KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

Ár: 750 Ft+postaköltség , Eladó: Vivien0
Állapot: Több mint a fele meg van , Helyszín: Albertirsa, fizetés: Banki átutalás után postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Virag037

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 17.

Sok rossz véleményt olvastam róla, de nekem bevált. Azt adta, amit ígért.
Az illata tetszett, olyan nyári illata volt. A hajvégeimrr vittem fel, így egy nagyon halvány, de mégis látványos ombre hatást értem el. Sötétbarna hajam végét karamellszínűre szívta, imádom. Az én hajamat nem is roncsolta.

Virag037
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Sok rossz véleményt olvastam róla, de nekem bevált. Azt adta, amit ígért.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2017. szeptember 12.

Pro:
Nem rossz termék. Én úgy használtam, hogy alaposan befújtam vele a teljes loboncot, hosszú hajnál ez kb. 3 alkalmat jelent. Utána jól átszárítottam forró levegővel akár 2X is, mert hát hőre aktiválódik. Pont azt adja amit ígér, csak semmi drasztikus változás, de azért megújított hajszín. Amúgy a nyári, nap által kiszívott hajra tényleg emlékeztet a hatása.
Kontra:
Aki melírszerűen akarja használni, azokat el kell keserítsem, ezzel a termékkel aligha. Illetve ez a hajspray megkövetel dolgokat, úgymint: minden használatát megelőző és követő hajmosáskor gigahajápolóbalzsam és hajkúra (természetesen a sima hajbalzsam használatát követően), hajvégápoló spray túladagolása a teljes hajhosszon.

Igazából 4 és 5 csillag között érdemel eredményt, de hogy ne riogassam az embereket, megkapja az 5-öt.

BeautyFeelsLikeHavingWings
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Pro:
Kontra:

mismatch

2017. szeptember 4.

Kényelmesebb a használata, mint a Sunkiss Jelly-é, de ez sokkal büdibb.
A hatása ugyanolyan mint a zselés tesvérének, a télen bebarnuló hajamból ismét szőkésebbet varázsol. Szárítani nem tudom mennyit szárít, nekem rendszeres balzsamozás és hajbalzsamozás mellett nincs változás a hajam állapotát illetően.

mismatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kényelmesebb a használata, mint a Sunkiss Jelly-é, de ez sokkal büdibb.

trezsofi

2017. augusztus 10.

Nagyon kíméletesen, fokozatosan világosít, az eredményét imádom. A használatát viszont kevésbé.. Az illatát én kifejezetten nem szeretem, bár ez szubjektív. A felvitel pedig számomra nehézkes, könnyen fel tudom vinni a hajamra, de mindenhova máshova is megy a spray... a nyakamra, a mellkasomra :/ Kicsit kellemetlen nekem. Plusz a sunkiss jelly-nél pl meg tudtam azt oldani könnyen, hogy "melírosan" szívja ki a hajam, na ennél ez a produkció problémásabb :) Mindenesetre a végeredmény tetszik, és hát végülis emiatt veszi az ember, nem a kényelemért. 4 csillag.

trezsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

mirtillmajoros

2017. július 21.

A festett fekete hajamat ezzel világosítottam ki világos barnára. Imádom!

mirtillmajoros
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

A festett fekete hajamat ezzel világosítottam ki világos barnára. Imádom!

alycethetyger

2017. július 20.

Lutri volt ez a termék, mert tavaly a Sunkiss Jelly-vel szórakoztam a nyáron, és brutál eltörte a hajvégeimet, illetve nem világosított annyit, amennyit gondoltam. Ezt most egyrészt körültekintőbben használom, másrészt megfogadtam, hogyha töri a hajam, kuka.

A választáshoz hozzájött az is, hogy mostanában brutál gyorsan nő a loboncom, és mivel a hajam konzisztensen egy éve aranyszínű, az eredeti hajszínem meg középbarna, szép lenövések tudnak előpattanni.

Szóval eljött velem haza, befújogattam szépen, kiültem megszárítani, és legnagyobb meglepetésemre kivilágosította a lenövésemet, nyom nélkül, plusz a hajam többi része is mintha világosabb lett volna. Azóta még kétszer használtam, egyre szebb színe lett az üstökömnek, úgyhogy marad.

A törésről: igen, ez is sprőddé teszi a hajat, de nem törte el a végeimet. Nagyon ésszel kell használni, mert tulajdonképpen ez is hajfesték, nem lehet eszetlenül fújogatni. Jómagam minden ezzel való akció után megvárom amíg csontszáraz lesz a hajam, majd alaposan bekenem teljes hosszában olivaolajjal és úgy alszom. Reggel hajmosás, és kész, gyönyörű a hajam!

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

itsmedalma

2017. július 12.

Nekem nagyon nem jön be az illata miatt. Olyan büdös, hogy a barátom kedvesen megkért hogy legyek szíves hajat mosni. Szőkíteni szőkített valamennyit, de ez a szag elviselhetetlen.

itsmedalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Piribarii

2017. július 7.

A zselé után tértem át erre és imádom! Sokkal könnyebb a használata, nekem teljesen bevált

Piribarii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

meggyfagyi

2017. július 7.

Most használtam el az első flakont,egész sokáig elég volt,valamikor február tájékán vettem és tegnap használtam el. Először hajmosás után használtam,de úgy éreztem minden nedvességet kiszívott a hajamból,száraz volt,fénytelen és erőtlen.Aztán elkezdtem úgy használni,hogy hajmosás előtt jó sokat ráfújtam,megszárítottam,néhány óráig még rajtahagytam és utána mostam hajat,így viszont szuper az eredmény amit elértem vele. Az egyik hajmosás előtt ezt használtam,a következő előtt pedig meleg olajos pakolást,így nem roncsolta látványosan a hajamat,illetve az utolsó néhány használatkor hajvég ápoló olajat is használtam hozzá. A hajam egyébként közép barna,de mindig volt benne egy szőkés vonal a hajvégeknél. Most még nem veszem újra,mert én tökéletesen elégedett vagyok a mostani színnel,ha picit elkezd lenőni akkor viszont biztos újra a kosaramban fog landolni,így nyárra mindenkinek ajánlom :)

meggyfagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Tiandore

2017. július 1.

Mostmár egy éve használom és nagyon szeretem. Igen roncsolja a hajat, de anélkül senki nem lesz szőke ha nem úgy született... kicsit be tud sárgulni de szerintem nem vészes, hamvasító samponnal meg aztán pláne. Szerintem a saját kategóriájában nagyon jó.

Tiandore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.