KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Kategória:   Ecsetek

Mariella

2018. október 9.

Szerintem az Essence ecsetek jó minőségűek, nekem több féle is van. Kedvelem, könnyű velük sminkelni.

Mariella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

Yubiri

2018. július 25.

Szeretem ezt az ecsetet és emellett az Essence márka összes ecsete jó. Jól tisztítható, az arcom nem irritálja, a szőre nem hullik és még a külseje is szép:) Régóta használom és még nem vettem észre, hogy elhasználódott volna. Megéri az árát.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

szabiina

2018. március 5.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, ahogy a márka összes ecsetét. Könnyű vele dolgozni, nagyon puha, mosható és még szép is. Már nagyon régóta használom és semmi baja, nagyon jól bírja.

szabiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Diaaa

2018. február 12.

Nagyon tetszik, puha, könnyű vele dolgozni, nem hullik és nem tűnik el belőle a púder :)

Diaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

SzL

2018. február 4.

Ugyan az a szuper ecset, mint számomra az összes Essence ecset. Puha, jól teszi a dolgát. Ezt vagy pirosításra vagy púder felvitelre használom.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

brethalia

2018. január 21.

Szuper ecset, régóta használom. Eleinte pirosítottam vele, de mióta van bronzosítóm, váltottam és ez lett a bronzosítós ecset.
Számomra a ESSENCE HELLO HAPPINESS! BLUSH & DRAPING BRUSH ecset még jobban bevált pirosításra, a tömött, kerekebb fejével számomra egyszerűbb a munka.
De szerettem ezt is, illetve bronzosításra kiváló. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

De szerettem ezt is, illetve bronzosításra kiváló. :)

nikiiabel

2017. december 13.

Jó kis ecset, nagyon jól fel lehet vinni a pirosítót. Nagyon finom puha, tömör kis ecset. Nem hullajtja a szőrét.

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Normankaa

2017. november 20.

Remek kis ecset, nagyon szépen fel tudom vele vinni a pirosítót.

Normankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Remek kis ecset, nagyon szépen fel tudom vele vinni a pirosítót.

sorsi83

2017. november 1.

Nagyon jó ecset, eléggé tömött, nem hullatja a szálait, könnyű vele dolgozni.

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Nagyon jó ecset, eléggé tömött, nem hullatja a szálait, könnyű vele dolgozni.

moni92

2017. november 1.