KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Ecsetek

Kiöblítés nélkül távolítja el a kozmetikumok maradványait ecseteidből, legyen az púder- pirosító- vagy szemhéjpúderecset.  Ecseteid szőre puha és fényes marad. Mindennapos használatra kifejlesztve, finom illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kgyrk

2017. október 23.

Az ecseteimet és a sminkszivacsomat egyaránt ezzel tisztítom és meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól magához "szívja" az alapozó és korrektor maradványt a sminkszivacsomból. Az illata számomra túl mesterkélt, nagyon erős, de ettől eltekintve mindent csinál amit elvárok egy ilyen terméktől. :) Talán az az egyetlen hátránya, hogy viszonylag gyorsan fogy.

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Banszky

2017. október 12.

Jó illata van csak semennyire nem tisztít. Se ha sokáig hagyom rajta,se ha keveset. Dörzsölöm,nyomkodom akkor se... Sz*rt sem ér. De legalább tönkretette a drága évekig használt púderecsetem. Senkinek nem ajánlom.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Guppi

2017. augusztus 4.

Első ecsettisztító folyadèkom, ezelőtt sampont használtam. A por állagú dolgokkal elbánik, befújom vele, hagyom állni, aztán azèrt tiszta vízzel kiöblítem. A krèmes dolgokkal (korrektor, rúzsecset) viszont nem boldogul, akárhogy öblítem utána, marad az ecsetben festèk. (Ha valakinek van valami jó tippje, az ilyen ecseteket hogyan lehet gyorsan ès hatèkonyabban kitisztítani, várom sok szeretettel)

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

BettyBabu

2017. június 30.

En nagyon kedvelem, a celnak megfelelö, az ara kedvezö.
Nagyon jol tudni jönni, ha olyan helyenvagyokhogy higerniakusan ne tudok ecsetet tisztitani akkor elökapom befujom szaraz konyha papirtörlövel "kidörzsölöm" es kesz is. Gyors otthoni hasznalatra, utazasnal, fesztivaloknal jo kis tarsuk lehet.

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

En nagyon kedvelem, a celnak megfelelö, az ara kedvezö.

Reni39946

2017. április 7.

Egy ideig valamiért hanyagoltam a használatát, viszont néhány hete újra elővettem és nagyon megszerettem. Szerintem kellemes illatúak lesznek tőle az ecsetek és a rendes mosások közötti időt kitöltendő tisztításra tökéletesen megfelel.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Tofi96

2017. március 20.

én többet vártam tőle.. mintha kiszárítaná az ecset szálait, és ropogós lesz :/ enyhén olajos ami nagyon durva hatással van a matt nyelű ecsetekre.. jelenleg csak porosodik :(

Tofi96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Agnes3518

2017. január 25.

Én főleg szemhejpúderecseteket tisztítok vele két rendes mosás között. Főleg a tus ecsethez használom, azt minden alkalom után ezzel tisztítom. Arra teljesen jó. De a nagyobb ecsetekhez szerintem nem megfelelő.
Az ára jó, könnyen beszerezhető és sokáig elég.

Agnes3518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Az ára jó, könnyen beszerezhető és sokáig elég.

Norel

2016. szeptember 10.

Szerintem teljesen megfelel arra a célra, amire való - hogy a rendes mosások közt ki lehessen vele tisztítani egy kicsit az ecseteket. Én nagyon szeretem használni, főleg a kisebb szemhéjpúderes ecsetekhez, hogy ne kelljen mindig megmosnom őket és órákig várnom a száradásra.

Norel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Rebeka99

2016. július 21.

Megvettem mert sokat utazom és gondoltam jó szolgálatot tehet. Igaziból főleg a szemhéj ecsetekhez használom, arra kiváló, a kicsit alkoholos illat meg hamar elpárolog, de semmi extrát nem adott. Én a napi használatra kicsit drágállom, viszont a baba sampon ezt sem váltotta ki, de utazáshoz jó.

Rebeka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

tellmeastory95

2016. július 8.

Kicsit elhamarkodtam a vélemény nyilvánítást, és úgy érzem túl szigorú voltam. Az erős vegyszer szag a mosás után eltűnik, az ecseteknek kellemes lesz az illatuk, viszonylag gyorsan tisztít, bár az alapozó ecsetnek kell egy kis időt hagyni, hogy hasson. Ettől függetlenül gyors, persze nem tökéletes. Én azért szeretem őket baba szappannal is kimosni, biztos ami biztos.

tellmeastory95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Hidratálók: Hexyldecanol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.