KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

katica22

2017. október 15.

Arctisztító után kimaradhatatlan és elengedhetetlen számomra. Nagyon jól hidratál, nyugtat. Nyáron napozás után is nagyon jó, csípésekre, bőrnyugtatásra, kisebb égési sebekre is nagyon jó.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

HFanni2

2017. szeptember 29.

Befuto termek nalam. Az arcborom hidratalasnak elengedhetetlen alapeszkoze. Egyszeru textura, praktikussagaban rejlik a konnyu hasznalhatosaga.

HFanni2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Nicool89

2017. szeptember 15.

Annyira szuper volt ez a termek, hogy valószínű ujra is fogom venni. Nagyon sokaig eleg es a porlaszto feje fantasztikus. Szuper összetevők vannak benne es en smink fixalasra is használtam vagy smink előtt. Most a MAC fix plus van bevetésen, de mindenkepp ujravevos.?

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Enci18

2017. augusztus 26.

Nagyon szeretem főleg nyáron. Nagyon jól frissít.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nagyon szeretem főleg nyáron. Nagyon jól frissít.

mellcsiii

2017. augusztus 20.

Az utazószettből van meg, ami 1000 forintért a hülyének is megéri;) Egyszerűen imádom, csodát művel a bőrömmel. Alapvetően zsíros - kombinált bőröm van, de miután ezt használom, olyan, mintha normál bőröm lenne. Tegnap napozás után is ezzel fújtam az arcom, és valami isteni érzés volt. Smink után is használtam már, hogy eltüntesse az erősebb púderes hatást, és olyan szép lett tőle utána az összkép.. egészségesen csillogó bőröm volt, teljesen természetes hatással. IMÁDOOM! Fogok még venni utazó szettet is ha kapok, de valószínű, hogy önmagában is megveszem, ha már nem lesz ez a kis szett:)

UPDATE: azóta már újravettem a 150 ml-es kiszerelésben, illetve most vettem meg a 300 ml-est notinoról. Nem tudom, hogy hogy lehet egy egyszerű termálvíz ennyire jó, de egy hét rendszeres használat után helyrehozta a kb három hete folyton pattanásos bőrömet. Most az orromon lévő mitesszereken kívül semmi problémám nincs a bőrömmel. Csak ez válik be ennyire!

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Dia214

2017. augusztus 10.

Nagyon szeretem :) minden este és reggel használom még a hidratáló felvitele előtt. Frissít, kellemes, nem okozott irritációt. Szerintem érdemes kipróbálni.

Dia214
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Redlips

2017. augusztus 10.

Tudnék nélküle élni, de kétségkívül hasznos a bőrömnek. Kellemes érzés az arcon. Az olajok felvitele előtt is jól előkészíti a bőrt.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

knojnoj

2017. július 23.

Sose gondoltam volna, hogy egy termálvizes spray ennyit javíthat a bőröm állapotán...A bőröm hajlamos a kipirosodásra, ez hihetetlenül megnyugtatja és felfrissíti.

knojnoj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Lilcii

2017. július 17.

Nyaranta nagyon szeretem használni, puhítja a bőrt, illetve frissít is, de túlárazottnak találom. Mivel csak nagy melegben nyúlok érte, így viszont elég sokáig kitart.

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

balazsdora

2017. július 12.

Tavaly nyáron jutottam hozzá a kis LRP utazócsomagban, melyből ő lett a kedvencem. Mondjuk szinte kizárólag az arcbőröm frissítésére használtam és használom nagy melegekben, de egyszer-egyszer smink fixálására is, ebben szintén nagyon jól teljesített. Őszintén szólva alapból luxusnak tartom, hogy flakonos vizet fújkáljak magamra, de ár-érték arányban annyira rendben van, hogy valószínűleg beszerzem a nagyobb változatot, ha kis, utazós társa elfogyott. Öt csillag, természetesen.

balazsdora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 12.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.