KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2015. augusztus 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Satírozó ecset.

HJuci

2017. január 18.

Én nem olyan régen kezdtem el mélyebben belemerülni a sminkelésbe és ez volt a legeleső komoly ecsetem..Azért nekem kezdetben, mint lelkes amatőrnek kellettek hozzá anno a videók,hogy hogyan is kell használni és mire is jó..De ha ez már megvan,akkor tényleg elmondható róla,hogy a feladatát 100%-ban teljesíti!
Egyértelmű az 5+ csillag! 😊

HJuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Egyértelmű az 5+ csillag! 😊

Hamarv

2017. január 16.

Minden elmondtak már előttem ez tényleg 10/10es kategória!

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Minden elmondtak már előttem ez tényleg 10/10es kategória!

Szilva86

2017. január 11.

Rettenetesen sokat hezitáltam, hogy megvegyem-e, de mióta megvan nem tudok élni nélküle. Akár csak ezzel az egy ecsettel is teljes szem sminket lehet elkészíteni. MUST HAVE!

Szilva86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

vasilissa

2016. december 31.

imádom. multifunkcionális. gyönyörűen lehet vele dolgozni!!!

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

imádom. multifunkcionális. gyönyörűen lehet vele dolgozni!!!

Ttamara

2016. december 3.

Ha csak egy ecsetet tarthatnék meg, ezt választanám.

Ttamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Ha csak egy ecsetet tarthatnék meg, ezt választanám.

vikitaliana

2016. október 18.

Minden nap használom, egyszerűen tökéletes! Ez a kedvenc ecsetem az összes közül :) Szépen lehet vele felvinni a festéket, árnyalni, eldolgozni. Egyszóval mindenre jó!

vikitaliana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

balazskrisztii

2016. október 3.

Nagyon jó ecset, gyönyörűen lehet vele dolgozni, szépen lehet tisztítani, nem hullik és nem szúr. Nem bántam meg, hogy beruháztam rá, szerintem életem végééig fogom használni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 3.

Orshe

2016. július 10.

Igazi multifunkciós ecset,nálam must-have darab! Szuperül lehet vele satírozni, jól bírja a gyűrődést, nálam egy szála se hullott ki a mosások közben.

Orshe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

Chanelbabe

2016. július 9.

Életem legjobb ecsete!!! tökletes átmenetet lehet vele késziteni,egységesen szépen viszi fel a szemhéjpúdert.Ami nagyon tetszik még benne ,hogy korrektor eldolgozására is alkalmas hihetetlen puhák a szálai. Nagyon megéri beruházni rá,mint 15 másik olcsó satirozó ecsetet venni,amik semmire sem jók...

Chanelbabe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

Timcsi85

2016. május 5.

Több, mint 5 éve nyűvöm. Elhasználhatatlan, állandó társ a szemek kiemelésekor.
Nem olcsó mulatság, viszont nagyon is megéri a beruházást. Szuper eszköz.

Timcsi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Több, mint 5 éve nyűvöm. Elhasználhatatlan, állandó társ a szemek kiemelésekor.
Nem olcsó mulatság, viszont nagyon is megéri a beruházást. Szuper eszköz.