KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2012. május 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13490 Ft

A Prada Candy azonnal magával ragad – tiszta élvezet vadító csomagolásban. A pink és arany robbanásszerű találkozásával a Prada Candy egy merész világba repít el minket, megmutatja a Prada nőiesség egy új oldalát, ahol a több tényleg több és a lényeg a túlzás. Az extrémitást helyezve a középpontba, a Prada Candy abból a vágyból fejlődött, hogy minden helyzetből a maximumot hozzuk ki, valami teljesen újat, váratlant alkossunk. Most kell, hogy vakmerőek, merészek legyünk és szenvedélyesen éljük az életet.

Ár: 13490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEK!! Prada Candyt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dalma92

2018. május 7.

Nincs itt semmi ugyuli-bugyuli-kendike-cukika-mukika-hörpiszörpi. Rajtam igazi finom nyári komfortillat, mostzuhanyoztam, hintőporos frissesség. Néha egészen hozza az Infusion sorozat púderes finomságát.
Vagy rettentő elbaltázott a marketing, vagy pont megfelelő az általános ízlést tekintve.

Persze az én bőrömön. Máson lehet attól még válogatni az első mondatom jelzőiből.

dalma92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Dudu195

2018. április 13.

Lassan elfogy sajnos :( ajándékba kaptam és egyszerűen odavagyok érte. Egész nap szép kellemesen,nem tolakodóan illatozik a ruháimon. Biztosan újraveszem. Az üvege is nagyon tetszik.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

UPanda

2018. március 19.

Az első parfüm, amit újra és újra vásárolok. Prada Candy az én illatom. Bőrközeli, nem húzok illatfelhőt magam után, de aki a közelemben tartózkodik, megjegyzi, hogy mennyire kellemes, nem tolakodó illat.
Édes, de semmi köze a Pink Sugarhoz! A Candy egyszerű és elegáns parfüm. Nálam 5 csillag

UPanda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

kvin

2018. március 10.

Mintában jutottam hozzá az illathoz ajándékként, és hiába vagyok nagy híve a márkának, tudtam, hogy nem az én illatom. A maga cukrosságával, harsányságával, színeivel - pink és arany -, nagyon nem én vagyok. Egy up-to-date, nagyvilági, társaságkedvelő Manhattani nőhöz tudnám elképzelni, amolyan Szex és New York-os, édesen cukorkás (hiszen ez most a divat), de nem fojtogató és émelyítő, hanem kifejezetten könnyed, kifinomult, divatosan elegáns felhőcske. Ajánlom annak, aki szereti az édes illatokat.
Én nem, ezért nem adok rá max. csillagot.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Én nem, ezért nem adok rá max. csillagot.

zsofi207

2018. február 27.

Körülbelül 4-5 éven át ez volt AZ illatom, mindig én voltam "Az ördög aki Pradat visel" :-) Magamon az édeskés parfümöket preferálom és ez volt az abszolút befutó. Kellemes púderes, karamelles illat, mégsem az a fojtogatós édes. Imádtam, de az egyetlen hibája rajtam, hogy sosem volt túlságosan tartós. Két fújást használtam reggelente, de délutánra nem éreztem, csak akkor erősítettem meg plusz egy fújással, ha estébe nyúló programom volt, s akkor kitartott egész napra. A tartóssága miatt, most lecseréltem. (YSL Black Opiumra)

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Bettu

2018. február 22.

Müllerben kaptunk belőle illatmintát. Nem rossz parfüm, de annyira nem az én illatom, nekem kicsit édes.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Kremcica

2018. február 3.

Nálam valahogy kimaradt a Candy-mánia mikor piacra dobták. De visszagondolva nem is használta körülöttem senki, legalábbis drasztikus mennyiségben biztosan nem. Úgyhogy most úgy éreztem pótolnom kell a hiányosságot, először parfümériában szaglásztam de valahogy nem sokat éreztem a papírcsíkra fújt parfümből. Úgyhogy pár hete mikor egy kisebb üveges mennyiséget láttam itt a KM-én rácsaptam (innen is köszönet RoodGirl-nek). Nem is értem hogy lehet a Pink Sugarhoz hasonlítani, az egy vegyi bomba égett cukorral semmi mással. Ellenben a Candy egy igazi fiatalos bájos karamelles-púderes finomság, mondom mindezt én aki nem szereti a karamellt... Közel sem olyan édes és erős mint egy Angel vagy LNT parfüm, de a sokak által kedvelt LVEB is messze-messze lekörözi. Rajtam relatíve tartós kb 5-6 óra, de nagyon bőrközeli még több fújással is. Számomra, puha meleg beburkolódzós illat nincs benne semmi feltűnő, kiabáló, talán pont azért tetszik mert mostanában a nagyvadakat használtam. :D Viszont annyira nem lett kedvenc hogy újravásároljam, annyira nem fogott meg.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

vidus3

2018. január 31.

Annyira imádom! Finom illat. A ruhámon még akkor is érzem, mikor dobom be a mosógépbe. Az árával nem vagyok kibékülve, de megéri nekem.

vidus3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 31.

Manhattanlove

2018. január 13.

Szamomra ez A PARFUM. Par evvel ezelott egy mintam volt belole, es rogton beleszerettem. Orult gyujtogetesbe kezdtem es meg is vettem magamnak. Szerencsere az en borommel egy finom, puderes illatot hoz letre, amit imadok. Reggel befujom vele magam es meg este is erzem. Nem hasznalom minden nap, foleg esemenyekre, vagy ha nagyon jol ebredek :D mindig lesz belole a polcomon, az tuti ❤️❤️❤️❤️

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

ReiraShiver

2018. január 2.

Nagyon szeretem az illatát, nem a leg tartósabb, de valóban finom édes, cukros. :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Coumarin, Isoeugenol, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol