KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Bb.Sophie, Módosítva: 2018. február 19.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Finom és kíméletes tisztítás: az Ebeiln mikroszálas arctisztító kesztyű ideális mindennapi használatra. Különlegesen finom anyagának köszönhetően kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre. Segítségével kíméltesen távolthatod el a sminked - egyéb artisztító termékek használata nélkül. Csak nedvesítsd be lanygos vízzel és húzd végig az arcodon. Ideális formájának köszönhetően alaposan távolítja el a sminket a szemekről és az arcról és leradírozza az elhalt hámsejteket. Rendszeres használata melett a bőr simább, puhább és élettel telibb lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lovecreams

2018. október 8.

Hiánypótló. Nagyon puha, könnyen mosható és még sima vízzel is szépen távolítja el a sminket. Ajánlom kipróbálásra:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

tara95

2018. augusztus 10.

Ma vettem meg, a többiekkel ellentétben nem sminklemosáshoz fogom használni, hanem sima törülközőként, hogy felitassa a vizet. Szuperpuha, olcsó, könnyen beszerezhető, szépen és gyorsan felszívja a vizet. Vettem hozzá antibakteriális szappant is, nem lehet belekötni :)

Elfogyott a lemosó olajam, rákényszerültem a micellás vízre....persze hogy a nyomába se ér, de a smink nagyját két koronggal és némi bűntudattal (környezet) leszedem, majd arclemosó a kendőre és enyhén átdörzsölöm. Eszméletlen mennyi koszt szed még le, viszont az aha savas tonikom így eladom mert akármilyen gyengéd, a kettő együtt széjjel csíp. Simán ki lehet így mosni belőle mindent.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

javi

2018. július 22.

Sosem szerettem vattával lemosni a sminket, ezért már gondolkodtam azon, hogy rendelek egy ilyen kesztyűt/kis kendőt, de szerencsére előbb láttam meg az üzletben ezt. Nem olyan puha mint amire számítottam, de ez nem azt jelenti hogy durva anyagú. Nem tudom meddig lesz vállalható egy darab, mert sajnos nem tudom kimosni rendesen belőle a sminket, naponta mosom fertőtlenítő szappannal és hétvégén mosógépben van kimosva, de így is marad benne az alapozóm és szempillaspirálom színéből.
De ennyi pénzt bőven megér, hasznos dolog (és fontos, hogy kidobnivaló vattahegyet sem termelek:).

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Guppi

2018. június 28.

Wishes posztjában olvastam róla először, ès ki akartam próbálni.
Sminklemosóval (kètfázisú vagy tej) vagy micellás vízzel használom. Szèpen leszedi a sminket, gyengèden, egyáltalán nem kell dörzsölnöm. Eleinte lustaságból sima kèzmosó szappannal mostam ki minden használat után, de ettől bebüdösödött, úgyhogy most antibakterislális szappannal mosom ki, így rendben van.
Amióta ezt használom feleannyi vattakorongot fogyasztok.
Már vettem is belőle mèg egyet, hogy legyen tartalèk. :D

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Wishes posztjában olvastam róla először, ès ki akartam próbálni.
Amióta ezt használom feleannyi vattakorongot fogyasztok.
Már vettem is belőle mèg egyet, hogy legyen tartalèk. :D

tinyblackpaw

2018. május 25.

Ha nem viselek erősebb sminket (vagy éppen lusta vagyok micellás vízzel letörölgetni) akkor ehhez nyúlok. Számomra meglepő volt, hogy mindenféle arclemosó nélkül is képes megbirkózni egy visszafogottabb sminkkel. Persze azért szoktam mellé használni lemosó gélt, úgy érzem teljesnek a tisztítást. Emellett külön plusz pont, hogy nagyon szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket és kíméletes a bőrhöz. Van, amikor az arcpakolásokat is ezzel törlöm le, ahelyett, hogy leöblíteném. Ami a tisztítást illeti (ahogy a beauty blenderekhez is) Dove szappant használok mivel képes kimosni belőle az alapozó és egyéb festék foltokat (persze nagyon erős pigmentekkel ez sem képes maradéktalanul megküzdeni). Sokrétűen tudom alkalmazni, alap darabbá nőtte ki magát a fürdőszobában :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Black Fairy

2018. május 12.

Alaposan tisztít, szépen eltávolítja a sminkeket is /illetve leginkább a maradványait/, viszont tisztítani lehetetlen...Csak az arcomra használom, nem szemfesték eltávolításra pl, mégis az első használat úgy megfogta, hogy azóta is narancssárga az egész...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

narancsfavirág

2018. március 19.

Amikor megláttam a dmben ezt a kesztyűt, nagyon megörültem neki, mert már régóta kerestem ilyesmit. Az első, amit vettem, az nagyon könnyen tisztítható volt, csak azért a rendszeres fekete szemfesték elszínezte a végére, meg az anyaga is kicsit durva lett. Aztán újravettem, és a mostani mintha kicsit más lenne, nem olyan könnyű tisztítani, és nem is annyira alapos. De azért még így is jó, csak valószínűleg nem fogja addig bírni, mint a régi.

narancsfavirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

kkkriszta

2018. március 17.

Itteni bejegyzés hatására vettem meg. Nagyon jól leszedi a sminket, jobban mint eddig bármi. Van, amikor sminklemosóval kell kombinálnom, de azzal együtt tényleg gyönyörűen leszed bármit. Antibakteriális kézmosóval átmosom használat után, felteszem törölközőszárítóra, és teljesen tisztán, frissen használhatom következő alkalommal.

kkkriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

dORcJ

2018. március 15.

Ez valami hihetetlen cucc! A szempillaspirálomat könnyebben kiszedi csak vízzel, mint a kétfázisú szemfestéklemosóm. #nowaste cuccnak is tökéletes, aki figyel erre.

dORcJ
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Kodi

2018. február 25.

Nélkületek nem is tudnék róla. Csak ki akartam próbálni, nem is gondoltam, hogy így megszeretem. Elsősorban akkor használom ha már semmire sincs időm, csak annyira, hogy a zuhany alatt állva, kedvenc folyékony arctisztítómmal (Neutrogena) megtisztítsam az arcom. Kellemes az arcomnak, szinte érzem, ahogy eltávolítja az elhalt hámsejteket. Fürdés után csak kicsavarom, reggelre megszárad, a zuhanytól még a szempillaspirál is kijön belőle. A szemfestéklemosómat azóta alig kell használni.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.