KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2015. november 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Alkalmazása:

- Minden napos arc- és bőrápolásra.
- A bőr természetes PH értékének beállítására.
- Száraz illetve zsíros bőr esetén: A só a hiedelmekkel ellenétben nem kiszárítja bőrt, hanem bezárja a nedvességet a sejtekbe, zsíros bőrnél, pedig beáll egy egészséges faggyútermelés.
- Pattanásos, problémás bőrre: Pattanásos illetve problémás bőrnél a tisztulás, a méregtelenítés miatt számítani kell egy kezdeti rosszabbodásra, amely a homeosztázis egyik jele. A pattanások illetve a kelések 2-3 héten belül heg nélkül elmúlnak. A bőr pórusai összehúzódnak, így kevesebb mitesszer keletkezik.
- Bőrbetegségek esetén: pl. ekcéma, gomba, allergia
- Borotválkozás után: A sószappant arcvíz helyett használjuk. Megnyugtatja a bőrt, a kipirosodást pedig elmulasztja. Állandó használatával a szőrtüszőgyulladások is elmúlnak.
- Herpeszre: A só vírusölő hatása miatt kiválóan alkalmas herpesz kezelésére illetve megelőzésére.
- Cellulitiszre
- Rovarcsípés esetén: a benedvesített sószappannal kenjük be a csípés helyét. Megnyugtatja a bőrt.
- DEO-ként: a benedvesített sószappannal kenjük be a hónaljunkat, majd dörzsöljük el a kikristályosodott sót. A só baktériumölő hatása miatt megakadályozza a kellemetlen szagokat okozó baktériumok elszaporodását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cilicsakv

2017. december 7.

Jo kis termék,ár/érték arányban is.

Cilicsakv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 7.

Jo kis termék,ár/érték arányban is.

AzAKismacska

2017. október 24.

A lentebbi negatív vèlemènyek egy rèsze a nem megfelelő használatból adódik ( bocs lányok:) )
Nem csodaszer, semmi nincs, ami egy hèt alatt eltűntetnè a pattanásokat ( főleg, ha hormonális okai vannak ( ami egy 15 èves lánynál pl valószínű)
Igen, karcol is, de nem kell dörzsölni vele az arcot. Arcra a helyes használat: arcmosás- aztán a szappan nedves kèzre dörzsölèse 20-30 mp-ig, majd a szappanos kèzzel az arcot átdörzsölni. Vagy a nedves, megdörzsölt szappant a nedves archoz "nyomogatni". Egyik esetben sem karcol ès nagy sórögök sem maradnak utána :)
Aztán száradni kell hagyni. Èn pl lefekvès előtt használom, aztán reggel rendesen arcot mosok.

De a termèkről:
Nekem használt, jóval kevesebb pattanásom, bőrproblèmám volt a használatakor.
Sajnos a bőröm száraz, ( a zsírosodásra való hajlam mellett) így most 3 hónapos szünetet tartok.
Egy db ezresèrt ez a szappan èr annyit, mint sok, többszörennyibe kerülő arctisztító. Nyilván nem csodaszer- a komolyabb bőrproblèmáknak belső okai vannak.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

De a termèkről:
Nekem használt, jóval kevesebb pattanásom, bőrproblèmám volt a használatakor.

Evelin123

2017. augusztus 28.

Update: Sajnos egy idő után már nem nagyon használt. A karcolásokat megszokta a bőröm és egyre kevésbé jöttek elő. Ami a nagy probléma viszont, hogy a hátamat mikor kentem vagy fújkodtam vele, a vállamon előjöttek miatta pattanások. Ezt láttam, hogy már más is írta. Ezekkel hónapokig szenvedtem az elhagyása után is, a piros foltok pedig még most is látszanak. Oda hiába kentem ezt a sót, nem használt. Sajnos le kell pontozzam. Az arcomn szívesen használnám még de már nem nagyon merem, majd meglátjuk.. Ha változás lenne, még írok.

Nincsenek szavak erre a termékre.
legalább 15 féle antibiotikumos kenőcsöt használtam és szájon át szedhető antibiotikumot is szedtem. Semmi sem mulasztotta el a hátamról a pattanásokat.
Végső kétségbeesésemben vettem meg ezt a szappant, mondván, ha ez sem használ fogamzásgátlót kezdek szedni.
Mondanom sem kell az 5 ezres krémeket (amiket kéthetente kellett venni) és drága gyógyszert übereli , pláne ha az árát is figyelembe vesszük, nem is beszélve arról, hogy természetes alapanyagból van.
Csípi a bőröm minden használatkor de ez kit érdekel, ha ilyen hatása van? Nekem még jó is, legalább érzem, hogy csinál valamit.
Ritkán vagyok elégedett egy termékkel, de ezzel nagyon. Remélem soha nem válok rá immunissá.
Mióta használom, nem szárad ki az orrom körül a bőr ( előtte folyton ), kisebbek a pórusaim és eltűntek a miteszerek.
Kezdeti rosszabbodás tényleg van! De elmúlik.
Mindenkinek ajánlanám ezt a terméket, egy próbát megér.
Maximális csillag!

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nincsenek szavak erre a termékre.
Kezdeti rosszabbodás tényleg van! De elmúlik.
Mindenkinek ajánlanám ezt a terméket, egy próbát megér.
Maximális csillag!

cshrs

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 24.

SOS segitseg kene mire lehetne elhasznalni, mert az arcomon probalkoztam vele, de egyszeruen nem tortenik semmi, es engem nagyon zavar az is ahogy viselkedik. Marmint hogy a sodarabok rajtam maradnak, es nem tudom teljesen leszedni oket, szovak aaaaa nagyon idegesito. Termeszetesen nagyon sok van meg mert nem latszik rajta egyaltan, hogy hasznaltam barmennyit is belole es szeretnem valamire elhasznalni, mert is csak "foglalja a helyet". Nagy remenyeket fuztem hozza, de mar teljesen megbantam, hogy megvettem :(

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Htundi

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 20.

Kozmetikusom ajánlotta, a pattanásos bőrömre. 15 éves vagyok. Nyaralás előtt egy héttel kezdtem el használni, reménykedve, hogy addigra kicsit javul a bőröm. Na hát sose volt még olyan csúnya az arcom. Úgy nézett ki mint ha akném lenne. Gondolhatjátok mennyire örültem nyaralásnál, mikor elfedni se annyira tudom, mert a smink amúgy is lejönne vízben... na hát olvastam itt meg máshol a kezdeti rosszabbodásról, hogy jajj ez csak méregtelenítés stb stb. Vártam még plusz 3 hetet. És most ott tartok, hogy jövőhéten megyek a bőrgyógyászhoz. Nekem nagyon nem vált be. Túlszárította és szétmarta a bőröm. Így suli előtt is mondhatom nagyon jó, és az önbizalmam is összeomlott az arcom kinézetétől.

Htundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Carlsdottir

2017. augusztus 2.

Amióta melegebbre fordult az idő, sosem látott módon elkezdett zsírosodni az arcom már nagyon kétségbe voltam esve, semmitől nem múlt el.
Aztán hála Nektek kipróbáltam ezt a sótömböt és minden megváltozott :) amikor fent van, úgy érzem magam, mint a normális emberek, nem fénylik az arcom.
Éjjelre és nappalra is fenthagyom, különben sajnos fénylik.
3 hónap szinte minden napi használat után viszont elkezdett viszketni a bőröm sajnos. De nem merem abbahagyni :(

Carlsdottir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Éjjelre és nappalra is fenthagyom, különben sajnos fénylik.

szegfumonika

2017. július 7.

Első használatkor én is figyelmetlen voltam és nagyon össze karcolt. Nem vagyok egy nagyon pattanásos típus, de a hátam most nyárra nagyon kipattogott és ez a szappan pár nap alatt nekem helyrehozta. A korábbi hozzászólásokban említett negatív tapasztalat,hogy még jobban kipattogtak nálam nem jelentkezett. Szerintem egy olcsó CSODASZER! Már arcra is merem használni, miután megszáradt arckrémmel ráhidratálok este. Nálam 6csillagot érdemel, mert deo-ként is használom és azóta alig izzadok,pedig nagyon izzadós típus vagyok. Ha pattanásra valaki nem meri deo-ként ajánlom!!!

szegfumonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Azziz

2017. július 2.

Össze-vissza karcolt mindenhol az első használatakor. Utána inkább úgy csináltam, hogy a kezem "szappanoztam" be és a kezemmel a testemre vittem a cuccot. Elfogyott. Végre. :). Most már csak nagy szemű, durvára darált Himalája sót veszek, abból csinálok sóoldatot és vattakoronggal vagy aznujjammal kenem be a ragyákat vagy amit akarok 😉
Egyébként zseniális találmány, gyönyörűen leviszi a pattanásokat.

Azziz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Egyébként zseniális találmány, gyönyörűen leviszi a pattanásokat.

sztinke

2017. június 27.

Korábban más márka sószappanját használtam. Még nem régóta használom ezt a tömböt, de gyanítom a hatása ugyanaz lesz, tisztít, kicsit összehúz, nyugtat, vagyis jó szolgálatot tesz szőrtelenítés után, illetve időnként akár arcmosásra is. Csíp ugyan használat közben, de ez nem meglepő, és a használat után mégsem okoz irritációt.
A másik márka szappanja habzott kicsit, és kevésbé volt karcos, vagyis könnyebb és kényelmesebb volt használni. Itt tök jó, hogy nagy tömb, így bizonyára sokáig elég lesz, viszont nehéz kényelmesen megfogni, egyáltalán nem habzik, és a bőrömet sem tudom vele átdörzsölni, mert szó szerint felsértik a sószemek. Így nem tudom még, hogy fogom elhasználni...talán feloldom vízben apránként és úgy használom.
A hatása rövid távon is lehetne 4-5 csillag, a (számomra) használhatatlansága miatt viszont le kell vonnom.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Brydzs

2017. június 6.

Első használat után eredmény: puhább bőr. Egész testre alkalmaztam. Remélem, hogy amire vásároltam, beválik, később még véleményezek :-)

Brydzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.