KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 10 190 Ft

Ár: 10 190 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
LauuKovacs

2017. május 6.

IMÁDOM! Pinkpandán szereztem be akciós áron, és a minősége nagyon jó! Puha, nem böki a szemhéjam és kontúrozásra, ilketve szemhéjpúder felvitelére, satírozásra is nagyon jó, az alapozót is ezzel viszem fel! :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

mizse

2017. május 4.

Ha valaki szeretné megvenni, akkor ajánlom, hogy várjon meg egy akciót, amikor 3000 Ft-ért meg lehet venni, mert nagyon megéri. Az arcra való ecsetek tökéletesek, nagyon tömöttek és puhák, első mosás alkalmával nem hullott egyik szőre sem. Amiket a PinkPanda szemrevalónak ír, valójában óriásiak és nehezen használhatók szemre. Próbálkozni azért lehet, én is próbálok vele szórakozni, amig meg nem érkezik egy másik Jessup ecsetkészletem amiben vannak kis ecsetek is.. De ha egy kezdő ezt megrendeli, akkor könnyen elszomorodhat, hogy béna, pedig csak az ecsetek túl nagyok és nehezen kezelhetők..
Külsőre nagyon szépek, imádom, hogy nem ilyen 10 centis kis ecsetkék hanem nagyok, szépen meg lehet fogni.
A teljes árát (10-11.000) nem adnám ki érte, de 3000-et nagyon megér.

mizse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

A teljes árát (10-11.000) nem adnám ki érte, de 3000-et nagyon megér.

Fabi95

2017. május 3.

Imádom! Az arcra való ecsetei tökéletesek! Viszont a szemre valók túl nagyok, valamelyiket befogtam korrektorecsetnek. Nem hullanak az ecsetek szőrei, kiváló minőség. Akciósan vettem Pink Pandán 2990 Ft-ért. Megérte az árát!

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

szabozsani94

2017. április 28.

Ez a kedvenc ecsetkészletem, kedvező ár, jó minőség. Kell ennél több ? :) Már évek óta használom, az utóbbi hetekben tapasztaltam némi "hullást", de azt gondolom,hogy ez természetes. Imádom!! :)

szabozsani94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

nusi96

2017. április 24.

Igazán nem tudom, hogy a Pinkpandán miért szemsmink elkészítéséhez valónak írják a négy kisebb ecsetet mert a Jessup weboldalán tök mást írnak, de végülis végső soron úgyis mindenki arra használja őket amire szeretné :D

A kicsi ecsetekről:
- tényleg egyik sem igazán alkalmas szemhéjpúderekhez, de a Jessup honlapos leírásuknak eleget tesznek
- az egyenes elvileg korrektor felviteléhez használatos, na most én őt nem szoktam használni
- a lekerekített szemhéjalap felvieteléhez jó és én erre is használom. a kis tégelyes artdeco alapomat tökéletesen el tudja dolgozni
- a ferdét én fixáláshoz használom (szemhéjalap + korrektor a szemem alatt) eredetileg nem írnak hozzá terméket csak azt hogy az orr illetve -
arc területein könnyti meg felvitelt
- a keskeny tömött ecsetet is korrektorhoz ajánják, de én a szemem sarkához szoktam szemhéjpúdert felvinni vele és onnan egy másik
ecsettel blendelem tovább

a nagy ecsetekről:
-itt nincs úgy igazán eltérés a két oldal között én sem igazán használom őket másra mint a leírtak.

Én is akciósan rendeltem meg őket 3ezerért, megérik az árukat. Puhák, könnyen tisztíthatóak és tartósak. Én teljesen elégedett vagyok velük :)

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

A kicsi ecsetekről:
arc területein könnyti meg felvitelt
ecsettel blendelem tovább

a nagy ecsetekről:

Cat21

2017. április 20.

Puhàk, tartósak, könnyen tisztíthatóak viszont elég nagyok főleg a szemre való ecsetek.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Recsu

2017. április 20.

Nyilván nem profi ecsetek,kezdő kozmetikus tanonc vagyok,és gondoltam kellene egy ecsetszett ami többoldalúan felhasználható,és nem is méregdrága. A Pinkpandán időközönként leakciózzák őket a 10e. körüli árukról,3e. forintra,és így lettek ők az enyéim. Gondoltam,így,ha nem is válik be,hát annyira nem fogom sajnálni.De szerintem ez egy szuper döntés volt,megvannak úgy fél éve,és használom őket szinte napi szinten,főleg az arc ecseteket,a szem ecsetek is jók,bár kicsit szerintem nagyok,de kitapasztaltam a használatukat,így már semmi probléma.Nagyon szeretem őket.

Recsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Nagyon szeretem őket! Eszméletlenül puhák, jól tisztíthatóak nem hullanak, szépen lehet velük dolgozni. A szemre való ecseteket csak kisebb ecsetek után füstösítésre vagy összemosásra használom, de arra nagyon jók. Pinkpanda.hu-ról rendeltem nagyon kedvező áron, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

HAnita91

2017. április 11.

Mivel ez az első ecsetkészletem, így nincsen viszonyítási alapom. A Pink Pandáról rendeltem nagyon jó áron. Az érzéseim vegyesek. A minősége szerintem jó. Annyi problémám van vele, hogy a szemhéjra való ecsetek nagyon nagyok. Talán egy mandulaszeműnek jó, de az én szemem nem olyan. Füstös sminket ezekkel nem lehet készíteni. A púderecset és a pirosítóecset nekem tökéletes. Azokat napi szinten használom. Viszont rájöttem, hogy a ferdevégű szemhéjecsettel gyönyörűen fel tudom vinni a szemem alá a korrektort, talán az is lett a kedvencem az összes közül. Aki komolyabb szinten sminkel, annak ez nem lesz jó választás. Én hétköznapra csak egyszínű szemhéjpúdert dobok fel, arra még pont
használható.

HAnita91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

használható.

Tincs12

2017. április 9.

Akciósan jutottam még hozzá Karácsonykor, de azóta se használtam őket. Mikor megláttam ugyanis a szemhéjra való ecseteket, hogy milyen nagyok, el is ment a kedvem tőle. Én alapozót, korrektort, púdert és társait nem is használok, mert nincs rá szüksége a bőrömnek, nincs mit elfedni. Gondoltam 3000Ft-ot viszont még így is megér, hogy legyen egy jobb füstösítő és szemhéjárnyaló ecsetem. Hát nem érte meg. Nagy szemeim vannak ugyan, de ekkora ecsettel nem tudok szépen dolgozni, nagyon macerás lenne. Ugyan úgy a csomagolásában van mind a 8 darab, talán majd elajándékozom valakinek. Engem nem győzött meg.

Tincs12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.