KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jessup

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   8 db

Ár: 3500 Ft (postával) , Eladó: Ehssty
Állapot: Új, Helyszín: Pápa, fizetés: banki utalás

abigel17

2017. szeptember 12.

Az ecsetek közül csak a négy nagyobb használható a szemre való ecsetek túl nagyok. Kb 3000 Ft-ért szereztem be akciósan a Pink Pandánál. Ennyiért nem sok de 10000-ért nem éri meg megvenni. Egyébként jó ecsetek, nekem nem hullanak és könnyen lehet őket tisztítani.

abigel17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

HRenata

2017. szeptember 8.

Én csak a 4 nagy ecsetet vettem meg külön. Ebayen vettem, a teljes szett is megrendelhető onnan, szerintem amit a pinkpanda csinál az kész rablás, ugyanazt áruljàk háromszor annyiért...
Na, szóval az ecsetek puhák, tömöttek, nem hullajtottak eddig egyetlen szálat sem, pedig sokszor mostam már őket. Őszintén szólva én kettőt használok leginkább csak, a kerek fejű jó alapozóhoz, bár mióta megvan a RT Expert Face, inkább azt használom. A kúpos fejű pedig szem alatti korrektorhoz jó, bár ugye nagynak tűnik, de mégis bevált nekem erre a célra. A másik kettő ecsetet viszont én igazából nem tudom kihasználni, de ettől még persze azok is jó minőségűek.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Pepperoni

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 25.

Még a PinkPandán vettem akciósan, olyan 3000-4000Ft körül. Nagyon szuperek, jó minőségűek. Szépen lehet velük dolgozni.

Pepperoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nikozia

2017. augusztus 24.

Először is 10e-ért senki ne vegye mag, a honlapjukon is 15.83 dollár azaz kb. 4000 ft!
Két pontot nálam alapból kap a termék, mert vegán és ez nekem az egyik legfontosabb. Az ecsetek jó dús, kellemes tapintásúak, arcra tökéletesek! Mindent ami oda kell gyönyörűen fellehet vinni, ellehet dolgozni. Nekem ami nem tetszik annyira az a szemre való ecsetek. Túl nagyok, túl tömöttek. Sok szemhéjpúdert vesznek fel, ugyan akkor foltosan kenik el, ezeket inkább a színek összedolgozására használom. Nálam nem hullik a szőrük, nem esett le a feje. A muke up plaza félprofi ecseteknek írja, hát igen valóban azok, szerintem mindennapi használatra tökéletesek

Nikozia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Syub

2017. augusztus 18.

ezek szerint én is lehúzni jöttem de nem éri meg főleg nem teljes áron a kinai változata amit kb 1e ftért vágnak hozzád majdnem ugyan ez csak kevésbé tömött. kezdőknek elmegy ha akciós de pár hónap után hullik a kicsi ecsetek nem jók szemre de nem is arra valók

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

domnora

2017. június 20.

Már egy fél éve használom az ecseteket, akciósan rendeltem őket. Sajnos nem vagyok túl jó véleménnyel róluk. Ennyi idő után eléggé hullik a szőrük. Főként az arcra való ecseteket használtam, de sajnos az egyiknek leesett a feje. Én úgy gondolom fél év nem olyan sok idő ahhoz, hogy egy márkás ecset tönkre menjen.

Sajnos az ecsetek nem túl jók alapozáshoz és bronzosításhoz. Az yves rocher ecsetei sokkal jobban beváltak nekem

domnora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Nomacs

2017. június 20.

Hát akkor ezek szerint itt jövök én lehúzni....
Akciósan vettem 3000 forintért őket, az enyémeknek fehér a nyele, de gondolom ugyanaz. Teljes áron 11.000 forint a pinkpandán, annyiért nehogy megvegye valaki... Már az ebayen meg lehet találni 3000 forintért, ugyanúgy Jessup név alatt.
1. Én márkátlan kabuki ecsetkészletet vettem az ebayről nagyjából 1500 forintért, és attól csak egy fokkal tömöttebbek, de ezen kívül talán egy fokkal keményebbek is.
2. A szemre(?) való ecsetek, vagyis a 4 vékonyabb konkrétan használhatatlan, szemre túl nagyok (lehet, hogy csak nekem kicsi a szemem). A legtöbbnek ferde a vége, és túl hosszú a szőre, ezen kívül nem túl sok szemhéjpúdert vesznek fel...
3. Vettem az iHerbről akciósan Real Techniques ecsetkészletet, 10 darab+ sminkszivacs+tartó+neszesszer 12.000ért, és komolyan, ég és föld a különbség. Lehet, hogy a Jessup akciós áron sokkal jobb, de számomra alszolút érvényesül az olcsó húsnak híg a leve...

Összefoglalva, az arcra való ecsetek nem rosszak, viszont púderezéshez/bronzosításhoz szerintem túl rövid és tömött a szőrük, úgyhogy alapozáshoz vagy folyékony termékekhez való inkább,. Nekem nem hulltak mosáskor sem, úgyhogy eddig úgy tűnik, hogy tartósak lesznek. Így összesen 3 csillag.

Nomacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Hát akkor ezek szerint itt jövök én lehúzni....

Kinyi

2017. június 12.

Ez volt az első ecsetkészletem, előtte mindig csak egyenként vettem ecseteket. Nagyon szeretem, mert könnyű velük dolgozni, a szálai sem hullanak. Nagyon megéri megvenni őket, mikor a pinkpandán akció van.

Kinyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Nynoncsii

2017. június 7.

nagyon szeretem ezeket az ecseteket , bár mióta van beauty blanderem azt használom ,de ezekből az ecsetekből mindig van nállam utazásnál, jó tömöttek puhák . imádom :)

Nynoncsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Evelyn31

2017. június 2.

Nagyon szeretek ezekkel az ecsetekkel dolgozni!Puha,nem hullik szuper minőség számomra...és ha szerencsénk van akkor akció keretein belül érdemes lecsapni rájuk... :) Én kipróbálásra legelőször egy kedves Km-es csajszitól vásároltam,és nagyon megérte!! :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.