KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. április 25.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek

Summer39

2017. február 14.

Én fehér-aranyat kaptam ( olyan luxus érzetem támad tőle). Első ecsetszettem, egy darabig az utolsó is, mert minden megvan benne, ami a sminkeléshez kellhet. Puha, tömött, és nem mellesleg a kisfiam is jóízűen kuncog, ha megcsiklandozom vele. Kell ennél több?

Update: Ma sorban kipróbáltam őket. Tisztára úgy éreztem magam, mintha Jaclyn Hill lennék, olyan profi munkát lehet velük produkálni.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Ginnie01

2017. február 9.

A szem ecsetek tényleg nagyok,de használhatóak.Ezen kívül nagyon jó kis szett,minden van benne ami kell (legalábbis kezdőknek),puha kellemes tapintású ecsetek.

Ginnie01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

wzannus

2017. január 27.

Én is PinkPandáról rendeltem akciósan, imádom... Puha, kihasználható készlet :) csak penetra büdös volt, kétszeri mosás után is kicsit zavaró... De megbocsájtva neki, mert nagyon jó kis készlet :)

wzannus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Shiba

2017. január 24.

Pinkpandáról vannak, a leárazás miatt rendeltem meg őket, magamnak meg egy barátnőmnek, neki kezdő ecsetkészletnek. Mindketten imádjuk, bár igaz, hogy a szemecseteket meg kell tanulni kezelni, mert elég nagyok. De egyébként puhák, tömöttek, az alapozó ecset az egyik kedvencem c:

Shiba
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

kecskesszuszu17

2017. január 24.

PinkPandáról rendeltem akciósan, és most próbáltam ki először, de azt hiszem, ez szerelem. Kipróbálgattam mindegyiket, és 3 darabon kívül, amiket inkább majd alkalmi, erősebb sminkekhez fogok használni, egyszerűen szuperek. Tömöttek, nem szívják fel a folyékony termékeket, nagyon szépen lehet velük dolgozni a por állagú termékekkel is. Puhák, az első mosás után nem hullottak, és nagyon gyorsan meg is száradtak. Nagyon elégedett vagyok velük már most is, remélem sokáig kibírják majd.

kecskesszuszu17

nina22

2017. január 12.

Valami brutálisan jó!!! Kicsit nagyok a szemecsetek,de ettől függetlenül szerintem tökéletesen kilehet használni. Pihe-puhák, nem hullanak a szőrük :)

nina22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

greta600

2017. január 11.

Ebayről rendeltem 3000 Ft-ért. Az ecsetek nagyon jó minőségűek és nem hullik a szőrük, könnyen tisztíthatóak.. A szemre való ecsetek tényleg nagyok, de 1-2-őt lehet hasznosítani korrektorhoz, satírozáshoz. Ennyi pénzért simán megéri :)

greta600
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

hera96

2017. január 6.

PinkPandán vettem 3000ért, a szemre való ecsetek tényleg nagyok de a satírozó és a ceruzaecsetet nagyon jól lehet így is használni a másik kettőt ha használom akkor kontúrozáshoz vagy korrektorhoz szoktam. A lapos alapozóecset nekem kissé csíkoz nem oszlatja el olyan jól az alapozót de a lekerekített tökéletes a célra. Nagyon puhák és dúsak az ecsetek, Megérte ennyiért, remélem sokáig bírják majd.

hera96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Laura16

2016. december 30.

Szerintem ezek az ecsetek nagyszerűek,puhák és minden egyben.

Laura16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 30.

Szerintem ezek az ecsetek nagyszerűek,puhák és minden egyben.

Viki9727

2016. december 29.

Nagyon jó áron rendeltem. Imádom egytől egyig az ecseteket. Nem hullik a szőre, kellemes puha.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.