KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

lakkomlakkom

2018. január 9.

Én is ecsetmosásra használom, a szemecsetekhez egyszerűen tökéletes. :)

lakkomlakkom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Én is ecsetmosásra használom, a szemecsetekhez egyszerűen tökéletes. :)

xfxff349

2017. december 4.

Kellemes használni, jól lehet vele masszírozni az arcot, de semmi egyéb. Igazából nekem picit gyengék benne a sörték és túl rugalmas is a szivacs ahhoz, hogy tisztító szivacsként funkcionáljon. Időnként archabbal szoktam használni, vagy krémes lemosókkal, de arcradírhoz szerintem abszolút nem jó, mert a pici gyöngyök beleragadnak a sörték közé, és ugyan ki lehet tisztítani belőle a nagy részét, de elég körülményes. Szerintem az árát azért nem éri meg, picit olcsóbban viszont érdemes lehet megvenni, ha extra kényeztetésre vágyunk, de csodákat azért senki ne reméljen tőle.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

kittimingzhi

Korcsoport: < 18
2017. november 25.

Nem egy "must have" darab, de jól esik hetente kétszer-háromszor átmasszírozni a bőrömet vele, az arcradírokból szoktam az arcom mellé még egy picit nyomni erre is, és úgy használni. Az anyaga is kímélő, sőt "puhának" mondanám, egyáltalán nem durva érzésű a bőrön :)

kittimingzhi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 25.

tinyblackpaw

2017. november 5.

Leginkább ecset tisztításra használom, de olykor bevetem arcmosás közben is. Kellemesen maszíroz, enyhén talán radíroz is, felélénkíti a mikrokeringést, felélénkíti a bőrt.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

kecskesszuszu17

2017. október 23.

Gyengéd és szépen tisztít, imádom! Azóta már beszereztem a nagyobb testvérkéjét is, amit ugyanúgy szeretek.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

bgabryellla

2017. október 2.

Minden este őt használom egy arctej társaságában. Tökéletesen megtisztítja a bőrömet, imádom!

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

NemesViki

2017. szeptember 29.

Kellemes érzés, de nagyon macerás használni. Nekem a kis tappancs a hátán nagyon útban van, nem tudom kényelmesen megfogni, és csak csúszkál össze vissza a kezemben. Valami ujjbedugós megoldás praktikusabb lett volna.

NemesViki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

dogcathorsecow

2017. augusztus 1.

Imádom!! Nagyon szépen tisztít,egyszerűbb így tisztítani az arcom.És nem mellesleg ecset mosásra is kiváló.

dogcathorsecow
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

szalmonik

2017. július 23.

Véletlenül akadtam rá, hát megvettem. Nem volt túl drága, bíztam benne, hogy tartós lesz. Az is, de különösebb hatása nincs. Kellemesen masszírozza az arcomat, de látványos tisztító hatása nincs. Minden esetre heti 2-3 alkalommal jól esik használni.

szalmonik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

LauuKovacs

2017. július 19.

Sosem volt még hasonló termékem, kíváncsi voltam milyen lesz, de nagyon megvagyok vele elégedve a peelinget és az arcmaszkot szoktam vele leszedni, ill. A nap végén a géles arclemosót szoktam ezzel eloszlatni. Jó kis termék én megszerettem.

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.