KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $30   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ccp, Módosítva: 2017. július 1.

Ár:   $30
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

SugarBearHair vegán, zselatin, tej és glutén mentes cruelty-free hajvitamin az USA-ból.

1 doboz 60 darabot tartalmaz és naponta 2 db gumi tabletta javasolt.

zsuan82

2018. január 24.

Nagyon finom!!! kár, hogy csak napi 2-t lehet... :/ 1 napja szedem, szóval még nem tudom fikázni a hatását..

zsuan82
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

doris92

2018. január 11.

Rengeteg hajvitamint próbáltam már, de eddig ez volt messze a legjobb. Alapból is kb 1 centit nő a hajam, és eléggé sűrű, de ez a vitamin még ezt is überelte! Havonta 2 centi hajnövekedés, és brutál módon besűrűsödött a hajam egy hónap után. Sőt, én már egy hét után észleltem a változást: sokkal puhább, fényesebb és könnyen kezelhető lett a hajam. Én imádom, kúra szerűen végigcsinálok mindig 3 hónapot, általában fodrász után, és én nagyon elégedett vagyok vele. Az ára nem olcsó, de ez legalább használ is, és már itthon is forgalmazzák. :)

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

BettyBabu

2017. június 28.

1 honapja szedem, naponta 2 gumicukrot kell enni.
Eddig szembe tünö valtozast nem eszleltem, de az ize legalabb fincsi :)
Igerem meg update-lni fogok 1 honap elteltevel.

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

1 honapja szedem, naponta 2 gumicukrot kell enni.
Eddig szembe tünö valtozast nem eszleltem, de az ize legalabb fincsi :)
Igerem meg update-lni fogok 1 honap elteltevel.