KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jean Paul Gaultier

Ár:   9300-15 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Ár:   9300-15 400 Ft

Szív: narancsvirág, gyömbér

Alap: vanília, borostyán

Utánzat Jean Paul Gaultier Classique
Ár: 1000Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Lásd a képen , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta POSTÁN MARADÓ, FoxPost
Ár: 9000 Ft , Eladó: Kiriann
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, ingyen posta

Mesike91

2018. június 21.

Az egyik kedvenc parfümöm, olcsóbb volt tesztert rendelni, de nekem mindegy, nem gyűjtöm az üvegeket és dobozokat. Mivel eredeti jó sokáig tart, és mindig bele lehet újra szeretni. Ez az orientális keverék az, amiből bármikor jöhet. Dögös! Érdekesség, hogy kínaiban kapható egy utánzata, aminek piros az üvegcséje és kb egy térdelő, fej nélküli nő alakja van. Na azt úgy eltalálták, hogy az illat (rajtam) egy az egyben ugyanaz, nyilván gyengébb.

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Hel17

2018. június 15.

Egyszerűen finom. Olyan mintha tökéletesen el lennének találva az arányok. Semmi sem túl sok benne. Amihez hasonlítani tudom az a Joop Le Bain. Szinte egy az egyben.

Hel17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

raczrenike

2018. május 11.

Egyszerűen imádnivaló, csak az edt változata. Nagyon tartós, mindig fújok a ruhámra is, így egész nap elkísér. Ismeritek, amikor valami illat megcsap, es mindig arra gondolok, Uristen mi ez❤️❤️ Na ezért fújom a ruhamra is 😀 hogy egy hosszú nap után is, mikor hazaérek, megcsapjon ez a csodás illat.

raczrenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Parfuwoman

2018. március 17.

Mintaként kaptam egy kedves eladótól a Marionnaudban,s egy pillantás alatt behálózott... Hajnalban felébredtem ,egyik csuklómra ezt,a másikra pedig az EDP intense-t fújtam. S állandóan ezt szagolgattam... még 2* próbáltam ,mielőtt megvettem . Az EDP intense is nagyon finom ,de ezt a gyömbér kicsit pikánssá,egyedivé teszi.Valaki említette a templomot ,hát nekem is eszembe juttatja,van benne valami kis antik,régies érzet a legpozitívabb értelemben . Talán a borostyán miatt?
Nagyon ajánlom ,tartóssága,hatósugara kiváló .

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Nagyon ajánlom ,tartóssága,hatósugara kiváló .

Vaslady

2018. január 9.

Hol volt,hol nem volt...
Volt egy lány,a 90-es évek végén,aki akkor töltötte be a 18-dik életévét.
Ennek a lánynak volt egy barátnője,aki szintén akkor ünnepelt,és az édesanyjától ennek a parfümnek az utánzatát kapta meg.
A lánynak is megtetszett az illat,megvette,használta,imádta....mignem elfogyott.
A mesének pedig még nincs vége,mert vett egy ujabb "konzervdobozt",de a jól megszokott illatot már nem találta meg....a másolat másolata...sajnos melléfogás volt......
Tegnap parfümtúrán voltam a férjemmel,és egyre jobban élvezem,azt,hogy eljön velem.
Eszembe jutott,hogy valamikor régesrég,használtam egy ilyen illatot,ismerős volt a konzerdoboz és a női alakos üveg is,a polcon.
Sajnos nálunk ez az illat nem kapható,és ahol tegnap voltam,ott most voltam először.
Azon gondolkodom,hogy,hogyhogy nem esett le nekem ez elsőre már,hogy régen én ezt az illatot használtam.
Igaz,tiniként,csak a másolatát,mert hát még azt sem tudtam,hogy másolat :-D akkor még internet sem volt,eredetiről nem is hallottam,és jobban belegondolok,biocentrum az volt,de parfüméria nem, a kis városunkban :-D :-D :-D.
Ez az illat,még most is megállja a helyét a női illatok között.
A V.Westwood Boudoir illata jut róla eszembe,na nem azért mert hasonlitanak,hanem azért amit képviselnek.
Ez pedig az erotika,a szexualitás.
Az érzékek játéka.
Észrevettétek már azt,hogy ugyanaz az illat,egy 50 éves nőn már taszitó,mig egy 30 évesen szexi?
Itt a tipikus példa rá.
Ezzel nem azt akarom mondani,hogy 50 évesen valaki nem szexi,és kivánatos,de talán ez az illat a fiatalok illata inkább.
Nagyban befolyásol engem ebben az,hogy én is fiatal koromban használtam.
Elfogult vagyok vele,na :-D.
Csakis 5 csillag,és vevős :).

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Hol volt,hol nem volt...
Volt egy lány,a 90-es évek végén,aki akkor töltötte be a 18-dik életévét.
Ez az illat,még most is megállja a helyét a női illatok között.
Ez pedig az erotika,a szexualitás.
Az érzékek játéka.
Itt a tipikus példa rá.
Nagyban befolyásol engem ebben az,hogy én is fiatal koromban használtam.
Elfogult vagyok vele,na :-D.
Csakis 5 csillag,és vevős :).

Ildiko9

2017. szeptember 29.

Tegnap végre volt időm lesétálni a FRANKS-ba, egy kis illatolásra:). Most kimondottan két illatot akartam kipróbálni (bár nagy volt a kísértés). Nem szeretem a papírcsíkot, szóval rá a bőrre...ISTENI finom virágillat, már varázsolt is el az első néhány percben. Nem igazán értettem, hogy mi lehet ebben az illatban az a "rosszkislányos". Aztán jött az AHHH..megvagy! Varázsolt el. Fekete kiskosztüm, körömcipő, profi smink, retikül, alatta pedig érzéki fehérnemű. Bekopog késő este egy szálloda szobájába, ahol gátlástalanul mutatja meg ezt az énjét is. Forró és fülledt, titkos éjszakák, nincs félsz, nincs tabu. Varázslatos. Sétáltam hazafelé a meleg estében (nálunk még 30 fok környékén van) és közben lebegtem. Néztem a ragyogó csillagokat, a kivilágított szigetet és körbelenget az illat.
Nehéz leírni egy illatot, hiszen érzésekről beszélünk. Szinte lehetetlen. Mégis ezek a parfümök képesek kiragadni a mindennapokból, vinni egy olyan helyre, amiről csak álmodozol. Megmutatni a rejtett énedet. Jó kis kaland ez, az már biztos.
Tomboló erotika, erős és tartós illat. Mindenképp próbáljátok ki :).
Ugyanakkor a csillagozással valamiért mégis gondban vagyok. Ha az illatot nézem, akkor 5 csillag, ha azt is, hogy megvenném-e akkor 4. Nem az ára tart vissza, nem is az előbb leírt gondolatok, hanem valami, ami még hiányzik...

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Tomboló erotika, erős és tartós illat. Mindenképp próbáljátok ki :).

LPE

2017. augusztus 9.

Mától nekem is van...és boldog vagyok miatta. Régen a keresztanyám használt Gautier illatokat. Imádtam az illatát, ezért is szerettem volna beszerezni az összeset. Hát...még csak kettőnél tartok, de visszajöttek a régi szép emlékek. Talán még édesanyámnak is volt belőle. Na én azzal a lendülettel, ahogy kivettem a dobozból, fújtam is belőle kettőt. Boldogan szagolgattam, majd átmentem a szomszéd kisboltba. Ott incidens ért. Valószínűleg az ott tartózkodó, már-már illuminált állapotban lévő férfinek bordélyházra hajazó képzete lehetett, mert ráütött a fenekemre, és megjegyzések jöttek az illatom finomságát illetően. Hogy madame-nak vagy egyéb hölgynek nézett e, azt nem tudom, mindenesetre reflexből majdnem én is ütöttem. De mivel ha madame-nak is tűnök, úrinő vagyok, így verbális ütést mértem rá. Szóban elküldtem ide-oda. Ő pedig elszégyellte magát, és az illatra fogta a reakcióját... Ennyit erről.
Ettől függetlenül én szeretem az illatát, mert erős tartós és csak két fújás is bőven elegendő...

LPE
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 9.

Csatlakozom Luna1024-hez és kap is egy nagy lájkot tőlem, azonnal. Most akkor én is folytatnám, hogy miért taszít ez a parfüm... Nem érzem magam prűdnek, de ezt a parfümöt évekkel ezelőtt, amikor még sokkal nagyobb divat volt - gondolom, vagy remélem, hogy ez mára talán csendesedett - egy hivatali külső céges partneremtől kaptam, karácsonyi ajándékként, úgy emlékszem. Nem is tudtam akkor sem és azóta sem hová tenni, hogy ezt hogyan is gondolta. Amikor kiemeltem a domborulatainál fogva a hölgyet, már akkor éreztem, hogy nem leszünk barátnők. Egyszerűen ízléstelennek tartottam a megjelenését, de annyira, hogy amikor megláttam, onnantól nem is érdekelt, hogy milyen illat lehet benne. Nem szép dolog, de azonnal tovább is adtam a fémdobozba zárt "csodát" valakinek, aki elfogadta, és nem viseltetett ellenségesen sem az üveggel, sem a tartalmával szemben. Csak azért írtam le a saját történetemet, hogy megerősítsem, véleményem szerint hiába is tiltakoznak egyesek ellene, nagyon is fontos, hogy egy illatot mibe zárnak. Mindkét irányba befolyásolhat minket a külső megjelenés, a csomagolás, hiszen ez minden illat kapuja. Én a mai napig őrzöm ennek az üvegnek a rossz emlékét, ami örökre el is nyomta bennem a vágyat a további Gaultier illatok megismerésére. Ez aztán az előítéletesség, lehet is kritizálni érte, de vállalom. Nálam szegény Gaultier klasszikusa egy pillanat alatt, még illatolás előtt azonnal elhasalt és azóta is a padlón gyengélkedik. Az illat, amit ez a "klasszikus" rejtegetett, számomra ugyanolyan, mint a csomagolása, közönséges, se több, se kevesebb - mert azért csak "beleillatoltam". Azt viszont elismerem, hogy a tartalom és forma maximális összhangja megvalósult, és annak ellenére, hogy nekem nem tetszik, egyedülálló és összetéveszthetetlen, ezért kap tőlem is kettő pontot ez a kreáció. Sejtésem sincs viszont arról, hogy a férfiasra sikeredett hengeres fém doboz, akár egy alkohol díszdoboza, ebben a koncepcióban vajon mit is szimbolizál? A fémerővel körbeölelő, óvó férfit talán???

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 9.

Luna1024

2017. július 8.

Most én leszek itt a mumus, sajnálom... :( Tizedjére írom újra ezt a véleményt, mert nehéz szofisztikáltan fogalmaznom egy olyan illatról, ami engem ennyire kiakaszt. Ahányszor megérzem ezt a nagyon furcsa, töményen púderes, domináns narancsvirág-ánizs-vanília kombót (amit furcsa mód más esetben szeretek!), úgy érzem, mintha egy fekete öves karatés nekifutásból gyomorszájon küldött volna egy szép nagy rúgással... Émelygek tőle, forog a gyomrom és minden elképzelhető fizikai tünetet indukálva TASZÍT ez a parfüm - az illatával, az üvegével és a dobozával együtt, amiket szintén utálok. Én még soha, senkin nem éreztem finomnak (persze ez nem zárja ki azt, hogy létezik olyan, akihez illik!), minden alkalommal visítva szaladnék el, amikor megérzem valakin. Csak azért nem teszem, mert a szüleim megtanítottak viselkedni...
Tudom, hogy sokan szeretik, és hogy ez egy klasszikus, és hogy Gaultier a megosztó darabjairól híres (amit alapjáraton egyébként értékelek!), de engem olyan szinten taszít ez az illat, hogy a Marc Jacobs-féle Decadence-szel együtt kilőném a Holdra, ne haragudjatok. :( Az az egyetlen másik illat, ami ilyen ösztönös, zsigeri utálatot vált ki belőlem, pedig illatoltam már elég sokat.
Azért nem pontozom le totálisan, mert "ízlések és pofonok", emellett EDT-hez képest nagyon tartós és karakteres darab, utóbbit egyszerűen kár lenne tagadni... Ilyen vagy olyan érzelmet mindenképp kivált, szeretni vagy gyűlölni lehet, vagy illik hozzád, vagy nem. Próba nélküli megvételét nem ajánlom, ez nem egy biztonsági játékos! A mai illatok közé egyáltalán nem illik (bár ez nem feltétlenül baj), nagyon más, nagyon egyedi darab, aminek egyénisége és önálló személyisége van. Ezzel tudni kell azonosulni, csak akkor fogja az ember szeretni. Mi utáljuk egymást, ennyit mondhatok.

Az Intense változata egyébként sokkal jobb (szerintem alig van köze egymáshoz a két illatnak), abból volt is nekem egy üveggel, de végül eladtam, mert mint kiderült, az sem én vagyok. Az Essence változat is finom, a többit viszont még nem ismerem - ám biztos meg fogom őket illatolni, már csak azért is, mert kíváncsi vagyok, tudja-e bármelyik is alulmúlni nálam ezt... (Megelőlegezek azért egy nemleges választ).
Megbántani senkit nem szerettem volna, a pontozás az én egyéni ízlésemet és szubjektív megítélésemet tükrözi.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

DFI

2017. július 3.

Ud: Férj szerint öreges. Nem veszem így meg ☹️

az utóbbi napok Mülleres parfümámokfutása után azt kell mondjam hogy a JPG edt és edp is tökéletes. Kb 20 illatminta jött velem haza, ez a kettő magasan a legjobb. Hiába régi, az újak mind egyforma kutyulék kiemelkedően rossz volt a Mon paris. Ha jót akarunk vissza kell térni a 90- es évekbe. Na mindegy nem károgok tovább, jpg nek megy az ötös.

DFI
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 3.

Ud: Férj szerint öreges. Nem veszem így meg ☹️

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.