KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

kneva

2017. április 29.

Az egyik legjobb ebelin termék, amit valaha vettem. Kevesebb habzó lemosó is ugyanúgy felhabzik a segítségével, így egy flakon kb 1,5-szer tovább kitart. Az, hogy mennyi exfoliáló hatása van, nem tudom, szerintem nem túl sok. A puha gumi szálacskák kíméletesek a bőrhöz.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

thewildone

2017. április 28.

Néhány próbát tettem vele, kicsúszik az ujjaim közül, nem könnyű vele dolgozni, a hátoldalán éktelenkedő kis "fogó" miatt nekem legalábbis kínlódós. Ecsetmosásra szuper!

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Noncs

2017. április 11.

Nem arctisztitásra, hanem ecsetmosásra vettem és arra tökéletesen megfelel. 😊

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Nem arctisztitásra, hanem ecsetmosásra vettem és arra tökéletesen megfelel. 😊

dizabella01

2017. április 9.

Kedves kis masszázskorong, jól tisztít, puha kis sörtéi vannak, de sajnos nem igazán áll kézre, folyton csúszkál...

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

zanila

2017. március 24.

Én arctisztítás és a hidratáló krémem felvitele után használom, amikor a krém nagy részét már "beitta" a bőröm, a maradék bemasszírozására (na jó, meg legfőképp azért, mert jó érzés). :) Szeretem, tényleg függőséget okoz! :D

zanila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

ZiAn

2017. március 11.

Lágyabban masszírozza a bőrt, mint az eletromos társai. Kezdōdő rozáceával rendelkezőként megfelelő, de aki erősebb hatást várna, ezt ne ebben a termékben keresse.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

sziluetta

2017. március 11.

Nos, nekem nem igazán jött be, néha azért átmasszírozom az arcomat vele, ha már megvan. Viszont akinek nagyon bevált, az a párom. Három hete, heti egyszer egy kis bőrradírral és ezzel átdörgölöm az arcát, mert kérte hogy találjunk valamit, ami eltünteti a "fekete pöttyeit". Semmi maszk vagy ilyesmi nem jött be nála, ez viszont ütős páros. Kb teljesen kitisztította a pórusait ^^.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

kiflimorzsa

2017. január 26.

ecsetmosásra használom, pillanatok alatt kitisztulnak az ecsetek ezzel a kis eszközzel. az itteni véleményeket látva lehet kipróbálom rendeltetésszerűen is.

kiflimorzsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Smafu

2017. január 24.

Nagyon szeretem, nekem heti egyszer-kétszer bőven elég használni. Higiénikus és praktikus, gyorsan szárad, kis helyen elfér. Nem kell rányomni, őrült gyorsasággal dörzsölni. Krémes arclemosót finoman eldolgozva szépen előkészíti a bőröm arcpakolásra.

Sminkecseteket jól lehet vele tisztítani, a dudorkás résszel pedig ajakápolóval ajkát radírozni.

Megéri az árát

Smafu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Megéri az árát

btinus

2017. január 24.

A masszírozó részére kár volt helyet pazarolnia a gyártóknak ezen a kis arctisztító párnán, azt konkrétan semmire nem tudom használni. A tisztító része tenné a dolgát, HA a fogókája nem lenne abszurd (túl kis) méretű. Vizesen pillanatok alatt kicsúszik a kezemből és nem tudom olyan erővel és gyorsasággal mozgatni az arcomon, hogy annak bármiféle pozitív eredménye legyen. Kicsit olyan benyomásom van a termékkel kapcsolatban, mintha soha senki nem tesztelve volna le, mielőtt megindult a gyártás. Egyébként én is fekete szappannal használnám, ha használnám! :D

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.