KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2012. május 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13490 Ft

A Prada Candy azonnal magával ragad – tiszta élvezet vadító csomagolásban. A pink és arany robbanásszerű találkozásával a Prada Candy egy merész világba repít el minket, megmutatja a Prada nőiesség egy új oldalát, ahol a több tényleg több és a lényeg a túlzás. Az extrémitást helyezve a középpontba, a Prada Candy abból a vágyból fejlődött, hogy minden helyzetből a maximumot hozzuk ki, valami teljesen újat, váratlant alkossunk. Most kell, hogy vakmerőek, merészek legyünk és szenvedélyesen éljük az életet.

Ár: 13490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEK!! Prada Candyt
Ár: Megegyszés szerint , Eladó: CandyAngi
Állapot: Új, használt, eredeti, Helyszín: --, fizetés: Bármi
Prada Candy 50 ml
Ár: 11000 forint Foxposttal vagy Postán maradóként , Eladó: Zsuzsi216
Állapot: kipróbált, 5 fújásnyi hiánnyal, Helyszín: Szentkirályszabadja (Veszprém), fizetés: Banki utalás után Foxpost-tal tudom küldeni (Postán maradóként)

Lilcii

2017. július 17.

Egyszerűen egy nagy kérdőjel számomra ez az illat. Olyan semmilyen, de az is inkább a rossz értelemben.. Egyhangú, édes, és mindemellett szinte alig érzem.. Lehet már az orrom kezdi feladni a szolgálatot, de ez akkor is egy csalódás úgy ahogy van.

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

ami2015

2017. július 6.

Szeretem az édes illatokat, amiatt vettem belőle mintát. Rajtam ez nagyon gyengus, alig érezni, bár maga az illat tetszene, de én szeretem egész nap magamon érezni a parfümöm és ez sajnos nem az a típus. :(

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

senskin

2017. június 17.

Dobostorta illatú parfüm. Még azt sem mondom, hogy rossz, de bőrre nem fújnám. Illatosítónak még elmegy, de ahhoz meg túl drága.
Ennyi pénzt egy kis vaníliás karamellért nem adok, arra megvannak az igazán finom parfümök. Nem mondanám extrém illatnak, inkább csak fantáziátlannak.
Vegyünk elő egy kis cukrot, egy kis tejszínt és a konyhafeeling beindul. Csak mosolygok a tejkaramellás tejen. Nem tudom komolyan venni, hiába gondolja magát merésznek, az élet megédesítőjének. Egy kis égetett cukor a bőrön, semmi más.

.... So-so, ez parfümnek édeskevés.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

.... So-so, ez parfümnek édeskevés.

Anne74

2017. május 16.

Kipróbáltam s hálát adtam , hogy nem vásároltam meg vakon... (mint általában sok mindent)
Nagy csalódás... :(

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Nagy csalódás... :(

dorottya96

2017. május 14.

Ez egy olyan illat volt számomra, amit egyszer régen kipróbáltam, és tetszett. Mikor belekerült a kosaramba nem is nézelődtem más után- tudtam, hogy ez kell. Hoztam is haza egy 50ml-es változatot, aztán mikor hazaértem lehidaltam, hogy ez mennyire borzalmas.. Igazi nagyi illatnak tartottam, aztán úgy negyed óra elteltével megcsapott az a finom púderes illata, ami ellenállhatatlan. Kísérletezgettem vele, hogy hogyan is mutat a legjobban és ez tényleg a tipikus belefut az ember az illatfelhőbe attrakcióval válik tökéletessé. Letisztult, nőies és nagyon megkedveltem. A tartósságával akadnak problémáim, bár szerencsére csak egy fújás kell belőle.

Update: nem akartam elhinni, de megromlott! Még 2 éve sem használom de megromlott!!! Hiába a douglasban vásároltam....2 év. Még egy sima avonos illatom sem romlott meg soha! Ez meg?! Hihetetlen.... el is szineződött rendesen és ragad.. sôt az egyik felsőmet is megfogta. Nagy szerencse, hogy csak itthonülős hirtelen felindulsból magamra fújós napom volt... vigyázzatok vele! Hiába az illata, ha egyszerűen ilyet képes produkálni. 1 csillagot sem adnék neki ezek után.. felháborító egy ilyen márkától

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

pampika

2017. május 11.

Örök kedvenc!!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Örök kedvenc!!

emeseee6

2017. április 17.

2016 szept:Imádom,pedig nem vagyok kifejezetten édes illat párti.De ez elsőre megfogott,nem hányingerkeltően édes,hanem nagyon kellemes.És igazán tartós :)

Up:Ma hosszú idő után magamra fújtam ismét. Most is tetszik,de már annyira nem ,mint régebben. Talán az zavar,hogy semmit nem változik,elejétől a végéig ugyanolyan. Talán csak megváltozott az ízlésem,vagy csak túl sok szuper parfümöt ismertem meg mostanság. (Mostanában lángolt igazán fel a parfümmániám.) Négyre módosítok,ötöt csak a kedvenceim kapnak,ez már nem fér be közéjük.De lejjebb sem akarom pontozni,most hogy ezt viselem felelevenedtek a szép emlékek,ez volt a bulis parfümöm a nagy bulis időszakomban. Jó visszaemlékezni vele.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Sundiboszi

2017. április 13.

Égetett cukor de mégsem karamella, nem tudom, nem tetszik... Azt hittem dögösebb illat, nincs benne egy csepp rafinéria sem, az elejétől a végéig ugyanolyan, szerintem minden nap hordani besokallna tőle az ember...

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

angelina69

2017. április 7.

Pici minta. Mert ugyebár a kíváncsiság nagy úr. Hááát. Nem is tudom... azaz ... Furcsa, hogy ezt mondom, de nem vágott orrba, nem okozott hányingert, fejfájást. Szépen ott csücsült a kezemen kellő intenzitással, nehogy érezhetetlen maradjon. Rajtam furcsán édes. Hülyén hangzik tudom, de nem az a szirupos-karamellás édesség bontakozott ki a bőrömön. Mondhatni kellemes, kicsit visszafogott karamellás édeskés illattá vált. Valamelyest egysíkúnak tartom. Négy óra elteltével még mindig jól érezhető. A magam részéről inkább hűvösebb időben hordanám (ha tetszene annyira, hogy megvegyem, de annyira azért nem tetszik), mert a melegben ki tudja, hogyan járnék vele. Nem állok be a rajongói táborba, de nem is fogom lepontozni, annak ellenére, hogy nem az én stílusom.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 7.

Cynthia99

2017. február 5.

A Müllerben nézelődtem és mivel sokat hallottam már erről a parfümről,megszagoltam. Ráfújtam a csuklómra és egyáltalán nem tetszett. Később amikor haza felé tartottam elkezdtem szagolgatni a kezemet és egyre jobban megtetszett az illata,mire haza értem teljesen beleszerettem ebbe az illatba. Nincs vattacukor feelingje szerintem,hanem inkább egy nőies,erőteljesebb,fűszeres,édes,de még se annyira illat.

Cynthia99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Coumarin, Isoeugenol, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol