KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

lilvenus

2018. január 16.

Szerencsére akciósan jutottam hozzá, de így sem érte meg. Kicsit mintha tényleg gyorsabban nőtt volna tőle a hajam, de pattanásokat okozott, így inkább abba hagytam a szedését.

lilvenus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

merleghinta

2018. január 16.

Akcióban jutottam hozzá 3 havi kúrához, de a teljes árat is kifizetem érte ha épp nem lesz akció, ugyanis 100%osan elégedett vagyok. Végre selymes és fényes a hajam, nyárra meglesz az áhított hossz, ha így haladok😊

merleghinta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

Serena0123

2018. január 16.

Folyton az orrom alá dugták a reklámot, hát beruháztam az egész csomagra (3 havi bogyó, sampon, balzsam, hajfény, pakolás, fésű és a hajszárító). Sok babahajam lett viszont csak normál fokozatba nőtt a hajam, tehát semmi extra növekedés, és már túl vagyok mind a 3 havin. Azóta inkább a Dm-es vitamint szedem. Ahogy észrevettem ugyanaz a hatás csak kedvezőbb az ár.

Serena0123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

szaszi123

2018. január 12.

Az interneten olvasgattam róla véleményeket és megtetszett. 3 hónapig szedtem, most szeretnék kihagyni 1-2 hónapot és újra szedni megint 3 hónapig. Csodálatos, amit a hajjal művel; mindig is hullott a hajam, most viszont látványosabban kevesebb marad a fésűben, továbbá nem olyan száraz és töredezett a vége. A babahajam nőtt a legtöbbet, aminek nagyon örülök. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szeretne hosszú, szép és egészséges hajat! Imádom :)

szaszi123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

maffinka

2018. január 11.

A száraz, szőkített hajammal csodát tett, végre nem seprű tapintású és szép hosszú😊 Amiért pedig még nagyon örülök, hogy rátaláltam az az, hogy megálította a hajhullásomat, amit eddig másnak nem sikerült!

maffinka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

1928

2018. január 8.

Egy hónapja szedem, tökéletesen meg vagyok elégedve vele. A hajam dúsabb, és először nőtt úgy 2,5 cm-t egy hónap alatt, hogy nem tört vissza!! A környezetem is észre vette a változást, fényesebb és rugalmasabb😊 Boldog vagyok, hogy kipróbáltam, folytatom a kúrát!

1928
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 8.

zsuzsana88

2018. január 6.

szőkités , után iszonyat volt a hajam, szinte töből tört ,,,nagyon durva volt,amugy gyorsan nőt mindig is ,.és szerencsére iszonyat dús.de ugye a sok festés után alig volt hajam, ....megvettem a 3 havi adagot , egy honapig semmi, de aztán olyan gyorsan visszanőtt és bedúsult hogy a 3 .hónap végére kb 10 cm nőt is .igazából ha akkor nem álltam volna neki ujra festegetni elég is lett volna.most már 5 hónapja nem festem csak ápolgatom és szépen rendbejött de lassan nő, ezért én megrendeltem a 4 havi adagot 12.000 ft-ért .ezt nem elég 1 hónapig szedni,kúra ként kell alkalmazni!A gyomrot tényleg megviseli kicsit , de még mindig nem olyan vészes mint a revalid, attól brutálisan fájt a gyomrom.A lényeg hogy egyetek utánna mindig ,egyrészt mert ugy tud felszívodni igazán minden hatóanyag ,másrészről meg ugy nem fog fájni a gyomor :) összeségében 5ös, csak tényleg sok mig hatni kezd.

zsuzsana88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Scara

2018. január 2.

A pezsgőtablettával kezdődött az ismeretségünk november végén. Lassan már 1 éve figyelgettem a reklámokat, beszámolókat, de mivel a termék kapott hideget-meleget, nem volt bizalmam eddig kipróbálni.
Amikor elkezdtem inni 3-4 nap után azt vettem észre, mintha a bőröm egységesebb kinézetű lenne, kevesebb sminkre van szükség az álmos reggeleken.

Az utóbbi hetekben felváltva szedem a kapszulát és az italt. Minden elismerésem a terméknek, komolyan. Évek óta szenvedtem a hajam állapotával, mert az összes sampon irritálta a fejbőrömet, ami mesterséges illatanyagot tartalmazott. Csak bio samponokat használhattam, de azoktól sosem volt szép igazán a hajam. Nos, ennek vége :) Bátran használhatok ami csak megtetszik, ugyanis semmi viszketés, semmi irritáció. A hajam láthatóan erősebb, puhább és kezelhetőbb lett.
Valószínűnek tartom, hogy a nagy mennyiségű biotin a felelős a látványos változásért, mert más vitaminhiányom nem volt. Évente 2x nézetek teljes vérképet (igen, közepes erősségű hypochondria :) ), így vitaminhiány kizárt. Találtam más magas biotin tartalmú készítményt is, ami fele ennyibe kerül, de amíg ezt lehet kapni sokszor akcióban, addig jobban megéri és nem váltom le. Megérdemli az 5 csillagot.

Update: Sajnos egy idő után azt vettem észre, hogy az emésztésemnek nem tesz túl jót és ha kihagytam 1-2 napot, akkor jobban voltam. Találtam egy másik hajvitamint, ami bár nincs égen-földön reklámozva, mégis hasonlóak az összetevők. Abban valamennyivel több biotin van és a többi vitaminnak csak a napi szükséglet 100-120%-a, nem pedig többszázszorosa. Remélem ezzel sikerül szinten tartani a hajnövekedésem anélkül, hogy minden mással túlterhelném a szervezetem, ami tisztítókúrát eredményez. A magamon tapasztalt mellékhatása miatt levonok 2 csillagot, mert bár a hajammal tényleg csodát tett, a közérzetemen határozottan rontott.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

gejeni

2017. december 28.

Mindig szembejött velem a reklám és addig addig nézegettem hogy megrendeltem akciósan adok neki egy próbát. Hát ez egy nagyon rossz döntés volt ugyanis nemolyan rég pattanásokkal küzdöttem de jártam bőrgyógyászhoz és nagyon szépen rendbejött az arcom. És ez s termék előhozta pár nap alatt a problémát ugyhogy soha többet magic hair

gejeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Kyaraaa

2017. december 27.

Júniusban kiszőkíttem a hajam (bayalage festés), akkor kezdtem el szedni a tablettákat, hogy ne menjen annyira tönkre a hajam... Oké-oké, hogy törni fog, de hátha nem annyira... A hajamból 20 centit kb. elvesztettem, azóta nem is igazán nő, 71-72 centi hosszú maradt. Persze nő, látszik a szőke részén, talán 10-12 centit nőtt a hajam a 6 hónap alatt, de a hossza közben semmit nem változott. Folyamatosan szedem azóta a tablettákat, most a pezsgőtablettás kúrát kezdtem el. Kíváncsi vagyok így, hogy már sikerült kivágatnom a töredezett részt a hajamból milyen lesz a növekedés.

Kyaraaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.