KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Remington

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2016. november 1.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington Keratin professzionális védelmi technológia lényege: a Remington S8590 hajvasaló lapjaira mikro kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs keratinos bevonatot visznek fel. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami egészséges és bársonyos hajat eredményez. A Remington keratinos hajvasaló a simító lapba beépített hővédő szenzor segítségével folyamatos visszajelzést kap a haj nedvességtartalmáról, a hajvasaló így szabályozza az optimális hőfokot. A Remington Keratin Therapy Pro hajvasaló így 57% -kal több védelmet nyújt a haj károsodásával és töredezésével szemben.

• 57% -kal több védelem a haj károsodásával és töredezésével szemben
  • Keratin védelmi technológia: újgenerációs kerámia bevonatú Remington hajvasaló lapok keratinos mikro kondicionálással, exkluzív hővédő szenzorral. Keratinos hajvasalás!
  • Hővédő szenzor ki-, bekapcsolás; jelző LED
  • Digitális kijelzés, 5 beállítási lehetőség: 160°C - 230°C
  • 15 mp-es felmelegedés – ez a Remington hajvasaló pityeg, ha elérte a megfelelő hőfokot
  • 110mm hosszúságú, rugalmas kerámia, és keratin kondicionáló hajvasaló lapok
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Biztonsági retesz
  • Ez a Remington hajvasaló automatikusan kikapcsol egy óra működés után.
  • Elegáns hőálló táska
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Körbeforgó vezeték

Az újgenerációs kerámia bevonatnak köszönhetően, ez a Remington hajvasaló kétszer kíméletesebb és háromszor kopásállóbb -összehasonlítva a hagyományos kerámia bevonatos hajkisimítókkal. A simább hajvasaló lapok, és a keratin terápia által a hajvasalás kevésbé károsítja a hajat.

Aylawitch

2017. augusztus 12.

Kb 1 évvel ezelőtt nagyon olcsón, kb. 4000,- forintért vásároltam egy PHILIPS HP8349/00 hajvasalót. Óóó a dizájnja nagyon megfogott, komoly kis gépnek tűnt, pláne az előző gagyi kis Scarlet hajvasalómhoz képest! :D El is kezdtem gyorsan használni. Időközben volt 3 szőkítésem, tehát a hajamat eléggé meggyötörtem, de a Philips hajvasaló még hab volt a tortán! Teljesen tönkretette a hajam! Legalább 15 cm szépen fokozatosan leégett, letöredezett az 1 év alatt, tehát ahelyett hogy nőtt volna, még rövidebb lett. Mivel nagyon sokat költöttem hajápolókra havi szinten, tudtam, hogy csakis a hajvasalóval lehet a gond. El is kezdtem SOS-ben egy másikat beszerezni. Jött a google és a KM oldal. Ekkor találtam rá erre a remek kis hajvasalóra. Mindenhol csak jókat olvastam róla, még külföldi oldalakon is, ezért másnap be is szereztem.
Eddig 3x használtam, de a tönkretett, kiszáradt, sprőd hajam vasalás után puha és csillogó lett tőle! Természetesen azért még mindig van nyoma a Philips hajvasaló munkájának, nem tud csodát tenni ez a Remington gép sem, de fényévekkel szebb és jobb minőségű a hajam! Imádom! Jövő nyárra talán már megint szép hajkoronám lesz! Én csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a remek kis gépet! <3

Aylawitch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Szucsnori

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 6.

3 éve kaptam és nagyon meg vagyok elégedve vele. Hamar felmelegszik, használata után selymes és fényes a hajam. Egy vasalás után 3 napig teljesen egyenes marad pedig elég hullámos hajam van.

Szucsnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Ev258

2017. július 24.

Ez az első hajvasalóm, kb fél éve van meg, és azóta használom (kisebb-nagyobb szünetekkel, mikor épp nem volt kedvem az egyenes hajhoz - bár újra és újra rá kell jönnöm, hogy az áll jobban...:D). Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Tényleg másodpercek alatt melegszik fel, és nagyon gyorsan megvagyok vele (15 perc kb) annak ellenére, hogy valami döbbenetesen dús és vastagszálú hajam van. Nagyon tartós az eredménye, hetente egyszer vasalom a hajam, hajmosás után, és bőven egyenes-szerű (:D) még a 7. napon is az amúgy erősen hullámos hajam. Bár használom előtte mindig a Schwarzkopf styliste ultimate satin hajegyenesítőjét, szóval lehet, hogy ketten együtt működnek ilyen jól, ezt nem tudom, mert a spray nélkül még sosem próbáltam.
Ja, és egyáltalán nem töredezik jobban a hajam, mint abban az időben, mikor nem vasaltam. Jó, persze ehhez is elvileg hozzájárul a spray, de nem hiszem, hogy túlságosan roncsolná a hajat. Pedig ettől tartottam. De nem.
Éééés elképesztően selymes lesz a hajam a használata után. Ez előtt még sosem tapasztaltam ilyet, hogy ilyen puha legyen.

Ev258
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

dubniczalexandra

2017. július 20.

OMG! A páromtól kaptam, mert elege lett abból, hogy folyton hurcolászom az igen leharcolt Imetec B100-am. Azt kell mondjam életem legjobb vasalója, selymes és fényes lesz a hajam, de ami miatt teljes a szerelem napokig egyenes marad a hajam. Hihetetlen, hogy reggel felkelek és a frizurám még mindig tökéletes, rengeteg időt spórolok vele.

dubniczalexandra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

eveartstar

2017. június 10.

Még az októberi KM kedvencek és a sok pozitív vélemény láttán fogott el a kívánság, hogy én is szeretnék ilyet. Mondtam is a páromnak, hogy mindenféle ruha, meg biz-basz helyett ezt szeretném karácsonyra. Nagyon jó döntésnek bizonyult.. mivel van egy kis hajfétisem.. Félhullámos hajam van, amit formára szoktam beszárítani, de így is van, hogy elfekszem, vagy bekunkorodik, vagy ki, vagy lelapul..stb. Reggel csinálhatom újra...hogy valahogy kinézzek egész nap.
Ezzel a szerszámmal készítve egész nap úgy nézek ki, mintha a fodrásztól jöttem volna. Persze inkább alkalmakkor használom. Egyébként 10-15 percnél nem tart tovább a vasalás. :)

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

GSz

2017. május 4.

15 éves Philips hajvasalómat cseréltem erre, és nagyon jól választottam, gyönyörű fénye van a hajamnak, tökéletes egyenes. Izzasztó edzés után is tökéletes, nem göndörödik be a hajam.
Aqua webáruházban 13,490 Ft, baromi olcsón lehet itt hozzájutni. Vegyétek!

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Aqua webáruházban 13,490 Ft, baromi olcsón lehet itt hozzájutni. Vegyétek!

Jucushh

2017. április 14.

A 10 éves szintén Remington hajvasalómat cseréltem le erre az újabb típusra. Az előzővel is meg voltam elégedve, de már elhasználódtak a lapjai. Több oldalon talált véleményezés után döntöttem a Keratin Therapy mellett. Hosszú, vékonyszálú sötétbarna hajam van, gyorsan zsírosodó tövekkel és száraz hajvégekkel. Hajvasalás előtt a L'Oreal Professionnel Mythic Oil hajvasalásra való krémét használom, hajközéptől egészen a hajvégekig. Hajvasalás után pedig szintén ettől a márkától való olajat rakom fel a hajvégekre. A hajvasaló pár másodperc alatt felmelegszik és nagyon kényelmes a használata. Az, hogy egyenes a haj tőle és tartós... alap amit egy hajvasalótól elvárhatunk. Amit eddig viszont nem tapasztaltam (barátnőknél több típust kipróbáltam), hogy fényesebb a haj felülete, ill. sokkal puhább. Úgy egészében javít a haj minőségén, (nyilván ehhez hozzá segítenek a L'Oreal nem éppen olcsó termékei is) teljesen meg vagyok vele elégedve. Nekem nagy kedvencem lett és remélem, hogy 10 évig ő is kitart mellettem :)

Jucushh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

bélám

2017. április 9.

Remélem sokáig kiszolgál, eddig teljesen megérte az árát. Az ez előtti hajvasalómnál csak egy napig volt kibontott frizurám, frissen mosva. Ezzel 3 napig is. Igaz, h át kell húznom reggelente a hajamat, de csak azért, mert elfekszem.
Én mindig használok olajat a hajvégekre, ezért nem tudom megítélni, h szárít-e.
Én felakasztva tárolom/nám a hajvasalómat. Erre az egy dologra nem figyeltem, amikor megrendeltem.
Nincs a végén lyuk vagy bármilyen alkalmatosság, amivel felakaszthatnám. Ez viszont az én bénaságom, a vásárlás előtt meggyőződhettem volna róla.

bélám
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Én mindig használok olajat a hajvégekre, ezért nem tudom megítélni, h szárít-e.

Kriszti81

2017. március 1.

Sűrű, erős, "oroszlános" hajam van. 9 éves Imetec helyett választottam, ami már nem zár sajnos teljesen. Kb két hete érkezett meg, ez idő alatt háromszor használtam. Fényes, puha lett tőle a hajam!:) Viszont szárítja a végét és nálam nem tartós a hatás.:( De nem adom fel! Még próbálkozunk, ezért a négy csillag.

Kriszti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

romsicsbori

2017. február 14.

Még 2 vagy 3 éve kaptam a szüleimtől karácsonyra, azóta csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni. A készülék és a hozzá járó táska nagyon mutatós és elegáns, nem olyan ormótlan, mint sok másik hajvasaló. Öröm egy ilyen szép hajformázót nap mint nap kézbe venni. Pillanatok alatt felmelegszik és nagyon tartósan egyenesít, még 160-180 fokon is. Imádom! :) Ez a harmadik hajvasalóm, a többi 1-1,5 év alatt kontakthibás, ezáltal menthetetlen lett. Lekopogom, ő nagyon jól bírja a napi igénybevételt.

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.