KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 10 190 Ft

Ár: 10 190 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
1000 Ft/db - Jessup 8pcs Liquid Kabuki Set
Ár: 1000 Ft/db , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fuloptundi

2017. november 6.

Nem rossz, de vannak ezerszer jobb ecsetek... átlagosnak mondanám. Ár-érték arányban jó. A kis ecseteimnek lejött a feje...

fuloptundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

solymosi

2017. november 1.

Első ecset készletem.A pink pandáról rendeltem talán 2999ftért.Nagyon szeretem de teljes áron nem venném meg.

solymosi

angeleyes8

2017. október 26.

Ugyanazt tapasztaltam, amit az előttem hozzászólók leírtak: a nagy ecsetekkel csodaszépen lehet dolgozni, jó a fogásuk, egyenletesen osztják el a púdert, pirosítót stb..öröm őket használni :) A kis ecsetekkel sajnos nem sikerült igazán szépet alkotnom, mert túl nagyok és nehezen lehet hozzáférni velük a szemhéjhoz, a precíz munka pedig kb lehetetlen.

angeleyes8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Nikkii0326

2017. október 15.

A nagy ecsetek nagyon jok, szepen lehet eldolgozni folyekony es puderes termeket is. En a szemre valo ecseteket tul nagynak es tul tomottnek tartom sajnos :/

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Martini

2017. szeptember 24.

Az első ecsetkészletem!Nagyon puha,nem irritálja az arcom!Nem csíkoz az alapozó felvitelnél.Mindegyik ecset jól kihasználható!Olcsón jutottam hozzá rendkívüli akció keretén belül!Remélem sokáig bírják

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Eniko16

2017. szeptember 24.

A négy nagy ecsetet nagyon szeretem, de a kicsiket csak satírozásra tudom használni

Eniko16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

abigel17

2017. szeptember 12.

Az ecsetek közül csak a négy nagyobb használható a szemre való ecsetek túl nagyok. Kb 3000 Ft-ért szereztem be akciósan a Pink Pandánál. Ennyiért nem sok de 10000-ért nem éri meg megvenni. Egyébként jó ecsetek, nekem nem hullanak és könnyen lehet őket tisztítani.

abigel17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

HRenata

2017. szeptember 8.

Én csak a 4 nagy ecsetet vettem meg külön. Ebayen vettem, a teljes szett is megrendelhető onnan, szerintem amit a pinkpanda csinál az kész rablás, ugyanazt áruljàk háromszor annyiért...
Na, szóval az ecsetek puhák, tömöttek, nem hullajtottak eddig egyetlen szálat sem, pedig sokszor mostam már őket. Őszintén szólva én kettőt használok leginkább csak, a kerek fejű jó alapozóhoz, bár mióta megvan a RT Expert Face, inkább azt használom. A kúpos fejű pedig szem alatti korrektorhoz jó, bár ugye nagynak tűnik, de mégis bevált nekem erre a célra. A másik kettő ecsetet viszont én igazából nem tudom kihasználni, de ettől még persze azok is jó minőségűek.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Pepperoni

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 25.

Még a PinkPandán vettem akciósan, olyan 3000-4000Ft körül. Nagyon szuperek, jó minőségűek. Szépen lehet velük dolgozni.

Pepperoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nikozia

2017. augusztus 24.

Először is 10e-ért senki ne vegye mag, a honlapjukon is 15.83 dollár azaz kb. 4000 ft!
Két pontot nálam alapból kap a termék, mert vegán és ez nekem az egyik legfontosabb. Az ecsetek jó dús, kellemes tapintásúak, arcra tökéletesek! Mindent ami oda kell gyönyörűen fellehet vinni, ellehet dolgozni. Nekem ami nem tetszik annyira az a szemre való ecsetek. Túl nagyok, túl tömöttek. Sok szemhéjpúdert vesznek fel, ugyan akkor foltosan kenik el, ezeket inkább a színek összedolgozására használom. Nálam nem hullik a szőrük, nem esett le a feje. A muke up plaza félprofi ecseteknek írja, hát igen valóban azok, szerintem mindennapi használatra tökéletesek

Nikozia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.