KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2019 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Minike, Módosítva: 2011. október 31.

Ár:   2019 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A mindennapi használatra ajánlott Elixír Hajolaj táplálja & simaságot, fényt nyújt a haj számára. Nyom nélkül szárad a hajban. 3 alkalmazási lehetőség:

• Hajmosás előtti hajápoló
  • Hajmosás után nem kiöblítendő hajápoló
  • Hajápolás befejezéseként száraz hajon.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: Ili83
Állapot: Párszor használtam., Helyszín: Budapest III.ker, , fizetés: Személyes átvétel a 3.kerületben illetve, Nyugati vagy Mammutnál.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

albertinablogg

2018. április 17.

Az illata fantasztikus. De! Hiába óvatosan kenem fel, a hajam sokkal hamarabb zsírosodik tőle. Ha elfogy sosem fogom újra venni!!! Ráadásul a hajvégeimet sem regenerálta vagy éppen puhította... :(

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

tamara428

2018. április 9.

Nekem sajnos annyira nem jött be ez a túl sűrű állag. Bár sokáig elég volt, kicsit drágállom. Ha 1 (vagy max2) pumpálásnál több kerül a hajamra, akkor nagyon zsíros lesz. Egynek elment, de nem veszem újra.

tamara428
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

kittialetta

2018. február 16.

Én konkrétan megőrülök ezért az illatért ! Azt hozza, amit a társai, sokadjáravevős.

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

kisenikoke

2018. január 28.

Update: tul vagyok meg nem egyen. Egynek jo, de szinten a nagy wawabum hatas elmaradt. Minden reggel hasznalom igy barati ara miatt biztosan ujraveszem.

Egy jó kis termék, aminek hála kevésbé tört a hajam!

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Egy jó kis termék, aminek hála kevésbé tört a hajam!

patvir

2017. december 29.

Az eddigi legjobb olaj, amit használtam. Hosszú hajamra elég egy pumpálásnyi, ha több kerül rá zsírosít, elnehezít. Csak a hajvégekre kell tenni, én utána még a GlissKur pumpás balzsamjából szoktam tenni a hajam főtömegére. Így együtt szép fényes és egészséges, nem seprű szerű lesz a hajam. nagyon sokáig elég, az illata szuper. Amíg még festettem a hajamat, csodát tudott tenni a kiszáradt hajvégekkel is.

patvir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

viraglilla

2017. december 15.

A fújós flakonossal együtt használ igazán. Hajvasalás után használom, hogy regenerálja a töredezett hajvéget. Szinte issza a hajam amint felteszem és látványos az eredmény is. Évek óta ezt használom.

viraglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Tincu01

2017. november 15.

Sűrűségre, illatra, színre kiváló. Összetevőkre nem... Ez az oka, amiért lecseréltem (egy olcsóbb, és nem mellesleg jobb!) hajolajra.
Ezt mostmár elhasználom, még kb. a fele megvan, ami azért vállig érő hajnál elég sokáig bírja. :D
Használatát tekintve én hajmosás előtt kb. 1-1,5 órával felkenem a hajam teljes hosszára (fejbőrre IS), és hagyom beszívódni, illetve belemasszírozom a bőrömbe. Két öblítéses hajmosást igényel a hajam utána, viszont gyönyörű szép selymes, fényes, kezelhető állapota lesz. Nem erre a célra vettem, de erre tökéletes. :D
Az összetétel és az ára miatt kap 3 csillagot.
(Ugyanez a véleményem a Pantene hajolajnál is, a kettőt összekeverve használom.)

Tincu01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Az összetétel és az ára miatt kap 3 csillagot.

vivien92

2017. november 6.

Nekem teljesen rendbe hozta a töredezést! Már kettőt használtam el belőle.

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Nekem teljesen rendbe hozta a töredezést! Már kettőt használtam el belőle.

avorosafonya

2017. október 19.

Elnehezíti a hajamat, és könnyebben is zsirosodik tőle, hiába kéne csak a hajvégeimre. Viszont megkönnyíti az egyébként lehetetlen kifésülést, isteni az állaga és az illata. 4*

avorosafonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

sziabarbi

2017. október 18.

A fújós flakonos párjával együtt használom, és szerintem tökéletes kiegészítője egyik a másiknak. Sokkal kevésbé törik a hajam, mint ezelőtt.

sziabarbi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol