KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nagydora911

2017. szeptember 17.

Egyértelműen hasznos kis találmány. A formája is tetszik, könnyű használni és szépen lehet vele tiszttani az ecseteket, szivacsokat.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

trixyyhprincess

2017. szeptember 14.

Nagyon hasznos kis találmány, imádom.:) Gyönyörűen ki lehet vele tisztítani az ecseteket. Mindenkinek be kellene szereznie!:)

trixyyhprincess
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

csill87

2017. augusztus 22.

Amire nekem a leginkább bevált az a sminkszivacsok kimosása. Azok tényleg sokkal tisztábbak lesznek, ha ezzel mosom őket. Mostanában az ecseteket is ezzel szoktam, így nem ázik szét a kezem mire befejezem ezt a procedúrát, de ott nem vettem észre ilyen különbséget, azokat enélkül is ugyanolyan tisztára tudom mosni. De a szivacsokhoz csodás!

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Dia214

2017. augusztus 11.

Szuper kis termék :) mindig ennek a segítségével tisztítom az ecseteimet és tökéletesen tiszták lesznek utána.

Dia214
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

tonic

2017. augusztus 6.

Kicsit szűknek tűnik elsőre,de meg lehet szokni, hasznos, könnyen ki lehet vele mosni az ecseteket

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Bettu

2017. augusztus 1.

Aliexpress-ről rendeltem, nem is gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem. :) Sokkal könnyebb ezzel mosni az ecsetet, mint kézzel. Teljesen kitisztítja őket, samponnal szoktam használni. :)

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

nusi96

2017. augusztus 1.

150ft-ért rendeltem és mindig olyan jókat nevetek amikor meglátom egy nagyobb márkánál 10x (sőt még ennél is többször) az ehhez a kis csodához hasonló termékeket. Nem tudom, hogy azok mennyivel tudhatnak többet, de én tökéletesen elégedett vagyok az én kis olcsó ebay tojáskámmal. Jóval gyorsabb és alaposabb a tisztítás vele. Ár-érték arányban tényleg verhetetlen, simán megéri várni rá akár 1hónapot ^^

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Reni39946

2017. május 20.

Én is Aliexpressről szereztem be. Nem hiszem, hogy olyan sokban különbözne a márkás drágább verzióktól... Egyedüli bajom vele, hogy pici, de ez mindaddig nem is zavart, amíg nem láttam a kesztyűs és tapasztható testvéreit. :D

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

izabella73

2017. május 20.

Szuper kis találmány,nagyban megkönnyíti az ecsetmosást,és mindezt nevetségesen olcsó áron.Anyaga úgy látom elnyűhetetlen mert már jó ideje használom,majdhogynem napi szinten,és még mindig ugyan olyan mint újkorában.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Loona

2017. április 25.

Nekem is aukciós szerzemény, talán 100 forint körül sikerült megnyernem egy feketét :D Nem nagyon sminkelek, így ecsetet sem sokat használok, de legalább a méreteik szélsőségesek XD (egy kicsi, eredetileg szemhéjtushoz valót használok tégelyes korrektorhoz naponta, valamint ritkábban egy kabukit és egy púderecsetet highlighterhez), és a tisztításuk ugyanúgy nyűg, így úgy voltam vele, hogy ezen az áron megér egy próbát beruházni egy olyan kütyübe, ami talán megkönnyíti ezt.
Jó döntés volt :) Ezzel a kis izével mindegyik méretű ecsetemet jól ki tudom tisztítani, a pici szemhéjtusecsetet is, amit a leggyakrabban használok, és amivel a kis mérete miatt simán, kézzel tisztítva eddig csak nyűglődtem. Jól felhabosítja a tisztításhoz használt arclemosót, és a bordás, nagyobb felületen (talán ez vált be jobban) jól "ki lehet söpörni" az ecseteket.

Az ujjaknak kialakított luk lehetne egy ici-picit nagyobb, mert eleinte picit szorít használat közben, de az anyaga tágul, és nem sorjás, nem vág a széle, úgyhogy végül is nem vészes, lehet, hogy ha nagyobb lenne a luk, akkor meg leesne az ujjról használat közben. Szóval összességében én meg vagyok vele elégedve, bevált, és tényleg olyan cucc, ami nem még egy plusz izé, ami nélkül is pont ugyanolyan jól ellennék, hanem olyasmi, ami a mindennapokat tényleg megkönnyíti :)

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.