KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

Rival de Loop Elektromos Arckeféhez pótkefe (soft)
Ár: 900 , Eladó: CBlue
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Pólus centernél.
Ár: 1500 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
MolnarBianka

2017. április 19.

Még januárban jutottam hozzá,de valahogy mindig mellőztem,most viszont mar egy jó ideje használom,gondoltam itt az ideje írni róla. Az árához képest egész jó,sőőt..
Külön tetszik hogy 4 kefét is kapunk hozzá.
A tárolás is praktikus,hála a tárolójának.
Nekem eddig tisztítás közben nem esett le a feje egyszer sem.
Használat után nagyon sima és tiszta az arcom.
Teljesen meg vagyok vele elégedve,amire kitalálták arra tökéletes.

MolnarBianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Külön tetszik hogy 4 kefét is kapunk hozzá.
A tárolás is praktikus,hála a tárolójának.
Nekem eddig tisztítás közben nem esett le a feje egyszer sem.
Használat után nagyon sima és tiszta az arcom.
Teljesen meg vagyok vele elégedve,amire kitalálták arra tökéletes.

barabara

2017. április 13.

Keresztanyumtól kaptam ajándékba, előtte eszembe se jutott volna elektromos arctisztítót venni. Nem is értem miért nem... korábban próbálkoztam mindenféle módszerrel a mitesszerek ellen. Szilikonos arctisztító kefék, ilyen-olyan arctisztító radírok stb, de egyik sem vált be igazán. De kipróbáltam ezt. Hosszú évek óta most először teljesen mitesszer-mentes az orrom, puha az arcom. Már az első használat után. Imádom!

barabara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

evare

2017. március 30.

Ma vettem meg, és az első kézbevétel óta IMÁDOM!
Az erősebb kefe is lágy, de szépen tisztít, kellemesen masszíroz. Szerintem naponta is lehet használni - miért is ne? Attól függ mit viszek fel vele az arcomra. Egész más hatása volt a gél állagú arctisztítóval, mint a habbal, de kipróbáltam a C-vitaminos szérummal is, amit szépen eloszlatott és alaposan bemasszírozott a bőrömbe.
TÖKÉLETES.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.

evare
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 30.

Ma vettem meg, és az első kézbevétel óta IMÁDOM!
TÖKÉLETES.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.

beuska89

2017. március 19.

Akciósan vettem a rossmannba 2000ft-ért! Nem bántam meg, mindennap használom. Én a LA Roche Posay Effaclar arctísztítóval használom!

beuska89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

LunaFlor

2017. március 11.

Tökéletesen működik, az ára alapján pedig 5 csillagot is megérne. Azért vonok le mégis egy csillagot, mert egy kicsit hazudik: nem szabad minden nap használni, ezt a kozmetikusom javasolta (illetve ellenjavallotta), pláne kétszer egy nap. Pláne más mechanikai radírral együtt. Szerinte havonta kettő, de inkább egyetlen alkalommal ajánlatos használni, amikor a PMS időszakban zsíros, nehezen kezelhető a bőr. Viszont akkor szépen letisztítja a bőrömet, így mindent összevetve azért örülök, hogy megvettem. :)

LunaFlor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

xszemyx

2017. március 10.

Nem tudom, hogy tudtam eddig nélküle élni. A normál kefe egy alapos tisztításhoz a legjobb, heti 1-2x fogom használni, a puha fejét pedig a mindennapi szennyeződés eltávolítására. Mindenkinek alapdarab!!! Aki a For Your Beauty manuális arckeféjét durvának találta, annak meg kell vennie ezt, mert ez bár elektromos, sokkal lágyabbak a szőrei. Plusz isteni, ahogy masszírozza az arcot <3

xszemyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

oklaudia

2017. március 9.

Szeretem ez a kis készüléket. Sajnos nincs időm a rendszeres használatra, de ettől függetlenül imádom. Kellemes a használata, puha lesz tőle a bőröm. Ennyi pénzt teljesen megér!

oklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Biababa02

2017. március 8.

Rossmannban vásároltam leárazva 2000 Ft ert.
Imadom az elso pillanatól kezdve. Teljesen megéri az árat. Pici, csajos, es szerintem kifejezetten jól tisztít.
A masszírozó fejjel meg mélyebbre tudom bevinni az esti szérumot.
Tisztítani is könnyen tudom a fejeket.
Remelem sokáig tudom használni :)

Biababa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Rossmannban vásároltam leárazva 2000 Ft ert.
A masszírozó fejjel meg mélyebbre tudom bevinni az esti szérumot.
Tisztítani is könnyen tudom a fejeket.
Remelem sokáig tudom használni :)

little.shana

2017. március 6.

Akciósan jutottam hozzá, ő az első elektromos arckefém. Előtte sima manuális arckefét használtam, ahhoz képest megváltás, pedig az is jobb volt, mint az arcradír vagy más radírozó szivacsok. Nekem nagyon puha bőrt eredményez, anélkül, hogy felsértené. A bőrképem is egységesebb, nekem azért a használata mellett is jelennek meg pattanások, de nem mérgesedik el annyira a helyzet, mint nélküle. A normál fejet heti egyszer használom, a puhát nagyjából minden nap és így bevált, kellemes használni.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

ritusss90

2017. február 27.

Első hasznalat után sima arcbőröm lett. Szerintem beválik. Kicsit durva a normál kefe

ritusss90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.