KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Bb.Sophie, Módosítva: 2018. február 19.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Finom és kíméletes tisztítás: az Ebeiln mikroszálas arctisztító kesztyű ideális mindennapi használatra. Különlegesen finom anyagának köszönhetően kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre. Segítségével kíméltesen távolthatod el a sminked - egyéb artisztító termékek használata nélkül. Csak nedvesítsd be lanygos vízzel és húzd végig az arcodon. Ideális formájának köszönhetően alaposan távolítja el a sminket a szemekről és az arcról és leradírozza az elhalt hámsejteket. Rendszeres használata melett a bőr simább, puhább és élettel telibb lesz.

Naftalin

2018. január 30.

Én mindennapi smink (BB-krém, szempillaspirál) eltávolítására, illetve radírozni használom a sima arclemosómmal, nekem bevált, jól tisztít és puha az arcom használat után.

Naftalin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

narancsfavirág

2018. január 29.

Amikor megláttam a dmben ezt a kesztyűt, nagyon megörültem neki, mert már régóta kerestem ilyesmit a sminklemosó balzsamom letörölésére. Az első, amit vettem, az nagyon könnyen tisztítható volt, csak azért a rendszeres fekete szemfesték elszínezte a végére, meg az anyaga is kicsit durva lett. Aztán újravettem, és a mostani mintha kicsit más lenne, nem olyan könnyű tisztítani, és nem is annyira alapos. De azért még így is jó, csak valószínűleg nem fogja addig bírni, mint a régi.

narancsfavirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Kremcica

2018. január 13.

Én is régóta kerestem ilyen jellegű lemosó kesztyűt, de eddig csak Yves Rocherban láttam és sajnáltam annyit adni érte. Így mikor ezt megláttam repült is a kosaramba. Egyenlőre még tanulom a használatát, önmagában nem használom. Ezt nedvesítem meg micellás vízzel és törlöm át az arcom. A múltkor a pakolást ezzel töröltem le és bár kicsit tartottam tőle hogy nem jön ki belőle, de előbb a kézi öblítés majd a heti fehér mosásban megoldódott a dolog. :) Jó alternatíva a sminkkorongok helyett, bár a fekete szemsminket nem ezzel szedem le azt már nem biztos hogy oldja a mosógép. :D

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

fokid1

2018. január 9.

Régóta kerestem ilyen terméket, de külföldről nem érte volna meg a magyar felhozatal pedig nem tetszett, így nagyon megörültem, amikor megláttam a DM-ben. Én képtelen lennék lemondani az olajos tisztítomról, szóval első lépésként azzal fellazítom a sminkem utána pedig ezt a kesztyűt benedvesítem és egy kis arclemosóval együtt áttörlöm az arcom, nagyon szépen leszed mindent, micellás vízzel sem találok már rajta semmit igy azt a lépést el is hagytam, mint ahogy a vattapamacsok használatát is.

fokid1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

whitemerci

2018. január 5.

Nekem van külföldről beszerzett, nagyméretű mikroszálas arctisztító kendőm, és azt kell mondjam annak az anyaga az ég adta világon semmiben nem különbözik ennek a kis kesztyűnek az anyagától. Ez a kesztyű finom puha, az én kézfejemre pont tökéletes méretű :). Kissé körülményes vagyok sminkeltávolítás terén (is) :), mert sok vízálló terméket használok, így alaposabb arctisztításra van szükségem. Különböző módon szoktam bevetni ezt a mikroszálas kesztyűt, de minden estetben először eltávolítom a smink jelentős részét, vagy olajos, vagy habzó mousse smiklemosóval, az ujjaimmal alaposan fellazítom, összemosom a sminket, ezt bő vízzel alaposan leöblítem, majd egy újabb (másik arcradíros) arctisztítóval bekenem az arcom, és a kendővel átmosok minden területet, majd ezt is lemosom. A (szappannal) kimosott, alaposan kiöblített kesztyűvel újra átmosom langyos vízzel még egyszer az arcomat, majd szárazra törlöm. Ezután jöhet vagy a micellás víz vagy a tonik..... és így tovább...., de ez már egy másik történet :). Minden használat után kitisztítom, majd felakasztva megszárítom. Nekem reggelre meg is szárad. Nagymosás alkalmával gépben is mosható, de soha ne használjunk hozzá öblítőt! Én teljesen elégedett vagyok vele, nagyon kézre is áll, szépen és alaposan tisztít, amikor törölközővel szárazra törlöm az arcom már soha nem lesz picit sem sminkfoltos, szóval szeretem. Nekem a további micellás víz használata vagy a tonizálás egy berögzült megszokott, számomra szükséges kell, ezért én nem hagyom el, ezt mindenkinek a saját belátására bízom (az elhagyás mellett szól viszont egy nyomós érv, hogy lehet vele spórolni :)).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Unicorn

2017. szeptember 25.

Mindent elmondtak előttem róla: könnyű tisztítani, lehozza a sminket még szemre is lehet óvatosan használni :))
Egyetlen dolgot szeretnék hozzáfűzni: tényleg finoman kell használni mert én is beleestem a hibába hogy túl durván radíroztam vele.

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Hencida

2017. szeptember 20.

Nagyon szeretem használni, miért is nem találtam rá hamarabb? Lemosók után ezzel törlöm át az arcomat meleg vízzel. Van úgy, hogy rajta is hagyom egy kicsit, olyan jól esik. Rendesen lehoz mindent, utána jöhet a tonik. Tisztítása egyszerű, ha elhasználódik sem baj, nem nagy összeg, lehet venni másikat.

Hencida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

natasa

2017. augusztus 10.

Kellemes használni. Én a lemosók használata után törlöm át vele az arcom néha (langyos vízzel). Így eltávolít mindent, ha maradt volna még a lemosóból, praktikus kis darab. Főleg azért tetszik, mert kicsi, könnyen mosható, gyorsan szárítható.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

timilla

2017. augusztus 2.

Melegkendős módszerrel távolítom el a sminkemet esténként, és eddig ehhez kicsi frottírtörölközőket használtam, amikkel az a bajom, hogy még óvatos mozdulatok mellett is nyúzzák valamennyire a bőrömet. Nagyon megörültem a mikroszálas kendőnek, mert gondoltam, kíméletesebb lesz az arcomhoz, és többször tudom használni, mivel könnyen ki lehet mosni. Hát, a gyakorlat nem egészen igazolta a fenti elméleteimet. A mikroszál is nyúz, csak másképp, nem dörzsöli, hanem valahogy húzza a bőrömet, nem kellemes az érzet utána. Kipróbáltam arcolajjal és magában is, az eredmény ugyanaz. A kimosása sem annyira könnyű, legalábbis az alapozót nagyon nehéz kiszedni belőle, de tény, hogy kb. 3 használatot kibír, aztán megy a fehér mosásba. A frottírtörcsiket tehát nem tudta kiváltani, így keresem tovább az ideális megoldást.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Snowflake96

2017. július 17.

Meglepően jó, pedig csak vízzel benedvesítetten használtam. Se arclemosó, se micellás víz, csak ez. A szempillaspirállal is elbír (vízállóval lehet nem, azt nem próbáltam). Aki nagyon alapos akar lenni, annak nem árthat, ha utána használ mást is, de mikor fáradt/lusta vagyok, ennyi az egész nekem. És amúgy túl nagy különbség nincs, tényleg jól leszed mindent és gyorsan. Ja és végre nem csípi a szememet semmi.
A tisztítástól kicsit tartottam, mert fehér. Hát simán egy kis folyékony szappannal dörzsölgetve teljesen foltmentes lett. Hetente-kéthetente mosógépben is kimosom azért, azzal se volt probléma.
Nem tudom mennyi ideig lesz jó állapotban, egyenlőre tökéletes (1 hónapja vettem és minden hétköznap használom). Nem egy nagy összeg, bátran merem ajánlani mindenkinek. Én biztos újra fogom venni.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.