KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2015. február 9.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Hyperol tabletta karbamid-peroxid tartalma miatt az oxidálószerek közé tartozik, képes elpusztítani a baktériumokat, vírusokat, gombákat és egyes élősködőket is. A tablettákból meghatározott koncentrációjú oldatot készítünk, mely alkalmas:

• öblögetésre (fogszuvasodás, fogfehérítés, fogínygyulladás, szájszag);
  • műfogsor, fogkefe fertőtlenítésére;

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Rebeka020

2018. július 11.

Nekem a pattanásos bőrömön egészen jól segített, néha eszembe jut akkor használom, de sosem bánom meg!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

sdiablo

2018. április 12.

Nagyon, nagyon jó, mindenkinek ajánlom, hogy tartson otthon belőle! Fogfehérítő hatást én nem tapasztaltam, de nem is az a fő profilja. Főleg szájüregi fertőzésre, aftára szántam, de néha az arcom is áttörlöm egy enyhébb oldatával, vagy ha pattikat nyomkodtam, picit töményebbel. Égési vagy vágott sebekre is nagyon jó és főleg OLCSÓ. Nekem semmiféle irritációt sem okozott eddig.

sdiablo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

encibajbi

2017. november 30.

Szerintem is csodaszer. Először mandulagyulladásnál vettem hasznát, mivel nem akartam antibiotikumot szedni. Ahogy éreztem,hogy fáj már el is kezdtem öblögetni napi 4-5 alkalommal, kb 1 dl-be tettem 1 tablettát. Rá pár évre afta kezelésére használtam. Arra is kitűnő választás volt. A fogorvos ajánlotta,hogy reggelente érdemes öblögetni vele és utána a nyelvről nyelvkaparóval a lepedéket eltüntetni. Felér egy jobb szájvízzel is.

encibajbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Nina

2017. november 27.

A fogorvosom tanacsara kezdtem el hasznalni, kb. 1,5dl vizben ket tablettat feloldani, eloszor a fogakat/ foginyt vegigdorzsolni az oldatba belemartott fogkefevel, majd fogat mosni fogkremmel, legvegul pedig a fennmarado oldattal oblogetni.
Az eredmeny magaert beszelt: a foginyem egyszsegesebb lett, a fogaim pedig feherebbek.
A masik dolog amire hasznalom: az arcomat kezelem vele. 1dl vizben 9 db tablettat feloldok es ezzel reggel/este az arctisztitas utan attorlom az arcomat, ennek eredmenyekeppen egysegesebb lett a borszinem es a rajta levo kis futo szemolcsok kisebbek lettek, remelem idovel eltunnek!
Hasznalhato eszkozok fertotlenitesere is, az elonye, hogy nincsen irritalo szaga es az ara is elfogadhato!

Nina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

CrazyKid

2017. október 29.

Szájöblögetésre használom, elég új vagyok ebben a Hyperol dologban. Nem mondanám, hogy friss leheletem lesz, de amilyen borzalmas az íze el tudom képzelni hogy gyilkos a bacikra nézve. Talán hosszabb távon megszeretem/megszokom. Az is igaz h Lacalutot használok, ami alapból nem egy mentolos fogkrém, szóval nincs nagyon mitől várjam a jeges frissességet. Torokfájáson enyhített.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Beu

2017. augusztus 18.

Microdermal piercinget kezeltem vele, 2 nap alatt rendbe tette. Másra is biztosan ki fogom próbálni.

Beu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Pipi

2017. június 17.

Októberben lövettem fülporc piercinget, néhány hét múlva jó kis vadhús lett mellé. Állandóan keresgéltem, próbálgattam mivel tudnám eltüntetni. Semmi nem segített ( vagy csak nagyon minimálisan) Már azon voltam, hogy kivetetem, nem szenvedek vele tovább, amikor valahol olvastam a hyperol tablettáról. Gondoltam teszek egy utolsó próbát. Hetekig kenegettem, tisztogattam vele a piercinget és láss csodát mára majdnem teljesen elmúlt a vadhús. Szerintem még pár nap és nyoma sem lesz. A lényeg, hogy rendszeresen tisztítva legyen és arra ez a tabletta kiválóan alkalmas. Most már mindig van otthon, tényleg csodaszer.

Pipi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

ravasz

2017. április 20.

Minden nap használom.
Szájöblögetésre (elpusztítja a bacikat, így fogmosás tovább tart a fogkrém mentolos illata), pattanásokra, sebfestőtlenítésre, eszközök fertőtlenítésére (pl.:epilátort áttörölgetve) .
Néha enyhén csíp, de egyáltalán nem zavaró.
Csodaszer!

ravasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Minden nap használom.
Néha enyhén csíp, de egyáltalán nem zavaró.
Csodaszer!

kofola

2017. április 12.

Nagyon sok mindenre használtam már. (pattanás,sebtisztítás->nem csíp,piercing fertőtlenítés...stb.) Csodaszer!

kofola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

kisizé

2017. március 9.

Én még csak egyszer próbáltam, de nagyon rossz az íze :( emiatt nem szívesen használom újra...

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.