KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 5000 , Eladó: nori23
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Banki utalással, személyes átvétel
Ár: 6500 Ft , Eladó: vls
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta

boczetimea

2018. augusztus 13.

Sajnos nekem nem vált be. Ajándékba kaptam 4 hónapra elegendő adagot, de a 3. után abba hagytam a szedését. Nem változtatott sem a hajam állagán, sem a kinézetén sem a hosszán. Annyi pozitív hatása volt, hogy a hajhullásomon csökkentett.

boczetimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

balintimola

2018. augusztus 12.

Jelentős hajnövekedést nem tapasztaltam, de a hajhullást megállította és kevésbe töredezett a hajam illetve sokkal fényesebb lett

balintimola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 30.

Régebben már tartottam egy 3 havi kúrát. Akkor is nagyon szerettem. 15 centit nőtt tőle a hajam.
Most elkezdtem egy kombinált kúrát a pezsgőtablettával együtt.Nem bántam meg! ismételtem szép hosszú és erős a hajam.

Az első hónapban megerősödik a hajam és a körmöm, a harmadik hétre beindul a haj növekedése és csökken a hajhullás.
A második hónapban még jobban beindul a növekedés.
A harmadik hónap végére 15 centivel hosszabb hajam lett, és a kombinált kúra miatt a bőröm is csoda lett a pezsitabitól.

Előnyök:
- szép hosszú és ellenálló, fényes haj
-gyors hajnöveledés
-erős körmök

Hátrányok:
- a gyors hajnövekedés miatt gyorsabban zsírosodik a haj
-(nálam) éhségérzetet váltott ki, ezért pikk pakk feljött rám 2 kiló. ( de ez korrigálható, ha este szedjük be, vacsora után.)

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 30.

A második hónapban még jobban beindul a növekedés.

Előnyök:
- szép hosszú és ellenálló, fényes haj
-gyors hajnöveledés
-erős körmök

Hátrányok:
- a gyors hajnövekedés miatt gyorsabban zsírosodik a haj

regi1995

2018. július 29.

Semennyire nem győzött meg, két hónapig szedtem, de se híre,se látszatja a szebb,egészségesebb,hosszabb hajnak. Hiába csomagolnak a megrendelés mellé egy szórólapot,ha felteszem videóba,hogy meggyőzött, adnak jutalmul 3 dobozzal...Nem lesz attól még jobb,max eladhatóbb. Bukta.

regi1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Vivien2101

2018. július 17.

Most járok másfél hónapnyi szedésnél, 4havit rendeltem, azt végigszedem, aztán szerintem még egy 4 vagy 3hónapos kúrát csinálok közvetlen (hatástól függ). Amit eddig tapasztaltam, hogy soha nem látott mennyiségben vannak rövid hajszálaim így kissé gyapjas hatást kelt a hajam. Nőni amúgy is a havi 1,5-2cm megvolt, túl nagy változást nem tapasztalok.Nem kezelhetőbb, nem puhább viszont szerintem dúsabb, jobb tartása van. 3 hete viszont rettenetesen hullik(semmilyen hajápolási rutinon mem változtattam csak a kapszula szedése ami új).Eddig +3 kilónál járok mert akkora étvágyam van, hogy azonnal mindent befalok :(
Egyszer valaki azt mondta, hogy a hajon minden 2-3 hónappal később jön ki, jó és rossz egyaránt, tehát egy stresszes időszak után pl 2hónappal lesz látványosan roncsolódva a haj, vagy egy vitaminos hajkúrának is kellhet 2-3hónap, mire rá lehet fogni hogy hatásos vagy sem. Beszedem a 4havi adagot, aztán jövök újabb infókkal.

Vivien2101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

nickye94

2018. július 6.

Kissé kezdem már megelégelni ezt a sok negatív kommentet. Annyian írjátok,hogy kamu az egész,és csak a cég fizet az embereknek, hogy próbálják ki a terméket fotókkal,stb. és kutya kötelességük terjeszteni a pozitív véleményt. Nos,ez egyáltalán nem így van. Én már több,mint 2 éve szedem a kapszulát kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Amikor először kezdtem használni, fényképekkel,pólón mért eredményekkel mutattam be a változásokat. Mivel akkor még eléggé újkeletű volt a dolog, nagyon sok embert érdekelt,hogy mennyire hatásos a kapszula. Én rendkívül részletes véleményezéssel és adatokkal mutattam be a kapszulát. Pár hétre rá megkeresett a White Hair, hogy megoszthatják-e a blogbejegyzésem. Természetesen beleegyeztem. Napokon belül több ezer látogatóm lett, és RENGETEG gyűlölködő kommentet kaptam azzal kapcsolatban, hogy engem mennyire könnyű lefizetni és mi a *****ért hazudozok mindent a termékről, mikor ez nem is így van. Tudjátok mit? Egy forintot sem kaptam tőlük, nem is kértem soha, nem ajánlották. Szerintem ez így is van rendjén. A kapszula a nevéhez hűen tényleg egy csodaszer. Nekem bevált, neked lehet, hogy nem fog úgy,mint másnak. Ezzel sincs semmi baj. Mindannyian különbözőek vagyunk, és ezt tudnunk is kell kezelni. Az,hogy neked nem vált be, nem jelenti azt, hogy minden platformon gyűlölködő kommenteket kell hagyni emiatt.

Végül térjünk a lényegre: mindenkinek ajánlom, hogy kipróbálja,és ajánlottam ismerőseimnek, barátaimnak, nekik mind egytől-egyig bevált. Nekem alapból 0,5 cm a hajnövekedésem havonta,így évek alatt sem sikerült megnövesztenem,ráadásul mire pár centit nőtt volna, le kellett vágatnom, annyira tört. Mostanra már derékig érő, egészséges,puha a hajam,és semmivel sem cserélném el a Magic Hairt.

nickye94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

zsazsi1

2018. július 5.

Update: Túl vagyok két újabb doboz beszedésén. Megrendeltem ugyan a következő kettőt is, mert nagyon jó áron volt - de fél doboz beszedése után egyelőre félretettem. Így, négy és fél doboz után sem tudok sajnos több csillagot adni, sőt, egyet szívem szerint még el is vennék, mert híztam 2 kilót (na jó, nem biztos, hogy csak ettől :-)).
A hajam változatlanul többé-kevésbé hulldogál, mint mindig. Az arcom melletti tincsek sem képesek továbbra sem még csak annyira sem megnőni, hogy csat nélkül elérjék a hajgumit. Azért a hosszabbításom újrarakásánál majd jelentkezem, ha csodát látnék...
A marketingje amúgy nagyon jó, tetszik a figyelmesség, ahogy a két doboz elfogyása előtt kb egy héttel jelentkeztek, természetesen kedvezményes ajánlattal, egyébként viszont nem bombáztak reklámokkal-hírlevelekkel.

Azzal kezdem, hogy az én hajam sajnos extrém eset. A 30-as éveim közepétől folyamatosan hullik, hol jobban, hol kevésbé, a hajszálaim elvékonyodtak, és az egész vállig érőnél nem bír hosszabbra nőni, de addig is csak egy-két kósza hajszál ér. Hajhosszabbítást vagyok kénytelen viselni már jópár éve, ha úgy akarok kinézni, ahogy szeretnék (és amilyen volt azelőtt). Bőrgyógyásszal, nőgyógyásszal stb természetesen már régesrég lefutottam a kötelező köröket, semmi. Úgyhogy az esélytelenek nyugalmával rendeltem ebből a bogyóból, mert egy csepp a tengerben ahhoz képest, amennyi pénzt költöttem már arra, hogy haj legyen/maradjon a fejemen.
Természetesen a fele sem történt annak, amit a reklámja ígér, de azért a semminél - talán - több. A következőkről tudok beszámolni a 2. doboz után: hajhullás: közepes, volt már rosszabb. Hajnövekedés: a póthaj legutóbbi újrarakásakor meglepődtem, mert ilyen hosszú már régen nem volt. Szánalmasan kevés, és vékonyka, de ami van, az hosszabb a vártnál, és a fodrászom szerint nagyon jó állapotban van (önmagához képest). Azt észrevettem már két hét szedés után, hogy azelőtt vizesen gyakorlatilag fésülhetetlen volt, akármit tettem rá, a fésű 10-15 cm után elakadt benne, annyira gubancos volt. Most fésülhetőbb. A dolog szépséghibája, hogy ezzel egyidőben váltottunk egy olaj alapú hajfestékre, úgyhogy ez akár attól is lehet...de nem biztos.
Javára írandó még, hogy nekem bajom nem lett tőle, nem pattogtam ki, nem émelyegtem - pedig a B-vitamin készítményektől szokott hányingerem lenni - és szerintem nem is híztam.
Mindenesetre még két dobozzal biztosan rendelek, nekem a kis eredmény is kincs, minden hajszál, ami nem hullik ki, és minden centi, amivel hosszabb.
Normális, egészséges hajon lehet hogy jobban működik.
Egyelőre két * de nagyon szeretném ha a következő két doboz után felpontozhatnám...

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

Normális, egészséges hajon lehet hogy jobban működik.

kiskata933

2018. július 3.

Az egyetlen hajvitamin ami segített a hajamon!! Évek óta alig növekedett, töredezett,gyenge volt, és a Magic Hair mindezt megváltoztatta! Az igazi hatást a második hónapnál lehet észre venni, de már a második hét után erősebb és fényesebb volt a hajam! :) csillagos5ös nálam ;)

kiskata933
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

noestenyke

2018. július 2.

Nézem ezt a sok hosszú véleményt, ilyen sok rizsát még egy másik terméknél sem láttam. Egyáltalán nem hiteles egyikük sem.

Megvettem, 3 doboz kapszulát, szedtem szorgalmasan, de az egyetlen eredménye az volt, hogy a 3. hónap végére már könnyen lenyeltem az irreálisan nagy tablettát. Akciósan se venném meg újra.

noestenyke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

barbaramartinek

2018. június 22.

2 havi adagon vagyok túl, de semmi. A hajam nem lett szebb sem egészségesebb. Nem nőtt többet mint amennyit ennyi idő alatt szokott, szemmel nem látható a változás. Babahajam eddig is volt, nem lett több, ugyanúgy hullik mint eddig.
Ha reggel veszem be egész nap éhes vagyok, emiatt kap tőlem +1 csillagot, mert az utóbbi időben nem volt étvágyam, így végre híztam kicsit. Nagyon sajnálom, bíztam benne.

barbaramartinek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.