KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 10 190 Ft

Ár: 10 190 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: EviKicsi
Állapot: 1-szer próbált , de nem mindegyik , Helyszín: Budapest, Kispest, fizetés: Személyes átvétel , foxpost vagy posta kizárólag előreutalással
Ár: 3000 Ft (+szk) , Eladó: laanna
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után foxpost

netka

2018. február 9.

Tényleg nagy a szemre való ecsetek mérete. De ár-érték arányban nem rossz...

netka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Tényleg nagy a szemre való ecsetek mérete. De ár-érték arányban nem rossz...

viki0322

2018. február 8.

Akciósan nagyon megérik én a kisebbeket használom satírozásra nagyon szeretem őket. Mosásnál kicsit ropognak de alapvetően jól tisztíthatóak. Nem hullajtják a szőrüket sem.

viki0322
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

sancs

2018. január 27.

A legelső ecsetkészletem! A Pink Pandáról rendeltem 3ezer ft. volt. Szeretem, mert nagyon puha! Kb. másfél éve van meg. Eleinte sokat használtam. Aztán rendeltem mellé Kínából egy másik készletet is, mert hiányoltam, hogy nincs púderecset és szemöldökre való ecset benne. Rájöttem pár dologra közben, pl. hogy a kedvenc alapozóm sokkal szebb beauty blenderrel felvéve. Ezzel az alapozó ecset már nincs használatban. A szemre valók pedig egy picit tényleg nagyok, pedig nekem elég nagy szemeim vannak. Azt is sajnáltam, hogy a kontúr ecsetnek a szálai hullanak így őt sem tudom használni. Viszont könnyen lehet tisztítani az ecseteket. Én még keresem a nekem tökéletes ecsetkészletet. Nagyon szeretnék egy unikornis ecsetkészletet, szerintem meg is ajándékozom magam vele.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

hadri

2018. január 8.

Pink pandáról rendeltem akciósan 2990 ft-ért.. Az ecsetek puhák, az arcra valóknak eléggé vastag a nyelük, úgyhogy számomra zavaróan nehezek. A szemre való ecsetek közül csak egyet tudok használni, mert túl nagyok.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

EviKicsi

2017. december 12.

Csalódás :(
A szemhéjra való ecsetek brutálisan nagyok
Szerencse , hogy akciósan vettem

EviKicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Csalódás :(
A szemhéjra való ecsetek brutálisan nagyok
Szerencse , hogy akciósan vettem

fuloptundi

2017. november 6.

Nem rossz, de vannak ezerszer jobb ecsetek... átlagosnak mondanám. Ár-érték arányban jó. A kis ecseteimnek lejött a feje...

fuloptundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

solymosi

2017. november 1.

Első ecset készletem.A pink pandáról rendeltem talán 2999ftért.Nagyon szeretem de teljes áron nem venném meg.

solymosi

angeleyes8

2017. október 26.

Ugyanazt tapasztaltam, amit az előttem hozzászólók leírtak: a nagy ecsetekkel csodaszépen lehet dolgozni, jó a fogásuk, egyenletesen osztják el a púdert, pirosítót stb..öröm őket használni :) A kis ecsetekkel sajnos nem sikerült igazán szépet alkotnom, mert túl nagyok és nehezen lehet hozzáférni velük a szemhéjhoz, a precíz munka pedig kb lehetetlen.

angeleyes8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Nikkii0326

2017. október 15.

A nagy ecsetek nagyon jok, szepen lehet eldolgozni folyekony es puderes termeket is. En a szemre valo ecseteket tul nagynak es tul tomottnek tartom sajnos :/

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Martini

2017. szeptember 24.

Az első ecsetkészletem!Nagyon puha,nem irritálja az arcom!Nem csíkoz az alapozó felvitelnél.Mindegyik ecset jól kihasználható!Olcsón jutottam hozzá rendkívüli akció keretén belül!Remélem sokáig bírják

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.