KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

alycethetyger

2017. július 20.

Lutri volt ez a termék, mert tavaly a Sunkiss Jelly-vel szórakoztam a nyáron, és brutál eltörte a hajvégeimet, illetve nem világosított annyit, amennyit gondoltam. Ezt most egyrészt körültekintőbben használom, másrészt megfogadtam, hogyha töri a hajam, kuka.

A választáshoz hozzájött az is, hogy mostanában brutál gyorsan nő a loboncom, és mivel a hajam konzisztensen egy éve aranyszínű, az eredeti hajszínem meg középbarna, szép lenövések tudnak előpattanni.

Szóval eljött velem haza, befújogattam szépen, kiültem megszárítani, és legnagyobb meglepetésemre kivilágosította a lenövésemet, nyom nélkül, plusz a hajam többi része is mintha világosabb lett volna. Azóta még kétszer használtam, egyre szebb színe lett az üstökömnek, úgyhogy marad.

A törésről: igen, ez is sprőddé teszi a hajat, de nem törte el a végeimet. Nagyon ésszel kell használni, mert tulajdonképpen ez is hajfesték, nem lehet eszetlenül fújogatni. Jómagam minden ezzel való akció után megvárom amíg csontszáraz lesz a hajam, majd alaposan bekenem teljes hosszában olivaolajjal és úgy alszom. Reggel hajmosás, és kész, gyönyörű a hajam!

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

itsmedalma

2017. július 12.

Nekem nagyon nem jön be az illata miatt. Olyan büdös, hogy a barátom kedvesen megkért hogy legyek szíves hajat mosni. Szőkíteni szőkített valamennyit, de ez a szag elviselhetetlen.

itsmedalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Piribarii

2017. július 7.

A zselé után tértem át erre és imádom! Sokkal könnyebb a használata, nekem teljesen bevált

Piribarii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

meggyfagyi

2017. július 7.

Most használtam el az első flakont,egész sokáig elég volt,valamikor február tájékán vettem és tegnap használtam el. Először hajmosás után használtam,de úgy éreztem minden nedvességet kiszívott a hajamból,száraz volt,fénytelen és erőtlen.Aztán elkezdtem úgy használni,hogy hajmosás előtt jó sokat ráfújtam,megszárítottam,néhány óráig még rajtahagytam és utána mostam hajat,így viszont szuper az eredmény amit elértem vele. Az egyik hajmosás előtt ezt használtam,a következő előtt pedig meleg olajos pakolást,így nem roncsolta látványosan a hajamat,illetve az utolsó néhány használatkor hajvég ápoló olajat is használtam hozzá. A hajam egyébként közép barna,de mindig volt benne egy szőkés vonal a hajvégeknél. Most még nem veszem újra,mert én tökéletesen elégedett vagyok a mostani színnel,ha picit elkezd lenőni akkor viszont biztos újra a kosaramban fog landolni,így nyárra mindenkinek ajánlom :)

meggyfagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Tiandore

2017. július 1.

Mostmár egy éve használom és nagyon szeretem. Igen roncsolja a hajat, de anélkül senki nem lesz szőke ha nem úgy született... kicsit be tud sárgulni de szerintem nem vészes, hamvasító samponnal meg aztán pláne. Szerintem a saját kategóriájában nagyon jó.

Tiandore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Pantene

2017. június 28.

A festett barna hajamon próbáltam ki. Többszöri (kb. 10) használat után látszik valamicske világosító hatás, de nem vártam többet annak tudatában, hogy festett hajra nem ajánlják. Vékonyszálú a hajam, picit szárít, de nem vészes, bár én minden hajmosás előtt kókuszolajos pakolást teszek a hajamra, lehet ezért. Talán újraveszem.

Pantene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

katinka55

2017. június 26.

Par hasznalat utan latszik az eredmeny , de teljesen termeszetes, nem tul feltuno hatast eredmenyez. Ar ertek aranyban nem tul jo termek, de egy probat megert nekem. Szarit picit, de ez balzsamozassal orvosolhato.

katinka55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Rainbow97

2017. június 24.

Már majdnem elhasználtam egyet belőle. Nekem használt,szőkésebb lett tőle a hajam,de zsírosította és ősszetapasztotta a hajamat nagyon.

Rainbow97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

edi01

2017. június 19.

Tökéletes számomra. A festeknel sokkal kíméletesebb mégis tartos. Ami a legjobb benne,hogy nagyon szep fokozatosan világosit. Fodrasz nelkül ,otthon szerettem volna elvegezni a hajkivilagositast de feltem hogy hatalmas kulönbség lesz a hajtő és hajvég között és nem tudok majd egy természetes átmenetet kepezni. Ez nagyon jó. Az adott hajszínen mindig vilagosít kicsit!Tökeletes😍

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

boglarcara

2017. június 10.

Középbarna árnyalatú hajam van, pár napja használom és már volt olyan ismerősöm aki észrevett változást a hajamon :D nemcsak tincsekre vagy a hajvégekre fújtam, hanem az egészre, ezért minimális változás mellett már majdnem üres a flakon. Azt teszi amit ígér, semmi drasztikus, de jó otthoni alternatíva lehet melíroztatás helyett a fodrásznál. Jó kis termék.

boglarcara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.