KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

Ár: 1500 Ft , Eladó: BlindedByLipstick
Állapot: újszerű, 3x használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel Debrecenben

Evelyn31

2018. október 2.

Szuper áron jutottam hozzá,egy kedves vásárló aki előttem állt a kasszánál nekem adta a 10%kuponját. :) Jól tisztít,szeretem használni megéri beruházni rá. ;)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

gifh90

2018. szeptember 18.

Nem tudom, hogy a 10-szer ilyen drága termékek tényleg 10-szer ilyen jók-e, de nem hiszem. :) Kétféle kefe van hozzá, én mindig az erősebbel szoktam heti 1-2x, fekete szappannal tisztítani az arcom. Nagyon finom, puha és üde lesz utána, mint egy alapos arcradírozás. Abszolút megéri az árát.

gifh90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 24.

Az árát teljesen megéri! Jól működik. Jól tisztít. nem mondom, hogy ez a legjobb készülék, mert vannak nála jobbak. De egynek elmegy.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 24.

Petrappp

2018. június 16.

Nagyon klassz kis készülék, már régóta megvan. Eleinte drágább arctisztító készülékeket néztem, és akkoriban láttam meg ezt, és annyira jó árban volt, hogy megvettem. Mindkét féle kefe elég puha szerintem, kicsit féltem, hogy a fehér sörtés durva lesz, de nem az. 2-3 hetente használom csak, óvatosan, nem rányomva a bőrömre, nagyon szépen tisztít így is. Nagyon megéri az árát.

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

muszika

2018. június 10.

Nagyjából egy éve használom és nagyon meg vagyok vele elégedve!

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Nagyjából egy éve használom és nagyon meg vagyok vele elégedve!

Csipetke

2018. június 7.

Nekem a rózsaszín van ebből. Nagyon szeretem használni. Tényleg tisztít és ápol . Szuper készülék. Ha bármi történik vele tuti, hogy újra veszem. Teszi a dolgát. Nekem ennél drágább készülék nem is kell, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem hangos és teljesen jól kézre áll. A kefék közül mindig megtalálom a megfelelőt, melyikre van éppen szüksége az arcomnak. Tetszik a tárolásnak a megoldása is, szépen el fér a fürdőszobába feltűnés és koszolódás nélkül. A színe is tetszik, hogy ilyen pinkes. Igazi csajszis.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

csalibaba

2018. május 30.

Nem tudom, milyen kő alatt éltem eddig, hogy nem volt ilyen arctisztítom, de komolyan... :D

A saját (?) szappanmentes arclemosójával használom, és utána olyan a bőröm, mint a babapopsi. Mivel az elég alkoholos, utána rögtön hidratálok, és amúgy is csak átlag heti 1-2x nyúlok ehhez, így nekem semmiféle rossz tapasztalatom nincs, sőt. Ha olyankor használom épp, amikor a vőlegényem is jelen van, sorba áll, hogy őt is tisztítsam meg. Pedig előtte a szappanos vizes/fürdés közbeni arctisztításon kívül semmire nem lehetett volna rávenni. Bár utána őt is kötelezem hidratálókrémre, nagyon szereti.

Olcsó, egyszerű, és nagyszerű. Nekünk 5*.

csalibaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Olcsó, egyszerű, és nagyszerű. Nekünk 5*.

ocskorita

2018. március 14.

Csajok nyomjátok rá rendesen a fejét! Barátnőm is azzal jött, hogy használom mert neki lejön a feje folyamatosan. Ott voltam nála , mondom ezt megnézem! Hát nem nyomta rá rendesen ! :) Vicces volt, mert tényleg ki akarta dobni! Én nagyon szeretem, elég régóta meg van ! :)

ocskorita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Eperhercegno

2018. március 7.

Akciósan sikerült beszerezni, párom is vett magának, pedig ez nagy dolog. Akinek hámlik az arca, annak is nagyon ajánlom. Ha tönkremenne, szaladnék az újért.

Eperhercegno
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Bettu

2018. február 20.

Azt hittem már írtam róla. Ritkán használom, de szeretem. Egyszer akciós kuponnal vettem hihetetlenül jó áron, Nagyon megéri az árát.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.