KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

SzofiaEliott

2017. január 12.

Nagyon látványos. Főleg ha nyáron használod. Nekem kiszáritotta a hajam de ezen lehet segíteni.

SzofiaEliott
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

im

2017. január 2.

Ez nyilván nem kamillateás öblítés vagy színpigmentes sampon, így hatásosabb és roncsolóbb is. Én ezt most vállalom, illetve nagyon figyelek a hajvégápolásra. Négyszer használtam eddig, az arcom körüli néhány tincsen. Nagyon egyszerű volt. Hajszárítóval szárítottam meg. Nem lett drasztikus a változás, de én látom a szőkülést, és nagyon tetszenek a sötétebb hajtömegből előcsillanó tincsek. A hajtövekre nem fújom, inkább ombre hatásra törekszem, mintha a tengerparti nap szívta volna ki egy kicsit a hajam színét. A végeredmény egy szó: királylányhaj. A termék illata nekem sem tetszik, a hajvégápolók szerencsére kicsit elnyomják.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

beatriz

2016. december 1.

Amit ígér azt be is tartja, de megfelelő hajápolás mellett nagyon eltöredezi a végeket! A szaga borzalmas!! Miután haj szárítóztam mentem is hajat mosni, nagyon nem bírtam. Viszont nagyon szép mondhatni aranybarna színe lett a hajamnak valószínűleg újra használom, de nagyon kínkeservesen kell rávenni magam! Egy jó indulatú 3 *.

beatriz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

Mesza

2016. november 23.

Nagyon szàrìtja a hajat, olyan lesz tőle, mint a seprű, emelett kellemetlen a illata. Ennek a hasznàlata mellett hetente kellene hajvégàpolòt venni, hogy ne törjön le. Még egyszer ilyet nem vennék, de ha ingyen adnàk se kellene.

Mesza
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 23.

lemistro

2016. november 14.

Nyáron akadtam rá erre a számomra akkor még csodaszernek titulált termékre. Napon szárítva sokkal jobban kifejtette a hatását, viszont a múlt hónapban 20 centit kellett vágni a derékig érő, világos barna hajamból, annyira "megette"... Az elvárt hatást megtette, így nagy jóindulattal kapja meg a 2 csillagot.

lemistro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 14.

kalavirag

2016. november 8.

Barna hajamon, használom nálam a harmadik használat után igazán lényeges az eredmény, ráadásul nagyon szép meleg szőkés fürtöket varázsolt a hajamból. Többször is újravettem már, azt gondolom, a napon szárítva talán erősebben szőkít mint a hajszárító melegével, ami zavar benne az a szúnyogriasztóra emlékeztető szaga a spraynek.

kalavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

HEva

2016. október 22.

Hú miután megvettem azután jöttem rá, hogy ammóniát tartalmaz. Ez nem tetszik. :/
Viszont így nem csodálom, hogy sokan panaszkodnak töredező hajra. Ha nem kell kimosni, akkor a következő hajmosásig rongálja a hajat. Mindenesetre most már kipróbálom ha egyszer megvettem...

Update: kétszer használtam és pont olyan a hajam színe, mint vártam. Szép meleg szőke tincsek lettek a világosbarna/sötétszőke hajamban. Még egy picit szeretnék rajta itt-ott világosítani, majd kiderül töredezik-e tőle a hajam. Általában jól bírja mert vastagszálú.

HEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

corgicorgi

2016. október 2.

Eddig kétszer használtam, nekem bevált. Alapból szőke a hajam, egy árnyalattal szerettem volna világosabbat, arra pont jó szerintem. Eddig még nem szárítja a hajamat, bár elég hamar kimostam (kb 40 percet napoztam vele) és hajvégápoló olajat is használok mellé. Az illata tényleg nem kellemes, de nem is vártam, hogy jó legyen.

update: levonok két csillagot, mert pár hét után valahogy visszasötétült a hajam és inkább sárga is lett, a vége pedig sokkal jobban kiszáradt, mint másik ilyen spray-knél

corgicorgi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

TaBePa

2016. szeptember 22.

Ahhoz képest, hogy barna hajra is való a fújós változat, az enyémmel semmit nem csinált. Csalódás.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

zsazsix

2016. szeptember 5.

én is használom egy pár hete, de csak heti 1-szer, 2-szer. Alapvetően szépen világosít, az amúgy festetlen hajamon, de rettenet szárít... tök szálkás lett tőle a hajvégem, és ez nálam nagyon negatív. Van még a flakonban de nem fogom elhasználni.

zsazsix
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.