KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Bb.Sophie, Módosítva: 2018. február 19.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Finom és kíméletes tisztítás: az Ebeiln mikroszálas arctisztító kesztyű ideális mindennapi használatra. Különlegesen finom anyagának köszönhetően kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre. Segítségével kíméltesen távolthatod el a sminked - egyéb artisztító termékek használata nélkül. Csak nedvesítsd be lanygos vízzel és húzd végig az arcodon. Ideális formájának köszönhetően alaposan távolítja el a sminket a szemekről és az arcról és leradírozza az elhalt hámsejteket. Rendszeres használata melett a bőr simább, puhább és élettel telibb lesz.

Black Fairy

2018. május 12.

Alaposan tisztít, szépen eltávolítja a sminkeket is /illetve leginkább a maradványait/, viszont tisztítani lehetetlen...Csak az arcomra használom, nem szemfesték eltávolításra pl, mégis az első használat úgy megfogta, hogy azóta is narancssárga az egész...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

narancsfavirág

2018. március 19.

Amikor megláttam a dmben ezt a kesztyűt, nagyon megörültem neki, mert már régóta kerestem ilyesmit. Az első, amit vettem, az nagyon könnyen tisztítható volt, csak azért a rendszeres fekete szemfesték elszínezte a végére, meg az anyaga is kicsit durva lett. Aztán újravettem, és a mostani mintha kicsit más lenne, nem olyan könnyű tisztítani, és nem is annyira alapos. De azért még így is jó, csak valószínűleg nem fogja addig bírni, mint a régi.

narancsfavirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

kkkriszta

2018. március 17.

Itteni bejegyzés hatására vettem meg. Nagyon jól leszedi a sminket, jobban mint eddig bármi. Van, amikor sminklemosóval kell kombinálnom, de azzal együtt tényleg gyönyörűen leszed bármit. Antibakteriális kézmosóval átmosom használat után, felteszem törölközőszárítóra, és teljesen tisztán, frissen használhatom következő alkalommal.

kkkriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

dORcJ

2018. március 15.

Ez valami hihetetlen cucc! A szempillaspirálomat könnyebben kiszedi csak vízzel, mint a kétfázisú szemfestéklemosóm. #nowaste cuccnak is tökéletes, aki figyel erre.

dORcJ
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Kodi

2018. február 25.

Nélkületek nem is tudnék róla. Csak ki akartam próbálni, nem is gondoltam, hogy így megszeretem. Elsősorban akkor használom ha már semmire sincs időm, csak annyira, hogy a zuhany alatt állva, kedvenc folyékony arctisztítómmal (Neutrogena) megtisztítsam az arcom. Kellemes az arcomnak, szinte érzem, ahogy eltávolítja az elhalt hámsejteket. Fürdés után csak kicsavarom, reggelre megszárad, a zuhanytól még a szempillaspirál is kijön belőle. A szemfestéklemosómat azóta alig kell használni.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Naftalin

2018. január 30.

Én mindennapi smink (BB-krém, szempillaspirál) eltávolítására, illetve radírozni használom a sima arclemosómmal, nekem bevált, jól tisztít és puha az arcom használat után.

Naftalin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Kremcica

2018. január 13.

Én is régóta kerestem ilyen jellegű lemosó kesztyűt, de eddig csak Yves Rocherban láttam és sajnáltam annyit adni érte. Így mikor ezt megláttam repült is a kosaramba. Egyenlőre még tanulom a használatát, önmagában nem használom. Ezt nedvesítem meg micellás vízzel és törlöm át az arcom. A múltkor a pakolást ezzel töröltem le és bár kicsit tartottam tőle hogy nem jön ki belőle, de előbb a kézi öblítés majd a heti fehér mosásban megoldódott a dolog. :) Jó alternatíva a sminkkorongok helyett, bár a fekete szemsminket nem ezzel szedem le azt már nem biztos hogy oldja a mosógép. :D

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

fokid1

2018. január 9.

Régóta kerestem ilyen terméket, de külföldről nem érte volna meg a magyar felhozatal pedig nem tetszett, így nagyon megörültem, amikor megláttam a DM-ben. Én képtelen lennék lemondani az olajos tisztítomról, szóval első lépésként azzal fellazítom a sminkem utána pedig ezt a kesztyűt benedvesítem és egy kis arclemosóval együtt áttörlöm az arcom, nagyon szépen leszed mindent, micellás vízzel sem találok már rajta semmit igy azt a lépést el is hagytam, mint ahogy a vattapamacsok használatát is.

fokid1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

whitemerci

2018. január 5.

Nekem van külföldről beszerzett, nagyméretű mikroszálas arctisztító kendőm, és azt kell mondjam annak az anyaga az ég adta világon semmiben nem különbözik ennek a kis kesztyűnek az anyagától. Ez a kesztyű finom puha, az én kézfejemre pont tökéletes méretű :). Kissé körülményes vagyok sminkeltávolítás terén (is) :), mert sok vízálló terméket használok, így alaposabb arctisztításra van szükségem. Különböző módon szoktam bevetni ezt a mikroszálas kesztyűt, de minden estetben először eltávolítom a smink jelentős részét, vagy olajos, vagy habzó mousse smiklemosóval, az ujjaimmal alaposan fellazítom, összemosom a sminket, ezt bő vízzel alaposan leöblítem, majd egy újabb (másik arcradíros) arctisztítóval bekenem az arcom, és a kendővel átmosok minden területet, majd ezt is lemosom. A (szappannal) kimosott, alaposan kiöblített kesztyűvel újra átmosom langyos vízzel még egyszer az arcomat, majd szárazra törlöm. Ezután jöhet vagy a micellás víz vagy a tonik..... és így tovább...., de ez már egy másik történet :). Minden használat után kitisztítom, majd felakasztva megszárítom. Nekem reggelre meg is szárad. Nagymosás alkalmával gépben is mosható, de soha ne használjunk hozzá öblítőt! Én teljesen elégedett vagyok vele, nagyon kézre is áll, szépen és alaposan tisztít, amikor törölközővel szárazra törlöm az arcom már soha nem lesz picit sem sminkfoltos, szóval szeretem. Nekem a további micellás víz használata vagy a tonizálás egy berögzült megszokott, számomra szükséges kell, ezért én nem hagyom el, ezt mindenkinek a saját belátására bízom (az elhagyás mellett szól viszont egy nyomós érv, hogy lehet vele spórolni :)).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Unicorn

2017. szeptember 25.

Mindent elmondtak előttem róla: könnyű tisztítani, lehozza a sminket még szemre is lehet óvatosan használni :))
Egyetlen dolgot szeretnék hozzáfűzni: tényleg finoman kell használni mert én is beleestem a hibába hogy túl durván radíroztam vele.

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.