat. Vegre valami jo!
Kicsit ellentmondásos, de nekem simán felér egyes magasabb kategóriájú illatokhoz azzal jellegzetes, de ebben nem fejfájdítóan megjelenő pézsmával, amit másokban utáltam (lásd Montale illatok). Ebben viszont pont annyira enyhén van benne, amennyire a kompozíciót még elegánssá teszi és nem nyomja el.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

6vilag

2017. június 18.

A korábbi, EDT változat mindíg nagyon tetszett, és nagyon vártam ennek a megjelentést. Nekem tetszik. Egy napon, mikor hazajöttem ezzel jócskán befújva, a lányom megkérdezte, hogy miért pasi parfümöt használok? Az ő orrának annyira férfias ez.
Szerintem, ez persze enyhe túlzás, de valójában egyszerűbb, tisztább vonalvezetésű parfüm ez, mint az EDT. A tisztaság illaton van benne a hangsúly, egyéb csavart valóban nem tartalmaz számomra. Szerethető, ez nem szúr, mint a kaktusz /bár az sem zavart engem/.
A női elegancia tiszta megtestesülése,

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

A női elegancia tiszta megtestesülése,

Jenko

2017. június 15.

Sziasztok! Kerdesem lenne! Melyik uzletben találtátok meg?! :)

Jenko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Sziasztok! Kerdesem lenne! Melyik uzletben találtátok meg?! :)