KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. március 21.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, a Bio-Nutri-Komplex, amelyet úgy állítottuk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van. A klinikai tisztaságú tápanyagok a Magic Hair kapszulából bejutnak a szervezetbe, ahonnan a hajhagymák képesek felvenni a számukra szükséges mennyiséget, és beépíteni a hajszálak szerkezetébe.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal az ásványi anyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Swelana

2017. június 10.

Rendeltem, mert akciós volt. Két hónapig szedtem, de úgy vettem észre, az én hajammal semmit nem csinált, talán nagyon picit puhább lett és kevesebb hajszálam hullott ki, de elképzelhető hogy az az új balzsamtól volt és nem ettől a kapszulától. Gyorsabban nem nőtt...
Ahogy elkezdtem szedni, pattanásaim lettek tőle, pedig egyáltalán nem volt jellemző ilyesmi. (Most hogy abbahagytam, kezdenek elmúlni végre.) Azt írták, hogy nem hízhatnak tőle, de én állandóan éhes voltam a kapszulától... Nem veszem többet, nagyon drága ahhoz képest, hogy felét nem csinálja, mint amig ígérnek.

UPDATE: Még mindig jönnek ki a ragyák, azóta vagyok ilyen pattanásos.... nem ajánlom.... Nem akar elmúlni se...

Swelana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

fcsbkf

2017. május 31.

UPDATE:
ÚJRAKEZDTEM szünet után a kúrát, és csodát tett a hajammal! Én nem tudom, hogy ez minek köszönhető, hogy 3 hónap után indult be a növekedés csak, de már nem bánom meg, hogy kitartottam :)

Első hónapban látványos növekedés, második és harmadik hónapban "csak" a hajamnak az állagán történt pozitív változás, tartok szünetet, utána újrakezdem!

fcsbkf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

UPDATE:

Blondi

2017. május 31.

Lassan letelik a három hónapos kúra, de nem sok változást vettem észre a hajamon tőle. A nőnapi akció keretein belül rendeltem meg a legnagyobb csomagot, talán 22.000 Ft volt,amely tartalmazott 3 havi kapszulát, 1 "csodafésűt", keratinos sampont, balzsamot, kondicionálót, hajformázót,valamint a hajnak fényt adó krémet. Szerintem nem érte meg az árát. Se nem nőtt a hajam gyorsabb ütemben, se nem lett sokkal jobb állagú. Kipróbáltam, de nem fogom újra venni.

Blondi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

spy0005

2017. május 29.

4 havi adagot vásároltam, most járok a 3.hónapnál. Nálam a gyors hajnövekedés elmaradt, nem tapasztaltam köröm növekedést sem. Viszont, nagyon sok baba hajam lett! :) Valószínűleg újra meg fogom rendelni. Ártani nem árthat egy kis vitamin! :)

spy0005
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

3366

2017. május 15.

Egy barátnőm ajánlotta, így gondoltam biztosan megéri az árát. 3 havi adagot vettem, TELJES áron és mikor később megláttam, hogy kb. utána dobják az embernek 50-60-70% kedvezménnyel, hajszárítóval és minden egyéb vacakkal, hát majdnem eldurrant az agyam!!! A második dobozzal fogyasztom el, de még mindig nem mondhatok semmi észrevételt. Talán kevesebb hajam hullik, de szerintem az az E-vitaminnak köszönhető, mert időközben elkezdtem azt is szedni, mikor megláttam, hogy mennyire semmit sem érő lehet ez a kapszula, ha ennyire leakciózva, minden franc ajándékkal kell marketingelni. Adnák inkább pár ezresért, búcsúi bóvlik nélkül, akkor még talán hihetőbb is lenne, hogy van benne pár adag Vitamin!
Én azt javaslom annak, aki gondolkozik rajta, hogy vegyen ilyet, hogy inkább menjen be a patikába 200 mg-os E-Vitaminért (200 szemes 1700 Ft, akár egy évig is elég lehet) és vegyen egy "csodafésűt" az E-bay-en 2 euróért és ugyanott van, csak épp nem cseszett el 15000 Ft-ot!
Irtózatosan mérges vagyok magamra, hogy ennyire meg tudtak vezetni!!!

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Irtózatosan mérges vagyok magamra, hogy ennyire meg tudtak vezetni!!!

BonnyBunny

2017. május 14.

Már 2x rendeltem meg a 3 havi kúrát, tavaly, és tavalyelőtt, szóval ideje leírni a tapasztalataimat. Rengeteg babahajam nőtt tőle, és ezáltal sokat dúsult is a hajam, mivel vékony szálú és kevés van, nekem ez hatalmas plusz pont. Továbbá javított a hajam minőségén is, pedig festett, szőkített hajam van. Viszont nem nőtt tőle gyorsabban, tehát gyorsabb hajnövesztésre nálam nem vált be. Negatívumokat nem tapasztaltam a termékkel kapcsolatban.

Próbáltam más vitaminokat is, egy kis összehasonlítás ezzel:
- Hairburst: nálam ugyanaz volt mindkettőnek a hatása, sok babahaj, de gyorsabb növekedés nem. Viszont a MH ára sokkal kedvezőbb, főleg csomagban, ingyenes szállítással.
-Merz szépségdrazsé: jelenleg ezt szedem, és ettől gyorsabban nő a hajam, viszont sajnos ugyanúgy elkezdett hullani, mint régen... Talán ez a bőrömre is hatással volt, de az amúgy sincs rossz állapotban, a hajhullás viszont eléggé aggasztó, főleg miután már elég szép lett a hajam a MH-től... 2 havi adagot szedtem belőle, de nem fogom újravenni. Árát tekintve nem sokkal olcsóbb, mint a MH.

Összegzés: Most megint meg fogom rendelni a MH-t, a 3 havi adaghoz ionos hajszárítót adnak, árban se sokkal több, mint a Merz, hajszárítóval meg megéri nagyon szerintem.

BonnyBunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Próbáltam más vitaminokat is, egy kis összehasonlítás ezzel:

Najtha89

2017. május 9.

Sziasztok!
Én körülbelül 7-8 hónappal ezelőtt próbáltam ki a kapszulát.
Sok hirdetést láttam róla, termèszetesen nagyon vonzott hogy gyorsabban nőhet a hajam és jobb állaga is lehet.
Tartottam tőle hogy azért túl van hirdetve a dolog, de gondoltam egyszer kipróbálom, ártani csak nem árthat annyit ha ilyen természetes hatóanyagokat ìgérnek:D

Összességében inkább pozitìv mint negatív volt a tapasztalatom.

Haj
Látványos hajnövekedésre nem tettem szert, de az tény hogy sok babahajam kinőtt,amire a fodrászom hìvta fel a figyelmem.
Szerintem valamivel fényesebb is lett, erre meg az ismerőseim tettek utalásokat.
De példaul ami nekem hajnöveledés terén sokkal hatásosabb volt az a ricinus olaj,csak nagyon pepecselòs az egész és már nagyon ritkán teszek fel pakolást időhiány végett.

Bőr
A bőröm szebb lett tőle. Kevesebb volt a pattanásom és kisimultabb is volt az arcom.

Köröm
Az sajnos gyorsabban nőtt, ami másoknak pozitìv lehet de nekem annyiból nem,hogy nagyon hajlékonyak és gyengék a körmeim, és a kapszula hatására csak picit erősödtek,ìgy ezt a hatást kevésbé éltem meg hálásan:D

Szőrnövekedés
Nekem gyorsabban nőtt szerintem máshol de erre már nem annyira emlékszem sajnos.

Mindent összegezve nem volt rossz hatással semmimre a tabletta, de mint azért sejtettem a marketing szöveg kicsit túloz, nem lettem sem Aranyhaj (hossz) és a várta várt világboldogság sem jött el. Thug life.

Najtha89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Sziasztok!
Én körülbelül 7-8 hónappal ezelőtt próbáltam ki a kapszulát.

Összességében inkább pozitìv mint negatív volt a tapasztalatom.

Haj

Bőr

Köröm

Szőrnövekedés

Gigi33

2017. május 4.

Hàrom hónapig szedtem a kapszulát, az alábbiakat tapasztaltam:

ELŐNYÖK:
-Nagyon szép, puha tapintású, erős lett a szőkített, igénybevett hajam
-A szempilláim szuper gyönyörűek lettek, hosszabbak és dúsabbak
-Kinőtt egy csomó "babahajam"

HÁTRÁNYOK:
-SEMMIVEL sem nőtt gyorsabban a hajam, tehát amiért vettem, az egyáltalán nem vált be
-Nagy étvágyat csinált, kifejezetten vigyàznom kellett a nem túl könnyen elèrt alakomra, amióta nem szedem, kb. fele annyit eszem, és nincs kínzó éhség
-Nem kívánt szőrösödés máshol is

Gigi33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Hàrom hónapig szedtem a kapszulát, az alábbiakat tapasztaltam:

ELŐNYÖK:
-Nagyon szép, puha tapintású, erős lett a szőkített, igénybevett hajam
-A szempilláim szuper gyönyörűek lettek, hosszabbak és dúsabbak
-Kinőtt egy csomó "babahajam"

HÁTRÁNYOK:
-Nem kívánt szőrösödés máshol is

Solyka

2017. május 1.

Sziasztok!1 hónapja szedem a vitamint, mindennap bevettem ,nagyon oda figyeltem a rendszeres szedésre! Elsősorban a hajamat (ombre) szerettem volna kicsit rendbe tenni:gyorsabban nőjön ,dúsabb legyen. Nagyon ritkán használok hajvasalót csak alkalmakra, ki tudom megfelelően szárítani a hajam. Tehát nagyon figyelek arra, hogy az amúgy is vékony szálú hajamat ne tegyem tönkre! Sajnos a MH ebből a szempontból eddig még nem hozott eredményt, bár bizakodó vagyok hiszen csak 1 hónap telt el..A bőrömön sem tapasztaltam változást, néhol egy -egy pattanás jelen van mint eddig is. Viszont a körmöm brutálisan erős lett! Már 1 hét után észre vettem hogy elkezdett rohamosan nőni és erősödni! De erre a célra elég lett volna egy jó minőségű köröm erősítő vagy olcsóbb kategóriás vitamin. (DM ) Összegezve :
- túlárazott ,pénz kidobás
- csak a körömre volt jó
Az agresszív marketing kampány nekem sem szimpatikus de ennek ellenére engem is be húzott. .Többet nem hiszem, hogy rendelni fogok belőle, de majd kiderül a 3. hónap után. Ha valami oknál fogva csoda történik akkor mindenképpen meg írom!

Solyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

- túlárazott ,pénz kidobás
- csak a körömre volt jó

tAnett

2017. április 27.

A honlapon 75%-os hajnövekedést ígérnek, egy nagyon fura matekkal. " hogy ugyanolyan gyorsan nő mindig a haja, akkor 23-34 évig kellene növesztenie. Ez az idő Magic Hair kapszulával 17-25 év lenne." "de az erre szánt időt 75%-kal lerövidítenéd, " Nos, a számok nem stimmelnek :) Nagyon nem :)

A vitaminok kellenek, de általánossságban hatnak. Semmilyen vitamin szedése egy egészséges embernél, aki nem szenved vitaminhiányban, nem fog csodát tenni. Aki vitaminhiányban szenvedett, az nyilván pozitív tapasztalatokkal rendelkezik. Nem csak a hajára, hanem az egész egészségére nézve javuló állapotról számol be. Ugyanazt a vitamin kombinációt marketing szem,pontból máshogy állítanak be. Nem rég vettem Nem rég vettem Hyaluron+Collagen kapszulát. Egyik helyen a hajra körömre jó, másik helyen az izületekre is, annak függvényében mit akarnak eladni,.

Nem mondom, hogy rossz a termék, de ennyi pénzért más mutivitamin is van. Átlagosnak mondanám.Azért, mert haj van a dobozon, és erre ajánlják, nem lesz több, mint bármilyen vitamin, és ennek köszönhető a sok ellentétes hozzáállás.

A nők hajlamosak fogyózni, salátát répával enni, amai garantált B12 vitamin hiányt eredményez, Ez a termék pótolja, de bármelyik más is, és főleg a kiegyensúlyozott táplálkozás.
Nekem a Bánfi hajszesz és Varga cseppek váltak, ami után 2-3 hónappal nagyon nő a haj.

tAnett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 27.