KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

Ár: 750 Ft+postaköltség , Eladó: Vivien0
Állapot: Több mint a fele meg van , Helyszín: Albertirsa, fizetés: Banki átutalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

andreapetrics

2017. október 21.

Sötét szőke hajamon próbáltam a nyáron. Nagy változás nem történt..sőt igazából semmi.. Viszont az jo hogy nem lett száraz ragadt a haj tőle.. Szőkéknek nem ajánlom!:(

andreapetrics
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

szndra

2017. október 15.

tökéletes, imádom!! a hajam olyan szépen és egyenletesen kiszőkítette,hogy addig míg gyártják, fix h újraveszem! :) már egy flakon is csodát eredményezett, ára tökéletes, sokáig elég, annak ellenére h minden hajmosásom után befújtam vele a hajam!

szndra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

kriszti24242

2017. október 9.

Tavaly nyáron próbáltam ki először, akkor el is fújtam belőle egy flakonnal. Kicsit szárított és töredezett is a hajam tőle, viszont több árnyalattal világosabb lett. Idén nyáron tettem vele még egy próbát, azonban most nem olyan intenzíven használtam. Hetente egyszer fújtam a hajvégeimre és minden nap használtam hajvégápolót, így nem szárított és töredezett annyira a hajam tőle. A középszőke hajamból inkább aranyszőke lett, erre a fodrászom ajánlotta a lila sampont amitől a vörössége kicsit kifakult, hamvasabb lett. Az "illata" miatt nem tudok neki 5 csillagot adni, nagyon büdös, amit a hajamon még legalább 1 napig érezni lehet.

kriszti24242
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

oszlayzso

2017. szeptember 27.

2-szer használtam, sötétbarna hajra. Nekem nem szőkítette, inkább vöröses lett tőle a hajam, de örülök neki, sokkal élettel telibb a színe, és mindig megdicsérik.:) Az illata számomra kifejezetten büdös, mondjuk én mindkétszer egyszerre használtam el az egész flakont. Eléggé szárítja a hajam, de 2-3 balzsamozás után teljesen rendbejön, a szín pedig mindenért kárpótol!

oszlayzso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Virag037

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 17.

Sok rossz véleményt olvastam róla, de nekem bevált. Azt adta, amit ígért.
Az illata tetszett, olyan nyári illata volt. A hajvégeimrr vittem fel, így egy nagyon halvány, de mégis látványos ombre hatást értem el. Sötétbarna hajam végét karamellszínűre szívta, imádom. Az én hajamat nem is roncsolta.

Virag037
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Sok rossz véleményt olvastam róla, de nekem bevált. Azt adta, amit ígért.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2017. szeptember 12.

Pro:
Nem rossz termék. Én úgy használtam, hogy alaposan befújtam vele a teljes loboncot, hosszú hajnál ez kb. 3 alkalmat jelent. Utána jól átszárítottam forró levegővel akár 2X is, mert hát hőre aktiválódik. Pont azt adja amit ígér, csak semmi drasztikus változás, de azért megújított hajszín. Amúgy a nyári, nap által kiszívott hajra tényleg emlékeztet a hatása.
Kontra:
Aki melírszerűen akarja használni, azokat el kell keserítsem, ezzel a termékkel aligha. Illetve ez a hajspray megkövetel dolgokat, úgymint: minden használatát megelőző és követő hajmosáskor gigahajápolóbalzsam és hajkúra (természetesen a sima hajbalzsam használatát követően), hajvégápoló spray túladagolása a teljes hajhosszon.

Igazából 4 és 5 csillag között érdemel eredményt, de hogy ne riogassam az embereket, megkapja az 5-öt.

BeautyFeelsLikeHavingWings
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Pro:
Kontra:

mismatch

2017. szeptember 4.

Kényelmesebb a használata, mint a Sunkiss Jelly-é, de ez sokkal büdibb.
A hatása ugyanolyan mint a zselés tesvérének, a télen bebarnuló hajamból ismét szőkésebbet varázsol. Szárítani nem tudom mennyit szárít, nekem rendszeres balzsamozás és hajbalzsamozás mellett nincs változás a hajam állapotát illetően.

mismatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kényelmesebb a használata, mint a Sunkiss Jelly-é, de ez sokkal büdibb.

trezsofi

2017. augusztus 10.

Nagyon kíméletesen, fokozatosan világosít, az eredményét imádom. A használatát viszont kevésbé.. Az illatát én kifejezetten nem szeretem, bár ez szubjektív. A felvitel pedig számomra nehézkes, könnyen fel tudom vinni a hajamra, de mindenhova máshova is megy a spray... a nyakamra, a mellkasomra :/ Kicsit kellemetlen nekem. Plusz a sunkiss jelly-nél pl meg tudtam azt oldani könnyen, hogy "melírosan" szívja ki a hajam, na ennél ez a produkció problémásabb :) Mindenesetre a végeredmény tetszik, és hát végülis emiatt veszi az ember, nem a kényelemért. 4 csillag.

trezsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

mirtillmajoros

2017. július 21.

A festett fekete hajamat ezzel világosítottam ki világos barnára. Imádom!

mirtillmajoros
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

A festett fekete hajamat ezzel világosítottam ki világos barnára. Imádom!

alycethetyger

2017. július 20.

Lutri volt ez a termék, mert tavaly a Sunkiss Jelly-vel szórakoztam a nyáron, és brutál eltörte a hajvégeimet, illetve nem világosított annyit, amennyit gondoltam. Ezt most egyrészt körültekintőbben használom, másrészt megfogadtam, hogyha töri a hajam, kuka.

A választáshoz hozzájött az is, hogy mostanában brutál gyorsan nő a loboncom, és mivel a hajam konzisztensen egy éve aranyszínű, az eredeti hajszínem meg középbarna, szép lenövések tudnak előpattanni.

Szóval eljött velem haza, befújogattam szépen, kiültem megszárítani, és legnagyobb meglepetésemre kivilágosította a lenövésemet, nyom nélkül, plusz a hajam többi része is mintha világosabb lett volna. Azóta még kétszer használtam, egyre szebb színe lett az üstökömnek, úgyhogy marad.

A törésről: igen, ez is sprőddé teszi a hajat, de nem törte el a végeimet. Nagyon ésszel kell használni, mert tulajdonképpen ez is hajfesték, nem lehet eszetlenül fújogatni. Jómagam minden ezzel való akció után megvárom amíg csontszáraz lesz a hajam, majd alaposan bekenem teljes hosszában olivaolajjal és úgy alszom. Reggel hajmosás, és kész, gyönyörű a hajam!

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.