Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező világos hajra.

• Hatóidő az élénk színért 20-30 perc.
  • Pasztell hatás: Balzsammal elkeverve vizes hajra 1 perces hatóidővel

Ár: 800 Ft , Eladó: inimini
Állapot: A tubus 3/4ig tele van (+2db hozzávaló balzsam is benne van a dobozban), Helyszín: Budapest, Kaposvár, Keszthely, fizetés: Személyesen vagy előreutalás estén posta
bessie

2019. január 31.

Rég voltam rikítóan vörös, pár hete a Rossmannt járva rögtön beleszerettem a Pillar Box Red, vagyis a lángoló vörös (092) árnyalatba. Mivel alapból vörösen festett a hajam évek óta, és élénk színt akartam, úgy döntöttem leszívatom. Syoss Blond Lighteners 13-0-ás árnyalatot vettem, és szépen le is szedte a vörös hajszínt. Másnap mentem rá a Live hajszínezővel. Vállig érő hajam van, és mikor megláttam, hogy csak egy tubus van benne meg is ijedtem, hogy nem lesz elég, de szerencsére elég volt. Habár göndör a természetes hajam, de sajnos vékony szálú. Felvitel könnyű volt, én sem pepecseltem ecsettel. 30 percig hagytam rajta, és mosás illetve szárítás után láttam meg az igazi színét. Először picit meg is ijedtem, mert nem láttam ennyire lángoló színt. Nem fogok hazudni, sokan megnézik, és számtalan dicséretet is kaptam. Eszméletlen színe van. Hogy meddig fog tartani nem tudom, de újra fogom venni.
Tisztára olyan a színe, mint Arielnek, a hableánynak, csak élénkebb. Akinek ez bejövős, ajánlom a színt. Nem fogtok csalódni.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Hellokittydia

2018. december 26.

Electric bluet használok lassan kopik,de egyenletesen, nem száraz tőle a hajam viszont nagyon kevés van benne az árához képest

Hellokittydia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

vlvtnrbbt

2018. november 26.

A rózsaszínt vettem meg, ami a képen is van. A hajam szőkített, egész világos. Balzsammal hígítva használom, így szuper pasztell rózsaszínt lehet vele elérni. Hígítás nélkül nem próbáltam, az már nem az én világom. :) Kb. 3-4 borsószemnyi kell belőle egyszerre, szóval jó ideig elég lesz. Szépen, egyenletesen kopik, minden nap hajat mosok, de így is kb. másfél hétig tart a hatása. Amikor jobban ráérek reggel, hajmosás közben is rakok rá egy kicsit, hogy ne fakuljon, 2-3 perc alatt is van hatása.

vlvtnrbbt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Timi2666

2018. október 29.

A türkiz szinezőt próbáltam ki, szőkített hajra. Nem az a baj, hogy nem a dobozon lévő színt értem el vele, hanem az, hogy semmi kékes árnyalat nem volt benne, kb fűzöld volt tőle a hajam (szerencsére csak melír volt benne). Azt nem részletezném milyen borzasztóan kopott. És még kb egy hónap múlva is látszott a hajamban..

Timi2666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

CalaenaSardothien

2018. október 27.

Nekem nagyon bejött. Alul szőke a hajam, a fenti részeken pedig barnás, erre szojtam kenni a pink színezőt. Nekem bevált, egy hónapban 1x kell csak felvinni.
Nem kell ecset, én kézzel szoktam, az egész hajam befogja, pedig az alap hajszínemre sosem lehet ráfesteni szökites nélkül (hamvas sotetszoke). Imádom!

CalaenaSardothien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

blckrainbow

2018. szeptember 22.

A lilát használtam. Alapból szőkített a hajam alja (kb az alsó 2/3 rész), arra használtam el egy egész tubust, mondjuk nem spóroltam vele. Nem higítottam balzsammal, a felvitelt megoldottam kézzel, nem pepecseltem ecsettel. Jó az állaga, könnyen felvihető, nem csöpög, nem lett foltos a hanyag felvitel mellett sem. Ahol összekentem a bőröm, az arctonikkal/sminklemosóval lejött. Jó sokáig hagytam rajta a hajamon, az ajánlott 30 perc helyett kb 2,5 órát zuhanysapi+törölköző kombó - mivel nincs benne ammónia, nem bántja a hajat, a festék meg tovább tart. Utána a hozzácsomagolt balzsamot használtam, nem tudom, az segít e megkötni a színt? Ez volt egy hónapja (igen, tényleg 4 hete), kb az utolsó 1 - 1,5 hétben fakult valamennyit, és már nem annyira intenzív a színe, meg pár tincs van, ami kezdi ledobni a festéket teljesen, de ez a többi festéknél sem volt másképp. Szépen, fokozatosan fakul, nem az van, hogy egyik hajmosásról a másikra eltűnik a festék, vagy csúnya lesz az árnyalata. Nagyon elégedett vagyok a tartósságával, így, hogy egy hónapig kitart kb, nem vészes az ára sem (pl. alfaparf kb 1900 Ft és két hetet bír max). Hozzáteszem, hogy 2 naponta mosok hajat, de szulfátmentes sampont vagy co-washt használok, a sima sampon szerintem két hét alatt leszedte volna. Az árnyalata is tetszik, nekem újravevős - eddig általában a külföldi márák teljesítettek hasonlóan, de most akkor nem kell rendelgetni, postaköltséget fizetni, és várni :) 5 csillag, na!

blckrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Tinaahey

2018. augusztus 24.

Én balzsammal kevertem a pink színt mert hosszú a hajam. A hajam alsó világosabb részére kentem, csodálatos színe volt. 15 hajmosásig írja a hatást, nekem kb 10 hajmosás után jött ki teljesen. Könnyen felvihető, jó az állaga. Én imádtam :D

Tinaahey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Amikor vörös voltam akkor a pirosat probáltam ki és egésznap a hajamat néztem annyira szép szine volt:D csak sajnos 2 mosásig tartott. Ez az egyetlen baj vele

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

feketeefannii

2018. július 11.

Először a pink árnyalatot használtam. Gyorsan kopott de szépen egyenletesen. Most a türkizet használom. Ugyanaz a tapasztalatom :)
Mivel túl sok kéne a hosszú hajamra én balzsammal keverem. Nekem bevált.

feketeefannii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Mivel túl sok kéne a hosszú hajamra én balzsammal keverem. Nekem bevált.

cattitude

2018. június 12.

a legutóbb használt professzionális színezőmmel befürödtem kicsit, mert nagyon kopott, a hajszínem felfrissítésére vettem a lilát, amit maradék kék színezővel kevertem össze, hogy ne ilyen rózsaszínes-orchideás hányás lila legyen, amit én nem szeretek. abszolút kellemes meglepetés volt, teljesen befogta a hajam és szépen csillog. hálistennek nem fogta össze se a bőröm, se a ruháim. nekem nem baj, ha nem lesz tartós, főleg, hogy most már unom a lilát és valami mást szeretnék, szóval ha könnyen kikopik, annak örülni fogok. öt csillagot azért nem adok, mert csak 50ml és ahhoz képest drága.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.