KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

Rival de Loop Elektromos Arckeféhez pótkefe (soft)
Ár: 900 , Eladó: CBlue
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Pólus centernél.
beuska89

2017. március 19.

Akciósan vettem a rossmannba 2000ft-ért! Nem bántam meg, mindennap használom. Én a LA Roche Posay Effaclar arctísztítóval használom!

beuska89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

LunaFlor

2017. március 11.

Tökéletesen működik, az ára alapján pedig 5 csillagot is megérne. Azért vonok le mégis egy csillagot, mert egy kicsit hazudik: nem szabad minden nap használni, ezt a kozmetikusom javasolta (illetve ellenjavallotta), pláne kétszer egy nap. Pláne más mechanikai radírral együtt. Szerinte havonta kettő, de inkább egyetlen alkalommal ajánlatos használni, amikor a PMS időszakban zsíros, nehezen kezelhető a bőr. Viszont akkor szépen letisztítja a bőrömet, így mindent összevetve azért örülök, hogy megvettem. :)

LunaFlor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

xszemyx

2017. március 10.

Nem tudom, hogy tudtam eddig nélküle élni. A normál kefe egy alapos tisztításhoz a legjobb, heti 1-2x fogom használni, a puha fejét pedig a mindennapi szennyeződés eltávolítására. Mindenkinek alapdarab!!! Aki a For Your Beauty manuális arckeféjét durvának találta, annak meg kell vennie ezt, mert ez bár elektromos, sokkal lágyabbak a szőrei. Plusz isteni, ahogy masszírozza az arcot <3

xszemyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

oklaudia

2017. március 9.

Szeretem ez a kis készüléket. Sajnos nincs időm a rendszeres használatra, de ettől függetlenül imádom. Kellemes a használata, puha lesz tőle a bőröm. Ennyi pénzt teljesen megér!

oklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Biababa02

2017. március 8.

Rossmannban vásároltam leárazva 2000 Ft ert.
Imadom az elso pillanatól kezdve. Teljesen megéri az árat. Pici, csajos, es szerintem kifejezetten jól tisztít.
A masszírozó fejjel meg mélyebbre tudom bevinni az esti szérumot.
Tisztítani is könnyen tudom a fejeket.
Remelem sokáig tudom használni :)

Biababa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Rossmannban vásároltam leárazva 2000 Ft ert.
A masszírozó fejjel meg mélyebbre tudom bevinni az esti szérumot.
Tisztítani is könnyen tudom a fejeket.
Remelem sokáig tudom használni :)

little.shana

2017. március 6.

Akciósan jutottam hozzá, ő az első elektromos arckefém. Előtte sima manuális arckefét használtam, ahhoz képest megváltás, pedig az is jobb volt, mint az arcradír vagy más radírozó szivacsok. Nekem nagyon puha bőrt eredményez, anélkül, hogy felsértené. A bőrképem is egységesebb, nekem azért a használata mellett is jelennek meg pattanások, de nem mérgesedik el annyira a helyzet, mint nélküle. A normál fejet heti egyszer használom, a puhát nagyjából minden nap és így bevált, kellemes használni.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

ritusss90

2017. február 27.

Első hasznalat után sima arcbőröm lett. Szerintem beválik. Kicsit durva a normál kefe

ritusss90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Snowflake96

2017. február 26.

Még akkor vettem, mikor 2000 Ft-ért árulták és ennyiért teljesen megérte. Nem tudom mennyivel tudnak többet a drágább változatai, de ez is teljesen jót tisztít. A keféje nem durva, nem kellemetlen a használata és nekem használat közben is csak egyszer esett le. Ha rendesen rárakjuk, nincs ilyen probléma. Engem az se zavar, hogy nem vízálló a készülék, nem érzem hátránynak.
Géles állagú lemosóval használom és mindig sikerül még koszt leszednie, szóval abszolút hatékonynak érzem. A bőröm is nagyon puha utána és a krém is jobban beszívódik utána.
Első héten a lelkesedés miatt naponta használtam, de az lehet kicsit túlzás azért, szóval most heti 2-3szor szoktam.
Lehet nem tud annyi mindent, mint a drágább társai, de a lényeg megvan és ár-érték arányban szerintem nagyon is jó. Örülök, hogy megvettem és tudom ajánlani.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

veronixca

Korcsoport: < 18
2017. február 26.

Szuper kis arctisztító készülék imádom, lehet csak én vagyok ilyen béna de használat közben gyorsan leesik a tisztítófeje, az kicsit zavaró de a készülék tökéletes a mindennapi arctisztításhoz.:)

veronixca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 26.

Nixiii

2017. február 20.

Nagyon szeretem! 1-2 nagyobb pattanás csak mikuláskor szokott kialakulni, de amúgy meg nagyon sok a mitesszerem + tág pólusok. Használtam egyfajta arctisztító géllel, de kicsit buta voltam. A cucc géles állagú volt, kb egy kicsivel többet használtam belőle, mint egy borsónyi, de ugyebár nem habzott. Ebbe beletörődtem, viszont nemrég egy kicsit többet sikerült nyomni belőle. A vizes kefe + a picit több, mint egy babnyi mennyiség meghozta a hatását. Habzott és a pórusokat is jobban tisztította. Amúgy tényleg nagyon jól radíroz. Hiper szuper érzékeny a bőröm, a legkisebb érintésre is olyan vörös, mintha a kozmetikus nyomkodta volna, de ennek a legdurvább keféje sem "bánt". És tényleg olyan sima lesz a használata után a fejem, mint egy bowling golyó. Szóval tényleg szeretem.

Nixiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.