KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

Rival de Loop Elektromos Arckeféhez pótkefe (soft)
Ár: 900 , Eladó: CBlue
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Pólus centernél.
Nixiii

2017. február 20.

Nagyon szeretem! 1-2 nagyobb pattanás csak mikuláskor szokott kialakulni, de amúgy meg nagyon sok a mitesszerem + tág pólusok. Használtam egyfajta arctisztító géllel, de kicsit buta voltam. A cucc géles állagú volt, kb egy kicsivel többet használtam belőle, mint egy borsónyi, de ugyebár nem habzott. Ebbe beletörődtem, viszont nemrég egy kicsit többet sikerült nyomni belőle. A vizes kefe + a picit több, mint egy babnyi mennyiség meghozta a hatását. Habzott és a pórusokat is jobban tisztította. Amúgy tényleg nagyon jól radíroz. Hiper szuper érzékeny a bőröm, a legkisebb érintésre is olyan vörös, mintha a kozmetikus nyomkodta volna, de ennek a legdurvább keféje sem "bánt". És tényleg olyan sima lesz a használata után a fejem, mint egy bowling golyó. Szóval tényleg szeretem.

Nixiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

borntobe

2017. február 17.

Ajándék ilyen áron, de azért nem egy holy grail. Csak fizikai radírozást tud, amit a magasabb árkategóriás arctisztító kütyük ( pl a Braun) tudnak, a szennyeződések "kivibráltatása" a pórusokból, na az neki nem megy. Nem használom túl gyakran, hiába puha tapintású mindkét fajta feje, nekem picit erősen dörzsizik. Inkább krémes lemosókkal komfortos használni.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

carmenjade

2017. február 16.

Nem rossz kis arctisztító, de a kezdeti lelkesedés után szinte soha nem veszem elő. Közvetlenül használat után puhább tőle az arcbőr, de túl aggresszívnek érzem még a legpuhább fejet is.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

KlaudiaZs

2017. február 14.

Pár hónapja vettem meg, töretlenül használom heti 1-2szer, mikor mélyebb arctisztítást csinálok. Remekül megalapozza a maszkokat és szérumokat, krémeket, amik utána következnek, és reggelre (valamint összességében is) garantáltan simább és szebb a bőröm, mint mikor ezt még nem építettem be a rutinomba. A kefék között én különbséget nem véltem felfedezni, egyik se irritálja a bőröm, a hatásuk nálam ugyanolyan. Viszont nem mindegy milyen arclemosót használok hozzá, van, amivel nincs barátságban az én bőrömön és túlzásba viszi a tisztítást, de kinek mi, ki kell tapasztalni. A fejével nincs gondom, rendesen rá kell nyomni, nem pattan rá az biztos, de sose volt olyan, hogy leesett volna, sőt eléggé meg kell húzzam használat után, hogy lejöjjön róla. Én teljesen áron vettem, de annyiért sem sok szerintem, abszolút megéri, ha figyelembe vesszük, mennyivel drágábbak hasonló kefés tisztítók.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

nmthkitti

2017. február 11.

Az egyik akció alkalmával jutottam hozzá, és egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. Ennyi pénzért meg aztán pláne! Nagyjából két hete használom már, őszinte leszek első alkalommal annyira nem győzött meg, de úgy vettem észre, hogy sokkal egységesebb lett a bőröm amióta használom. Nagyon jól eltávolítja az elhalt hámsejteket és puhává varázsolja a bőrt, én minden nap használom, de nekem nem lett bajom tőle. Olivia holt tengeri szappanjával mosok arcot már nagyon régóta, így én ezzel használom. Nagyon örülök, hogy megvettem bátran ajánlom mindenkinek!

nmthkitti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

szakacsencsi

2017. február 10.

Egy ideje szemezek vele, de most az akciót és a rossmann kártyát kihasználva 1900 ft-ért ajándék volt! Pár napja használom a Balea 3in1 arctiszítóval ami után nagyon puha a bőröm, illetve az Avon Clearskin Blackhead Clearing Daily Cleanser-rel csodát műveltek együtt a miteszereimmel.. el se hittel először, mert maga a krém önmagában ezt nem tette meg! Nagyon örülök hogy megvásároltam a készüléket!

szakacsencsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Betti92

2017. február 7.

Mint sokan mások a mostani akcióban szereztem be én is. Én a balea zselés arctisztítójával használom. Kellemesen megtisztítja az arcom és utána annyira pihe-puha a bőröm. Heti maximum 2 alkalommal fogom használni. Szerintem felesleges lenne beruházni egy hasonló de drágább termékre, tökéletesen teszi ez az olcsó verzió is a dolgát, és nagyon tetszik a kis tároló is amiben adják :)

Betti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Kremcica

2017. február 7.

Update:
Sikerült ha nem is rákattintani de erősebben rányomni a kefefejet, így már nem esett le a tisztítás során. Viszont normál fejjel csak óvatosan, picit kipirosodott a bőröm tőle. Babapopsi bőrt csinál. ;) Megkapja az 5. csillagot.

Február 5.
Én is akciósan vettem, karácsony előtt is szemeztem vele de csak most jött el az ideje. :) Engem már a mérete és a doboza is meglepett, a készülék nem olyan nagy bumburnyák amilyennek gondoltam, kézreálló. A dobozából se spórolták ki az anyagot, kellően masszív (néha a gyenge papírdoboz előrevetíti a belső tartalom minőségét). Valamiért a vélemények között elsiklottam afelett hogy adnak hozzá egy praktikus műanyag tartódobozt benne külön helyet adva keféknek és a készüléknek. Praktikus a tárolás szempontjából. RDL szappanmentes arclemosót vettem hozzá, lehet ezt később majd lecserélem ha találok egy árban jó de bőrkímélőbb arclemosót (pl Balea Med). Az arcomnak a normál kefe sem volt durva, kicsit furcsa érzés de nagyon kellemes ahogy dolgozik a bőrön. Szép simára hozta a bőrömet látszódott hogy tisztább lett, de azt azért nem mondanám hogy csodaszer vagy hogy mitesszereltávolító hatású lenne. Kipróbáltam a dekoltázsomon, ott is hajlamos vagyok a mitesszerekre és kicsit meglepődtem mert ott tényleg kiszedte a csúnyaságok többségét. Egyedüli negatívum: azt hittem rá lehet a kefefejet pattintani, de nem. Csak rárakom és kész. Így persze hogy ahol nem sima a felület (orr, áll) ott leesett róla a fej bármilyen óvatosan csináltam. Összességében elégedett vagyok, hosszú távon szerintem a tisztításával segíteni fog a pattanások megelőzésében. Majd jövök még updatelni pár hónap múlva hogy vált be.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Update:

Február 5.

berni88

2017. február 6.

Amikor megláttam, hogy most akciós ez a kefe, gondoltam megveszem, hasonló funkciójú termékek jóval efölötti áron kaphatóak, és igazából nem érzem egy kötelező darabnak, de mindig győz a kiváncsiságom és a krémmániás függésem.
A bőröm épp beszürkült korszakát éli, olyan betegnek tünök állapotúnak érzem magam, ha tükörbe nézek.Úgyhogy amikor láttam, hogy a dobozon ez a problémamegoldás is szerepel, jött velem.
Alapvetően vizhiányos, de ennek ellenére még mindig pattanásos a bőröm, miteszerekkel és néhol hegekkel.
Rohantam haza, és egy szappanmentes arclemosóval jó alaposan átkeféztem az arcom. Azóta folyamatosan nézem magam a tükörbe, a patijaimnál természetesen kipirosodott a bőröm, olyan kozmetikus utáni az állapot. Az egészséges részek viszont ragyognak, nem tudom másként megfogalmazni, egyszerűen simábbnak, üdébbnek tűnik a bőröm.
Na de mivel egy használat még nem tapasztalat, jövök majd updattel, de addig is 4csillag.

berni88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Valika96

2017. február 5.

Pénteken sikerült beszereznem 2.000 ft-ért.. magam sem hittem el 😃 eddig 2x használtam: 1x a szappanmentes zselével, 1x pedig egy hámlasztóval. szerencsére nekem nem problémás bőröm, csupán extra tisztaságot szeretnék a fejemnek 😃 eddigi véleményem a terékkel kapcsolatban nagyon jó, remélem nem fog csalódás érni! A minősége elég "fura", de ilyen ár mellett ez nem is csoda.. Összességébe ajánlom mindenkinek! :)

Valika96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.