KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 10 190 Ft

Ár: 10 190 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: EviKicsi
Állapot: 1-szer próbált , de nem mindegyik , Helyszín: Budapest, Kispest, fizetés: Személyes átvétel , foxpost vagy posta kizárólag előreutalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cherry93

2018. március 11.

Az árához képest szuper, viszont néhány ecset nagyon csúnyán van vágva. A ceruzaecsettel elég nehéz dolgozni, a többi viszont rendben van. Összességében szerintem megéri, a szálak puhák, nem hullajtanak. :)

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

domcsismiracle

2018. március 9.

Ki lehet fogni nagyon akciós áron, úgy aztán pláne megérős. Egyébként én nagyon szeretem, bár nem tudom mindegyiket kihasználni. A nagyobb ecsetek alapozàsra, pirosításra tökéletesek, a kisebbek viszont szerintem nagyok szemre, így satírozásra, korrektorozásra és highligtherezésre használom őket.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Kremcica

2018. március 7.

Tömöttek, puhák, élmény velük dolgozni. Az akciós áron abszolút megérik az árukat. A nagyok az igazán jók, a kisebbeket kicsit vastagnak találom bár korrektorhoz és satírozásra azok is használhatóak. Nálam bírják a kiképzést, nem hullik a szőre egyiknek sem. A kisebbeknél én is próblémásnak tartom a vastag nyelet.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

recike0214

2018. február 27.

Ezek az ecsetek valami csodák!!!! Szerintem ebben minden benne van. Ha kellene, teljes áron is megvenném.

recike0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

netka

2018. február 9.

Tényleg nagy a szemre való ecsetek mérete. De ár-érték arányban nem rossz...

netka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Tényleg nagy a szemre való ecsetek mérete. De ár-érték arányban nem rossz...

viki0322

2018. február 8.

Akciósan nagyon megérik én a kisebbeket használom satírozásra nagyon szeretem őket. Mosásnál kicsit ropognak de alapvetően jól tisztíthatóak. Nem hullajtják a szőrüket sem.

viki0322
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

sancs

2018. január 27.

A legelső ecsetkészletem! A Pink Pandáról rendeltem 3ezer ft. volt. Szeretem, mert nagyon puha! Kb. másfél éve van meg. Eleinte sokat használtam. Aztán rendeltem mellé Kínából egy másik készletet is, mert hiányoltam, hogy nincs púderecset és szemöldökre való ecset benne. Rájöttem pár dologra közben, pl. hogy a kedvenc alapozóm sokkal szebb beauty blenderrel felvéve. Ezzel az alapozó ecset már nincs használatban. A szemre valók pedig egy picit tényleg nagyok, pedig nekem elég nagy szemeim vannak. Azt is sajnáltam, hogy a kontúr ecsetnek a szálai hullanak így őt sem tudom használni. Viszont könnyen lehet tisztítani az ecseteket. Én még keresem a nekem tökéletes ecsetkészletet. Nagyon szeretnék egy unikornis ecsetkészletet, szerintem meg is ajándékozom magam vele.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

hadri

2018. január 8.

Pink pandáról rendeltem akciósan 2990 ft-ért.. Az ecsetek puhák, az arcra valóknak eléggé vastag a nyelük, úgyhogy számomra zavaróan nehezek. A szemre való ecsetek közül csak egyet tudok használni, mert túl nagyok.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

EviKicsi

2017. december 12.

Csalódás :(
A szemhéjra való ecsetek brutálisan nagyok
Szerencse , hogy akciósan vettem

EviKicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Csalódás :(
A szemhéjra való ecsetek brutálisan nagyok
Szerencse , hogy akciósan vettem

fuloptundi

2017. november 6.

Nem rossz, de vannak ezerszer jobb ecsetek... átlagosnak mondanám. Ár-érték arányban jó. A kis ecseteimnek lejött a feje...

fuloptundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.