KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes, felfrissítő, antioxidánsban gazdag vízpermet, amely nyugtatja és puhává teszi a bőrfelszínt. Összetételként kizárólag nagy tisztaságú, szelénben gazdag termálvíz forrásvizet tartalmaz, mely különösen gazdag nyomelemekben és ásványi sókban. A különlegesen magas szeléntartalom az, amely ennyire egyedülállóvá teszi ezt a készítmény és amelynek az erőteljes antioxidáns tulajdonságai köszönhetőek. Az összes La Roche-Posay készítménynek is ez a termálvíz szolgál apaljául.  Kémiai hámlasztó kezelések, mikrodermabrázió kiegészítéseként tökéletes. Kétféle kiszerelésben kapható, tartósítószer-mentes.

A termálvíz ásványianyag összetétele:

• bikarbonát 387 mg/l,
  • kalcium 149 mg/l,
  • szilikát 31,6 mg/l,
  • magnézium 4,4 mg/l,
  • szelénium 53 microgr/l,
  • réz/cink <5 microgr/l.

Semleges kémhatású,  pH 7.

ErdelyiDiana

2018. július 1.

Bevallom ingyen szállítás miatt került be a kosaramba és nagyon nagyon nem bántam meg. Nem mondom, hogy egy nélkülözhetetlen darab, de így hogy meg van szeretem és használom is gyakran. Melegem van, húzódik egy kicsit a bőröm, fokozni akarom a krémem felszívódását és még sorolhatnám. Valóban nyugtatja a bőrt! Bőven kilehet használni nem egy pénzkidobás. Összehasonlítási tapasztalatom sajnos nincs más hasonló termékkel de főleg akciósan szerintem megéri az árát!

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Sophia15151515

2018. június 30.

Ha nincs kedvem sokat kenekedni ezt használom,mert kellemesen hidratál,nyugtatja a bőröm,egyáltalán nem irritálja a sebeket. Elengedhetetlen kellék.

Sophia15151515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

csvik

2018. június 20.

Lehet hogy csak sima víz, de valami mégis van benne. Ha véletlenül kipirosodik az arcom a naptól de mégis be van kenve fényvédővel, nagyon jól jön mert hamar csillapítja az égő érzést amit az egyszerű csapvíz nem tesz meg.

csvik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Parfuwoman

2018. június 10.

Van igazság abban, amit sweetmedusa mond, én elhasználtam egy dobozzal és nem éreztem semmi különleges hatást, annyiból jó, hogy kellemesen hűsít ebben a melegben, de lehet, hogy ásványvízzel is hasonló hatást lehetne elérni

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

sweetmedusa

2018. május 30.

Bocs csajok de ahogy olvastam a véleményeket konkrétan azt hittem, hogy ez az egész csak valami paródia vagy trollkodás... semmi más nincs benne csak víz, és mindenki el van ájulva, hogy hűsìt,.. nahát, ki gondolta volna! Nyáron ha lefröcskölitek magatokat vízzel, nem ugyan ez a hatás? :D sőt még hidratál is a víz, micsoda újdonság... :D na de hogy vitaminbomba?? Meg szuper összetevők?? A csapvízben is pontosan ezek az oldott ionok/fémionok vannak jelen, de ha biztosra akartok venni vesztek egy 2 literes ásványvizet 60 forintért és azt fújjátok magatokra.. ;)

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

sheol

2018. május 29.

Nagyon szeretem. Én sminkszivacs nedvesítésére használom, illetve a teljes sminkre fújok egy réteget, ettől szépen összeolvadnak a rétegek. Néha felfrissítés miatt is fújom.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

anee888

2018. május 23.

Tavaly nyáron vásároltam egyet kipróbálásképpen, de nem csalódtam. Kellemesen hűsít/frissít a nagy melegben, és napozás után is használva kellemes érzetet nyújt a bőrnek.

anee888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

xfxff349

2018. május 18.

Ha arckrém előtt/alá használom, akkor hihetetlen bársonyossá teszi a bőröm, ha pedig csak egy meleg nyári napon frissítőként, akkor pedig nagyon kellemes hűsítő hatása van. Picit az árát ugyan sokallom, de én 3 hónap alatt használtam el, illetve sok társával ellentétben nagyon sok mindenre lehet használni. Szerintem megéri.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

rammy717

2018. május 11.

Lefújom vele az arcom, és erre viszem fel az Effaclar Dou+-t. A kettő együtt tökéletes hatást ér el. A krém önmagában a nem problémás részeket kiszárította, de ezzel a termálvízzel megszűnt ez a probléma. A krém hatása is tökéletes, hidratál, és a bőrproblémáimon is segít.
Másra nem használtam, mert úgy elég gyorsan elfogyna. Az arcra szerintem megéri megvenni, nagyon sokáig kitart.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

szilvasitimea

2018. április 25.

Kétféleképp szoktam használni amikre bevált:
- BeautyBlender nedvesítésre sminkeléshez,
- arclemosás után néha szokott húzni a bőröm (a túl meleg időjárástól, vagy a túl hidegtől) ilyenkor befújom, és már nem húzódik.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Kétféleképp szoktam használni amikre bevált:
- BeautyBlender nedvesítésre sminkeléshez,

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.