KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

Doridia

2018. október 1.

Szuper hamvasító, olyannyira, hogy vigyáznom kellett mert nagyon hamar zöldes/kékes/lilás árnyalatúra színezi a hajamat. Lényegesen tompítja a sárgaságot és emellett szuper ára van!

Doridia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

Hamarv

2018. szeptember 19.

Ebben az árkategóriában a legjobb hamvasító! Én egy befőttes üvegben szoktam higítani vízzel és leöblíteni a hajamat, aztan kb egy percig hagyom "állni" rajta és kimosom. Hatásos nagyon sokáig elég a mennyiség ami benne van.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

cserpesreka

2018. szeptember 19.

Imádom, az oldalukról szoktam rendelni más termékekkel. Nagyon jól hamvasít, nem lesz "seprű" hatása a hajvégeknek. Szépen kiszedi a szőke haj sárgásságát.

cserpesreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

marci789

2018. szeptember 17.

Kifejezetten jól hamvasít. Alapvetően nem sárgul annyira a hajam, de szép hamvas lesz.

marci789
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Dobin

2018. szeptember 9.

Az olcsóbb kategóriák közül a legjobb hamvasító termék. A samponomhoz és/vagy a balzsamomhoz szoktam adni kb. 10-10 cseppet. Heti rendszerességgel használom. Sokáig kitart a flakon, és nem színezi be a kezemet. Ha elfelejtem hozzáadni a hajápolókhoz, akkor üres flakonba csepegtettek a folyadékból, felhígítom vízzel, és ezzel öblítem ki a hajamat.
Mindenkinek ki kell tapasztalni mennyi a sok - amitől lilás-kékes lesz a haja , és mi a kevés - amitől nincs látványos eredmény. Ha túl használtad, egyszerűen csak moss újra hajat. Ki fog jönni!

Dobin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

sailorluna

2018. szeptember 7.

ez a legjobb hamvasító, és milyen olcsó! a hajam olyan volt tőle, mintha frissen lett volna festve hamvas festékkel. szuper!

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

kissdzs

2018. augusztus 8.

Barátnőm ajánlására vettem meg. Szőkített hajam sajnos nagyon gyorsan elkezd besárgulni. Próbáltam már mindenféle szőkítő sampont de egyik sem vált be. Vigyázni kell vele mert nagyon durván erős. Első használatnál sikeresen túltoltam a dolgot és a hajamnak lilás fénye lett :D aztán később újra próbáltam a balzsamomba keverve és így tökéletes lett az eredmény. Nagyon sokáig elég és az ára nagyon olcsó. Csak ajánlani tudom :)

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

ReenaMina

2018. július 14.

Hogy én miért nem ezt vettem az elejétől kezdve a sárgásodó szőkített hajamra?? Pár doboz festéket megspóroltam volna magamnak.
Amióta használom sokkal világosabbak lettek a sárga tincseim, legutóbbi alkalommal még volt, ahol lilás-kékes (?) árnyalatot is kapott a hajam. Imádom!
+Olcsó.(4-500 Ft)
+Sokáig elég. Nekem úgy középhosszú hajam van. 25-30 cseppet szoktam tenni a hajbalzsamomba, és nekem így is már láthatóan hamvasít. Változó ideig szoktam rajta hagyni, attól függően mennyi időm/kedvem van.
- Tényleg szárít kicsit, de balzsamba keverve ez nem vészes.
Ajánlom minden csibeszőkének! :)

ReenaMina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

+Olcsó.(4-500 Ft)
- Tényleg szárít kicsit, de balzsamba keverve ez nem vészes.
Ajánlom minden csibeszőkének! :)

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Az itteni vélemények alapján, gondoltam ennyi pénzért miért ne próbáljam ki.
A csomagolás: én nem tapasztaltam az más sokak által leírt a borzalmas kiszerelést, csak simán lecsavartam a tetejét majd vissza, nem folyt szét, így hála nem tudott mit megfogni. Ha már megszínezésnél tartunk, igazán masszívan kékes lilás színt tud adni az ember kezének, körmének, körömágybőrének, a csempének, a zuhanyban lévő csúszásgátlónak, egyszóvel mindennek, de egy kis sikálással eltűntethező a persze kézen kicsit többet szeret maradni...
Én egyébként beleöntöttem az egészet a 200ml-es syoss hajpakolásomba, így egyszerre pipálom ki a hamvasítást és a hajpakolást.
A hajam középszőke volt, de semmit nem vettem észre rajta, talán egy egy tincset kékesített meg.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Az itteni vélemények alapján, gondoltam ennyi pénzért miért ne próbáljam ki.

Tinkerbelle

2018. május 24.

Annyira jó értelemben durván hamvasít, hogy nekem volt már hogy lilás fénye maradt a hajamnak. Kísérletezni kell vele de minden hideg szőke hajú lánynak kötelező tartozék!

Tinkerbelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!