KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schrammek

Ár:   kb. 50 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. május 7.

Ár:   kb. 50 000 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Gyógynövényes mélyhámlasztás, mely kb. 5 nap alatt lehámlasztja és megújítja  a bőrt.

Javasolt ane vulgaris és más acne formák, acnés és egyéb hegek, hiper és hipopigmentáció bizonyos fajtái (májfolt, pattanás utáni pigmentfolt), öregedő, atrophiás, napfény által károsodott bőrök, mitesszeres, zsíros, tágpórusú bőrök kezelésére.

GREEN PEEL KEZELÉS - TAPASZTALATOK

Krémmánia Kedvencek a -től
Anita1978

2017. január 28.

Az eredeti Scrammek melyhamlasztason voltam a Blahanal.Az itteni irasban felismerni veltem a bunko es nagykepu, idos kozmetikusnot, aki csinalta..Szamomra nem fajdalmas,uveggyapotos szuro erzes, es nagyon szep eredmenyt hoz 6 nap utan.Ezalatt szabira kell menni agy ilyesmi, mert zombikent nez ki az ember. ☺
Evekkel ezelott voltam,akkor volt 40e.
Most mar minden telen megcsinaltatom csak nem Scchramekkel,igy 4 kezeles egy kura (heti 1 kezeles),es a 4..hetre megujulok.Epp most vegeztem az ideivel..Ajanlom.

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Evekkel ezelott voltam,akkor volt 40e.

Nobody

2016. április 1.

A kezelés csak kicsit volt kellemetlen, mintha homokkal dörzsölték volna a bőrömet. A pirosság és a hámlás sem volt vészes az 5 napig tartó gyógyulási folyamatban. A mellékelt készítmények csodásak voltak, a tonik hűsített, a krém táplált, a BB krém pedig mindent eltüntetett.. Az eredmény sugárzó, kitelt bőr, az apróbb ráncok valóban eltűntek, az a majd' kicsattan hangulata volt az arcomnak. Pár napra rá még egy hialuronos kezelést is kértem és ez a kettő együtt tényleg nagyon látványos volt. Szebb bőrszín, egyenletesebb bőrfelszín, puhaság, egészségesebb küllem, nagyjából ez várható. A pattanásnyomogatások foltjait nem tudta egy kezelés eltüntetni...
Ár-érték arányban: szerintem egy ilyen kezelésért nagyon sok ennyi pénz, mondjuk fele annyit reálisabbnak éreznék.. De kétség kívül igen látványos, kár, hogy nem tart hosszabb ideig a hatás, mint pár hét..

Nobody
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

mviki

2015. június 15.

Április vége felé csináltattam meg ezt a kezelést és elmondhatom, hogy rengeteget javult azóta a bőröm! A mélyebb hegeket (igaz csak néhány) kicsit feltöltötte, a bőrképem sokkal egyenletesebb, sok aknés foltot eltűntetett, halványított. Sokkal de sokkal elégedettebb vagyok vele, úgy gondolom, hogy eredményes volt (kb. 70%-kal szebb a bőröm), bár még egyszer biztosan meg szeretném csináltatni.
Ajánlom mindenkinek, akinek elege van az aknéból, az aknés foltokból, de fontos mellette a sok folyadék, a vitaminok, a rendszeres és kiegyensúlyozott étkezés, a stressz kerülése.
A fájdalom pedig kibírható, szerintem a lelki fájdalom az aknétól sokkalta fájdalmasabb.

mviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

gini88

2015. május 14.

Tavaly tavasszal csinálta meg a kozmetikusom ezt a kezelést, hát nem volt egy leányálom. Az arcom csontos részein eléggé fájdalmas volt maga a kezelés, mintha apró kis tűkkel szurkálták volna a bőrömet. Pakolással a fejemen úgy néztem ki, mint egy víziszörny :D A kezelés után nagyon piros volt a fejem, de másnapra már szépen visszahúzódott. A hámlás elég vicces volt, csináltam is róla jó sok fotót. Arra nagyon kellett vigyázni, hogy a lógó kis bőrdarabkákat ne kezdjem el automatikusan lehúzni. Kamillateával "tunkoltam" az arcom és kaptam valami antibakteriális krémet is a kozmetikusomtól, hogy a friss bőrfelületeket már azzal kenjem. 6 nap alatt zajlott le a hámlás, utána nagyon szép friss, hamvas bőrképem volt nekem is. Egy-egy felületes heget el is tüntetett, de sajnos a mélyebb aknés hegekkel nem tudott mit kezdeni nagy bánatomra. Egy próbát megért. Annak ajánlom, akinek kisebb, nem mély hegei vannak.

gini88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.