KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Krémmánia Kedvencek a -től
natulcien

2017. március 11.

Sok jót olvastam róla, de bevallom, nem gondoltam, hogy megváltoztatja az életem, ez a kis műanyagdarab. No, jó azért nem akkora a katarzis, de tényleg nagyon praktikus, hasznos, gyors és kényelmes kis eszköz. Sokkal többet mosok vele ecsetet, és sokkal egyszerűbb az élet. Nekem teljesen kézre áll. Könnyen lehet tisztítani, és rengeteg mosószert is spórolok vele. Egyszóval nagyon szeretem, és elengedhetetlen darabja lett az arcápolási rutinomnak.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Valentine

2017. március 10.

Aliexpressről rendeltem. Olcsó, hasznos és cuki. :) Sokkal gyorsabb és könnyebb kimosni ezzel az ecseteket. Én használtam hozzá szappant és folyékony szappant is. Mérete egyedül a púderecsethez és kabukiecsethez kicsi. A többihez számomra tökéletes. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

jen0813

2017. március 8.

Számomra is teljesen bevált, remekül működik, sokkal gyorsabb vele az ecsetmosás. Egy picit kicsinek tartom, de ezt kompenzálja azzal, hogy nagyjából 300 forintért vettem, és jól bevált.

jen0813
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

matekinga

2017. március 4.

Gyorsan lehet vele ecsetet tisztítani, ebayes 70Ft-os, aukciós kis szerzemény. Nagyon megérte.

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

cintibuborek

2017. március 2.

Nagyon jó kis szerkentyű, sokkal gyorsabban ki tudom tisztítani az ecseteimet. Ebay-ről rendeltem kb. 300 ft-ért teljesen megéri.

cintibuborek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

eszterbarna

2017. február 16.

Sokkal alaposabban és gyorsabban lehet vele az egyeteket tisztítani, nagyon megéri az árát.

eszterbarna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Leoni

2017. február 16.

Csak csatlakozni szeretnék az előttem 5 csillagot adókhoz és megerősíteni ennek a kis ecsettisztító tojásnak az egyszerű és kiváló tulajdonságait:-) Szeretem:-) és szeretik az ecseteim is, hiszen nagyon kíméletes kis eszköz. Könnyű, praktikus, hasznos, alapos (aranyos:-) ) és sok időt megspórolok vele. Mióta segít nekem, azóta nem érzem "hosszadalmas macerának". Én is babasampont használok az ecseteim tisztítására és a tojáson lévő barázdáknak köszönhetően erőlködés nélkül pik-pakk tempóban végzek.

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

szancs95

2017. február 16.

Hasznos dolog, szépen ki lehet vele dörzsölni az ecsetből a szennyeződést, nem töri meg a szálakat.

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

szanika

2017. január 30.

Aliról rendeltem, 200 Ft sem volt. Megkönnyíti az ecsettisztítás folyamatát, praktikus. Főként a gél állagú szemhéjtushoz használt beszáradni imádó ecsetemnél nagy segítség, könnyedén eltávolítja a rászáradt festéket.
Barátnőmnek is rendeltem ajándékba. Ő is imádja.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Barátnőmnek is rendeltem ajándékba. Ő is imádja.

erynis

2017. január 29.

Én nagyon szeretem, babasampont használok az ecsetek tisztítására, nekem jól működik. Amíg ez nem volt meg, addig sokkal többet szenvedtem az ecsetek tisztításával, most öntök rá egy kis sampont, és addig húzogatom az ecsetet, amíg tiszta lesz a habja. A kisebb ecseteket a fenti, sűrűbb részen mosom. Nem kopik, tartós az anyaga. Az egyetlen bajom, hogy talán lehetne nagyobb. Ár/érték arányban jó kis cucc.

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.