KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsenya, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok

Egészséges, dús, fényes és selymes, könnyen kezelhető haj érhető el vele.

Greda97

2018. január 11.

Decemberben vettem két szappant, egyet a húgomnak, egyet pedig magamnak. A szappant gyártó oldalán néztem meg a véleményeket, természetesen mindenki agyon dicsérte és el volt tőle ájulva, hogy milyen jó.
Tegnap este úgy gondoltam adok ennek a dolognak egy utolsó esélyt, tehát elkezdtem az itteni hozzászólásokat, praktikákat olvasgatni és döbbenten láttam, hogy a hozzászólók háromnegyedének nem vált be. Kipróbáltam úgy, ahogy néhányotok ajánlotta (akinek használt), de mire ma reggel felkeltem, nem csak a hajtövem, de az egész hajam teljesen zsíros hatású volt. Borzalmasan nézett ki, pedig ez már nem az első alkalom, hogy hajat mostam ezzel a szappannal, minden alkalommal más módszereket alkalmaztam, de nem. Mindent a leírásoknak megfelelően csináltam, az én hajam mégis olyan volt, mintha már hetek óta hozzá se nyúltam volna. Hozzáteszem, elgondolkodtam azon is, hogy vajon miért van még haj a fejemen ennyi dörzsölés után... Húgomnak ugyanez a tapasztalata. Neki rövid, vékony szálú haja van, míg nekem derékig érő göndör.
Írtam az oldalnak, pontosabban hozzászólásként szerettem volna megírni a véleményemet, teljesen kulturáltan és érdeklődve, hogyha van egyéb ötletük hogyan használjam, annak örülnék, ha megosztanák velem. Mikor elküldtem a hozzászólásom és kiadott egy pár másodperces üzenetet, hogy az oldal üzemeltetői ellenőrzik a hozzászólásom és majd csak utána lesz elérhető az oldalon, akkor esett le, hogy tulajdonképpen miért nincs egy darab negatív hozzászólás se a szappan alatt. Ezért.
Nem fogom kidobni a szappant, elhasználom tusfürdő helyett, hátha a bőröm szeretni fogja. Még azt is megkockáztatom, hogy tovább kísérletezem.. de nem tudom mennyire éri ez meg nekem, hogy megszárítom a hajam és ismét szembesülök a ténnyel, hogy zsíros. Tegnap este egyébként nem használtam hajszárítót, megtörölgettem a hajam a törölközőmmel és nedves hajjal feküdtem le aludni. A végeredmény: zsíros haj....

Greda97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

AngiToth

2017. december 26.

Annyira akartam, hogy használjon... többször is nekifutottam, sokféle módszert bevetettem, de nem barátkoztunk meg. Sajnos a kemény víz miatt egy fényes-olajos réteget hagy a hajamon, amit nem tudok semmivel sem eltüntetni, csak rendes samponos mosással. Egyébként semleges illata van, kellemes. Viszont szinte egyáltalán nem habzik, ami elég zavaró. Mivel a hajamra nem használ, a testemre próbálom elhasználni. Ez a manna sajnos nem jött be.

AngiToth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Hildy8888

2017. december 10.

Az én hajam vékenyszálú zsírosodó és még ráadásul a fejbőröm is viszket. Rengeteg sampon után próbáltam meg. Sok időt hagytam neki hátha a kezdeti kudarc ellenére csak jó lesz majd, de hiába. Huhhh valami borzasztó volt a végeredmény. Viszketés változatlan, zsírosodáson nem segített voszont plusszban még sprőd is volt a használata után a hajam. Ami pozitív, hogy, ha valakinek bejön akkor igazán gazdaságos és az összetevői is gyönyörűek. Csak azért nem adok 3-nál rosszabb pontot, mert tusfürdő helyett viszont imádta a bőröm.

Hildy8888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

ildyy

2017. november 26.

Olvasgattam itt a véleményeket, és számomra elképzelhetetlen, hogy valakinél működik. Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de az én hajam szinte tönkretette. Mindig vártam a majdani hatást, remélvén, hogy majd hozzászokok, de végül a szappan felénél úgy döntöttem, hogy inkább a kukában van a helye, mint a fürdőszobámban.. Hiába kentem kókuszzsírral, meg minden csodaszerrel, fakó, fénytelen, és rettenetesen száraz, sprőd lett tőle a hajam. Számomra a használata is kényelmetlen volt, de a végeredmény, hát, valami katasztrófa. Azt még el bírom képzelni, hogy normál vagy zsíros hajon működhet, de hogy göndör száraz hajból hogyan tudna csodát csinálni, azt sehogysem, mert nekem tényleg rosszabb lett a használat után a hajam állaga, mint amikor évekig hajvasalóztam..

ildyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

PewPew

2017. november 1.

Első Manna termék, amit kipróbáltam. Nagyon vártam, fantasztikus gyorsan megérkezett ajándékkal és kuponokkal együtt, ami nekem nagyon tetszett.
Első mosásnál közvetlenül a hajamba dörzsöltem, kétszer.Elég jól habzott, ezzel nem volt problémám. Utána almaecetes öblítés, mást nem is használtam. Sajnos a hajam száradás után nagyon összeállt, nem volt fénye sem, tapintásra sem volt az igazi. Mivel ezelőtt is próbáltam természetesebb sampont használni, azért valamennyivel jobbra számítottam.A hajam végét kókuszolajjal kentem be, mert elég sprőd lett. Érdekes, hogy a mosás utáni következő napra volt az igazi, addigra puhult, és fénye is lett, ezért tovább folytattam a kísérletezést.
Második mosás előtt kókuszolajos pakolást tettem fel, amit ezzel a szappannal nem tudtam kimosni, az ecetes öblítés sem használt, így később újra mostam egy samponnal.
Eddig nem váltotta be az ígéreteket. Még nem döntöttem el, hogy még folytatom a próbát, vagy elhasználom sima szappannal. Mivel el tudom használni, így egy csillagnál többet érdemel, de ez inkább kettes alá.

PewPew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

júliusi

2017. október 24.

A barátnőmtől kaptam néhàny termékmintát, gondoltam ha természetes mit veszíthetek ám legyen. El is használtam őket hogy hosszútávú hatásáról tudjak véleményt mondani és olyan szinten tönkretette a hajam állapotát /szerkezetét hogy el se tudtam mindet használni. Teljesen totál kiszárította fénytelen fako es durva szalmaboglya tapintású lett. Gyorsan vissza is tértem a hagyományos samponokhoz és nem győztem balzsamozni. Soha többet sampon szappan.

júliusi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

domcsismiracle

2017. október 19.

Borzasztóan ijjesztő lett tőle a hajam állaga... Olyan, mintha zsíros lenne, nem is esik jól hozzáérni... Alig várom, hogy hazamenjek és újra hajat mossak, mert ezt így nem szeretném hagyni, plusz nálam ez az ecetes átmosás nem jöhet szóba. Pedig nagyon megörültem az összetevők miatt, meg olyan kellemes is volt míg a kezemben volt...

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

dettusbettus

2017. október 14.

A szappan használata után koszosnak éreztem a fejbőrömet és fura tapintású volt a hajam, mintha nem sikerült volna rendesen kimosni. Hetekig használtam, a végén már kb. 4-5 percen keresztül mostam le a szappant a hajamról, de nem segített, a fura réteget nem tudtam lemosni. A hajam ugyanúgy zsírosodott tőle, a fejbőröm pedig kb. 3 hét után elkezdett folyamatosan viszketni. 2 hétig bírtam a folyamatos fejvakargatást, de rá kellett jöjjek, ezt a sampont nem az én (nagyon dús, könnyen zsírosodó) hajamra találták ki.

dettusbettus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

SophieHarmon

2017. október 11.

A többségében negatív vélemények miatt nem mertem megrendelni, de kaptam termékmintát ajándékba a rendelésemhez, és kipróbáltam. Nekem teljesen jó volt, ugyanúgy meg tudtam mosni vele a hajam, mint a hajsamponnal, nem ragadt össze a hajam, semmi negatív, szépen habzik. Egyébként az Yves Rocher csalános hajsamponját használom már évek óta, szerintem samponok között azért az elég természetesnek számít, és gondolom nem olyan nagy átállás a hajamnak arról a samponról erre a szappanra. Abban viszont nem vagyok biztos benne, hogy gazdaságos, de hát természetes, jó a földnek is, meg nekem is. Azt hiszem :)

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Martu0508

2017. október 5.

Ajándèkba kaptam a termèkmintát, már règòta szemezgettem vele. Az első 3 alkalom katasztròfa volt, az alapbòl száraz hajam zsìros lett, aztán jött a csoda. Azòta nincs szüksègem balzsamra, hajolajra, a hajam puha, hidratált ès fènyes, a göndör tincseim szèpen összeállnak.
Ùgy használom, hogy a nedves hajamon habosìtom fel a szappant, amìg habzik bemasszìrozom, alaposan leöblìtem vìzzel, majd 1/3 almaecet 2/3 vìz keverèkèvel öblìtem. Nekem nagyon bejött! :) Viszont az almaecetes öblìtèssel együtt nagyon szedi ki a hennát a hajambòl, ennek ellènere jobb termèket eddig nem találtam.
Update: a negyedik szappan használatánál elkezdett korpásìtani. Kidobtam.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Update: a negyedik szappan használatánál elkezdett korpásìtani. Kidobtam.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate