KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kell a púder!

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2018. január 4.

Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3100 Ft

Ezzel a csepp formájú szivaccsal gyerekjáték bármely folyékony alapozó tökéletes felvitele. Használható vizesen és szárazon is, minimális alapozót nyel csak el, a többit leheletvékony rétegekként lehet vele felvinni. Formájának és textúrájának köszönhetően az airbrush használatához lehet hasonlítani a végeredményt. Ezzel a technikával könnyebb lesz építeni az alapozót, vagy árnyékot eldolgozni. Tisztítása könnyű és egyszerű, természetes szappannal párszor át kell mosni, kinyomkodni törölközőben/papírtörlőben. Nem szakad, nem reped, mint az utánzatok. Ha eddig kacérkodtál a gondolattal, de az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned.

Ár: 3100 Ft, Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ada85

2018. január 12.

Egy csöpp csoda 🤗😍 röviden így tudnám jellemezni ezt a szuper K.A.P. blendert. Örök kedvenc marad. Több, mint fél éve használom és nem csak alapozókhoz (folyékony, stickes alapozó), hanem BB krémhez is, vmi isteni. Mindig bevizezem a csap alatt, jól kinyomkodom és indítom is a "munkába". Olyan, mintha feltapasztaná az arcomra a fel kívánt vinni anyagot, nem szív be semmit, hanem szuper kis módon el tudok vele mindent dolgozni. A formája tökéletes, a kis csepp pont tökéletes a szemem alá is, egyszerűen szerelem 💕 szívből ajánlom mindenkinek, aki egy jó blendert keres 😉

Ada85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

DoriMUA

2017. december 27.

Már régóta használom a KAP blenderét. Rengeteg más szivacs landolt a kukában előtte, de Őt már az első kézbevétel után imádtam!
Láttam, hogy változtatni fognak rajta, de nagyon reméltem, hogy nem lesz minőségi romlás. Így is történt! Annyiban változott a szivacs, hogy még könnyebb, még puhább és használat/mosakodás után nagyon hamar megszárad, használat közben pedig ugyanolyan profin dolgozik, mint az előző változata! Szomorúan olvasom azt az egy két negatív véleményt, mert nem állják meg a helyüket. Ne bizonytalanítson el senkit, aki gondolkodik a vásárlásán, mert ez a szivacs aranyat ér! :)

DoriMUA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Zsancica

2017. november 20.

Nekem még a régi verzió van meg, amit kb. 1 hónapja használok és IMÁDOM. Természetesen simul az archoz és építhető vele az alapozó, gyönyörű bőrt eredményez. Nem akartam elhinni.
Tervezem újra venni, de látom megújult és vannak róla már negatív vélemények :-( Ezt szomorúan látom... Mindenesetre megpróbálom az újat is és majd visszajövök frissíteni ...

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

CeCeDrake

2017. október 31.

"Örülök", hogy más is tapasztalta, hogy a régi jobb volt, mint az új.
Sajnálom, mert a régi az 5*-os volt minden tekintetben, amit viszont legutóbb vettem, az a 0-val egyenlő...
Erre nem tudom, hogy mi a magyarázat. Valami bejött, ami tényleg high end volt, de ami most van helyette, az rémes! Nagy minőségi különbség van az évekkel ezelőtti és a mostani között, egyedül a színe ugyanaz, semmi más. 😔 Kisebb lett, az új 5 g. Egyáltalán nem hozza azt a hatást, mint a régi. Tapintása is más! A termékleírás már nem igaz erre!! Abszolút pénzkidobás, mert nem azt kapom, mint amit ígér a leírás és semmiképp nem azt, ami régen volt!

...most rendeltem igazi blendert, abban legalább nem csalódik az ember, mint a KAP-ban 😔 Már nem keresek régi verziót sem. Kár volt elrontani...

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

"Örülök", hogy más is tapasztalta, hogy a régi jobb volt, mint az új.

katidiana

2017. október 30.

2. Hosszú idő után újat rendeltem, pont most, amikor azt olvastam, hogy újabb verziót gyártanak belőle. Sajnos azt látom, hogy a megújult szivacs nem hozza azt a minőséget, mint a korábbi. Tipikus esete történt annak, hogy egy jó minőséget bizonyos idő után helyettesítenek egy rosszabbal ilyen-olyan megfontolásokból. Az új szivacs keményebb, durvább, nem puffad meg olyan nagyra, mint a régi. Sokkal porózusabb, szép lyukakat csinál az alapozóba, nem oszlatja el olyan szépen és egyenletesen, mint eddig. A korábbit imádtam, sokáig használtam, de sajnos pár hete, mióta ez megvan, nem vagyok elégedett az összképpel. A régi szivacs mellé téve ég és föld a különbség állagra, tapintásra, és ezt nagyon-nagyon sajnálom.

1. Kifogástalan szivacs, egy rossz szót nem tudok róla mondani. Száraz bőrűeknek szerintem a legideálisabb eszköz alapozáshoz egy ilyen blender, mert minimálisan vagy egyáltalán nem piszkálja fel az érzékeny, hámlós bőrfelszínt. Számomra felüdülés volt a sok kudarcdús alapozási próbálkozás után azzal szembesülni, hogy lehet nagyon szép is az eredmény, ha megfelelő többek között az eszköz. Ezt persze mindenki magának tapasztalhatja csak ki, mi szuperál a leginkább. Azt azért hozzátenném, hogy dm-es és egyéb drogériás, 1500 Ft körüli árkategóriás szivacsokkal nem lehet azt elérni, amit ezzel és a drágább, főleg online fellelhető blenderekkel. Bárkinek jó szívvel ajánlom. :)

katidiana
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

sirkrisz82

2017. október 6.

Nagyon-nagyon szeretem! Soha semmivel nem tudtam ilyen szépen felvinni az alapozót, mint ezzel a blenderrel. Hónapokkal ezelőtt vàsároltam és bàr hétköznapokon minden nap hasznàlom, mégis tökéletes àllapotban van.

sirkrisz82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

fanniblue

2017. szeptember 19.

Nagyon nagyon szuper blender!! :)
Gyönyörűen és vékonyan tudom felvinni az alapozómat vele.
Nedvesen kiválóan működik, de szárazon is jó volt.
Nagyon nagyon puha.
Régebben egy Müller blendert használtam ami nagyon kemény volt, hát ég és föld a különbség. :)
Ajánlom mindenkinek.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Nagyon nagyon szuper blender!! :)
Gyönyörűen és vékonyan tudom felvinni az alapozómat vele.
Nedvesen kiválóan működik, de szárazon is jó volt.
Nagyon nagyon puha.
Ajánlom mindenkinek.

Dominika02

2017. szeptember 11.

Kedvenc szivacsom! Fixáló púder felvitelére is tökéletesen alkalmas!

Dominika02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Kedvenc szivacsom! Fixáló púder felvitelére is tökéletesen alkalmas!

Nittuska

2017. augusztus 11.

3 hete van meg. Elsőként sokk ért mikor láttam, hogy származási hely KÍNA. Na mondom fa**a :D
De szépen teljesít, nem a legpuhabb de jó.
Könnyen lehet tisztítani.
Majd hosszabb távon meglátjuk meddig bírja.

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

De szépen teljesít, nem a legpuhabb de jó.
Könnyen lehet tisztítani.
Majd hosszabb távon meglátjuk meddig bírja.

Anii133

2017. július 18.

Szerintem ez sem elég puha, ezért nem is vált be annyira.. ha bevizezem kicsit puhul és megdagad, de ennyit nem ért meg az biztos!

Anii133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.