KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Love2Smile

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 9.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Az eukaliptuszból készített aromát a borsosmenta olajával van házasítotva, a frigyet szőlőmagolajjal pecsételi meg, hogy fürdőzés közben táplálja a bőrt. A gyönyörűséges zöld színt pedig a klorofillinre bíztosítja. Organikus alapanyagokból készült fürdőgolyó, állati eredetű összetevőt nem tartalmaz. Az élményt pedig a jótékonyan lúgosító szódabikarbóna és a citromsav pezsgő násza garantálja.

Kiszerelések: 230 és 90g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Őt is eléggé megszerettem, bár nem ér fel a citrusoshoz. Az illata jó, a hatása is, de ennyi.

GothicBeauty Blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Blame

2012. szeptember 30.

Picit csalódott vagyok. Miután felbontottam és megszagoltam nagyon finom illata volt. Viszont miután teljesen feloldódott eltűnt ez a kellemes illat. Viszont tényleg szép színűre színezte a vizet. :) Bár engem picit szárított is. Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy a kicsit próbáltam a nagy lehet hogy sokkal jobb, sőt elég valószínű. De lehet a későbbiekben még teszek egy próbát a nagyobb kiszereléssel is.

Blame
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

wishes

2012. július 28.

Nekem ez az egyik kedvencem :) Azt hittem, hogy csak nyáron jó, de szerintem minden évszakban kellemes lehet benne pacsálni. Szép pisztáciaszínűre színezi a vizet, kellemes mentaillata van, de ne ilyen inhaláló jelleget képzeljetek el, nem fog tőle jégcsap lógni az orrtokból :)) Ja és persze a többi tesójához hasonlóan természeten ez sem szárít.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Franciska

2012. április 11.

Nyáron kifejezetten ez az egyik kedvencem, hűsítő érzetet ad a menta, így melegben is jól esik a fürdőzés :-)

Franciska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 11.

horzso

2011. november 29.

A Love2Smile fürdőgolyói közül ezt kedvelem a legkevésbé, pusztán az illata miatt. Az eukaliptusz és a menta nem az én világom, de ez csupán ízlés kérdése. De az biztos, hogy felpezsít, felpörget, felébreszt. :) Ráadásul semmi szintetikus anyag, teljesen ártalmatlan összetétel.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 29.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!