KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabbancs, Módosítva: 2011. november 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hatóanyagokban gazdag tápláló hatású formula erősíti és regenerálja a körmöt. Rendszeres használata elősegíti a növekedést és javítja a köröm állapotát. Keratin tartalma megóvja a körmöt a rétegződéstől, egészséges szép felületet biztosít. A körömápoló védi a körmöt a külső, káros hatásoktól.

novembermesi

2017. június 23.

2 hónapos használat után írom a céleményem. Csoda ez a körömlakk!! Nagyon csúnyán repedezett, betört, lapokban jött le a körmöm nagyon gyenge volt. Nagyon szépen megerősítette, gyorsan megnövesztette a körmeimet. Ált. 2-3 naponta kentem újra, nagyon szép fényt ad neki. Mindenkinek csak ajánlani tudom mert nagyon nagyon jó!

novembermesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

rosa.love

2014. március 10.

Nagyon jó! Fura állaga van, szinte issza a körmöm, de a végeredmény szép és fényes. Az erősítő hatásában nem hiszek, de attól még szuper.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 10.

biharianiko01

2013. november 30.

vettem egyet még akciósan, így megérte de nem az igazi, nekem nagyon hamar kopott és erősítőnek sem javasolnám

biharianiko01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 30.

tothblancsi

2013. november 11.

250Ft-ért egy csoda. Komolyan, nekem tök jól bevált! Az egyetlen probléma, hogy nagyon hamar sűrűsödik.

tothblancsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 11.

x1342x

2013. szeptember 15.

A Lovelytől még nem volt körömápoló szerem, muszáj volt egyet beszereznem :) Rá esett a választásom és eddig bejön amit kapok tőle, az az érzésem hogy valamit javított a körmeim állapotán. Azonban meglepődtem milyen gyorsan fogy és milyen sok lakkot visz fel az ecset ha nem vigyázok... Az üvegcséje extra nagyon bejön, tetszik hogy nem az a szokásos körömlakk üvege van :) Eddig öt pont, idővel jön az update :)

x1342x
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

2013. július 24.

hamar kopik,hamar összesűrösödik,nem erősíti a körmeimet egyáltalán.pénzkidobás.

gyemant
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 24.

Hime

2013. június 20.

Semmi erősítő hatást nem vettem észre és viszonylag hamar is kopik. Már 2-3 hete használom, szerencsére akciósan vettem. Egyetlen pozitívuma, hogy legalább szép fénye van tőle a körmömnek.

Edit: Erősítő hatást már hónapok óta nem érzékelek, viszont a NYC fedőlakkjával nagyon tartós francia manikűrt tudok vele készíteni. +2 csillag :)

Hime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

2013. június 16.

Amellett, h semmi hatást nem vettem észre,még hamar el is kezdett összesűrüsödni,még körömlakk higítóval sem tudtam javítani a helyzetén.

gyemant
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 16.

joouyee

2013. március 12.

Nem törik a körmöm, ha rajt van és szép fényt is ad. Erősítőnek nem igazán jó, de párszáz forintot megért.

joouyee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

mili

2013. február 1.

Erősítést nem vettem észre, de fedőlakknak jól szuperál akciósan vettem 250 ft-ért. Annyit megért, de teljes áron nem veszem újra.

mili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 1.