KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. november 13.

Nagyon szép színekben érhető el és imádom a betűtípust amivel a "brushegg" szót ráírták, igényes. Többszöri használat utá átvette a szappanom illatát, ezért már az illata is jó. Egyébként pedig szépen tisztít és nagyon praktikus is!

Virag0405
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 13.

fuloptundi

2017. november 6.

Szeretem, de most egy olyan fajtát rendeltem, amit le lehet ragasztani és az jobban bejön, könnyebb.. ennél megfájdulnak az ujjaim, amik benne vannak, mire kimosom az összes ecsetem :D de jól lehet tisztítani vele

fuloptundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

fanniblue

2017. október 2.

Nagyon hasznos kis eszköz :)
400 forintért pláne megérte, nagyon szépen tudom tisztítani az ecseteimet a segítségével.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Nagyon hasznos kis eszköz :)

Niki1123

2017. október 1.

Amíg nem volt Brush Egg-em, bevallom, nem igazán tiszítottam sminkecsteimet.Utáltam elkezdeni, sok idő volt és nem is volt olyan hatásos. Viszont mióta meg van kb. 2-3 hetente használom, hiszen egyszerű, gyors és tökéletes lesz a végeredmény. :)

Niki1123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

pilleukor

2017. október 1.

Nagyon hasznos

pilleukor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Nagyon hasznos

nagydora911

2017. szeptember 17.

Egyértelműen hasznos kis találmány. A formája is tetszik, könnyű használni és szépen lehet vele tiszttani az ecseteket, szivacsokat.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

trixyyhprincess

2017. szeptember 14.

Nagyon hasznos kis találmány, imádom.:) Gyönyörűen ki lehet vele tisztítani az ecseteket. Mindenkinek be kellene szereznie!:)

trixyyhprincess
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

csill87

2017. augusztus 22.

Amire nekem a leginkább bevált az a sminkszivacsok kimosása. Azok tényleg sokkal tisztábbak lesznek, ha ezzel mosom őket. Mostanában az ecseteket is ezzel szoktam, így nem ázik szét a kezem mire befejezem ezt a procedúrát, de ott nem vettem észre ilyen különbséget, azokat enélkül is ugyanolyan tisztára tudom mosni. De a szivacsokhoz csodás!

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Dia214

2017. augusztus 11.

Szuper kis termék :) mindig ennek a segítségével tisztítom az ecseteimet és tökéletesen tiszták lesznek utána.

Dia214
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

tonic

2017. augusztus 6.

Kicsit szűknek tűnik elsőre,de meg lehet szokni, hasznos, könnyen ki lehet vele mosni az ecseteket

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.