KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. március 21.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, a Bio-Nutri-Komplex, amelyet úgy állítottuk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van. A klinikai tisztaságú tápanyagok a Magic Hair kapszulából bejutnak a szervezetbe, ahonnan a hajhagymák képesek felvenni a számukra szükséges mennyiséget, és beépíteni a hajszálak szerkezetébe.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal az ásványi anyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

nyusszkoo

2017. július 13.

Még kb 1-1,5 éve szedtem 3 havi adagot, a régebbi összetevőjubol. SEMMI extra, nem nott tole gyorsabban a hajam. Ennyi penzert nem erte meg. Tulhypeolt marketing fogas, nyomatjak allandoan. DM das gesunde plus Hajkapszulabol egy helyett 2DBt vegyetek be egy nap, talan jobb, es egy 60DBos kiszereles 800ft kb...

nyusszkoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

paarkali

2017. július 4.

Nagyon szerettem ezt a vitamint! Összesen 6 hónapig szedtem, és legalább 10 centit nőtt a hajam a kezdeti állapothoz képest, pedig közben vágatni is elmentem a fodrászomhoz. Kicsit borsos az ára, de nem bántam meg, hiszen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. :) Nem mellesleg a hajam szerkezete is sokat javult. Előtte sem voltak problémáim, bár a hajam extrém lassúsággal növekedett, de most csak úgy ragyog, pedig már jó pár hete befejeztem a kúrát. Javaslom mindenkinek!

paarkali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Pötty

2017. július 1.

Frissítés:
Több mint egy hónapja, elég rendszertelen szedés után abbahagytam, mert úgy gondoltam, hogy annyira nem jelentős a javulás és visszatértem a DM-es hajkapszulához. Hát rá kellett jönnöm, hogy mégis sokat számított ez a kapszula, mert azóta megint sprőd és száraz a hajam, így újra rendelni fogok.

Kb. 3 hete szedem és a hajam állapota mindenképpen javult. Alapból erősen hullámos a hajam, amit szinte napi szinten vasalok, ezért legfőképp azért vettem meg, hogy erősítsem. Egy hét után éreztem, hogy puhább lett és sokkal fényesebb. Vasalás után nem az szokásos száraz kemény haj lett az eredmény, hanem puha és lágy esésű, így nekem ez is óriási eredmény. Nem mértem meg, hogy azóta mennyit nőtt, így arról nem tudok beszámolni, illetve a hajam sem hullott, így erről sem tudok nyilatkozni, de az biztos, hogy nekem segített, hogy kicsit szebb legyen. A körmömön nem vettem észre változást, arra a DM kapszula sokkal hatásosabb volt. Mellékhatást nem tapasztaltam, egyedül az ára ami húzós, ezért csak 4 csillag.

Pötty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Frissítés:

Swelana

2017. június 10.

Rendeltem, mert akciós volt. Két hónapig szedtem, de úgy vettem észre, az én hajammal semmit nem csinált, talán nagyon picit puhább lett és kevesebb hajszálam hullott ki, de elképzelhető hogy az az új balzsamtól volt és nem ettől a kapszulától. Gyorsabban nem nőtt...
Ahogy elkezdtem szedni, pattanásaim lettek tőle, pedig egyáltalán nem volt jellemző ilyesmi. (Most hogy abbahagytam, kezdenek elmúlni végre.) Azt írták, hogy nem hízhatnak tőle, de én állandóan éhes voltam a kapszulától... Nem veszem többet, nagyon drága ahhoz képest, hogy felét nem csinálja, mint amig ígérnek.

UPDATE: Még mindig jönnek ki a ragyák, azóta vagyok ilyen pattanásos.... nem ajánlom.... Nem akar elmúlni se...

Swelana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

fcsbkf

2017. május 31.

UPDATE:
ÚJRAKEZDTEM szünet után a kúrát, és csodát tett a hajammal! Én nem tudom, hogy ez minek köszönhető, hogy 3 hónap után indult be a növekedés csak, de már nem bánom meg, hogy kitartottam :)

Első hónapban látványos növekedés, második és harmadik hónapban "csak" a hajamnak az állagán történt pozitív változás, tartok szünetet, utána újrakezdem!

fcsbkf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

UPDATE:

Blondi

2017. május 31.

Lassan letelik a három hónapos kúra, de nem sok változást vettem észre a hajamon tőle. A nőnapi akció keretein belül rendeltem meg a legnagyobb csomagot, talán 22.000 Ft volt,amely tartalmazott 3 havi kapszulát, 1 "csodafésűt", keratinos sampont, balzsamot, kondicionálót, hajformázót,valamint a hajnak fényt adó krémet. Szerintem nem érte meg az árát. Se nem nőtt a hajam gyorsabb ütemben, se nem lett sokkal jobb állagú. Kipróbáltam, de nem fogom újra venni.

Blondi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

spy0005

2017. május 29.

4 havi adagot vásároltam, most járok a 3.hónapnál. Nálam a gyors hajnövekedés elmaradt, nem tapasztaltam köröm növekedést sem. Viszont, nagyon sok baba hajam lett! :) Valószínűleg újra meg fogom rendelni. Ártani nem árthat egy kis vitamin! :)

spy0005
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

3366

2017. május 15.

Egy barátnőm ajánlotta, így gondoltam biztosan megéri az árát. 3 havi adagot vettem, TELJES áron és mikor később megláttam, hogy kb. utána dobják az embernek 50-60-70% kedvezménnyel, hajszárítóval és minden egyéb vacakkal, hát majdnem eldurrant az agyam!!! A második dobozzal fogyasztom el, de még mindig nem mondhatok semmi észrevételt. Talán kevesebb hajam hullik, de szerintem az az E-vitaminnak köszönhető, mert időközben elkezdtem azt is szedni, mikor megláttam, hogy mennyire semmit sem érő lehet ez a kapszula, ha ennyire leakciózva, minden franc ajándékkal kell marketingelni. Adnák inkább pár ezresért, búcsúi bóvlik nélkül, akkor még talán hihetőbb is lenne, hogy van benne pár adag Vitamin!
Én azt javaslom annak, aki gondolkozik rajta, hogy vegyen ilyet, hogy inkább menjen be a patikába 200 mg-os E-Vitaminért (200 szemes 1700 Ft, akár egy évig is elég lehet) és vegyen egy "csodafésűt" az E-bay-en 2 euróért és ugyanott van, csak épp nem cseszett el 15000 Ft-ot!
Irtózatosan mérges vagyok magamra, hogy ennyire meg tudtak vezetni!!!

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Irtózatosan mérges vagyok magamra, hogy ennyire meg tudtak vezetni!!!

BonnyBunny

2017. május 14.

Már 2x rendeltem meg a 3 havi kúrát, tavaly, és tavalyelőtt, szóval ideje leírni a tapasztalataimat. Rengeteg babahajam nőtt tőle, és ezáltal sokat dúsult is a hajam, mivel vékony szálú és kevés van, nekem ez hatalmas plusz pont. Továbbá javított a hajam minőségén is, pedig festett, szőkített hajam van. Viszont nem nőtt tőle gyorsabban, tehát gyorsabb hajnövesztésre nálam nem vált be. Negatívumokat nem tapasztaltam a termékkel kapcsolatban.

Próbáltam más vitaminokat is, egy kis összehasonlítás ezzel:
- Hairburst: nálam ugyanaz volt mindkettőnek a hatása, sok babahaj, de gyorsabb növekedés nem. Viszont a MH ára sokkal kedvezőbb, főleg csomagban, ingyenes szállítással.
-Merz szépségdrazsé: jelenleg ezt szedem, és ettől gyorsabban nő a hajam, viszont sajnos ugyanúgy elkezdett hullani, mint régen... Talán ez a bőrömre is hatással volt, de az amúgy sincs rossz állapotban, a hajhullás viszont eléggé aggasztó, főleg miután már elég szép lett a hajam a MH-től... 2 havi adagot szedtem belőle, de nem fogom újravenni. Árát tekintve nem sokkal olcsóbb, mint a MH.

Összegzés: Most megint meg fogom rendelni a MH-t, a 3 havi adaghoz ionos hajszárítót adnak, árban se sokkal több, mint a Merz, hajszárítóval meg megéri nagyon szerintem.

BonnyBunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Próbáltam más vitaminokat is, egy kis összehasonlítás ezzel:

Najtha89

2017. május 9.

Sziasztok!
Én körülbelül 7-8 hónappal ezelőtt próbáltam ki a kapszulát.
Sok hirdetést láttam róla, termèszetesen nagyon vonzott hogy gyorsabban nőhet a hajam és jobb állaga is lehet.
Tartottam tőle hogy azért túl van hirdetve a dolog, de gondoltam egyszer kipróbálom, ártani csak nem árthat annyit ha ilyen természetes hatóanyagokat ìgérnek:D

Összességében inkább pozitìv mint negatív volt a tapasztalatom.

Haj
Látványos hajnövekedésre nem tettem szert, de az tény hogy sok babahajam kinőtt,amire a fodrászom hìvta fel a figyelmem.
Szerintem valamivel fényesebb is lett, erre meg az ismerőseim tettek utalásokat.
De példaul ami nekem hajnöveledés terén sokkal hatásosabb volt az a ricinus olaj,csak nagyon pepecselòs az egész és már nagyon ritkán teszek fel pakolást időhiány végett.

Bőr
A bőröm szebb lett tőle. Kevesebb volt a pattanásom és kisimultabb is volt az arcom.

Köröm
Az sajnos gyorsabban nőtt, ami másoknak pozitìv lehet de nekem annyiból nem,hogy nagyon hajlékonyak és gyengék a körmeim, és a kapszula hatására csak picit erősödtek,ìgy ezt a hatást kevésbé éltem meg hálásan:D

Szőrnövekedés
Nekem gyorsabban nőtt szerintem máshol de erre már nem annyira emlékszem sajnos.

Mindent összegezve nem volt rossz hatással semmimre a tabletta, de mint azért sejtettem a marketing szöveg kicsit túloz, nem lettem sem Aranyhaj (hossz) és a várta várt világboldogság sem jött el. Thug life.

Najtha89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Sziasztok!
Én körülbelül 7-8 hónappal ezelőtt próbáltam ki a kapszulát.

Összességében inkább pozitìv mint negatív volt a tapasztalatom.

Haj

Bőr