KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

Ár: 900 Ft/ darab , Eladó: zythamolnar
Állapot: új, Helyszín: Budapest,14. kerület, fizetés: Budapesten a Stadionoknál személyes átvétel,vagy postazni is tudom postaköltség megfizetése mellett,előreutalás esetén.
papramona

2019. január 18.

Szeretem, azonnal frissíti, nyugtatja az irritált, piros bőrt, szerintem szebb is tőle az arcbőröm. A laborunkban használom napközben is az arcomra, mert annyira túl fűtenek, hogy nagyon szárít.

papramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

gizellagreen

2019. január 8.

Imádom! Mindig ejszakai kremre hasznalom! Nagyon jol husit!

gizellagreen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Imádom! Mindig ejszakai kremre hasznalom! Nagyon jol husit!

Wilfur

2019. január 8.

Borotválkozás után keletkező kipattogás és pattanásokra ezt ajánlották, valóban segített

Wilfur
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

VirikeM

2018. december 27.

Egyszerűen, nem tudok nélküle élni! 😊 Tonik helyett használom, reggel és este,a bőröm sokkal sokkal szebb mióta rátalaltam! Abszolút 5csillag,barki bármit mond, teljesen megèri az árát!

VirikeM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

nemethorsi90

2018. november 18.

A nagy melegben kellemesen hűsítő a hatása, hidegebb időben is tökéletesen beépíthető az arcápolási rutinba :)

nemethorsi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Lolychan

2018. november 11.

Az LRP mini kitben volt egy kisebb kiszerelés. Legalább ezt a terméket nem tudták elrontani. :D Tonizálás után szoktam az arcomat lefújni. Tényleg nyugtatja a bőrt, felfrissíti. Egyszerű, de mégis nagyszerű termék. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Liliwm

2018. november 6.

Én se hittem el amiket mondtak róla, de igaz. Megnyugtatja a bőrömet, elvitte a pirosságot. Sminkelés után ezzel fixálok. Szuper!

Liliwm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

vombatvasarnap

2018. október 14.

Rabeszeltek a patikaban, hogy ez milyen jo cucc, de igazabol nem is nagyon hittem el, hogy barmi hatasa is lenne ennek. Inkabb csak nehanyszor felfujtam nyaron, amikor jol esett a melegben. Azota kezdtem el tudatosabban hasznalni, miota olvastam rola a kremmanias blogbejegyzest, ami meggyozott, hogy tenyleg magasabb az asvanyi anyag tartalma ennek a spraynek mint a csapviznek, es tenyleg jo a bornek. Azota estenkent a hidratalokremre fujok kicsit. Vagy amikor maszkot hasznalok, az ala. Nem hinnem hogy hatalmas csodakra kepes, de kellemes erzes hasznalni. Nem hiszem, hogy tobbszor vennek meg belole.

vombatvasarnap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

tara95

2018. október 12.

Egy mintacsomag része volt az 50 ml. Elég szkeptikusan álltam hozzá, hiszen ez csak víz, az ásványvíz ugyanezt tudja. Aha, persze.

Csodásan porlaszt, igazi permet kerül az arcra, első körben túl is toltam, majdnem lefolyt. Mindig a rutinom lezáró lépése, akár reggel, akár este, segíti a rétegezés hatásait. Reggelre szinte az összes halovány pirosság, kis gyulladás eltűnt amit az egész napos smink okozott, el se hittem. Mindenképpen beszerzem a nagyot, és még egyszer, ez nem csap, nem ásvány stb víz, nagyon látványos a gyulladáscsökkentése, nekem az előbbiek nem csináltak semmi pluszt!

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Boriszka

2018. október 2.

Semmi csodára nem kell számítani. Bár a másodikat használom, és fogok is még venni, az oka az, hogy szetetem vele befújni krémezés előtt az arcom, és ezzel felvinni. Ezelőtt vettem Uriage-t, de szinte az összes a 300 ml-és flakonban maradt, mert tönkre ment a szórófej, vagy hajtógáz nincs benne.

Boriszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.