KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsenya, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok

Egészséges, dús, fényes és selymes, könnyen kezelhető haj érhető el vele.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ildus69

2017. augusztus 17.

Hát... maradok a kis bánfi samponomnál. Picit csalódtam.

ildus69
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Hát... maradok a kis bánfi samponomnál. Picit csalódtam.

zsosa

2017. augusztus 13.

Nem éri meg az árát :(

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nem éri meg az árát :(

pisonce

2017. augusztus 13.

Nagyon sokat vártam ettől a terméktől, mivel szerettem volna kímélni a fejbőröm. Nos, ez nagyon rossz választás volt! Akárhogy kísérleteztem, egyszerűen nem tudtam ezzel jól hajat mosni. Így többszöri próbálkozás után megmaradt kézmosó szappannak, de annak is rossz volt.

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

imcsi

2017. augusztus 12.

Már egy éve ezzel mosok hajat. Szeretem, hetente csak egyszer kell vele hajat mosnom, nem zsírosodik tőle hamar. Nem lesz tőle a haj selymes, de attól még erős és egészséges. Csak azt nem szeretem benne, hogy elég hamar elfogy, és sok időbe telik amíg a hosszú, dús hajamat mindenhol behabosítom vele. Hajmosás előtt összeöntök mindenféle Manna olajat és vajat (avokádó, shea, argán, kókusz...), és északára pakolásként a hajamon hagyom, a kettő együtt nagyon jó.

imcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

meduza95

2017. augusztus 8.

Az első 2hétben szenvedtem vele, középhosszú egyenesszálú hajam van és sehogy sem tudtam kimosni belőle a szappant, a kefém mindig fehér lett a szappanos hajamtól, a tapintása borzasztó volt és zsírosabb, lelapultabb mint hajmosás előtt.
Mostmár rájöttem, hogy mi a megoldás: nem elég ecetes vízzel leöblíteni, hanem jó alaposan ÁZTATNI kell ecetes vízben és kimasszírozni belőle.
Akinek zománcos a fürdőkádja az inkább lavorba áztassa mert kimarhatja az ecet.
Így a hajam tapintása teljesen természetes, zsírmentes! Szuper szappan! :)

meduza95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Akinek zománcos a fürdőkádja az inkább lavorba áztassa mert kimarhatja az ecet.
Így a hajam tapintása teljesen természetes, zsírmentes! Szuper szappan! :)

orsesz

2017. augusztus 7.

Gyönyörű fényes hajam lett tőle, boldogan ajánlottam az ebben gyönyörködő barátnőknek, ám nem sokkal később elég nagy csomókban hullott is tőle. Eleinte betudtam annak, hogy szokja a hajam, de mikor már majdnem elfogyott a szappan és még mindig ez az állapot uralkodott besokalltam, pláne akkor mikor a párom is megjegyezte, hogy sok a haj a fésűben, (pedig igazi férfi létére azt sem szokta észrevenni, ha vágatok belőle).
Miután abbahagytam használatát (melyet leírásnak megfelelően tettem) ismét normál mennyiségű haj volt a fésűben, szóval most már nem, hogy nem ajánlanám, de le is beszélnék mindenkit. Akartam szeretni, de nem vált be :(

orsesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Tatinta

2017. augusztus 2.

Lassan 3. éve csak ezt használom, a fodrászom használ csak sampont.
Az első 2-3 hét átállás nehéz volt, mert tapadt a hajamra, és csatakosnak tűnt. Viszont tudtam, hogy a szilikonos, mű cuccok után valószínűleg át kell állnia a hajamnak. Illetve akkoriban még próbálkoztam az ecetes öblítéssel, utólag rájöttem, ez volt a hiba, ugyanis az ecet kicsapja a szappant, és az tapad rá a hajra, így az almaecet visszakerült a konyhaszekrénybe.
A hajam soha korábban nem volt erős, töredezésmentes (vékonyszálú és szálló) - ezért nem is tudtam megnöveszteni korábban, azonban ez a szappan zseniális, azóta a hajam a hátam közepéig ér.
Én nem a tömbbel szappanozom a hajam, hanem a kezemben forgatva habosítom és már csak a habot teszem a hajamra, leginkább csak a hajtövet mosom, és a már fent lévő habbal átnyomkodom a hajam. Nálam ezzel a módszerrel egy szappan közel 3 hónapig elég.
A hajam zsíros volt, így régen 1-2 naponta muszáj volt hajat mosnom, mióta ezt használom, azóta simán 3-4 napra kitolódott a dolog, úgy, hogy mellette napi szinten edzek.
Csak meleg szívvel ajánlani tudom.
Update: Mivel pont karácsonykor bontottam egy újat, most "emlékezetes" volt, hogy mikor kezdtem, és mennyi ideig elég. Nem közel 3 hónap, hanem majdnem 5, mivel május elején bontottam a legutóbb. A hajam azóta is szereti, igaz fél éve gyakrabban kell mosnom a hajam, mert mintha gyorsabban zsírosodna, de ezt betudom annak, hogy lassan egy éve minden mosásnál pakolást is kap a hajam (Yunsey), mert már annyira hosszú, hogy nem volt elég csak a szappan, eltöredezett a vége, viszont az a pakolás csoda.
Update2: Május eleje óta mostanra szinte elfogyott a szappan. Nem tudom, hogy minek tudható be, hogy ennyivel gyorsabban fogy, mert nem mostam gyakrabban hajat... :(

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Lassan 3. éve csak ezt használom, a fodrászom használ csak sampont.
Csak meleg szívvel ajánlani tudom.

larka95

2017. június 22.

Lehet én nem tudok szappannal hajat mosni, de bezsírosodott és lelapult tőle a hajam. Nekem nem lett "egészséges tincsek " látvàny.. 😆
Nem habzott, alig tudtam a hajamból kimosni, hiába öblítettem többször, nem megfelelően tisztított😔

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

foltanyicintia

2017. június 20.

Lehet csak még nem tapasztaltam ki a használatát, de nekem hajmosás után rendesen összeáll a hajam tőle. Nagyon csalódott vagyok. :(

foltanyicintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Regina2222222

2017. június 7.

Pár éve használtam hónapokig, de elképesztően undorító volt a hajam tőle, akkor hátközépig érő hajam volt. Mikor levágattam pár centisre, akkor már ki tudtam belőle rendesen mosni, de nagyon szárított (heti 2x használtam). Mára már sajnálom, hogy hónapokig szenvedtem vele, pedig nagyon szerettem volna ha beválik..

Regina2222222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate