KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Ár: 400 Ft , Eladó: MONI17
Állapot: Új, Helyszín: Budapest XI. kerület, Szekszárd, fizetés: Megbeszélés szerint
Szilikon ecsettisztító
Ár: 650 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom

dunaimano

2018. május 1.

Én is szereztem egyet, szinte ingyen volt. Könnyen ki tudom vele tisztítani az ecseteimet, és gyorsabb is lett a művelet, mióta ezt használom. Folyékony szappant vagy sampont szoktam rányomni, néha a végén még egy kis hajbalzsammal is átmegyek az ecseteken. Ennyi pénzért ez a cucc nagyon megéri.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

cleo8

2018. április 26.

Sokat hasznàlom, szeretem.
Anyaga sem gagyi, eleg kemény az ecsettisztításhoz.

cleo8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

Sokat hasznàlom, szeretem.
Anyaga sem gagyi, eleg kemény az ecsettisztításhoz.

p1nkp4nth3r

2018. április 2.

Kitűnő megoldás olyan embereknek, akik maguktól nem tudják hogyan lehet ecsetet tisztítani! :)

p1nkp4nth3r
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

PetraD96

2018. március 23.

Szuper kis cucc, szépen ki lehet vele tisztítani az ecseteket.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Szuper kis cucc, szépen ki lehet vele tisztítani az ecseteket.

pandus

2018. március 12.

Elsősorban beauty blender tisztítása miatt vettem meg és nagyon jól szuperál azóta is. Magyar boltokban ezer párszáz forintért láttam, szerintem annyiért is megéri beruházni, aki nem akar várni 3-4 hetet a szállításra. Egyedül azt az "ujj-bedugós részt" nem szeretem rajta, nekem borzasztó kényelmetlen.

pandus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

pszabina

2018. február 22.

Csak kíváncsiságból rendeltem, de tényleg hasznos kis dolog. Könnyebb a nagyobb ecsetek és a szivacsok kimosása, alaposabban ki tudom szedni a maradék sminket sokkal rövidebb idő alatt.

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Lolychan

2018. január 21.

A legpraktikusabb dolog, amit ember valaha kitalálhatott. :D Könnyű vele az ecsettisztítás, egyszerűen nagyszerű. :D :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. november 13.

Nagyon szép színekben érhető el és imádom a betűtípust amivel a "brushegg" szót ráírták, igényes. Többszöri használat utá átvette a szappanom illatát, ezért már az illata is jó. Egyébként pedig szépen tisztít és nagyon praktikus is!

Virag0405
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 13.

fuloptundi

2017. november 6.

Szeretem, de most egy olyan fajtát rendeltem, amit le lehet ragasztani és az jobban bejön, könnyebb.. ennél megfájdulnak az ujjaim, amik benne vannak, mire kimosom az összes ecsetem :D de jól lehet tisztítani vele

fuloptundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

fanniblue

2017. október 2.

Nagyon hasznos kis eszköz :)
400 forintért pláne megérte, nagyon szépen tudom tisztítani az ecseteimet a segítségével.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Nagyon hasznos kis eszköz :)