KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ennie86

2017. november 16.

Egy itteni kedves lánytól kaptam ajándékba ezt a hamvasítót. :) Ugyan nekem nem volt csibesárga, de össze-vissza szőke volt a hajam. Felül világosabb, alul kicsit sárgásabb. Elkezdtem balzsamba keverve használni, és lám... Gyönyörű ezüstös a hajam mindenhol. Néhol egy kis 'aliglila' beütéssel. :) Az én hajam nem szárítja szerencsére. A flakonja viszont tényleg egy katasztrófa... Orrán száján jön belőle a cucc. Nekem a menet mentén el is repedt, így onnan is szivárog kifelé. Zacskó általi fogságot kapott. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

gabrilla

2017. november 3.

Pont annyit ér amennyiért vettem. Nekem nem lett hamvas tőle a hajam. Próbáltam samponba/balzsamba/vízbe keverve. Hamvas helyett kaptam lilás koszos szürke színt. És ráadásként rommá szárította a hajam. Csöpög mindenhol nem lehet rendesen se kinyitni se lezárni. 3-4 alkalommal próbálkiztam vele, kukába landolt utána!

gabrilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

kiralykislany

2017. november 1.

Annyira jó, hogy ki is dobtam. Használtam vízzel hígítva, samponba, pakolásba keverve, hajmosás előtt/után, száraz/nedves hajra, keveset/sokat, de semmi változás nem történt, csak kiszárította a hajamat.
Szerintem a csomagolása is nagyon rossz, hiába mostam le minden használat után, ahol csak tudott kifolyt, és mindent összekent.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

zsolyomi.dora

2017. november 1.

Minden szőkének must have ez a termék!
10 év alatt 3 alkalommal lettem sötétebb színből szőke, szóval volt ám csibesárga hajam.. 😃 Próbálkoztam Swiss o par samponjával, persze a Schaumával is, ami a leggyengébb minden közül, a Kallos hamvasító samponjával, ami a samponok között a legjobb. Viszont ez a termék tudja a leggyorsabban produkálni a kívánt színt, mi magunk szabályozhatjuk a sárgaság mértékének megfelelően a mennyiséget, így ha elég bátrak vagyunk, akár negyed órányi hajpakolással meg is szabadulunk a kellemetlen árnyalatoktól. Általában balzsammal, pakolással keverve viszem fel a hajamra, a megadott mennyiség sokszorosát használom, (kb. egy tele felesespohárnyi megy nagyjából 1,5dl alapba) és úgy 15-30 percet hagyom rajta, a nagyon világos, szárazabb hajvégeket hamar befogja, így ha töredezik a hajad, a sérült részre ne kend fel, csak az utolsó 5 percre. Amúgy így észre sem vehető a termék szárító hatása. Már sokszor újravettem, 5-600 ft körül mozog, nagyon megéri.
🌟🌟🌟🌟🌟

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Minden szőkének must have ez a termék!
🌟🌟🌟🌟🌟

Evaaaa

2017. október 31.

a rezes-sárgás fényű hajammal nem csinált kb semmit. balzsamba tettem, kb minden hajmosáshoz használom, kb 3 percet rajtahagyom. lehet nem elég intenzíven használom, keveset tettem, vagy kevés az idő... egyenlőre nincs eredmény

Evaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Darsa

2017. október 30.

Legjobb hamvasító, amit valaha próbáltam, ráadásul árát tekintve ajándék. Szárítani szárít, ugyan de egy jó hajpakolással ez simán kompenzálható, ráadásul rengeteg ideig elég és tényleg kioltja a sárgaságot a hajamból. 5 csillag, én más hamvasítót ki se akarok próbálni!

Darsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Kori

2017. október 30.

Szépen "lilít". :D
Lassan vállig érő, sötétbarna, felétől szőkített ombre hajamra használom. Én csak pakolásba/balzsamba keverem "ott a helyszínen"(tenyeremben), és jó sokat, nem csepegtetgetem, hanem öntöm. Minden második-harmadik hajmosásnál használom csak, így is szárít, de nem vészes, hajolajakkal, ilyesmivel ellensúlyozható. Egyszer túl sokáig hagytam a hajamon, és konkrétan pasztell lila lett, mindenkinek nagyon tetszett, de én csak szörnyülködtem. :D
Nagyjából 10 percig szoktam fent hagyni a balzsamban/pakolásban, és így nekem megfelel, elveszi a sárgás melegséget a szőkémből.
Ez az első palackom, de még mindig megvan kb. az egyharmada, a locsolgatás ellenére is. Most őszre/télre felhagyok a használatával, mert nem akarom semmivel sem pluszban szárítani a hajam (növesztem), és teszik, a mostani melegebb-arany árnyalata.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Szépen "lilít". :D

beuc

2017. október 29.

Itteni vélemények alapján vásároltam. Szépen hamvasította a hajam, bár én még ennél is nagyobb hatást szeretnék, a kővetkező alkalommal többel próbálkozom. Hajpakolásba kevertem, de így is eléggé szárított.
Kíváncsi vagyok, hogy teljesíti-e majd 100%osan amit szeretnék. Egyelőre így még nem max pontos (a szárítás miatt sem), de majd meglàtjuk.

beuc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Loona

2017. szeptember 30.

Update: azóta is nagy megelégedéssel használom, újravettem, és ezúttal (nem tudom, hogy a konstrukció változott, vagy csak én voltam az előzőnél béna) végre a kupak használatát is sikerült kitapasztalni: nem kell leszedni, csak el kell csavarni, úgy jön belőle, majd visszacsavarható. Korábban egyedül a visszatehetetlen kupak miatt adtam neki négy csillagot, ezennel megy az öt :) Balzsamba keverve továbbra sem szárít, és akkor is bőven fenntartja a hamvas színt, ha nem használom minden alkalommal, mostanában minden második hajmosásnál szoktam.

2016. október 6:
Szőkített, meleg pigmentekkel telepakolt hajam van, ami hajlamos mindent, a saját színét is ledobni magáról, és csak a meleg árnyalatot megtartani. A hajamon a legbrutálisabb hamvas szőke hajfesték is maximum természetes, meleg szőkévé alakul át, és bár ebbe már beletörődtem, a festéstől távolodva fokozatosan egyre inkább sárgába nem akartam. Fodrász tanácsára több flakonnal elhasználtam a Schauma samponjából, de idővel rájöttem, hogy az én hajamnak az olyan, mint halottnak a csók, kb. annyit hamvasított, mint amikor semmit se használtam e célra, ezért, meg mert amúgy is szívesebben kerestem volna cruelty-free alternatívát, más termék után néztem. Még tavaly, itt találtam rá erre és örülök, hogy megtaláltam. A Kallos termékekkel nekem sem volt addig igazán jó tapasztalatom, így jó volt végre tényleg hatékony terméket találni náluk.

Én sem öblögetek vele, hanem hajbalzsamba keverve használom. Próbáltam az eredetileg javasolt módon is, de úgy nekem egyszerűen túl körülményes plusz volt az amúgy is épp elég körülményes hajápolási rutinomba, és mindig inkább elsunnyogtam - aztán jött a sárgaság. Sampon után úgy használom a keveréket, mint egy sima hajbalzsamot, kb. 10 percig hagyom a hajamon, majd leöblítem. A flakonon szereplőnél sokkal nagyobb mennyiséget keverek a balzsamba - nem tudom, pontosan hány cseppet, mert jobban megnyomom, nem csepegtetni szoktam, az arányokat szoktam nézni, tényleg ki kell tapasztalni. Minden mosáskor (kb. 3 naponta) használom, különösebb szárító hatását nem vettem észre, de hamvasító hatása mindenképp van, láthatóan hamvasabb, természetes színű, nem sárga a hajam. A lenti vélemények után lehet, hogy ki fogom próbálni úgy is, hogy nem minden alkalommal használom, hátha úgy is fenntartható a szín :)
Csak azért nem öt csillag, mert a kupakja, ahogy mások is írták már, borzalom, konkrétan
nem.
lehet.
visszazárni.
Nekem szerencsére nem lett belőle összekenős vagy kifolyós balesetem, de emiatt speciális helyen, extra körültekintéssel kell tárolnom, ami felesleges plusz macera. Ha a problémát később orvosolják (vagy talán már orvosolták is - a képen mintha picit máshogy nézne ki a csomagolás, lehet, hogy ez már újabb, mint az enyém), akkor megy az öt csillag.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

2016. október 6:

nem.
lehet.
visszazárni.

cattitude

2017. szeptember 30.

nem nagyon tudok ezért a termékért lelkesedni, elsősorban a kegyetlenül rossz csomagolása miatt adok ráhármast, össze-vissza folyik, nem lehet rendesen lezárni, szörnyen igénytelen, inkább áttöltöm ikeás utazós flakonba. maga a hatás szintén olyan meh, próbáltam samponba keverve, hajpakoláshoz keverve és az eredetileg ajánlott öblítővizes módszert is. legjobban pakolásként vált be, de elég felemás, ahogy működik, az alapvetően szőkre részeit nagyon szépen hamvasítja a hajamnak, de ahol jobban előjönnek a vörös pigmentek, ott nem csinál szinte semmit. így csak 3 pont.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!