KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2016. november 1.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington Keratin professzionális védelmi technológia lényege: a Remington S8590 hajvasaló lapjaira mikro kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs keratinos bevonatot visznek fel. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami egészséges és bársonyos hajat eredményez. A Remington keratinos hajvasaló a simító lapba beépített hővédő szenzor segítségével folyamatos visszajelzést kap a haj nedvességtartalmáról, a hajvasaló így szabályozza az optimális hőfokot. A Remington Keratin Therapy Pro hajvasaló így 57% -kal több védelmet nyújt a haj károsodásával és töredezésével szemben.

• 57% -kal több védelem a haj károsodásával és töredezésével szemben
  • Keratin védelmi technológia: újgenerációs kerámia bevonatú Remington hajvasaló lapok keratinos mikro kondicionálással, exkluzív hővédő szenzorral. Keratinos hajvasalás!
  • Hővédő szenzor ki-, bekapcsolás; jelző LED
  • Digitális kijelzés, 5 beállítási lehetőség: 160°C - 230°C
  • 15 mp-es felmelegedés – ez a Remington hajvasaló pityeg, ha elérte a megfelelő hőfokot
  • 110mm hosszúságú, rugalmas kerámia, és keratin kondicionáló hajvasaló lapok
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Biztonsági retesz
  • Ez a Remington hajvasaló automatikusan kikapcsol egy óra működés után.
  • Elegáns hőálló táska
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Körbeforgó vezeték

Az újgenerációs kerámia bevonatnak köszönhetően, ez a Remington hajvasaló kétszer kíméletesebb és háromszor kopásállóbb -összehasonlítva a hagyományos kerámia bevonatos hajkisimítókkal. A simább hajvasaló lapok, és a keratin terápia által a hajvasalás kevésbé károsítja a hajat.

Ár: 15000 , Eladó: MatyasErika
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges. Postával előre utalás után tudom küldeni.

kismaki

2018. június 26.

Évek óta megvan a hajvasaló, minimális kopás érzékelhető a belső felületen, de még így is bőven jó. Puhává teszi a hajam a mai napig, nagyon szeretem hogy gyorsan felmelegszik, csipog ha készen áll és automatikusan kikapcsol (sajnos néha elfelejtem kihúzni, de szerencsére még nem égettem le a lakást) .

kismaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Amanda90

2018. május 25.

Vagy 10-13 éves remingtonról váltottam erre. Jobban vasal, tény és való, viszont nekem nem akkora durranás mint vártam. Mindenki, mindenhol ezt ajánlotta, ezért is választottam ezt. Viszont a barátom Pearl kiadásával sokkal jobban szeretem vasalni a derékig érő dús hosszú hajamat. :( Ennél nem szeretem, hogy középen van egy csík/megszakítás a simítólapon és nem is vasal olyan szépen. :( A hajam ugyanúgy törik.

Amanda90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

nsofie

2018. március 29.

Egy időben minden áron egyeneset szerettem volna csinálni göndör hajamból, ebben ez a kis csoda lett a társam. Igényes kialakítású, gyorsan melegszik, és tökéletesen ki tudtam vasalni a makacsabb tincseket is. Kb. 3-4 éve van meg, még soha nem volt vele probléma. Maximálisan megéri a pénzét, könnyen szállítható, és hullámokat is szépen lehet vele csinálni.

nsofie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Fancs016

2018. március 25.

Én is a régi remington hajvasalómat cseréltem erre.
Csak jót tudnék írni róla. Hamar felmelegszik , pillanatok alatt szep egyenes hajat tudok varázsolni vele.Hajvasalas utan szep fenyes lesz tőle a hajam és napokig tart az egyenesség. Szóval nálam 5*.

Fancs016
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Én is a régi remington hajvasalómat cseréltem erre.

GeoNautic

2018. március 18.

Ez egy professzionális, baromi drága termék, alapjáraton azt gondoltam, csak fodrász vesz ilyet, de aztán úgy alakult, hogy beruháztam rá. Brazillal egyenesített, hosszú hajam van, két kezelés között viszonylag gyakran kell rásegítenem hajvasalóval, és hát nem egy full extrás termék volt az elődje, azt megtartottam utazósnak, ezt pedig nagyon megszerettem. Lehet állítani a hőfokot, aminek én külön örülök, és rendkívül selymessé, puhává teszi a hajat. Én úgy használom, hogy mosás után hővédő sprayvel befújom, félig megszárítom, és még nedvesen átvasalom (persze nem a legmagasabb hőfokon), ettől extra fényt kap, ilyen végeredményt korábban még szalonokban sem kaptam, szóval aki megteheti, bátran ruházzon be egy ilyen szerkentyűre, nem fogja megbánni!

GeoNautic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

NayBridgett

2018. március 14.

Ez a hajvasalo csoda.
Mikor megvettem kivasaltam a hajam, kb 3 percembe tellett. Gyonyoru, fenyes, sima es egyenes volt a hajam. Utana nem is kellett hozzanyulni, mert egyenes maradt napokig.
Mikor kovetkezonek hajat mostam, alltalaban akkor megint kiegyenesitem, mert hajmosas utan, ugy nez ki mint a szenakazal, elkezdtem szaritani a hajam, es kepzeljetek el, olyan szogegyenesre szarat meg, mintha kivasaltam volna. Hozza sem kellett nyulni a hajvasaloval! Es nemis csak hogy szog egyenesre, de olyan volt a hajam, mintha hajpakolast tettem volna ra! Hu a nevehez, nem veletlenul Keratin Therapy! Raadasul 15 mp alatt felmelegszik, gondoriteni is kivaloan lehet vele, automatikusan kikapcsol egy ora utan!!! IMADOM

NayBridgett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Ez a hajvasalo csoda.

udyanna

2018. február 26.

Nagyon sokat olvastam róla én is mielőtt még két évvel ezelőtt kitaláltam, hogy ezt szeretném karácsonyra.
Vastagszálú, nagyon dús, hullámos hajam van, amivel az előző babyliss hajvasalóm nem tudott mit kezdeni, fél órákat szarakodtam vele mire egyenes lett a hajam... :(
Ez a hajvasaló viszont egy csoda. 10 perc alatt megvan és a következő hajmosásig garantáltan szögegyenes, puha, selymes, csillogó a hajam.
Természetesen hővédő sprayt is használok (syoss keratin heat) a kettő együtt még jobb.
Töredezettséget sem tapasztaltam, de tény, hogy féltem a hajam, így két havonta ha vasalom... (szerencsére hullámos állapotban is szép :D)
Szerintem akinek ilyen paraméterekkel rendelkező haja van mint nekem is, bátran vegye meg. ;)
A táska meg csak hab a tortán! :D

udyanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

A táska meg csak hab a tortán! :D

anami91

2018. február 16.

Lassan 2 éves lesz ez a hajvasalóm, és még mindig szuper! Mindig is remington párti voltam, és nem is nagyon tudnak csalódást okozni. Érdemes neten szétnézni az árakat illetően, mert én kb 40%-al olcsóbban vettem, mint az itt feltüntetett ár!! :) Mint minden havasalónál , ajánlott hővédő krémet használni, de enélkül sem töri annyira a havégeim, mint a régebbi hajvasalóim :)

anami91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

SimonKrisztike

2018. január 22.

Szó_szó... 😑nyáron vettem a sok jó vélemény alapján, azóta próbálkozom vele. A második Remington hajvasalóm amitől nem dobtam hanyat magam. A régebbi Babyliss hajvasalóm sokkal szebb végeredményt ad ionos technikával. Sokkal vékonyabb így jobban hozzáférek a tincseimhez.
Ezzel a Remington hajvasalóval fél-óra alatt visszaugrik az "éppen hogy csak hullámos hajam" hiába húzom ki a hajam hajszárítás közben és használok hővédő szert is.
Szóval nem egy nagy szám. Sokkal olcsóbban lehet jobb hajvasalót venni, ennyiért pedig inkább egy professzionálisabb darabot...

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Lisa100

2018. január 10.

Előtte egy Babylissem volt, ami egy reggel "elromlott"(csak kábel gond volt, mint utólag kiderült) és ezen felbuzdulva megrendeltem álmaim hajvasalóját, azaz ezt a Remington pro-t.
RENGETEG pozitív véleményt olvastam a neten róla.
Na most, nekem semmi extrát nem csinál 200 fokon sem! Ha pedig igen, 20-30 percig tart. Pont mint a korábbi Babyliss, de az legalább 1-2 napig kitartott, azzal 160 fokon vasaltam-annak tudtam be. Vékony szálú hajam van, enyhén hullámos.Vasalás előtt körkefével kiszárítom, hogy biztosan rugalmas és selymes legyen. Most 4 óra telt el a vasalás óta és az alul 5 cm hajam már újra az eredeti hullámjában pompázik.
Mit csinálhatok rosszul? 15 éve vasalom a hajam, és mindig a vasalóra fogtam, hogy nem fodrász minőségű lett. (mert a fodrász csodásan meg tudja csinálni).

UPDATE: megfigyeltem, ha a hajam nem vasalom egy ideig és jobban ápolom (pl szilikonos terméket nem használok, sampont váltok, kizárólag kókuszolaj pakolást teszek rá) akkor sokkal szebb vele a vasalás és tartósabb. Plusz nálam még a vágási technikától is függ. Egy szó, mint száz, semmivel nem tud többet mint a régi Babylissem, így maradok annál.

Lisa100
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

RENGETEG pozitív véleményt olvastam a neten róla.