KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kell a púder!

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3100 Ft

Ezzel a csepp formájú szivaccsal gyerekjáték bármely folyékony alapozó tökéletes felvitele. Használható vizesen és szárazon is, minimális alapozót nyel csak el, a többit leheletvékony rétegekként lehet vele felvinni. Formájának és textúrájának köszönhetően az airbrush használatához lehet hasonlítani a végeredményt. Ezzel a technikával könnyebb lesz építeni az alapozót, vagy árnyékot eldolgozni. Tisztítása könnyű és egyszerű, természetes szappannal párszor át kell mosni, kinyomkodni törölközőben/papírtörlőben. Nem szakad, nem reped, mint az utánzatok. Ha eddig kacérkodtál a gondolattal, de az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned.

Ár: 3100 Ft, Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

barbwire

2018. március 20.

A korábbi hozzászólásokat olvasva úgy gondolom, hogy nekem még a korábbi verzió van meg.
A szivacs normál állapotában mondhatni miniatűr méretű, nedvesen azonban szép nagyra megduzzad és a korábbi tömör, szinte kemény állapotából egy kellemesen rugalmas állagot vesz fel, amivel nagyon könnyen el lehet oszlatni az alapozót. Az, hogy a felesleges nedvességet nehezen tudtam belőle kisajtolni valószínűleg csak az én bénaságom. A csepp formának köszönhetően szépen lehet dolgozni vele az arcon és a szem körüli részeken egyaránt. Az alapozóból felvesz ugyan egy keveset, de közel sem annyit, amiért érdemes lenne bosszankodni. Szerintem pont elég terméket visz fel a bőrre és az ütögetős technikának köszönhetően nagyon szépen képes azt eldolgozni. Olyannyira, hogy amikor pl csak a szemkörnyékre viszek fel alapozót/korrektort, tehát az arcom többi része érintetlen marad, az átmenetet nem lehet észrevenni a bőrömön. Ami a tisztítást illeti valóban egy kicsit hosszadalmas egy ecsethez képest, és nem lehet belőle maradéktalanul eltávolítani az alapozót, én legalábbis hiába próbálkoztam, mindig maradt egy enyhe barnás árnyalat rajta. A száradással nekem nincs gondom, a fürdőszobában a polcon egy kis pohárra szoktam felültetni, ahol a következő, általában másnap reggeli használatra teljesen kiszárad.
Összességében egy egészen jó sminkszivacs, amit szívesen használok.
DE!
Le kell hogy pontozzam sajnos :( 2017 október közepén vettem, szóval 5 hónapja, és a napokban azt vettem észre, hogy a keskenyebbik végén berepedezett az anyag :( És az még egy dolog hogy repedezik, de a bőrömön apró fekete darabkák maradnak a használata közben, amit aztán kénytelen vagyok egy ecsettel lesöprögetni. Ezt azért nem vártam. Ugyanis nem használtam minden nap, tehát semmi nem indokolja az ilyen mértékű elhasználódást/hibát. Lehet hogy egy rossz szériát sikerült kifognom? Sajnálom, mert egyébként elégedett lennék vele.

barbwire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Összességében egy egészen jó sminkszivacs, amit szívesen használok.
DE!

roniela

2018. március 9.

2. Up: Először is: maga a blender nem magyar, hanem kínai. Csak a márka magyar. Ennek ellenére jó kis blender, bár először nekem is fent akadtak a szemeim ezen a kínai dolgon. Ez az updatem most a megújult, puhább verzióról szól. Először nagyon furcsa volt, hogy annyival lágyabb, mint a régi, jól bevált blender, én is sajnálkoztam, hogy miért újították meg. De pár hét alatt teljesen megszoktam, és mivel az összkép nem romlott a fejemen, így nincsen okom panaszra. Nem mondom, hogy ezt jobban szeretem, de nem is rosszabb a réginél, nálam nem amortizálódik gyorsabban sem. Továbbra is megmaradok ennél a blendernél.

1. Up: Eddig problémám volt a tisztításával, illetve minden eddig általam ismert hatékony módszer elég időigényes, amihez nekem nincsen nagyon kedvem. Egy kedves ismerősöm viszont a múlt héten ajánlotta, hogy használjak SEBBENZINt, mert egyrészt gyönyörűen tisztítja, másrészt fertőtleníti is az ecseteket. Zseniális, leggyorsabb (mivel nincsen hab, nem kell órákig nyomkodni, hogy mikor jön már ki az utolsó csepp hab is), és legolcsóbb módja az ecset/blender tisztításnak. Egy kis pohárba öntök egy kevés benzint, belenyomkodom a blendert, max 1perc az egész művelet, és olyan tiszta lesz, mint új korában. Már bánom azt a sok elvesztegetett időt, amit ecsetek és blender tisztításával töltöttem.
Amúgy meg a korrektor hibátlan eldolgozása mellett kiváló púder felvitelére is, hihetetlenül egyenletes, hibátlan, porcelánbőrt tudok vele csinálni (persze ez nem csak a blendernek köszönhető, hanem a termékeknek is, amikkel használom).

Ahh ez egy álom! Egyszerű kezelhetőség, gyönyörű végeredmény, minimális termékveszteség. Azt mondjuk nem mondanám, hogy könnyű tisztíthatóság, de ez legyen a legnagyobb probléma! Nagyon sokat olvasgattam, milyen blendert vegyek, az eredeti beauty blendert túlzóan drágának tartom, így egy fokkal olcsóbb árkategóriában nézegettem. És nem csodálom, hogy eddig töretlen a népszerűsége krémmánián, szerintem mindent tud, amit a nagy tesó is...

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

pancsolos84

2018. február 19.

Vegyes érzéseim vannak. Szeretném szeretni, mert magyar. De az eredeti blenderhez képest.. Márpedig nyilván azt hivatott utánozni. Kemény, kifejezetten gumis az állaga. Nekem a DM-es hasonlít. Nem rossz, de inkább még egy kis spórolás és az eredeti.

pancsolos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Anheszenamon

2018. február 16.

Fogalmam sincs, hogy az én példányom a régi vagy új verzió, mert itt vásároltam KM-en. Hatalmas csalódás, nem szeretem. Igaz még csak kétszer próbáltam de az eredeti Beautyblender után katasztrófa. Pedig úgy örültem neki, hogy magyar márka, olcsóbb is mint a Beautyblender, de sajnos én nem tudok jókat mondani róla. Kemény, nem tetszik az anyaga, annyira halványan viszi fel az alapozót, hogy semmi fedése rajtam. Oké, ne legyen maszkszerű egy rétegben de olyan mintha semmit nem raktam volna magamra, ugyanúgy látszanak a bőrhibák. Már arra is gondoltam, hogy valami gagyi másolatot sikerült vennem, annyira nem jó.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Makk Zsuzsó

2018. február 12.

A véleményem a régi verzióról szól, amire itt sikerült lecsapnom. Mivel ez az első blenderem, nincs összehasonlítási alapom, mindenesetre nekem ez tökéletesen megfelel. Jó nagyra megnő a víztől és gyönyörűen, szinte észrevétlenre dolgozza be a bőrbe az erősebb alapozót is. Jól tisztítható, másnapra megszárad. Elleszek vele egy darabig, remélem sokáig kitart, mert az új verzióról azért sokkal megosztóbb vélemények születtek.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Nittuska

2018. január 30.

Régi verzió :
3 hete van meg. Elsőként sokk ért mikor láttam, hogy származási hely KÍNA. Na mondom fa**a 😀
Szépen teljesít, nem a legpuhabb de pont ezért jó. Könnyen lehet vele dolgozni, szép az eredmény.
Könnyen lehet tisztítani is.
Majd hosszabb távon meglátjuk meddig bírja.

Update új verzió:

A régebbi változata tényleg jobb VOLT!
Ez túlságosan is puha, tehát nagyon nagyon puha furcsa volt megszokni.
Kisebb is mint a régi..
És ami miatt ki vagyok bukva h rövid használat után már elkezdett repedezni PEDIG tényleg óvatosan bántam vele... Szóval a minősége is romlott.
:/ pénz kidobás volt.

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Régi verzió :
Könnyen lehet tisztítani is.
Majd hosszabb távon meglátjuk meddig bírja.

Update új verzió:

A régebbi változata tényleg jobb VOLT!
Ez túlságosan is puha, tehát nagyon nagyon puha furcsa volt megszokni.
Kisebb is mint a régi..
:/ pénz kidobás volt.

Ada85

2018. január 12.

Egy csöpp csoda 🤗😍 röviden így tudnám jellemezni ezt a szuper K.A.P. blendert. Örök kedvenc marad. Több, mint fél éve használom és nem csak alapozókhoz (folyékony, stickes alapozó), hanem BB krémhez is, vmi isteni. Mindig bevizezem a csap alatt, jól kinyomkodom és indítom is a "munkába". Olyan, mintha feltapasztaná az arcomra a fel kívánt vinni anyagot, nem szív be semmit, hanem szuper kis módon el tudok vele mindent dolgozni. A formája tökéletes, a kis csepp pont tökéletes a szemem alá is, egyszerűen szerelem 💕 szívből ajánlom mindenkinek, aki egy jó blendert keres 😉

Ada85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

DoriMUA

2017. december 27.

Már régóta használom a KAP blenderét. Rengeteg más szivacs landolt a kukában előtte, de Őt már az első kézbevétel után imádtam!
Láttam, hogy változtatni fognak rajta, de nagyon reméltem, hogy nem lesz minőségi romlás. Így is történt! Annyiban változott a szivacs, hogy még könnyebb, még puhább és használat/mosakodás után nagyon hamar megszárad, használat közben pedig ugyanolyan profin dolgozik, mint az előző változata! Szomorúan olvasom azt az egy két negatív véleményt, mert nem állják meg a helyüket. Ne bizonytalanítson el senkit, aki gondolkodik a vásárlásán, mert ez a szivacs aranyat ér! :)

DoriMUA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Zsancica

2017. november 20.

Nekem még a régi verzió van meg, amit kb. 1 hónapja használok és IMÁDOM. Természetesen simul az archoz és építhető vele az alapozó, gyönyörű bőrt eredményez. Nem akartam elhinni.
Tervezem újra venni, de látom megújult és vannak róla már negatív vélemények :-( Ezt szomorúan látom... Mindenesetre megpróbálom az újat is és majd visszajövök frissíteni ...

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

CeCeDrake

2017. október 31.

"Örülök", hogy más is tapasztalta, hogy a régi jobb volt, mint az új.
Sajnálom, mert a régi az 5*-os volt minden tekintetben, amit viszont legutóbb vettem, az a 0-val egyenlő...
Erre nem tudom, hogy mi a magyarázat. Valami bejött, ami tényleg high end volt, de ami most van helyette, az rémes! Nagy minőségi különbség van az évekkel ezelőtti és a mostani között, egyedül a színe ugyanaz, semmi más. 😔 Kisebb lett, az új 5 g. Egyáltalán nem hozza azt a hatást, mint a régi. Tapintása is más! A termékleírás már nem igaz erre!! Abszolút pénzkidobás, mert nem azt kapom, mint amit ígér a leírás és semmiképp nem azt, ami régen volt!

...most rendeltem igazi blendert, abban legalább nem csalódik az ember, mint a KAP-ban 😔 Már nem keresek régi verziót sem. Kár volt elrontani...

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

"Örülök", hogy más is tapasztalta, hogy a régi jobb volt, mint az új.