KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Audrey21

2017. január 14.

Imádom. Sokkal alaposabban tudom az arcomat tisztítani vele. Zselével működik a legjobban, de a feketeszappannal is jól dolgozik.

Audrey21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

fokid1

2017. január 4.

UPDATE: közben rászoktam a kémia hámlasztásra, így azóta rá sem néztem, de napokban Tati (youtuber) videójában láttam, hogy ajánlott egy hasonló terméket, csak száj alakaú és nyilván oda is használja. Erről beszélek: http://nursejamie.com/nulipsrx
Kép alapján ez is ugyanolyannak tűnik, úgyhogy kipróbáltam és nagyon bejött. Csak egy kis ajakápolót kell rakni vagy a szájra, vagy a korongra és azzal átdörgölni az ajkakat, egyrészről kíméletesen szedi le az elhalt hámsejteket, másrészről meg a masszázs hatására szépen megduzzadnak az ajkak. Úgyhogy nagyon kis multifunciós ez a termék :))

Ahh imádom, annyira szeretem egyből sokkal szebbnek és feszesebbnek tűnik a bőröm tőle, már amúgy is régóta kerestem ilyen terméket elfogadható áron, már Kínából akartam rendelni, de megláttam a DM-ben úgyhogy igaz, hogy drágábban, de legalább nem 4 hetes várakozási idővel lett az enyém :D

fokid1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

romsicsbori

2016. december 23.

Elolvastam az itteni véleményeket, mielőtt megvettem (most már szinte mindenre rákeresek, mielőtt a kosaramba dobom :), ezért nem vártam nagy csodát tőle. A peeling hatást a vélemények alapján nem is vártam el, úgyhogy ezt nem tudom felróni a számlájára. Csak a többieket tudom ismételni. Puhává teszi a bőrt, jó érzés vele arcot tisztítani, higiénikus. Vigyázat, függőséget okoz! Néha azon kapom magam, hogy nem csak este dörgölöm vele a fejem, hanem már a reggeli kapkodásban is. :D

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

Blackxentric

2016. december 17.

Nem is számítottam arra, hogy ennyire kellemes lesz a használata. Nem pusztán puha lesz a bőröm, hanem érzem ahogy a vérkeringésem is felpezsdül. Csak ajánlani tudom.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

priszcilla92

2016. december 13.

Szeretem,bár nem ez a kedvencem.

priszcilla92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Szeretem,bár nem ez a kedvencem.

Kittyki

2016. december 13.

Nagyon szeretem, már egy ideje használom és semmi gondom sincs vele.

Kittyki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

Nagyon szeretem, már egy ideje használom és semmi gondom sincs vele.

Milva07

2016. november 17.

Remek kis termék: nagyon kellemes, egyszerű a használata és külön plusz pont, hogy higiénikus. Én Balea E-vitaminos lemosóval használom (száraz/érzékeny bőrre) kíméletesen, de hatásosan tisztít-masszíroz. Jár az 5 csillag.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 17.

Nyuszoka

2016. október 31.

Én sajnos csak a masszírozó hatását tapasztaltam az arcomon, pedig eredetileg a peeling hatás miatt vettem meg, ezért arctisztításhoz nekem egyáltalán nem vált be, így már csak ecsettisztításra használom, arra viszont tényleg kiváló.

Nyuszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

umpalumpa

2016. október 17.

Én már 1000 Ft-ért vettem. Azonnali függőséget okozott :) Nagyon kellemes ezzel arcot dörgölni. Szívesen használom este is reggel is a krémes habzó lemosóval. Ha napi 2xhasználom óvatosan kell az arcomra nyomnom, mert bizti hámlaszt és érzékenyebb lesz a bőröm.
A tömött Shiseido ecsetemet is jobban tudom tisztítani vele. Ha látok még valahol veszek még.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Linuxo

2016. október 11.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az Ebelin masszázskoronggal, pont mint a márka többi hasznos kis termékével. Mindent tud, amit elvárok tőle. Géles arclemosót (Balea) nyomok rá, és így tisztítom vele a bőröm. Az ecset mosást is meggyorsította nálam, arra is szuperül bevált. Nagyon kellemes használni, szépen el lehet öblíteni minden használat után. Pillanatok alatt megszárad. Egy kefés arctisztító, sajnos ezt nem tudja produkálni, azokat én személy szerint nem is tartom annyira higiénikusnak.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.