KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   8 db

Ár: 1000 , Eladó: izabella73
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: kizárólag személyes átvétel

domnora

2017. június 20.

Már egy fél éve használom az ecseteket, akciósan rendeltem őket. Sajnos nem vagyok túl jó véleménnyel róluk. Ennyi idő után eléggé hullik a szőrük. Főként az arcra való ecseteket használtam, de sajnos az egyiknek leesett a feje. Én úgy gondolom fél év nem olyan sok idő ahhoz, hogy egy márkás ecset tönkre menjen.

Sajnos az ecsetek nem túl jók alapozáshoz és bronzosításhoz. Az yves rocher ecsetei sokkal jobban beváltak nekem

domnora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Nomacs

2017. június 20.

Hát akkor ezek szerint itt jövök én lehúzni....
Akciósan vettem 3000 forintért őket, az enyémeknek fehér a nyele, de gondolom ugyanaz. Teljes áron 11.000 forint a pinkpandán, annyiért nehogy megvegye valaki... Már az ebayen meg lehet találni 3000 forintért, ugyanúgy Jessup név alatt.
1. Én márkátlan kabuki ecsetkészletet vettem az ebayről nagyjából 1500 forintért, és attól csak egy fokkal tömöttebbek, de ezen kívül talán egy fokkal keményebbek is.
2. A szemre(?) való ecsetek, vagyis a 4 vékonyabb konkrétan használhatatlan, szemre túl nagyok (lehet, hogy csak nekem kicsi a szemem). A legtöbbnek ferde a vége, és túl hosszú a szőre, ezen kívül nem túl sok szemhéjpúdert vesznek fel...
3. Vettem az iHerbről akciósan Real Techniques ecsetkészletet, 10 darab+ sminkszivacs+tartó+neszesszer 12.000ért, és komolyan, ég és föld a különbség. Lehet, hogy a Jessup akciós áron sokkal jobb, de számomra alszolút érvényesül az olcsó húsnak híg a leve...

Összefoglalva, az arcra való ecsetek nem rosszak, viszont púderezéshez/bronzosításhoz szerintem túl rövid és tömött a szőrük, úgyhogy alapozáshoz vagy folyékony termékekhez való inkább,. Nekem nem hulltak mosáskor sem, úgyhogy eddig úgy tűnik, hogy tartósak lesznek. Így összesen 3 csillag.

Nomacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Hát akkor ezek szerint itt jövök én lehúzni....

Kinyi

2017. június 12.

Ez volt az első ecsetkészletem, előtte mindig csak egyenként vettem ecseteket. Nagyon szeretem, mert könnyű velük dolgozni, a szálai sem hullanak. Nagyon megéri megvenni őket, mikor a pinkpandán akció van.

Kinyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Nynoncsii

2017. június 7.

nagyon szeretem ezeket az ecseteket , bár mióta van beauty blanderem azt használom ,de ezekből az ecsetekből mindig van nállam utazásnál, jó tömöttek puhák . imádom :)

Nynoncsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Evelyn31

2017. június 2.

Nagyon szeretek ezekkel az ecsetekkel dolgozni!Puha,nem hullik szuper minőség számomra...és ha szerencsénk van akkor akció keretein belül érdemes lecsapni rájuk... :) Én kipróbálásra legelőször egy kedves Km-es csajszitól vásároltam,és nagyon megérte!! :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

LauuKovacs

2017. május 6.

IMÁDOM! Pinkpandán szereztem be akciós áron, és a minősége nagyon jó! Puha, nem böki a szemhéjam és kontúrozásra, ilketve szemhéjpúder felvitelére, satírozásra is nagyon jó, az alapozót is ezzel viszem fel! :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

mizse

2017. május 4.

Ha valaki szeretné megvenni, akkor ajánlom, hogy várjon meg egy akciót, amikor 3000 Ft-ért meg lehet venni, mert nagyon megéri. Az arcra való ecsetek tökéletesek, nagyon tömöttek és puhák, első mosás alkalmával nem hullott egyik szőre sem. Amiket a PinkPanda szemrevalónak ír, valójában óriásiak és nehezen használhatók szemre. Próbálkozni azért lehet, én is próbálok vele szórakozni, amig meg nem érkezik egy másik Jessup ecsetkészletem amiben vannak kis ecsetek is.. De ha egy kezdő ezt megrendeli, akkor könnyen elszomorodhat, hogy béna, pedig csak az ecsetek túl nagyok és nehezen kezelhetők..
Külsőre nagyon szépek, imádom, hogy nem ilyen 10 centis kis ecsetkék hanem nagyok, szépen meg lehet fogni.
A teljes árát (10-11.000) nem adnám ki érte, de 3000-et nagyon megér.

mizse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

A teljes árát (10-11.000) nem adnám ki érte, de 3000-et nagyon megér.

Fabi95

2017. május 3.

Imádom! Az arcra való ecsetei tökéletesek! Viszont a szemre valók túl nagyok, valamelyiket befogtam korrektorecsetnek. Nem hullanak az ecsetek szőrei, kiváló minőség. Akciósan vettem Pink Pandán 2990 Ft-ért. Megérte az árát!

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

szabozsani94

2017. április 28.

Ez a kedvenc ecsetkészletem, kedvező ár, jó minőség. Kell ennél több ? :) Már évek óta használom, az utóbbi hetekben tapasztaltam némi "hullást", de azt gondolom,hogy ez természetes. Imádom!! :)

szabozsani94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

nusi96

2017. április 24.

Igazán nem tudom, hogy a Pinkpandán miért szemsmink elkészítéséhez valónak írják a négy kisebb ecsetet mert a Jessup weboldalán tök mást írnak, de végülis végső soron úgyis mindenki arra használja őket amire szeretné :D

A kicsi ecsetekről:
- tényleg egyik sem igazán alkalmas szemhéjpúderekhez, de a Jessup honlapos leírásuknak eleget tesznek
- az egyenes elvileg korrektor felviteléhez használatos, na most én őt nem szoktam használni
- a lekerekített szemhéjalap felvieteléhez jó és én erre is használom. a kis tégelyes artdeco alapomat tökéletesen el tudja dolgozni
- a ferdét én fixáláshoz használom (szemhéjalap + korrektor a szemem alatt) eredetileg nem írnak hozzá terméket csak azt hogy az orr illetve -
arc területein könnyti meg felvitelt
- a keskeny tömött ecsetet is korrektorhoz ajánják, de én a szemem sarkához szoktam szemhéjpúdert felvinni vele és onnan egy másik
ecsettel blendelem tovább

a nagy ecsetekről:
-itt nincs úgy igazán eltérés a két oldal között én sem igazán használom őket másra mint a leírtak.

Én is akciósan rendeltem meg őket 3ezerért, megérik az árukat. Puhák, könnyen tisztíthatóak és tartósak. Én teljesen elégedett vagyok velük :)

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

A kicsi ecsetekről:
arc területein könnyti meg felvitelt