KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

Enci90

2017. július 19.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg. Próbáltam előírás szerint, samponba keverve, balzsamba keverve, jó sokat is, de semmit nem ért. A Schauma hamvasító samponja 1 használat után ezerszer többet ért. Az csodálatos ezüstös árnyalatokat varázsolt a hajamba, és a sárgás fényt is mindet kiszedte (azt is rajtahagytam vagy 3 percig a hajamon). Úgyhogy nem a hajammal van a probléma mert az elboldogult vele, hanem ez nem elég erős.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Yubiri

2017. július 18.

A termék nagyon jó!
Jelenleg melírozott hajam van (eredetileg barna vagyok) és egy idő után narancssárga lesz a hajam, nem szép hamvas-bézses.
Nem előírás szerint használom, hanem én is balzsamba keverek 30 (vagy több) cseppet és kb.30 percet a hajamon hagyom.
Szép fénye lesz a hajamnak, olyan,mint amit a nap megszívott a nyáron, sokan dicsérik a hajam színét.
A csomagolása rögtön megvétel után kuka(!), én nejlonzacskóban tartottam a szekrényben, és még így felborult és kifolyt, csúnya lila foltot hagyva a szekrényen.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

A termék nagyon jó!

perie

2017. július 14.

Többszöri használattal, balzsamba keverve, 30 cseppel és 1 órás hatóidővel sötétebb árnyalatú, aranyszőke hajamon szinte semmit sem ért. A hajam vége lett enyhén hamvas, de szerintem az is csak azért, mert ott eleve világosabban fogja be mindig a festék az igénybevétel miatt. Szóval szerintem csak világos szőke hajon van értelme vele próbálkozni. Bár 400 forintért - én 560-ért vettem sima fodrászkellékesben egy hónapja - lehet, megéri kísérletezni vele.

perie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Melittaa

2017. július 7.

Elég sok a vörös pigment a hajamban de ez valami csodaszer annyira szép szőke lett tőle a hajam. Nagyon jó mindenkinek ajánlom!

Melittaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

cyrus

2017. július 2.

Nagyon jó termék! Valóban érdemesebb a balzsamba keverve használni. Sokáig elég, szép és tartós eredményt hoz.

cyrus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Alverya

2017. július 1.

Én is a balzsamomba keverem, nem úgy használom, ahogy kéne, de így tökéletesen működik, sokáig elég és nagyon olcsó.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

szaboalexa99

Korcsoport: < 18
2017. június 19.

Alapvetően nem szeretem a márka termékeit, de ez nagyon meggyőzött. Próbáltam már viszonylag sok hamvasító terméket, de mind közül ez a folyadék a legjobb. Én sem az utasítás szerint alkalmazom, hanem áztatom benne 1percet a hajam mosás után. Tény, hogy szárít rendesen, de egy nagyon tápláló hajvégápolóval teljesen rendben működik. Nálam alap kellék lett, sehova nem indulnék el nélküle, minden hajmosáshoz kötelező a sárguló fehér hajamnak.

szaboalexa99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 19.

Bleach

2017. június 7.

Ez a világ legmenőbb dolga, mostmár biztos. Nem volt még olyan hajleszívós katasztrófa amit ezzel rendbe ne hoztam volna, még a kiszedhetetlen kék hajfestékemet is kicuppantotta a hajamból 5 perc alatt. Balzsamba csöpögtetve 5-10 perc alatt olyan fehérre hamvasítja a hajam, hogy a nagymamám is megirigyelné, ráadásul nagyjából annyiba kerül, mint egy sonkásszendvics. Imádom.

Bleach
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Vivienlilla

2017. május 25.

A munkahelyemen is ajánlották és itt is sok jót olvastam róla, így nyakamba vettem a várost, hogy szerezzek belőle. Szép, festett világos- és közép szőke (attól függ melyik réteget nézzük :D) hajam van, de a L'oéal Colorista Dusty Pinkje után valahogy sárgásabb lett (annak ellenére, hogy a festék teljesen kijött belőle). Korábban is sokat küzdöttem a sok vörös pigmentemmel, igyekeztem beletörődni is, de azt hiszem, most már nem kell. Hajpakolásba kevertem, küzdöttem is rendesen, hogy a cucc felkerüljön egyenletesen a hajamra, második használattal le is törtem a kupakot, de ezek mind nem számítanak. Ugyanis a hajam bézses, hamvas és csodaszép. Kb. 5-6 percet hagyhattam a hajamon, nem szárította ki és a hatása fantasztikus. A világosabb tincsek szinte ezüstösek, nagyon szépek. Belegondolva, hogy mennyi pénzt hagytam már a fodrásznál, hogy ilyen színű hajam legyen és sosem sikerült... Ez pedig 450 Ft-ért csodát tesz. Újravevős, mindenkinek ajánlós, a legjobb hamvasító, amivel valaha találkoztam.

Vivienlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

szasszka

2017. május 19.

Elképesztő. Egy csodaszer. :D Az új L'Oréal Colorista szőkítőt kipróbáltam, mert azt ígérte, hogy hamvas lesz a haj, semmi sárgaság. Az eredmény csibesárga lett vörössel. Annyi volt a szerencsém, hogy volt itthon hamvas szőke hajfestékem, szürke és kék mixtonom, így gyorsan kevertem egyet és befestettem. Így már sokkal jobb lett, de kicsit kékes és az első hajmosásnál már láttam, hogy ez bizony sárgulni fog mosásról mosásra. Így beszereztem ezt és ma este balzsamba keverve (jó sokat) felkentem a hajamra, mint egy pakolást és rajtahagytam 20-30 percig. Ezután szokásos hajmosás következett, és el sem hiszem, de most szép, hamvas szőke a hajam, kék nélkül. :D Ráadásul a Kallos állatkísérlet-mentes, ami nekem számít, bánom is, hogy elcsábultam a L'Oréal szőkítőjének, ami drága is volt és a végeredmény is botrányos lett, ráadásul ugye nem cruelty free.

szasszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!