KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Koltaikatalin5

2017. október 24.

Megállította a hajhullásomat, a növekedést felgyorsította, valamint sokkal könnyebben kezelhetővé tette a hajamat. Nekem bevált😊

Koltaikatalin5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Abc

2017. október 22.

Nővéremnek 1 hónap alatt kb 3-4 cm-t nőtt a haja az ő ajánlására rendeltem én is pont 3+1 akció volt. Egy hónapja már szedem rendeltetés szeruen a hajam állaga jobb lett nem töredezik úgy én ugy látom mint ha nőlt is volna viszont a kúra előtt egy polon bejelöltuk hogy meddig ért a hajam és most egy hónap eltelte után is kb ugyan akkora.

Updatelek a többi hónap eltelte után hátha meghozza a sikert amit vártam tőle hajnovekedes terén is.

Abc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

panteajuci

2017. október 20.

3 hónapos kúrát csináltam végig, nekem eddig ez a kapszula vált be a megjobban. Kb. egy hónap után már fényesebb és puhább lett a hajam, a második környékén dúsabb és erôsebb, a harmadik hónap végére pedig a növekedés is látványos volt (pedig időközben picit vissza lett vágva és kétszer lett szőkítve a hajam). Az első kapszula, amitől nem erősödött meg zavaróan egyéb helyeken a szőr, illetve nem is híztam tőle. A bőrömön nem vettem észre különösebb a változást, a körmeim viszont erősebbek és nagyon gyorsan nőnek. Én nyugodt szívvel tudom ajánlani a kapszulát :)

panteajuci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

szepsegapolasanna2

2017. október 19.

Meg vagyok elégedve a vitaminnal, a hajam sokkal gyorsabban nő, mint azelőtt, illetve fényesebb és puhább is!

szepsegapolasanna2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Siriane

2017. október 19.

Négy hónapos kúrát vettem a legutóbbi nagy akciónál. Előtte vagy egy évig szemeztem vele, véleményeket olvastam, jó, nem jó, érdemes-e.
Nem számítottam csodaszerre, én brutális hajhullás miatt vettem meg, illetve tetszett, hogy körömre-bőrre is hatással van a vélemények szerint (szó szerint véresre tövig törnek mindig a körmeim, annyira gyengék, ha véletlenül valamilyen erősítő kence miatt meg is nőnek, amint egy picit hosszabb, rögtön beszakad...)

Nos, az első három hét maga volt a csoda, a körmeim megvadultak, gyönyörű fényesek voltak, a hajhullásomat mintha elfújták volna, fésülésnél, hajmosásnál látványos volt a különbség. Kíváncsi voltam a hossz növekedésre, úgyhogy le is fotóztattam a hajam hátulról.
Az első negatívum az első hónap után tűnt fel, ugyan dúsabbnak tűnt a hajam, de ezzel együtt sokkal jobban töredezik is. Konkrétan az előtte-utána képen úgy néztem ki, mintha fel lenne cserélve a kettő, annyira kócos-töredezett volt a hajam. Mint aki egy hete nem fésülködött.
Úgy voltam vele, hogy kivárom a végét, a fodrászom is mondta, hogy az ilyen vitaminokat legalább három hónapig kell szedni...
Nos, most már a negyedik (szerencsére utolsó) dobozt szedem. A körmeim ugyanúgy töredeznek, a hajhullásom visszajött, a fodrászom semmi különbséget nem lát a hajam állagában, vágni viszont sokkal többet kellett belőle, konkrétan annyira töredezett lett, hogy rasztásodni kezdett a vége (reggel-este fésülködés mellett!).
Emellett, és nálam ez tette be végképp a kaput, 4 hónap alatt majdnem 10 kilót híztam, változatlan étrend mellett. Persze, a B vitamin bomba miatt számítottam hasonlóra, de megmutattam dokinak a dobozt, ő meg konkrétan nézett rám, hogy az egyik összetevőjét kifejezetten testsúlynövelésre szokták adni hormonproblémás betegeknek, annyira nem kéne erőltetni...

Úgyhogy a kezdeti jó tapasztalatok ellenére nálam totális csőd ez a szer. Sajnálom, mert nem voltak irreális elvárásaim, csak egy jó vitamint szerettem volna, de messze alulmúlt minden várakozást hosszabb távon.

Siriane
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Monna78

2017. október 18.

Nagyon hullott a hajam, mindenféle kencét, sampont, hajtonikot, vitamint kipróbáltam, nem nagyon segített semmi. Aztán vettem akciósan 2 dobozt + a Helia-D hajhullás elleni sprayt (eddig is használtam, de vitamin nélkül kevésbé hatott) és eddig ez a kombináció vált be legjobban. Csak pár szál haj hullik ki hajmosáskor, és 2x olyan gyorsan nő a hajam, mint előtte. Vannak babahajak is. A körmeim meg szuper erősek lettek, nem törnek le, a körmös csajszi csak pislogott, milyen jó minőségű a körmöm. Nem kell épített köröm, csak géllakkozott egy kicsit és most gyönyörű francia saját körmeim vannak. Amint akciós lesz, megint venni fogok, mert a többi vitamin ehhez képest semmi. Egyébként 3 hónapja szedem.

Monna78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Monysza

2017. október 16.

2 hónapig szedtem, a hajam semmit nem nőtt tőle, ugyan olyan töredezett volt mint előtte,ugyan fényes volt mikor szedtem, de mindig is könnyen kezelhető és puha volt, nem hiszem hogy ilyen téren is bármit változtatott volna rajta. Ahhoz nagyon drága ez a kapszula, hogy ne csináljon semmit, hiába a jó design és reklám.

Monysza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

HannaBaba9107

2017. október 16.

Régóta szenvedek a hajhullástól, sok mindent kipróbáltam már, eddig kevés sikerrel. Két hónapja szedem a Magic Hairt és végre nem jön csomókban ki a hajam minden alkalommal, amikor végigsimítok rajta. Sőt! Rugalmas, fényes lett, sokan dicsérik azóta a hajam és a minimális, egészséges mennyiségre csökkent a hullásom, amit inkább már csak cserélődésnek neveznék!
Akinek mégsem jön be, annak esetleg étrendi, vagy egyéb egészségügyi vonalon is érdemes elindulnia, lehet, hogy nagyobb gondok vannak a szervezetében, azért nem látványos a javulás!

HannaBaba9107
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Jennyfer1990

2017. október 14.

Nem egyértelmű a döntés, ha lehetne, 3 és fél csillagot adnék neki. Szinte állandó akcióban van a termék, tehát ők sem gondolják komolyan, hogy megérne havi 7 ezer Ft-ot.
Az első hónap csodát művelt a hajammal, a szerkezete sokkal szebb lett, a számomra sokszor problémát okozó hajhullás minimálisra csökkent és a növekedés is viszonylag látványos volt, új hajak is jelentek meg. A második és harmadik hónap inkább csak szinten tartás, ott nagy előrelépés nem történt, de látom, mások is így vannak ezzel. Pár hónap szünet után kezdem újra, de most már egyszerre csak egy havit szedek el, szünet, aztán úgy a következőt, hátha így hatásosabb. A szaga viszont pusztulat, és irreálisan nagyok a kapszulák, szerencsére nincs gondom a lenyeléssel, de azért mégis elég zavaró.

Jennyfer1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Szicsuka

2017. október 13.

Már 1 hónapja szedem és a hajam szemmel láthatóan sokkal dúsabb, selymesebb és hosszabb lett. A körmeim erősebbek, már nem törnek le. Az arc bőrömön egyenlőre nem látok változást.

Szicsuka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.