KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

Ár: 2000 Ft szállítással , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: előre utalás, postán maradó, MPL automata
Ár: 1300 Ft , Eladó: meli02
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Budapest (Kálvin tér vagy 5.kerület), fizetés: Kp vagy utalás, személyes átvétel Budapesten vagy postázás

Leander

2018. április 19.

Hozza, amit ígér: fokozatosan világosodó haj, napszítta hatás, könnyű használat. Kissé vöröses nálam a végeredmény, de nem annyira, mint ugyanennek a gél állagú verziójánál. A hajat szárítja, de ez valamennyi szőkítő termékről elmondható - mindenképpen szükséges mellé némi plusz ápolás, hidratálás.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Eszty95

2018. február 15.

Szépen szőkít, bár valóban szárít, de ez szinte alap ha szőkítésről van szó sajnos. Pár tincset az arcom körül szépen kivilágisított már 2 használat után. Az illata nem valami jó bár nem is ez volt az elsődleges célja.

Eszty95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

hessviky666

2018. február 8.

Már kerestem ezt a terméket a boltok polcain, de csak a Sunkiss Jellyt találtam, egészen máig :D Sokkal praktikusabb a felvitele, mivel pumpás spray formátumú, sokkal tovább kitart, mint a tubusos tesója. Ebből ha jól látom, akkor csak egy árnyalat létezik (nincsen rajta sem szám, sem egyéb, ami arra utalna, hogy lenne más szín), sötétebb szőke alapszínre. A felvitele pillanatok alatt történik, én fésüvel alányúltam a hajamnak és úgy fújtam be, nagyon ügyelve, hogy sehova máshova ne kerüljön a lötyiből. Aztán megszárítottam. Kicsit világosabb lett, de ez is a hosszútávú világosítás eszköze. Az illata nem annyira finom, mint a gél társáé, de nem is rossz. Mindenképpen praktikus kiszerelés!
Egyenlőre 3 csillag, majd jövök udatelni.

Update: hááát a második flakon elhasználása után sem látszik túl sok minden... TALÁN 1 árnyalattal világosabb, de inkább felet mondanék. Pedig a jelly társával kezdtem, abból 1 flakon elfogyott, 2 hét alatt, majd ez jött. Ebből pedig 2 flakon és röhejesen semmi nem látszik...

Update2: a jó kis fújókás megoldással tavaly sikerült a nyakamra is fújni a termékből, aminek eredménye 1 hétig látszódó, kis piros hámlások jöttek létre. Nagyon technikásnak kell lenni, hogy használjon, ne pedig ártson...

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Egyenlőre 3 csillag, majd jövök udatelni.

Vivien0

2018. január 31.

Már vagy két éve használtam a barna hajamon, el is értem vele a várt ombre hatást. Meg voltam vele elégedve, majd észrevettem hogy a hajamat teljesen tönkretette. Száraz, sprőd, töredezett lett a hajam, amelyet a mai napig nem sikerült teljesen rendbehozni.

Vivien0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 31.

KuliKali

2018. január 15.

Sötét vörös (télen inkább barna) hajamat főleg alul szépen kivilágosította.Nyáron ugye a nap is rásegített. Most a második flaknnal használom,de hetente csak 1x,mert eléggé roncsol. Főleg így télen használom kevesebbet a sapka-szezonban. Egyébként zsírosodó hajam van,ezen is sokat segített a szárító hatás,de azért csak óvatosan! A schwarzkopfos tesóját is használom kb 2 hetente ha vidéken vagyok(az ottani cókmokomban van),de attól még szárazabb lesz a vége. Összességében én nagyon szeretem,2 dolgot leszámítva,ami a szálkásodás és az ára-azt egy picit sokallom...

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

hannabiro

2018. január 5.

A középbarna hajamat fújtam be vele még nyáron. Elhasználtam 2 flakonnal aminek az eredménye gyönyörűséges szőke lett. Teljesen ombre hatású lett! Azóta is benne van a hajamban ez a szőkés szín, bár már egy kicsit lenőtt. Érdemes megvenni!:)

hannabiro
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Bartfaiv

2018. január 5.

Még nyáron vásároltam ebből a termékből azzal a céllal, hogy a kb. 4-es színmélységű közép-sötétbarna hajamból világosabbat varázsoljak, majd egy hamvas sötétszőkével befessem, szín-és főként árnyalatváltoztatás céljából. A világosítást teljes mértékben elértem, egy flakonnyit használtam el bő egy hét alatt. Hozzáteszem, én egy-egy világosítás alkalmával nem spóroltam a hajamra, sokáig melegítettem hajszárítóval és az eredmény látványos lett, leginkább másnap, ugyanis a jobb hatás érdekében nem mostam ki rögtön a hajam. A szaga emiatt, (vagy egyébként is) kellemetlen, de mindent a célért. Összességében nem szárította jelentősen a hajamat, ami önmagában vékonyszálú és kevés, ennek ellenére hosszú, mert óvom. Mindenképpen ajánlom azoknak a FESTETLEN hajú lányoknak akik természetes hajszínüket világosítani, szőkíteni szeretnék, mert fokozatosan, egy lassú folyamat keretén belül ez kíméletesen véghezvihető.

Bartfaiv
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

andreapetrics

2017. október 21.

Sötét szőke hajamon próbáltam a nyáron. Nagy változás nem történt..sőt igazából semmi.. Viszont az jo hogy nem lett száraz ragadt a haj tőle.. Szőkéknek nem ajánlom!:(

andreapetrics
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

szndra

2017. október 15.

tökéletes, imádom!! a hajam olyan szépen és egyenletesen kiszőkítette,hogy addig míg gyártják, fix h újraveszem! :) már egy flakon is csodát eredményezett, ára tökéletes, sokáig elég, annak ellenére h minden hajmosásom után befújtam vele a hajam!

szndra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

kriszti24242

2017. október 9.

Tavaly nyáron próbáltam ki először, akkor el is fújtam belőle egy flakonnal. Kicsit szárított és töredezett is a hajam tőle, viszont több árnyalattal világosabb lett. Idén nyáron tettem vele még egy próbát, azonban most nem olyan intenzíven használtam. Hetente egyszer fújtam a hajvégeimre és minden nap használtam hajvégápolót, így nem szárított és töredezett annyira a hajam tőle. A középszőke hajamból inkább aranyszőke lett, erre a fodrászom ajánlotta a lila sampont amitől a vörössége kicsit kifakult, hamvasabb lett. Az "illata" miatt nem tudok neki 5 csillagot adni, nagyon büdös, amit a hajamon még legalább 1 napig érezni lehet.

kriszti24242
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.