KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. március 20.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es kiadású, virágos-gyümölcsös női parfüm Olivier Cresptől.

Fejillat: citrom, Granny Smith alma

Szívillat: körömvirág, jázmin

Alapillat: borostyánfa, pézsma

Ár: 69€, 21000 ft,ennyiért vettem, minimálisan tudok engedni , Eladó: hexen
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Göd, Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint
5ml/2700Ft(postával!)Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
Ár: 2700 Ft - az ár a postaköltséget tartalmazza! , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva, parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás után ajánlott levélben postán maradó küldeményként

zuzmano

2018. március 6.

Ifjonti koromban használtam rengeteget belőle . Laurencia mindent leîrt már elöttem róla. Feltámadt . Tartós . Én kicsit balzsamosnak is érzem. Vegre van karaktere.
Igazi nyári csoda . Aki ismerte és szerette az eredeti EDT itt az ideje hogy újra használja.
A mai trendnek megfelelően pasikon is el tudom képzelni. 4 mert van jobb nyári illatom de nagy öröm volt újra beszerezni őt.

zuzmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Villango

2018. február 23.

Az EDT változatát sokáig imádtam.........de az illékony mivolta miatt dobtam őt amikor egyszer szembejött velem az utánzata :-)))) a Donna. Az tartósabb. (1800.-/100ml döbbenet)
DE: a sznob énem vágyik valami minőségibb darabra, gondoltam nézzük meg az EDP változatát a nagy kedvencemnek. Picit tartósabb, de elszáradás után nagyon durván kijön a férfias jegy benne, és az nem tetszik.
A Donna viszi a primet még mindig.
Tiszta röhej.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

A Donna viszi a primet még mindig.
Tiszta röhej.

Laurencia

2018. február 7.

Az eredetit a megjelenése óta használom, örök kedvenc, mert ahogy Luca Turin olyan frappánsan megfogalmazta, a petrezselyem szerű fejjegy ( cédrus-citrom jegyek okozzák) sehol soha nem jött még szembe, és semmi köze semmihez. Azok az illatok, amelyek olyan "lájtblú"-szerűek, már mind-mind az EDT megjelenése után kerültek piacra, ezt a lovat ülte meg a Moschino, a Versace Man és maga Montale is a Soleil de Caprival bizony.
Volt közben az eredetiből ezerötszázmillió-háromszáz flanker és akkor jött tavaly Ő. Szigorúan nagy Ő-vel. Jött az immáron 37 éves David Gandy a fehér fürdőnadrágjában meg Mario Testino a szokásos álomszerű képi világával, de a bölcsek már csak legyintettek.Hiszen a pesszimisták ugye a tapasztalt optimisták,milyen ötszázadik bőrt lehet még erről a szerencsétlen jószágról lehúzni????
Ez az EDP verzió ugyanis az eredeti 2001-es EDT reinkarniációja, vagyis megpróbál az lenni. Cresp valahogy belecsempészett a citrusok helyett némi borostyánt, csak hogy több kraftja is legyen, akik szúrósnak érzik,ezt érzik a bőrükön.
A mostani illatjegyek összességében teljesen mások mint az eredetiben, s mégis a végeredmény egyszerűen szenzációs, nagyon uniszex, karakteres és krémes, teljes anomália az illat, a petrezselymes hatás továbbra is dominál.

Üvegbe zárt Positano. Vagy inkább Amalfi,de az eredetit akkor sem tudja überelni.

Laurencia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

GNóri

2018. január 14.

Míg az anyaillat rajtam hűs, vízes, fehérvirágos, addig az Intense verzió egy nagy adag citrom, de nem egy kis nyári limonádé, hanem igazi, frissen facsart, fanyar citrom. Egy kis idő elteltével halványul a citrusosság, helyet kapnak a virágok, és kicsit beédesedik. Az kezdő citrusosság nagyon tetszik, a leszáradás után azonban számomra átlagoska. Rajtam amúgy a tartóssága rendben van.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

chiba

2017. december 23.

Évekig kedvencem volt a sima light blue, aztán meguntam!De nagyon!De ez?....újabb szerelem imádom, jó nem most télen kell neki a meleg nyári idő!Természetesen hozza a szokásos citrusos vonalat, egy jó kis virágos beütéssel:))És rajtam intenzívebb, nyilván ezért ez a neve, szóval nekem bejön.

chiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 26.

A futószalag most éppen ezt dobta ki Dolce-éktól... A tömeggyártás egy újabb terméke, ami jó drága WC illatosítónak is elmehetne, ha a tartóssága rendben lenne. Nekem a citrom helyett inkább a mandarint juttatja az eszembe, aztán hopp, elillan a kis ártatlan, mintha nem is lett volna. Nincs benne semmi különleges, amit egy parfümtől elvárok, vagy csak én nem találtam meg..., a nagy hírű divattervező páros nevéhez szerintem ennél extrább dolgok illenének.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 26.

anitala

2017. november 4.

Régóta szerettem volna egy Dolce a Gabbana Light Blue parfümöt, de végül mindig más parfüm mellett döntöttem. Idén viszont ajándékba kaptam egy eau intense-t. Nagyon tartós az illata, sokan megdicsérik, ha ez van rajtam. Illata számomra leginkább a nyárhoz illik.

anitala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Szaszmancs

2017. október 8.

Az eredeti még mindig az egyik kedvenc illatom és bár ez is tetszik, elég lesz belőle az az 5 ml, amit vettem. Valóban intenzívebb és kicsit talán maszkulinabb illat, kifújáskor mindenképpen. Aztán komfortosabbá válik, de nagyon hosszan tartóan és határozottan jelen van, nekem nem kell újra fújnom, én is érzem és a környezetemben is megdicsérték már, pedig 2-3 fújásnál nem használok többet. Sokszor fürdés után is érezni vélem. Szerintem nagyon rendben van, de az eredetit nem győzi le nálam, ezért a 4-es.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

egyedszilvi

2017. augusztus 10.

Az eredeti sokkal jobb.Sajnos hiaba finom(szagizasra tutibb,es különlegesebb)ha a tartóssága nulla.Sajnos szó szerint,fél ora s eltünik..gyenge valami marad utana.5 ml fufut elfujtam tegnap s ma.Hát azert ez eleg durva.S a baratnömön is dettó,kitöl kaptam a fufut.Sajnålom,pedig sz3pen összerakott illatocska.

egyedszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

leila0803

2017. július 12.

Kimondottan elegans, finom, nagy hatosugaru illat. Tartos, finom, konnyed. Az az igazsag, hogy talan az egyik legjobb nyari illat a piacon.

Update: Viseltem par oran keresztul, es haaat, igazabol elegge hars marad rajtam,van benne egy eles illatjegy, ami alkoholos benyomast ad. Ezert osszessegeben 3 csillag.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.