KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szisszka

2018. április 17.

Imádom, szuper készítmény! Kb fél éve használom, gyönyörűen hamvasítja a szőke hajamat. Én balzsamba keverve használom. Kicsit szárítja a hajat de nem vészes.

Szisszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Burya

2018. április 16.

Ismeritek azt a nézést, amit a fodrászkellékesek produkálnak, amikor belépsz narancssárga hajjal az üzletbe? :D Hát én ismerem, nem ez az első köröm, amikor feketéből/sötétbarnából otthon világosítom a hajam. A különbség ezúttal csak annyi, hogy míg eddig mindig megmaradtam a barna árnyalatoknál, amik ugye szépen el is fedték a narancssárgát, addig most úgy döntöttem, hogy márpedig én szőke leszek. Nem nagyon világos, de azért szőke, ráadásul hamvas szőke. Tudtam, mire vállalkozok, így a szőkítőre már rá se néztem, inkább több körben befestettem az egész hajam nagyon világos szőke hajfestékkel, amivel két hét alatt elértem egy világos rézvörös árnyalatot. Na ebből kellett valahogy hamvas szőkét varázsolnom. A fodrászkellékes ugyan állította, hogy ezt csak úgy lehet, ha leszívom fehér szőkére és aztán ráfestem a kívánt színt + hamvasítót, nem hittem neki. És milyen jól tettem! 460.- Ft-ért megvettem ezt a lötyikét, mert itt jókat olvastam róla, és egyből bele is kevertem hajbalzsamba egy fél felespohárnyit, és hajmosás után 15 percig hagytam a hajamon. Az eredmény: semmi. Talán egy icipici változás, de még mindig határozottan vörös volt. Ezen felbátorodva a következő hajmosás előtt száraz hajra vittem fel a hajbalzsamot hajfestő ecsettel, a kotyvalékba előzőleg a fél tubus hamvasítót beleöntöttem (nem túlzok), majd mindezt zacskó alatt egy órán át hagytam pácolódni a fejemen. Mikor megvolt a szokásos samponos hajmosás, a tükörbe nézve kis híján hátast dobtam, ugyanis a hajam konkrétan lila volt. Na bumm, ilyen úgyse volt még. Viszont mire megszáradt, gyönyörű természetes hamvas szőke lett, se nem vörös, se nem szürke/lila, pont olyan, amilyet akartam. Amire ugye azt mondták, hogy lehetetlen. Hogy mennyire lesz tartós a hatása, azt nem tudom, de előbb-utóbb a rendszeres festés amúgy is elkoptatja a vörös árnyalatot a hajamból (tapasztalat), addig ha kell hetente használom ezt, mert tényleg gyönyörű az eredmény. Az egyetlen hátránya, hogy pillanatokon belül az égvilágon mindent összefog, úgyhogy kesztyű viselése mindenképpen javasolt hozzá, illetve lélekben fel kell készülni egy alapos fürdőszoba takarításra is. Még annyi észrevételem van, hogy minél világosabb szőke hajhoz használjuk, annál óvatosabban kell adagolni. Nekem a sötétszőkéhez kellett az a fél tubusnyi, de világosszőkéhez ennek a töredéke is elég, úgyhogy csak óvatosan! :)

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

cooleva

2018. március 26.

Amióta az eszemet tudom, ezt használom a szőkített hajamra! Pár cseppet teszek a mosott, vizes hajamra csak, nekem samponba/balzsamba keverve nem vált be. Le nem cserélném soha, próbáljátok ki!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

szabiina

2018. március 5.

Már több hónapja használom, bár sokat kellett kísérleteznem, mire rájöttem a számomra hatékony használatra. Jelenleg az Elseve piros,3 perces pakolásába keverek annyit, hogy intenzív lila színe legyen és ezt hagyom hatni a hajamon. Amikor nincs elég időm, akkor csak belemasszírozom a hajamba a sampon felvitele közben. Szeretem a termékben, hogy attól függően adagolhatom, hogy milyen hatást kívánok elérni.
Nekem nem szárítja a hajamat, bár e mellett ápolom is nagyon sok mindennel, külsőleg és belsőleg is. Ár-érték arányban jó választásnak bizonyult.

szabiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

bettiii

2018. március 2.

Ez egy fos. Csodálkozom is, hogy ennyi embernek bevált, lehet csak az én tincseimmel van probléma.
Amikor ombre hajam volt a rezes részeket még jobban kiemelte benne, egy árnyalatot nem hamvasított rajta... oké, betudtam annak hogy biztos nem elég világos a színmélységem, maradtak benne narancs pigmentek, amikre nem szakosodott ez a termék.
Most 10-es mélységű a hajam, koktélozás és festés után maradt benne egy kis sárga pigment, ezért elkevertem meleg vízbe és negyed óráig fennhagytam - egy árnyalatot nem hamvasított!!! Nemhogy attól kéne félnem, hogy beszürkül, vagy belilul a hajam, semmi, még natúr szőkének is nehezen nevezhető!
Próbáltam én ezt a terméket már balzsamba, samponba, vízbe csepegtetni, sehogyan sem működött. Számomra abszolút irritáló, haszontalan pénzkidobás, nem tudom mit csinálok rosszul vele.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Babsszi

2018. február 28.

Hatásos, ár-érték arányban a legjobb szerintem, és nekem a csomagolással se volt semmi bajom. Általában belecsepegtetek jó kis adagot az aktuális samponomba és balzsamomba és úgy használom. Szépen teszi a dolgát. A kádról viszont egy élet levakarni ha nem azonnal csapatod le :D

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

kovacsnikoletta92

2018. február 5.

Az itteni vélemények alapján, gondoltam ennyi pénzért miért ne próbáljam ki.
A csomagolás: én nem tapasztaltam az más sokak által leírt a borzalmas kiszerelést, csak simán lecsavartam a tetejét majd vissza, nem folyt szét, így hála nem tudott mit megfogni. Ha már megszínezésnél tartunk, igazán masszívan kékes lilás színt tud adni az ember kezének, körmének, körömágybőrének, a csempének, a zuhanyban lévő csúszásgátlónak, egyszóvel mindennek, de egy kis sikálással eltűntethező a persze kézen kicsit többet szeret maradni...
Én egyébként beleöntöttem az egészet a 200ml-es syoss hajpakolásomba, így egyszerre pipálom ki a hamvasítást és a hajpakolást.
A hajam nem talán középszőke volt, de semmit nem vettem észre rajta, talán egy egy tincset kékesített meg.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Az itteni vélemények alapján, gondoltam ennyi pénzért miért ne próbáljam ki.

Kovcskata51

2018. január 25.

Ez a használhatatlan csomagolás rejti a hamvasítók hamvasítóját, tényleg, ez valami csoda.
Néha balzsamba keverve használom, néha csak öblítem vele a hajam (bár nagyobb mennyiséget keverek bele, mint amennyit a használati utasítás megad), mindenhogyan megállja a helyét.
A szárító hatását tökéletesen lehet kompenzálni megfelelő hajpakolással, amire amúgy is szükség lehet szőkített hajon.
Ha zsírosodik a hajam mindig elkezd sárgulni, ilyenkor a használati utasítás szerinti mennyiséget keverem vízzel, beletöltöm egy spray-fejes flakonba, és azzal frissítem fel kicsit a hajam, ez is hatásosnak bizonyult.
Könnyen lesz az ember haja pasztellila (főleg a végei), ki kell tapasztalni a mennyiséget.
De ez a cucc ilyen áron ajándék. Imádom.

Kovcskata51
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

De ez a cucc ilyen áron ajándék. Imádom.

artificalbeauty

2018. január 15.

Feketéről festettem a hajam szőkére, a fodrásznál még csodaszép volt, de egyre sárgább lett, elkezdtem a használati útmutató szerint használni, semmit nem ért. Egyszer fogtam magam, és a kezembe öntöttem 10 cseppet és rákentem úgy simán víz nélkül a hajamra. Csodaszép lenszőke lett az addig narancssárga vállalhatatlan hajam. Csodaszer, újraveszem, ha elfogy!

artificalbeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Shauna

2018. január 13.

Festett szőke hajra szerintem ez a legtökéletesebb hamvasító.
Meleg vízzel szoktam hígítani 50-50% arányban. Havonta egyszer hajmosás után leöblítem vele a hajam, majd pedig nem mosom le azonnal, hanem felviszem a hajamra a balzsamot is és hagyom pár percig hatni a hamvasító + balzsam kombinációt. Az a tapasztalatom, hogy 5 percnél tovább nem szabad a hajon hagyni, mert tényleg nagyon kivilágosítja a szőke hajat.
Mindenképp újra fogom vásárolni, mert egy csodaszer.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Festett szőke hajra szerintem ez a legtökéletesebb hamvasító.
Mindenképp újra fogom vásárolni, mert egy csodaszer.

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!