KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2016. augusztus 8.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, a Bio-Nutri-Komplex, amelyet úgy állítottuk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van. A klinikai tisztaságú tápanyagok a Magic Hair kapszulából bejutnak a szervezetbe, ahonnan a hajhagymák képesek felvenni a számukra szükséges mennyiséget, és beépíteni a hajszálak szerkezetébe.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal az ásványi anyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

malnaszorp95

2017. január 17.

Valóban nem olcsó termék, de szerintem hatásos. Észrevehetően gyorsabban nőtt tőle a hajam és a szőröm is. :D
3 dobozzal rendeltem, de sajnos az utolsót nem tudtam teljesen beszedni, mert 2 hónap után szédülést,hányingert és fejfájást okozott nálam.
Amíg a hajamat regeneráltam és növesztettem, nagyon sok hajvitamint kipróbáltam (kisebb kihagyásokkal), de talán ez volt az egyik legjobb.

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

hbori9703

2017. január 17.

Másodszor vettem meg, az első alkalommal is meg voltam többé kevésbé elégedve. Ősszel/télen hullik a hajam, ennek apropóján vettem meg talán karácsony előtt a második 3havi adagot. Az árát sokallom ezért a négy csillag de összességében a száraz töredező hajamnak a sampon balzsam pakolás társaságában sokat segített, a környezetem és én magam is észreveszem a változást, sokkal egészségesebbnek tűnik és fényesebb hatása van. Másik hátránya, hogy mivel a haj növekedését elősegíti nyilván (a reklám ellenére) elősegíti máshol is a szőr növekedését, de nekem megér annyit a hajam állapota, hogy gyakrabban elvégezzem az amúgyis esedékes szőrtelenítést, ezt bele kell kalkulálni. Újravenni nem hiszem, hogy újra veszem, talán keresek hasonló tablettát olcsóbb árkategóriában.

hbori9703
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

fomnaba

2017. január 15.

3 hete szedem a kapszulát és elég nagyok voltak az elvárásaim (marketing), ehhez képest minimális a változás. Nem hullott a hajam, de most fésüléskor kevesebb marad a fésűben és nagyjából ennyi. Ugyanannyit nőtt, mint előtte (keveset), se fényesebb vagy jobb tartású nem lett. A hozza vett kefe és sampon-balzsam elég jó, attól jobb állagú lett a hajam. A vitamin magában eddig nulla.

fomnaba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Pötty

2017. január 15.

Kb. 3 hete szedem és a hajam állapota mindenképpen javult. Alapból erősen hullámos a hajam, amit szinte napi szinten vasalok, ezért legfőképp azért vettem meg, hogy erősítsem. Egy hét után éreztem, hogy puhább lett és sokkal fényesebb. Vasalás után nem az szokásos száraz kemény haj lett az eredmény, hanem puha és lágy esésű, így nekem ez is óriási eredmény. Nem mértem meg, hogy azóta mennyit nőtt, így arról nem tudok beszámolni, illetve a hajam sem hullott, így erről sem tudok nyilatkozni, de az biztos, hogy nekem segített, hogy kicsit szebb legyen. A körmömön nem vettem észre változást, arra a DM kapszula sokkal hatásosabb volt. Mellékhatást nem tapasztaltam, egyedül az ára ami húzós, ezért csak 4 csillag.

Pötty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

btinus

2017. január 11.

HALIHOO
3 dobozt "szedtem be", úgy hogy elég kiforrt véleményem van a Magic hairről.
Nos először is, be kell valljam, hogy jobban nőtt tőle hajam, mintha semmit sem szedtem volna, azonban ez bármilyen más leges-legalsó kategóriás hajvitaminról is elmondható. Ha valaki én aztán mindent kipróbáltam már hajnövesztés terén, hajszeszektől elkezdve a hajnövekedés serkentő samponon és talán az összes Magyarországon kapható hajvitaminon keresztül MINDENT! Ennek a kapszulának azért annyi az ára amennyi, mert a white hair nagy hírneve révén könnyen be tudta "marketingelni".Semmi másért. Ja és a hajhullásom sem állt el tőle. Ha kapszulát szedve akartok hajat növeszteni a Revalidot vagy Forcapilt ajánlom, mindkettő olcsóbb és jobb is mint ez az agyon reklámozott tömegcucc. Úgy hogy ez most csak 1 csillag magichair, de ne keseredj el, ha olcsóbb lennél talán 2-őt adtam volna!:)

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

HALIHOO
3 dobozt "szedtem be", úgy hogy elég kiforrt véleményem van a Magic hairről.

wkataw

2017. január 10.

nem olyan régen kezdtem el szedni amit eddig tudok mondani:
1. egyszerre veszem be a kapszulákat reggeli után
2. nekem is bántja a gyomromat ha éhgyomorra veszem be (fáj, éget)
3. néha szerintem Nekem is okoz fejfájást ha éhgyomorra veszem be...

Mindezek ellenére nagyon bizakodó vagyok, hogy javít valamit a hajam állagán (festett piros/vörös hajam van eléggé száraz és töredezik, így örülnék ha nem kellene egyre rövidebbre vágni, jelenleg sajnos ez a helyzet)

Később írok update-et...

UPDATE:

eltelt egy hónap... és tényleg elkezdett nőni elég gyorsan a hajam (a saját üteméhez képest) eddig amit nőtt kb le is törött de mióta szedem nem törik annyira és gyorsabban is nő...

a gyomrom továbbra sem szereti ha éhgyomorra veszem be
átálltam arra hogy reggel 1 és este vacsi után 1 szem

2. hónap után jön megint egy frissítés, marad a *** ez még nem csodaszer kategória eddig

wkataw
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

nem olyan régen kezdtem el szedni amit eddig tudok mondani:
1. egyszerre veszem be a kapszulákat reggeli után
2. nekem is bántja a gyomromat ha éhgyomorra veszem be (fáj, éget)
3. néha szerintem Nekem is okoz fejfájást ha éhgyomorra veszem be...

Később írok update-et...

UPDATE:

a gyomrom továbbra sem szereti ha éhgyomorra veszem be
átálltam arra hogy reggel 1 és este vacsi után 1 szem

Deena

Sziasztok!
Én az egyet fizet kettőt kap akcióra csaptam rá, már nagyon vártam mikor lesz ilyen lehetőség.
Mikor megkaptam alig vártam ,hogy teljen az idő , hogy lássam van e hatása.
NAGY CSALÓDÁS VOLT !
Ugyan sokan írták, hogy az első doboztól nem kaptak semmi plusszt, és hogy a második majd a harmadik doboz hozza meg a várva várt eredményt... lassan a második doboz végére érek (hála a jó istennek, alig várom már hogy végre elfogyjon).
Ugyan is szorgalmasan szedtem a kapszulát betartva a napi 2*1 napi adagot... de egyszerűen a második doboz felénél csak napi egy kapszulát tudok csak bevenni.Van mikor azt is kínkeservesen, mivelhogy a kapszula bevétele után 10 percre olyan ÉMELYGÉS/ HÁNYINGER jön rám!!!!!!
Először úgy voltam vele biztos nem a kapszula, ráfogtam , hogy valami nehezet ehettem, vagy mit tudom én ... de ahogy ezek a rosszullétek általában azután jelentkeztek miután bevettem a kapszulát kizárásos alapon csak Ő lehet a BŰNÖS!!!! Azon gondolkodtam lehet hogy éhgyomra vettem be.. de aztán kísérleteztem, hogy vacsora után egy félórával ,de akkor is általában jelentkezett a kellemetlen tünet... Azt nem mondom, hogy minden egyes kapszula bevételnél előfordul, de ha egy nap beveszem reggel és este több mint kevésbe jelentkeznek.... nem tudom mitől lehetséges e, a második megfigyelésem, hogy citromsárga színű a vizeletem, és ez is a "csoda kapszula" szedése után jelentkezett. (ezzel úgy voltam mivel nagyobb dózis vitamint tartalmaz nyílván azért) De van mikor már számomra meghökkentően citromsárga..

DE!!!!!!!!!!!!! A VÁRVA VÁRT HATÁSRÓL!

Mivel lassan két hónapról tudok beszámolni.... tudni kell nekem, nagyon lassan nő a hajam, szegényt vasalom és festetem is de a lényeg a várt csoda hatás , hogy selymes ,puha, kevésbé törik, "megváltozik a hajszerkezete" ez nálam kimaradt a hajam ugyan olyan száraz, fénytelen, és nem is nő gyorsabban. DE VISZONT! A körmeimet szépen helyre hozta ! Erősebbek lettek nem törik be pillanatok alatt . Ezt az egy hatást értem el vele .. sajnálom.. és a pénzt is amit kidobtam erre a SEMMIRE! Bár én még szerencsésnek mondhatom magam mint az aki beleugrik a 3 havi kúrába és kidob érte egy kisebb vagyont !

Deena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Sziasztok!
Mikor megkaptam alig vártam ,hogy teljen az idő , hogy lássam van e hatása.
NAGY CSALÓDÁS VOLT !

DE!!!!!!!!!!!!! A VÁRVA VÁRT HATÁSRÓL!

fuzocske

2017. január 9.

Első dobozt használom, eddig csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Könnyebben kezelhető a hajam, a körmöm és a bőröm is sokkal szebb. Egy dobozt vásároltam, de veszek hozzá még kettőt, hogy a teljes kúrát végigvigyem. Később updatelek. Eddig megéri az árát. Ajánlom :)

2017.01.09.

Most újra belevágok egy 3 hónapos kúrába. Kaptam hozzá rusk hajformázó könnyítőt is. Készítettem előtte képet.Nagyon várom a végét, lássam mennyit segít.

fuzocske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

2017.01.09.

relaj

2017. január 9.

Másodjára rendeltem meg ezt a terméket, nem csodaszer, de a hajnövekedést - nálam - serkenti.

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

vecuska

2017. január 8.

Sziasztok én nem rég mentem át egy drasztikus haj változáson derékig érő fekete haj ból lett vállig érő sötét szőke hajam igazán nagy váltás és már alig várom hogy vissza nőljön a régi hossza. A földön szerintem mindent kipróbáltam már kúra szerűen értem ez alatt pl:biovane,hairclinic,dm és vitamin stb
na de meg untam vártam a csodát ami nem jött el!!!!!!!!!!!! :(
Nézelődtem a neten mitévő legyek és végül rá szántam magam egy nagyobb beruházásra hiszen ez a vitamin elég drága 3hai adag került 17000ft ba ami nem valami olcsó.....
de úgy gondoltam bele kell vágnom és tessék ma 5 napja hogy szedem és kb fél vagy 1 cm változást látok is szóval szerintem ha meg engedi a pénztárcátok ne sajnáljátok rá a pénzt nekem meg érte!!!!

vecuska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

na de meg untam vártam a csodát ami nem jött el!!!!!!!!!!!! :(