KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Kategória:   Ecsetek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sorsi83

2017. november 1.

Nagyon jó ecset, eléggé tömött, nem hullatja a szálait, könnyű vele dolgozni.

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Nagyon jó ecset, eléggé tömött, nem hullatja a szálait, könnyű vele dolgozni.

moni92

nnagy822

2017. október 31.

Már elég rég használom ,de még mindig mint az új

nnagy822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Már elég rég használom ,de még mindig mint az új

susieesonic

2017. október 31.

nagyon szeretem jó kis ecset

susieesonic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

nagyon szeretem jó kis ecset

Szilvi24

2017. október 2.

Teljesen jó, teszi a dolgát!:)

Szilvi24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Teljesen jó, teszi a dolgát!:)

cukicsajszi

2017. szeptember 24.

Ügyes kis cucc. Szeretem. ☺

cukicsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Ügyes kis cucc. Szeretem. ☺

mandelandi

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 11.

Én csak bronzosításra használom, de nagyon szeretem, puha, és jól el lehet vele dolgozni a terméket, csak vigyázni kell vele mert a puhaság miatt néha túl eloszlatja, viszont ezért az árért teljesen megéri.

mandelandi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

nagykami

2017. szeptember 1.

Nem rég szereztem be egy leárazáson, nem bántam meg, nagyon szeretem. Kontúrozáshoz is ezt használom, arra a célra is tökéletesen bevált és a pirositót is szépen fel lehet vele vinni.

nagykami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

nefelejcs93

2017. július 26.

Nekem sajnos nem vált be, túl lazák a szálak benne és nem is elég tömött .Erre a célra szerintem sokkal jobb a márka púderecsete.

nefelejcs93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Kb. egy éve vettem, és hihetetlen! Jól lehet vele dolgozni, szépen veszi fel a pirosítót. Néha a púdert is ezzel viszem fel, ha nincs nálam másik ecset, és ahhoz is tökéletes. Puha, tisztításkor nem hullik a szőre, és az ára is remek.

liliana26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.