KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsenya, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok

Egészséges, dús, fényes és selymes, könnyen kezelhető haj érhető el vele.

Ár: 1200 POSTÁVAL , Eladó: Timarf
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dharma7

2018. június 19.

Szerettem volna valami teljesen natúr alternatívát találni a hajamra, és mivel a Manna termékeit nagyon bírom, gondoltam, a vegyes vélemények ellenére is adok egy próbát ennek a szappannak. Eleinte imádtam, mintha fellélegzett volna a hajam és a fejbōröm is, csillogóvá, erōsebb érzetūvé varázsolta a hajam (és semmi macera nem volt a mosáskor sem; simán meleg vízzel öblítettem ki az amúgy jól habzó sampont). Ugyanakkor, mire végére értem a szappannak, totál kiszáradt és kezelhetetlenné vált hajam (a sima kifèsülés is fájdalmas mūveletté vált), korpásodni kezdett (amúgy addig problémamentes) fejbōröm, így sajnos gyorsan vèget èrt számomra a nagy szerelem..

dharma7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

annainthemirror

2018. április 19.

Úgy látszik én a szűk kisebbségbe tartozom akinek bevált a szappan. (Lehet változtattak a formulán.) Nagyon jól habzott, alig használtam belőle valamit és mégis tökéletesen tiszta lett. Törölközővel félig megszaritottam utána picit ráfújtam a tövére hajszárítóval. Gubancmentes, egészséges tiszta haj az eredmény. Más terméket nem használtam mellé, szerintem nem is fogok. Összeségében nagyon elégedett vagyok, ha elfogy biztos újraveszem .

Update: ma kipróbáltam az almaecetes öblítést, amit a márka is ajánl. azt az icipicit összetapadt érzetet azonnal és tökéletesen megszüntette. ezentúl mindig így fogom leöblíteni

annainthemirror
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Ticsinky

2018. március 17.

Borzalmas. Nem tisztít rendesen, mivel szinte nem is habzik, és az illata is egy nagy nulla. Teljesen szétszárította a hajam és még egy kis korpa is megjelent.
Ezek után gondoltam mégse dobom ki, hanem inkább elhasználom, mint kézmosó szappan... hát nem volt jó ötlet, mert szanaszét szárította a kezemet is. :D Sajnos ment a kukába. Számomra ez a szappan semmit sem ér.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

KittyMitty

2018. március 8.

Nálam nagyon nagyon bevált. Kb. három hónapig volt begyulladva nyáron a fejbőröm egy natúr sampon miatt. Szteroidtól kezdve mindenféle vajakig mindent a fejemre kentem, mikor is eszembe jutott,hogy anno én ezt a szappant nagyon szerettem,csak valamiért abbahagytam a használatát. Kicsit macerás volt régen nekem, de csak mert nem tudtam,mekkora csodaszer is valójában a kicsike :D Szóval ennek a használatával olyan 3 hét alatt elmúlt a gyulladás, a fejbőröm él és lélegzik! Örök hála :) Használat után én almaecetes öblítést csinálok,majd azt is kiöblítem sima vízzel, így finom,selymes a hajam. Imádom! :)

KittyMitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

AngiToth

2018. február 18.

Annyira akartam, hogy használjon... többször is nekifutottam, sokféle módszert bevetettem, de nem barátkoztunk meg. Sajnos a kemény víz miatt egy fényes-olajos réteget hagy a hajamon, amit nem tudok semmivel sem eltüntetni, csak rendes samponos mosással. Egyébként semleges illata van, kellemes. Viszont szinte egyáltalán nem habzik, ami elég zavaró. Mivel a hajamra nem használ, a testemre próbálom elhasználni. Ez a manna sajnos nem jött be.

Update:
A bőröm ekcémás lett tőle. Ment a kukába.

AngiToth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Update:
A bőröm ekcémás lett tőle. Ment a kukába.

DoriBal

2018. február 14.

Az egyik kedvenc ,,samponom". Az első használat után nem tetszett, viszont a másodiktól már tökéletesen bevált. Én kétszer samponozom be vele a hajamat, majd citromos vízzel öblítem le, végül kondicionálót használok. Azért vonok le egy csillagot, mert lassan fél éve használom, mégsem tudom használni a többi hajas termékem nélkül (amit ígér), hiszen pl. kondicionáló nélkül nagyon seprű-szerű hatása van. Szerintem egy próbát megér és semmiképp se adjátok fel egy hajmosás után!

DoriBal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Manhattanlove

2018. január 24.

Egy csomagom mellé kaptam egy kisebb kiszerelést. Borzasztó! Az én hajam csodás.. fényes, egészséges minden, amire vágyik az ember.. Erre jött ez.. és olyan szinten szétszárította egy használat után, hogy a fodrászhoz rohantam..mindezek mellett egy hajmosásra volt elég az a szappandarab, hát nem túl izgalmas, és az illata is szörnyű.. a közelembe se jöjjön soha többé. :(

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

pepszi

2018. január 24.

Meglepődtem a sok elégedetlen véleményen. Nekem bevált, pedig csak vízzel öblítettem le a hajam a szappanos mosás után, igaz a már számomra bevált balzsamot is használtam, így nincs kócos és szénakazal hatása a hajamnak. :) A "furcsa szappanos érzés" és a "másnapra zsíros lett a hajam" rájöttem, hogy akkor marad meg nekem, ha nem szárítom meg teljesen a hajam. Szóval, rendesen megszárítom a hajam és így tökéletes. :)

pepszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Greda97

2018. január 11.

Decemberben vettem két szappant, egyet a húgomnak, egyet pedig magamnak. A szappant gyártó oldalán néztem meg a véleményeket, természetesen mindenki agyon dicsérte és el volt tőle ájulva, hogy milyen jó.
Tegnap este úgy gondoltam adok ennek a dolognak egy utolsó esélyt, tehát elkezdtem az itteni hozzászólásokat, praktikákat olvasgatni és döbbenten láttam, hogy a hozzászólók háromnegyedének nem vált be. Kipróbáltam úgy, ahogy néhányotok ajánlotta (akinek használt), de mire ma reggel felkeltem, nem csak a hajtövem, de az egész hajam teljesen zsíros hatású volt. Borzalmasan nézett ki, pedig ez már nem az első alkalom, hogy hajat mostam ezzel a szappannal, minden alkalommal más módszereket alkalmaztam, de nem. Mindent a leírásoknak megfelelően csináltam, az én hajam mégis olyan volt, mintha már hetek óta hozzá se nyúltam volna. Hozzáteszem, elgondolkodtam azon is, hogy vajon miért van még haj a fejemen ennyi dörzsölés után... Húgomnak ugyanez a tapasztalata. Neki rövid, vékony szálú haja van, míg nekem derékig érő göndör.
Írtam az oldalnak, pontosabban hozzászólásként szerettem volna megírni a véleményemet, teljesen kulturáltan és érdeklődve, hogyha van egyéb ötletük hogyan használjam, annak örülnék, ha megosztanák velem. Mikor elküldtem a hozzászólásom és kiadott egy pár másodperces üzenetet, hogy az oldal üzemeltetői ellenőrzik a hozzászólásom és majd csak utána lesz elérhető az oldalon, akkor esett le, hogy tulajdonképpen miért nincs egy darab negatív hozzászólás se a szappan alatt. Ezért.
Nem fogom kidobni a szappant, elhasználom tusfürdő helyett, hátha a bőröm szeretni fogja. Még azt is megkockáztatom, hogy tovább kísérletezem.. de nem tudom mennyire éri ez meg nekem, hogy megszárítom a hajam és ismét szembesülök a ténnyel, hogy zsíros. Tegnap este egyébként nem használtam hajszárítót, megtörölgettem a hajam a törölközőmmel és nedves hajjal feküdtem le aludni. A végeredmény: zsíros haj....

Greda97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

Hildy8888

2017. december 10.

Az én hajam vékenyszálú zsírosodó és még ráadásul a fejbőröm is viszket. Rengeteg sampon után próbáltam meg. Sok időt hagytam neki hátha a kezdeti kudarc ellenére csak jó lesz majd, de hiába. Huhhh valami borzasztó volt a végeredmény. Viszketés változatlan, zsírosodáson nem segített voszont plusszban még sprőd is volt a használata után a hajam. Ami pozitív, hogy, ha valakinek bejön akkor igazán gazdaságos és az összetevői is gyönyörűek. Csak azért nem adok 3-nál rosszabb pontot, mert tusfürdő helyett viszont imádta a bőröm.

Hildy8888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate