KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

raspberry96

2017. szeptember 18.

Nagyon jó,balzsammal keverve használom de szarítja egy kicsit a hajat.Megéri a pénzét :D

raspberry96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

meske12

2017. szeptember 5.

Teszi a dolgát! Jó árban van, nekem teljesen megfelel. Pakolásként használom.

meske12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Teszi a dolgát! Jó árban van, nekem teljesen megfelel. Pakolásként használom.

bubilany

2017. augusztus 24.

Balzsamba keverve használom. Nekem bevált. Azt a 400 forintot mindenképpen megéri!!
Egyetlen negatívuma hogy picit szárít.
És nem utolsó sorban a Kallos állatkísérlet mentes márka <3

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Egyetlen negatívuma hogy picit szárít.
És nem utolsó sorban a Kallos állatkísérlet mentes márka <3

Yeticica

2017. augusztus 12.

KM alapjàn én is a balzsamomat pimpeltem meg vele és így állati jól hamvasít.
De.
Brutálisan kiszárította a hajam 3 használat után.
(Viszont még most, hogy 3-szor mostam nélküle hajat, is hamvas még enyhén az amúgy vörös pigmenttel teli szőke hajam, és ez jóooo).
Csak a szárítás miatt mínusz egy csillag. Hja, és 400 ft, azaz 400... 😊

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

KM alapjàn én is a balzsamomat pimpeltem meg vele és így állati jól hamvasít.
De.
Brutálisan kiszárította a hajam 3 használat után.
Csak a szárítás miatt mínusz egy csillag. Hja, és 400 ft, azaz 400... 😊

Dorothy951

2017. augusztus 7.

A szőke hajvégemre szerettem volna egy hamvasítót, és az itt leírt vélemények alapján vettem meg ezt. Igazi csoda! Nagyon szépen hamvasít Én is balzsamba keverve használom. Abszolút bevált!

Dorothy951
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

areka

2017. július 25.

Itt olvasott vélemények alapján választottam ezt a terméket szőke hajvégemre. Nekem is bevált! :)
Mint ahogy sokan, én is a balzsamba kevert verziót használom. Balzsamhoz keverek többet, mint ami rá van írva (kb. 2-3 nyomásnyit) és rajta hagyom kb 5 percig a hajamon.
Szépen hozza az elvárt szintet. Ár-érték arányban szuper termék.

areka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Szépen hozza az elvárt szintet. Ár-érték arányban szuper termék.

eszteer87

2017. július 23.

Nehany hete használom, es fantasztikus az eredmeny! Nagyon szépen hamvasit, hamvasito sampont is hasznalok, elegge szaritja a hajat ez a parositas, de hajvegapoloval orvosolhato, viszont nekem igy kibir egy hetet a hajam hajnosas nelkul, amire eddig nem volt pelda semmilyen termekkel, ugyhogy dupla eredmeny szamomra :)

eszteer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Enci90

2017. július 19.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg. Próbáltam előírás szerint, samponba keverve, balzsamba keverve, jó sokat is, de semmit nem ért. A Schauma hamvasító samponja 1 használat után ezerszer többet ért. Az csodálatos ezüstös árnyalatokat varázsolt a hajamba, és a sárgás fényt is mindet kiszedte (azt is rajtahagytam vagy 3 percig a hajamon). Úgyhogy nem a hajammal van a probléma mert az elboldogult vele, hanem ez nem elég erős.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Yubiri

2017. július 18.

A termék nagyon jó!
Jelenleg melírozott hajam van (eredetileg barna vagyok) és egy idő után narancssárga lesz a hajam, nem szép hamvas-bézses.
Nem előírás szerint használom, hanem én is balzsamba keverek 30 (vagy több) cseppet és kb.30 percet a hajamon hagyom.
Szép fénye lesz a hajamnak, olyan,mint amit a nap megszívott a nyáron, sokan dicsérik a hajam színét.
A csomagolása rögtön megvétel után kuka(!), én nejlonzacskóban tartottam a szekrényben, és még így felborult és kifolyt, csúnya lila foltot hagyva a szekrényen.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

A termék nagyon jó!

perie

2017. július 14.

Többszöri használattal, balzsamba keverve, 30 cseppel és 1 órás hatóidővel sötétebb árnyalatú, aranyszőke hajamon szinte semmit sem ért. A hajam vége lett enyhén hamvas, de szerintem az is csak azért, mert ott eleve világosabban fogja be mindig a festék az igénybevétel miatt. Szóval szerintem csak világos szőke hajon van értelme vele próbálkozni. Bár 400 forintért - én 560-ért vettem sima fodrászkellékesben egy hónapja - lehet, megéri kísérletezni vele.

perie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!