KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megóvja az ősz hajat a sárgulástól, a hajszálak viszanyerik természetes ezüstös fényüket.

artificalbeauty

2018. január 15.

Feketéről festettem a hajam szőkére, a fodrásznál még csodaszép volt, de egyre sárgább lett, elkezdtem a használati útmutató szerint használni, semmit nem ért. Egyszer fogtam magam, és a kezembe öntöttem 10 cseppet és rákentem úgy simán víz nélkül a hajamra. Csodaszép lenszőke lett az addig narancssárga vállalhatatlan hajam. Csodaszer, újraveszem, ha elfogy!

artificalbeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Shauna

2018. január 13.

Festett szőke hajra szerintem ez a legtökéletesebb hamvasító.
Meleg vízzel szoktam hígítani 50-50% arányban. Havonta egyszer hajmosás után leöblítem vele a hajam, majd pedig nem mosom le azonnal, hanem felviszem a hajamra a balzsamot is és hagyom pár percig hatni a hamvasító + balzsam kombinációt. Az a tapasztalatom, hogy 5 percnél tovább nem szabad a hajon hagyni, mert tényleg nagyon kivilágosítja a szőke hajat.
Mindenképp újra fogom vásárolni, mert egy csodaszer.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Festett szőke hajra szerintem ez a legtökéletesebb hamvasító.
Mindenképp újra fogom vásárolni, mert egy csodaszer.

Vajdus23

2018. január 3.

Balayage hajam van, a vége szőkésbarna, de nem igazán csinált vele bármit is, ha vízzel higítottam, szóval konkrétan töményen locsoltam a hajamra, és utána ki se öblítettem, így egész jól végezte a dolgát.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

bettuszkaaa

2017. december 26.

Jól hamvasit, az ára is megfelelő viszont a kiszerelése miatt le kell pontozzam, mert borzasztó. Egyáltalán nem praktikus, folyt belőle mindenfelé csak oda nem, ahová kellett volna, miután lezártam is kifolyt majdnem a fele. Egy idő után le is tört a teteje.

bettuszkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

VikiM93

2017. december 18.

Kedvencem, legjobb barátom :) Mióta használom, azóta mindenki (még a pasik is!) dícsérik a hajszínem :)
Minden vágyam lenne a szürke/ezüst haj, de ahhoz fehérre le kéne szívni az egészet, ahol fehér ott pedig azonnal letörik a hajam :( így kénytelen voltam valami humánusabb megoldás után nézni, és ez egyszerűen tökéletes...picit lilás-szürkés, de hamvas lesz tőle a hajam :)
Egy kiürült balzsamos tégelybe teszek forró vizet, abban elkeverek egy nagyobb adagot (nem számolom a cseppeket), majd beledöntöm a fejem, áztatom picit a hajvégeimet, majd a maradékot a fejemre öntöm. Én ki sem öblítem és nem szárít picit sem :) imádom! :)

VikiM93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

timine

2017. november 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nem tudom milyen lehet más hamvasító, mivel ez az első ilyen jellegű beruházásom. Az adagolás tényleg nem a legjobb, ha nem vigyáz az ember, csorog mindenfelé. Nem tudom mennyi lehet az optimális ideje, de ha túl kevés ideig hagyom a hajamon, nem igazán látom a változást, ha meg sokáig, szürkés, olykor lilás lett..ami pár mosás után persze kimegy és normalizálódik a szín, de azért kaptam egy enyhe sokkot mikor először belenéztem a tükörbe :D Olvastam itt másoknál, hogy szárítja a hajat, amit én is tapasztaltam, de eddig magára a szőkítésre fogtam, de ezek szerint ez lehet a ludas..

timine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Ennie86

2017. november 16.

Egy itteni kedves lánytól kaptam ajándékba ezt a hamvasítót. :) Ugyan nekem nem volt csibesárga, de össze-vissza szőke volt a hajam. Felül világosabb, alul kicsit sárgásabb. Elkezdtem balzsamba keverve használni, és lám... Gyönyörű ezüstös a hajam mindenhol. Néhol egy kis 'aliglila' beütéssel. :) Az én hajam nem szárítja szerencsére. A flakonja viszont tényleg egy katasztrófa... Orrán száján jön belőle a cucc. Nekem a menet mentén el is repedt, így onnan is szivárog kifelé. Zacskó általi fogságot kapott. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

gabrilla

2017. november 3.

Pont annyit ér amennyiért vettem. Nekem nem lett hamvas tőle a hajam. Próbáltam samponba/balzsamba/vízbe keverve. Hamvas helyett kaptam lilás koszos szürke színt. És ráadásként rommá szárította a hajam. Csöpög mindenhol nem lehet rendesen se kinyitni se lezárni. 3-4 alkalommal próbálkiztam vele, kukába landolt utána!

gabrilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

kiralykislany

2017. november 1.

Annyira jó, hogy ki is dobtam. Használtam vízzel hígítva, samponba, pakolásba keverve, hajmosás előtt/után, száraz/nedves hajra, keveset/sokat, de semmi változás nem történt, csak kiszárította a hajamat.
Szerintem a csomagolása is nagyon rossz, hiába mostam le minden használat után, ahol csak tudott kifolyt, és mindent összekent.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

zsolyomi.dora

2017. november 1.

Minden szőkének must have ez a termék!
10 év alatt 3 alkalommal lettem sötétebb színből szőke, szóval volt ám csibesárga hajam.. 😃 Próbálkoztam Swiss o par samponjával, persze a Schaumával is, ami a leggyengébb minden közül, a Kallos hamvasító samponjával, ami a samponok között a legjobb. Viszont ez a termék tudja a leggyorsabban produkálni a kívánt színt, mi magunk szabályozhatjuk a sárgaság mértékének megfelelően a mennyiséget, így ha elég bátrak vagyunk, akár negyed órányi hajpakolással meg is szabadulunk a kellemetlen árnyalatoktól. Általában balzsammal, pakolással keverve viszem fel a hajamra, a megadott mennyiség sokszorosát használom, (kb. egy tele felesespohárnyi megy nagyjából 1,5dl alapba) és úgy 15-30 percet hagyom rajta, a nagyon világos, szárazabb hajvégeket hamar befogja, így ha töredezik a hajad, a sérült részre ne kend fel, csak az utolsó 5 percre. Amúgy így észre sem vehető a termék szárító hatása. Már sokszor újravettem, 5-600 ft körül mozog, nagyon megéri.
🌟🌟🌟🌟🌟

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Minden szőkének must have ez a termék!
🌟🌟🌟🌟🌟

Tisztítószerek: Quaternium-52
Színezékek: Basic Red 76, Basic Blue 99, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!