KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. április 25.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek

nusi96

2017. április 24.

Igazán nem tudom, hogy a Pinkpandán miért szemsmink elkészítéséhez valónak írják a négy kisebb ecsetet mert a Jessup weboldalán tök mást írnak, de végülis végső soron úgyis mindenki arra használja őket amire szeretné :D

A kicsi ecsetekről:
- tényleg egyik sem igazán alkalmas szemhéjpúderekhez, de a Jessup honlapos leírásuknak eleget tesznek
- az egyenes elvileg korrektor felviteléhez használatos, na most én őt nem szoktam használni
- a lekerekített szemhéjalap felvieteléhez jó és én erre is használom. a kis tégelyes artdeco alapomat tökéletesen el tudja dolgozni
- a ferdét én fixáláshoz használom (szemhéjalap + korrektor a szemem alatt) eredetileg nem írnak hozzá terméket csak azt hogy az orr illetve -
arc területein könnyti meg felvitelt
- a keskeny tömött ecsetet is korrektorhoz ajánják, de én a szemem sarkához szoktam szemhéjpúdert felvinni vele és onnan egy másik
ecsettel blendelem tovább

a nagy ecsetekről:
-itt nincs úgy igazán eltérés a két oldal között én sem igazán használom őket másra mint a leírtak.

Én is akciósan rendeltem meg őket 3ezerért, megérik az árukat. Puhák, könnyen tisztíthatóak és tartósak. Én teljesen elégedett vagyok velük :)

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

A kicsi ecsetekről:
arc területein könnyti meg felvitelt
ecsettel blendelem tovább

a nagy ecsetekről:

Cat21

2017. április 20.

Puhàk, tartósak, könnyen tisztíthatóak viszont elég nagyok főleg a szemre való ecsetek.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Recsu

2017. április 20.

Nyilván nem profi ecsetek,kezdő kozmetikus tanonc vagyok,és gondoltam kellene egy ecsetszett ami többoldalúan felhasználható,és nem is méregdrága. A Pinkpandán időközönként leakciózzák őket a 10e. körüli árukról,3e. forintra,és így lettek ők az enyéim. Gondoltam,így,ha nem is válik be,hát annyira nem fogom sajnálni.De szerintem ez egy szuper döntés volt,megvannak úgy fél éve,és használom őket szinte napi szinten,főleg az arc ecseteket,a szem ecsetek is jók,bár kicsit szerintem nagyok,de kitapasztaltam a használatukat,így már semmi probléma.Nagyon szeretem őket.

Recsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Nagyon szeretem őket! Eszméletlenül puhák, jól tisztíthatóak nem hullanak, szépen lehet velük dolgozni. A szemre való ecseteket csak kisebb ecsetek után füstösítésre vagy összemosásra használom, de arra nagyon jók. Pinkpanda.hu-ról rendeltem nagyon kedvező áron, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

HAnita91

2017. április 11.

Mivel ez az első ecsetkészletem, így nincsen viszonyítási alapom. A Pink Pandáról rendeltem nagyon jó áron. Az érzéseim vegyesek. A minősége szerintem jó. Annyi problémám van vele, hogy a szemhéjra való ecsetek nagyon nagyok. Talán egy mandulaszeműnek jó, de az én szemem nem olyan. Füstös sminket ezekkel nem lehet készíteni. A púderecset és a pirosítóecset nekem tökéletes. Azokat napi szinten használom. Viszont rájöttem, hogy a ferdevégű szemhéjecsettel gyönyörűen fel tudom vinni a szemem alá a korrektort, talán az is lett a kedvencem az összes közül. Aki komolyabb szinten sminkel, annak ez nem lesz jó választás. Én hétköznapra csak egyszínű szemhéjpúdert dobok fel, arra még pont
használható.

HAnita91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

használható.

Tincs12

2017. április 9.

Akciósan jutottam még hozzá Karácsonykor, de azóta se használtam őket. Mikor megláttam ugyanis a szemhéjra való ecseteket, hogy milyen nagyok, el is ment a kedvem tőle. Én alapozót, korrektort, púdert és társait nem is használok, mert nincs rá szüksége a bőrömnek, nincs mit elfedni. Gondoltam 3000Ft-ot viszont még így is megér, hogy legyen egy jobb füstösítő és szemhéjárnyaló ecsetem. Hát nem érte meg. Nagy szemeim vannak ugyan, de ekkora ecsettel nem tudok szépen dolgozni, nagyon macerás lenne. Ugyan úgy a csomagolásában van mind a 8 darab, talán majd elajándékozom valakinek. Engem nem győzött meg.

Tincs12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

vicka

2017. április 8.

Hibátlanok! :) Egyszerűen imádom az arc ecseteit, soha nem dolgoztam ilyen könnyen egyik ecsetemmel sem! A szemre való ecsetei valóban túl vannak méretezve, de megfelelő technikával már sikerül használnom azokat is! Természetesen 5*

vicka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

viraaag

2017. április 7.

Én is akciósan vettem. Nagyon puhák, és jól tudok velük dolgozni DE a szemhéj ecsetek nagyok.. akinek kicsi szeme van az nem fogja tudni kihasznalni őket mert nem lehet szepen felvinni velük a szemhéjfestéket. Én ezeket korrektor ecsetként hasznalom, bár nem mindet(mert minek 3 korrektor ecset) sajnos nem tudom a szemre való ecsetek kihasználni. Az alapozó, bronzosíto/pirosító viszont nagyon jók. Puhák és nem lesz csíkos tőlük a bőröm, szépen eldolgozza az alapozót. :)

viraaag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

aaFruska

2017. március 26.

Nagyon puhák az ecsetek, élmény velük dolgozni :) Ajánlani tudom őket ! Nekem előbb szivacsom volt nem ecsetem de amint megvettem ezt azóta nem használom a szivacsot csak ezt. A szemre való ecsetek tényleg nagyok de szépen lehet velük dolgozni csak gyakorolni kell

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Agnes3518

2017. március 12.

Én is, mint itt sokan mások, akciósan vettem 2990 Ft-ért. (Jól kitalálták, mert a minimális vásárlási összeg 3000. Mind1, mert barátnőmnek pont névnapja közeledett és gyorsan választottam neki egy szép palettát.)
A lényeg, hogy valóban nagyon jók. Igaz nekem vagy 3-ból kijött néhány szál az első pár használatnál, de több nem.
Nagyon puhák, kellemes használni őket. Én a kicsiket korrektorokhoz és kontúrozáshoz használom.

Agnes3518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.