KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: bergamott, narancsfa virága
Szív: leander
Alap: cédrus, füge

Krémmánia Kedvencek a -től
phoenix

2017. május 19.
Visszatértem a Douglesbe, hogy ezúttal magamra is fújjam, megerősítést akartam, megrendeljem-e. Egyetlen pillanat kellett, hogy biztos legyek a dolgomban. Hogyan is kételkedhettem? Rajtam nem férfias, nyers vagy zöld, de értem, hogy mitől uniszex illat. Fűszeresnek érzem, de nem "meleg", "keleties" módon, és igen! - megvan benne az a hűvösség, amit papíron is éreztem. Egyre csak szívnám magamba, nem tudok betelni vele. Ellenállhatatlan a számomra, és magamat is ellenállhatatlannak éreztem; magabiztosnak, egyedinek, olyannak, aki előtt nincs akadály. Kell.

2017. április 23.
Még nem véleményezem, mert egyelőre csak papírcsíkon illatoltam, de muszáj róla írnom: amikor először megéreztem - nem hazudok -, majdnem kicsordult egy öröm-könnycsepp, hogy "igen, EZ az, EZT keresem!" Csak remélni merem, hogy a bőrömön is ilyen lesz (balga módon most mást próbáltam bőrön, majd legközelebb). Egyébként nem erre számítottam a vélemények alapján, de imádom. Érzek benne egy hűvös, hideg vonulatot, ami kiakasztja az érzékeimet, tikkel tőle az agyam, szinte érzem a bizsergést, az elektromos impulzusokat, ahogy a sejtjeim próbálják feldolgozni az információt - ettől bolondulok érte, tudom, csak sajnos már éreztem más parfümben is ezt, papíron, rajtam pedig nyoma sem volt. Reménykedem...

phoenix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

2017. április 23.

timilla

2017. március 22.

Nagyon akartam szeretni, annyira szimpatikus volt, amiket olvastam róla, és hát a mediterráneum szerelmese is vagyok, szóval nagyok voltak a várakozásaim, de rajtam ez az illat nem működik. Az én bőrömön végig férfias, agresszív, mint a frissen nyírt fű illata, nagyon zöld, nagyon nem én. Amikor rajtam volt, mindig szaglásztam körbe, hogy ki viseli ezt a zavaró illatot, aztán rá kellett jönnöm, hogy én. :) Nyárra nekem marad a Terracotta, az az én világom.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

szilva82

2017. március 4.

The Cure Friday am in love....:D
Szökdécselés, pillangók, poshadt nyálas csók reggel kócósan....:D
Még 5 perce odabújni....
Elindulni, madárcsicsergés....:)
Frisseség, tisztaság, szabadság, szerelem....
Sallagmentesen....

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

The Cure Friday am in love....:D
Szökdécselés, pillangók, poshadt nyálas csók reggel kócósan....:D
Még 5 perce odabújni....
Elindulni, madárcsicsergés....:)
Frisseség, tisztaság, szabadság, szerelem....
Sallagmentesen....

GNóri

2017. február 27.

Nagyon szokatlan illat. Nagyon natúr, rajtam a füge és leander érződik ki leginkább, a bőrömön sajnos nem a legkellemesebb. Zöld illatnak nekem túl édeskés és émelyítő ez a kompozíció. Tartóssága és hatósugara is nagyon gyenge.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Orsoj

2017. február 27.

Először pár éve nyáron próbálgattam, vacilláltam a Sur le Nil és e között. Aztán ez lett és már a sokadik nyaramon ez a signiture parfümöm. Elég kevesen ismerik és még kevesebben használják, legalábbis nálunk. De addig jó! :-) Sokan dícsérik rajtam, kíváncsiak, mi ez. És télen - bár ilyenkor teljesen más jellegű illatokat használok - sokat segít a téli melankóliámon, ha beleszippantok. Talán a tartóssága lehetne jobb, mert májustól szeptemberig akár két 100 ml-s üveg nyakára is szoktam hágni.

Orsoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Sophieka

2016. október 8.

Rajtam sajnos túl friss és karcos, akárhogy is incselkedtem vele, el kell fogadnom, hogy én az édes illatokkal tudok együttműködni és ő nem az a típus, amit szívesen viselek.... Van eladó 10ml-m, tessék, csak tessék! :)

Sophieka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

csakmoni

2016. június 18.

Hat évvel ezelőtt az első kisfújósaim között volt egy belőle.Mielőtt beszereztem, kérdeztem egy blogon a többieket, mihez hasonlít. Akkor egyikük azt válaszolta, hogy a Hermés-ek nem hasonlítanak semmihez, inkább mások szeretnének hasonlítani rá.
Emlékszem a döbbenetre, amikor bőrre fújtam, szabályosan hátrahőköltem, úgy orrba vágott. Tovább is adtam. Most nagyon szeretnék egy kicsit magaménak tudni, már tudnám értékelni az egyediségét, a maszkulin jellege már nem zavar, vágyom a fás, nem limonádés citrusosságra.
A többi Kert nem tetszik, van bennük valami zavaró édesség, nem állnak össze rajtam.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

emb1p3

2016. május 30.

Az Hermes-ház illatok terén a szívem csücske, tulajdonképpen nincsen olyan illatuk, amit ne fogadnék el és használnék boldogan - a férfiaknak szántakat is ideértve (ó, Bel Ami Vetiver, te például bár ne voltál méregdrága...). Nagyon értik ezt a természet dolgot, fás és zöld parfümjeik tényleg mind-mind művészi alkotás számba mennek, de emellett praktikusak, tökéletesen viselhetők a hétköznapokban is, különösebb illatperverzió se kell hozzájuk, amit azért elég ritka ilyen karakteres darabok esetén. Mondhatni a Hermes a parfümházak Bauhausa. Na jó, abbahagytam :D
Ez az aktuális kedvencem a kedvencek között, a Ninfeo Mio és a Premier Figuier édes, harapnivaló fügéje, de ellentétben azokkal, végig nagyon pontos marad a citrusos-zöld ellensúly, nem lesz olyan puha és bájos, mint niche rokonai. Szép, karcos, telt, tartós!, és nem is jön szembe túl gyakran, gyászosan kevés erre a teljesítményre az öt csillag.

emb1p3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Hunka

2016. május 23.

Tartósságra tökéletes, egész nap tart, időnként meg-megcsap a lágy illata. Nem egy nehéz "bűzfelhő" úszik utánad km hosszan, hanem egy csak a személyes teredben érezhető felhőcske. Sokáig kitart, 3 fújás elég. Ja, és az illata is fantasztikus!

Hunka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

illatvarázs*

2016. május 12.

Csak azért bírom ki évek óta a tikkasztó magyar nyarakat, mert van ez a fantasztikus illat. Emlékszem 9 évvel ezelőtt ismeretlenül rendeltem meg, elég sokat vártam rá, mert abban az időben nehezen lehetett beszerezni. Már több netes parfümériával tartottam a kapcsolatot és vártam, hogy egyszer csak kapom az értesítést, hogy: Van! És végre jött. Ennyi várakozás után, már izgultam, hogy verhetem a fejem, a falba, ha mégsem jó. És láss csodát! Pont olyan volt az illat, mint amit elképzeltem (ilyen azóta nem sokszor fordult elő)
Fanyar, friss, füves, de mégis édeskés. Rajtam nagyon előjön a füge - szerencsére. Néha picit kapros is, de azt is szeretem. Úgy csoda ez az illat, ahogy van. A számomra elviselhetetlen kánikulában végtelenül kiegyensúlyozottá tesz és megnyugtat.
Megjegyezném, hogy ez a parfüm hajlamos 1 év alatt is besötétedni, de ez semmit nem von le a minőségéből.

illatvarázs*
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.