KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

petracska635

2018. október 15.

Én már lassan két hónapja szedem a vitamint és sokat változott a hajam, puhább es sokkal ragyogóbb lett, sok új babahajam nőtt. Eddig is nőtt a hajam, de észleltem hogy már nem törik le annyira mióta szedem a kapszulákat.

petracska635
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

kathika33

2018. október 15.

A Magic Hair kapszula szedése mellett a Magic Wind hajszárító használatát is elkezdtem. A kettő együtt nem csak hosszabb, de egészségesebb hajat is varázsolt nekem. Nem hittem a csodákban, mostmár tudom hogy van csoda :)

kathika33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

hazsygabi

2018. szeptember 27.

Kb. 1 évvel ezelőtt hosszas vacillálás után megrendeltem, mert nagyon vékonyszálú, kevés hajam van, hajlamos hullani. Nem akartam hosszabb hajat, bobot hordtam, rendszeresen vágattam. Nem is készítettem képeket vagy fehérpólós méréseket. Kb. 1 hónapig semmit nem vettem észre, majd a 2. hónaptól annyit, hogy kevésbé hullik a hajam. A 3. hónapban gyakorlatilag egyáltalán nem hullott, még a "kötelező" napi 100 szál sem. Nagyjából 3 hónap elteltével nézegettem a fényképeimet és feltűnt, hogy a kapszula szedése előtt milyen kevés volt a hajam, a hónapokkal később készült képeken pedig több és nagyon fényes. Elküldtem a 2 képet Édesanyámnak is, akinek hasonló állapotú a haja. Szerinte is szembetűnő a változás, ő is megrendelte, neki is használt. Szóval növekedésről (mivel nem ez volt a cél) nem tudok beszámolni, de a hajhullásomat megszüntette. Most növeszteni szeretném, ezért megrendeltem egy újabb 3 adagot. Majd jövök az update-tel. Egyébként a hozzá ajándékba kapott hajszárító is szuper. :-) Annyit még a kétkedőknek én is írnék, hogy nyilván nem mindenkinek a szervezete egyforma és lehet, hogy másnak más a problémája. Ez a kapszula csak a legtipikusabb, vitaminhiánytól kialakult hajhullást és lassú növekedést hivatott segíteni.

hazsygabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

pannafuresz

2018. szeptember 22.

Nekem nagyon sokat segített a Magic hair hajkapszula. A hajam a sok festéstől és állandó hajszín váltástól teljesen tönkrement, nagyon hullott elvolt töredezve és a vége mindig letört. Miután elkezdtem használni már két hét múlva észrevettem, hogy a hajam sokkal puhább, egy hónap múlva már sokkal gyorsabban nőtt és a hajhullásom is lecsökkent. Már több mint fél éve szedem és nagyon széppé varázsolta a hajam.

pannafuresz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

viszizsani

2018. szeptember 20.

Kombináltam a pezsgőtabletta formulával, 4 hónapos kúrával végeztem nemrég. Igaz, hogy alapból is gyorsan nő a hajam, de még a fodrász is megjegyezte, hogy milyen gyorsan nő és mennyire dús lett...tartok egy kis szünetet és csak bízom benne, hogy a következő kúra sem lesz kidobott pénz

viszizsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

LexiR

2018. szeptember 15.

Pénzkidobás, semmit nem használ. 4 dobozzal használtam el, és ugyanannyit nőtt a hajam mint amennyit 4 hónap alatt alapjáraton is nő, enélkül. Hülyeség, a marketingje jó csak :D Az viszont 5 csillag, így nem bánom ezt az egyet :D

LexiR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

kremmanias24

2018. szeptember 3.

Nekem nem ért semmit, pénzkidobás.

kremmanias24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Nekem nem ért semmit, pénzkidobás.

boczetimea

2018. augusztus 13.

Sajnos nekem nem vált be. Ajándékba kaptam 4 hónapra elegendő adagot, de a 3. után abba hagytam a szedését. Nem változtatott sem a hajam állagán, sem a kinézetén sem a hosszán. Annyi pozitív hatása volt, hogy a hajhullásomon csökkentett.

boczetimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

balintimola

2018. augusztus 12.

Jelentős hajnövekedést nem tapasztaltam, de a hajhullást megállította és kevésbe töredezett a hajam illetve sokkal fényesebb lett

balintimola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 30.

Régebben már tartottam egy 3 havi kúrát. Akkor is nagyon szerettem. 15 centit nőtt tőle a hajam.
Most elkezdtem egy kombinált kúrát a pezsgőtablettával együtt.Nem bántam meg! ismételtem szép hosszú és erős a hajam.

Az első hónapban megerősödik a hajam és a körmöm, a harmadik hétre beindul a haj növekedése és csökken a hajhullás.
A második hónapban még jobban beindul a növekedés.
A harmadik hónap végére 15 centivel hosszabb hajam lett, és a kombinált kúra miatt a bőröm is csoda lett a pezsitabitól.

Előnyök:
- szép hosszú és ellenálló, fényes haj
-gyors hajnöveledés
-erős körmök

Hátrányok:
- a gyors hajnövekedés miatt gyorsabban zsírosodik a haj
-(nálam) éhségérzetet váltott ki, ezért pikk pakk feljött rám 2 kiló. ( de ez korrigálható, ha este szedjük be, vacsora után.)

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 30.

A második hónapban még jobban beindul a növekedés.

Előnyök:
- szép hosszú és ellenálló, fényes haj
-gyors hajnöveledés
-erős körmök

Hátrányok:
- a gyors hajnövekedés miatt gyorsabban zsírosodik a haj