KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2015. augusztus 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Satírozó ecset.

MAC ecsetek
Ár: 4000 Ft, 5000 Ft, 6000 Ft , Eladó: kremmalna
Állapot: Használt, de szuper állapotban, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyesen vagy postán
MAC 133SE Brush
Ár: 4500Ft , Eladó: dido88
Állapot: Új!, Helyszín: --, fizetés: Utalás->posta

Kokapu

2018. január 15.

Vannak jó ecseteim, Sigma, Real Techniques, Zoeva. Nagyon szeretem is őket. De, ha valamit szépen el akarok satírozni, vagy a többi ecsetemmel nem boldogulok, akkor előveszem ezt, és pillanatok alatt megoldja (a valóságban nem így működik, mert általában eleve a 217-est veszem elő :D). Gondoltam kellene még egy (tartaléknak), de választok egy olcsóbb alternatívát, és mivel azt hallottam, hogy a Sigma E25 pont ugyanilyen, gondoltam, kipróbálom azt, valamivel mégiscsak olcsóbb. Igen, olcsóbb, és az is egy jó ecset, ez tény, az is megérdemli az 5 csillagot. De, ha az az 5-ös skálán 5 csillag, akkor a MAC 217-es bizony 7 csillagot is megérdemelne, mert emellett minden más a "futottak még" kategória. Azt hiszem, egy következő 20%-os akciónál mégis veszek egy ilyet is :)

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

topsminkotti

2018. január 15.

Sminktermékeknél az ecsetekre vagyok hajlandó többet költeni, mert (mivel nem romlandó), valóban évekig lehet használni őket és akkor már nem mindegy, hogy milyen. Egy szép szemsminknél, néha többet számít az ecset, mint a szemhéjfesték. A 217-es ecset nem véletlenül lett ennyire népszerű (én Mac termékeknél sokszor érvelek az ár-érték aránnyal, de ez ennél az ecsetnél teljesen rendben van). Én sem találtam olyan ecsetet eddig, amivel ilyen pontosan lehet dolgozni. Közepes méretű fej, pont annyira laza és pont annyira tömör amennyire kell. Elsősorban színek satírozására szem festésnél, de tartok egyet korrektorozásra is. Nekem öt-hat éve megvannak ezek az ecseteim és rendszeres tisztítás mellett teljesen használhatóak. Én, aki az árra elég érzékeny vagyok is azt tudom mondani, hogy erre az ecsetre érdemes befektetni.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 15.

meteora27

2017. december 25.

A legjobb ecset amit eddig próbáltam! Morphi ,Zoeva,Sigma stb .... a nyomába sem ér . Tökéletes a mérete , tökéletesen teszi a dolgát. IMÁDOM

meteora27
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 25.

whitemerci

2017. november 9.

Ovális formájú, puha, sűrű, tömött szálakkal rendelkező satírozó ecset hosszú nyéllel, ami lehetővé teszi az optimális eldolgozhatóságot. Jól bírja a sűrű mosást is, nem hullajtja a szőrét. Ezek az alap ismérvei a jó blending ecsetnek, erre ügyeljünk vásárláskor. Ez az ecset drága, mint minden MAC termék, külföldön, vagy akciósan érdemes beszerezni, mert tényleg jó.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

bockg

2017. október 28.

Évekig fájt rá a fogam, sokalltam az árát, meg nem gondoltam, hogy itthon gyerekek mellett ilyesmire szükségem van. Aztán csak megvettem a héten, és egyszerűen imádat! az első gondolatom az volt, hogy dobhatom ki a többi ecsetemet :D

bockg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

cooleva

2017. augusztus 24.

Nagyon szemsmink mániás vagyok, muszáj, hogy legyen egy jó satírozó ecset..és ez az! Évek óta megvan, ugyanolyan puha és tömött, tökéletes a szálak állása. Imádom, és megéri az árát!:-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

maow

2017. június 13.

A páromtól kaptam az évfordulónkra, magamnak nem hiszem, hogy ennyiért megvettem volna. Az első használat után megkérdezte tőlem, hogy milyennek találom az ecsetet. Azt mondtam, tetszik, de a Real Techniques ecseteim is tudnak ennyit. Hááát, azért ez nem így van, elég elhamarkodottan ítéltem. Ahogy egyre többször használtam, rájöttem, hogy ilyen szépen azért nem tudnak satírozni az RT ecsetek. Van valami ebben a 217-esben: pont ideális a tömöttsége, az alakja, a szálak hossza, a mélyítővonalba való illeszkedése stb., amitől játszi könnyedséggel és tökéletesen el lehet satírozni a széleket. Kellően tömött, de valahogy mégis olyan puha, egyáltalán nem karistolja a szememet. Mást már nem is használok erre a célra, teljesen monopóliumhelyzetben van.
Szóval bármennyire is próbáltam nem hasra esni egy MAC-ecsettől, csak sikerült. Tényleg nagyon jó, a fene vigye el. Vagyis ne, mert ki nem engedem a kezem közül. :)

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Dézi

2017. május 13.

Imádom, az egyik legjobb ecsetem! Nagyon puha, nem irritálja a bőröm, mègis könnyen lehet vele satìrozni. Teljesen más használni, mint az olcsò ebayes kìnai ecseteket. Kb fele annyi ideig kell satìroznom vele, mint más ecsettel. Álom <3

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

barbidu

2017. március 28.

Nos újat írni én se tudok, csak megerősíteni a többi rajongót. Imádom, nem tudok élni nélküle, de tényleg. Van jó pár satírozóm, de ez veri az összeset. Mindenképp érdemes volt megvennem, már lassan két éve használom, hibátlan állapotban van.

barbidu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

stiles

2017. február 5.

Hát igen, erről az ecsetről igazán nem lehet már újat mondani, akkora körülötte a töretlen hype (nem véletlenül). Szerintem mindenkinek, aki egy kicsit is szeret sminkelni, megéri befektetni rá, mert tényleg össze sem hasonlítható a többi satírozó ecsettel - aki nem hiszi, próbálja ki. Én most tervezem megvenni a második 217-esemet, hiába van hatalmas satírecset-kollekcióm, szóval engem meggyőzött :)

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.