KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

nemethorsi90

2018. november 18.

A nagy melegben kellemesen hűsítő a hatása, hidegebb időben is tökéletesen beépíthető az arcápolási rutinba :)

nemethorsi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Lolychan

2018. november 11.

Az LRP mini kitben volt egy kisebb kiszerelés. Legalább ezt a terméket nem tudták elrontani. :D Tonizálás után szoktam az arcomat lefújni. Tényleg nyugtatja a bőrt, felfrissíti. Egyszerű, de mégis nagyszerű termék. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Liliwm

2018. november 6.

Én se hittem el amiket mondtak róla, de igaz. Megnyugtatja a bőrömet, elvitte a pirosságot. Sminkelés után ezzel fixálok. Szuper!

Liliwm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

vombatvasarnap

2018. október 14.

Rabeszeltek a patikaban, hogy ez milyen jo cucc, de igazabol nem is nagyon hittem el, hogy barmi hatasa is lenne ennek. Inkabb csak nehanyszor felfujtam nyaron, amikor jol esett a melegben. Azota kezdtem el tudatosabban hasznalni, miota olvastam rola a kremmanias blogbejegyzest, ami meggyozott, hogy tenyleg magasabb az asvanyi anyag tartalma ennek a spraynek mint a csapviznek, es tenyleg jo a bornek. Azota estenkent a hidratalokremre fujok kicsit. Vagy amikor maszkot hasznalok, az ala. Nem hinnem hogy hatalmas csodakra kepes, de kellemes erzes hasznalni. Nem hiszem, hogy tobbszor vennek meg belole.

vombatvasarnap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

tara95

2018. október 12.

Egy mintacsomag része volt az 50 ml. Elég szkeptikusan álltam hozzá, hiszen ez csak víz, az ásványvíz ugyanezt tudja. Aha, persze.

Csodásan porlaszt, igazi permet kerül az arcra, első körben túl is toltam, majdnem lefolyt. Mindig a rutinom lezáró lépése, akár reggel, akár este, segíti a rétegezés hatásait. Reggelre szinte az összes halovány pirosság, kis gyulladás eltűnt amit az egész napos smink okozott, el se hittem. Mindenképpen beszerzem a nagyot, és még egyszer, ez nem csap, nem ásvány stb víz, nagyon látványos a gyulladáscsökkentése, nekem az előbbiek nem csináltak semmi pluszt!

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Boriszka

2018. október 2.

Semmi csodára nem kell számítani. Bár a másodikat használom, és fogok is még venni, az oka az, hogy szetetem vele befújni krémezés előtt az arcom, és ezzel felvinni. Ezelőtt vettem Uriage-t, de szinte az összes a 300 ml-és flakonban maradt, mert tönkre ment a szórófej, vagy hajtógáz nincs benne.

Boriszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Én voltam az első a helyen ahol elkezdték ezt a terméket is forgalmazni, aki megkérdőjelezte a termék szükségességét, mondván minek költsön az ember még külön arra is, hogy hűvös vizet fújjon az arcára, de meg kell mondanom, hogy valóban kellemes érzetet hagy maga után az arcon. Nyáron nagyon frissítő, én reggel, este és még napközben is fújtam az arcomra (arctisztítás utáni első lépésként). Nem csak frissít, hanem nyugtat is,kozmetikai kezelések vagy bármilyen arcon történt beavatkozás után remek, nem beszélve a strandolás utáni bőrhidratálásról. Pattanás utáni sebekre, hegekre is kiváló; este alaposan befújon vele az arcom és reggelre sokkal szebb lesz a seb tőle. Nem tudom télen mennyire lesz kellemes hideg vízzel fújni az arcomat, de nyáron nekem biztosan egy must have.

Nagy a kiszerelés, tehát sokáig bírja, de az ára miatt vonok le egy csillagot.

tditti1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Nagy a kiszerelés, tehát sokáig bírja, de az ára miatt vonok le egy csillagot.

Una

2018. szeptember 1.

Kezdetben szerettem, de nagyon gyorsan fogy és szerintem túl van árazva. Ami pozitívum az a porlasztófej és ha smink után fújok belőle, valamennyire összehozza a dolgokat, de fixáló sprayként nyilván nem lehet használni. Irritáció esetén, viszketés stb, valamennyire nyugtatja a bőrt, de erre az aloe vera spray is megfelel. Nyáron jól esik belőle fújkálni, de nem az igazi.

Una
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Nyáron használom, borotválkozás után nyugtat :) toniknak is elmegy

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Nyáron használom, borotválkozás után nyugtat :) toniknak is elmegy

Futureline

2018. augusztus 14.

Ennek a hatasa a sima csapvizevel egyenlo nalam. Most irhatnek itt regenyt arrol hogy milyen a sima csapviz, de szerintem mar mindenki ismeri ezt az anyagot. A porlasztasa viszont nagyon jo tenyleg.

Futureline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.