KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2015. november 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Alkalmazása:

- Minden napos arc- és bőrápolásra.
- A bőr természetes PH értékének beállítására.
- Száraz illetve zsíros bőr esetén: A só a hiedelmekkel ellenétben nem kiszárítja bőrt, hanem bezárja a nedvességet a sejtekbe, zsíros bőrnél, pedig beáll egy egészséges faggyútermelés.
- Pattanásos, problémás bőrre: Pattanásos illetve problémás bőrnél a tisztulás, a méregtelenítés miatt számítani kell egy kezdeti rosszabbodásra, amely a homeosztázis egyik jele. A pattanások illetve a kelések 2-3 héten belül heg nélkül elmúlnak. A bőr pórusai összehúzódnak, így kevesebb mitesszer keletkezik.
- Bőrbetegségek esetén: pl. ekcéma, gomba, allergia
- Borotválkozás után: A sószappant arcvíz helyett használjuk. Megnyugtatja a bőrt, a kipirosodást pedig elmulasztja. Állandó használatával a szőrtüszőgyulladások is elmúlnak.
- Herpeszre: A só vírusölő hatása miatt kiválóan alkalmas herpesz kezelésére illetve megelőzésére.
- Cellulitiszre
- Rovarcsípés esetén: a benedvesített sószappannal kenjük be a csípés helyét. Megnyugtatja a bőrt.
- DEO-ként: a benedvesített sószappannal kenjük be a hónaljunkat, majd dörzsöljük el a kikristályosodott sót. A só baktériumölő hatása miatt megakadályozza a kellemetlen szagokat okozó baktériumok elszaporodását.

sztinke

2017. június 27.

Korábban más márka sószappanját használtam. Még nem régóta használom ezt a tömböt, de gyanítom a hatása ugyanaz lesz, tisztít, kicsit összehúz, nyugtat, vagyis jó szolgálatot tesz szőrtelenítés után, illetve időnként akár arcmosásra is. Csíp ugyan használat közben, de ez nem meglepő, és a használat után mégsem okoz irritációt.
A másik márka szappanja habzott kicsit, és kevésbé volt karcos, vagyis könnyebb és kényelmesebb volt használni. Itt tök jó, hogy nagy tömb, így bizonyára sokáig elég lesz, viszont nehéz kényelmesen megfogni, egyáltalán nem habzik, és a bőrömet sem tudom vele átdörzsölni, mert szó szerint felsértik a sószemek. Így nem tudom még, hogy fogom elhasználni...talán feloldom vízben apránként és úgy használom.
A hatása rövid távon is lehetne 4-5 csillag, a (számomra) használhatatlansága miatt viszont le kell vonnom.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Brydzs

2017. június 6.

Első használat után eredmény: puhább bőr. Egész testre alkalmaztam. Remélem, hogy amire vásároltam, beválik, később még véleményezek :-)

Brydzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Evelin123

2017. április 21.

Nincsenek szavak erre a termékre.
legalább 15 féle antibiotikumos kenőcsöt használtam és szájon át szedhető antibiotikumot is szedtem. Semmi sem mulasztotta el a hátamról a pattanásokat.
Végső kétségbeesésemben vettem meg ezt a szappant, mondván, ha ez sem használ fogamzásgátlót kezdek szedni.
Mondanom sem kell az 5 ezres krémeket (amiket kéthetente kellett venni) és drága gyógyszert übereli , pláne ha az árát is figyelembe vesszük, nem is beszélve arról, hogy természetes alapanyagból van.
Csípi a bőröm minden használatkor de ez kit érdekel, ha ilyen hatása van? Nekem még jó is, legalább érzem, hogy csinál valamit.
Ritkán vagyok elégedett egy termékkel, de ezzel nagyon. Remélem soha nem válok rá immunissá.
Mióta használom, nem szárad ki az orrom körül a bőr ( előtte folyton ), kisebbek a pórusaim és eltűntek a miteszerek.
Kezdeti rosszabbodás tényleg van! De elmúlik.
Mindenkinek ajánlanám ezt a terméket, egy próbát megér.
Maximális csillag!

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Nincsenek szavak erre a termékre.
Kezdeti rosszabbodás tényleg van! De elmúlik.
Mindenkinek ajánlanám ezt a terméket, egy próbát megér.
Maximális csillag!

TimyeK

2017. április 14.

Egy hete vásároltam, egyenlőre abszolút meg vagyok elégedve vele; este használom az arcomra, nagyon puha lesz utána, kissé szárítja a pattanásos részeket, de reggelre csodaszép matt és puha az arcom, a pattanásom is kevesebb. Dekoltázsra és hátamra is használom, eddig bevált. Kicsit tényleg karistol, ami csak arcon zavaró. Viszont ha ez ember óvatosan keni át vele a bőrét, akkor ez a probléma kivédhető.

Update: Jelenleg az Alverde med tusfürdőt használom arcra. A rival de loop elektromos arckefét benedvesítem, majd a són megdörzsölöm + egy kis tusi és szépen tisztítja az arcot. Ezt heti 3× alkalmazom, egyébként pedig szappanként használom; nedves kézzel megdörgölöm és úgy arcra. Érdekes, olyan jó érzés akár napközben egy kis arcfrissítéskor is sós kézzel átmosni az arcot, mivel feloldódik a vízben,így nem karistol. Olyan puha lesz a bőröm és ami szuper, hogy nem szárít.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Ildii91

2017. március 21.

Egyelőre csak a homlokomon merem használni. De onnan szépen leszedi a pattanásokat. Amiket írtatok még nem mertem kipróbálni, de csak idő kérdése:)

Ildii91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

szirimiri

2017. március 9.

uhhh....az itten jó vélemények miatt vettem meg, hogy esetleg rendbe hozza,amit a manna szappanok elrontottak. na..hát ez sem segített. szerencsére azóta megoldódtak a problémák....de nem ezen múlott. sokszor felkarcolta az arcom és a sebet jóóól tovább csípte a só, teljesen kikészítette a bőrömet. a pattanásokat többnyire leszárítja, de tök mindegy, mert hozott újakat. azóta is megvan...

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

dori96

2017. február 27.

Nagyon szeretem, tényleg tudja azokat,amiket ígér.És mindezt potom pénzért..Sokáig elég is lesz, konkrétan nem is látszik,hogy hiányzik belőle,pedig napi szinten használom az arcomra.
Megmosom az arcom és a vizes bőrre rámegyek a szappannal. Várom,hogy megszáradjon és később (pár óra múlva) lemosom.
Ez a letörlős dolog,amit ajánlottak,nekem nem vált be, le kell mosnom,különben ott maradnak a kristályok.
Ekcémára is rámentem.Bár az elején csípett, de utána sokkal jobb lett a bőröm, megéri használni ott is.
Deóként még nem próbáltam, de tervben van,vettem egy másik sószappant,amit csak deóként tervezek használni.(nem akartam volna azzal,amivel az arcomat mosom).
Mindenképp megérte megvenni,bátran ajánlom másnak is.Sokkal szebb lett az arcbőröm,mióta használom.És ugye az ekcémámon is segített.
És tényleg nem szárít.Amikor felkenem és szárad úgy érzem, de amikor lemosom,csak a hidratált,puha bőr marad.:)

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Meske13

2017. január 30.

Már 2éve használom és mindig nem fogyott el. Eleinte tényleg láttam egy kis kezdeti rosszabodást. De ennek ellenére sem hagytam abba a kezelést.Utánna szép lett az arcom. De persze folyamatosan kell használni. Emlékszem egy idő után meguntam használni. De néhány hónapja megint használom. Szépen helyre állította a bőröm állapotát. Nincs annyi pattanás. Csak helyenként ilyen aprók amiket ki lehet bìrni. Fürödtem is vele arra is nagyon jó alkalmazni. Örülök hogy rátaláltam. Megéri kipróbálni.

Meske13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 30.

6vilag

2017. január 1.

Ezt a jó nehéz sótömböt fürdéshez is használtam. Beszappanoztam a bőröm és ezzel újra "szappanoztam" magam.
Önmagában számomra használhatatlan, olyan nehéz és nem áll kézre sem. Kissé még így is karistol, arcon nehéz vele boldogulni.
Tetszett a leírásban, hogy szőrtüsző gyulladások is elmúlnak tőle. Hát ez persze természetesen nem igaz, most már aztán tényleg van tapasztalatom, hisz már legalább 2 éve használom.
Egy ilyen tömb szerintem örök életemre elég lett volna, gyakorlatilag elkoptathatatlan.
Beáztattam a teljes szappant egy tégelynyi vízbe és gyakorlatilag másnapra elolvadt. Az oldatot vízhez adtam, így csináltam lábfürdőt a férjemnek, Utána tisztára töröltem a lábát, leradíroztam és hegyekben hullt le a bőrkeményedés. Így elkopott végre. Igazából untam mindig arrébb pakolászni a nehéz sódarabot, ettől most hasznosabbat nem is tehettem volna vele.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 1.

rockhormon

2016. december 30.

Már 3 éve, hogy rátaláltam a sószappanra és azóta is ugyanaz a tömb lapul egy bögrében a fogkeféspoharam mellett! Ezért a mennyiségért, nagyon megéri az árát! 15 évesen kezdtem el használni, és egy-két hónap alatt hihetetlen eredményeket értem el vele. Nem szárít! Sőt, ha ki van száradva a bőröm, ezt használom és rendbe rakja. Ha barátomat valami kiüti, ezt kenjük rá. Anyukám a herpeszére is rászokta kenni, és fantasztikus! Ez egy természetesen tökéletes fertőtlenítő, nem több és nem kevesebb.

Használata: Én picit benedvesítem a bőrömet és az egész (száraz) tömböt az arcomba kenem. Ajánlatos párától, melegtől távol tartani, hogy ne olvadjon.

Tény, hogy kiszemcsésedik és úgy faj a használat, de kérem, azt le lehet kapargani róla! Ezért butaság abbahagyni a kezelést. Mint mindennek idő kell neki, hogy hasson!

Aki változást akar elérni, az kibírja az első pár alkalmi csípést, mert tényleg szörnyen csíp, de utána észre sem veszed!

Hátra és mellkasra is első osztályú!

Bőrtípustól függetlenül, mindenkinek nagyon ajánlom, remélem segíteni fog!

rockhormon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Hátra és mellkasra is első osztályú!

Bőrtípustól függetlenül, mindenkinek nagyon ajánlom, remélem segíteni fog!