KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező világos hajra.

• Hatóidő az élénk színért 20-30 perc.
  • Pasztell hatás: Balzsammal elkeverve vizes hajra 1 perces hatóidővel

Ár: 1000 Ft, türkizkék , Eladó: Poptie
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

feketeefannii

2018. július 11.

Először a pink árnyalatot használtam. Gyorsan kopott de szépen egyenletesen. Most a türkizet használom. Ugyanaz a tapasztalatom :)
Mivel túl sok kéne a hosszú hajamra én balzsammal keverem. Nekem bevált.

feketeefannii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Mivel túl sok kéne a hosszú hajamra én balzsammal keverem. Nekem bevált.

cattitude

2018. június 12.

a legutóbb használt professzionális színezőmmel befürödtem kicsit, mert nagyon kopott, a hajszínem felfrissítésére vettem a lilát, amit maradék kék színezővel kevertem össze, hogy ne ilyen rózsaszínes-orchideás hányás lila legyen, amit én nem szeretek. abszolút kellemes meglepetés volt, teljesen befogta a hajam és szépen csillog. hálistennek nem fogta össze se a bőröm, se a ruháim. nekem nem baj, ha nem lesz tartós, főleg, hogy most már unom a lilát és valami mást szeretnék, szóval ha könnyen kikopik, annak örülni fogok. öt csillagot azért nem adok, mert csak 50ml és ahhoz képest drága.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Kitsyke

2018. április 3.

098-as silvert probara tettem, egy tincsre rakentem de sajnos nem fogta be....

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

098-as silvert probara tettem, egy tincsre rakentem de sajnos nem fogta be....

Manka87

2018. március 22.

A rózsaszín és a lila árnyalatát szeretem, jól befogta a hajam. kb. 1 hónap alatt pasztelesre kopott.

Manka87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

FeketePiroska

2018. február 23.

A kék árnyalatok szépek egy hónapig kb. vállalható marad a színe. Az ezüst csak nagyon szőkére leszívott hajon működik , az első mosás után a nagy része le is kopik(tulajdonképp annyit ér, mint egy hamvasító). Nekem az ára sem a legbarátibb, sok kell belőle, hogy szép és egyenletes színt kapjak, illetve nagyon le kell hozzá szívatni, hogy tényleg olyan színt kapjak mint a képen, csibesárga hajra nem nyerő.

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Ayra

2017. december 27.

Nagyon sok erős színt próbáltam és csak ez a shocking pink (093) volt tartós, és maradt telt a színe még hetekkel a festés után is. minden mást max.két hét alatt ledob a blanche-olt hajam, ez egyik festéstől a másikig bírja, fent marad, nyilván a végére halványodik, de azt is egyöntetűen teszi. Fodrásztól is vettem már kék, pink, türkiz, lila színeket és tényleg ez volt a legtartósabb.

Ayra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

borntobe

2017. december 23.

Shocking pink, másodjára vettem. Nem vártam csodát a vöröses sötétszőke-szerű otthoni világosítás után, csak a rókaszínt szerettem volna elütni valamivel, ami nem baj, ha pinkre hasonlít. Sikerült. Sötét pinkes vöröses lett, ami nagyon tetszik, így most állok neki kb két hét elteltével újra a színezésnek, nekem kb ennyi idő alatt dobta le kétnaponta hajmosással. Elvagyok vele.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

sziabarbi

2017. október 18.

Electric Blue árnyalatot hordom a hajamon. Bár nem olyan intenzív a színe, mint a dobozon, (ez lehet a hajamtól is,mert kicsit töredezett a vége, és nem platinaszőke,) de pontosan olyan, amit szeretek. Tartós, nem ken össze semmit, csak az első héten. :P

sziabarbi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

andi91

2017. szeptember 8.

A shocking pink árnyalatot vettem meg hosszas gondolkodás után, mivel már vagy 4-5 másik színezőt/hajfestéket kipróbáltam előtte - Igora, Alfaparf, Crazy color, L'oreal Colorista... hogy csak a nagyobb neveket említsem - és egyik sem volt a legjobb választás, csak kidobott pénz volt mindegyik. De most ezzel végre megtaláltam az igazit! :) Balzsammal elkeverve tényleg nagyon szép és tartós pasztell színt lehet vele elérni, ami nem kopik ki egy hajmosás után, ráadásul egy tubus szerintem egy örökkévalóságig elég. Money well spent.

andi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

nurdy

2017. augusztus 24.

Steel Silver színt használtam a szőkített hajamra, de semmi változás nem történt... csak hamvasított egy picit és ennyi. NEM AJÁNLOM, kidobott pénz.... :/

nurdy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.