KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

Ár: 750 Ft+postaköltség , Eladó: Vivien0
Állapot: Több mint a fele meg van , Helyszín: Albertirsa, fizetés: Banki átutalás után postázom

KuliKali

2018. január 15.

Sötét vörös (télen inkább barna) hajamat főleg alul szépen kivilágosította.Nyáron ugye a nap is rásegített. Most a második flaknnal használom,de hetente csak 1x,mert eléggé roncsol. Főleg így télen használom kevesebbet a sapka-szezonban. Egyébként zsírosodó hajam van,ezen is sokat segített a szárító hatás,de azért csak óvatosan! A schwarzkopfos tesóját is használom kb 2 hetente ha vidéken vagyok(az ottani cókmokomban van),de attól még szárazabb lesz a vége. Összességében én nagyon szeretem,2 dolgot leszámítva,ami a szálkásodás és az ára-azt egy picit sokallom...

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

hannabiro

2018. január 5.

A középbarna hajamat fújtam be vele még nyáron. Elhasználtam 2 flakonnal aminek az eredménye gyönyörűséges szőke lett. Teljesen ombre hatású lett! Azóta is benne van a hajamban ez a szőkés szín, bár már egy kicsit lenőtt. Érdemes megvenni!:)

hannabiro
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Bartfaiv

2018. január 5.

Még nyáron vásároltam ebből a termékből azzal a céllal, hogy a kb. 4-es színmélységű közép-sötétbarna hajamból világosabbat varázsoljak, majd egy hamvas sötétszőkével befessem, szín-és főként árnyalatváltoztatás céljából. A világosítást teljes mértékben elértem, egy flakonnyit használtam el bő egy hét alatt. Hozzáteszem, én egy-egy világosítás alkalmával nem spóroltam a hajamra, sokáig melegítettem hajszárítóval és az eredmény látványos lett, leginkább másnap, ugyanis a jobb hatás érdekében nem mostam ki rögtön a hajam. A szaga emiatt, (vagy egyébként is) kellemetlen, de mindent a célért. Összességében nem szárította jelentősen a hajamat, ami önmagában vékonyszálú és kevés, ennek ellenére hosszú, mert óvom. Mindenképpen ajánlom azoknak a FESTETLEN hajú lányoknak akik természetes hajszínüket világosítani, szőkíteni szeretnék, mert fokozatosan, egy lassú folyamat keretén belül ez kíméletesen véghezvihető.

Bartfaiv
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

andreapetrics

2017. október 21.

Sötét szőke hajamon próbáltam a nyáron. Nagy változás nem történt..sőt igazából semmi.. Viszont az jo hogy nem lett száraz ragadt a haj tőle.. Szőkéknek nem ajánlom!:(

andreapetrics
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

szndra

2017. október 15.

tökéletes, imádom!! a hajam olyan szépen és egyenletesen kiszőkítette,hogy addig míg gyártják, fix h újraveszem! :) már egy flakon is csodát eredményezett, ára tökéletes, sokáig elég, annak ellenére h minden hajmosásom után befújtam vele a hajam!

szndra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

kriszti24242

2017. október 9.

Tavaly nyáron próbáltam ki először, akkor el is fújtam belőle egy flakonnal. Kicsit szárított és töredezett is a hajam tőle, viszont több árnyalattal világosabb lett. Idén nyáron tettem vele még egy próbát, azonban most nem olyan intenzíven használtam. Hetente egyszer fújtam a hajvégeimre és minden nap használtam hajvégápolót, így nem szárított és töredezett annyira a hajam tőle. A középszőke hajamból inkább aranyszőke lett, erre a fodrászom ajánlotta a lila sampont amitől a vörössége kicsit kifakult, hamvasabb lett. Az "illata" miatt nem tudok neki 5 csillagot adni, nagyon büdös, amit a hajamon még legalább 1 napig érezni lehet.

kriszti24242
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

oszlayzso

2017. szeptember 27.

2-szer használtam, sötétbarna hajra. Nekem nem szőkítette, inkább vöröses lett tőle a hajam, de örülök neki, sokkal élettel telibb a színe, és mindig megdicsérik.:) Az illata számomra kifejezetten büdös, mondjuk én mindkétszer egyszerre használtam el az egész flakont. Eléggé szárítja a hajam, de 2-3 balzsamozás után teljesen rendbejön, a szín pedig mindenért kárpótol!

oszlayzso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Virag037

2017. szeptember 17.

Sok rossz véleményt olvastam róla, de nekem bevált. Azt adta, amit ígért.
Az illata tetszett, olyan nyári illata volt. A hajvégeimrr vittem fel, így egy nagyon halvány, de mégis látványos ombre hatást értem el. Sötétbarna hajam végét karamellszínűre szívta, imádom. Az én hajamat nem is roncsolta.

Virag037
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Sok rossz véleményt olvastam róla, de nekem bevált. Azt adta, amit ígért.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2017. szeptember 12.

Pro:
Nem rossz termék. Én úgy használtam, hogy alaposan befújtam vele a teljes loboncot, hosszú hajnál ez kb. 3 alkalmat jelent. Utána jól átszárítottam forró levegővel akár 2X is, mert hát hőre aktiválódik. Pont azt adja amit ígér, csak semmi drasztikus változás, de azért megújított hajszín. Amúgy a nyári, nap által kiszívott hajra tényleg emlékeztet a hatása.
Kontra:
Aki melírszerűen akarja használni, azokat el kell keserítsem, ezzel a termékkel aligha. Illetve ez a hajspray megkövetel dolgokat, úgymint: minden használatát megelőző és követő hajmosáskor gigahajápolóbalzsam és hajkúra (természetesen a sima hajbalzsam használatát követően), hajvégápoló spray túladagolása a teljes hajhosszon.

Igazából 4 és 5 csillag között érdemel eredményt, de hogy ne riogassam az embereket, megkapja az 5-öt.

BeautyFeelsLikeHavingWings
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Pro:
Kontra:

mismatch

2017. szeptember 4.

Kényelmesebb a használata, mint a Sunkiss Jelly-é, de ez sokkal büdibb.
A hatása ugyanolyan mint a zselés tesvérének, a télen bebarnuló hajamból ismét szőkésebbet varázsol. Szárítani nem tudom mennyit szárít, nekem rendszeres balzsamozás és hajbalzsamozás mellett nincs változás a hajam állapotát illetően.

mismatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kényelmesebb a használata, mint a Sunkiss Jelly-é, de ez sokkal büdibb.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.