KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

zanila

2017. március 24.

Én arctisztítás és a hidratáló krémem felvitele után használom, amikor a krém nagy részét már "beitta" a bőröm, a maradék bemasszírozására (na jó, meg legfőképp azért, mert jó érzés). :) Szeretem, tényleg függőséget okoz! :D

zanila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

ZiAn

2017. március 11.

Lágyabban masszírozza a bőrt, mint az eletromos társai. Kezdōdő rozáceával rendelkezőként megfelelő, de aki erősebb hatást várna, ezt ne ebben a termékben keresse.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

sziluetta

2017. március 11.

Nos, nekem nem igazán jött be, néha azért átmasszírozom az arcomat vele, ha már megvan. Viszont akinek nagyon bevált, az a párom. Három hete, heti egyszer egy kis bőrradírral és ezzel átdörgölöm az arcát, mert kérte hogy találjunk valamit, ami eltünteti a "fekete pöttyeit". Semmi maszk vagy ilyesmi nem jött be nála, ez viszont ütős páros. Kb teljesen kitisztította a pórusait ^^.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

kiflimorzsa

2017. január 26.

ecsetmosásra használom, pillanatok alatt kitisztulnak az ecsetek ezzel a kis eszközzel. az itteni véleményeket látva lehet kipróbálom rendeltetésszerűen is.

kiflimorzsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Smafu

2017. január 24.

Nagyon szeretem, nekem heti egyszer-kétszer bőven elég használni. Higiénikus és praktikus, gyorsan szárad, kis helyen elfér. Nem kell rányomni, őrült gyorsasággal dörzsölni. Krémes arclemosót finoman eldolgozva szépen előkészíti a bőröm arcpakolásra.

Sminkecseteket jól lehet vele tisztítani, a dudorkás résszel pedig ajakápolóval ajkát radírozni.

Megéri az árát

Smafu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Megéri az árát

btinus

2017. január 24.

A masszírozó részére kár volt helyet pazarolnia a gyártóknak ezen a kis arctisztító párnán, azt konkrétan semmire nem tudom használni. A tisztító része tenné a dolgát, HA a fogókája nem lenne abszurd (túl kis) méretű. Vizesen pillanatok alatt kicsúszik a kezemből és nem tudom olyan erővel és gyorsasággal mozgatni az arcomon, hogy annak bármiféle pozitív eredménye legyen. Kicsit olyan benyomásom van a termékkel kapcsolatban, mintha soha senki nem tesztelve volna le, mielőtt megindult a gyártás. Egyébként én is fekete szappannal használnám, ha használnám! :D

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

theo

2017. január 23.

Amikor megvettem úgy 2 hétig minden este ezt is bevettem az arctisztítási rutinomba. Annyira sima lett a bőröm, meg szebb is. Aztán nem tudom mi történt de ha csak egyszer is használom, teljesen mindegy mivel, hihetetlenül kiszárad a bőröm, már rögtön arcmosás után érzem, hogy hihetetlenül feszül. Másnap meg száraz kis foltok is megjelennek. Nyáron kezdtem el használni, télen ki se mertem próbálni az elején, de végül most is ugyanolyan eredménnyel zárult a dolog. :(

theo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Audrey21

2017. január 14.

Imádom. Sokkal alaposabban tudom az arcomat tisztítani vele. Zselével működik a legjobban, de a feketeszappannal is jól dolgozik.

Audrey21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

fokid1

2017. január 4.

UPDATE: közben rászoktam a kémia hámlasztásra, így azóta rá sem néztem, de napokban Tati (youtuber) videójában láttam, hogy ajánlott egy hasonló terméket, csak száj alakaú és nyilván oda is használja. Erről beszélek: http://nursejamie.com/nulipsrx
Kép alapján ez is ugyanolyannak tűnik, úgyhogy kipróbáltam és nagyon bejött. Csak egy kis ajakápolót kell rakni vagy a szájra, vagy a korongra és azzal átdörgölni az ajkakat, egyrészről kíméletesen szedi le az elhalt hámsejteket, másrészről meg a masszázs hatására szépen megduzzadnak az ajkak. Úgyhogy nagyon kis multifunciós ez a termék :))

Ahh imádom, annyira szeretem egyből sokkal szebbnek és feszesebbnek tűnik a bőröm tőle, már amúgy is régóta kerestem ilyen terméket elfogadható áron, már Kínából akartam rendelni, de megláttam a DM-ben úgyhogy igaz, hogy drágábban, de legalább nem 4 hetes várakozási idővel lett az enyém :D

fokid1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

romsicsbori

2016. december 23.

Elolvastam az itteni véleményeket, mielőtt megvettem (most már szinte mindenre rákeresek, mielőtt a kosaramba dobom :), ezért nem vártam nagy csodát tőle. A peeling hatást a vélemények alapján nem is vártam el, úgyhogy ezt nem tudom felróni a számlájára. Csak a többieket tudom ismételni. Puhává teszi a bőrt, jó érzés vele arcot tisztítani, higiénikus. Vigyázat, függőséget okoz! Néha azon kapom magam, hogy nem csak este dörgölöm vele a fejem, hanem már a reggeli kapkodásban is. :D

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.