KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2012. május 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13490 Ft

A Prada Candy azonnal magával ragad – tiszta élvezet vadító csomagolásban. A pink és arany robbanásszerű találkozásával a Prada Candy egy merész világba repít el minket, megmutatja a Prada nőiesség egy új oldalát, ahol a több tényleg több és a lényeg a túlzás. Az extrémitást helyezve a középpontba, a Prada Candy abból a vágyból fejlődött, hogy minden helyzetből a maximumot hozzuk ki, valami teljesen újat, váratlant alkossunk. Most kell, hogy vakmerőek, merészek legyünk és szenvedélyesen éljük az életet.

Ár: 13490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEK!! Prada Candyt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Racka

2017. december 16.

Évekig távol tartott a hype, meg a banális név, azonban idén ősszel elszántam magam egy kis édes/gourmand túrára és előítélet nélkül berendeltem egy csomó kifejezetten édes parfüm mintáját. Legnagyobb meglepetésemre a Candy lett a kedvenc (a Candy Kiss-sel tavaszra). Szerencsére rajtam semmi cukros, szirupos absztrakt gejl édesség nem jött ki, sokkal inkább egy krémes, édeskés, púderes komfortillat, a Prada ikonikus íriszével a háttérben. Nincs benne semmi banális, semmi közönséges, viszont sikkes, elegáns, ugyanakkor játékos, könnyed illatélmény bőven. A reklámja viszont szerintem borzalom, örülök, hogy az ismeretség után néztem meg, máskülönben eszembe sem jutott volna, hogy esélyt adjak neki.
Egy szomorúságom, hogy szinte teljesen bőrközeli illat, egyébként egész jó, 5-6 óra tartóssággal (ruhán még tovább tart).

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Erika80

2017. december 16.

Márkanév ide vagy oda, minden hiába, ha az illat nem tetszik. Természetes, hogy nem is tetszhet mindenkinek, így minden nőt más és más illat leng körül és én pedig szeretem érezni a különböző illatkreálmányokat. Nem mondom, hogy nem jó, de számomra egyáltalán nem jelent örömöt ez az illat. Márpedig én egy illatot (legyen az bármilyen névvel ellátott) azért viselek, hogy adjon valami pluszt a napomhoz, kedvemhez, tükrözzön valamit az egyéniségemből. A Candy nem az én stílusomhoz és személyiségemhez illik, ennyi csupán. De aki szereti, viselje bátran.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

mglilla

2017. december 10.

Nagyon nagy csalódás, gyenge cukros, karamellás illat, rajtam kb érezni sem lehet. 2kifújás után tovább adtam...

mglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

micsmics

2017. december 4.

Évekkel a "Nagy Candy láz" lecsengése után szereztem be, múlt ősszel. Az első néhány próba alkalmával nem éreztem semmit. Kifújtam a csuklómra, és kb.2 perc után sehol semmi. De nem adtam fel, kitartásom eredményesnek bizonyult, kibékült a bőrömmel. Nem kell tőle sokat várni, karamell illatú, édes, nagyon édes kis semmiség, szügyig érő ködös őszi napokra. Pont ezért szeretem, semmi bonyodalom. 30 ml épp elég, egyszer kellett ilyen is!

micsmics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

stylo

2017. november 9.

A márka alapján arra számítottam, hogy van benne valami kis csavar. De hiába, én a tömény cukron kívül semmi mást nem érzek. Nincs benne semmi, csak ez az irreális édesség. Még órák múlva sem jön elő valami kis meglepetés. Totális csalódás.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

budaikrisztina11

2017. szeptember 29.

Müllerbe magamra fújtam első benyomás tömény édes valami...aztán napközben éreztem valami nagyon jó illatot és akkor jöttem rá hogy ez rajtam van..ahogy lepárolog nagyon nagyon jó illata van..púderes kicsit édeskés mégsem sok olyan igazi nőcis :)szerelem!

budaikrisztina11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Pünyike

2017. szeptember 25.

Tömény édesség. Nem is értem ezt az illatot. Semmi pézsma, semmi púder.Csak az édesség. Olyan, mint egy cukrászda, tömény süti illat. Csak 5 ml van, szerencsére.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Pr. Nóra

2017. szeptember 8.

Egy kis 20 ml-s üvegem van, ismeretlenül vettem. Én sem tudom minden nap fújni, mert valóban nagyon édes, már-már gejl, a titka a mennyiség. 2 max. 3 fújás egy egész napra elég, nem is kell frissíteni, még este is teljesen érezhető. Kiváncsi vagyok, hogy a téli hidegben milyen lesz, addig is 4 csillag ****

Pr. Nóra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Angel13

2017. augusztus 17.

Nagyon finom, sokan megdícsérték és megkérdezték mit használok. Igaz figyelek a mennyiségre is amit magamra fújok, nem viszem túlzásba. :-)
Ez a parfüm lenyűgöző, később kissé púderes illatá szelidül. Nagyon tartós.

Angel13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Ez a parfüm lenyűgöző, később kissé púderes illatá szelidül. Nagyon tartós.

Oceanb

2017. augusztus 17.

Szerelem:)

Oceanb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Szerelem:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Coumarin, Isoeugenol, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol