KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

Rival de Loop Elektromos Arckeféhez pótkefe (soft)
Ár: 900 , Eladó: CBlue
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Pólus centernél.
Ár: 1200 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

EperkeDaisy

Korcsoport: < 18
2017. július 21.

Nekem bevált.3000 Ft-ért egyáltalán nem bántam meg.Pattanásaim,mitesszereim ettől nem mentek lejjebb,de csodálatosan kitisztította őket.Még micellás víz után is látom az alapozómat a kefében, szóval tényleg nagyon alaposan tisztít.Reggel és este szoktam használni.

EperkeDaisy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 21.

zsokaszabo

2017. július 17.

A minősége nem a legjobb, de teszi a dolgát.

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

A minősége nem a legjobb, de teszi a dolgát.

amandavampiire

2017. július 6.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, és milyen jól tettem. Nagyon kis könnyű gép, jól kezelhető. Az érdes bőrömet szépen bepuhítja, és talán a pórusaim sem olyan tágak már. A pattanásokat is szépen lefogja, de azzal kapcsolatban nem vettem észre nagyon változást, ahogy a miteszerekkel sem. Összességében nagyon szeretem, és a nap végén a sminket is jól eltávolítja egy micellás víz után.

amandavampiire
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Bogaly

2017. június 28.

Nagyon tág pórusú a bőröm. Eddig nem voltam elégedett az eredménnyel amikor lemostam az arcom. Kellett ez a kis csodagép! Praktikus, könnyű a használata. Mindkét kefét használom, a keményebbet hetente egyszer, a puhábbat naponta. Használat előtt a fejet víz alá tartom, de csak annyira, hogy a kefe rész kapjon vizet. Azután helyezem a gépre.Ár-érték arányban nagyon elégedett vagyok vele, Az én bőrömnek megváltás!

Bogaly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Babsszi

2017. június 22.

Biztos én vagyok a nagyon béna, de több hónapi keresés után végre ráleltem én is a westendi rossmanban. És hát ez egy csoda! Véletlen találtam rá itt krémmánián és a jó értékelések miatt eldöntöttem, hogy egy ilyet beszerzek én is még a nyár előtt, ugyanis télen frufrut vágattam, és azóta is rettegek hogy a nyári nagy melegben mennyire fogok kipattogni alatta. Na szóval, egy hete használom: az első nap az erősebb kefét, második alkalomtól csak a gyengébb kefét használom és hihetetlen amit csinál az arcommal. A harmadik használat után, másnap reggel majdnem elsírtam magam tükörbe nézve (pedig nem volt egyáltalán problémás az arcom eddig sem) : gyönyörű szép egészséges, egyenletes, matt és puha volt tőle. Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen jó lesz de tényleg nagyon megéri a 3 ezer forintot és ráadásul kicsi, kompakt, cuki rózsaszín és plusz pont hogy még elemet is adtak hozzá.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

TundiPapp

2017. június 17.

Jo kis eszkoz.
Egyszeru es konnyu hasznalni, nagyon jo bortisztitasra.
Nagyon orulok, hogy ennyibol megusztam.
Szerintem a dragabb testverei sem tudnak tobbet max jobban neznek ki.
Teljesen megerte!

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Jo kis eszkoz.
Egyszeru es konnyu hasznalni, nagyon jo bortisztitasra.
Nagyon orulok, hogy ennyibol megusztam.
Szerintem a dragabb testverei sem tudnak tobbet max jobban neznek ki.
Teljesen megerte!

FreyjaDiana

2017. június 17.

Amióta használom, nagyon puha a bőröm, kevesebb a mitesszerem és a T-vonalamban nem olajosodik az arcom. Nekem az érzékeny bőrre való kefét kell használnom, de a bőröm nagyon szereti. Valahogy nem kerek az arctisztítás nélküle, az arcszínem egységesebb lett, a bőröm minden lemosás után egészen másnap reggelig friss.
A használata után sokkal jobban szívódnak fel a krémek, olajok, pakolások. Az ára kedvező és mindenképpen csodaszer kategória. Jöhet bármilyen rezgő szilikon korong, vagy csak egy natúr arctisztító, ennek a gépnek a nyomába sosem érnek. :)

Külön pozitívum, hogy a normál bőrre való kefe testradírozásra is tökéletes.

FreyjaDiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Külön pozitívum, hogy a normál bőrre való kefe testradírozásra is tökéletes.

olahtimii

2017. június 3.

Kézre álló kis eszköz, és könnyen beépült a rutinomba. Gyengéd és hatásos. A párom először furán nézett rám hogy ezt meg ugyan minek, viszont az ő arcán is kipróbáltam és nem engedte abbahagyni, annyira bejött neki is. Azóta felváltva használjuk ☺️

olahtimii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Kencefice

2017. május 2.

Imádom és mindennap használom :) hamarabb is észrevehettem volna

Kencefice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Imádom és mindennap használom :) hamarabb is észrevehettem volna

nikuci

2017. április 28.

Abszolult kedvenc! Nekem rózsaszín gépet sikerült beszereznem, de azt kell hogy mondjam már egy hónapja használom és nem tudom megérteni, hogy hogy tudtam nélküle meglenni!:) pihe puha utána az arcom, szinte rà se ismerek. Az egy hónap alatt kihagytam 5 napot, kiváncsiságból, és azt tapasztaltam hogy szabályosan hiányolta a bőröm! ( meg én is! :) ) Beleépült az arctisztítási rutinomban, mióta használom nincs száraz hámló rész az arcomon, az olajat, krémet gyorsabban beszívja a bőr, na, nem tudok rosszat mondani rá. Teljes áron vettem és újra megtenném!:)

nikuci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.