KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsenya, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok

Egészséges, dús, fényes és selymes, könnyen kezelhető haj érhető el vele.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

domcsismiracle

2017. október 19.

Borzasztóan ijjesztő lett tőle a hajam állaga... Olyan, mintha zsíros lenne, nem is esik jól hozzáérni... Alig várom, hogy hazamenjek és újra hajat mossak, mert ezt így nem szeretném hagyni, plusz nálam ez az ecetes átmosás nem jöhet szóba. Pedig nagyon megörültem az összetevők miatt, meg olyan kellemes is volt míg a kezemben volt...

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

dettusbettus

2017. október 14.

A szappan használata után koszosnak éreztem a fejbőrömet és fura tapintású volt a hajam, mintha nem sikerült volna rendesen kimosni. Hetekig használtam, a végén már kb. 4-5 percen keresztül mostam le a szappant a hajamról, de nem segített, a fura réteget nem tudtam lemosni. A hajam ugyanúgy zsírosodott tőle, a fejbőröm pedig kb. 3 hét után elkezdett folyamatosan viszketni. 2 hétig bírtam a folyamatos fejvakargatást, de rá kellett jöjjek, ezt a sampont nem az én (nagyon dús, könnyen zsírosodó) hajamra találták ki.

dettusbettus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

SophieHarmon

2017. október 11.

A többségében negatív vélemények miatt nem mertem megrendelni, de kaptam termékmintát ajándékba a rendelésemhez, és kipróbáltam. Nekem teljesen jó volt, ugyanúgy meg tudtam mosni vele a hajam, mint a hajsamponnal, nem ragadt össze a hajam, semmi negatív, szépen habzik. Egyébként az Yves Rocher csalános hajsamponját használom már évek óta, szerintem samponok között azért az elég természetesnek számít, és gondolom nem olyan nagy átállás a hajamnak arról a samponról erre a szappanra. Abban viszont nem vagyok biztos benne, hogy gazdaságos, de hát természetes, jó a földnek is, meg nekem is. Azt hiszem :)

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Martu0508

2017. október 5.

Ajándèkba kaptam a termèkmintát, már règòta szemezgettem vele. Az első 3 alkalom katasztròfa volt, az alapbòl száraz hajam zsìros lett, aztán jött a csoda. Azòta nincs szüksègem balzsamra, hajolajra, a hajam puha, hidratált ès fènyes, a göndör tincseim szèpen összeállnak.
Ùgy használom, hogy a nedves hajamon habosìtom fel a szappant, amìg habzik bemasszìrozom, alaposan leöblìtem vìzzel, majd 1/3 almaecet 2/3 vìz keverèkèvel öblìtem. Nekem nagyon bejött! :) Viszont az almaecetes öblìtèssel együtt nagyon szedi ki a hennát a hajambòl, ennek ellènere jobb termèket eddig nem találtam.
Update: a negyedik szappan használatánál elkezdett korpásìtani. Kidobtam.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Update: a negyedik szappan használatánál elkezdett korpásìtani. Kidobtam.

babaanya

2017. szeptember 27.

Számomra döbbenet volt. Ez volt az első hajmosó szappan, amit kipróbáltam. Lágy, puha tapintás, finom, selymes eredmény. Akár egyszer, akár kétszer szappanoztam. Nem csináltam a végén semmilyen kiöblítést csak simán kimostam a hajamból. Hajmosás után 2-3 nappal is finom, tiszta érzetet ad. SZUPER!!!!

babaanya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kendralinx

2017. szeptember 14.

Most kezdtem el használni, nekem jól szárítja a hajat és nem annyira zsírosodik, jól ki kell mosni hajmosás után, és van aki ecetet vagy almaecetet rak rá a hajára hogy teljesen kijöjjön a maradék szappan. Én nem szoktam, könnyebben kezelhető és jobb lett a hajam tovább bírja egy nappal pedig nagyon zsírosodik.

ui: Eltelt több hét és katasztrófába váltott át a hajam.. Nem birta ezta sampont.. zsíros lett fénytelen és konkrétan a végén odaadtam másnak hátha neki bevállik viszont könnyen kezelhető volt végig a hajam. sajnálom az összetevők miat...

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

ildus69

2017. augusztus 17.

Hát... maradok a kis bánfi samponomnál. Picit csalódtam.

ildus69
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Hát... maradok a kis bánfi samponomnál. Picit csalódtam.

zsosa

2017. augusztus 13.

Nem éri meg az árát :(

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nem éri meg az árát :(

pisonce

2017. augusztus 13.

Nagyon sokat vártam ettől a terméktől, mivel szerettem volna kímélni a fejbőröm. Nos, ez nagyon rossz választás volt! Akárhogy kísérleteztem, egyszerűen nem tudtam ezzel jól hajat mosni. Így többszöri próbálkozás után megmaradt kézmosó szappannak, de annak is rossz volt.

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

imcsi

2017. augusztus 12.

Már egy éve ezzel mosok hajat. Szeretem, hetente csak egyszer kell vele hajat mosnom, nem zsírosodik tőle hamar. Nem lesz tőle a haj selymes, de attól még erős és egészséges. Csak azt nem szeretem benne, hogy elég hamar elfogy, és sok időbe telik amíg a hosszú, dús hajamat mindenhol behabosítom vele. Hajmosás előtt összeöntök mindenféle Manna olajat és vajat (avokádó, shea, argán, kókusz...), és északára pakolásként a hajamon hagyom, a kettő együtt nagyon jó.

imcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate