KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Masnilány

2019. január 18.

Jövőre férjhez megyek és eldöntöttem, hogy én biza hosszú hajjal fogom ezt megtenni és nem szeretnék póthajat. Kerülgettük egymást ezzel a termékkel hosszú ideig, aztán győzött facebook üldöző marketingje: kegyetlenül berendeltem belőle black fridaykor.
Nagyon felkészültem a tesztelésére, párom szerint nem vagyok normális :D
Addig nem kezdtem el szedni, amíg nem mentem el a szokásos fél éves hajvég nyisszantásra, hogy az esetleges töredezés ne legyen az eredmény rontója.
Beáldoztam egy régi felsőmet, a kezdés napján bejelöltük rajta a hajam hosszát, ez volt pontosan egy hónapja.

Jan 18: Tehát egy hónapja szedem, kitartóan, este vacsi után minden egyes nap. Gyomorégést nem tapasztalok, hányingerem sincsen. A hajam mintha fényesebb lenne, babahajak mintha, de a hajam nem nőtt többet, mint szokott, a pólón be sem jelöltük ezt a hónapot, mert kb semmi növekedés.
Ezért még le nem pontozom, mert írták több helyen is, hogy egy hónap után indul be a dolog, kíváncsian várom, havonta igyekszem updatelni :)

Masnilány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Nagyon felkészültem a tesztelésére, párom szerint nem vagyok normális :D

PinkSnow

2019. január 12.

Akkor jövök felpontozni 😀
Kb. 1éve szedem, nagyon sokat nőtt a hajam, főleg ez az észrevehető eredmény, rengeteg vitamint probáltam már, semmi nem használt.
Sajnos 28 éves létemre még mindig problémás, pattanásokra hajlamos az arcom, ennél semmi nem jött ki, illetve a splash-t is iszom ezzel felváltva és sokat segített a bőrömön is!
Érdemes akciokor rendelni, mert sokat lehet spórolni ugy!
Legjobb!

PinkSnow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Akkor jövök felpontozni 😀
Érdemes akciokor rendelni, mert sokat lehet spórolni ugy!
Legjobb!

Chapshe423

2019. január 5.

2 hónapon vagyok túl. A hajam az égvilàgon semmiben nem vàltozott,kevésbé hullik ez tény de az összes többi hajvitamintól is ezt kaptam. A hajam sokat nőtt de nagyon csúnyàn törött ezért megy a kukàba...Babahajam nem lett több. Tapintàsra és kinézetre szintén semmi vàltozàs. 2 csillagot tudok adni mert nagyon dràga és semmivel nem lett jobb a hajam csak nőtt,amit gyanítok màskor is megteszi csak én mindig vàgok belőle vissza mert utàlom ha ronda töredezett a vége. Senkinek nem ajànlom mert pénzkidobàs. Visszatérek a Helia-D vitaminhoz,eddig az vàlt be a legjobban!

Chapshe423
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

tilbog

2019. január 1.

Bár még nem fogyott el egy doboz kapszulam, látványosan több az új hajszálacska a fejem bubjan. Gyorsabb növekedést még nem tapasztaltam, a hajam szokitett, tehát szembetűnő lenne. A copfomat vastagabbnak érzem, a hajam mintha erősebb lenne (hullámos, vékony szálú). Nem igazán hittem benne, de a sok babahaj meggyőző. Nem mondanám csodaszernek, jó terméknek igen. Eddig semmitől nem volt ennyi új hajszalam. Tervezem a pezsgőtablettaval való kombinalast.

tilbog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

rtklmn

2018. december 26.

Számomra az egyetlen “haj vitamin” amitől nem lettek eltüntethetetlen pattanások és aknék az arcomon. Ez előtt bármit próbáltam, pár nap után abba kellett hagynom a szedését...végre itt a kivétel. Úgyhogy már ezért is jár nálam az 5 csillag.
Hatása: 3 hónapja szedem, különösebb haj növekedést nem vettem észre, viszont a hajam sokkal fényesebb, sokkal egészségesebb és sokkal dúsabb. A töredezések is csökkenni látszanak.

rtklmn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 26.

laszlobrigi04

2018. december 18.

Röviden tömören: semmit nem ér, pénzkidobás. Szaga, mérete borzalmas, hatása nulla.

A White hair által forgalmazott samponok/balzsamok is ugyanez, egyedül a marketingjük jó.

laszlobrigi04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Vanessza0420

2018. december 14.

Nekem nem nagyon nőtt tőle a hajam, sőt szinte semmit nem nőtt a szedés alatt sem.
De nagyon szépen helyrehozta, dúsabb lett, fényesebb és a töredezések is egyre kevésbé látszanak. Teljesen természetes, egészséges hatása van tőle, úgyhogy teljesen megvagyok vele elégedve :)

Vanessza0420
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Doci0331

2018. december 9.

Szeretem ezt a terméket, bár azért olyan brutál gyorsan nem nő tőle a haj, ez nyilván mindenkinél más. Már kb. 3. havi adagot szedtem be, igaz sokszor egy- két nap kimaradt feledékenységből. A hajam fényesebb és egészségesebb tőle.

Doci0331
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Fruzsika941210

2018. december 7.

Rengeteg hajvitamint kiprobaltam hairburst sugarbearhair és most ezt váltogatva szedem a pezsgő tabivsl és csoda a vegeredmeny félve rendeltem meg de mindig van akcio ahol olcsón ki lehet fogni és szuper gyorsan kuldtek ki :) meg Cdak két hónapja szedem de a hajam már is egészségesebb :) remelem továbbra is ilyen szep eredményeket erek el hiszen most van 9honapra elengedom :)

Fruzsika941210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

LauraHerczeg

2018. december 5.

A hugommal együtt végig csináltunk egy 3 hónapos kúrát és meg kell hogy mondjam a hajam tényleg gyorsabban nőtt, bár nekem fényesebb nem sokkal lett ezt is nagy haladásnak éreztem. Viszont egyértelműen több pattanásunk lett mindkettőnknek, olyan helyeken is az arcomon ami nem jellemző (pl orr tetején soha nem volt addig nekem). Valamint elég indokolatlannak tartom azt a rengeteg biotint benne...

LauraHerczeg
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.