KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: terke29, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ebelin sminkszivacs.Könnyebbé teszi az alapozó felvitelét,természetesebb hatást érve el.

BrigittaKicska

2018. november 5.

Imádom, nincs rá panaszom. Sokkal jobb mint egy ecset!

BrigittaKicska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Imádom, nincs rá panaszom. Sokkal jobb mint egy ecset!

FDA

2018. november 1.

Nagyon szeretem. Talán egy egész kicsit jobb a Rossmann ugyanilyen terméke, mert az puhább, így kicsit hasonlóbb az állaga az eredeti beauty blenderhez.

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

katalinmester13

2018. augusztus 31.

Első sminkszivacsom. Nemcsak ilyen formában, hanem úgy általában. Nekem nagyon tetszik. Ez előtt kézzel vittem fel az alapozómat, ami már a kuka felett lebegett, mert nem lehetett rendesen eldolgozni. Aztán megvettem ezt a cseppet, és csodát művelt az alapozóval. Nem került a kukába. Kb. másfélszeresére dagad víz hatására. Puha, szépen dolgozik. Én minden használat után kimostam az épp akkor használatos szappannal (nem folyékony). Két alapozó közül az egyiket nagyon szépen ki lehetett mosni, a másikat kevésbé. Tehát alapozótól is függhet, hogy mennyire tisztítható. Kilenc hónapot bírt heti 1-2 használattal. Akkor a vastagabb fele elkezdett foszlani, lemálni. De egyetlen egy repedés sincs rajta. Kíváncsi voltam a belsejére. Szétvágtam. Gyönyörű rózsaszín a színe és nagyon puha a belseje is. Én nagyon elégedett vagyok vele.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

javi

2018. augusztus 25.

Eddigi legjobb sminkszivacsom. Sokkal puhább, selymesebb az anyaga, és a vizet is jobban magába szívja a többi drogériáshoz képest. Ha ezzel dolgozom el az alapozót, sheer-ebb lesz a végeredmény, mint ecsettel, de emiatt természetesebb is. Több alakú is van belőle, nekem nem a csepp forma van meg, hanem olyan "hullámos", azt hiszem körtének hívják. Ajánlom annak aki nem akarja megvenni a legdrágábbakat, de mégis jó minőségűre vágyik.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

sztike

2018. augusztus 9.

Nyárra nem hoztam haza a "jobb" sminkszivacsaimat, úgy gondoltam, nyaralásra meg itthonra bőven elég a régi (több mint egy éves...) és a kevésbé szeretett narancssárga Avonos szivacs is. Hát nyem. A régi állaga érthető okokból megváltozott, nem tudom vele eldolgozni az alapozót, összeszedi a felszínén az alapozót, aztán csak maszatolja, a narancssárga meg....az újonnan műveli ugyanezt. :D Úgyhogy elegem lett, kivágtam mindkettőt és akartam venni egy újat a Rossmannban, de nem volt...egyikben sem...a megyében sem szerintem. Nem örültem, mert ez majdnem 2x annyiba fáj, de én nem terrorizálom az embereket azzal, hogy smink nélkül megyek ki, úgyhogy megvettem egy zöldet. És basszus marhajó! Jobb, mint az Avon rózsaszínje, jobb a Rossmannosnál, jobb az összes eddig próbáltnál. Sokkal puhább, sokkal rugalmasabb, valahogy a formája is jobb (kicsi nyújtott az eddigiekhez képest, vékonyabb a hegye és így könnyebb vele a szem alatt vakolni). Ha bírni fogja a strapát, akkor ő lesz az új must have. Csak az ára....

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

pMichelle

2018. július 3.

Ez az első ilyen szivacsom. Már régebben is olvasgattam róla a jó véleményeket itt a KM-n de mivel mindig szuper krémes és stift állagú alapozókat részesítettem előnyben, ezért tudtam, hogy nincs rá szükségem.
Nemrég vettem egy szuper folyékony alapozót és rögtön tudtam, hogy enélkül nem fogok tudni mit kezdeni vele, úgyhogy ő is jött velem haza. Nem csalódtam pedig nagyon féltem, hogy vagy a szivacs lesz rossz vagy én szuper béna haha...
Szerintem a dolgát teszi, szép természetesen beledolgozza az alapozót a bőrbe.
Egyenlőre 4* majd 2 hónap múlva jön az update.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Szerintem a dolgát teszi, szép természetesen beledolgozza az alapozót a bőrbe.
Egyenlőre 4* majd 2 hónap múlva jön az update.

AppleMaple

2018. június 27.

Amióta megvettem, csakis ezzel vagyok hajlandó felhelyezni az alapozót. Annyira kényelmesen és könnyedén lehet használni. Hozzáteszem ez az első szivacsom, egy lila szinűt választottam és odáig vagyok érte.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

ninetta

2018. május 30.

Az első ilyen szivacsom, de tökéletesen bevált. :) Én nagyon szeretem, biztosan újraveszem. Eleinte bénáztam, de mára nagyon gyorsan tudok vele dolgozni, pikk-pakk kész vagyok reggel az alapozással, és szép az eredmény is.

ninetta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Kitty1234

2018. április 23.

Eredetileg hatalmas marhaságnak tartottam, hogy csepp formájú szivaccsal pacsmagoljak. Aztán megláttam a boltban ezt leértékelve, ráadásul még a színe is nagyon tetszett. Gondoltam, miért ne. Az elején nehezen barátkoztam meg vele, sokszor éreztem, és néha még most is úgy érzem, hogy túl sok alapozót szed fel, vagy inkább pocsékol el. Mára megtanultam már jól használni, így egész szép végeredményt tudok összehozni. Ami a tisztítását illeti, nekem a samponnal történő kimosás eddig bevált. Általában hetente tisztítom, vagy néha gyakrabban is. Egyszer nem volt lehetőségem több, mint egy hétig kimosni, és a festék úgy beleszáradt, hogy azt szerintem sosem fogom tudni kiszedni. De én azt tapasztaltam, hogy ha gyakran mosom, akkor rendben lehet tartani.

Kitty1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Luna1024

2018. március 26.

Életem első sminkszivacsa, sose vittem még fel mással alapozót, csak ezzel. Na nem azért, mert annyira el voltam ájulva tőle, csak viszonylag kezdő sminkes vagyok, és amíg nem érdekeltek ilyesmik, addig igyekeztem a legolcsóbb, ugyanakkor mégis sok pozitív véleményt begyűjtő alternatívát beszerezni, és ezt sokan ajánlották. Kb. 1-1,5 éve használom, de most, hogy kicsit jobban beleástam magam a sminkelés rejtelmeibe, elkezdtem kacsintgatni más szivacsok és ecsetek felé, és valószínűleg le fogom cserélni előbb-utóbb. Igazából nagy baj nincs vele: langyos víz alatt könnyen megduzzad akár a kétszeresére, ezért nagy területeket tud lefedni az arcon, így viszonylag gyorsan lehet vele haladni. Folyékony alapozókkal próbáltam csak, és bár mindegyiket egyenletesen el tudom oszlatni vele, valahogy mégis úgy érzem, hogy nem olyan természetes a végeredmény, mint amennyire én azt szeretném. :( Erre nem tudok más okot, csak azt, hogy víz hatására sem puhul fel eléggé: hiába áztatom, majd facsarom ki alaposan, a nedves szivacs keményebb marad, mint amilyennek lennie kéne, és emiatt nem dolgozza be olyan szépen és természetesen a bőrbe az alapozót, mint vártam. :( Nekem tisztítani is nehéz, mert olyan, mintha magába szívná az alapozót, és ez tisztítás közben látszik a leginkább: a cucc BELSEJÉBŐL jön kifelé az alapozó, és hiába használok sampont, tusfürdőt vagy akármit, mindig 10-15 perces művelet, mire úgy-ahogy tisztának érzem, amit kicsit hosszadalmasnak tartok... Nekem szerencsére nem foszlik, pedig elég sokat használtam már, ez mondjuk a javára szól.
Nálam 3 pont, nem fogom újravenni, hanem inkább keresek egy kicsit talán drágább, ugyanakkor hatékonyabb alternatívát.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.