KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Krémmánia Kedvencek a -től
eszterbarna

2017. február 16.

Sokkal alaposabban és gyorsabban lehet vele az egyeteket tisztítani, nagyon megéri az árát.

eszterbarna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Leoni

2017. február 16.

Csak csatlakozni szeretnék az előttem 5 csillagot adókhoz és megerősíteni ennek a kis ecsettisztító tojásnak az egyszerű és kiváló tulajdonságait:-) Szeretem:-) és szeretik az ecseteim is, hiszen nagyon kíméletes kis eszköz. Könnyű, praktikus, hasznos, alapos (aranyos:-) ) és sok időt megspórolok vele. Mióta segít nekem, azóta nem érzem "hosszadalmas macerának". Én is babasampont használok az ecseteim tisztítására és a tojáson lévő barázdáknak köszönhetően erőlködés nélkül pik-pakk tempóban végzek.

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

szancs95

2017. február 16.

Hasznos dolog, szépen ki lehet vele dörzsölni az ecsetből a szennyeződést, nem töri meg a szálakat.

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

szanika

2017. január 30.

Aliról rendeltem, 200 Ft sem volt. Megkönnyíti az ecsettisztítás folyamatát, praktikus. Főként a gél állagú szemhéjtushoz használt beszáradni imádó ecsetemnél nagy segítség, könnyedén eltávolítja a rászáradt festéket.
Barátnőmnek is rendeltem ajándékba. Ő is imádja.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Barátnőmnek is rendeltem ajándékba. Ő is imádja.

erynis

2017. január 29.

Én nagyon szeretem, babasampont használok az ecsetek tisztítására, nekem jól működik. Amíg ez nem volt meg, addig sokkal többet szenvedtem az ecsetek tisztításával, most öntök rá egy kis sampont, és addig húzogatom az ecsetet, amíg tiszta lesz a habja. A kisebb ecseteket a fenti, sűrűbb részen mosom. Nem kopik, tartós az anyaga. Az egyetlen bajom, hogy talán lehetne nagyobb. Ár/érték arányban jó kis cucc.

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Lina14

2017. január 21.

wishről van az enyém, menta színben. jól lehet vele ecseteket tisztítani, nekem megharmadolta az ecsetmosásra fordított időt, még a tömöttebb ecseteimet és szépen ki tudom pucolni, az egyetlen problémám vele, hogy könnyen befolyik a fogójába a szappanos víz, amitől egy kicsit csúszkál, de egyébként a rutin része lett, tudom ajánlani :)

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

bianka90

2017. január 13.

Aliexpresszről szereztem be, talán egy dollár sem volt. Hirtelen felindulásból vettem meg amit akkor megbántam, mondván mire jó ez a darab műanyag amire a tenyerem nem. Aztán megérkezett és olyan pozitívan csalódtam, hogy azóta nem is próbálom mással tisztítani az ecseteim. A vízálló, ecsetbe száradt gél tust is úgy kihozza az ecset szálai közül egy kis sampon kíséretében mintha sosem használtam volna. Szuper hasznos kis dolog!

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Ildie

2017. január 6.

Én 4 csillagot adok rá, de csak mert nekem kicsi. persze ezt úgy kell képzelini, hogy a 183 centis magasságomhoz vannak a kezeim, ujjaim szabva. Tehát normális embernek ez valószínűleg nem okoz problémát.
Teljesen hasznos, bevált, sokkal hamarabb két az ecsetmosás.
Az ára egy vicc, már én már láttam boltban is ötször annyiért.
A műanyag erős kemény, nem fog szétesni sosem.
Egyetlen dologra nem való szerintem, az a tusecset, vagy az ilyen nagyon picik.

Update:
A szilikon sütőkesztyű barázdákkal sokkal jobban bevát a mérete miatt...

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Teljesen hasznos, bevált, sokkal hamarabb két az ecsetmosás.
Az ára egy vicc, már én már láttam boltban is ötször annyiért.
A műanyag erős kemény, nem fog szétesni sosem.
Egyetlen dologra nem való szerintem, az a tusecset, vagy az ilyen nagyon picik.

Update:
A szilikon sütőkesztyű barázdákkal sokkal jobban bevát a mérete miatt...

Ad-Namah

2017. január 1.

Hasonlót vettem, de az enyém szív alakú, és négy különböző minta van rajta, amin az ecsetet lehet mosni. Nagyon hasznos, mert gyorsan kihozza az ecsetekből a púdert/tust, és alapos.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

aalexaa

2016. december 30.

Nagyon hasznos, gyönyörűen ki tudom vele mosni az ecseteimet, és annyira cuki, hogy öröm használni :)

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.