KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2015. november 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Alkalmazása:

- Minden napos arc- és bőrápolásra.
- A bőr természetes PH értékének beállítására.
- Száraz illetve zsíros bőr esetén: A só a hiedelmekkel ellenétben nem kiszárítja bőrt, hanem bezárja a nedvességet a sejtekbe, zsíros bőrnél, pedig beáll egy egészséges faggyútermelés.
- Pattanásos, problémás bőrre: Pattanásos illetve problémás bőrnél a tisztulás, a méregtelenítés miatt számítani kell egy kezdeti rosszabbodásra, amely a homeosztázis egyik jele. A pattanások illetve a kelések 2-3 héten belül heg nélkül elmúlnak. A bőr pórusai összehúzódnak, így kevesebb mitesszer keletkezik.
- Bőrbetegségek esetén: pl. ekcéma, gomba, allergia
- Borotválkozás után: A sószappant arcvíz helyett használjuk. Megnyugtatja a bőrt, a kipirosodást pedig elmulasztja. Állandó használatával a szőrtüszőgyulladások is elmúlnak.
- Herpeszre: A só vírusölő hatása miatt kiválóan alkalmas herpesz kezelésére illetve megelőzésére.
- Cellulitiszre
- Rovarcsípés esetén: a benedvesített sószappannal kenjük be a csípés helyét. Megnyugtatja a bőrt.
- DEO-ként: a benedvesített sószappannal kenjük be a hónaljunkat, majd dörzsöljük el a kikristályosodott sót. A só baktériumölő hatása miatt megakadályozza a kellemetlen szagokat okozó baktériumok elszaporodását.

Martu0508

2018. március 15.

Nekem nagyob bevált. Eltűntek a mitteszerek, pattanásom ha kijön, 1-2 nap alatt le is hùzza, bőrömet nem szárìtotta. Èn csak èjszakára használom, mèghozzá ùgy, hogy feloldom a szappant ès a sòoldattal kenem be az arcom, ès èjszakára rajta hagyom.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

viviennoo

2018. február 11.

Első nap az egész arcomon végighúztam, aminek nem lett túl szép eredménye, égés és vörösség órákon keresztül, azonnal ki akartam dobni, de gondoltam, megnézem reggel az eredményt. A kb 8 pattanásom nyoma halványabb lett, amin igencsak meglepődtem, mert kb már az összes létező lehetőséget kipróbáltam a pattanás utáni foltokra, de mindig hónapok kellettek, hogy elmúljon, vagy legalább halványodjon. Mostmár "okosabban" használom, hagyom egy tálka vízben, hogy ázzon, aztán fültisztító pálcikával viszem fel a foltokra és hagyom 1-2 órát lehetőség szerint. 3 hete csinálom, mostmár tükörbe merek nézni, ugyanis a foltok nagy része eltűnt!! Ami szerintem egy nagyon szép eredmény 3 hét alatt. Ez bizony egy csodaszer számomra, aminek nagyon örülök, hogy rábukkantam.

(egy barátnőmnek is ajánlottam, aki hasonló problémákkal küzd, mint én, 1 hete próbálgatja, de ő is úgy látja, hogy sokkal szebb lett az arcbőre)

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

LSTE

2018. február 10.

Mostanában nagyon rákaptam a lehetőleg természetes és állatkísérlet mentes termékekre. (A hangsúly inkább a minél jobb összetevőkön van, mintsem a CF vonalon, bár ha már elvárások, akkor legyenek magasak. :D) Viszont volt időszakom, amikor nagyon pattanásos voltam, és bár szerencsére már nincsenek olyan sokan az arcomon (kopp-kopp) szeretném megelőzni a kialakulásukat, ezért új arcápolási rutint vezettem be, melynek alapja ez a szappan. És mondhatom bevált.

Vizes arcra szoktam nyomkodni az egész sótömböt, hogy ne karcoljon. Próbáltam úgy is, hogy sminklemosás után egyből használom, de jobban bevált, ha arclemosás után iktatom be a rutinba. Néha sóoldatot is készítek belőle, például utazásokkor. Szerintem nagyon hasznos, amióta használom kevesebb pattanásom van.

Szerencsésnek mondhatom magam, mert a kezdeti rosszabbodás sem volt brutális az én esetemben. :)

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

hogabi1985

2018. január 25.

A karistolás miatt nem adok maximális értéket rá. Szépen összehúzza a pórusaimat.

hogabi1985
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

dunaimano

2018. január 21.

Barátnőmtől kaptam ajándékba. Sok ideig csak nézegettem, nem nagyon tudtam mit kezdeni vele. Aztán egyszer kipróbáltam. Kis szünet megint, aztán újra próbálkoztam. Kellett egy kis idő, amíg megszoktam, de azóta nagyon szeretem. Picit csíp néha, olyankor szinte azonnal lemosom. De normális esetben (tehát normál, és véletlenül sem kiszáradt bőrömön) egyáltalán nem irritál, nem csíp. Megmosom vele az arcom, hagyom hogy rászáradjon, aztán lemosom. Kicsit szárítja, összehúzza az arcomat, tisztítja a pórusaimat, gyönyörűen lehúzza a pattanásaimat. Nem használom túl gyakran, de szinte ez az egyetlen pattanás elleni kozmetikumom. Baromi lassan fogy, szerintem életem végéig elég lesz. :D Nyáron használom a legtöbbet, olyankor egy hosszú nap után különösen jól esik a megizzadt, meleg arcomat egy kis sós vízzel lehűteni.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

boni04

2018. január 11.

Imádom a sólámpákat és a sómécseseket, ezért, és az itteni vélemények hatására vettem meg. Nagyon szépen mutat a fürdőben, akár dekorációnak is elmegy. Sajnos az én bőrömet nagyon karcolta, a páromét nem, úgyhogy gondolom én voltam túl érzékeny.
A bőrünkre mindenesetre nem sok hatása volt, egyszer-kétszer próbáltam arcra is, óvatosan, ahogy írtátok, de semmi különösebbet nem tapasztaltam.
Egyébként imádom az egyszerű dolgokat, amilyennek ez is tűnt, de azért elég körülményes a használata nekem. Úgyhogy végül néha behajítottam a fürdővízbe, hogy oldódjon picit, így fogyogatott el.

Sweet little nothing, nem fogom újravenni :/

boni04
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Sweet little nothing, nem fogom újravenni :/

Cilicsakv

2017. december 7.

Jo kis termék,ár/érték arányban is.

Cilicsakv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 7.

Jo kis termék,ár/érték arányban is.

AzAKismacska

2017. október 24.

A lentebbi negatív vèlemènyek egy rèsze a nem megfelelő használatból adódik ( bocs lányok:) )
Nem csodaszer, semmi nincs, ami egy hèt alatt eltűntetnè a pattanásokat ( főleg, ha hormonális okai vannak ( ami egy 15 èves lánynál pl valószínű)
Igen, karcol is, de nem kell dörzsölni vele az arcot. Arcra a helyes használat: arcmosás- aztán a szappan nedves kèzre dörzsölèse 20-30 mp-ig, majd a szappanos kèzzel az arcot átdörzsölni. Vagy a nedves, megdörzsölt szappant a nedves archoz "nyomogatni". Egyik esetben sem karcol ès nagy sórögök sem maradnak utána :)
Aztán száradni kell hagyni. Èn pl lefekvès előtt használom, aztán reggel rendesen arcot mosok.

De a termèkről:
Nekem használt, jóval kevesebb pattanásom, bőrproblèmám volt a használatakor.
Sajnos a bőröm száraz, ( a zsírosodásra való hajlam mellett) így most 3 hónapos szünetet tartok.
Egy db ezresèrt ez a szappan èr annyit, mint sok, többszörennyibe kerülő arctisztító. Nyilván nem csodaszer- a komolyabb bőrproblèmáknak belső okai vannak.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

De a termèkről:
Nekem használt, jóval kevesebb pattanásom, bőrproblèmám volt a használatakor.

Evelin123

2017. augusztus 28.

Update: Sajnos egy idő után már nem nagyon használt. A karcolásokat megszokta a bőröm és egyre kevésbé jöttek elő. Ami a nagy probléma viszont, hogy a hátamat mikor kentem vagy fújkodtam vele, a vállamon előjöttek miatta pattanások. Ezt láttam, hogy már más is írta. Ezekkel hónapokig szenvedtem az elhagyása után is, a piros foltok pedig még most is látszanak. Oda hiába kentem ezt a sót, nem használt. Sajnos le kell pontozzam. Az arcomn szívesen használnám még de már nem nagyon merem, majd meglátjuk.. Ha változás lenne, még írok.

Nincsenek szavak erre a termékre.
legalább 15 féle antibiotikumos kenőcsöt használtam és szájon át szedhető antibiotikumot is szedtem. Semmi sem mulasztotta el a hátamról a pattanásokat.
Végső kétségbeesésemben vettem meg ezt a szappant, mondván, ha ez sem használ fogamzásgátlót kezdek szedni.
Mondanom sem kell az 5 ezres krémeket (amiket kéthetente kellett venni) és drága gyógyszert übereli , pláne ha az árát is figyelembe vesszük, nem is beszélve arról, hogy természetes alapanyagból van.
Csípi a bőröm minden használatkor de ez kit érdekel, ha ilyen hatása van? Nekem még jó is, legalább érzem, hogy csinál valamit.
Ritkán vagyok elégedett egy termékkel, de ezzel nagyon. Remélem soha nem válok rá immunissá.
Mióta használom, nem szárad ki az orrom körül a bőr ( előtte folyton ), kisebbek a pórusaim és eltűntek a miteszerek.
Kezdeti rosszabbodás tényleg van! De elmúlik.
Mindenkinek ajánlanám ezt a terméket, egy próbát megér.
Maximális csillag!

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nincsenek szavak erre a termékre.
Kezdeti rosszabbodás tényleg van! De elmúlik.
Mindenkinek ajánlanám ezt a terméket, egy próbát megér.
Maximális csillag!

cshrs

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 24.

SOS segitseg kene mire lehetne elhasznalni, mert az arcomon probalkoztam vele, de egyszeruen nem tortenik semmi, es engem nagyon zavar az is ahogy viselkedik. Marmint hogy a sodarabok rajtam maradnak, es nem tudom teljesen leszedni oket, szovak aaaaa nagyon idegesito. Termeszetesen nagyon sok van meg mert nem latszik rajta egyaltan, hogy hasznaltam barmennyit is belole es szeretnem valamire elhasznalni, mert is csak "foglalja a helyet". Nagy remenyeket fuztem hozza, de mar teljesen megbantam, hogy megvettem :(

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 24.