KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. április 25.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek

Krémmánia Kedvencek a -től
Agnes3518

2017. március 12.

Én is, mint itt sokan mások, akciósan vettem 2990 Ft-ért. (Jól kitalálták, mert a minimális vásárlási összeg 3000. Mind1, mert barátnőmnek pont névnapja közeledett és gyorsan választottam neki egy szép palettát.)
A lényeg, hogy valóban nagyon jók. Igaz nekem vagy 3-ból kijött néhány szál az első pár használatnál, de több nem.
Nagyon puhák, kellemes használni őket. Én a kicsiket korrektorokhoz és kontúrozáshoz használom.

Agnes3518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

scisneros

2017. március 6.

Tökéletes Sigma dupe! :-) A szemre való ecsetek tényleg nagyok, de ennyi pénzért megbocsátom neki.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 6.

hnikolett

2017. február 25.

Meg karacsonyra leptem meg magam a Pink Pandas learazas soran egy feher-arany szettel. Hasonlo szettem volt mar, de annak se "neve" nem volt, se haszna, szetesett mind.
Karacsony ora nem probaltam ki, annyira szep, kar osszekoszolni. Ravettem magam es a lapos fejut kiprobaltam. Annyira puha es annyira szepen dolgozza el a termeket..😍 Hiaba volt ugyan ilyen a noname keszlet, eg es fold! A szemre valo ecsetek is jok, viszont nem tudom hogy azokat a kup formajuakat mire tudnam hasznalni..🤔 Nekem 5* nem hiszem hogy lepontoznam valaha

hnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

vivitrius

2017. február 23.

UD 1: 2 hónap után a legjobb tapasztalatom a pirosító ecsettel van. Azt tudom a legjobban kihasználni, bár az érzékeny bőrömet időnként "szurkálja" kicsit (lehet a tömöttsége miatt). Töredelmesen bevallom, hogy a szemre való ecsetek nekem nagyon nagyok, így rendesen dolgozni sem tudok velük, pedig alapvetően ha kicsit kisebbek lennének a fejek, fantasztikus munkát lehetne velük végezni. A mindennapi, hajnali rohanásban viszont nekem használhatatlanok, nincs időm a nagyfejek miatti "túlszaladásokat" korrigálgatni. A púderes, alapozós verziót még nem próbáltam (púdert pufferrel viszek fel, alapozót nem használok.) Még így is azt mondom, ár-érték-minőség háromszögben kiváló (3 ezres Pinkpanda), újravenném.

Most tettem szert az arany-fehér verzióra a Pandás leárazáson. Meg kell mondjam, az én gyengécske próbálkozásaimhoz ez egy nagyon professzionális kis cucc. Félelmem, hogy nagyok lesznek a szememre az ecsetfejek, de maszatolásra, satírozásra szerintem jó lesz :) Mindenesetre rendkívül tömöttek, puhák. Kíváncsi leszek :)

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Summer39

2017. február 14.

Én fehér-aranyat kaptam ( olyan luxus érzetem támad tőle). Első ecsetszettem, egy darabig az utolsó is, mert minden megvan benne, ami a sminkeléshez kellhet. Puha, tömött, és nem mellesleg a kisfiam is jóízűen kuncog, ha megcsiklandozom vele. Kell ennél több?

Update: Ma sorban kipróbáltam őket. Tisztára úgy éreztem magam, mintha Jaclyn Hill lennék, olyan profi munkát lehet velük produkálni.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Ginnie01

2017. február 9.

A szem ecsetek tényleg nagyok,de használhatóak.Ezen kívül nagyon jó kis szett,minden van benne ami kell (legalábbis kezdőknek),puha kellemes tapintású ecsetek.

Ginnie01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

wzannus

2017. január 27.

Én is PinkPandáról rendeltem akciósan, imádom... Puha, kihasználható készlet :) csak penetra büdös volt, kétszeri mosás után is kicsit zavaró... De megbocsájtva neki, mert nagyon jó kis készlet :)

wzannus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Shiba

2017. január 24.

Pinkpandáról vannak, a leárazás miatt rendeltem meg őket, magamnak meg egy barátnőmnek, neki kezdő ecsetkészletnek. Mindketten imádjuk, bár igaz, hogy a szemecseteket meg kell tanulni kezelni, mert elég nagyok. De egyébként puhák, tömöttek, az alapozó ecset az egyik kedvencem c:

Shiba
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

kecskesszuszu17

2017. január 24.

PinkPandáról rendeltem akciósan, és most próbáltam ki először, de azt hiszem, ez szerelem. Kipróbálgattam mindegyiket, és 3 darabon kívül, amiket inkább majd alkalmi, erősebb sminkekhez fogok használni, egyszerűen szuperek. Tömöttek, nem szívják fel a folyékony termékeket, nagyon szépen lehet velük dolgozni a por állagú termékekkel is. Puhák, az első mosás után nem hullottak, és nagyon gyorsan meg is száradtak. Nagyon elégedett vagyok velük már most is, remélem sokáig kibírják majd.

kecskesszuszu17

nina22

2017. január 12.

Valami brutálisan jó!!! Kicsit nagyok a szemecsetek,de ettől függetlenül szerintem tökéletesen kilehet használni. Pihe-puhák, nem hullanak a szőrük :)

nina22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.