KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2016. augusztus 8.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, a Bio-Nutri-Komplex, amelyet úgy állítottuk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van. A klinikai tisztaságú tápanyagok a Magic Hair kapszulából bejutnak a szervezetbe, ahonnan a hajhagymák képesek felvenni a számukra szükséges mennyiséget, és beépíteni a hajszálak szerkezetébe.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal az ásványi anyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

ancsi1988

2017. február 19.

Minden "csodaszert" megrendelek és végül elkeseredve nyugtázom, hogy csak pénzkidobás volt. Két hete szedem. Egy hete voltam körmösnél, de olyan szintű lenövésem van, hogy hűha. A hajam állaga sokat javult, hajmosás után puha, extra fényes, könnyen kifésülhető. Én elsősorban, azért rendeltem meg, mert évek óta egy centit nem nőtt a hajam, nincs rövid hajam, de volt már derékig érő, most is ez a cél. Jelentek a növekedésről, ha túl vagyok a kúrán...
Ami negatívum, hogy baromi nagy kapszula, és nekem fóbiám a nagy gyógyszerek beszedése, de a szépségért meg kell szenvedni....

ancsi1988
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

maripicsu

2017. február 15.

Hajhullásomat nem állította meg, de lényegesen csökkentette, és a hajam állaga- bár azt hittem, hogy menthetetlen - de sokat javult.
Szerintem gyorsabban is nőtt, de nem méregettem, viszont a festés lenövésből érzékeltem , hogy átlagostól jobban növekedett...

maripicsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Catlover

2017. február 15.

Nekem nagyon bejött, bár nem abban, amiért megvettem. De minden pozitív változás csak jó lehet. Az első két hétben azt vettem észre először, hogy sokkal puhább lett a bőröm és nem szárad annyira. A hajamon a változást kb. másfél hónap után vettem észre, nem olyan száraz, sokkal fényesebb lett és rengeteg babahajam nőtt, ami már kicsit zavar is, de ha megnő az is szuper lesz. A körmöm nagyon megerősödött és már szinte kellemetlenül gyorsan nőtt. Azért adok csak négy csillagot, mert sajnos a lényegen nem változtatott nálam, nem hullik kevésbé a hajam sajnos. De a többi hajvitaminhoz képest messze ez a leghatásosabb. Az ára kicsit sok, de vannak sűrűn akciók, úgyhogy tök jól ki lehet fogni... meg amúgy is valamit valamiért.

Catlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

Vivcsike

2017. február 13.

Régóta írni akartam erről a vitaminról,de nem vitt rá a lélek egészen idáig.Az első dobozt tavaly májusban rendeltem meg.Gondoltam hátha segít az akkor kritikus állapotban lévő hajamon,amit kinyírt az 1 éven át havonta esedékes szőkítés.Szépen rendbe tette a hajamat nőtt is tőle,meg a hullás is mérséklődött.Rendelni akartam még belőle,de végül a póthajat választottam.December elején rendeltem az 1-et fizet 2 kap akcióban még belőle,mert már nem sok hiányzott ,hogy a saját hajam beérje a póthajat.Nagy csalódás volt,nem is értettem,hogy miért változtatták meg az összetevőket.Ja és a májusi 1havi adagban 60szem volt a mostani 1 haviban pedig csak 30 amit nem is értek,de nyílván szép is lett volna 120szem 7090Ft-ért.Beszedtem a 2 havi adagot ,de semmi változás ,viszont a szőrnövekedés felgyorsult :(

Vivcsike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

szilvia92

2017. február 12.

Hasznaltam mar Hqir clinicet, nekem nem hasznalt. Tavaly elkezdett hullani a hajam, valoszinuleg a vitanimhianytol.
Oszinten,nem vartam csodat, foleg az itteni velemenyek alapjan...de bejott a marketing es megvettem szeptemberben.
A hajam nem fenyesebb, de teny, hogy hosszabb. Es rengeteg a babahajam!!! A kormom is lenyegesen gyorsabban no.
Nekem sokat segitett,majd kiprobalom a hairboostot is, es osszevetemaz eredmenyt.
Nekem bavallt,pedig ez a negyedik fele hajvitaminom.
Ehgyomorra ne vegyetek be, ha erzekeny a gyomrotok, en tobbszor rosszul lettem tole. Egy muzliszelet utan nincs gondom.

szilvia92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Nekem bavallt,pedig ez a negyedik fele hajvitaminom.

brethalia

2017. február 10.

Nem csodaszer, de érdemes szerintem kipróbálni!
Eléggé túl van árazva, de pár havonta ki lehet fogni akciókat, én is így szereztem be három havi adagot. A kúra ma járt le, így összegezném a tapasztaltakat. :)

Állagra nem éreztem változást a hajamon. Növekedést igen, bár nem mértem, így centiben nem tudom megmondani (illetve kiszámolni, alapból is nőtt-e volna ennyit). A legnagyobb változást másfél hónap körül kezdem el észrevenni, mégpedig azt, hogy nagyon sok babahajam lett! Még bosszantott is néha, hogy nem tudok mit kezdeni velük, de alapvetően nagyon örülök ennek a változásnak.

Szerintem legalább egyszer érdemes egy három hónapos kúrát kipróbálni, kinek hogy reagál rá a szervezete, a haja, én nem bántam meg, szerintem máskor is veszek majd még. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Nem csodaszer, de érdemes szerintem kipróbálni!

noci0215

2017. január 28.

Szerintem hatásos. Azért rendeltem meg, mert a barátnőm javasolta, és szemmel láthatóan tényleg ezerszer szebb volt a haja, mint korábban. Bár tény, hogy már nem szőkíti mint pár éve, az pedig roncsolja a hajat rendesen... :D
Lényeg, hogy nekem is hatásos. 1 hónap alatt. Kb 2.5 centit nőtt a hajam, ami nem csodaszer kategória, de több, mint általában. A hajam rugalmassága viszont sokkal jobb, mint valaha, és 2 helyett 3 naponta elég hajat mosnom.
Magas ára miatt -1 pont.

noci0215
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

Magas ára miatt -1 pont.

malnaszorp95

2017. január 17.

Valóban nem olcsó termék, de szerintem hatásos. Észrevehetően gyorsabban nőtt tőle a hajam és a szőröm is. :D
3 dobozzal rendeltem, de sajnos az utolsót nem tudtam teljesen beszedni, mert 2 hónap után szédülést,hányingert és fejfájást okozott nálam.
Amíg a hajamat regeneráltam és növesztettem, nagyon sok hajvitamint kipróbáltam (kisebb kihagyásokkal), de talán ez volt az egyik legjobb.

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

hbori9703

2017. január 17.

Másodszor vettem meg, az első alkalommal is meg voltam többé kevésbé elégedve. Ősszel/télen hullik a hajam, ennek apropóján vettem meg talán karácsony előtt a második 3havi adagot. Az árát sokallom ezért a négy csillag de összességében a száraz töredező hajamnak a sampon balzsam pakolás társaságában sokat segített, a környezetem és én magam is észreveszem a változást, sokkal egészségesebbnek tűnik és fényesebb hatása van. Másik hátránya, hogy mivel a haj növekedését elősegíti nyilván (a reklám ellenére) elősegíti máshol is a szőr növekedését, de nekem megér annyit a hajam állapota, hogy gyakrabban elvégezzem az amúgyis esedékes szőrtelenítést, ezt bele kell kalkulálni. Újravenni nem hiszem, hogy újra veszem, talán keresek hasonló tablettát olcsóbb árkategóriában.

hbori9703
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

fomnaba

2017. január 15.

3 hete szedem a kapszulát és elég nagyok voltak az elvárásaim (marketing), ehhez képest minimális a változás. Nem hullott a hajam, de most fésüléskor kevesebb marad a fésűben és nagyjából ennyi. Ugyanannyit nőtt, mint előtte (keveset), se fényesebb vagy jobb tartású nem lett. A hozza vett kefe és sampon-balzsam elég jó, attól jobb állagú lett a hajam. A vitamin magában eddig nulla.

fomnaba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.