KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező világos hajra.

• Hatóidő az élénk színért 20-30 perc.
  • Pasztell hatás: Balzsammal elkeverve vizes hajra 1 perces hatóidővel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timi2666

2018. október 29.

A türkiz szinezőt próbáltam ki, szőkített hajra. Nem az a baj, hogy nem a dobozon lévő színt értem el vele, hanem az, hogy semmi kékes árnyalat nem volt benne, kb fűzöld volt tőle a hajam (szerencsére csak melír volt benne). Azt nem részletezném milyen borzasztóan kopott. És még kb egy hónap múlva is látszott a hajamban..

Timi2666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

CalaenaSardothien

2018. október 27.

Nekem nagyon bejött. Alul szőke a hajam, a fenti részeken pedig barnás, erre szojtam kenni a pink színezőt. Nekem bevált, egy hónapban 1x kell csak felvinni.
Nem kell ecset, én kézzel szoktam, az egész hajam befogja, pedig az alap hajszínemre sosem lehet ráfesteni szökites nélkül (hamvas sotetszoke). Imádom!

CalaenaSardothien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

blckrainbow

2018. szeptember 22.

A lilát használtam. Alapból szőkített a hajam alja (kb az alsó 2/3 rész), arra használtam el egy egész tubust, mondjuk nem spóroltam vele. Nem higítottam balzsammal, a felvitelt megoldottam kézzel, nem pepecseltem ecsettel. Jó az állaga, könnyen felvihető, nem csöpög, nem lett foltos a hanyag felvitel mellett sem. Ahol összekentem a bőröm, az arctonikkal/sminklemosóval lejött. Jó sokáig hagytam rajta a hajamon, az ajánlott 30 perc helyett kb 2,5 órát zuhanysapi+törölköző kombó - mivel nincs benne ammónia, nem bántja a hajat, a festék meg tovább tart. Utána a hozzácsomagolt balzsamot használtam, nem tudom, az segít e megkötni a színt? Ez volt egy hónapja (igen, tényleg 4 hete), kb az utolsó 1 - 1,5 hétben fakult valamennyit, és már nem annyira intenzív a színe, meg pár tincs van, ami kezdi ledobni a festéket teljesen, de ez a többi festéknél sem volt másképp. Szépen, fokozatosan fakul, nem az van, hogy egyik hajmosásról a másikra eltűnik a festék, vagy csúnya lesz az árnyalata. Nagyon elégedett vagyok a tartósságával, így, hogy egy hónapig kitart kb, nem vészes az ára sem (pl. alfaparf kb 1900 Ft és két hetet bír max). Hozzáteszem, hogy 2 naponta mosok hajat, de szulfátmentes sampont vagy co-washt használok, a sima sampon szerintem két hét alatt leszedte volna. Az árnyalata is tetszik, nekem újravevős - eddig általában a külföldi márák teljesítettek hasonlóan, de most akkor nem kell rendelgetni, postaköltséget fizetni, és várni :) 5 csillag, na!

blckrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Tinaahey

2018. augusztus 24.

Én balzsammal kevertem a pink színt mert hosszú a hajam. A hajam alsó világosabb részére kentem, csodálatos színe volt. 15 hajmosásig írja a hatást, nekem kb 10 hajmosás után jött ki teljesen. Könnyen felvihető, jó az állaga. Én imádtam :D

Tinaahey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Amikor vörös voltam akkor a pirosat probáltam ki és egésznap a hajamat néztem annyira szép szine volt:D csak sajnos 2 mosásig tartott. Ez az egyetlen baj vele

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

feketeefannii

2018. július 11.

Először a pink árnyalatot használtam. Gyorsan kopott de szépen egyenletesen. Most a türkizet használom. Ugyanaz a tapasztalatom :)
Mivel túl sok kéne a hosszú hajamra én balzsammal keverem. Nekem bevált.

feketeefannii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Mivel túl sok kéne a hosszú hajamra én balzsammal keverem. Nekem bevált.

cattitude

2018. június 12.

a legutóbb használt professzionális színezőmmel befürödtem kicsit, mert nagyon kopott, a hajszínem felfrissítésére vettem a lilát, amit maradék kék színezővel kevertem össze, hogy ne ilyen rózsaszínes-orchideás hányás lila legyen, amit én nem szeretek. abszolút kellemes meglepetés volt, teljesen befogta a hajam és szépen csillog. hálistennek nem fogta össze se a bőröm, se a ruháim. nekem nem baj, ha nem lesz tartós, főleg, hogy most már unom a lilát és valami mást szeretnék, szóval ha könnyen kikopik, annak örülni fogok. öt csillagot azért nem adok, mert csak 50ml és ahhoz képest drága.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Kitsyke

2018. április 3.

098-as silvert probara tettem, egy tincsre rakentem de sajnos nem fogta be....

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

098-as silvert probara tettem, egy tincsre rakentem de sajnos nem fogta be....

Manka87

2018. március 22.

A rózsaszín és a lila árnyalatát szeretem, jól befogta a hajam. kb. 1 hónap alatt pasztelesre kopott.

Manka87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

FeketePiroska

2018. február 23.

A kék árnyalatok szépek egy hónapig kb. vállalható marad a színe. Az ezüst csak nagyon szőkére leszívott hajon működik , az első mosás után a nagy része le is kopik(tulajdonképp annyit ér, mint egy hamvasító). Nekem az ára sem a legbarátibb, sok kell belőle, hogy szép és egyenletes színt kapjak, illetve nagyon le kell hozzá szívatni, hogy tényleg olyan színt kapjak mint a képen, csibesárga hajra nem nyerő.

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.