KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Rekazs

2018. december 9.

Tegnap bukkantam rá a dm-ben. Nem néztem kommenteket így foggalmam sem volt mire vállalkozom. Szerettem volna egy foreo-t de annyi pénzt nem adok ki egy kütyüért. Nagyon kíváncsivá tett hogy mit fog nekem nyújtani ez a kis “szépítő eszköz” és már nem csalódtam benne. Gél állagú lemosóval használom a sminktől megtisztított arcomra, érzem, hogy sokkal tisztább már az első használat után az arcom és puhább illetve megindul benne az élet (mármint jó értelemben). Tetszik benne az is, hogy kicsi könnyen tisztítható és könnyen magammal tudom vinni. Ennyi pénzért szerintem szuper termék!

Rekazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

saraanna

2018. december 4.

Rendeltem egy ilyesmit aliexpreszről, ami rezeg is. A foreo feltalálta a kályhacsövön a lyukat :) ugyanis egy lágy szilikonkefével arcot tisztítani nagyszerű, a rezgés nélkül is, nagyon puha utána az arc, szépen tisztán tartja, nagyszerű vétel volt. Szerintem ez és hasonló tökéletes választás, jobb sokkal, mintha a kezünkkel kennénk csak az arclemosót.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. november 1.

Amióta ezt használom, megszűntek az orrom melletti területen a pici mitteszerek, pattanások. Nagyon szeretem.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 1.

zorica85

2018. október 13.

A zöldet vettem meg, jópofa. Géles arclemosóval együtt használom, olyan utána az arcom mintha radíroztam volna. Nekem folyton leesik egy idő után, ha felcuppantom valahova, de ez nem von le az értékeléséből. Kézreáll, remekül masszíroz, felpezsdíti az arcbőr vérkeringését és én úgy látom, hogy segít a mitesszerek tisztításában. Ennyi pénzért, pláne hogy hosszú időre veszi az ember nagyon megéri!

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Timi2424

2018. október 9.

Imádom! Kézre áll, finom puha, kíméletesen tisztít, egy géles arclemosóval tökéletes párosítás, a kis rácuppanós koronggal rajta simán lehet a tükrön, csempén tartani. És az ára, verhetetlen!

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Enne

2018. augusztus 19.

Itt láttam egy véleményt, ami felkeltette a kíváncsiságomat, ráklikkeltem tehát a termék adatlapjára, és látom, hogy sok-sok kimagasló véleményt hagytatok, én pedig éppen kímélő "radírozó" hatású arctisztító eszközt keresek, amit rosaceás bőrre is lehet használni, bár csak nagyon-nagyon óvatosan és ritkán. Követelmény még, hogy ne kelljen eldobni néhány használat után és ne gombásodjon, tökéletesen tisztítható és szárítható legyen, valamint elérhető legyen az ára (nem többezer forintos arctisztító készülék!) Mikor írtátok, hogy valakinek több éve megvan, egyszerűen el kellett száguldanom egy dm-be meglesni, mi is ez. A kép alapján nehezen ismertem fel, azt gondoltam, hogy ez kerek gombóc alakú valami, de ehelyett lapos korongszerűség, a hátulján egy fogóval. Szuper exkluzív volt a csomagolása, nem ám olcsó nejlonba pakolták.
Tapasztalataim: úgy vált be legjobban, hogy bevizezem az arcom, felviszem és eloszlatom az arclemosót, majd úgy megyek rá a koronggal, és masszírozgatom át vele. Az nem volt jó, hogyha a korongra tettem a lemosóból. Nagyon kellemes érzés, nem szúr, nem karcol, puha és mégis hatékony, teljesen más, mint amiket a piacon kapni hasonló műveletre (az arckeféktől és kimoshatatalan konjac szivacsoktól a falra mászom). Szóval áttörölgetem vele az arcom, kicsit felhabosítja az arctisztítót, majd lemosom. Nagyon tiszta érzést hagy maga után, és felfrissíti a bőrt. Utána hidratálok. Imádom.
Az egyetlen nehézsége valóban a fogantyúja, ami ha vizes lesz, tényleg csúszik. Ez kiküszöbölhető nagyrészt az általam alkalmazott módszerrel.
Picit már drágább az itt feltüntetettnél, de mivel semmi hasonlót nem láttam a piacon, megérdemli az öt csillagot!

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Fezs

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 4.

Nagyon hasznos. Egy gél állagú arclemosóval szoktam használni és már közben is érzem a hatalmas különbséget, mivel sokkal több elhalt bőrt távolít el az arcomról, mintha csak a kezemet használnám és sokkal tisztábbnak is érzem a bőrömet utána.

Fezs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

pMichelle

2018. július 3.

Nos, eddig nem is tudtam, hogy nekem mekkora szükségem van egy ilyenre!
Gél állagú arclemosoval használom és sokkal jobban tisztít mint a lemosó magában. A bőröm utána sokkal több " csoda kencét " tud magába szippantani.
Szerintem higiénikusabb mint egy akármilyen szivacs.
Az előttem szóló comment szerint 2 évet is kibír szóval még környezet védő is 👏🏻
A tappancs pedig remek ötlet, így simán leöblítem, lerázom és benyomom a fürdőszoba szekrény ajtajának belső -félére, így zárva marad és helyet sem foglal.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Nos, eddig nem is tudtam, hogy nekem mekkora szükségem van egy ilyenre!
Szerintem higiénikusabb mint egy akármilyen szivacs.

KataMayaNagy

2018. június 7.

Egyet arclemosáshoz, a másikat sminkecset tisztításhoz használom, nagyon hasznos kis korong, már két éve megvan, és semmi baja.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Ennie86

2018. február 12.

Egy itteni kedves lánytól vettem és így nekem teljesen megérte! :) Szeretem habos, vagy géles lemosókkal használni. Kellemesen masszírozza az arcomat ami használat után nagyon puha lesz. :) Nekem bevált. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.