KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Üres paletta, amelybe a 2017 tavaszán érkező "My Must Haves" kollekció darabjait válogathatjuk össze.

A kollekció részét képezi 20 szemfesték, 5 pirosító, highlighter, bronzosító, fixáló púder, ajakkrémek.

Használata egyszerű: válogasd össze a kedvenc termékeidet és pattintsd a palettába.

Kapható 4 és 8-as méreben.

Ár: 749, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence My Must Haves paletta négy színnel
Ár: 2300 postával , Eladó: LPE
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Kőszeg és környékén , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postán maradó ajánlott, posta csomagautomata

0bikbik0

2017. december 13.

Az ötlet jó, régebben csak a drágább márkáknál volt elérhető ez a rugalmasság. (Drogériás viszonylatban pl. Artdeconak évek óta vannak saját összeállítású palettái, de voltak Alverdés, olcsóbb árkategóriás próbálkozások is már.)
Teljesen jó gondolat, hogy csak a szükséges színekért, textúrákért fizessünk, teljesen személyre lehet szabni így a palettát. Ha valami elfogy, könnyen pótolható. Évszakonként, akár alkalmakra is külön kis paletta állítható össze. Ez mind-mind csodás elképzelés.
DE:
- a minőséghez képes relatíven drága
- a palettában se egy tükör, se hely az applikátornak, ecsetkének, bárminek
- a paletta gyenge műanyag, a zárja, "zsanérjai" nagyon könnyen törnek (tipikus essence...)
- a paletta indokolatlanul nagy négy színnek (nyolcnak meg pláne) nem igazán kis táskába, neszeszerbe való + még az egyéb szerszámok (tükör, ecset) is külön hordozót igényel, ha magammal szeretném vinni mondjuk a munkahelyemre, hogy napközben frissítsem a sminkemet (a fényévekkel jobb minőségű Sleek sokkal kompaktabb, tükörrel ecsettel, 12 színnel, és a négyszínű essence-nél csak pár száz forinttal drágább - igaz a színei nem cserélhetőek)
- a paletta formája: a lekerekített sarkok - legalábbis nálam - a tárolást ugyancsak megnehezítik. Állva tárolom a palettákat, így átláhatóak, könnyen használhatóak, nem feledkezem el róluk, ha mondjuk a fiók aljára kerülne valamelyik ( :-) ), ez meg a lekerekített sarkai miatt nem áll meg, dől jobbra-balra.

Szóval az ötlet okés, a kivitelezés csapnivaló.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

DE:
- a minőséghez képes relatíven drága
- a palettában se egy tükör, se hely az applikátornak, ecsetkének, bárminek

Szóval az ötlet okés, a kivitelezés csapnivaló.

miomio

2017. június 14.

A kíváncsiságom csak nem hagyott nyugodni, így megvettem a palettát anélkül, hogy kaptam volna arról visszajelzést, hogy ki lehet -e szedni belőle a műanyag beosztást. Szerencsére nem bántam meg, egy kés élével simán kipattintható és akár később vissza is tehető bele. Azt a pár MakeupGeek szemhéjpúderemet pedig tökéletesen tudom benne tárolni, ugyanis ragasztottam bele vékony mágneslapot. Később nyilván ha bővülni fog a gyűjtemény mindenképp be fogom szerezni majd a Z palettát(nagyobbat akartam venni), de addig is tökéletesen megfelel :) Praktikus, kis kiszerelés, sőt, így nekem még a kisebb szemre való ecseteim is beférnek a festékek mellé!

miomio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

vattacukorrr

2017. május 19.

Szuper a koncepció. A 4 részes palettát vettem meg, de ha egyszer bővítik esetleg a színskálát, akkor mindenképp váltok a 8 részesre. Mindig úgy járok a palettákkal, hogy kb csak 1-2 szín tetszik benne, ezért nem túl praktikusak. Az, hogy én válogathatom össze a színeket és saját palettát hozhatok létre, az nagyon szuper ötlet. A kivitelezés is nagyon jól sikerült, tetszik az átlátszó tető, és hogy pattintós, nem mágneses.

vattacukorrr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

sttramara

2017. május 13.

Összeállítottam magamnak egy nagy palettát,de nem éri meg.Az üres paletta és a 8 szín árából kijön több essence paletta is.Aki a végleteket szeretné beleválogatni az se teheti meg,nincsenek nagyon színek.

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

KisHeni

2017. március 24.

Ez egy csoda, nagyon jó ötlet volt az Essence-től, hogy saját palettát állíthatunk össze. Tetszik, hogy nem olyan pici a paletta és a választható színek egyenesen csodásak, ráadásul még az áruk is jó.

KisHeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

pixxie94

2017. március 17.

Nagyon jó ötletnek tartom, a kivitelezés is jó, nem tűnik könnyen törősnek, a záródása lehetne kicsit erőteljesebb, kicsit könnyen nyílik, ez utazásnál gond lehet, de amúgy elégedett vagyok vele

pixxie94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

szofiaa

2017. március 8.

Ma vettem meg, 550Ft volt, abszolút megérte, már nagyon régóta szeretnék összeállítani egy saját palettát:)
Szerintem ez szuper ötlet az essence-től, nem láttam még más drogériás márkától.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.