KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KataMayaNagy

2018. június 7.

Egyet arclemosáshoz, a másikat sminkecset tisztításhoz használom, nagyon hasznos kis korong, már két éve megvan, és semmi baja.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Ennie86

2018. február 12.

Egy itteni kedves lánytól vettem és így nekem teljesen megérte! :) Szeretem habos, vagy géles lemosókkal használni. Kellemesen masszírozza az arcomat ami használat után nagyon puha lesz. :) Nekem bevált. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Pocok96

2018. február 12.

Én az arckrémek bedolgozására használom. Nagyon kellemes és gyengéden masszírozza be a legkülönfélébb krémeket. A javaslataitokra ezentúl kipróbálom arctisztításhoz, esetleg ecsettisztításhoz is.

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

lakkomlakkom

2018. január 9.

Én is ecsetmosásra használom, a szemecsetekhez egyszerűen tökéletes. :)

lakkomlakkom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Én is ecsetmosásra használom, a szemecsetekhez egyszerűen tökéletes. :)

xfxff349

2017. december 4.

Kellemes használni, jól lehet vele masszírozni az arcot, de semmi egyéb. Igazából nekem picit gyengék benne a sörték és túl rugalmas is a szivacs ahhoz, hogy tisztító szivacsként funkcionáljon. Időnként archabbal szoktam használni, vagy krémes lemosókkal, de arcradírhoz szerintem abszolút nem jó, mert a pici gyöngyök beleragadnak a sörték közé, és ugyan ki lehet tisztítani belőle a nagy részét, de elég körülményes. Szerintem az árát azért nem éri meg, picit olcsóbban viszont érdemes lehet megvenni, ha extra kényeztetésre vágyunk, de csodákat azért senki ne reméljen tőle.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

kittimingzhi

Korcsoport: < 18
2017. november 25.

Nem egy "must have" darab, de jól esik hetente kétszer-háromszor átmasszírozni a bőrömet vele, az arcradírokból szoktam az arcom mellé még egy picit nyomni erre is, és úgy használni. Az anyaga is kímélő, sőt "puhának" mondanám, egyáltalán nem durva érzésű a bőrön :)

kittimingzhi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 25.

tinyblackpaw

2017. november 5.

Leginkább ecset tisztításra használom, de olykor bevetem arcmosás közben is. Kellemesen maszíroz, enyhén talán radíroz is, felélénkíti a mikrokeringést, felélénkíti a bőrt.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

kecskesszuszu17

2017. október 23.

Gyengéd és szépen tisztít, imádom! Azóta már beszereztem a nagyobb testvérkéjét is, amit ugyanúgy szeretek.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

bgabryellla

2017. október 2.

Minden este őt használom egy arctej társaságában. Tökéletesen megtisztítja a bőrömet, imádom!

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

NemesViki

2017. szeptember 29.

Kellemes érzés, de nagyon macerás használni. Nekem a kis tappancs a hátán nagyon útban van, nem tudom kényelmesen megfogni, és csak csúszkál össze vissza a kezemben. Valami ujjbedugós megoldás praktikusabb lett volna.

NemesViki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.