KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

Rival de Loop Elektromos Arckeféhez pótkefe (soft)
Ár: 900 , Eladó: CBlue
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Pólus centernél.
bizsa

2017. január 18.

Update: minden nap használom, és egyszerűen imádom. A Bioderma habzó lemosóval használom, és gyönyörűen tisztítják az arcomat.

Csak karácsony után tudom rendszeresen használni mert ez lesz az ajándékom, viszont az egyszeri kipróbálás után is teljesen oda vagyok érte! A Jimjams arctisztítót szerettem volna, viszont ennek az ára kedvezőbb volt, és igaz azt nem próbáltam, de így is maximálisan tudom, hogy ez tökéletes. Az egyszeri használata után is sokkal puhább lett az arcom. Ha a feje el lett használva, akkor pótolni is nagyon olcsó, és nagyon kellemes érzés vele tisztítani az arcomat. :)

bizsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

biusjj

2017. január 16.

Már egy ideje szerettem volna én is kipróbálni ezt az arctisztító készüléket. 3000 Ft ezért gondoltam, ha nem válik be akkor sem sajnálom rá a pénzt. 2 tipusú fej van hozzá 2-2 db. Egy erősebb illetve egy gyengébb változat. Nekem a puhább vált be, a másik túlságosan durva a bőrömnek. Szépen tisztít, sokkal hatékonyabb, mintha simán kézzel mosnám le az arcom. Sokkal szebb a bőröm tőle, és hosszú távon is beválik. Örülök, hogy nem egy drágább darabra ruháztam be, mert ezzel is tökéletesen elégedett vagyok.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Vzsl05

Korcsoport: < 18
2017. január 15.

Nagyon jó termék, alaposan megtisztítja a bőrt.

Vzsl05
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

Nagyon jó termék, alaposan megtisztítja a bőrt.

ssyakaky

2017. január 12.

ez egy kis csodamasina, lassan fél éve a napi arcápolási rutinom része. a pórusaimat szépen kitisztítja, kevesebb a pattanásom is. az erősebb kefe is elég kíméletes, nem okozott nálam semmilyen irritációt, csak tiszta és puha bőrt. az isana beauty care arclemosójával használom.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

ClassyAndFabulous

2017. január 12.

Már rég szemeztem vele, így megvettem karácsonyi ajándékként. :D Kicsit sem bántam meg, imádnivaló. Még az erősebb kefével is gyengéd és nagyon kellemesen masszíroz. Kevesebb a pattanásom és nagyon puha tőle a bőröm. JimJams Beauty Fekete szappannal vagy Garnier Pure 3in1-nel használom, heti kb. kétszer. :)

ClassyAndFabulous
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Hugee93

2017. január 11.

Már 1 éve használom, nem minden este, mert ahhoz érzékeny a bőröm. Nagyon meg vagyok vele elégedve, puha és sima lesz a bőröm tőle. Tőlük használom hozzá az arctisztító habot is és még sosem volt problémám vele.

Hugee93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Boombapple

2017. január 6.

Szintén karácsonyra kaptam. :D
Nagyon érzékeny a bőröm,így a normál kefe kissé megtépte. Aztán átváltottam az érzékeny bőrre való kefére, úgy már jó volt. A legfontosabb, hogy arctisztító GÉLLEL tisztítsuk az arcunkat, ha ezt a gépet használjuk, mert a bőrradír nagyon megtépi a bőrt.
Nekem csodát tett a bőrömmel, rugalmas és egységes színű lett, ráadásul egészségesen fénylik azóta.
Nekem még egyszer sem esett le a keféje, normálisan rányomom, aztán mehet! :))

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Szintén karácsonyra kaptam. :D
Nekem még egyszer sem esett le a keféje, normálisan rányomom, aztán mehet! :))

mse02

2017. január 5.

Én elégedett vagyok vele nagyon, kiválóan tisztit, sajnos túlzásba lehet esni vele, ki kell tapasztalni hányszor és hogyan alkalmazzuk.
Egy jó minőségű arc tisztító géllel csodákra képes a pattanásos bőrrel.
Az elemet én is gyakran cserélem benne, van hozzá újratölthetőm.
Egyszer bele ejtettem a kád vízbe, kiszárítottam a radiátoron és azóta is jól működik :)

mse02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Egy jó minőségű arc tisztító géllel csodákra képes a pattanásos bőrrel.
Az elemet én is gyakran cserélem benne, van hozzá újratölthetőm.

noryen

2017. január 5.

Nagyon régóta meg akartam már venni ezt a kis készüléket, vártam az akciót, de nem bírtam ki. Jól is tettem. Az én elég sűrűn megőrülő bőrömnek nagyon jót tesz és valahogy kevesebb pattanás is jelenik meg olyankor. Használata után sima és puha lesz a bőröm, valamint teljesen tisztának érzem. Előtte egy ideig használtam egy Avon bőrradíros arctisztítót, de szerintem ez sokkal kíméletesebb és hatékonyabb választás. Ha ésszerűen használja az ember, akkor nem irritálhatja a bőrt. Ajánlom mindenkinek!

noryen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

mellcsiii

2017. január 3.

Glamour vagy valami hasonló napokon 33%-os kuponnal kemény 2000 Ft-ért hoztam el, nevetséges ár érte, és nagyon jól működik. A kefék pont ideálisak, a bőröm pedig nagyon szépen helyrejött mióta használom, az eddig használt arctisztítók sokkal hatékonyabbak így.

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.