Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pityepotya, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha nehezen szoktál elaludni, akkor ezt neked találtuk ki az esti fürdőkhöz. A levendulaolaj nagyszerű segítség a megnyugváshoz, ellazuláshoz. Amikor a Twilight feloldódik a fürdővízben, először szétterülő naplementét varázsol köréd, majd a színek beestelednek, sötétre változnak, végül pedig sziporkázó csillagtenger vesz körül. Ez az élmény még jobban ráhangol az éjszakai nyugalomra."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

RitaL

2018. június 22.

Sajnos nekem ez is gyenge volt. Aranyos volt a csillámpor, de nekem az illatélmény lenne a fontos, azt viszont alig éreztem. Kellett utána hidratálni is. Nem veszem újra.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

kviki0305

2018. április 10.

Finom illat, puha bőr, nagyon kellemes érzetet ad, sajnos nem tartozik az olcsó kategóriába és csupán egyszer használható.

kviki0305
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2018. március 4.

Nagyon szeretem. Finom illata van es gyonyoru szep. Az ar-ertek aranyrol pedig annyit, hogy belehet osztani egy furdo bombat tobb alkalomra is ;)

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 4.

Bubucim

2018. március 4.

Nagyon örülök, hogy adtam még esélyt a Lush fürdőgolyóknak egy téli limitált fürdőgolyó után, ami kimondhatatlanul nagy csalódás volt számomra. Ez a fürdőbomba viszont maga az álom. Azon túl, hogy csillió csillámot csinál a vízben, nagyon jól hidratál is, valamint az illata is isteni. Már újra is vettem. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

alidak

2018. február 13.

Nem lett a kedvenc fürdõbombám, viszont kellemes élmény volt a fürdés. A bõröm puha maradt utána és az illata tényleg nagyon nyugtató. A víz rózsaszínbõl átváltott lilává fürdés közben, de nem volt nagyon élénk színe, és pici ezüst csillámok uszkáltak benne.

alidak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

native

2018. február 11.

Hihetetlenül finom, könnyed illata van. A bőr is finom, puha lesz tőle. Na és a színe... :) 5/5

native
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Closet

2018. február 6.

Nagyon finom illata van, szépek a csillámok, és a víz is remek színű lesz tőle. Kellemes érzete van tőle a bőrnek is.

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Maji

2017. október 14.

Azt hiszem meg van a kedvenc fürdőgolyóm!
A színe eszméletlen szép és az illata valami mesés.
Ha csak egy valamit próbálsz ki a Lushtól, akkor ez legyen az! :)

Maji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Azt hiszem meg van a kedvenc fürdőgolyóm!
A színe eszméletlen szép és az illata valami mesés.
Ha csak egy valamit próbálsz ki a Lushtól, akkor ez legyen az! :)

barva.lilla

2017. július 24.

Ezzel az illattal nem igazán lehet betelni. Sokáig csak illatosítóként használtam, aztán miután elhasználtam még hetekig éreztem az illatát a ruháimon, szekrényben:D
Nagyon kellemes érzés ebben fürdeni, imádom :)

barva.lilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Nagyon kellemes érzés ebben fürdeni, imádom :)

sttpcsillag

2017. április 15.

Karácsonyra kaptam, de annyira imádom az illatát, hogy még jelenleg is szoba illatosítóként alkalmazom. :Dd

sttpcsillag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színező anyag. (Piros)