KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Kategória:   Ecsetek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mandelandi

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 11.

Én csak bronzosításra használom, de nagyon szeretem, puha, és jól el lehet vele dolgozni a terméket, csak vigyázni kell vele mert a puhaság miatt néha túl eloszlatja, viszont ezért az árért teljesen megéri.

mandelandi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

nagykami

2017. szeptember 1.

Nem rég szereztem be egy leárazáson, nem bántam meg, nagyon szeretem. Kontúrozáshoz is ezt használom, arra a célra is tökéletesen bevált és a pirositót is szépen fel lehet vele vinni.

nagykami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

nefelejcs93

2017. július 26.

Nekem sajnos nem vált be, túl lazák a szálak benne és nem is elég tömött .Erre a célra szerintem sokkal jobb a márka púderecsete.

nefelejcs93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Kb. egy éve vettem, és hihetetlen! Jól lehet vele dolgozni, szépen veszi fel a pirosítót. Néha a púdert is ezzel viszem fel, ha nincs nálam másik ecset, és ahhoz is tökéletes. Puha, tisztításkor nem hullik a szőre, és az ára is remek.

liliana26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

canimbenim

2017. július 19.

Pink fekete külsejű van meg nekem. Semmi baja,annyi h le esett a fogókája,de ettől tudom használni.

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Minerva123

2017. július 16.

Nekem egyáltalán nem vált be. Nagyon puha, nem elég tömött, sajnos nem tudom szépen eldolgozni a pirosítót. Sajnálom, mert ettől eltekintve a legtöbb essence ecset bevált.

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Anita9620

2017. július 11.

A satírozóecsettel együtt imádom. Nagyon szép, csajos és puha, emellett jól lehet vele dolgozni, szépen felveszi a pirosítót.

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

szappanbuborek

2017. július 8.

Egyszeruen imadom!
Evek ota megvan es semmi hiba vele. Konturozashoz illetve puderhez, highlighterhez is szoktam ha nincs nalam masik ecset. Veszhelyzetben szemhejpuder elsatirozasahoz is hasznaltam a nagysaga ellenere. Szuper kis ecset es nagyon csinos is. Merete miatt tokeletes utazashoz, taskaba is. Puha, nem hullik tisztitaskor sem. Nagyon szepen satiroz, a termeket is jol veszi fel. Ennyi penzert egy ilyen ecset.. Nem semmi!

szappanbuborek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Egyszeruen imadom!

TimyeK

2017. április 14.

Most vettem Glamour napok alkalmával. A tus ecsetén felbuzdulva és az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon tömör, puha szálú ecset, szépen tudok vele dolgozni. Nem hullik a szála és még szép is. Az ára remek!

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Norisz13

2017. április 13.

Kb már egy éve birtoklom és nagyon szeretem. Cuki és praktikus is, a feje puha és könnyű vele dolgozni. Használtam már pirosítóhoz, bronzosítóhoz, mostanában highlighterhez használom és mindegyiknél bejött. Tuti kis ecset.

Norisz13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.