KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 5000 , Eladó: nori23
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Banki utalással, személyes átvétel

pallus

2018. június 16.

Ahhoz képest, hogy mennyi hatóanyagok tartalmaz és milyen mennyiségben egyáltalán nem drága, sőőt...az ajándék hajszárító miatt kifejezetten megéri.
Lehet, hogy a hajszárító miatt (is) ,de nekem csodát művelt a hajammal 3 hónap alatt

pallus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Gina77

2018. június 11.

2 kúrát is vègig csináltam, teljesen feleslegesen mert semmit nem használt. Nem nőtt többet a hajam mint általában, a minősège sem lett jobb. Sajnálom mert elèg borsos ára van,ès cserèbe semmit sem segített.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

fcsbkf

2018. június 10.

Kicsikét szánalmas, hogy sehol máshol nem olvas a negatív értékeléseknél az ember másik termék ajánlását, mint ennél a terméknél, és érdekes módon mindenki aki ezt a legjobban fikázza, az a DM termékét ajánlja. Nézzétek csak meg más értékelésnél leírják, hogy szar a termék és KÉSZ. Nem kezdenek el más terméket isteníteni. . . kivéve a DM beépített emberi :DDD Ez egy fórum, ahol ajánlgatnak terméket? Vagy a DM emberei megkapták utasításba, hogy mindenhova írják oda ennél az értékelésnél, hogy szar, és a DM a jó? Mert ebből az jön le, és ráadásul szánalmas módon nyomkodják a "házirend ellenes" gombokat a vélhetően pozitív véleményekhez , közben meg hemzseg az magic hair értékelési oldal házirend ellenes dolgoktól (nem próbálta, de nem hisz benne: 1 pont :D reagál a másik kommentre, nem ír értékelést: 1 pont és társai, hát furi...)

UPDATE 3.
Jelenleg a Magic Hair pezsgőtablettás szépségital formátumát kombinálom a kapszulával kb. 2 hónapja, ugyanazt a hatást látom , mint amikor csak a kapszulát szedtem, csak most jobban érzem a pozitív változást a körmeimen és a bőrömön is.
Mondjuk rengeteg véleményt és hiteles kommentet megnéztem egy weboldalon, ahol összesítik a vásárlók tapasztalatait. Itt valós, lecsekkolható emberek véleményeit olvastam el vásárlás előtt, akik ARCCAL akár videóban, akár egy közösségi oldal leellenőrizhető kommentjeiben vállalják az arcukat (és nem önmagukat reklámozó, magukat bloggernek kikiáltó , egyszeri , talán a konkurencia által fizetett és / vagy csalódott vásárló véleményére adtam) Ezt bárki megteheti egyébként, aki beírja a termék nevét + vélemény a keresőbe...

UPDATE 2.

Én komolyan mondom, hogy értetlenül állok azok előtt, akik ezt a hajvitamint összehasonlítják az 1000 Ft-os DM és Rossman és társai hajvitaminnal.
Vette már bárki a fáradtságot, hogy összehasonlítja ezek összetevőit a Magic Hairrel? Csak mert akkor láthatná , hogy lényeges eltérés van az összetevők SZÁMA és az összetevők MENNYISÉGE között! Azokat sem értem, akik egy havi adagtól várnak csodát, és megveszik 7 ezer forintért az 1 havi adaggot, holott időközönként hozzá lehet jutni akár 4 havi kúrához 12 ezerért, ami ugyebár 3 ezer Ft / hónap, dehát aki hülye, az ....

UPDATE:
ÚJRAKEZDTEM szünet után a kúrát, és csodát tett a hajammal! Én nem tudom, hogy ez minek köszönhető, hogy 3 hónap után indult be a növekedés csak, de már nem bánom meg, hogy kitartottam :)

Első hónapban látványos növekedés, második és harmadik hónapban "csak" a hajamnak az állagán történt pozitív változás, tartok szünetet, utána újrakezdem!!!

fcsbkf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

UPDATE 3.

UPDATE 2.

UPDATE:

Scara

2018. június 9.

A pezsgőtablettával kezdődött az ismeretségünk november végén. Lassan már 1 éve figyelgettem a reklámokat, beszámolókat, de mivel a termék kapott hideget-meleget, nem volt bizalmam eddig kipróbálni.
Amikor elkezdtem inni 3-4 nap után azt vettem észre, mintha a bőröm egységesebb kinézetű lenne, kevesebb sminkre van szükség az álmos reggeleken.

Az utóbbi hetekben felváltva szedem a kapszulát és az italt. Minden elismerésem a terméknek, komolyan. Évek óta szenvedtem a hajam állapotával, mert az összes sampon irritálta a fejbőrömet, ami mesterséges illatanyagot tartalmazott. Csak bio samponokat használhattam, de azoktól sosem volt szép igazán a hajam. Nos, ennek vége :) Bátran használhatok ami csak megtetszik, ugyanis semmi viszketés, semmi irritáció. A hajam láthatóan erősebb, puhább és kezelhetőbb lett.
Valószínűnek tartom, hogy a nagy mennyiségű biotin a felelős a látványos változásért, mert más vitaminhiányom nem volt. Évente 2x nézetek teljes vérképet (igen, közepes erősségű hypochondria :) ), így vitaminhiány kizárt. Találtam más magas biotin tartalmú készítményt is, ami fele ennyibe kerül, de amíg ezt lehet kapni sokszor akcióban, addig jobban megéri és nem váltom le. Megérdemli az 5 csillagot.

Update: Sajnos egy idő után azt vettem észre, hogy az emésztésemnek nem tesz túl jót és ha kihagytam 1-2 napot, akkor jobban voltam. Találtam egy másik hajvitamint, ami bár nincs égen-földön reklámozva, mégis hasonlóak az összetevők. Abban valamennyivel több biotin van és a többi vitaminnak csak a napi szükséglet 100-120%-a, nem pedig többszázszorosa. Remélem ezzel sikerül szinten tartani a hajnövekedésem anélkül, hogy minden mással túlterhelném a szervezetem, ami tisztítókúrát eredményez. A magamon tapasztalt mellékhatása miatt levonok 2 csillagot, mert bár a hajammal tényleg csodát tett, a közérzetemen határozottan rontott.

Update2: Azt tanácsolom mindenkinek, aki szedi a kapszulát, hogy fokozottan figyeljen oda és vegye komolyan a szervezete jelzéseit. Sajnos nekem ez a kapszula hazavágta a gyomrom, komoly emésztési problémákat okozott, amik nem múltak a kapszula abbahagyása után sem. Orvosi tanácsra 2 probiotikumos kúrának sikerült újra helyreállítania a rendszert. Szóval csak óvatosan. :(

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

dia020121

2018. június 8.

Múlt hónapban vettem egy akció keretein belül. Nagy izgalommal vártam a csodát. Sajnos az elmaradt. Egy hónapja szedem és a hajam az hullik. Azt sem vettem észre, hogy nőt volna a hajam.Még van 3 havi adag kapszulám. Sok mindent nem várok már tőle.
Sok hajvitamint kipróbáltam már de ennyire gyenge egyik sem volt.
Normál áron szerintem túl drága. Gyenge terméknek tartom.

dia020121
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Sok hajvitamint kipróbáltam már de ennyire gyenge egyik sem volt.
Normál áron szerintem túl drága. Gyenge terméknek tartom.

kisko

2018. május 30.

Tényleg nagyon béna a marketingje (itteni kamu vélemények no comment) és rettenet drága alapáron (bár nem hinném, hogy bárki is úgy vásárolja, sokszor van akció, kb 3000 Ft/hó ha az ember többet rendel). Összetevők alapján választottam, brutál sokminden van benne, és most már biztos, hogy ez eddig a legjobb hajvitamin számomra. Nem szedem folyamatosan, mert ennyi B vitamin meg tudja borítani a bőröm, kb 2 dobozt 3 hónap alatt fogy el.
Írják itt sokan, hogy placebo, hogy szebb a haj hossza, de ez tényleg így van nálam is. Ha nem szedem, jön a szárazság, zsírosodás, töredezés. Babahajas típus vagyok, így azon nem csodálkoztam, hogy sok nőtt tőle, de a "felnőtt" hajaim is nőnek szépen, nagyon jól visszadúsult a korábban kihullott hajam és nem törik le. Gyanítom, hogy a bőröm szárazságán is segített, bár ott sokminden bejátszik.
Reális elvárásokkal kezdtem szedni, sosem lesz dús, derékig érő hajam, de a hozott anyagból kihozta, amit ki lehetett. Nem szimpatikus a cég, de továbbra is venni fogom akcióban.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

mimmike

2018. május 29.

Mondanám, hogy szuper ez a bogyó. De nem az.
Most végeztem a 3. hónappal és itt be is fejeztem a tesztelését. Sem gyorsabban nem nő a hajam tőle, sem a hajhullásomon nem segített, egy picit sem. De még a hajam textúrájában sem értem el pozitív változásokat. Ellenben bazi nagy, alig lenyelhető méretű a kapszula, amivel minden nap megszenvedtem. De ez az én gondom, a szépségért mindent ugyebár. :) Csak az a baj, hogy ez egy tök felesleges 90 napos tortúra volt.

mimmike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Mondanám, hogy szuper ez a bogyó. De nem az.

petimetra

2018. május 21.

en tegnap rendeltem meg a 3 havi adagot, elotte sose hallottam rola, igy meglep hogy milyen bena a marketingje. most, a sok negativ kommentet latva megijedtem, h kamu az egesz. mondjuk egy baratnöm ajanlotta aki fodrasznak tanul egy jo nevü szalonban es ott mindenki erre esküszik. a baratnömnek pajzsmirigyproblemai vannak es az utobbi evekben sokat hullott a haja. neki azt mondja segitett 2 honap alatt eza kapszula. nekem mondjuk sok hajam van, nem hullik, nem extrem szaraz (csak a vege a vasalastol), de mar vagy 3 eve alig nö. kivancsi vagyik, mennyire lesz nalam hatasa. ha nem valik be, akkor kiprobalom az olcsobb alternativakat.

ezert ketdetnek most a semleges 3 csillag, amit majd kesöbb update-elek

petimetra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

ezert ketdetnek most a semleges 3 csillag, amit majd kesöbb update-elek

picitina

2018. május 16.

Nos, festem a hajam, így látványosabb minden mm növés. Egyáltalán nem nő gyorsabban a hajam ettől a készítménytől, minden hónapban ugyanakkora a lenövésem.
VISZONT!
A sok festéstől és hajegyenesítéstől szálkás, töredezett, elgyengült lett a hajam, amit próbálok azzal orvosolni, hogy 3 havonta fodrászhoz rohangálok. Most először mondta azt meglepődve a fodrászom, hogy milyen szép szerkezetű lett a hajam, szedek-e rá valamit?:)
Szóval kap tőlem 4 csillagot, hiába csalódtam a csoda növekedésben...:)

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

VISZONT!
Szóval kap tőlem 4 csillagot, hiába csalódtam a csoda növekedésben...:)

judit14krem

2018. május 9.

Elég jó akció keretein belül vásároltam meg -köszi blackfriday - 8250Ft-ot fizettem 3 havi adagért, (plusz ajándék dessata hajkefét kaptam amit azóta is imádok) de így sem gondolnám, hogy megérte. Észrevehetően több lett a babahajam, de szerintem nem nőtt semmivel se gyorsabban.

judit14krem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.