KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező világos hajra.

• Hatóidő az élénk színért 20-30 perc.
  • Pasztell hatás: Balzsammal elkeverve vizes hajra 1 perces hatóidővel

Tinaahey

2018. augusztus 24.

Én balzsammal kevertem a pink színt mert hosszú a hajam. A hajam alsó világosabb részére kentem, csodálatos színe volt. 15 hajmosásig írja a hatást, nekem kb 10 hajmosás után jött ki teljesen. Könnyen felvihető, jó az állaga. Én imádtam :D

Tinaahey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Amikor vörös voltam akkor a pirosat probáltam ki és egésznap a hajamat néztem annyira szép szine volt:D csak sajnos 2 mosásig tartott. Ez az egyetlen baj vele

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

feketeefannii

2018. július 11.

Először a pink árnyalatot használtam. Gyorsan kopott de szépen egyenletesen. Most a türkizet használom. Ugyanaz a tapasztalatom :)
Mivel túl sok kéne a hosszú hajamra én balzsammal keverem. Nekem bevált.

feketeefannii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Mivel túl sok kéne a hosszú hajamra én balzsammal keverem. Nekem bevált.

cattitude

2018. június 12.

a legutóbb használt professzionális színezőmmel befürödtem kicsit, mert nagyon kopott, a hajszínem felfrissítésére vettem a lilát, amit maradék kék színezővel kevertem össze, hogy ne ilyen rózsaszínes-orchideás hányás lila legyen, amit én nem szeretek. abszolút kellemes meglepetés volt, teljesen befogta a hajam és szépen csillog. hálistennek nem fogta össze se a bőröm, se a ruháim. nekem nem baj, ha nem lesz tartós, főleg, hogy most már unom a lilát és valami mást szeretnék, szóval ha könnyen kikopik, annak örülni fogok. öt csillagot azért nem adok, mert csak 50ml és ahhoz képest drága.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Kitsyke

2018. április 3.

098-as silvert probara tettem, egy tincsre rakentem de sajnos nem fogta be....

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

098-as silvert probara tettem, egy tincsre rakentem de sajnos nem fogta be....

Manka87

2018. március 22.

A rózsaszín és a lila árnyalatát szeretem, jól befogta a hajam. kb. 1 hónap alatt pasztelesre kopott.

Manka87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

FeketePiroska

2018. február 23.

A kék árnyalatok szépek egy hónapig kb. vállalható marad a színe. Az ezüst csak nagyon szőkére leszívott hajon működik , az első mosás után a nagy része le is kopik(tulajdonképp annyit ér, mint egy hamvasító). Nekem az ára sem a legbarátibb, sok kell belőle, hogy szép és egyenletes színt kapjak, illetve nagyon le kell hozzá szívatni, hogy tényleg olyan színt kapjak mint a képen, csibesárga hajra nem nyerő.

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Ayra

2017. december 27.

Nagyon sok erős színt próbáltam és csak ez a shocking pink (093) volt tartós, és maradt telt a színe még hetekkel a festés után is. minden mást max.két hét alatt ledob a blanche-olt hajam, ez egyik festéstől a másikig bírja, fent marad, nyilván a végére halványodik, de azt is egyöntetűen teszi. Fodrásztól is vettem már kék, pink, türkiz, lila színeket és tényleg ez volt a legtartósabb.

Ayra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

borntobe

2017. december 23.

Shocking pink, másodjára vettem. Nem vártam csodát a vöröses sötétszőke-szerű otthoni világosítás után, csak a rókaszínt szerettem volna elütni valamivel, ami nem baj, ha pinkre hasonlít. Sikerült. Sötét pinkes vöröses lett, ami nagyon tetszik, így most állok neki kb két hét elteltével újra a színezésnek, nekem kb ennyi idő alatt dobta le kétnaponta hajmosással. Elvagyok vele.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

sziabarbi

2017. október 18.

Electric Blue árnyalatot hordom a hajamon. Bár nem olyan intenzív a színe, mint a dobozon, (ez lehet a hajamtól is,mert kicsit töredezett a vége, és nem platinaszőke,) de pontosan olyan, amit szeretek. Tartós, nem ken össze semmit, csak az első héten. :P

sziabarbi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.