KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

sarria

2018. január 2.

Imádja a bőröm! Igazi vitamin bomba, sokkal de sokkal hidratáltabb a bőröm, mintha a bőröm épp készülne szomjan halni a sivatagban, amikor jön ez a spray és huss felüdülés. Reggel és este használom krém előtt.

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

viviennoo

2017. december 22.

Az itteni pozitív vélemények alapján vásároltam meg. Nekem nem vált be, sőt, mióta ezt a terméket használom, folyamatosan jönnek ki az apró pattanások :/ minden másból ugyanazt használom, ez az, ami új, így úgy gondolom, ettől lehet...

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Hildy8888

2017. december 10.

Állandó és nélkülözhetetlen részét képezi a fürdőszobai pipere szettnek😊 Frissít és nyugtat. Nagyon nagy hasznát vettem kémiai hámlasztás után. A frissen készített sminket szépen finomítja, kevésbé tűnik műnek az arcom. Nagyon szeretem!!!!

Hildy8888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

mycupoftea

2017. november 27.

Nyáron, nagy melegben szoktam használni, ha egy kis felfrissülésre vágyom. Használat után kellemes, puha tapintású lesz a bőröm és egyáltalán nem irritál.

mycupoftea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Hoaithu

2017. november 19.

En telen probaltam ki ezt a termeket es bevalt. Arctisztitas utan hasznaltam, hagytam rajta kicsit mig beszivodik es utana kentem be hidrataloval az arcomat. Erezhetoen hidtataltabb lett az arcom ennek a termeknek a hasznalatatol :)

Hoaithu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

HFanni22

2017. november 17.

Nagyon szereti a bőröm. Nagy próbának vetettem alá, amikor a mérges-gyulladt pattanásaim megjelenése előtt kezdtem el használni. És csodák csodájára a pattanásaim ugyan megjelentek a megszokott időben, de sokkal-sokkal kisebbek voltak (alig észrevehetőek), nem voltak gyulladtak, és hamar el is tűntek. Nekem már ez is önmagában csoda. Nagyon megszerettem ezt a terméket, hihetetlen, hogy egy spray ilyen sokat tud!

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

katica22

2017. október 15.

Arctisztító után kimaradhatatlan és elengedhetetlen számomra. Nagyon jól hidratál, nyugtat. Nyáron napozás után is nagyon jó, csípésekre, bőrnyugtatásra, kisebb égési sebekre is nagyon jó.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Nicool89

2017. szeptember 15.

Annyira szuper volt ez a termek, hogy valószínű ujra is fogom venni. Nagyon sokaig eleg es a porlaszto feje fantasztikus. Szuper összetevők vannak benne es en smink fixalasra is használtam vagy smink előtt. Most a MAC fix plus van bevetésen, de mindenkepp ujravevos.?

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Enci18

2017. augusztus 26.

Nagyon szeretem főleg nyáron. Nagyon jól frissít.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nagyon szeretem főleg nyáron. Nagyon jól frissít.

mellcsiii

2017. augusztus 20.

Az utazószettből van meg, ami 1000 forintért a hülyének is megéri;) Egyszerűen imádom, csodát művel a bőrömmel. Alapvetően zsíros - kombinált bőröm van, de miután ezt használom, olyan, mintha normál bőröm lenne. Tegnap napozás után is ezzel fújtam az arcom, és valami isteni érzés volt. Smink után is használtam már, hogy eltüntesse az erősebb púderes hatást, és olyan szép lett tőle utána az összkép.. egészségesen csillogó bőröm volt, teljesen természetes hatással. IMÁDOOM! Fogok még venni utazó szettet is ha kapok, de valószínű, hogy önmagában is megveszem, ha már nem lesz ez a kis szett:)

UPDATE: azóta már újravettem a 150 ml-es kiszerelésben, illetve most vettem meg a 300 ml-est notinoról. Nem tudom, hogy hogy lehet egy egyszerű termálvíz ennyire jó, de egy hét rendszeres használat után helyrehozta a kb három hete folyton pattanásos bőrömet. Most az orromon lévő mitesszereken kívül semmi problémám nincs a bőrömmel. Csak ez válik be ennyire!

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.