KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

Krémmánia Kedvencek a -től
Arrowette

2017. május 29.

A szagát nagyon utálom, túl tömény émelyítő.. Szépen szőkít viszont számomra a hatás nem volt olyan intenzív mint a sunkiss jelly-vel.
Biztosan elfogom használni, de még egyszer nem venném újra.

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Biztosan elfogom használni, de még egyszer nem venném újra.

reakovats

2017. május 13.

Sötétbarna (vastag szálú) hajjal rendelkezők inkább ne is próbálkozzanak vele, ha egy sárga zsírkrétát végighúztok a hajatokon, többet értek el, mint ezzel a cuccal. Hatszor gyürkőztem neki egyetlen tincs felének (fújás+szárítás), de azon kívül, hogy gyönyörűszépen kiszárította, konkrétan nem csinált SEMMIT! Úgy tűnik, a hajam pont annyira makacs, mint amennyire én vagyok. Szerintem túl fogok adni ezen a spray-n.

reakovats
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

dudikopf0524

2017. május 5.

Elég szkeptikus voltam, miután megnéztem egy csomó blogger videóját, beszámolóját. Nekem természetes sötét vörös hajam van és a múltkor a fodrászom a levágott tincseimmel próbálta ki az új szőkítőjét és alig ért el változást. A spray kiszerelés nekem nem túl praktikus, elég ügyetlen vagyok, szinte mindenhová sikerült fújnom belőle a fürdőszobában. Engem nem zavart az erős illata. Szárítás után pedig láss csodát, tényleg szemmel láthatóan kivilágosította a tincseimet. Nem lettem blondie természetesen, de árnyalatokkal világosabb tincseket kaptam. A hajam elé száraz lett tőle, de ezt egy kis hajolaj azonnal orvosolta. Összességében én nagyok meg vagyok vele elégedve, biztos hogy használni fogom még!

dudikopf0524
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

adri03

2017. április 19.

Nekem sötét barna hajam van ezért féltem egy kicsit tőle,hogy semmit nem fog hatni.Egy kicsit igazam is lett ,mert az egész tubust fel kellet használnom ,hogy a hajam vége 1-2 árnyalattal világosabb legyen. A termék használt,de nem annyira mint ahogy számítottam rá.

adri03
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

gabcsyyii

2017. április 18.

Szépen kivilágosítja a hajat, sajnos a szaga miatt nem adom meg a maximális csillagot

gabcsyyii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

agnes0makeupfan

2017. április 15.

Bár sötét és/vagy festett hajra nem ajánlott, az én sötétbarna, vöröses hajamat is nagyon szépen világosította. Szárítás után nekem kicsit ragacsos érzést kelt, ezért utána Elseve Express Repair Double Elixir fújható ápolót használok, majd hagyom magától megszáradni. Sokan írták a rossz illatot, én személy szerint nagyon szeretem, ráadásul mindig azt juttatja az eszembe, mikor a tengerparton fújkáltam nyáron :))

agnes0makeupfan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Tincs12

2017. április 9.

Én tavaly nyáron használtam a hajam végére összesen kétszer. Egyszer hajszárítóval, egyszer pedig kifeküdtem 30 fokban a napra (utóbbinál nagyobb változást értem el). Azért nem használtam többször, mert elértem azt a hatást, amit akartam. Szép, napszítta hajam lett. Nekem egyáltalán nem szárította ki a hajvégeimet. Egyébként középbarna, vékonyszálú hajam van.

Tincs12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

julijasz

2017. március 7.

Húgomnak vettem ajándékba, neki eleve szőke haja van, de szeretett volna világosítani rajta. Nagyjából a fél flakon elhasználása után vettünk észre változást, elégedett az eddigi eredménnyel. A szaga viszont nem éppen a legkellemesebb kifújva, ami elég kár, mert jó kis terméknek tűnt. Szárította valamennyire a haját, de hajvégápolóval lehetett javítani a dolgon. Összességében meg vagyunk elégedve vele, teszi a dolgát.

julijasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

kiflimorzsa

2017. március 6.

hát... semmire sem volt jó, egy negyed árnyalatnyit sem világosított a hajamon
Edit: most így természetes fényben, egy hamvasító pakolás után látom, hogy valamivel világosabb lett a színe, de még mindig nem vagyok lenyűgözve sajnos

kiflimorzsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

hát... semmire sem volt jó, egy negyed árnyalatnyit sem világosított a hajamon

Tinxy

2017. február 9.

A 'ne használja festett hajon' címszót figyelmen kívül hagyva, a festett vörös hajam végét szuperül kikapta már egy használat után, és szerintem én vagyok az első, akinek a vékonyszálú haját nem szárítja, bár tény, hogy nem tocsogott a hajam a terméktől, épphogy nagyon keveset használtam. Tökéletesen elégedett vagyok, szép karamellre szívta le.

Tinxy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.