KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2019 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Minike, Módosítva: 2011. október 31.

Ár:   2019 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A mindennapi használatra ajánlott Elixír Hajolaj táplálja & simaságot, fényt nyújt a haj számára. Nyom nélkül szárad a hajban. 3 alkalmazási lehetőség:

• Hajmosás előtti hajápoló
  • Hajmosás után nem kiöblítendő hajápoló
  • Hajápolás befejezéseként száraz hajon.

600 Ft : Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj használt, 90%-a van meg
Ár: 600 , Eladó: Micoka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel XVI. Rákosszentmihályon, Rózsa utcánál lakcímen vagy munkaidőben a Lurdy-Háztól nem messze, Vaskapu utca. Foxpost előreutalás után (599 Ft) / sima postát nem tudok vállalni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Merida933

2018. november 9.

Nagyon szeretem, szuper puha lesz tőle a hajam anélkül, hogy elnehezítené. Könnyen beszívódik és isteni az illata. Minden hajmosás után, még nyirkos hajra használom, szárítás előtt.

Merida933
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

eszterke79

2018. október 17.

Időbe telt kitapasztalni, hogy mennyi kell belőle és h használjam, mostanra viszont minden hajmosás után használom a még nedves hajamra!

eszterke79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Mona01

2018. szeptember 2.

Szeretem, mert könnyen beszívódik és pihepuha, fényes lesz a hajam tőle. Ráadásul sokáig elég. Ez egy nagyon jó hajápoló termék.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

viviiisanta

2018. július 18.

Kevés mennyiség is elég, így hosszan kitart az olaj. Rendszeresen vasalom a hajamat, s minden vasalás után bekenem vele a hajvégeket. Mielőtt nem használtam folyamatosan szálkásodást tapasztaltam. Már hosszú ideje használom, és tökéletesen ápolja a hajvégeket! Nincs szálkásodás, szárazság. Maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

beautygirl80

2018. július 9.

Csak nemrég vettem, de egyelőre nagyon tetszik! Pihepuha lett tőle a hajam és abszolut eltüntek a száraz hajvégék. Nekem egyáltalan nem zsírosodik tőle a hajam.

beautygirl80
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

albertinablogg

2018. április 17.

Az illata fantasztikus. De! Hiába óvatosan kenem fel, a hajam sokkal hamarabb zsírosodik tőle. Ha elfogy sosem fogom újra venni!!! Ráadásul a hajvégeimet sem regenerálta vagy éppen puhította... :(

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

tamara428

2018. április 9.

Nekem sajnos annyira nem jött be ez a túl sűrű állag. Bár sokáig elég volt, kicsit drágállom. Ha 1 (vagy max2) pumpálásnál több kerül a hajamra, akkor nagyon zsíros lesz. Egynek elment, de nem veszem újra.

tamara428
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

kittialetta

2018. február 16.

Én konkrétan megőrülök ezért az illatért ! Azt hozza, amit a társai, sokadjáravevős.

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

kisenikoke

2018. január 28.

Update: tul vagyok meg nem egyen. Egynek jo, de szinten a nagy wawabum hatas elmaradt. Minden reggel hasznalom igy barati ara miatt biztosan ujraveszem.

Egy jó kis termék, aminek hála kevésbé tört a hajam!

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Egy jó kis termék, aminek hála kevésbé tört a hajam!

patvir

2017. december 29.

Az eddigi legjobb olaj, amit használtam. Hosszú hajamra elég egy pumpálásnyi, ha több kerül rá zsírosít, elnehezít. Csak a hajvégekre kell tenni, én utána még a GlissKur pumpás balzsamjából szoktam tenni a hajam főtömegére. Így együtt szép fényes és egészséges, nem seprű szerű lesz a hajam. nagyon sokáig elég, az illata szuper. Amíg még festettem a hajamat, csodát tudott tenni a kiszáradt hajvégekkel is.

patvir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol