KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2016. február 23.

Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha nehezen szoktál elaludni, akkor ezt neked találtuk ki az esti fürdőkhöz. A levendulaolaj nagyszerű segítség a megnyugváshoz, ellazuláshoz. Amikor a Twilight feloldódik a fürdővízben, először szétterülő naplementét varázsol köréd, majd a színek beestelednek, sötétre változnak, végül pedig sziporkázó csillagtenger vesz körül. Ez az élmény még jobban ráhangol az éjszakai nyugalomra."

Lush Twilight Testpermet
Ár: 5500 Ft , Eladó: eiola
Állapot: 5x fújtam belőle, Helyszín: Budapest , fizetés: Csak személyes átvétel Budapesten (ll., lll. kerület)

Maji

2017. október 14.

Azt hiszem meg van a kedvenc fürdőgolyóm!
A színe eszméletlen szép és az illata valami mesés.
Ha csak egy valamit próbálsz ki a Lushtól, akkor ez legyen az! :)

Maji
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Azt hiszem meg van a kedvenc fürdőgolyóm!
A színe eszméletlen szép és az illata valami mesés.
Ha csak egy valamit próbálsz ki a Lushtól, akkor ez legyen az! :)

barva.lilla

2017. július 24.

Ezzel az illattal nem igazán lehet betelni. Sokáig csak illatosítóként használtam, aztán miután elhasználtam még hetekig éreztem az illatát a ruháimon, szekrényben:D
Nagyon kellemes érzés ebben fürdeni, imádom :)

barva.lilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Nagyon kellemes érzés ebben fürdeni, imádom :)

sttpcsillag

2017. április 15.

Karácsonyra kaptam, de annyira imádom az illatát, hogy még jelenleg is szoba illatosítóként alkalmazom. :Dd

sttpcsillag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

kozmixkitti

Korcsoport: < 18
2017. március 23.

Csodás illat, szépen oldódik, nagyon jóó!:)

kozmixkitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 23.

Csodás illat, szépen oldódik, nagyon jóó!:)

saladhunter

2017. február 22.

A tusfürdőhatására vettem meg ezt a fürdőbombát és nem csalódtam. Nagyon finom illata van. Nem annyira erőteljes mint a tusfürdőnek, hanem sokkal könnyebb. Nagyon szeretem.

saladhunter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

pcsillu

2017. február 5.

Nekem minden ezzel a fürdőbombával kezdődött. Nagyon finom az illata, csodás a színe, nem irritálja a bőrt. Nagyon ajánlom mindenkinek.

pcsillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 5.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Eszmeletlenul gyonoru szep es nagyon jo illata van, nekem szemely szerint ez a kedvenc Lush furdobombam

hemettidia0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

BlindedByLipstick

2016. szeptember 24.

A tökéletes fürdőbomba egy relaxáló fürdőhöz, én úgy éreztem, a világ összes gondja megoldódna, ha mindenki eltöltene minimum 15-20 percet egy kádban a Twilight-tal. :3 Újravevős, még akkor is, ha drága, egy hosszú hét után az egyetemen/munkahelyen megérdemli az ember. ;)

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

hannq15

2016. augusztus 21.

életem párja nagyon nehéz idöszakon megy keresztül az utóbbi időben, a bomba segítségével nagyon gyorsan ellazul és megnyugszik

hannq15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

katacita

2016. január 6.

Csodálatosság! Nagyon sokáig pezseg, az illata pedig olyan megnyugtató és lélekmelengető.
Az enyémben nulla darab csillámot találtam, de ez számomra cseppet sem hátrány.

katacita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Az enyémben nulla darab csillámot találtam, de ez számomra cseppet sem hátrány.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.