KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett

Utolsó módosítás dátuma: 2011. november 8.

Kategória:   Hajfestékek

A Féria -Preference stílusos, trendi árnylatokban kapható, mindegyik izgalmas és vibráló, igazán izgalmas szín nyújtva önnek akár barnát, akár szőkét, akár vöröset keres.

rosa.love

2014. november 7.

Na igen, 8. osztályban (13 éve) mindenki ilyen hajat akart, mint a képen a lánynak. Akinek megengedték a szülei, hogy fessék a hajukat, mind rohantak ezért a festékért, a többiek meg irigykedtek. Aztán nyáron nekem is megengedte anyukám, hogy kipróbáljam...ha jól emlékszem, szép lett az eredmény, nem narancssárgás, hanem szép aranyszínűre szívta ki. Persze töredezett, de mit várjon az ember szőkítés után.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 7.

mezeibernadett

2012. augusztus 9.

Régen egy gyönyörű kékesfeketét használtam,de azt már nem lehet kapni sajnos.Egy másik márkára allergiás lettem,így végleg le kellett mondanom a hajfestésről.A Féria fekete nagyon szép kékes árnyalattal csillogott a napfényben,egy fekete sem volt olyan szép mint az.A hajam selymes,puha és töredezésmentes volt.Szerettem nagyon. :(

mezeibernadett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

2012. május 22.

Régen, amikor bejött tényleg nagyon menő volt, most már gondolom nem sokan veszik, alig látom a polcokon. A vörösei és lilás árnyalatai eszméletlen jók voltak, tényleg csak ennek a vörös festéknek volt 3D hatása, aztán megpróbáltam barnával, ott már nem lett ilyen átütő az eredmény. Szerintem ha valaki szikrázó vöröset akar, vásároljon be belőle, mert úgy tűnik lassan kivonják a forgalomból. A többi szín nem olyan, mint a dobozon, a barnák vörösödnek.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

black_cico

2012. május 17.

nem estem tőle hanyatt, töbször is többféle színben próbáltam, vmikor elkapta a várt színt, vmikor nem...

black_cico
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

annapanni

2011. november 5.

Régen használtam a Féria-t, amikor még nem egyesítette a L'Oreal a Preference-szel. Pont olyanok lettek a színek mint a dobozon, nem tette tönkre a hajat és jó volt a keverési aránya is.
Az új Feria már nem olyan jó, nem találtam meg ugyanazt a színt sem a palettáján. Ennyi pénzért vannak más festékek is sokkal nagyobb választékkal. Kár érte.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 5.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes