KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paco Rabanne

Ár:   11490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 12900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 12900 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 12900 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Kapható 50 ml-s és 80 ml-s kiszerelésben is!
Ár: 11490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Paco Rabanne Lady Million nyakék...
Ár: 3000 , Eladó: jomosono
Állapot: használt , Helyszín: Mezőfalva, fizetés: --
Ár: 6.999.Ft / 50ml frissen fújva vagy 10milinként 1.999Ft-ért. , Eladó: Gigike
Állapot: Kb 50ml van még a 100ml-s üvegében., Helyszín: --, fizetés: Postázni tudok most csak sajnos posta csomagautomatába + 490ft-ért vagy + 450Ft-ért 10milit sima ajanlott postaval.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Burya

2017. augusztus 24.

Nem értettem, mi ez a nagy felhajtás körülötte, úgyhogy mikor a Douglas-ben jártam, megillatoltam. Öhh... Keresem a szavakat... A legelső dolog, ami eszembe jutott róla, egy autó állott, műanyag szagú beltere némi olcsó autóillatosítóval és bent rekedt kipufogógázzal... Soha többet nem szeretnék vele találkozni.

UPDATE:
Nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy talán romlott volt a teszter. Elvégre mi a fenéért fújkálná össze magát ennyi nő kipufogógáz szagú parfümmel? Ma felfedeztem, hogy egy teli üveg, friss teszter került ki a polcra a régi helyett, úgyhogy rettegve, de mégis leemeltem és kifújtam a tesztcsíkra. Jó messziről, hogy még véletlenül se kerüljön rám. Vártam kicsit, aztán megillatoltam. S most ez úton is töredelmesen elnézést kérek, amiért a múltkor úgy lehúztam. Valóban a teszter volt romlott. Ezúttal ugyanis egy eszméletlenül finom, málnás virágillat csapott meg. Mindenki a mézet emlegeti, de rajtam az sehol sincs -
szerencsére, mert nagyon nem szeretem, ahogy a többi cukros, ragacsos dolgot sem, mint a vanília, karamell stb. Az én bőrömön ez egy az egyben málna, narancsvirág és pacsuli. Nem fojtogató, nem édes. És határozottan nem kipufogógáz szagú. Friss, gyümölcsös, tavaszi-nyári viselet. Nem túl egyedi, viszont tényleg nagyon finom, hétköznapra rohangálós illatnak egy napsütéses tavaszi napon kiváló. Kívánságlistás lett.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

UPDATE:

olisamsi

2017. augusztus 9.

Ezt is nagyon sztárolják, persze jobb illata van, mint a drágább pacsuliknak, de szerintem nem olyan jó, mint ahogyan mondják.
Semmi extra.

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Semmi extra.

Kremcica

2017. július 23.

Számomra semmi extra. Mindenki áradozott róla, így előbb megszagoltam a parfümériában (ott még tetszett) így beruháztam egy 5 ml-es fújósra, de annyira nem jött be hogy gyorsan túl is adtam rajta. Erőszakos mézes szúrós virágillat ráadásul drága is. Persze szubjektív a szaglásunk, de annyi de annyi ennél jobb parfümöt szagoltam már ami fele ekkora hype-ot nem kapott. Egy fokkal talán jobb számomra a fejfájdító Olympeánál de sosem tudnám hordani.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Tella

2017. július 23.

Azt mondják tucatillat. Mivel én állandóan a munkahelyemen vagyok és leginkább férfiakkal találkozom, nem mondatom azt, hogy mindenkin ezt érzem ☺ Már szerintem amúgy is lecsengett ez az illat, nekem is pár éve volt. Az a hűhó körülötte... A nagy hűhó semmiért... Körülbelül. Számomra teljesen semmitmondó, jellegtelen. Alig vártam, hogy elfogyjon. Paco sokkal jobb férfi illatokban. A női vonal nagyon gyenge. Virágoska-gyümölcsöske illatocska. Már a vélemények sokasága szerint is tömegillat. Nem kellemetlen, nem irritáló, ezért kap 2 csillagot.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

leila0803

2017. július 16.

Nagyon finom gyümölcsös, virágos, mézes illat. Kicsit talán van egy lekváros érintés is rajta, de ez is előnyére válik. Egy nagyon kellemes viselet, elegáns, romantikus. Én kiérzem a pacsulit is belőle, mint az alapot, az teszi szerintem igazán úgymond "szexi" parfümmé, bármit is jelentsen ez. :-) Én azt értem alatta, hogy van benne egy ilyen megfoghatatlan vonzerő, hogy csak szagolgatnám a bőrömön. :-)
Édes, kellemes, hihetetlen jó kompozíció habár előítélettel indultam neki, teljesen megfogott.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Axyka04

2017. július 10.

Imádom az illatát! Karakteres, de nem fojtogató. Egy igazán nőies, kellemes illat; és egész nap tartós.

Axyka04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Erika80

2017. július 7.

Hát nekem ez egyáltalán nem illik az egyéniségemhez. Szörnyen erős, erőszakos és torokkaparó illat, legalábbis kifújást követően mindenképp. Bár a bőrömet később szaglászgatva sem vált számomra finommá. Aztán körülbelül 2 óra múltán már híre-hamva sem volt rajtam. Bár nem is bántam.
Tudom, kinek a pap, kinek a papné... Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz az illat, így hát én meg is hagyom a rajongást azon nőtársaimnak akik szívesen használják.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

ami2015

2017. július 6.

Próbáltam ezt az illatot több alkalommal is, mintám is van belőle. Kivétel nélkül minden alkalommal megfájdult tőle a fejem, pedig bírom az erősebb illatokat, de ebben lehet valami, ami taszít is, mert a gyomrom is felfordult tőle. :( Nem is értem... az összetevők alapján tetszenie kellene, de se bőrön, se papíron nem tetszik. Ami a javára írható, hogy alig lehet lemosni.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

senskin

2017. június 29.

Éreztem valakint egy nagyon finom illatot, amit régebben nem kedveltem ugye. Nagyon intenzív, szexi illat. nem igazán lehet kibújni alóla, mert rabul ejti a használóját, a vadat és a férfit is. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Verus417

Korcsoport: < 18
2017. június 20.

Nagyon tartós,kellemes,karatkeres női illat. Szeretem. Inkább az őszi/téli "kollekcióm" része.

Verus417
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)