KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2015. augusztus 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Satírozó ecset.

MAC ecsetek
Ár: 4000 Ft, 5000 Ft, 6000 Ft , Eladó: kremmalna
Állapot: Használt, de szuper állapotban, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyesen vagy postán
MAC Nutcracker Sweet ecsetek-újak
Ár: 3500 Ft/db vagy 9000 Ft/3db , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

maow

2017. június 13.

A páromtól kaptam az évfordulónkra, magamnak nem hiszem, hogy ennyiért megvettem volna. Az első használat után megkérdezte tőlem, hogy milyennek találom az ecsetet. Azt mondtam, tetszik, de a Real Techniques ecseteim is tudnak ennyit. Hááát, azért ez nem így van, elég elhamarkodottan ítéltem. Ahogy egyre többször használtam, rájöttem, hogy ilyen szépen azért nem tudnak satírozni az RT ecsetek. Van valami ebben a 217-esben: pont ideális a tömöttsége, az alakja, a szálak hossza, a mélyítővonalba való illeszkedése stb., amitől játszi könnyedséggel és tökéletesen el lehet satírozni a széleket. Kellően tömött, de valahogy mégis olyan puha, egyáltalán nem karistolja a szememet. Mást már nem is használok erre a célra, teljesen monopóliumhelyzetben van.
Szóval bármennyire is próbáltam nem hasra esni egy MAC-ecsettől, csak sikerült. Tényleg nagyon jó, a fene vigye el. Vagyis ne, mert ki nem engedem a kezem közül. :)

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Dézi

2017. május 13.

Imádom, az egyik legjobb ecsetem! Nagyon puha, nem irritálja a bőröm, mègis könnyen lehet vele satìrozni. Teljesen más használni, mint az olcsò ebayes kìnai ecseteket. Kb fele annyi ideig kell satìroznom vele, mint más ecsettel. Álom <3

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

barbidu

2017. március 28.

Nos újat írni én se tudok, csak megerősíteni a többi rajongót. Imádom, nem tudok élni nélküle, de tényleg. Van jó pár satírozóm, de ez veri az összeset. Mindenképp érdemes volt megvennem, már lassan két éve használom, hibátlan állapotban van.

barbidu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

stiles

2017. február 5.

Hát igen, erről az ecsetről igazán nem lehet már újat mondani, akkora körülötte a töretlen hype (nem véletlenül). Szerintem mindenkinek, aki egy kicsit is szeret sminkelni, megéri befektetni rá, mert tényleg össze sem hasonlítható a többi satírozó ecsettel - aki nem hiszi, próbálja ki. Én most tervezem megvenni a második 217-esemet, hiába van hatalmas satírecset-kollekcióm, szóval engem meggyőzött :)

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

HJuci

2017. január 18.

Én nem olyan régen kezdtem el mélyebben belemerülni a sminkelésbe és ez volt a legeleső komoly ecsetem..Azért nekem kezdetben, mint lelkes amatőrnek kellettek hozzá anno a videók,hogy hogyan is kell használni és mire is jó..De ha ez már megvan,akkor tényleg elmondható róla,hogy a feladatát 100%-ban teljesíti!
Egyértelmű az 5+ csillag! 😊

HJuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Egyértelmű az 5+ csillag! 😊

Hamarv

2017. január 16.

Minden elmondtak már előttem ez tényleg 10/10es kategória!

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Minden elmondtak már előttem ez tényleg 10/10es kategória!

Szilva86

2017. január 11.

Rettenetesen sokat hezitáltam, hogy megvegyem-e, de mióta megvan nem tudok élni nélküle. Akár csak ezzel az egy ecsettel is teljes szem sminket lehet elkészíteni. MUST HAVE!

Szilva86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

vasilissa

2016. december 31.

imádom. multifunkcionális. gyönyörűen lehet vele dolgozni!!!

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

imádom. multifunkcionális. gyönyörűen lehet vele dolgozni!!!

Ttamara

2016. december 3.

Ha csak egy ecsetet tarthatnék meg, ezt választanám.

Ttamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Ha csak egy ecsetet tarthatnék meg, ezt választanám.

vikitaliana

2016. október 18.

Minden nap használom, egyszerűen tökéletes! Ez a kedvenc ecsetem az összes közül :) Szépen lehet vele felvinni a festéket, árnyalni, eldolgozni. Egyszóval mindenre jó!

vikitaliana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.