KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paco Rabanne

Ár:   11490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 12900 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Kapható 50 ml-s és 80 ml-s kiszerelésben is!
Ár: 11490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 9000 , Eladó: Yvette89
Állapot: 80ml háromnegyedig van, Helyszín: Kiskőrös, fizetés: Banki utalás után postázom/személyes
Paco Rabanne ,Armani,S.J.P.,Tesori
Ár: 1000ft.-tól,illetve csere is szóba jöhet , Eladó: momo16
Állapot: Használt üvegesek, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Kizárólag személyesen

fodoranett7

2018. május 31.

Imádom, egy fújás és egész nap még fürdés után is érezhető az illata. Abszolút kedvencem!!!!!

fodoranett7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

leila0803

2018. február 26.

Nagyon finom gyümölcsös, virágos, mézes illat. Kicsit talán van egy lekváros érintés is rajta, de ez is előnyére válik. Egy nagyon kellemes viselet, elegáns, romantikus. Én kiérzem a pacsulit is belőle, mint az alapot, az teszi szerintem igazán úgymond "szexi" parfümmé, bármit is jelentsen ez. :-) Én azt értem alatta, hogy van benne egy ilyen megfoghatatlan vonzerő, hogy csak szagolgatnám a bőrömön. :-)
Édes, kellemes, hihetetlen jó kompozíció habár előítélettel indultam neki, teljesen megfogott.

Update: Nem is emlékeztem, hogy már írtam róla, de igen, abszolút finom és csábító. :-) Kis mennyiségben szerintem teljesen irodabarát, nagy mennyiségben party illat is lehet. Annyira komfortos illat és elbűvölő.

Abszolút nem tucat, szerencsére már kiment a divatból. ;) Nagyon kevésszer érezni már az utcán vagy bárhol, és egyébként is bőrkémia függően alakulnak a parfümök szerencsére. :)

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Pocok96

2018. február 25.

Anno mikor megvettem nem is tudtam, hogy mennyire "divatos" illat. Nem szoktam reklám miatt parfümöt venni...kipróbálok több tucatnyit és úgy választok illatot. Ez volt akkor az első amit próbáltam, megtetszett és már vittem is magammal a pénztárhoz. Nagyon sokáig kitartott, most fogyott el és már tervben van az újra vétele! Nagyon dögös, nőies, kifonomult illata van, szerintem munkahelyre/randira/hétköznapokra mindenhova tökéletes!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Lory

2018. február 25.

Egyszer minden véget ér....ahogyan véget ért a tömeghisztéria ezen illatköltemény körül is.Mára már nem akarja magáénak érezni boldog-boldogtalan.Nem vakarom le magamról,hogy a népszerű tömegillatokat lepontozó kedvemben vagyok,nemrég írtam Nina Ricci Ninájáról is de pl.a Light Blue megmenekül mert már régen megírtam róla a véleményem :)))Szóval Lady Million: kicsit lecsendesült a hype körülötte,sőt már el tudnak telni hetek is,hogy nem érzem meg senkin,ami nagy szó,mert pár éve ugyanez max. napokban volt mérhető.Kicsit érthetetlen módon duzzadt tetemesre a rajongó tábora.Annyi parfüm közül lehet választani,nem világos,hogy tetszhet ugyanaz az illat szinte mindenkinek.Egyik férfi ismerősöm ennek a parfümnek a fénykorában dolgozott egy külföldi vendéglátó hajón.Ő mesélte,hogy a női személyzet körében,nagyítóval kellett keresni azt a hölgyet,aki nem ezt a parfümöt használta.A bolgár szobalányoktól kezdve,a magyar pincérlányokon át,a vendég német turistákig mindenki.Szerinte egyszerűbb lett volna reggelente az ébresztő után sorba állítani a személyzetet és valami kannás kiszerelésből végig locsolni a megjelenteket :))
Unalomig lett sztárolva ez az illat,már nem lehet egyediségről beszélni amikor tömeges használatban van.Amúgy nem lett volna rossz ez a kis virágos-mézes illatocska,bár ezer meg egy jó és tőle jobb illat is van/volt a piacon.Személyszerint én alapjáraton sem kaptam volna fel rá a fejem de így,hogy ennyire tucat és mindenki illata lett,így pláne nem.Ahogy Nináról leírtam,ide is leírom,hogy akinek valóban tetszett és nem másokat utánozva vagy divatból vette meg,annak sem tud a signature illata lenni.Ami mindenki illata ,az nem lehet senki illata.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

ndorisz1996

2018. február 8.

A gimiben az egyik barátnőm volt "beleszerelmesedve" ebbe az illatba, nekem ott még nem igazán nyerte el a tetszésem. Ahogy idősödtem, komolyodtam, egyre jobban tetszett, így vennem kellett nekem is egyet, Nagyon szeretem. Tartós, nyilván nem mindennapi illat.

ndorisz1996
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

annajeney

2018. január 11.

Ez a parfüm az, amiből hamar ki lehet ábrándulni. Néhány éve vettem 50 ml kiszerelést, el is fújkáltam, szerettem is. Majd újravetem, de már alig-alig nyúltam hozzá. Megfojtott napközben, el is adtam. Majd eltelt egy kis idő és ismét megéreztem valakin aki jó nagy dózisban locsolta magára. Gondolkoztam, hogy vajon mi ez a szag? Annyira ismerős volt, de nagyon facsarta az orrom. Rájöttem: Lady Million. Ma már a világból ki lehetne kergetni vele. Kezet foghatnak a Chloé EDP-vel. Túlárazott (és hypolt) pacsulik.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

wiky0210

2017. december 27.

Az egyik kedvenc téli parfümöm lett. Eleinte én sem éreztem, hogy különleges lenne, hiába szagoltam a tesztereket, nem igazán jött be. Ismerőseim is használták és rajtuk sem tetszett igazán, valamint a városban járva is elég sokszor megcsapott az illata. Mivel nem értettem a nagy felhajtást ezért kipróbáltam magamon is és az első pár percben nagyon nem tetszett. Majd egy kis idő után viszont eszméletlen jó illata lett rajtam, ami egész nap érződött. Gyorsan vettem is egyet és a mai napig mások is megjegyzik, hogy milyen jó illatom van.

wiky0210
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Barbi77

2017. december 8.

Ezt az illatot a kolléganőmön éreztem először. Teljes mértékben el voltam ájulva tőle és azonnal tudni akartam, hogy mi is ez??? Meleg, vibráló, nőies illatnak tituláltam, egyszersmind bujának és tisztaságillatúnak, enyhe szexuális felhangokkal. Természetesen a lehető leghamarabb be kellett szerezni egy Lady Milliont. Aztán, ahogy magamra fújtam, valahogy elmaradt a várt hatás. Rajtam illékony, jellegtelen és igazából semmilyen nem volt és mások sem jegyezték meg, hogy "hű, de jószagú vagy", mint az előző parfümjeim esetében (DG - Light Blue, Moschino - Love).
Persze ez nem a parfüm hibája, valószínű az én bőröm kémiája olyan, hogy rajtam jellegtelen marad akkor is, ha óránként fújom magamra. Így most van egy majdnem teli üveg parfümöm feleslegesen. :(
Nálam ez a méregdrága parfüm csupán 2, azaz kettő csillagot érdemel.

Barbi77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Nálam ez a méregdrága parfüm csupán 2, azaz kettő csillagot érdemel.

Gizus999

2017. október 19.

Csatlakozom azokhoz, akik szerint egy jellegtelen, nagyon tucat illat, ami szerintem messze van a karakterestől. Sokkal kellemesebb, és eredetibb illatú pafündeokat lehetett kapni a 80-as években.

Gizus999
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

livica33

2017. október 10.

Ez a parfüm nagy kedvencem volt régebben, tartós, nőies, szexis meleg finomság. Alig kellet belőle fújni és egész nap éreztem magamon az illatát.

livica33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)