KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucacica, Módosítva: 2011. december 9.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1490 Ft

Hatékonyan ápolja a fejbőrt és segít megszüntetni a korpásodást. A teafaolaj az egyik leghatásosabb természetes fertőtlenítő. Erőteljes baktérium-, vírus- és gombaölő hatással rendelkezik. Kivételesen jó hatással van a hajra illetve a fejbőrre, kiválóan tisztítja és ápolja a zsíros vagy töredezett hajat, segít megszüntetni a korpásodást, csökkenti a fejbőr viszketését, szabályozza a faggyútermelődést.

Ár: 1490 Ft, Eladó: Okokucko.hu
További Faith in Nature termékeket találsz az Ökokuckó webshopban

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

Régebben a kedvenc samponom volt, mert jól tisztított és meglepően fényessé tette az amúgy száraz hajam. Egy idő után viszont annyira kiszárította a fejbőröm, hogy hámlani kezdett és viszketett :/ Azóta nem merem újra megvenni.

nutellaspalacsinta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Kendralinx

2016. március 31.

Zsírosodásra vettem és nem segített egyáltalán.

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Zsírosodásra vettem és nem segített egyáltalán.

Petra198829

2015. augusztus 6.

Csalódtam. Korábban már volt egy Faith in nature rozmaringos samponom, azt nagyon szerettem. Aztán sajnos WU2-re váltottam, ami még zsírosabbá és korpásabbá tette a hajamat. Gyorsan visszaváltottam, s ezt a teafás sampont választottam. Alig javult a hajam... s a végét nagyon szárazzá teszi, holott kókuszolajjal és ricinusolajjal is táplálom.

Petra198829
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 6.

wadeper

2015. május 23.

Az első Faith in Nature samponom, és az addig véresre kapart, hajmosás után szinte azonnal csupa korpa, kiszáradt, viszkető, sebes fejbőrömet pár mosás után rendbe tette. Nagyon megszerettem, de mire a tubus végére értem a hajam teljesen kiszáradt, roncsolódott, alig lehetett kifésülni, pedig balzsammal használtam, és szénakazallá vállt, pedig csak épphogy vállig ér. Nagyon sajnáltam, mert a fejbőröm viszont szerette, és én is nagyon az illatát, csak épp a hajam lett tőle borzasztó.

wadeper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

andicsete

2015. március 20.

Jo kis sampon, a korpat is visszavette, talan a zsirosodast is, arra nem vennek merget hogy ettol csuszott egy napot a hajmosas. Az illatat is szeretem, az allagat is, natur samponhoz kepest nagyon jol habzik. Ami nem tetszett, szaritas utan valami furcsa illata lett a hajamnak, ami egyatalan nem hasonlitott a teafara. A parom szerint semmi furcsa illat nem volt, en napokkal kesobb is ereztem.

andicsete
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Edu

2015. január 2.

Sajnos nekem is csalódás volt ez a sampon, pedig amúgy szeretem az illatát is. Nekem rendesen habzott, sőt, az eddig használt samponjaimhoz képest jóval kevesebb kellett. Jól tisztít, szép fényes és puha lett tőle a hajam. Azonban 2-3 nap után nagyon gyorsan, jóformán reggelről estére durván bezsírosodott a hajam. A korpát illetően már hajmosás után viszketett tőle a fejem, még a láthatót sem tűntette el, pedig nem is durván hámlik a fejbőröm. Lassan 2 éve próbálok olyan natúr sampont találni, ami korpás és zsíros hajamra jó. Eddig eredménytelenül, mindegyikkel van valami gikszer :(

Edu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Mitzi Pí

2014. október 29.

Sajnos az én zsíros hajamon egyáltalán nem segített, pedig még a hozzá tartozó balzsamot is becsületesen használtam. Ugyanazt nyújtotta, mint bármely egyéb, akár sokkal olcsóbb, drogériás sampon.

Mitzi Pí
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

lau0502

Korcsoport: < 18
2014. október 25.

Egy ideig nagyon jó volt a hajamra, fényes, könnyen kezelhető, egészseges volt, és még a zsírosodását is késleltette. Aztán kb. 4-5 flakon után a hajam sprőd, fénytelen, száraz és töredezett lett tőle. Nem tudom, hogy ez miért volt, talán ha megint kipróbálnám akkor jó lenne, de kísérletezéshez túl drága.

lau0502
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. október 25.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Semmi extra, sőt. Kicsit rosszabbul teljesített, mint más előzőleg használt samponom. Ráadásul ár/érték arányban sem a legjobb.

pixybaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

karli

2014. június 6.

Nekem alapvetően nincs zsíros hajam, de sajnos ettől a sampontól már két nap után az. A hozzászólások alapján attól féltem baromira ki fogja szárítani a fejbőröm. Érdekes, hogy a jojobásnál meg attól féltem zsírosítani fog, azzal meg öt napot is bírt a hajam. Igazából ezt azért választottam hátha segít a festés utáni fejbőrhámlással, elég érzékeny a bőröm, de nem segített, sőt még viszketett is. Nálam ez nagy bukta.

karli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Polysorbate 20
Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Limonene

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!