KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ReenaMina

2018. július 14.

Hogy én miért nem ezt vettem az elejétől kezdve a sárgásodó szőkített hajamra?? Pár doboz festéket megspóroltam volna magamnak.
Amióta használom sokkal világosabbak lettek a sárga tincseim, legutóbbi alkalommal még volt, ahol lilás-kékes (?) árnyalatot is kapott a hajam. Imádom!
+Olcsó.(4-500 Ft)
+Sokáig elég. Nekem úgy középhosszú hajam van. 25-30 cseppet szoktam tenni a hajbalzsamomba, és nekem így is már láthatóan hamvasít. Változó ideig szoktam rajta hagyni, attól függően mennyi időm/kedvem van.
- Tényleg szárít kicsit, de balzsamba keverve ez nem vészes.
Ajánlom minden csibeszőkének! :)

ReenaMina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

+Olcsó.(4-500 Ft)
- Tényleg szárít kicsit, de balzsamba keverve ez nem vészes.
Ajánlom minden csibeszőkének! :)

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Az itteni vélemények alapján, gondoltam ennyi pénzért miért ne próbáljam ki.
A csomagolás: én nem tapasztaltam az más sokak által leírt a borzalmas kiszerelést, csak simán lecsavartam a tetejét majd vissza, nem folyt szét, így hála nem tudott mit megfogni. Ha már megszínezésnél tartunk, igazán masszívan kékes lilás színt tud adni az ember kezének, körmének, körömágybőrének, a csempének, a zuhanyban lévő csúszásgátlónak, egyszóvel mindennek, de egy kis sikálással eltűntethező a persze kézen kicsit többet szeret maradni...
Én egyébként beleöntöttem az egészet a 200ml-es syoss hajpakolásomba, így egyszerre pipálom ki a hamvasítást és a hajpakolást.
A hajam középszőke volt, de semmit nem vettem észre rajta, talán egy egy tincset kékesített meg.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Az itteni vélemények alapján, gondoltam ennyi pénzért miért ne próbáljam ki.

Tinkerbelle

2018. május 24.

Annyira jó értelemben durván hamvasít, hogy nekem volt már hogy lilás fénye maradt a hajamnak. Kísérletezni kell vele de minden hideg szőke hajú lánynak kötelező tartozék!

Tinkerbelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

doratarr95

2018. május 23.

Az ertekelesek es az ar alapjan ezt vettem meg, es sokat segitett a besargult szoke tincseimen :) balzsammal egyutt hasznalom, es utana a lab35 olajat is hasznalaom. Nekem puha a hajam, es szep lett a szine mar 2 hasznalat utan.

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

zserbo

2018. május 23.

A hajam természetesen sötétszőke, és balayage melírral van 9-es árnyalatú szőkére színezve. Mivel a színezők/festékek mindig besárgulnak rajtam, ezért a fodrász ajánlására elkezdtem használni. Kis mennyiség meg se látszott, nagyobb mennyiséggel, rendszeres használattal a hajam természetes sötétszőke színe sokkal hamvasabb lett, szinte szürke, a festett rész pedig az égvilágon semmit sem változott, szerintem még sárgábbnak tűnik :D
Kicsit tényleg szárít, de nem vészesen.

zserbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Kicsit tényleg szárít, de nem vészesen.

Venusz1984

2018. május 10.

Húú csak óvatosan ezzel a kis szerrel mert ténleg hanvasít. Szárítja a hajat rendesen, ritkán érdemes használni és akkor is mindenképp felhígítva ahogy írja ha csak nem vágysz lila csíkokra a hajadba :D De ha ezeket betartom nagyon szép összképet kölcsönöz.

Venusz1984
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Fanni0714

2018. április 19.

A szinte fehér szőke hajamat remekül szinezte, balzsamhoz kevertem hozzá, de jó sokat kelletf, hogy eredményes legyen. Szerencsére a kezem egyáltalán nem fogta be lilára mint az eddig kipróbált hamvasítők. Összességében meg voltam elégedve vele.

Fanni0714
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Szisszka

2018. április 17.

Imádom, szuper készítmény! Kb fél éve használom, gyönyörűen hamvasítja a szőke hajamat. Én balzsamba keverve használom. Kicsit szárítja a hajat de nem vészes.

Szisszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Burya

2018. április 16.

Ismeritek azt a nézést, amit a fodrászkellékesek produkálnak, amikor belépsz narancssárga hajjal az üzletbe? :D Hát én ismerem, nem ez az első köröm, amikor feketéből/sötétbarnából otthon világosítom a hajam. A különbség ezúttal csak annyi, hogy míg eddig mindig megmaradtam a barna árnyalatoknál, amik ugye szépen el is fedték a narancssárgát, addig most úgy döntöttem, hogy márpedig én szőke leszek. Nem nagyon világos, de azért szőke, ráadásul hamvas szőke. Tudtam, mire vállalkozok, így a szőkítőre már rá se néztem, inkább több körben befestettem az egész hajam nagyon világos szőke hajfestékkel, amivel két hét alatt elértem egy világos rézvörös árnyalatot. Na ebből kellett valahogy hamvas szőkét varázsolnom. A fodrászkellékes ugyan állította, hogy ezt csak úgy lehet, ha leszívom fehér szőkére és aztán ráfestem a kívánt színt + hamvasítót, nem hittem neki. És milyen jól tettem! 460.- Ft-ért megvettem ezt a lötyikét, mert itt jókat olvastam róla, és egyből bele is kevertem hajbalzsamba egy fél felespohárnyit, és hajmosás után 15 percig hagytam a hajamon. Az eredmény: semmi. Talán egy icipici változás, de még mindig határozottan vörös volt. Ezen felbátorodva a következő hajmosás előtt száraz hajra vittem fel a hajbalzsamot hajfestő ecsettel, a kotyvalékba előzőleg a fél tubus hamvasítót beleöntöttem (nem túlzok), majd mindezt zacskó alatt egy órán át hagytam pácolódni a fejemen. Mikor megvolt a szokásos samponos hajmosás, a tükörbe nézve kis híján hátast dobtam, ugyanis a hajam konkrétan lila volt. Na bumm, ilyen úgyse volt még. Viszont mire megszáradt, gyönyörű természetes hamvas szőke lett, se nem vörös, se nem szürke/lila, pont olyan, amilyet akartam. Amire ugye azt mondták, hogy lehetetlen. Hogy mennyire lesz tartós a hatása, azt nem tudom, de előbb-utóbb a rendszeres festés amúgy is elkoptatja a vörös árnyalatot a hajamból (tapasztalat), addig ha kell hetente használom ezt, mert tényleg gyönyörű az eredmény. Az egyetlen hátránya, hogy pillanatokon belül az égvilágon mindent összefog, úgyhogy kesztyű viselése mindenképpen javasolt hozzá, illetve lélekben fel kell készülni egy alapos fürdőszoba takarításra is. Még annyi észrevételem van, hogy minél világosabb szőke hajhoz használjuk, annál óvatosabban kell adagolni. Nekem a sötétszőkéhez kellett az a fél tubusnyi, de világosszőkéhez ennek a töredéke is elég, úgyhogy csak óvatosan! :)

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

cooleva

2018. március 26.

Amióta az eszemet tudom, ezt használom a szőkített hajamra! Pár cseppet teszek a mosott, vizes hajamra csak, nekem samponba/balzsamba keverve nem vált be. Le nem cserélném soha, próbáljátok ki!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!