KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Ajándék
Ár: Ajándék 2000.- Ft feletti vásárlás esetén , Eladó: tothbarbara74
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, Árkád, Keleti, , fizetés: Személyes, posta
ecsettisztító
Ár: 700 , Eladó: ayse
Állapot: uj, Helyszín: keleti krt ujbuda kp, fizetés: kp
szanika

2017. január 16.

Aliról rendeltem, 200 Ft sem volt. Megkönnyíti az ecsettisztítás folyamatát, praktikus. Barátnőmnek is rendeltem ajándékba. Ő is imádja.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

bianka90

2017. január 13.

Aliexpresszről szereztem be, talán egy dollár sem volt. Hirtelen felindulásból vettem meg amit akkor megbántam, mondván mire jó ez a darab műanyag amire a tenyerem nem. Aztán megérkezett és olyan pozitívan csalódtam, hogy azóta nem is próbálom mással tisztítani az ecseteim. A vízálló, ecsetbe száradt gél tust is úgy kihozza az ecset szálai közül egy kis sampon kíséretében mintha sosem használtam volna. Szuper hasznos kis dolog!

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Ildie

2017. január 6.

Én 4 csillagot adok rá, de csak mert nekem kicsi. persze ezt úgy kell képzelini, hogy a 183 centis magasságomhoz vannak a kezeim, ujjaim szabva. Tehát normális embernek ez valószínűleg nem okoz problémát.
Teljesen hasznos, bevált, sokkal hamarabb két az ecsetmosás.
Az ára egy vicc, már én már láttam boltban is ötször annyiért.
A műanyag erős kemény, nem fog szétesni sosem.
Egyetlen dologra nem való szerintem, az a tusecset, vagy az ilyen nagyon picik.

Update:
A szilikon sütőkesztyű barázdákkal sokkal jobban bevát a mérete miatt...

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Teljesen hasznos, bevált, sokkal hamarabb két az ecsetmosás.
Az ára egy vicc, már én már láttam boltban is ötször annyiért.
A műanyag erős kemény, nem fog szétesni sosem.
Egyetlen dologra nem való szerintem, az a tusecset, vagy az ilyen nagyon picik.

Update:
A szilikon sütőkesztyű barázdákkal sokkal jobban bevát a mérete miatt...

Ad-Namah

2017. január 1.

Hasonlót vettem, de az enyém szív alakú, és négy különböző minta van rajta, amin az ecsetet lehet mosni. Nagyon hasznos, mert gyorsan kihozza az ecsetekből a púdert/tust, és alapos.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

aalexaa

2016. december 30.

Nagyon hasznos, gyönyörűen ki tudom vele mosni az ecseteimet, és annyira cuki, hogy öröm használni :)

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Kremcica

2016. december 30.

Vicces kis micsoda. :) Az enyém szerintem szilikon lehet. Samponnal együtt úgy tisztítja az ecseteimet mint semmi más.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Saria

2016. december 30.

Én nem ebay-ről rendeltem, hanem egy lánytól vásároltam egyet, kék színben :)
Szerintem nagyon jó minőségű, "erős" gumiból készült, kényelmes vele az ecsettisztítás.
A csíkos rész a nagyobb ecsetekhez nagyon jó, a pöttyös pedig a kisebbekhez (bár abból egy kicsit nagyobb terület még elfért volna szerintem).

Saria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Én nem ebay-ről rendeltem, hanem egy lánytól vásároltam egyet, kék színben :)

Vizililiom

2016. december 28.

Nagyon hasznos kis cucc, én csak ajánlani tudom, nagyon megkönnyíti az ecsetek tisztítását.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

laura07

2016. december 28.

A MUP változata van meg... nagyon megkönnyíti a tisztítást... gyors, praktikus és hatékony... sokat segített. nagyon szeretem :)

laura07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

barabara

2016. október 31.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire megkönnyíti a tisztítást, sokkal hatékonyabb is így... ennyi pénzért szinte ajándék, mindenkinek szoktam ajánlani. :)

barabara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.