L'Oreal Paris Féria Hajfesték (L'Oreal Paris) - Már nem gyártják!

L'Oreal Paris Féria Hajfesték

A Féria -Preference stílusos, trendi árnylatokban kapható, mindegyik izgalmas és vibráló, igazán izgalmas szín nyújtva önnek akár barnát, akár szőkét, akár vöröset keres.

A krémet feltöltötte: keresztesivett

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Korcsoport: 18-24

Rossz helyre írtam a véleményemet először, én ennek a festéknek az új verzióját használom. :)

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Régen egy gyönyörű kékesfeketét használtam,de azt már nem lehet kapni sajnos.Egy másik márkára allergiás lettem,így végleg le kellett mondanom a hajfestésről.A Féria fekete nagyon szép kékes árnyalattal csillogott a napfényben,egy fekete sem volt olyan szép mint az.A hajam selymes,puha és töredezésmentes volt.Szerettem nagyon. :(

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Anyukám használta, én mindig csak a balzsamot kértem el tőle, mert az valami fantasztikus volt. Azóta sem használtam olyan jót :(

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Régen, amikor bejött tényleg nagyon menő volt, most már gondolom nem sokan veszik, alig látom a polcokon. A vörösei és lilás árnyalatai eszméletlen jók voltak, tényleg csak ennek a vörös festéknek volt 3D hatása, aztán megpróbáltam barnával, ott már nem lett ilyen átütő az eredmény. Szerintem ha valaki szikrázó vöröset akar, vásároljon be belőle, mert úgy tűnik lassan kivonják a forgalomból. A többi szín nem olyan, mint a dobozon, a barnák vörösödnek.

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

nem estem tőle hanyatt, töbször is többféle színben próbáltam, vmikor elkapta a várt színt, vmikor nem...

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Régen használtam a Féria-t, amikor még nem egyesítette a L'Oreal a Preference-szel. Pont olyanok lettek a színek mint a dobozon, nem tette tönkre a hajat és jó volt a keverési aránya is.
    Az új Feria már nem olyan jó, nem találtam meg ugyanazt a színt sem a palettáján. Ennyi pénzért vannak más festékek is sokkal nagyobb választékkal. Kár érte.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!