KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Ár: 500 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom vagy személyes átvétel az M2/M4 vonalán, illetve az Apor Vilmos téren

dogcathorsecow

2017. augusztus 1.

Imádom!! Nagyon szépen tisztít,egyszerűbb így tisztítani az arcom.És nem mellesleg ecset mosásra is kiváló.

dogcathorsecow
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

szalmonik

2017. július 23.

Véletlenül akadtam rá, hát megvettem. Nem volt túl drága, bíztam benne, hogy tartós lesz. Az is, de különösebb hatása nincs. Kellemesen masszírozza az arcomat, de látványos tisztító hatása nincs. Minden esetre heti 2-3 alkalommal jól esik használni.

szalmonik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

LauuKovacs

2017. július 19.

Sosem volt még hasonló termékem, kíváncsi voltam milyen lesz, de nagyon megvagyok vele elégedve a peelinget és az arcmaszkot szoktam vele leszedni, ill. A nap végén a géles arclemosót szoktam ezzel eloszlatni. Jó kis termék én megszerettem.

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

claudia.nyilas

2017. július 18.

Egy darabig próbálgattam az esti nagy sminklemosásnál, az arclemosó fázisnál, de semmi érdekeset nem tapasztaltam tőle, ha van kedvem utánanyúlok, de semmi különös.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

kneva

2017. április 29.

Az egyik legjobb ebelin termék, amit valaha vettem. Kevesebb habzó lemosó is ugyanúgy felhabzik a segítségével, így egy flakon kb 1,5-szer tovább kitart. Az, hogy mennyi exfoliáló hatása van, nem tudom, szerintem nem túl sok. A puha gumi szálacskák kíméletesek a bőrhöz.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

thewildone

2017. április 28.

Néhány próbát tettem vele, kicsúszik az ujjaim közül, nem könnyű vele dolgozni, a hátoldalán éktelenkedő kis "fogó" miatt nekem legalábbis kínlódós. Ecsetmosásra szuper!

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Noncs

2017. április 11.

Nem arctisztitásra, hanem ecsetmosásra vettem és arra tökéletesen megfelel. 😊

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Nem arctisztitásra, hanem ecsetmosásra vettem és arra tökéletesen megfelel. 😊

dizabella01

2017. április 9.

Kedves kis masszázskorong, jól tisztít, puha kis sörtéi vannak, de sajnos nem igazán áll kézre, folyton csúszkál...

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

zanila

2017. március 24.

Én arctisztítás és a hidratáló krémem felvitele után használom, amikor a krém nagy részét már "beitta" a bőröm, a maradék bemasszírozására (na jó, meg legfőképp azért, mert jó érzés). :) Szeretem, tényleg függőséget okoz! :D

zanila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

ZiAn

2017. március 11.

Lágyabban masszírozza a bőrt, mint az eletromos társai. Kezdōdő rozáceával rendelkezőként megfelelő, de aki erősebb hatást várna, ezt ne ebben a termékben keresse.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.