KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. március 21.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, a Bio-Nutri-Komplex, amelyet úgy állítottuk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van. A klinikai tisztaságú tápanyagok a Magic Hair kapszulából bejutnak a szervezetbe, ahonnan a hajhagymák képesek felvenni a számukra szükséges mennyiséget, és beépíteni a hajszálak szerkezetébe.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal az ásványi anyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Krémmánia Kedvencek a -től
tAnett

2017. április 27.

A honlapon 75%-os hajnövekedést ígérnek, egy nagyon fura matekkal. " hogy ugyanolyan gyorsan nő mindig a haja, akkor 23-34 évig kellene növesztenie. Ez az idő Magic Hair kapszulával 17-25 év lenne." "de az erre szánt időt 75%-kal lerövidítenéd, " Nos, a számok nem stimmelnek :) Nagyon nem :)

A vitaminok kellenek, de általánossságban hatnak. Semmilyen vitamin szedése egy egészséges embernél, aki nem szenved vitaminhiányban, nem fog csodát tenni. Aki vitaminhiányban szenvedett, az nyilván pozitív tapasztalatokkal rendelkezik. Nem csak a hajára, hanem az egész egészségére nézve javuló állapotról számol be. Ugyanazt a vitamin kombinációt marketing szem,pontból máshogy állítanak be. Nem rég vettem Nem rég vettem Hyaluron+Collagen kapszulát. Egyik helyen a hajra körömre jó, másik helyen az izületekre is, annak függvényében mit akarnak eladni,.

Nem mondom, hogy rossz a termék, de ennyi pénzért más mutivitamin is van. Átlagosnak mondanám.Azért, mert haj van a dobozon, és erre ajánlják, nem lesz több, mint bármilyen vitamin, és ennek köszönhető a sok ellentétes hozzáállás.

A nők hajlamosak fogyózni, salátát répával enni, amai garantált B12 vitamin hiányt eredményez, Ez a termék pótolja, de bármelyik más is, és főleg a kiegyensúlyozott táplálkozás.
Nekem a Bánfi hajszesz és Varga cseppek váltak, ami után 2-3 hónappal nagyon nő a haj.

tAnett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 27.

roxana1120

2017. április 26.

Nekem nagyon bevált! Igaz én nem haj növesztés miatt vettem, hanem hajhullásra. A hajam alapból hosszú hát aljáig ért, azóta majdnem fenékig (minden hónapban vágok belőle) Van egy betegségem amire kéthetente injekicót adok magamnak, amitől szépen elkezdett hullani a hajam. Kopasz foltok lettek a fejemen, minden fésülködés és hajmosás sírásba ment át. Próbáltam sok mindent ideig óráig ha hatott. Megvettem ezt egy hét szedés után csökkent a hajhullás egy hónap után nem hogy fésülködésnél de még hajmosásnál is pár szál jött ki. Rengeteg lett a babahajam amik elég gyorsan nőlnek. Nem is tudom összefogni a hajam, mert a baba hajak nem egyenesek hanem göndörek és égnek állnak mikor össze van kötve :D Azóta folyamatosan rendelem, az ára tényleg húzós de a hajam szép fényes nem töredezik és ami lényeg hogy van hajam :) ( UI.: viszont bőrre és körömre semmit nem ér.)

roxana1120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

TundeViktoria

Korcsoport: < 18
2017. április 22.

Végig csináltam a 3 hónapos kúrát. Úgy kezdtem el szedni, hogy elmentem fodrászhoz, levágatni a töredezett végeket, és aznaptól szedtem. A hajam finom puha lett tőle, könnyebben tudtam fésülni is. 3 hónap alatt pár centit nőtt összesen, max 5-öt. 16.000 forinttós kapszulától többet vártam. Nem érte meg az árát, egyáltalán nem. Nem fogok többet venni. Sajnálom hogy kidobtam rá ennyi pénzt.

TundeViktoria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 22.

Swelana

2017. április 11.

Rendeltem, mert akciós volt. Két hónapig szedtem, de úgy vettem észre, az én hajammal semmit nem csinált, talán nagyon picit puhább lett és kevesebb hajszálam hullott ki, de elképzelhető hogy az az új balzsamtól volt és nem ettől a kapszulától. Gyorsabban nem nőtt...
Ahogy elkezdtem szedni, pattanásaim lettek tőle, pedig egyáltalán nem volt jellemző ilyesmi. (Most hogy abbahagytam, kezdenek elmúlni végre.) Azt írták, hogy nem hízhatnak tőle, de én állandóan éhes voltam a kapszulától... Nem veszem többet, nagyon drága ahhoz képest, hogy felét nem csinálja, mint amig ígérnek.

Swelana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

AligatorBaby

2017. április 9.

Tegnap ért véget a 2 hónapos "kúrám". Februárban volt a valentin napi egyet fizet kettőt kap akció ahol is, 2 x 30 db kapszulát postaköltséggel együtt 8 ezer forintért lehetett megvenni, úgy voltam vele ennyit még rászánok, hátha múxik. Természetesen előtte már elolvastam itt a kommenteket, és ahogy láttam kapott hideget meleget, de a puding próbája az evés, szóval mindenképpen szerettem volna megtapasztalni mit tud... Azért azt legszögezem, hogy ez a nagyon nyomulós marketing meg reklám már korábban se nagyon volt szimpatikus, eddig ezért is nem rendeltem, mert nagyon tolták a reklámját orrba szájba. Hosszú, szőke majdnem derékig érő hajamat sajnos le kellett vágatnom kb lapockáig, mert eléggé trén nézett ki, köszönhetően sajnos annak, hogy a hátam miatt gyógyúszásra utaltak be, és a gyönyörű hosszú hajamat télen az uszodai klóros víz teljesen tönkrevágta... :( Mondanom se kell, alig várom, hogy visszanőjön, tehát elsősorban a hajnövesztés miatt vettem meg. Pont aznap festettem be a hajam, mikor elkezdtem szedni tehát nyomon tudtam követni a növekedést. Amit már 2 hét után észrevettem, hogy, hogy a hajam lágyabb, könnyebben fésülhetőbb, fényesebb, viszont sajnos a növekedésre a reményeket nem váltotta be:(((Egy centivel se nőtt többet mint szokott, nekem kb olyan 1-1,5 centit szokott nőni havonta, és az egy hónap letelte után ugyanannyi volt a lenövés mint szokott lenni, és ez sajna a 2. hónapban sem változott. Ettől függetlenül újra fogom rendelni, mert a hajam állagán nagyon sokat segített, nagyon sprőd volt és száraz, mióta szedem sokkal lágyabb és fényesebb is, mások is megjegyezték, hogy sokkal jobb a hajam állaga és szép fényes is, de azért ez a marketing szöveg, hogy 3 hónap alatt 12 cm-es növekedés.... azért ez elég mesebeli:D A hajnövekedés szerintem főleg genetikai, van egy barátnőm, akinek úgy nő a haja mint a gomba, pedig nem szed semmit, meg nem ken rá semmi extrát. Egyszóval én annak tudom ajánlani, aki szeretné a haja minőségét jobbá tenni...

AligatorBaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Mesza

2017. április 5.

Nekem bevàlt, bàr csodàt nem vàrtam tőle. Szülésem utàn csomòkba hullott a hajam, a halànték mellett meg is kopaszodtam jobb oldalon jò nagy részen. Ekkor kipròbàltam patikàban kaphatò sok féle vitamint is, a hajam visszanőtt ugyan, bàr jò sokàra, kb 3 - 4 hònap alatt, a hajam minősége semmit nem javult, nem nőtt a hossza, sőt mivel festetem, ezért szâraz is volt, fénytelen,töredezett, folyton vàgatni kellett. Ezek a vitaminok nem sokkal voltak olcsòbbak, mint a Magic Hair. 1 hònapja szedem ezt a vitamint, a hajam àllapota màr most nagyon szép, nem töredezett a vége, pedig most is festetem, a hajam is nő tőle, bàr nem mértem, hogy mennyit. A körmöm szebb, a bőröm is. Igazàbòl amiért megvettem, hogy a hajam àllapotàn javìtson, azt teljesìti, a többi vitaminnal ezt nem tudtam elérni, pedig jòpàrat beszedtem. Az összes többi haj, bör, köröm vitaminhoz képest ez a legjobb, ezért maradok csak ennél.

Mesza
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Lorelloo

2017. április 3.

12. Nap
- fenyesség ápolt kinézet
-puha (nagyon!)
-babahajak
Növekedésben még semmi
Majd jövök updatelni a 2. hónap után.
UPDATE: Azt tudni kell hogy nagyon lassan nő a hajam. Mindössze 8 centit nőtt 3 hónap alatt. Amit igazából vagathattam is le hogy megszabaduljak a szálkás végektől.. Többet vártam! A hajam valoban puha lett de miután abba hagytam a szedését ez fél hónapon belül oda lett. -2 csillag:c

Lorelloo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

12. Nap
- fenyesség ápolt kinézet
-puha (nagyon!)
-babahajak
Növekedésben még semmi
Majd jövök updatelni a 2. hónap után.

kremes98

2017. március 20.

Elsősorban azért vettem meg, mert a hajamat a szőkítés miatt le kellett vágatnom, és szerettem volna visszanöveszteni, valamint megelőzni a töredezését. Pozitív változás volt, hogy a hajam állapota jobb lett, sokkal puhább és fényesebb, kevésbé töredezik. Amiért megvettem, azt igazából nem teljesítette. Nem tudom, kinek nőhet havi 4-5 centit a haja ettől, de én egyáltalán nem ezt tapasztaltam, és szerintem nem is ez az átlagos reakció erre a vitaminra. Fényképekkel tudom csak megállapítani, hogy mennyit nő a hajam, ezt már a kapszula szedése előtt is rendszeresen csináltam. Nem nőtt többet, mint abban a 3 hónapban, amikor nem szedtem semmilyen hajvitamint. A másik negatívum, hogy a hajhullásom mértékét sem csökkentette, pedig reméltem, hogy ezt is mérsékeli. A normál árát szerintem nem éri meg, de sokszor van akciósan csomagban más hajápolókkal, úgy már érdemes megvenni. Legfőképp azoknak ajánlanám, akik a hajuk szerkezetét szeretnék javítani. A hozzá fűzött reményeimet nem váltotta be, de nem volt pénzkidobás, mert tényleg javítja a haj állapotát (még ha nem is ez lenne a fő feladata). Az ár-érték arány miatt és mert nem azt adja, amit ígér -2 csillag.

kremes98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

fomnaba

2017. március 17.

3 hete szedem a kapszulát és elég nagyok voltak az elvárásaim (marketing), ehhez képest minimális a változás. Nem hullott a hajam, de most fésüléskor kevesebb marad a fésűben és nagyjából ennyi. Ugyanannyit nőtt, mint előtte (keveset), se fényesebb vagy jobb tartású nem lett. A hozza vett kefe és sampon-balzsam elég jó, attól jobb állagú lett a hajam. A vitamin magában eddig nulla.

Uodate: Végigszedtem a 3 hónapos kúrát.

Ami látszik és amiben tényleg segített:
-a fodrászom (nem White hair-es) szerint sokkal jobb lett a hajam, van "tömege". Jobb a fogása és nem annyira kis pici,
-jobb lett a tartása,
-lett egy csomó babahajam.
-a kefe valami csoád, kb mindenhová viszem
-a Rusk-os termékekkel csalok, mikor azt használom sokkal jobb a hajam, látványosabb, mint a vaitamin bmilyen hatása.

Amit vártam volna tőle, de nem valósult meg:
-hogy észrevegyék az emberek, hogy huh de jó lett a hajad, szóval kicsit lehetett volna látványosabb,
- hogy jobban nő. Elkezdtük mérni, 6 hét alatt 2 cm...másnak vitamin nélkül is nő ennyit. Igaziból emiatt vettem meg, hogy nőjön a hajam.

Viszont eléggé el vagyok keseredve, úh bár nem jött be, most akciósan vettem 4 havi adagot, ha fél év után sincs semmi, akkor tényleg pénzkidobás volt csupa nagybetűvel. Igyeskzem úgy hozzáállni, h nem türelmetlenkedek.

fomnaba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Uodate: Végigszedtem a 3 hónapos kúrát.

Ami látszik és amiben tényleg segített:
-jobb lett a tartása,
-lett egy csomó babahajam.
-a kefe valami csoád, kb mindenhová viszem

Amit vártam volna tőle, de nem valósult meg:

NagyZs

2017. március 6.

Körülbelül másfél hete kezdtem el szedni, karácsonyi ajándékként kaptam 2 doboz kapszulát és mellé egy Rusk heatshift re-styling krémet. A kapszuláknak eddig még hajnövesztő hatását nem tapasztaltam, ugyanúgy hullik is, de a körmöm iszonyat gyorsan megnőtt ( a géllakozott körmöm lenövésén látszik). Barátaim közül néhányan megjegyezték, hogy milyen szép fényes a hajam, ami persze lehet a Rusk krémtől is. A bőrömön viszont látványos a változás, a csúnya pattanásokat és a zsíros bőrömet szépen rendbe szedte. Ez így nekem most 3 csillag, aztán majd meglátjuk. Reménykedem, hogy végül jó lesz, pár hét múlva updatelek.
Update: tényleg gyorsabban nőtt kicsivel a hajam, de annyival nem, hogy megérje újravenni. A többi hatása miatt marad a 3 csillag

NagyZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.