L'Oreal Paris Féria Hajfesték (L'Oreal Paris) - Már nem gyártják!

L'Oreal Paris Féria Hajfesték

A Féria -Preference stílusos, trendi árnylatokban kapható, mindegyik izgalmas és vibráló, igazán izgalmas szín nyújtva önnek akár barnát, akár szőkét, akár vöröset keres.

A krémet feltöltötte: keresztesivett

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények

Krémek Krémje Bőrtípus: Normál

Na igen, 8. osztályban (13 éve) mindenki ilyen hajat akart, mint a képen a lánynak. Akinek megengedték a szülei, hogy fessék a hajukat, mind rohantak ezért a festékért, a többiek meg irigykedtek. Aztán nyáron nekem is megengedte anyukám, hogy kipróbáljam...ha jól emlékszem, szép lett az eredmény, nem narancssárgás, hanem szép aranyszínűre szívta ki. Persze töredezett, de mit várjon az ember szőkítés után.

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Korcsoport: 18-24

Rossz helyre írtam a véleményemet először, én ennek a festéknek az új verzióját használom. :)

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Régen egy gyönyörű kékesfeketét használtam,de azt már nem lehet kapni sajnos.Egy másik márkára allergiás lettem,így végleg le kellett mondanom a hajfestésről.A Féria fekete nagyon szép kékes árnyalattal csillogott a napfényben,egy fekete sem volt olyan szép mint az.A hajam selymes,puha és töredezésmentes volt.Szerettem nagyon. :(

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Anyukám használta, én mindig csak a balzsamot kértem el tőle, mert az valami fantasztikus volt. Azóta sem használtam olyan jót :(

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Régen, amikor bejött tényleg nagyon menő volt, most már gondolom nem sokan veszik, alig látom a polcokon. A vörösei és lilás árnyalatai eszméletlen jók voltak, tényleg csak ennek a vörös festéknek volt 3D hatása, aztán megpróbáltam barnával, ott már nem lett ilyen átütő az eredmény. Szerintem ha valaki szikrázó vöröset akar, vásároljon be belőle, mert úgy tűnik lassan kivonják a forgalomból. A többi szín nem olyan, mint a dobozon, a barnák vörösödnek.

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

nem estem tőle hanyatt, töbször is többféle színben próbáltam, vmikor elkapta a várt színt, vmikor nem...

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Régen használtam a Féria-t, amikor még nem egyesítette a L'Oreal a Preference-szel. Pont olyanok lettek a színek mint a dobozon, nem tette tönkre a hajat és jó volt a keverési aránya is.
    Az új Feria már nem olyan jó, nem találtam meg ugyanazt a színt sem a palettáján. Ennyi pénzért vannak más festékek is sokkal nagyobb választékkal. Kár érte.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!