KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   800   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Bb.Sophie, Módosítva: 2017. június 8.

Ár:   800
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Finom és kíméletes tisztítás: az Ebeiln mikroszálas arctisztító kesztyű ideális mindennapi használatra. Különlegesen finom anyagának köszönhetően kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre. Segítségével kíméltesen távolthatod el a sminked - egyéb artisztító termékek használata nélkül. Csak nedvesítsd be lanygos vízzel és húzd végig az arcodon. Ideális formájának köszönhetően alaposan távolítja el a sminket a szemekről és az arcról és leradírozza az elhalt hámsejteket. Rendszeres használata melett a bőr simább, puhább és élettel telibb lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Snowflake96

2017. július 17.

Meglepően jó, pedig csak vízzel benedvesítetten használtam. Se arclemosó, se micellás víz, csak ez. A szempillaspirállal is elbír (vízállóval lehet nem, azt nem próbáltam). Aki nagyon alapos akar lenni, annak nem árthat, ha utána használ mást is, de mikor fáradt/lusta vagyok, ennyi az egész nekem. És amúgy túl nagy különbség nincs, tényleg jól leszed mindent és gyorsan. Ja és végre nem csípi a szememet semmi.
A tisztítástól kicsit tartottam, mert fehér. Hát simán egy kis folyékony szappannal dörzsölgetve teljesen foltmentes lett. Hetente-kéthetente mosógépben is kimosom azért, azzal se volt probléma.
Nem tudom mennyi ideig lesz jó állapotban, egyenlőre tökéletes (1 hónapja vettem és minden hétköznap használom). Nem egy nagy összeg, bátran merem ajánlani mindenkinek. Én biztos újra fogom venni.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Makk Zsuzsó

2017. június 17.

Hát ez pazar! Csodaszer! Tényleg. Teljesen leszedi a sminket, a micellás vizes utántörléskor csak egy minimális szempillaspirál jött még le. Hihetetlen, de tényleg nem kell semmi olaj, lemosó, max. utána egyszer végigtörölni micellás vízzel. Hiperérzékeny bőrűeknek megváltás. A tisztítása is egy vicc: sima szappannal átdörgöltem és újra hófehér lett.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Banszky

2017. június 11.

Kisbabám koszmós fejének dörzsizésére kerestem valami könnyű kis anyagot ami azért hatékony. Persze koszmó elleni samponnal együtt használva azonnal el is tűnt a fejéről de én ezt részben ennek a kesztyűnek tudom be.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

nocika113

2017. június 11.

Tegnap kisebb drogerianyi smink volt rajtam, es ket torlessel eltavolitotta az egeszet. A tus, a szempillaspiral nem kenodott egyaltalan es szinten nem kellett csak 2-3szor attorolnom (ami a maybelline lash sensationalnel egy eleg nagy szo) ezen kivul kicsit szkeptikus voltam vegig, igy megneztem milyen konnyen jon ki a smink belole, szappanos vizzel az egesz(!!!!) kimoshato volt belole kb 20 masodperc alatt
Legkozelebb azt szeretnem tesztelni majd micivizzel hagy e valamit maga utan, mert tegnap a kesoi ora miatt folytattam is tovabb az esti rutinom, de ha hagyna is, ennyi penzert mindenkeppen ajandek :)

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Bb.Sophie

2017. május 26.

Jó termék, nagyon meg vagyok vele elégedve. Amit ígér, azt hozza: nagyon szépen eltávolít minden sminket arctisztó termék használata nélkül. Nem dörzsöl, nem irritál és nagyon könnyen kimosható.
Korábban használtam más hasonló terméket is (KAP artisztító macaron), de ez sokkal jobban bevált és ár-érték arányban is verhetetlen. Mindenkinek ajánlom!

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.