KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gillette

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

bluesky87

2017. szeptember 20.

Hosszú évek óta kedvenc! Kényelmes a használata, nem merev a pengéje, nem vagdosom meg vele magam, a krémező csík is jól funkcionál.

bluesky87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

miomio

2017. szeptember 14.

Nagy kedvencem évek óta! Kényelmes a használata, a pengék közti rés jobban formált, tágasabb, ennek köszönhetően kevésbé tömődik el a szálakkal mint az olcsóbb társai.

miomio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Szuper kis borotva ez. Minden forintot megért. Szépen illeszkedett az hajlatok borotválásánál is, nem vagdostam vele össze magamat. Újra és újra vásárolom mindig. Életem eddigi legjobb borotvája. Pá-pá Wilkinson!!!!

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

maedusa

2017. július 27.

kiváló borotva, először azért vettem belőle, mert a zöld 5-ös csomag nem volt, azóta ezt használom

maedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

minus8

2017. július 20.

Tökéletesen simára borotvál, de mondja meg nekem valaki miért ad ki néha olyan nyikorgó hangot, hogy a hátamon feláll a szőr???? :D Rosszul fogom vagy mi a gond vele? Életlen sem lehet, mert első használatnál is volt ez.

minus8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

balankaa01

2017. július 11.

Legutóbb ilyet vettem, szerintem ez a borotva egy megváltás.
Kézreesik, szép, jól szappanoz. Vagy hát nekem mindegy, én soha nem használtam még borotvahabot, így is tökéletes eredményt tudok elérni. Természetesen előtte mindig alapos radírozást végzek.
Egyedül azt nem értem, hogy minek ez az erőteljes illat. Engem zavar. Jó, a párom szerint kellemes, személyfüggő... :D

Namost, én nem értem, hogy mi ez a önvagdosás dolog... Sietségemben hajlamos vagyok lehasítani a körmömet borotvával, de nem sértette még fel egy se a bőrömet.

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Legutóbb ilyet vettem, szerintem ez a borotva egy megváltás.

PaNel95

2017. július 11.

Nekem nem vált be. Nagyon karcolta a bőrömet a penge. Azt hittem csak hibás a borotva, de a többi is ugyanilyen volt. Illetve nem végzett alapos munkát. Több szőrszálat is otthagyott, többször is végig kellett mennem a lábamon vele. Néhol pedig elég csúnyán kipattogtam tőle.
Ennek ellenére elhasználtam, ha már megvettem, és meglepően jól bírták a pengék. Nagyon jó minőségűek egy eldobhatóhoz képest, de ennek ellenére, ha éppen nincsen kedvem egy vagyont a borotvakészülék pótfejéhez, akkor inkább kétpengés eldobhatót veszek, mert az sokkal jobban bevált. Márkán belül is.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

heni0306

2017. május 23.

Szeretem ezt a borotvát, szerintem a strapát is jól bírja. Vagy ezt használom vagy a Gillette Tropicalt. Az hogy néha kipattogok, vagy megvágom magam, szerintem nem a borotva hibája, hanem az enyém. Vagy ügyetlen vagyok, vagy épp kevés habot használok. Kipattogás ellen nekem bevált hogy a meleg vízes hajbalzsamos felpuhítás + borotválás utáni nyugtató krém.

heni0306
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

juventina07

2017. május 9.

Nem vált be,itt ugyan mindenki dícséri nekem nem jött be.Sőt kipattogzok tőle,viszketek.Nem veszem újra!

juventina07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Feketebarbi

2017. március 26.

Nem jó!!! Annyira idétlen feje van, hogy csak a lábszár egyenes részén teljesít. A térden nem fekszik, vagy megvágom magam, vagy rajta hagy sok szálat, vagy mind2.....

Feketebarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.