KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

Rival de Loop Elektromos Arckeféhez pótkefe (soft)
Ár: 900 , Eladó: CBlue
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Pólus centernél.
Ár: 1000 , Eladó: honeymii
Állapot: Többször használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, készpénzes fizetés

stofareni

2017. november 19.

Már két éve használom. Nagyon szeretem. Gyengéden tisztítja az arcbőröm és puha lesz használat után. Hetente egyszer használom.

stofareni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

lacee4

2017. november 17.

Kötelező darab, ennyiért ajándák. Igaz nem a legjobb minőségű, de a funkcióját ellátja.

lacee4
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Mistral

2017. november 10.

Nagyon szeretem. Elég hámlós száraz a bőröm. A gyengébbik kefét használom. Remekül működik. nagyon puha lesz utána a bőröm. Fellélegzik.

Mistral
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

snori

2017. november 2.

Kb. 1-1,5 hétig mindennap használtam, hogy jól megtisztítsa a bőröm. Azóta már csak heti egyszer használom, és így is nagyon tiszta a bőr az eredmény. Este letisztítom és a másnap reggel felkent smink sokkal tartósabb, mivel jóval egyenletesebb a bőröm. Használata után használok hidratáló krémet is ( Tokaji aszús Helia-D), így az is jobban beszívódik. Nagyon örülök, hogy megvettem. Az ára isszuper!!

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

ShadeAnnie

2017. október 27.

Én (is ) naponta kétszer használom , a bőröm érezhetően puhább , tisztább mint előtte . A fejeket könnyű tisztítani . Ennyi pénzt bőven megért : )

ShadeAnnie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

RekaDora

2017. szeptember 13.

Nem lehet nem szeretni. Hetente egyszer-kétszer használom,általában valamilyen radírozó arctisztítóval. Egyszerre tisztìt és masszírozza a bőrömet. Kétféle fej van benne egy normál es egy érzékeny bőrre való, azokból 2-2. A fejek sokáig birják vízzel könnyen tisztíthatóak, nem mennek szét hamar. Az elem ami hozzá van is tartós, nem kell gyakran cserélgetni. Összességében, szerintem tud annyit mint drágább társai, megérte megvenni.

RekaDora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 13.

dettusbettus

2017. szeptember 3.

Az itt olvasott vélemények miatt szereztem be. A tág pórusú, mitesszeres bőröm sokkal tisztább és puhább lett tőle. Az arcradírt is ezzel szoktam felvinni, sokkal hatásosabb annál, mint amikor a kezemmel dörzsölgetem.

dettusbettus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

aalexaa

2017. augusztus 18.

Naponta használom a puhább kefét kb két hónapja. Tág pórusú, zsíros, mitesszeres, egyenletlen bőröm van. Mióta ezt a kis kefét használom, sokkal kevesebb a mitesszerem, az állam és állkapcsom vonaláról eltűntek a folyton ott lévő puklik, nagyon szép selymes a bőröm. A párom először húzta a száját rajta, hogy mi ez a hülyeség, de kb. három nap használat után megsimogatta az arcomat, és meg is jegyezte, hogy mennyivel egyenletesebb és puhább. A durvábbik kefével az ő hátát és felkarját szoktam filmezés közben letisztítani (meg még amit kikönyörög:D), nagyon szereti, az első alkalom után azt mondta, hogy ne haragudjak, hogy morgott emiatt, ez a legjobb dolog, amit valaha drogériában vettem:DDD

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

katpro

2017. augusztus 3.

Heti 1-2x szoktam használni. Nem bántam meg, hogy megvettem , mivel nagyon jól eltávolítja az elhalt hámréteget és puha lesz tőle a bőröm. A puhább kefét szoktam használni, mert a másik fajta túl durva a bőrömnek.

katpro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

hszabiina

2017. augusztus 1.

Első elektromos arctisztítóm.
Akciósan vettem, így abszolút megérte. Én meg vagyok vele elégedve,nem használom minden nap körülbelül 1-2 hetente csak.
A 2 puhább kefét szoktam használni mivel a másik kettő az én arcomnak nagyon kemény.

hszabiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Első elektromos arctisztítóm.