KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. április 25.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek

700.- Jessup fehér-arany ecset
Ár: 700 , Eladó: xszemyx
Állapot: kipróbált, tisztított, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, postán maradó ajánlott vagy Foxpost
nina22

2017. január 12.

Valami brutálisan jó!!! Kicsit nagyok a szemecsetek,de ettől függetlenül szerintem tökéletesen kilehet használni. Pihe-puhák, nem hullanak a szőrük :)

nina22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

greta600

2017. január 11.

Ebayről rendeltem 3000 Ft-ért. Az ecsetek nagyon jó minőségűek és nem hullik a szőrük, könnyen tisztíthatóak.. A szemre való ecsetek tényleg nagyok, de 1-2-őt lehet hasznosítani korrektorhoz, satírozáshoz. Ennyi pénzért simán megéri :)

greta600
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

hera96

2017. január 6.

PinkPandán vettem 3000ért, a szemre való ecsetek tényleg nagyok de a satírozó és a ceruzaecsetet nagyon jól lehet így is használni a másik kettőt ha használom akkor kontúrozáshoz vagy korrektorhoz szoktam. A lapos alapozóecset nekem kissé csíkoz nem oszlatja el olyan jól az alapozót de a lekerekített tökéletes a célra. Nagyon puhák és dúsak az ecsetek, Megérte ennyiért, remélem sokáig bírják majd.

hera96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Laura16

2016. december 30.

Szerintem ezek az ecsetek nagyszerűek,puhák és minden egyben.

Laura16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 30.

Szerintem ezek az ecsetek nagyszerűek,puhák és minden egyben.

Viki9727

2016. december 29.

Nagyon jó áron rendeltem. Imádom egytől egyig az ecseteket. Nem hullik a szőre, kellemes puha.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Candy21

2016. december 25.

Nagyon jó ecsetek elllggé tömöttek pihe puhák engem a méretük sem zavar. Szépen el lehet velük dolgozni a termékeket bár az eredeti árát nem éri meg de a 3000ft-ot maximálisan megéri kezdőknek tökéletes választás.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

nkitti

2016. december 14.

Nagyon beváltak. Igaz, ők az első "rendes" ecseteim, eddig csak 1-2 Essenceset, Avonosat használtam. Pl az egyenes kabukival én BB krémet viszek fel, de sajnos száraz a bőröm, így mindig látszottak a nagyon száraz részek. DE ezzel az ecsettel ilyenről szó sincs. :) Valóban nagyon a szemre valók, de satírozni jók, én is inkább korrektorra használom őket, de a kúp ecset a mélyítővonalba nekem megfelel. (elég nagyok a szemeim)

nkitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

izabella73

2016. december 11.

Én is akciósan vettem,ennyi pénzért nagyon megérte,puhák,nem hullajtják a szőrüket,szépek,jól kihasználhatók.A szemre való ecseteket én korrektorozásra,kontúrozásra,szem alá használom,arra teljesen jók,szemhéj festésre nekem túl nagyok.Az arcra való ecsetek is jók,tömöttek, könnyű velük dolgozni.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

vivitrius

2016. december 6.

Most tettem szert az arany-fehér verzióra a Pandás leárazáson. Meg kell mondjam, az én gyengécske próbálkozásaimhoz ez egy nagyon professzionális kis cucc. Félelmem, hogy nagyok lesznek a szememre az ecsetfejek, de maszatolásra, satírozásra szerintem jó lesz :) Mindenesetre rendkívül tömöttek, puhák. Kíváncsi leszek :)

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

lecsapaketchup

2016. december 3.

Nagyon vártam, hogy megérkezzenek ezek az ecsetek hozzám, ugyanis a sminktanfolyamon is gyakoroltunk jessup ecsetekkel és nagyon megszerettem őket. A szemrevalók valóban kicsit nagyok, de jól kihasználhatóak, nincs velük probléma, csak gyakorolni kell velük. Mindegyik ecset annyira tömött, amennyire kell lennie. Pihe-puhák, élvezet velük sminkelni. A nyelük is pont jó szerintem. Bár nem a kinézetét nézem egy ecsetnek, de ezek nagyon szépek, elegánsak. Nem keltenek gagyi hatást, csakis minőségit. Összességében nagyon meg vagyok elégedve velük, és biztos fogok rendelni ettől a márkától még ecseteket, ha lesz rájuk akció. :)

lecsapaketchup
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.