KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Ár: 400 Ft , Eladó: MONI17
Állapot: Új, Helyszín: Budapest XI. kerület, Szekszárd, fizetés: Megbeszélés szerint

Erina

2018. december 16.

Szeretem használni, gyorsabban és egyszerűbben tisztítom vele az ecseteim. A kisebbekhez és a nagyobbakhoz is tökéletes.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

julcsa95

2018. december 6.

A funkcióját remekül betölti. Szépen és alaposan ki tudom vele tisztítani a kisebb és nagyobb ecseteimet is. Nem létszükséglet, de ha sok ecseted van nagyban mekönnyíti a tisztítást.

julcsa95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

p.bettina

2018. december 6.

Igazából nem egy olyan termék, amitől hatalmas dolgokat vár el az ember. Ez egy egyszerű kis termék, amit tudnia kell, azt becsületesen tudja. Én ecsettisztító folyadékkal szoktam használni, tökéletesen működik. Aki ecsettel dolgozik, mindenképp szerezzen be egy ilyen kis mütyűrt. Akár ebay-ről, akár máshonnan. Potom pénzért lehet megvenni és nekem pl. évek óta megvan és még mindig tökéletes állapotban van.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

lohnerniki15

2018. november 14.

Én imádom az enyémet. Kellemes mentazöld színe van. Én samponnal vagy tusfürdővel szoktam használni. Gyönyörűen, könnyen és hamar kijön a festék az ecsetekből, és a sminkszivacsokból. Kialakításának köszönhetően fel lehet húzni ujjra,vagy tenyérbe fogva is lehet alkalmazni, kinek melyik a könnyebb, kényelmesebb.

lohnerniki15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

vcseperke

2018. október 18.

Nagyon hasznos kis termék. :) Micellás vízzel kombinálva teljesen eltávolítja a festéket az ecsetekből!

vcseperke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 18.

szoszorebi

2018. október 13.

minden nőnek/ lánynak aki sminkel szüksége van egy ilyenre.. Tökéletes választás..

szoszorebi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 13.

FanniV

2018. október 7.

nagyon szépen tisztítja az ecseteket, csakis ajánlani tudom

FanniV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

nagyon szépen tisztítja az ecseteket, csakis ajánlani tudom

Anheszenamon

2018. október 4.

Én nem Ebayről rendeltem, hanem Aliexpressről de teljesen ugyanígy néz ki. Nagyon megszerettem, hatékonyan és gyorsan lehet vele kitisztítani az ecseteket. A menta színűt vettem meg, beleszerettem a színébe :)

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

hát. nem értem mi olyan jó ebben. nem tapasztaltam hatékonyabbnak az ecset tisztítást.

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Tökéletesen ki tudom vele tisztítani az ecseteket. Az alapozós ecseteket WU2 Samponnal szoktam tisztítani, mivel remekül oldja az alapozót. Érdemes ezt a praktikát kipróbálni.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.